It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pen. 05 04 2013, 4:50 pm

Grįžusi į miegamąjį Kaila trumpam stabtelėjo tarpduryje ir nužvelgė patalpą, nejučiomis prikando apatinę lūpą, tada papurtė galvą ir numetė ant lovos antklodę. Susirankiojusi išmėtytus drabužius, subruko juos į spintą , tarsi baisiai skubėtų. Susitvarkys vėliau. Kiek pasikuitusi tarp drabužių, apsirengė, tada dar minutėlei stabtelėjo prie kosmetinio stalelio, truputį padailino veidą, plaukus ir išpėdino lauk.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 14 04 2013, 8:09 pm

Pasiekusi miegamąjį, mergina atvėrė kambario duris ir įžengė vidun. Šičia akys irgi piktai sušnairavo į sujauktus patalus bei visiškai ne vietoje paliktus drabužius. Numetusi mėlynos medžiagos sijoną ant krėslo, tamsiaplaukė patraukė prie lovos. Visų pirma nutempė nuo jos antklodę, išlygino paklodę, iškedeno pagalves, o tada užtiesė ir antklodę, kuriai taipogi ištaisė kone nepriekaištingai. Klodama lovą, Kaila svarstė, ar smagu būtų, jeigu ji visgi būtų gimusi žmogumi ir susikūrusi būtent tokį gyvenimą, kokio viziją turėjo. Kai dar augo, kai dar nežinojo, kad išauš ta diena, kai nustos senti ir amžiams sustings ties vienu portretu, tamsiaplaukė svajojo, kad gyvens dideliuose, erdviuose namuose, aplink ją šokinės mažų mažiausiai keletas tarnaičių, kurios atliks visus namų ruošos darbus ir kas svarbiausia, ji gyvens ne viena. Turės mylintį vyrą, kurio pašonėje galės jaustis pačia trapiausia, bet kartu ir mylimiausia būtybę visoje planetoje, galbūt susilauks vaiko, ar netgi kelių, kas ten žino, bet... Svajones ir teliko svajonėmis, o štai Kailai teko susitaikyti su tuo, kad niekada nebus normali, kad niekada neturės normalaus, išsvajoto gyvenimo, nors paslapčia vis dar puoselėdavo tokią mintį, kuri rodėsi esanti tokia paika ir apgailėtina. Akimirkai stabtelėjusi, tamsiaplaukė surankiojo savo drabužius ir tarsi skubėdama išėjo lauk.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Tr. 01 05 2013, 8:34 am

Atpėdinusi į miegamąjį Kaila atsisėdo ant lovos ir tada nugriuvo į patalus ant šono, visai nesukdama galvos, jog reiktų susišukuoti netvarkingai džiūstančius plaukus bei apsirengti. Pasiridenusi tamsiaplaukė atsigulė ant pilvo ir veidu įsikniaubė į pagalvę kone apmirdama. Neturėjo nei jėgų, nei noro tvarkytis, nors ir suvokė, kad taip tįsoti ir engti save visai ne į naudą. Kaila jau pradėjo gailėtis, jog išėjo ir paliko Keviną vieną, bet kas padaryta, to nepakeisi, tad toliau sėkmingai plūdo save.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Tr. 01 05 2013, 7:27 pm

Vargais negalais įtikinusi save, kad nėra prasmės taip tįsoti, lyg būtų ne per seniausiai partrenkta automobilio ar išmesta iš lėktuvo, Kaila atsikėlė ir nusvirduliavo iki spintos. Nusvirduliavo bene tiesiogine to žodžio prasme ir negana to, keletą kartų vos neišgriuvo susipynus nepaklusnioms kojoms. Gėrė? Ne, lyg ir ne. Šiaip ji kartais tokia sumautai nerangi, kad tokio pat žioplo sutvėrimo aplink reiktų kaip reikiant paieškoti. Pasiraususi tarp drabužių eilių, apsirengė, tada prisėdo prie kosmetinio stalelio, tvarkingai susirišo plaukus į tvirtą, taip vadinamą arklio uodegą, pasidažė ir palengva iškiūtino lauk.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 18 05 2013, 5:24 pm

Atskubėjęs čia, su sąmonės netekusia Kaila ant rankų, Kevinas įjungė šviesą, paspausdamas mygtuką , įrengtą kažkur sienoj. Nesidairydamas niekur, tik žvilgsniu susirasdamas lovą, nuskubėjo iki jos ir gražiai, lėtai ir atsargiai padėjo ant jos merginą, iš karto ant nugaros. Atsisėdęs ant lovos kampučio, vaikinas palinko link Kailos ir nesmarkiai paplekšnojo jai per skruostą, pamąstydamas, kad gal tai suveiktų. Vieną akimirką jam šovė mintis, kad galbūt reiktų duoti jai pauostyti amoniako spirito, bet kol kas jis to nesigriebė. Nors, jeigu Kaila nepabus dar kelias minutes, jam neliks nieko kito, kaip tik ieškoti spirito. Kol kas jis dar tikėjosi, kad ji greit pabus, nors žinoma, jis ramiai nesėdėjo, rankas sudėjęs. Kevinas šiek tiek atlošė Kailos galvą ir pirštais patrynė jos smilkinius. Vaikinas pats tiksliai nesuprato, ką daro, bet jis buvo mokomas panašių dalykų, kaip atgaivinti sąmonės netekusį žmogų. Deja, tai buvo labai seniai, o jis toks.... šiek tiek sklerotikas.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 18 05 2013, 5:57 pm

Visą tą laiką mergina prabuvo be sąmonės ir neparodė nei menkiausių gyvybės ženklų, tik beveik nepastebimai besikilnojanti krūtinė ir nežymiai suvirpančios šnervės išdavė, kad ji kvėpuoja ir nėra mirusi. Merginos veidas atrodė toks ramus, kad būtų galima pagalvoti, jog ji viso labo kietai įmigo. Lyg jausdama, kad negalima klaidžioti po savo pasąmonės kerteles ir kankinti taip Kevino, kuris veikiausiai iš proto baigia išsikraustyti, po dar keleto minučių tamsiaplaukė nubudo staiga atmerkdama dideles, mėlynas akis, kurios, pabūgusios ryškaus apšvietimo keletą kartų tankiai sumirksėjo, po to prisimerkė. Giliai įkvėpusi oro, Kaila žvilgsniu naršė aplinką ir bandė susivokti, kur atsidūrė ir kas aplamai nutiko. Jos primerktos akys pamažu apsiprato su apšvietimu ir išsiplėtė kartu viskam grįžtant į vietas ir atkeliaujant suvokimui. Žvilgsniu susiradusi Keviną, pažvelgė į jį su kone skausminga ir kartu apgailestaujančia veido išraiška. Jai mažų mažiausiai rūpėjo, kad nualpo, kur kas svarbiau buvo tai, į kokį sumišimą pastūmėjo Keviną. Nors negalėjo kontroliuoti tokių dalykų, kaip alpimas, bet vis tiek jautėsi kalta, jog vaikinui teko dėl jos nervintis.
-Atsiprašau, Kevinai,-silpnu balsu sumurmėjo ir užmerkė akių vokus, kurie, rodos tapo švininiais. Nuovargis niekur nedingo, tik dar labiau sustiprėjo ir tempė Kailą į savo gniaužtus.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 18 05 2013, 6:07 pm

O Kevinas jau ėmė trauktis nuo Kailos ir pradėjo stotis, besiruošdamas ieškoti amoniako spirito, bet pusiaukelėj sustingo ir išplėtęs akis pažvelgė į Kailą, lyg išvydęs kažkokį stebuklą. Jis visas nutirpo ir vėl atsisėdo ant lovos, kad nenudribtų ant žemės. Jis pajuto, kaip nuo širdies it akmuo nusirita, jam ir vėl pasidarė gera, o ir gerklėj dingo kažkoks gumulas, trugdęs ryti normaliai seiles, kuris buvo iki tol, kol mergina gulėjo apmirusi.
-O Dieve, Kaila, neatsiprašinėk... aš...-nepabaigęs sakyti nieko, Kevinas nutilo ir nunarino galvą. Po kiek laiko jis pasilenkė ir išbučiavo visą Kailos veidelį, pamiršdamas, kad šiai greičiausiai miego reikia ir tikrai norėtų, jog jis atliptų nuo jos. Susitramdęs, Kevis atsitraukė nuo merginos,-atleisk man..-atsiduso, žibančiom akim žvelgdamas į merginą. Bestebėdamas ją, Kevinas švelniai ėmė glostyti jos ranką.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 18 05 2013, 6:37 pm

Tvyrojo tik laiko klausimas, kada Kaila nugrims į saldų miegą ir tik Kevino buvimas šalia bei tie švelnūs, smulkūs bučinukai, kuriais jis nubėrė jos veidą, šiek tiek išbudino merginą, tad ši pramerkė akis. Tai nereiškė, kad ji nori, jog jis paliktų ją ramybėje. Priešingai, ji norėjo, kad vaikinas būtų šalia jos net ir tada, kai ši snaus ir tai nebeturės jokios reikšmės. O gal turės. Gal ji jaus, kad jis čia pat ir, kad ji gali būti visiškai rami žinodama, kad tiek jam viskas gerai, tiek ji pati gali atsipalaiduoti ir jaustis visiškai saugi. Paranoja jos nekankino, bet teko pripažinti, kad vos tik Kevinas atsidurdavo šalia, ją užplūsdavo kur kas stipresnis nei įprastai, saugumo ir ramybės jausmas.
-Hmm... Aš truputį... Netikusi,-žymiai tvirtesniu balsu pratarė ir šyptelėjo vaikinui kaltai. Pasislinkusi link Kevino, tamsiaplaukė abejomis rankomis apsivijo vaikino liemenį ir padėjo galvą jam ant kelių, taip įsitaisydama skersai lovos. Iš pradžių Kaila norėjo nupėdinti bent iki vonios ir nusimaudyti prieš miegą, bet dabar net pasijudinti atrodė taip sunku, kad atsisakė šios minties. Faktas, kad prieš tai teks gerai išsimiegoti.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 18 05 2013, 6:53 pm

-ne, visai ne. Tai ne tavo kaltė gi,-tyliai ištarė ir dar kurį laiką paglostęs jos ploną rankutę, galiausiai nustojo ir patraukė ją nuo merginos.-kaip jautiesi?-paklausė, kai ši įsipatogino ant jo kelių. Vieną ranką jis uždėjo ant Kailos galvos, imdamas glostyti - šiaušti jos plaukus, o kitą jis priglaudė jai prie peties, kurį po kiek laiko švelniai suėmė pirštais. Bestebėdamas merginą, kuri jau po truputį ėmė grimzti į miegą, Kevinas nusižiovavo ir jį patį suėmė miegas, bet kaži, ar greit jam išeis užmigti, kadangi širdis tebedunksėjo po to merginos pabudimo. Giliai atsikvėpęs jis pasinaudojo savo telekinezės galia ir išjungė šviesą, kuri dabar raižė Kevinui akis, o ir jis pats nebuvo įsitikinęs, ar išeis Kailai užmigti, kai šviesa įjungta. Būna žmonių, kurie negali užmigti su šviesa, su dideliu triukšmu ar net atidarytomis durimis, dar yra žmonių, kurie kaip tik negali užmigt be šviesos, arba turi būti kažkokie garsai ,sklindantys aplinkui, o durys primygtinai turi būti uždarytos. Žinoma, pasitaiko ir tokių, kuriems nerūpi, kas dedasi aplinkui, jei jau nori miego, tai prisitaiko prie visko ir užmiega, o tada jau miega kaip užmušti ir sunku juos prikelti.. Kevinas yra vienas iš tų žmonių, kuriems tai nekelia didelės reikšmės, nors dabar sunkiai užmigtų.. Bent jau jis taip mano.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 18 05 2013, 7:26 pm

Kevinui glostant Kailos plaukus, tai taip pat sėkmingai prisidėjo prie ją apimančio snaudulio ir ramybės. Tiek ramybės, kad galėtų ja pasidalinti su visu pasauliu bei su mielu noru atriektų dalį jos Kevinui, kuriam šios turbūt šiuo metu ganėtinai stigo. Pati ne kartą patyrusi stingdantį baimės jausmą, ji puikiai suprato vaikiną, bet viskas, ką galėjo padaryti - tai paprasčiausiai ištarti keletą žodžių ir švelniai prie jo priglusti. Būsenos, deja, nei perduoti, nei pasisavinti nemokėjo. Tamsu, ar šviesu, kieta, ar minkšta, tamsiaplaukei tai neturėjo didelės reikšmės. Kitu atveju kaži ar leistų sau bent prigulti vilkėdama drabužius, bet šį kartą jai tai visiškai nerūpėjo, nes pasiekė tokią stadiją, kai miegas tapo toks reikalingas, kad aplinkybės nerūpėjo.
-Neblogai. Tenoriu miego ir tiek,-atsakė ilgai nesvarsčiusi. Nemelavo Kevinui, nebandė jo įtikinti, kad jaučiasi kuo puikiausiai, pasakė taip, kaip ir buvo. Nepraėjo nei keletas minučių ir ji nugrimzdo į purų sapnų pasaulį, kurį norėjosi aplankyti jau senokai. Merginos kvėpavimas sulėtėjo, o rankos, apsivijusios vaikino liemenį, atsipalaidavo ir laikėsi ties juo visai atsainiai.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 18 05 2013, 7:51 pm

Po Kailos žodžių vaikinas nieko nebeištarė, jis tik pamąstė, ką jeigu ji pamiegos, vėliau jausis daug geriau ir žvaliau. Visgi Kevinas pagaliau suprato, kad tas nualpimas tikrai buvo nuo nuovargio, o dar ji pasinaudojo galia, kuri kažkiek energijos turėjo atimti. Atsidusęs, vaikinas žvelgė į Kailą ir taip bevėpsodamas į ją prasėdėjo kokias dešimt minučių. Kaip tik galima švelniau, jis suėmė jos abi rankas ir visiškai atkabino sau nuo liemens, padėdamas jas merginai prie jos šonų. Tada suėmęs jos liemenį, labai lėtai paguldė ją tiesiai, po jos galva padėdamas purią, švarią pagalvę. Paskui jis išrengė Kailą nuogai, o visą tai darė kiek tik įmanoma atsargiau, nenorėdamas pažadinti mylimosios. Rūbus tvarkingai padėjęs ant kėdės, kuri stovėjo greta lovos, vėl grįžo ties mergina. Nužvelgęs jos kūną, kuris prieš kelioliką minučių buvo vos ne susiliejęs su Kevino kūnu, vaikinas nežymiai šyptelėjo, bet paskui atsitokėjęs, greit apklojo Kailą patalais, kad ši nesušaltų. Nusiavęs batus, juos pasidėjo prie lovos krašto, o tada jau įsitaisė greta merginos, bet nepalindo po patalais, tik prisitraukė prie merginos ir savo pirštus sunėrė su miegančios Kailos pirštais. Būdamas tyliai, jis nenuleido akių nuo merginos, kuri mieganti atrodė taip mielai, kaip koks angelėlis. Ji atrodė tokia atsipalaidavusi, tokia rami, kad Kevinas paslapčia supavydėjo jai, kad net mieganti ji išlieka tokia neapsakomai tobula. Jis greičiausiai dabar miegotų praverta burna ir seilėtų pagalvę, kadangi ilgai nemiegojęs yra, o kai yra išvargęs, jis arba lunatikuoti pradeda, arba kalbėti per miegus arba...seilėti pagalvę. Dar viena priežastis, kodėl Kevinas negali užmigti, ypač prie Kailos, kuri taip tvarkingai ir, kol kas, nesimuistančiai bei ramiai miega. Stebėdamas mylimąją, vaikinas taip užsimanė ją stipriai apkabinti ir karštai pabučiuoti, kad atrodė, jog tuoj tai ir padarys, bet jis susitramdė save, kadangi...na, tai atrodytų keistai.. Bučiuoti miegančią mergina..hmm.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 18 05 2013, 8:53 pm

Kaila taip kietai įmigo, kad nepajuto, nei kaip Kevinas ją patogiau paguldo, nei kaip šalin nutraukia visai nereikalingus jos drabužius. Visiškai nieko. Tik po kiek laiko mergina truputį pasimuistė ir miegodama pasivertė ant šono, kaip tyčia atsisukdama į Kevino pusę ir veik automatiškai, ar traukiama neregimos energijos pasislinko arčiau vaikino bei viena ranka apsikabino jį, visai kaip tikrų tikriausią meškiną. Na, ką padarysit, kad jai patinka miegant ką nors apsikabinti, o tas ''kas nors'' yra ne kas kitas, bet būtent Kevinas. Pripras ji taip miegoti ir jam neliks nieko kito, kaip kraustytis pas ją, o tada nusispjauti į tai, kad kartais miegodamas, kad ir kažką burba, knarkia ar dar bala žino ką veikia. Tai pačiai Kailai visokių keistenybių pasitaiko. Knarkti - neknarkia, bet užtat kaip išradingai sugeba išsitaisyti lovoje. Kartais nubunda drybsodama ant pat kraštelio, kartais kojos atsiduria ant pagalvės, o galva visai kitoje pusėje. Kartais ir sumurmėdavo ką nors, kartais išsiridendavo ant žemės ar įsikąsdavo pagalvės, antklodės kampą. Netrūko ir Kailai nuotykių miegant. Kad ir dabar, kurį laiką miegojusi ramiai, Kaila vėl pasimuistė ir tyliai tyliai kažką sučiauškėjo vokiškai. Vokiečių kalba jos gimtoji, tad nieko keisto. Mergina sapnavo. Sapnavo, kaip bėga per pilką, granatų išmuštomis duobėmis, nereikalingais ginklais, šalmais ir beveidžiais, žuvusiųjų kūnais nuklotą lauką. Bėgo nesustodama ir nesižvalgydama. Kur? Pati nežinojo. Bėgo taip, tarsi ant kulnų liptų pati mirtis ir nepaisė net to, kad netoliese aidėjo duslūs šūviai, sprogimai, balsai. Pasiekusi neregimą tikslą, tamsiaplaukė sustojo ir kai apsidairė - stoviniavo kone beribėje, auksiniais rugiais ir mėlynomis rugiagėlėmis pasidabinusioje pievoje. Vėl pradėjo eiti tolyn, šį kartą neskubėjo, nes matė savo tikslą. Jis buvo visai prie pat. Aukštas, tvirto sudėjimo vaikinas stoviniavo prie šimtamečio ąžuolo ir kažko laukė. Tik priartėjusi prie pat, Kaila sustojo ir tartum pabūgo. Pabūgo, nes išvydo ne tą, kuris pastoviai ją lankydavo sapnuose. Akimirką delsusi, ji drąsiai žengė link vaikino ir puolė šiam į glėbį. Sapnavo Keviną. Ne kartą sapnavo tokį sapną, tik skirtumas tas, jog jame sutikdavo mirusį sužadėtinį, o štai dabar susidūrė su Kevinu ir nudžiugo, kad mylimasis išstūmė lauk tą, kurio seniai nebebuvo ir kuris tik sukeldavo tamsiaplaukei skaudžius prisiminimus. Dabar ji turėjo Keviną. Tokį tikrą, artimą ir mylimą, kad net sapne ji apčiuopė tikrą džiaugsmą. Vėl pasimuisčiusi, Kaila nurimo ir toliau tyliai snaudė jau nieko nebesapnuodama.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 18 05 2013, 10:26 pm

Kailai sujudėjus, pasimuisčius ir apsivertus ant šono, Kevinas visiškai sustingo it suledijęs ir tapęs ledo luitu. Jis jau pamanė, jog pats pažadino merginą, o šiai sujudėjus jis mintyse paprašė kažko, kad tik Kaila nepabustų, vaikinas norėjo, jog ji išsimiegotų, o kai bus išsimiegojusi, galės vaikščioti žvali ir laiminga. Bet kai tik Kaila apsikabino Keviną per miegus, jis labai dailiai ir nuoširdžiai nusišypsojo, o tada atleido jos pirštus, kuriuos buvo sunėręs su savaisiais. Nors nujautė, kad mergina nė nepajus jo prisilietimų, bet jis vistiek pirštų galiukais ėmė švelniai braukyti per jos dešinįjį skruostą su viena ranka. Kitos rankos pirštais jis suėmė kaldros kraščiuką ir timptelėjo aukščiau. Tiek tetrūko, kad Kevinas apkamšytų Kailą kaip vaikelį, bet kažko jis to nepadarė, galbūt todėl, jog nenorėjo, kad mergina sukaistų. Merginai prabilus Kevinui nesuprantama kalba, jis vos nesusijuokė, bet trumpo ir tylaus savo prunkštimo nėjo sulaikyti. Apsimiegojęs Kailos balsas nuskambėjo Kevinui kaip kokios muzikos melodija, kuri buvo gėris jo ausims. Nors ir nesuprato žodžių, jie jam pasirodė gražūs, greičiausiai todėl, kad jie buvo ištarti iš Kailos lūpų. Galbūt ji sakė kažką panašaus į DIE POTATO, bet nesvarbus buvo Kevinui dabar turinys, svarbu, kad gražiai nuskambėjo, nors balsas skambėjo kiek..išsigandęs? Na, nesvarbu, jis prisimins tuos žodžius ir paklaus merginos, kai ši pabus, ką jie reiškia, mat smalsumas vistiek dabar graužė jį. Kai Kaila ir vėl pasimuistė, Kevinas nebenustojo jos glostyti, mat suprato, jog ši sapnuoja, todėl nieko nepakeis, kad ir ką bedarytų, nebent ją pažadintų, bet to tikrai neplanavo dabar daryti. Bestebėdamas tą miegantį angelėlį, Kevinas plačiai prasižiojo, ruošdamasis artėjančiam žiovuliui, bet, pasirodo, ten buvo ne žiovulys, o čiaudulys. Greit delnu užsidengęs burną, Kevinas nusičiaudėjo kiek galima tyliau. Įprastai jis čiaudo kaip koks riaumojantis grizlis, bet dabar nuskambėjo kaip čiaudantis kačiukas. Atrodė, kad jis ne nusičiaudėjo, o suprunkštė (ne kaip arklys, aišku:D), ir suvirpėjo. Na, po čiaudulio atėjo ir žiovulys, ir tada jis skaniai nusižiovavo, tuo pačius sušniurkšdamas nosimi. Greičiausiai bus jis peršalęs, mat ne pirmą kartą čiaudi. Bet dabar jam ne tas buvo galvoj... Po žiovulio, Kevinas iškart pažvelgė į Kailą, patikrindamas, ar nepažadino jos.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 10:00 am

Prasidėjęs karas, sprogimai, policininkų ar kareivių parado maršai, operos solisto dainavimas ir bet koks kitas, kartais net kurtinantis garsas nesugebėtų prikelti šios miegapelės, taip tvirtai įsikibusios už miego smiltelių. Kada ji paskutinį sykį normaliai miegojo? Pati kaži ar sugebėtų prisiminti. Aplamai blaškėsi tai šen, tai ten ir visai pamiršo, kad nėra varoma saulės energija ar vien oru, kūnas turi ir kitokių poreikių, net jeigu siela yra įsitikinusi, kad niekas nesugebės jos sustabdyti ir joks nuovargis nėra baisus. Šiandien ji išsimiegos už visą tą ilgą laikotarpį, kai lakstė it vijurkas sveikatos sąskaita. Kaila miegojo mažų mažiausiai penketą valandų, bet taip ramiai, kad nesivertė nei ant kito šono, nesimuistė ir nei karto nesubudo, tartum jaustų, kad Kevinas niekur nepabėgo ir yra šalia, galbūt kantriai jos laukdamas arba pats saldžiai snausdamas. Pirmieji kylančios saulės spinduliai palietė merginos veidą ir ši, pajutusi malonią šilumą bei pro akių vokus besiskverbiančią šviesą, sujudėjo, galvą pakreipė į šoną vengdama jos. Dar keletą minučių pasnaudusi, pamažu atsimerkė ir kelis kartus stipriai sumirkčiojo akimis. Pirmas vaizdas, kurį išvydo, buvo Kevinas, rymantis jos pašonėje. Nesusilaikiusi tamsiaplaukė nusišypsojo mieguisto, laimingo žmogaus šypsena. Kiek pasimuisčiusi, mergina sukluso, mat pajuto, kad ant kūno nebėra nei vieno drabužio. Primerkusi akis, taip įtariai paspoksojo į Keviną, o tada paprasčiausiai ignoravo tai ir tiek, gi nieko ten baisaus, jis viso labo pabuvo rūpestingas.
-Nusprendei, kad mėgstu miegoti nuoga, a?,-paklausė ir nusišypsojo jau kreivoka šypsena. Patraukusi ranką nuo Kevino, Kaila apsivertė ant nugaros ir nežymiai susiraukė pajutusi, kaip nemaloniai sudiegia nugulėtą šoną.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 10:20 am

O Kevinas visą tą laiką, kol mylimoji miegojo, stebėjo ją, kartkartėmis vis paglostydamas ją. Buvo kelis kartus nusnaudęs, bet jį pažadindavo iš miegų nerimas, kad kas nors gali nutikti Kailai. Pusiau sėdėdamas, pusiau gulėdamas, Kevinas stebėjo merginą, tyliai miegančią ir ramią kaip niekada. Ryte, kai saulė jau pradėjo kilti, vaikinas išgirdo, kaip merginos kvėpavimas šiek tiek pagreitėja ir iš karto suprato, kad ji grįžta iš sapnų karalystės. Išvydęs mieguistą Kailos šypsnį, Kevinas pajuto, kaip jo širdis suplaka sparčiau, o jo šiek tiek išvargęs veidas persimaino į energingą ir nuoširdų bei mielą. Nusišypsojęs merginai, jis šiek tiek pasimuistė, atsiguldamas patogiau, kadangi kol Kaila miegojo, jis stengėsi kuo mažiau judėti, kad tik neprižadintų jos. Išvydęs įtarų merginos žvilgsnį, Kevinas nusijuokė ir lengvai papurtė galvą.
-baaik, aš tik nenorėjau, kad tau būtų ankšta miegoti.-gūžtelėjo pečiais ir žvilgsniu nusekė Kailos ranką, kurią ji patraukė nuo Kevino. Pats savo rankas susikėlė ir sunėrė pirštus sau už galvos, nenuleisdamas akių nuo merginos,-miegojai kaip užmušta..-ne į temą pasakė, šniurkštelėdamas nosimi,-mieganti atrodei kaip angelėlis,-tyliai ištarė ir pasilenkęs, pakštelėjo merginai į skruostą, o tada vėl atsitiesęs, atsigulė taip, kaip gulėjo prieš tai.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 11:07 am

Sulaukusi tokio nekaltučio pasiteisinimo, mergina tyliai sukikeno ir vos susilaikė neištiesusi rankos ir nepavėlusi jam plaukų, kurie ir taip styrojo gan netvarkingai. Šelmis Kevinas, ne kitaip. Apie save ji net pagalvoti bijojo, mat nujautė, kad tiek veidas išpurtęs nuo miego, tiek plaukai susivėlę it raganaitės. Rytais ji toli gražu nepriminė pasakų princesės, kuri visada atrodo dailutė, net jei ir šimtmetį pramiegojo. Kaila gulėjo ant nugaros ir laukė, kada maudimas pagaliau praeis, o vos tik šiam dingus, užsiropštė ant Kevino priglusdama prie jo nuogu kūnu, visai nepaisė to, tik ant nugaros užsimetė antklodę, kad nepradėtų šąlti. Kojomis apžergusi vaikino liemenį, įsitaisė pusiau sėdėdama, rankas įrėmė į Kevino krūtinę. Nieko negalėjo sau padaryti, kad jautė poreikį glaustis prie jo kaip įmanoma arčiau. Meiliai besišypsodama Kevinui, tamsiaplaukė žvelgė jam į akis. Jam pareiškus, kad ji miegojo, kaip užmušta ir atrodė, kaip angelėlis, Kaila tyliai nusijuokė trumpam nusukdama žvilgsnį šalin, bet tuojau vėl jį sugrąžindama.
-O tu... Negi neužsnūdai bent valandėlei?,-paklausė neslėpdama susirūpinimo dėl jo. Nenorėjo, kad Kevinas pervargtų taip pat, kaip ji ir neduok dieve išgriūtų. Tada ji tikrai pasimestų, nors gal ir pavyktų prisiminti, kaip buvo mokyta elgtis su nualpusiu žmogumi. Bet kuriuo atveju, po to niekaip neatstotų nuo mylimojo, šokinėtų aplink jį valandų valandas, iš dalies veikiausiai tik dar labiau jį vargindama. Palinkusi link Kevino veido, priglaudė savąsias lūpas prie jo ir trumpai pabučiavo niekaip neatsispyrusi tai saldžiai pagundai.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 3:48 pm

Nors ir Kaila buvo susivėlusi ir dar tebeapsimiegojusi, Kevinui ji atrodė labai labai miela ir graži, kaip kačiukas, pabudęs iš miego. Vaikinas žvilgančiom akim stebėjo Kailą ir perkeltine prasme seilę varvino, jam dabar taip sukilo noras pabučiuoti merginą, pavergusią jo širdį, bet kol kas dar tvardėsi. KOL KAS. Jai užsiropštus ant Kevino, jis nusijuokė ir priglaudė savo rankas prie jos nuogo kūno. Švelniai delnais perbraukė jai per nugarą, besišypsodamas šelmiška ir kiek vėjavaikiška šypsenėle, kokią moka padaryti tik jis ir..vaikai. Jusdamas nuogą ir šiltutę Kailos kūno odą, vaikinas nesmarkiai sukando lūpą, kad nekiltų mintys, kurios labai dažnai apsireiškia pas vyrus galvose. Na, bet koks vyras, pajutęs nuogut nuogutėlį tokios tobulos moters kūną, ištirptų, todėl Kevinas ne išimtis. Ir jis labai didžiuojasi, kad gali pasidžiaugti, jog šalia turi tokią gražuolę mylimąją. Jau ir vaikinui buvo kilusi mintis užmesti Kailai anklodę, kad ši nesušaltų, bet norėjo dar pasigrožėti jos kūnu, nors jau kai suprato, kad tikrai vertėtų apklot ją, ji pati tai padarė. Merginai apsižergus Kevino liemenį, šis nurijo seilę ir plačiai nusišypsojo, stengdamasis žvelgti į Kailos akis, bet ne į apačią. Vis gi nenorėjo sugadint ryto su tom savo aistrom, kas čia žino, gal Kaila visai ne toj nuotaikoj. Bet šitaip ji tikrai provokuoja jį , nors nieks nesako, kad jam nepatinka. Sutikęs merginos žvilgsnį, jis jau net beveik nebejuto noro žvelgt žemyn, tad ir apsistojo ties jos akimis, o bestebėdamas ją, šypsojosi maža šypsenėle.
-aaaa...-nutęsė, pamąstydamas, ar sumeluoti jai, ar sakyti tiesą. Bet jis nusprendė pasakyt tiesą, kadangi anksčiau ar vėliau pasimatys ratilai, išduodantys, kad šis nemiegojęs.-buvau užsnūdęs kelis kartus, beet.. Na, sudėjus gal valanda ir gautųsi,-gūžtelėjo pečiais,-tiesiog nėjo atitraukti nuo tavęs akių, kai tu taip ramiai ir mielai atrodei.. O ir šiaip, nesinorėjo paleist tavęs iš akių, kas čia žino, gal tau būtų kas nutikę... Nenoriu, kad dar kartą kas nors tau nutiktų.. ir..atsiprašau už tą barnį, aš neturėjau dėl to supykti..tai pirmas ir paskutinis kartas, tikrai.,-ištarė, žvelgdamas pūpsiko akutėmis ir delnais labiau prisiglausdamas prie merginos nugaros. Kailai pasilenkus, jau ir Kevinas ėmė kelt galvą, reikalaudamas bučinio, o tai gavęs, jis kuo ilgiau pratęsė bučinį, norėdamas kur kas daugiau. Na, ne visi norai išsipildo kartais..
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 4:53 pm

Tiesa ta, kad Kailai patiko provokuoti Keviną. Žinoma, darė tai su saiku, nes viskam turi būti bent šiokios tokios, nebūtinai aiškiai nubrėžtos ribos, nuo kurių nereiktų pernelyg nutolti, nors kartais peržengti galima. Kaži kuriai merginai nepatiktų, kai mylimas vyras jos dėka sunkiai valdosi neparodęs savo dėmesio jai. Valiūkiškoji vaikino šypsena paragino Kailą taipogi nusišypsoti kur kas plačiau. Vien pažvelgus į taip nuoširdžiai besišypsantį mylimąjį, mergina pajusdavo, kaip pačiai pasidaro kur kas geriau, į širdį plūsteli maloni šiluma, būtent tokia, kokia aplanko tik tada, kai tau brangūs žmonės yra laimingi. Kailos laimė iš to ir susidėjo. Jeigu artimiausi žmonės laimingi - tada ji taipogi laiminga, jeigu jiems liūdna - jai taip pat. Tamsiaplaukė dažnai perimdavo aplinkinių nuotaikas ir kur kas rečiau užkrėsdavo juos saviške. Kevinui prisipažinus, jog jis miegojo ne daugiau, kaip valandą, mergina susiraukė ir primerkė akis žvelgdama į vaikiną gan priekaištingai. Keletą sekundžių taip paspirtrijusi į jį, ji tyliai iškvėpė orą ir palingavo galva į šonus. Kai jis išreiškė ir susirūpinimą bei atsiprašė, tamsiaplaukė kaip mat atlyžo. Atsiprašymas ją domino mažiausiai, kadangi nesijautė jo nusipelniusi, bet, kad Kevinas taip dėl jos pergyvena - tai jau ne kieno kito, o jos pačios kaltė. Apskritai jei ne jos perdėtas jautrumas, nebūtų jiedu nei susikivirčiję, nei ji išgriuvusi, kai pasiekė visišką išsekimą tiek fizine, tiek emocine prasme, o ir Kevinas nebūtų likęs be miego.
-Neatsiprašinėk ir nežadėk, kad nieko panašaus nebebus,-pasakiusi pirmuosius žodžius, Kaila pakštelėjo Kevinui į lūpas tik vos vos prisiliesdama.
-Pyktis lygiai taip pat normalu, kaip ir, kad ir... Mylėtis,-pridėjo ir nežymiai susiraukė susivokusi, kokį kvailą pavyzdį ką tik pateikė. Suvertusi kaltę tam, kad protas vis dar šiek tiek snūduriuoja, mergina nekaltai šyptelėjo vildamasi, jog vaikinui toks pavyzdys neužklius. Pykčiai jai nebuvo prie širdies, bet žinojo, jog be jų niekur neapsieinama. Net ir du, patys taikiausi žmonės anksčiau ar vėliau dėl kažko susikivirčija, o šičia... Kai Kaila tokia ''taiki'' tai beprasmiška bandyti viską gražiuoju išspręsti. Aišku, ji stengiasi kartais patylėti, bet sunkokai sekasi perlipti per įsisenėjusį įprotį rėžti viską, ką galvoji.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 7:50 pm

Stebėdamas kaip mergina raukos, paskui dar ir prisimerkia, šis tokią pačią miną padarė, bet jo lūpose vistiek tebežaidė šypsena, o dar tuo pačiu teko tramdyti juoką. Net ir nemiegojęs Kevinas išliko toks pat energingas ir žvalus, nors, greičiausiai, kai išsiskirs su Kaila, ta prasme, išeis jis iš čia, nebebus toks žvalus ir norės miego. Na, ir dabar šiek tiek norėjo, bet ne žūtbūt, laisvai gali pakentėti vien dėl Kailos. Kiek laiko jis praras būvimo su Kaila, jei užmigs?daaug. Vien dėl to jis stengias nugalėt snaudulį, ir jam kol kas gerai sekasi tai daryti.
-panašaus nebebus. Negalima pyktis dėl tokių menkniekių. Na taip, tu turi teisę dėl to ant manęs pykti, kadangi aš net neperspėjau, jog turiu sparnus.. Bet aš..tiesiog per ilgai laikiau neigiamas emocijas savyje.. tikrai neturėjau ant tavęs išsilieti,-atsiduso, užsimerkdamas tada, kai Kaila šiek tiek erzinančiai jį pabučiavo. Jis norėjo, kad ji visiškai priglustų prie jo ir karštai pabučiuotų. Jep, rytinis meilės priepuolis jam.
-oi, šelme tu mano,-nusijuokė po paskutiniųjų Kailos žodžių. Tada patraukęs rankas nuo jos nugaros, delnais suėmė jos veidą ir prisitraukęs prie savęs ją, išbučiavo visą jos veidą, nepraleisdamas net akių vokų. Švelniais bučinukais nusėjęs jos tobulą veidelį, Kevinas galiausiai atsitraukė ir nekaltai suklapsėjęs akimis, išsiviepė.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 8:15 pm

Sužinotų Kaila, kaip jis save vardan jos kankina, tai taip pylos gautų, kad maža nepasirodytų. Nors turėjo panašią nuojautą, kad ir koks žvalus Kevinas atrodė. Negali taip būti, kad jis niekada nesijaučia pavargęs, tik moka tai gerai nuslėpti, deja, nuo Kailos tokių dalykų niekaip nepridengsi. Kartais ji kaip tikras rentgeno apartas, tik mato ne kaulų struktūrą, o aplinkinių būsenas. Kaila nesusilaikė ir pavartė akis, kai Kevinas pradėjo teisintis ir apgailestauti dėl to, kas jau buvo ir pražuvo. Nemėgo kapstytis tokiuose, nieko gero neduodančiuose dalykuose, tai pat nemėgo, kai kažkas kone visą kaltę susiversdavo sau, kaip Kevinas šiuo metu panašiai ir darė.
-Nei aš ant tavęs pykstu, nei ką. Išsiliejai ir palengvėjo. Nesiūlau savęs, kaip neigiamų emocijų įžemintojos, bet žinok, kad visada būsiu šalia. Nesvarbu, ar tu šokinėsi iš laimės, ar svaidysiesi žaibais. Kaip ten sako... Ir skausme, ir varge? Tai va, su manimi gali drąsiai būti savimi ir nekaupti savyje visos velniavos, kad vėliau netektų užvirti paties pragaro,-kuo ramiausiai išdėstę vaikinui visiškai rimtai ir viską vainikavo kukliu šypsniu. Tikėjosi, kad Kevinas bent iš dalies suprato, kokią makalynę ji ką tik susakė ir ką turėjo omenyje.
-Tavo ir tik tavo,-užtikrintai pareiškė ir dusliai nusijuokė. Vienu metu ir taip tviskančios Kailos akys rodos blykstelėjo kur kas ryškiau. Kevino lūpoms keliaujant per jos veidą ir kliudant veik kiekvieną lopinėlį, mergina užmerkė akis ir mėgavosi tokiais švelniais vaikino veiksmais. O visai nieko prieš neturėjo prieš tokius jo meilumo priepuolius. Nesvarbu ar ryte, ar dieną, ar vakare. Vaikinui atsitraukus, ši minutėlę palūkėjo ir palinkusi prie jo pabučiavo itin reikliai, kaip atsilygindama už jo mažuosius bučinukus.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 9:05 pm

Jis visiškai suprato, ką mergina pasakė ir tai kažkodėl suvirpino jo širdį. Na, jis žinojo, kad gali pasitikėti mergina, bet jos tie žodžiai užtvirtino viską. Iš tiesų, jis daugiau niekuo taip nepasitikėjo, kaip Kaila. Galbūt todėl, kad jei ir pasakytų kokias nors savo kad ir slapčiausias paslaptis, ši neprasitartų jo draugams ar pažįstamiems, nes bendrų pažįstamų jie greičiausiai net neturi. O jei ir turėtų, Kevinas visiškai pasikliautų šia mergina. Ji ne iš tų, kurios išgirdusios ką nors, ko neturėtų kiti išgirsti, pasižada, jog niekam nesakys, o paskui jau vos ne visas miestas žino tai.
-pasakyčiau tau tą patį, bet... Manau, pati žinai, kad gali man išsilieti ir visiškai pasitikėti manimi,-linktelėjo galva ir vėl nusišypsojo. Pakėlęs galvą, jis pakštelėjo Kailai į lūpas, o atsitraukęs, nužvelgė ją kiek tik galėjo. Gavęs tokį fainą bučinį, Kevinas nebeišlaikęs savo troškimų, stvėrė merginą už klubų ir paguldė ją šiek tiek toliau nuo savęs, bet tada nieko nelaukęs akimirksniu atsirado virš jos. Skersai lovos atsigulęs, jis atleido rankas nuo Kailos ir jas įrėmė į minkštą lovą, taip vos vos pasikeldamas nuo Kailos kūno, kad jos neprispaustų, nors čia ne stogas ir sunkiai ją išeitų prispausti, bet vistiek..padusinti tai nenorėjo. Kadangi tas gulėjimo pozos pakeitimas privertė nutraukti bučinį , Kevinas prisitraukė prie merginos veido ir pratęsė tą bučinį, įliedamas į jį lašelį aistros, švelnumo ir godumo.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 9:43 pm

Kailai nei sakyti nereikėjo, kad gali pasikliauti Kevinu visiškai nesibaimindama, kad į dienos šviesą iškeliaus nepageidaujami gandai ar jis ją pašieps dėl vieno, ar kito poelgio, nuomonės. Ji jautė, kad su juo gali pilnai atsipalaiduoti, nusimesti visas kaukes ir būti savimi, nes Kevinas visada ją supras ar bent pasistengs suprasti ir tikrai neįžeis, neįskaudins. Jis nestokojo supratingumo ir tolerancijos ir tai tebuvo keletas iš daugelio faktorių, dėl kurių ji mylėjo šį vaikiną visa širdimi. Ne kiekvienas galėtų būti su tokio charakterio mergina, kaip Kaila, o štai Kevinas sugebėjo ją priimti su visomis keistenybėmis ir nei karto nepaskyrė jai ne vienos, kandžios replikos, net jei ji ir elgdavosi kvailai ar taukšdavo visiškus niekus. Kevinui taip netikėtai sugriebus ją ties klubais, tamsiaplaukė iš to netikėtimo net aiktelėjo atsitraukusi nuo vaikino lūpų. Atsidūrusi ant minkštos lovos, spėjo dar šiek tiek įsipatoginti prieš Kevinui ją užgulant. Na, lovos su stogu tikrai nepalyginsi, šičia jis net norėdamas nesugebėtų jos prispausti, o jeigu jau taip nutiktų, tai veikiausiai gautų į dūdą ir būtų priverstas trauktis šalin. Kevino lūpoms vėl susiradus Kailos lūpas, mergina neatsilikdama nuo jo atsakė į bučinį su tokia pat doze geismo, švelnumo ir reiklumo. Kad ir kiek kartų jų lūpos susitiko bučiniams, kiekvieną kartą ji patirdavo tą patį svaigulį ir sugebėdavo atrasti ką nors naujo, nepakartojamo. Vieną ranką palikusi rymoti ant lovos, kita nuslydo per vaikino nugarą, pečius, kaklą ir pirštais įsipynė į Kevino plaukus. Kadangi senokai susidarė tokį įspūdį, kad jam patinka, kai jo plaukai glostomi ar švelniai "paveliami" tai pasitaikius progai ir palepindavo jį jam patinkančiais veiksmais.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 10:08 pm

Kad ir kokio sunkaus charakterio Kaila yra, vaikinas seniausiai prie to pripratęs ir tas jos užsispyrimas vos ne privalumu jos tapo. Ne kiekviena mergina turi tokį charakterį, protą bei mąstyseną, kaip, kad Kaila turi. Daug moterų tik bando apsimesti, jog yra protingos, ar le užsispyrusios, bet jas lengva palaužti ir jų tikruosius veidus gali greitai išvysti. Na, o Kaila visai kitokia, ji nevaidina tokios, kokią Kevinas dabar mato, ir tikrai ne lengvai palaužiama, užsispyrusi kaip ožkytė. Kevis irgi ne iš tų , greit nusileidžiančių, bet Kailai jis visada ras priežastį nusileisti ir pasistengti neįžiebti ginčo, nors kartais tai ir nelengva padaryti, kaip pavyzdžiui tada, ant stogo. Merginai aiktelėjus, Kevinas iš pradžių pamanė, kad užgavo ją, bet kadangi ji nieko nesakė, jis į tai nelabai kreipė dėmesio. Viską gi darė greitai, bet atsargiai, bet vis vien, po jos to aiktelėjimo, jo prisilietimai ir judesiai tapo švelnesni ir atsargesni. Naa jau, negautų jis į dūdą, gi negalima jo mušti.
-kodėl...tu..tokia tobula...?-sušnabždėjo per bučinius, bet nenustojo liesti jos lūpų savosiomis. Pajutęs merginos pirštus savo plaukuose, Kevinas suvirpėjo ir viršutine kūno dalimi, kuri iki tol buvo virš Kailos, priisglaudė prie jos kūno ir vėl pajutęs tuos tobulus Kailos figūros linkius, jis vos juntamai ir girdimai atsiduso iš to malonumo ir džiaugsmo, kad gali justi jos kūnelį.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 10:37 pm

Jeigu jis jai nenuolaidžiautų, kaži kaio ten būtų su ta užsispyrėle. Toliau suoktų savo giesmę, kol užkimtų arba susiprastų, kad meilė yra kur kas svarbesnis dalykas, nei paiki jos kaprizai, kurių nesugeba deramai suvaldyti. Ir visgi jai pasisekė. Taip pasisekė, kaip ji niekada nesitikėjo. Kaila buvo praradusi bet kokią viltį kada nors vėl sutikti tokį vyrą, kuris privers širdį plazdėti greičiau, nuvys šalin vienišumo jausmą ir priims ją būtent tokią. O Kevinas būtent tokiu ir tapo. Rodos, be jokio vargo išsireikalavo vietą jos apdūlėjusioje širdyje ir prikėlė išnyki baigiančią Kailą antram gyvenimui. Pirštais tebenaršydama po Kevino plaukų sruogas, Kaila tęsė bučinį po bučinio, darnai papildydama Keviną. Truputį kilstelėjusi viršutinę kūno dalį, pilnai prigludo ja prie Kevino jausdama, kaip per kūną perbėga malonūs šiurpuliukai išprovokuoti tokio artimo kontakto. Kailai norėjosi nutraukti ar išvis nuplėšti visai nereikalingus Kevino marškinėlius, bet susilaikiusi atsisakė minties. Kad ir kaip bebūtų, šiuo klausimu jiedu derėjo kuo puikiausiai, nei abejonių nekilo. Kevinui per bučinius paklausus klausimo, į kurį atsakymo veikiausiai nereikėjo, Kaila visgi ištaikė tinkamesnį momentą ir akimirkai išskyrė jų vis susipinančias lūpas.
-Todėl, kad tu mane myli ir todėl, kad pats esi tobulas, nes aš myliu tave. Paini chemija ir matematinės lygtys,-suvėlė visai neaiškų atsakymą ir nedelsusi susigavo vaikino lūpas, lyg kažkur labai skubėtų. Tamsiaplaukė ir vėl įsuko sunkiai suvaldomas geidulys, tad nieko kito ir nebeliko, kaip pasiduoti norams, kol galiausiai bus sustabdyta.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 19 05 2013, 10:58 pm

Kailai pakėlus savo viršutinę kūno dalį, Kevinas puikiai pajuto merginos iškilumus, kurie įsispaudė į vaikino kūną. ir tai privertė jį visiškai pražvalėti ir..na, sujudinti apačioj esantį vaikino pasididžiavimą. Suraukęs kaktą, Kevinas bandė kiek nusiraminti, tuo pačiu norėdamas, kad tas jo įsiaudrinęs pasididžiavimas nustotų išdaigas krėsti ne labai laiku.
-ojergau,-tespėjo taip atsakyti merginaii ir nusijuokė. Nieko nesuprato, ką Kaila pasakė, bet tie žodžiai jį prajuokino ir jie jam patiko. Dabar jau jis visu kūnu užsirideno ant Kailos ir įspraudė vieną savo koją tarp jos kojų, o kitą paliko prie dešiniosios merginos kojos, kitaip sakant, apsižergė jos koją. Viena ranka jis tebesilaikė atsirėmęs į lovą, kad vis dar neužgriūtų ant merginos ir jos nesulaužytų, o kitą pirglaudė jai prie pilvo. Jo delnas nusileido kiek žemiau, bet tada tuojau pakeitė krypti ir pakilo aukštyn. Delnu jis ėmė tyrinėti visą jos pilvuką, kartais užčiuopdamas ir aukščiau pilvo esančias merginos grožybes.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 

miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viešbutis. :: Bambukinis namelis.-