It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: miegamasis   Sk. 24 03 2013, 10:52 am

Spoiler:
 


Paskutinį kartą redagavo Kayla Lockhart, Sk. 14 04 2013, 8:01 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pen. 29 03 2013, 11:14 pm

Kadangi miegamojo durys buvo šiek tiek pravertos, Kevinas dar sugebėjo tamsoj įžvelgti, kas darosi už durų. Švelniai ir ne per smarkiai paspyręs duris, jis jas plačiai pravėrė ir įžengė su Kaila ant rankų. Jis ją nešė taip saugiai ir taip atsargiai, kad atrodė, jog neša kokį porcelianinį gaminį, kurio negalima paleisti iš rankų, nes tas tuoj pat suduš, bet Kaila, žinoma, buvo daug vertingesnė ir be to, ji gyva būtybė, kurią Kevinas myli ir negalėtų paleisti jos. Būtų labai awkward, jeigu Kevinas numestų Kailą ant žemės, bet kad tai įvyktų, buvo labai mažai galimybių. Tik atsiradęs viduj, jis telekinezės pagalba užvėrė duris. Kambarys jo dabar nedomino, net nespėjo jo apžiūrėti, nors tamsoj jis nieko beveik ir nebūtų įžiūrėjęs, viskas dabar sukosi tik apie Kailą ir kaip ją saugiai nuleisti ant lovos. Pro merginos petį jis tamsoj pamatė į lovą panašius tamsius kontūrus ir iškart priėjo prie jos krašto. Kevinas švelniai paguldė Kailą ant lovos, tartum kokį kūdikėlį, o tada jau ne kaip kūdikėlį užgulė. Nieko nelaukęs, jis įsisiurbė merginai į lūpas, pratęsdamas bučinį, kurį nenorom turėjo sustabdyti svetainėje, o rankomis įsirėmė į lovą ir patogiau įsitaisė.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pen. 29 03 2013, 11:54 pm

Kailai nei nedingtelėjo mintis, kad Kevinas galėtų ją išmesti, jo atsargumas ir rūpestingumas raudonplaukei kėlė nuoširdžią šypseną bei įtikino, kad jis išties veikiausiai pats švelniausias ir mieliausias vaikinas, kokį ji kada nors buvo sutikusi. Paguldyta ant minkštos lovos, mergina nesuskubo paleisti Kevino iš savo gniaužtų ir toliau laikė kojomis apsivijusi ties jo liemeniu, tik nuslydo truputį žemiau. Kol jų lūpos šoko tą, nesibaigiantį šokį, viena jos ranka vėl atsidūrė vaikino plaukuose ir pirštais švelniai juose naršė, o kita ranka nuslydo per jo krūtinę, pilvą ir sustojo prie pat pilvo apačios. Du merginos pirštai užlindo už vaikino apatinių ir sučiupo juos ties gumele, atsargiai truktelėjo žemyn. Nebe daug teliko ir Kaila tuojau visai išrengs Keviną, bet mergina neskubėjo pašalinti paskutinio, jo kūną pridengusio medžiagos lopinėlio, mat pagailo jai jo atsižvelgiant į tai, jog pati dar tebedėvi ir palaidinę ir apatinį trikotažą. Kiek padvejojusi, raudonplaukė nutraukė bučinį, gan staigiu judesiu apsivertė drauge su Kevinu ir paliko vaikiną po savimi, pati įsitaisydam ties jo pilvu. Atsitiesusi mergina visiškai neskubėdama atsisegė vieną palaidinės sagą, tada dar vieną ir taip, kol susidorojo su visomis, o tada drabužis nuskriejo kažkur šalin. Kad ir kaip bebūtų keista, ji nesuskubo sugrįžti ties jo lūpomis. Savosiomis rankomis ji sugavo Kevino rankas ir ištiesė jas į šonus, savuosius rankų pirštus supindama su jo pirštais. Erzinančiai lėtais bučinukais mergina pakilo takeliu per vaikino krūtinę, kaklą ir sustojo ties jo lūpomis, pabučiuodama ne tiesiai į jas, o į kamputį.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 30 03 2013, 9:45 am

Kailos pirštams atsidūrus Kevino plaukuose, jis kilstelėjo lūpų kampučius ir atsiduso. Pajutęs, kad jo apatiniai nuslinko žemiau, jis akimirkai sustojo bučiuoti Kailą , tyliai sukrizeno ir tada vėl tęsė bučinį iki tol, kol mergina jį nutraukė. Kevinas buvo visiškai pamiršęs, kad sustojo padėt merginai nusirengti, matyt buvo per daug įsijautęs į tuos visus malonius bučinius. Staiga atsiradęs apačioje, Kevinas spėjo tyliai aiktelėti iš nuostabos, kad ji taip vikriai apsivertė kartu su juo. Vaikinas nuleido rankas ir kaip užhipnotizuotas stebėjo merginos veiksmus, pats nepajusdamas, kaip ima kandžioti savo apatinę lūpą.Tarp savo pirštų pajutęs josios, Kevinas juos nesmarkiai suspaudė ir nusišypsojo. Visi jos prisilietimai lyg kaitino Keviną ir jis trumpam išrietė nugarą, pakeldamas savo krūtinę ir kai garsiai atsikvėpė, vėl normaliai atsigulė. Kai Kaila pabučiavo į Kevino lūpų kamputį, jis nieko nelaukęs pasuko galvą šonan ir šiek tiek kilstelėjęs galvą, susigavo jos lūpas ir į jas įsisegė. tada ir vėl pasinaudojęs galia, jis atsegė merginos liemenėlę, nors to galia nė nenumanė daryti. Jam tik galvoj pakibo mintis, kad ir jam ją reikėtų išrengti, bet su sunertais pirštais tai nepavyktų, tad pati galia padarė savo darbą.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 30 03 2013, 2:25 pm

Kaila jau pametė ir skaičių, kelintą gi kartą jų lūpos susitiko. Tiksliau, nei nebeskaičiavo, pirmas, antras, trečias nekaltas bučinys, peraugęs į kažką daugiau ir įžiebęs tikrų tikriausią aistrą. Mergina anksčiau leido sau tik pasvajoti, koks jausmas būtų priglausti savąsias lūpas prie Kevino lūpų ir kokius pojūčius sukeltų kiekvienas vaikino prisilietimas, nuo kurių dabar raudonplaukė kartais virptelėdavo arba jai stipriai užgniauždavo kvapą. Pajutusi, kad liemenėlės užsegimas atsilaisvino, Kaila akimirkai stabtelėjo, nelabai susigaudžiusi, kas šičia vėl nutiko, mat abi Kevino rankas ji vis dar laikė supynusi su savųjų rankų pirštais. Kitokioje situacijoje ji būtų paklaususi, kas ten nutiko, bet šioje jai tai mažų mažiausiai rūpėjo. Paleidusi vieną vaikino ranką, ji nesuskubo pašalinti liemenėlės, viso labo atgalios nusibraukė nuo veido keletą stambių sruogų ir sugraibiusi plaukų segtuką, galutinai išlaisvino jau ir taip išsidarkiusį kuodelį. Raudoni merginos plaukai pažiro ant jos pečių stambiomis, sunkiomis garbanomis. Prikandusi apatinę lūpą Kaila atsitiesė ir nustūmusi šalin visus, iš vidaus kylančius skrupulus, nusimetė liemenėlę. Sekundėlę padelsusi, palinko prie vaikino ir apdovanojo jį bučiniu.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 30 03 2013, 5:02 pm

-mano galia,-sušnopavo, paaiškindamas merginai, kai ji taip gan keistai pažvelgė į jį, net nespėjus paklausti. Ji net nesiruošė klausti šią akimirką, bet jis tik norėjo pasakyti, kad jos nesunepatogintų. Merginos plaukams išsilaisvinus iš plaukų segtuko ir gražiai nukritusiems ant jos pečių, vaikinas spindinčiom akim žvelgė į Kailą, kaip į kokią princesę, sužavėtas ir nustebęs. Palaidais plaukais ji atrodė dar labiau gundančiai, bet tuo pačiu ir meiliai. Jos rausvi, palaidi plaukai jai tiko labiau, nei surišti, bent jau akimirkai taip pamanė Kevinas. Kailai nusimetus liemenėlę ir visiškai apnuoginus savo viršutinę kūno dalį, Kevis greit nužvelgė jos kūną, viena ranka perbraukdamas jai per liemenį. Jo delnui nuslydus ties merginos kelnaitėmis, jis užkabino pirštą už gumelės ir timptelėjo žemyn, kiek tik galėjo žemiau.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 30 03 2013, 5:54 pm

Gavusi paaiškinimą, kuris jai bent tuo momentu mažų mažiausiai rūpėjo, Kaila murmtelėjo kažką panašaus į ''aha'', vėliau pasidomės detaliau, pažers Kevinui kokį pusšimtį pačių kvailiausių klausimų ir išsireikalaus atsakymų. Kad ir kaip keista bebūtų, mergina visiškai ramiai reagavo į tolesnius vaikino veiksmus, kaip ir pridera. Kas ten toliau vyko, kai jiedu liko būtent tokie, kaip Adomas su Ieva, jau bala žino. Įdomu? Paskambinkit tai balai, paklauskit, papasakos gal. Po viso spektaklio, gulėjo tiedu balandėliai gražiai, pūkų patalais prisidengę ir juose paskendę. Raudonplaukė gulėjo ant šono, šalia Kevino ir padėjusi vieną ranką Kevinui ant krūtinės, švelniai pirštu raižė neregimus ornamentus.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 30 03 2013, 6:22 pm

Po viso to, Kevinas gulėjo ant nugaros, pakreipęs galvą į Kailą ir blausiai jai šypsodamasis. Karkartėmis jis vis pakštelėdavo anai į kaktą, viršugalvį arba į skruostą.
-Tu esi nuostabi, Kaila,-sušnabždėjo po gan ilgos tylos, nors ta tyla jo neglumino ir ji buvo jam jauki. Su Kaila jis gali ir tyliai prabūti visą laiką, jam bus jauku ir malonu, nebūtina visad tauškėti. Galiausiai jis priglaudė savo skruostą prie merginos viršugalvio ir tyliai bei ramiai kvėpavo, lyg grimzdamas į miegą, nors jis dar nelabai nenorėjo miegoti.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 30 03 2013, 7:28 pm

Dar po šiek tiek laiko Kaila nustojo raižyti ornamentus ant Kevino krūtinės ir apsikabino vaikiną, lyg kokį meškiną. Jis išties jai tokį priminė, didelis, mielas, švelnus, būtent toks, prie kokio norisi prisiglausti ir niekada nepaleisti. Išleidusi tylų palaimos atodūsį, mergina sugavo Kevino žvilgsnį ir kurį laiką žvelgė jam į akis taip, tarsi bandytų jo akių gelmėse kažką įžvelgti. Tik kai vaikinas priglaudė skruostą prie Kailos viršugalvio akių kontaktas nutrūko ir tada raudonplaukė užmerkė savąsias akis, blausiai šyptelėjo.
-Hmm... Lygiai iš tokio pat nuostabaus girdžiu,-pusbalsiu sukuždėjo ir dusliai sukikeno. Nors dienos šviesą jau senokai pakeitė vakaro tamsa, merginos miegas neėmė, ji jautėsi tik viso labo pavargusi ir tiek. Už lango barbenantys lietaus lašai bylojo, jog vakaras ne iš gražiųjų, labai primena vieną iš tų niūrių, rudeniškų ir dangų niaukia sunkių debesų paklodė, bet raudonplaukei tai nerūpėjo. Šičia, jaukiame bute, drauge su Kevinu ji jautėsi kuo puikiausiai.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 31 03 2013, 2:38 am

Kai tik Kaila nustojo paišyti ornamentus su pirštu ant Kevino krūtinės, jis suspaudė lūpas į plonytę liniją ir jau norėjo atsidusti, bet visą tai atpirko mielas apsikabinimas ir jam teko atsidusti, bet iš malonumo, o ne iš liūdesio. Jis pusiau atsigulė ant šono ir permetė vieną ranką per Kailos pilvą, tada sulenkė ranką per alkūnę ir delną priglaudė Kailai ant nugaros, pradėdamas švelniai glostyti ją. Iš pradžių, jų žvilgsniams susitikus, jis nusišypsojo jai tokia nuoširdžia ir tyra šypsena, kuri buvo iš visos širdies, o tuo metu, Kaila turėjo pamatyti, kaip jo akyse kažkas žybtelėjo. Išgirdęs atsakymą, jis plačiau nusišypsojo, o tada pakštelėjo lūpomis merginai į viršugalvį, vis nesustodamas ramiai ir lėtai glostyti jos nuogos nugaros. O Kevinui lietus patinka... Išgirdęs lietaus barbenimą į langą, jis prisiminė, kaip anksčiau lietus jį migdydavo. Vakare, kai išgirsdavo lietų, jis tuojau grimzdavo į saldų miegą. Jį ramina lietaus garsas, o kvapą prieš lietų, galima sakyti, dievina. Kažkodėl, prisiminęs vaikystę, Kevino raumenys įsitempė, o šypsena nuo veido lėtai išblėso. Turbūt tai įvyko todėl, kad jis prisiminė savo tėvus, su kuriais negražiai elgėsi ir paliko juos. Nors ir susitaikė su jais, vis dar keikia save, kad nepasidžiaugė vaikyste, kai galėjo. Bet jo lūpose vėl atsirado maža šypsenėlė, kai sugrįžo į dabartį ir jautė švelnias rankas, apsikabinusias jo kūną. Kevinui nieko nėra geriau už šį momentą, kurio jis neiškeistų į nieką. Kevinas ėmė galvoti apie tai, kokia Kaila yra brangi jam. Jis tai ir anksčiau žinojo, bet manė, kad mergina niekuomet nepažiūrės į rimčiau, nei į draugą, bet įvykus tam, vaikinas šimtu procentu įsitikino. Jis niekuomet netikėjo meile iš pirmo žvilgsnio, bet pamatęs Kailą prieš kelerius metus knygyne, jis lyg pajuto savo širdy kažkokį virpuliuką, nors nemanė, kad tai gali būti kokia nors meilė ar kažkas panašaus, bet jam norėjosi matyti šią raudonplaukę vis dažniau ir dažniau, o kai su ja pasimatydavo, norėjosi ją laikyti savam glėby. Jis pasiekė savo tikslą - mergina yra su juo ir jis dabar jaučiasi laimingiausias vyras pasaulyje. Dažniausiai, kai jis pasiekia tikslą, jam tai tampa nebeįdomu. Bet dabar viskas kitaip, jis tai žinojo, nes dėl to tikslo, kurį jis pasiekė, jo širdis spurda dažniau nei įprastai ir jis jaučia, kad būti su Kaila jis galėtų būti ilgai, ilgai, ilgai ir jam tai neatsibostų. Niekada.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 31 03 2013, 1:07 pm

Skirtingai nei Keviną, Kailą lietus blaškė ir sukeldavo ilgesingus, o kartu ir skausmingus prisiminimus. Niūriais vakarais išvis norėdavosi atsidurti kažkur toli toli nuo civilizacijos, kur vienišumo jausmas jos nepasivytų, nes ar šiaip, ar taip ten vis tiek būtų viena it pirštas. O būnant tarp žmonių liūdesys apnikdavo kaip mat, nes drauge su pavydo kruopelytėmis jai tekdavo stebėti, kaip kiti vieni į kitus remiasi, kai būna sunku. Kaip kažkas puola kitam į glėbį ir kužda pačius gražiausius žodžius, kai kuo tarpu ji pati neturi nieko, visiškai nieko. Vieną kartą Kaila mylėjo ir ta meilė buvo laiminga, bet viskas sugriuvo, kai jos mylimasis žuvo. Tada net patys gražiausi prisiminimai tapo juodžiausiais ir raižė širdį kas kart vis pamačius išties laimingą porelę. Skausmo gijos be vargo apsivydavo merginos kaklą ir tempdavo ją žemyn, lėtai dusindavo tol, kol akys pradėdavo temti nuo vaizdą liejančių ašarų, byrančių per skruostus drauge su lietumi. Tik kai sutiko Keviną, Kaila pajuto, kaip užsnūdusioje širdyje kažkas suplazdėjo. Kažkas tokio artimo, kad net nekiltų abejonė, jog reiktų to žmogaus vengti, stumti jį kuo toliau ir jokiu būdų neįsileisti į savo gyvenimą bijant, kad jis įneš tik skausmą ir sužlugdys ją. Ne. Kad ir kaip keista pasirodytų, kentėjusi dėl meilės Kaila nepabijojo vėl pamilti. Ji žinojo, kad jį myli. Jau ilgą laiką gyveno su jausmu, užplūstančiu vos tik išvydus Keviną ar pagalvojus apie jį. Širdis prisipildydavo pačios tyriausios šviesos, o pilve plazdėdavo taip vadinami drugeliai. Raudonplaukė buvo visiškai įsitikinusi dėl to, ką jaučia. Juk kartą mylėjus, susipažįsti su meile ir žinai, kas nutinka, kai myli ir kaip atskirti tos, nepagydomos ligos simptomus. Atmerkusi akis, Kaila kurį laiką tylėjo besimėgaudama tvyrančia tyla bei švelniais Kevino prisilietimais, kurie visiškai ją atpalaidavo ir padėjo surasti tuos kelis, tokius paprastus, nuvalkiotus, bet kartu ir stebuklingus žodžius, kuriuos norint ištarti reikia atrasti savyje tam tikrų jėgų.
-Myliu tave, Kevinai. Labai,-po kiek laiko sukuždėjo nedvejodama. Merginos veide atsirado santūri, bet meili šypsena, puikiai deranti prie tos akimirkos trapumo. Štai, ėmė ir pasakė, nors nebuvo didelės būtinybės, nes Kaila nujautė, kad Kevinas ir pats jau spėjo tai suvokti. Prie ko žmogus taip pasikeičia, jei ne prie to, kuris jam be proto svarbus, veikiausiai net pats svarbiausias pasaulyje.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 31 03 2013, 6:08 pm

Po Kailos žodžių, Kevino širdis suspurdėjo, o veidą papuošė nuoširdi šypsena. Vaikinas atsitraukė nuo Kailos, taip pat patraukė rankas nuo jos kūno. Dviem pirštais švelniai kilstelėjo Kailos smakrą, kad ši pažiūrėtų į jį. Jis kokias penkias sekundes žvelgė į jos akis, o tada šiek tiek pakreipė galvą ir karštai, bet trumpai pabučiavo merginos lūpytes. Atitraukė veidą, išgirsdamas savo lūpas caktelint.
-aš tave irgi labai myliu.-užtvirtintai ištarė su šypsena veide. Jis nuleido savo ranką, kuri iš pradžių buvo prie Kailos smakro. Pasigavęs jos ranką, paėmė ją už riešo ir jos delną prisiglaudė sau prie krūtinės, kur turėjo būti jo širdis, norėdamas, kad ji pajustu jos plakimą.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 31 03 2013, 6:31 pm

Kaila taipogi šypsojo nuo ausies, iki ausies, lyg paskutinė kvailė, bet užtat pati laimingiausia pasaulyje.Ištarti Kevino žodžiai galutinai užpildė jos širdyje buvusią tuštumą ir nebe paliko vietos liūdesio, skausmo trupiniams. Dabar jau priklausys tik nuo vaikino, skaudės raudonplaukei širdį dar kada nors ar teks ilgam pamiršti to slegiančio jausmo skonį. Gavusi saldų bučinį, raudonplaukė svajingai atsiduso, o kai Kevinas paėmė jos ranką ir priglaudė ties ta vieta, kur maždaug turėtų būti jo širdis, raudonplaukė akimirkai tarsi sustingo, tarsi bandytų ne tik pajausti jo širdies spurdėjimą, bet ir išgirstų jį. Palaikiusi ranką ant jo krūtinės, mergina atitraukė ją ir tada palinko prie vaikino, lūpomis brūkštelėdama ties tuo odos lopinėliu, kur dar neseniai buvo jos delnas.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 31 03 2013, 8:09 pm

Kevinas užsimerkė ir iškvėpė orą pro nosį, visiškai atsipalaiduodamas, kai mergina lūpomis švelniai brūkštelėjo per jo odą. Kailai atitraukus lūpas nuo Kevio, jis kiek įmanoma arčiau prisitraukė jos kūną, suėmęs jai už liemens, o tada atsigulė ant nugaros, užsiversdamas ją ant savęs. Kairiąją ranką jis tebepaliko ant Kailos liemens , o kitą atitraukė trumpam nuo jos ir persibraukė per savo plaukus. Galiausiai patraukė ranką nuo plaukų ir priglaudė ją prie merginos nugaros, kurią ėmė lėtai ir švelniai masažuoti. Truputį pakėlęs galvą, jis pradėjo trumpais bučinukais bučiuoti Kailos lūpas.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 31 03 2013, 9:08 pm

Atsidūrusi ant Kevino, Kaila užgulė vaikinuką visiškai nesibaimindama, kad gali jį truputį prispausti, žinot, pūkelis gi ji. Papūs stipresnis vėjo gūsis ir ate ate, nuskris, kaip balionėlis. Kevinui pradėjus masažuoti josios nugarą, ši šiek tiek išsirietė, lyg kokią katė ir tyliai kažką murmtelėjo apie beprotybę. Buvimas su juo išties vedė ją iš proto, ne tiesiogine prasme, žinoma. Perkeltine. Kaila pamiršo visiškai viską, visus niekingus rūpesčius ir svajojo apie tai, kas pagaliau tapo lengvai pasiekiama, realu. Mergina visiškai neturėjo nieko prieš tai, kad jiedu čia sau drybsotų, kad ir visą amžinybę, bet amžinybė atrodė toks neapibrėžtas ir netvirtas dalykas, kad ji netgi baugino bei grasino tapti atstumiančia. Eilinį kartą įpynusi vienos rankos pirštukus Kevinui į plaukus, švelniai sugniaužė keletą pagautų sruogelių.
-Kankinsi mane šitaip visą amžinybę ar...,-tyliai sumurmėjo per bučinius ir greit nutilo, sugavusi vaikino lūpas kur kas ilgesniam laikui. Bala žino, kiek laiko praėjo, raudonplaukė visai prarado laiko nuovoką, tik girdėjo, kad lietus nustojo barbenti. Pro langą pamažu pradėjo sklisti šiokios šviesos užuomazgos, bylojančios apie po truputį besisklaidančią tamsą ir atkeliaujantį rytą.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 31 03 2013, 9:34 pm

Tiesą sakant, jis iš tikrųjų beveik nejautė Kailos svorio, arba ji labai mažai sveria, arba Kevinas toks stiprus, kad vos jaučia jos svorį. Greičiausiai, bus pirmasis variantas, nors Kevinas ir yra stiprus, bet dar ne ant tiek, kad nejustų suaugusios moters svorio. Girdėdamas, kaip ji kažką ten burbėjo, vaikinas tyliai juokėsi, nesugebėdamas susivaldyti. Pajutęs merginos pirštus tarp savo plaukų, jis ne savo noru virptelėjo ir nusišypsojo.
-aš...-nutęsė, bet nespėjus jam pabaigti nereikšmingo sakinio, Kaila padarė gerą darbą ir užčiaupė jį ilgesniu bučiniu, į kurį Kevinas godžiai atsakė. Užbaigęs bučinį, vaikinas pažvelgė pro Kailos petį, į langą.-nenori miego?-ne į temą paklausė, kažkodėl susidomėjęs. Tikėjosi, kad mergina atsakys, jog nenori miego, nes tada galbūt būtų įmanoma sugalvoti ką nuveikti.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 31 03 2013, 9:45 pm

Po bučinio Kaila taip pat žvilgtelėjo į lango pusę ir vos vos primerkė akis. Apie tokį dalyką kaip miegas, jai net mintis nekilo. Taip jau kažkas sutvėrė ją, kad miegas iš pradžių turėjęs jos gyvenime milžinišką reikšmę, tapo tik nereikalingas veiksmas, mat tos keistos prigimties dėka merginai jis nebuvo visiškai būtinas, nebent tada, kai jau tikrai išvargdavo iki nukritimo. Dar kiek pavėlusi ir taip jau sušiauštus Kevino plaukus, ji ištraukė savo pirštus iš jų ir brūkštelėjo per vaikino skruostą.
-Neee, o tu?,-galiausiai atsakė ir pasidomėjo jo paties. Klausimas, kaip klausimas. Visai normalus atsižvelgiant į tai, kad bent jau Kaila išties atrodė ganėtinai žvali, tik truputį... Susitaršiusi. Visai kaip ir Kevinas, į kurį ką tik pasižiūrėjusi, raudonplaukė nuoširdžiai išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 31 03 2013, 10:17 pm

Pajutęs, kad mergina jau traukia pirštus Kevinui iš plaukų, jis šiek tiek suraukė kaktą ir vėl pažvelgė į Kailą.
-kodėl tu taip greit patrauki pirštus nuo mano plaukų? Man patinka, kai juos lieti,-suzyzė, dirstelėdamas į jos rankos pirštus, kurie neseniai dar puikavosi Kevio plaukuose.
-amm..ne-a.-kreivai šyptelėjo ir dar kiek patylėjęs bei pamąstęs, tęsė kalbą toliau,-kaip manai, galbūt galim kur nors nueiti? Žinau, kad dar labai anksti, bet...-neužbaigė sakinio, nes nebežinojo ką pasakyti. Tiesiog ėmė dairytis aplinkui, ieškodamas laikrodžio ir vėl imdamas mąstyti, ką būtų galima nuveikt.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 01 04 2013, 9:43 am

-Iš tavo plaukų tuoj širšių lizdas liks, tiksliau jau liko. Truputį... Suvėliau,-murmtelėjo ir prikando apatinę lūpą, vis dar spoksodama į Keviną. Net ir susivėlęs jis jai atrodė kuo puikiausiai. Turbūt jeigu jau gražus, tai gražus visais atvejais. Gražinusi vienos rankos pirštus į Kevino plaukus, mergina žaidė su sruogelėmis, tarsi bandytų suformuoti šukuoseną, nors viso labo tik toliau vėlė ir tiek.
-Galėtume hm... Eiti pasitikti saulėtekio ant skardžio, iš ten atsiveria toks gražus vaizdas arba... Arba šiaip kažkur pasivaikščioti, nes visas miestas išties dar sėkmingai skendi sapnuose,-pasiūlė svarstydama, kurgi būtų galima nukeliauti. Raudonplaukė toliau žaidė su Kevino plaukais ir šypsojosi it kokia kvailelė. Na ką jai daryt, kad jaučiasi tokia laiminga, kokia dar seniai nebuvo.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 01 04 2013, 2:44 pm

-Turbūt atrodau kaip išsipešiojęs viščiukas...-sukrizena, pakeldamas savo akis, kad pažiūrėtų į savo ševeliūrą, bet pamatė tik kelias plaukų sruogas, kitų nepamatė, nes plaukai buvo sukelti viršun. Kailos pirštams vėl įsivėlus į Kevino plaukus, jis išleido kažkokį garsą, panašų į katino murkimą.
-puikios idėjos, tik... manau,kad nespėsim mes nukeliauti iki skardžio, saulė jau bus pakilusi. Na, nebent turi transporto priemonę, su kuria galėtumėm nuvykti iki ten. Nes manasis automobilis tvarkomas...-šiek tiek susigėdęs ištarė. Jam turbūt būtų net gėda vežtis ką nors su savim tuo trantu, kurį jis gavo prieš kokius penkioliką metų. Nors ir žada nusipirkti naują automobilį, vis neprisiruošia, o dar ir reikia parduoti tą seną griozdą, kurio turbūt niekas nepirks, tad greičiausiai teks į metalo laužą priduot ir gauti kelias kapeikas už tą daiktą, o paskui taupyti pinigus normaliam automobiliui, kuriuo nebūtų gėda pavežiot žmones,.-o jeigu jau šitokia beviltiška situacija, tai teks eiti pasivaikščioti, kas irgi yra neblogai. Sveika rytais vaikščioti,-pasakė kaip mažam vaikui ir pamatęs merginos šypseną, pats išsiviepė iki ausų.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 01 04 2013, 5:02 pm

-Eik jau, labiau jau primeni katiną, kuris ką tik išlindo iš guolio,-purtydama galvą pareiškė ir taipogi tyliai sukikeno. Dar kiek pavėlusi Kevino plaukus, mergina palinko link jo ir trumpam sugavusi vaikino lūpas savosiomis atsitraukė, o tada nusirito nuo jo ir trumpam išsitaisė ant lovos, kokią minutėlę galvodama pavarstė žvilgsniu lubas.
-Geriausiu atveju galėčiau pasiūlyti triratuką ar peškamobilį, mat jau senokai nevairuoju, tad ir transporto priemonės jokios neturiu,-tarstelėjo ir šiek tiek susiraukė prisiminusi, kaip paskutinį kartą sėdėdama už vairo rėžėsi į vargšą medį. Medžiui galas, automobilis tapo metalo krūva, o jai... O jai visiškai nieko. Apimta panikos Kaila sugebėjo sėkmingai pasišalinti iš įvykio vietos ir nuo to laiko daugiau niekada gyvenime nebesėdo už vairo. Jeigu jau labai prispirdavo, pasinaudodavo viešuoju transportu ir tiek.
-Kadangi situacija tikrai beviltiška, tada nuspręsta, eisim pasivaikščioti. Padainuosim kam nors po langais ar ką,-galiausiai pareiškė ir palengva atsisėdo lovoje pusiau gulomis. Sugraibiusi antklodės kraštą, mergina prisidengė juo ir apsidairė akimis ieškodama chalato, kurį berods kažkur miegamajame ir buvo nukišusi. Pastebėjusi jį ant krėslo, raudonplaukė lyg niekur nieko pakilo iš lovos ir greit pačiupusi drabužį, užsimetė jį.
-Nežinau kaip tu, bet aš prieš tai einu nusimaudyti,-murmtelėjo diržu suveždama chalata ir rišdama paprastutį mazgelį.
-O gal nori kartu?,-pasisukusi į lovos pusę paklausė Kevino ir kilstelėjo vieną antakį tvardydama tokią nedorą šypsenėlę.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 01 04 2013, 5:35 pm

-miau.-ištaria paprastu balsu, nepakeldamas decibelų, bo rėkti nenorėjo. Kevinas, kaip visuomet, vieną kartą Kailos pabučiuotas, norėjo dar kelių bučinių, tad kai ji atsitraukė, jis liko papūstom lūpom ir pakėlęs galvą. Greit persivertė ant pilvo į ėmė tvarkytis savo plaukus, t.y. gandro lizdą. Pakreipęs galvą į Kailos pusę, jis žvilgsniu sekė jos kiekvieną judesiuką.
-oho, dar tebeturi triratuką? Mane traukia tokia transporto priemonė,-pajuokavo ir trumpai nusijuokė, o tada sugrūdo savo galvą į minkštą pagalvę, kažką murmėdamas į ją, nes norėjo išgirst, kaip durnai jo balsas skamba. Baigęs išsidirbinėti, jis pasuko galvą šonan, ir kai Kaila stojosi, jis pačiupo antklodę, pats įsiviniodamas į jį kaip į kokoną, tik galva kyšojo, nes antklodė nebuvo tokia ilga, kad apgaubtų jį visą.
-o aš ten tilpsiu?-paklausė, sugundytas pasiūlymo ir vis dar šiltai tūnodamas antklodėje.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 01 04 2013, 5:57 pm

Vis dar įdėmiai spoksodama į Keviną, susisupusį į antklodę, mergina lėtai pakreipė galvą į šoną besišypsodama jau visai kitokia, daug paprastesne šypsenėlę. Toks mielas vaizdelis, atsivėręs prieš josios akis tik ir prašėsi būti įamžintas nuotraukoje, bet kadangi po ranka fotoaparato ar telefono neturėjo, teko užfiksuoti viską savo atmintyje.
-Turėtum tilpti...,-numykė tuo pat metu nužiūrėdama Keviną nuo galvos iki kojų, lyg vertintų šio sudėjimą, nors ką ten ir benužiūrėsi, kai anas susisupęs į antklodę. Be to, nesitempė Kaila kiekvieno vyro su savim į dušo kabiną, tad ne ekspertė šiuo klausimu, bet nuojauta kuždėjo, kad tilps ten ir Kevinas, mat kabina visgi buvo kur kas erdvesnė, negu reiktų vienam žmogui.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 01 04 2013, 7:54 pm

-tada eisiu su tavim,-užtikrintas pasakė ir nusirideno iki lovos krašto. Išlipęs iš lovos, jis atsistojo ant kojų ir išsilaisvino iš "kokono". Normaliai apsigaubė kaldra ir priėjo prie pat Kailos. Nunarinęs galvą, jis karštai ją pabučiavo, o tada atsitraukė ir susirinko kelis savo drabužius, kurie čia mėtėsi ant žemes. Suėmęs viską į vieną ranką, jis ir vėl pasisuko į Kailą,-rodyk kelią,-tyliai ištarė ir nugara atsirėmė į sieną, laukdamas, kol mergina parodys, kur eit.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 01 04 2013, 8:35 pm

Kai Kevinas pareiškė, kad visgi keliaus su ja, ant raudonplaukės lūpų vėl sužaidė tokia nedora šypsenėlė. Ir kas čia jai pasidarė, kad iš mielos mergaitės pavirto į tokia pagadintą? Kevinui visą kaltę suversti reiktų turbūt, kad ir kaip neteisinga tai bebūtų. Gavus tokį netikėta ir karštą bučinį, merginai net kvapą užėmė. Vos vos susvyravusi, Kaila atsikvėpė ir sugraibaliojusi Kevino ranką, nusitempė vaikiną paskui save.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 

miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viešbutis. :: Bambukinis namelis.-