It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Št. 06 04 2013, 7:10 pm

Dirstelėjęs į Kailos ištiestą ranką, Kevinas ją tuojpat švelniai ją suėmė ir nestipriai spūstelėjo. Kai patraukė žvilgsnį nuo savo ir jos rankų, iš karto įsispoksojo į Kailos akis ir tada nieko neatsakė į jos klausimą. Po kelių akimirkų susivokė, kad reikia atsakyti į jos klausimą, bet mintys išgaravo, lyg Kailos akys būtų užhipnotizavusios vaikiną ir praplovusios jo mintis.
-kur nori? leidžiu vietą išrinkti tau,-atsakė į klausimą klausimu, nekaltai nusišypsodamas. Jis žinojo daug vietų, bet norėjo sužinoti Kailos pasiūlymus.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Št. 06 04 2013, 7:37 pm

Mergina primerkė akis, mintyse vis dar svarstydama galimus variantus kol galiausiai išsirinko vieną ir šyptelėjo veikiau pati sau, nei Kevinui.
-Iš kur toks tavo gerumas, bet kaip nori. Eisim į pliušinių meškučių ir barbių muziejų,-kuo rimčiausiai pareiškė ir nusijuokė. Ne, į tokią vietą nei pati eitų, nei jį vestųsi. Be to, tokio muziejaus šitam mieste veikiausiai nei nebuvo. Daugiau nieko netarusi, mergina pradėjo žingsniuoti ir paskui save išsivedė Keviną.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Sk. 14 04 2013, 7:55 pm

Atpėdinusi į svetainę, mergina akimirkai stabtelėjo tarpduryje ir apžvelgė ne tokią ir tvarkingą erdvę. Akys kaip mat pastebėjo tą, kas buvo ne vietoje. Taip jau yra, kad niekas nepraslysta pro Kailos žvilgsnį. Pasiekusi nediduką kavos stalelį, mergina padėjo ant jo vazą, su gelėmis, kurios gavusios vandens pamažu praėjo atsigauti. Prikandusi apatinę lūpą, tamsiaplaukė pataisė ant sofos gulinčias, išsimėčiusias ir aplamdytas pagalvėles, atlenkė užsisukusį violetinio kilimo kampą ir lėtai akimis vėl apkeliavo patalpą. Pastebėjusi ant žemės vis dar besivoliojantį savo sijoną, tyliai kažką suniurzgė sau panosėje apie jovalą ir pagriebusi mėlynos medžiagos drabužį, iškulniavo iš patalpos.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   

Atgal į viršų Go down
 

svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viešbutis. :: Bambukinis namelis.-