It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 20 05 2013, 4:55 am

Kaila pajuto, kaip Kevino kelnėse atsiradęs iškilimas įsiremia į jos kūną ir nesusikaikiusi tyliai susijuokė. O jai patiko tokia, atsakomoji vaikino reakcija, kurios jis suvaldyti niekaip negalėjo, nuslėpti taip pat. Išpynusi vienos rankos pirštus iš jo plaukų ir drauge su kita, laisvąja ranka nukeliavusi prie vaikino nugaros, iš pradžių nuslydo į apačią ir spustelėjo vaikino sėdmenis, tada pradėjo kilti aukštyn ir drauge tempė jo marškinėlius, taip atidengdama vis daugiau ir daugiau vaikino kūno. Kevino delnui atsidūrus ant merginos pilvo ir pradėjus glamonėti kūną, kartais kliudant į krūtis, tamsiaplaukė suvirpėjo ir koks lapelis, pūstelėjus vėjui Tik ši virpėjo ne dėl savo gležnumo, o dėl patiriamų pojūčių. Kaila glustelėjo kojas ir spustelėjo tarp jų įsitaisiusią Kevino koją, tuo tarpu lūpos vis dar tęsė nesibaigiančią pasaką be galo. Staiga pagavusi Kevino apatinę lūpą dantukais, švelniai ją pakandžiojo ir truktelėjo link savęs, o tada, pravėrusi vaikino lūpas, slystelėjo liežuviu į jo burną. Nors Kaila ir žinojo, kad Kevinas veikiausiai pervargęs, vis tiek nesugebėjo taip lengvai palikti jo ramybėje, kai tik šis parodė susidomėjimą ja. Taip sakant, jeigu jai pradėjo varginti, tai išvargins iki visiško nukritimo. Pradėto darbo pusiaukelėje numesti juk negalima, reikia pėdinti į priekį.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 20 05 2013, 3:44 pm

Išgirdęs Kailos juoką, vaikinas labiau prisispaudė prie merginos apatine kūno dalimi ir nesmarkiai krimstelėjo jos apatinę lūpą. -matai, ką tu su manimi darai...-ištarė pro bučinius, spėdamas dar ir nusišypsoti bei sukrizenti. Merginos rankoms nuklydus per jo kūną, Kevinas savo lūpomis nukeliavo iki jos kaklo ir ėmė švelniai jį bučiuoti mažais bučinukais, vos liesdamas jos odą, bet ilgai neužsibuvo ties jos kaklu, galiausiai vėl grįžo prie jos saldžiųjų lūpų ir pradėjo naują bučinį, kuris dabar buvo kiek aršesnis, nei prieš tai. Kailos rankoms atsidūrus ant vaikino sėdmenų ir juos spūstelėjus, jis gan per garsiai nusijuokė ir dar labiau prisispaudė savuoju kūnu prie merginos, vos vos į ją pasitrindamas visai netyčia. Atitraukė rankas nuo lovos, kadangi gebėjo ir taip išsilaikyti virš Kailos, tad iš karto ją perkėlė ant merginos kojos, kuri buvo prigludusi prie Kevino iš išorinės pusės, tada gan grubokai pirštais suspaudė jos šlaunį. Atsilygindamas, Kevinas taipogi pakandžiojo Kailos lūpą, bet pajutęs jos liežuvį savo burnoje, tuoj pat nustojo ir ėmė savuoju liežuviu žaisti su josios. Well, dabar visas miegas kaip mat išsisklaidė, lyg jo nė nebūtų buvę. Dar kiek pasibučiavęs su mergina prancūziškai, galiausiai atsitraukė ir atsilošęs, akimirksniu išsinėrė iš savo marškinių kaip kokia gyvatė iš savo odos. Tik jis nepaliko marškinių šalia, jis juos nudrėbė ant žemės, o tada nieko nelaukęs vėl prisiglaudė prie merginos, dabar jau savo oda jusdamas jos nuogą kūną ir tas potyris buvo kur kas malonesnis, nei tada, kai jis buvo užsidėjęs marškinėlius. Tą ranką, kuri prieš Kevinui atsitiesiant buvo ant Kailos šlaunies, jis perkėlė ant jos krūtinės ir nesmarkiai spūstelėjo, o savo veidu prisitraukė prie josios veido. Įkvėpęs oro, jis liežuviu perbraukė per jos lūpas, o tada vos kryptelėjęs galvą, įsibrovė į jos burną.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 20 05 2013, 8:02 pm

-Lyg ir nieko blogo, ar... Klystu?,-padariusi šiokį tokį intarpą tarp bučinių, paklausė pridususiu balsu ir kilstelėjo antakius, klausiamai žvelgdama į Keviną. Atrodė, kad klausia jo visiškai rimtai, bet ant švelniai raustelėjusių merginos lūpų žaidžianti šypsena sakė visai ką kitą. Negerai elgėsi, taip provokuodama Keviną, kuo toliau, tuo labiau tą suvokė, bet niekas nekaltas dėl to, jog jis leidžiasi kartais paerzinamas, tik kaži ar būtų galima tai pavadinti leidimu... Kaila ką nors sugalvoja, pradeda elgtis, sakykim, nedorai, o Kevinui jau nelieka nieko kito, kaip pasiduoti tamsiaplaukės provokacijoms. Vaikino lūpoms keliaujant per merginos kaklą, ji pasuko galvą į šoną ir užmerkusi akis, sulaukė kvėpavimą. Mylimojo lūpų prisilietimai prie jautrios kaklo odos, maloniai kuteno ir ypatingai patiko Kailai. Tai be didelio vargo atitraukė dėmesį nuo pašalinių minčių, kurios spėjo sukirbėti nubudus. Kad ne per seniausiai jiedu pykosi, o vėliau ji nualpo - Kaila kaip mat pamiršo ir jeigu kas dabar paklaustų jos, kas vyko prieš penketą valandų, ši turėtų pamąstyti bent keletą minutėlių, kol protas teiktųsi sugrįžti iš atostogų ir pargabentų atmintį. Vaikinui taip, tariamai visai atsitiktinai pasitrynus į ją ir prigludus arčiau, Kaila išsirietė tiek, kiek leido tuometinė jos padėtis. Po bučinio sekusiam, grubesniam vaikino gestui, jos veide šmėstelėjo vėjavaikiška šypsena išdavusi, kad prieš šiokį tokį grubumą, vėliau atperkamą švelnumu, ji neturi nieko prieš. Gerai, jog Kevinas pats susivokė nusirengti marškinėlius, mat šį kartą Kaila jau tikrai nebūtų jų pagailėjusi ir vaikinui vėliau būtų tekę pėdinti pusnuogiui, kadangi jo striukė seniausiai buvo pasiųsta myriop. Gadina nervus, neleidžia pailsėti ir negana to - plėšo jo drabužius, visai paika ta Kaila. šį kartą jų kūnams susilietus be kliūties, kuria anksčiau buvo vaikino marškinėliai, tamsiaplaukė suvirpėjo, tarytum pajutusi silpną elektros srovę, tik pastaroji skatino ne trauktis, o drąsiai glaustis artyn. Abejomis rankomis glamonėdama vaikino pečius, Kaila noriai priėmė į burną besibraunantį Kevino liežuvį ir leidosi link nežinia kelinto, kvapą gniaužiančio bučinio. Karę ranką patraukusi nuo vaikino nugaros, uždėjo savo delną ant tos vaikino rankos, kuri tebebuvo ant ištiesta link jos krūtinės. Braukdama per jo ranką, savuoju delnu galiausiai pasiekė Kevino plaštaką ir apsistojo ties ja. Truputį padvejojusi, mergina ''pasiglemžė'' vaikino rankos valdymą ir kartu su savo ranka pamažu slinko Kevino delną per krūtinę, perbraukė per karią krūtį, o tada sustojo virš šios, maždaug ties ta vieta, kur juntamai tvinksėjo pamišusi tamsiaplaukės širdis.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 20 05 2013, 8:54 pm

-pagal mane tai nieko blogo.. Bet gi žinai, kad prisiprašysi, o tada nebebus tau kur dingti,-suurzgė, nesmarkiai sukąsdamas dantimis jos apatinę lūpą ir šiek tiek pakandžiojęs, galiausiai atleido, nebekankindamas Kailos. Pats kevinas irgi nekalbėjo lasivai, buvo šiek tiek padusęs, o jo kvėpavimas padažnėjęs tiek iš sukilusių jausmų, tiek iš energijos išeikvojimo. Bet energija net per tokius menkučius tarpus tarp bučinių, kaip pavyzdžiui dabar Kaila vieną padarė, vėl sugrįšta. Na, jei nebūtų Kevis pats to norėjęs, tai galbūt viskas nebūtų išsivystę iki šitokių aistringų veiksmų. O čia labiau Kevino kaltė, kad tai nutikol, juk jam čia meilės priepuolis kažkoksai. Merginai pasukus galvą šonan, Kevinui pasitaikė proga daugiau užpildyti ploto savo bučiniais, lyg lūpomis dažytų jos kaklą su nematomais dažais. Kai ji dar labiau išsirietė, Kevinas įkvėpė oro, vėl stengdamasis nurimti, kadangi jam nėjo valdyti apačioj jau ten šėlstančio savo draugužio. Tokie jos prisiglaudimai žadino Kevino apatiniuose gyvenantį jo pasididžiavimą iš snauduliuko. Na, dabar jau pažadintas jis, bet Kaila jį vis provokuoja prasiblaškyti, veikiausiai pati to nesuprasdama.. Bet, pagal viską, ji turėtų jausti tai. Kevinas ištisai grubiai elgtis su mylimąja negalėtų, o ji turbūt net neleistų.. Kažki, koks vaikinas su tokia miela mergina galėtų elgtis grubiai ir neatsakingai.. Merginai suvirpėjus, Kevinas lyg tyčia, tokiu pačiu momentu irgi virptelėjo bei giliai įkvėpė oro. Kevinas spėjo užčiupti ir kairiąją Kailos krūtį, kol mergina vedžiojo jo ranka po savo kūną. Jis priglaudė savo delną ties ta vieta, kur turėjo būti jos širdis ir pajuto greitą jos tvinksėjimą. Atsitraukęs nuo Kailos lūpų, Kevinas nusišypsojo pačia nuoširdžiausia savo šypsena, o akys jo sužibėjo. Jis visai kaip kūdikis, pajutęs naują potyrį, kuris buvo labai malonus. Visu kūnu jis pasislinko žemyn, palikdamas tik ranką prie Kailos krūtinės. Tada Kevinas lėtai atitraukęs ranką, lūpomis prigludo prie jos odos, lyg norėdamas lūpomis pajusti jos širdies tvinksėjimą. Kai Kevis juto tuos pašėlusius Kailos širdies tvinksnius, vaikinas suprato, kad už tai nėra nieko gražesnio ir malonesnio, ypač, kai ta širdutė tvinksi dėl tavęs.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 20 05 2013, 9:33 pm

Kaila puikiai suvokė, prie ko dažniausiai priveda tokie žaidimai ir visai nesuko dėl to galvos, nes pati to norėjo. Pastaruoju metu pasidarė sunkiai pasotinama meilės klausimu, gal todėl, kad ilgą laiką buvo aplamai atsisakiusi jos ir gavusi ją, niekaip nesugebėjo atsidžiaugti, tad vos Kevinui pradėjus meilintis, su mielu noru atsakydavo jam tuo pačiu ir taip sakant, pasinaudodavo palankiai susiklosčiusia situacija. Kurį laiką nesiėmusi jokių, rimtesnių veiksmų, Kaila leido sau mėgautis Kevino prisilietimais ir bučiniais, pati viso labo pirštų galiukais braukdama per vaikino nugarą. Jų žvilgsniams susitikus, Kaila taip pat nusišypsojo kuo nuoširdžiausiai, o merginos akys ir taip išdavė, jog ji laiminga. Seniau ant jos lūpų šypsena pasirodydavo labai retai, akys atrodė apsiblaususios dėl vienišumo, besivejančio aplink kaklą, širdis plazdėjo vos girdimai, o sutikus Keviną viskas staiga pasikeitė ir tik į gerąją pusę. Patraukusi delną nuo jo plaštakos, prieš tai dar drauge švelniai spustelėjo ir tada įsiterpė tarp jų susipynusių kūnų. Ranka Kaila perbėgo per Kevino pilvą, tiksliau dailiai iškilusį ir jo sudėjimui proporcingą pilvo presą. Kevinas bent jau jai - tobulas visomis, įmanomomis prasmėmis. Jausdama, kaip jo draugužis nerimsta kelnėse ir kartais stipriau įsiremia į Kailos kūną, mergina it specialiai šiek tiek pasitrynė į jį pilvuko apačia, o tada, jau abiem rankom sugraibiusi vaikino kelnių diržo sagtį, atsegė ją kartu su saga, atitraukė užtrauktuką ir kiek pasiekė rankos, tiek patempė kelnes su apatiniais žemyn, taip išlaisvindama jo pasididžiavimą. Brūkštelėjusi per jį delniuku, Kaila abi rankas pasidėjo ant lovos, sau iš šonų ir vėl atsidavė Kevino valei leisdama jam daryti viską, ką šis įsigeis.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Antr. 21 05 2013, 5:57 pm

Mergina turėjo justi kaip Kevino kūnas lengvai virpa nuo jos prisilietimų, ypač tada, kai jos rankutė nukeliavo per jo pilvą. Jis šiek tiek kilstelėjo kūną, kad merginai būtų patogiau ir kad jis visiškai nesuspaustų jos rankos bei norėdamas leisti jai laisvai judėti. Nors ir turėjo jis tą pilvo presą, Kevinas, kaip ir kiekvienas sportuojantis vaikinas, norėjo to preso šiek tiek tvirtesnio, bet pastarosiomis dienomis nelabai pavyksta normaliai pasportuoti, bet kol kas jis tuo labai nesiskundžia, kol pilvūzas neauga. Kailai pasitrynus savo pilvuku į vaikino apačią, jis pakilo lūpomis iki jos kaklo ir ėmė jį bučiuoti, kartais nesmarkiai dantimis perbraukdamas per jos odą. Nenorėjo įkąsti, kadangi kaklas gan jautri vieta, o Kevis nenorėjo sukelti merginai skausmo. Giliai alsuodamas, jis nesustojo lūpomis "dirbti" ties Kailos kaklu, laukdamas kol mergina išvaduos jį iš rūbų. Bet jam pačiam teko visiškai jų atsikratyti, nors mergina tikrai pagelbėjo ir palengvino Kevinui darbą, jam tereikėjo tik nusispirti tas kelnes su apatiniais. Likęs nuogas, vaikinas atitraukė veidą nuo Kailos kaklo, o tada netikėtai, bet atsargiai atsitraukė nuo mylimosios ir nusiridenęs nuo jos, atsigulė ant nugaros. Visą tą laiką, jis stebėjo merginą ir jos reakciją. Būtų dar kiek pagulėjęs taip, bet, kadangi jis labai nekantrus, ypač tokioje situacijoje, po maximum penkių sekundžių vaikinas pačiupo viena ranka už josios rankos, o kita už jos liemens ir timptelėjęs link savęs, užsivertė Kailą ant savęs. Žvilgančiomis akimis, Kevinas stebėjo savo gražuolę iš apačios ir nekaltai nusišypsojo jai. Ranka, kuri buvo suėmusi merginos riešą, lėtai atsileido ir nuslydo iki jos pirštų, kuriuos Kevis sunėrė su savaisiais, o kitą ranką jis tebepaliko ties jos liemenimi. Vaikinas suprato, kad amžinai jis viršuj būna, tad šįkart leido jai daryti su juo ką nori, nors ir mergina prieš tai aiškiai parodė, kad jisai gali daryti viską, ką jis pats užsinorės.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Antr. 21 05 2013, 7:18 pm

Jeigu Kevinas būtų išdrįsęs bent pabandyti, grybštelėti dantimis jos kaklą, kad ir labai švelniai, veikiausiai būtų susilaukęs skaudaus žnybtelėjimo į šoną ar sprigto į kaklą, kadangi Kaila nesugebėjo pakęsti, kai kas nors, kad ir neduok dieve, vos vos kliudo tokią jautrią vietą. Ar per daug filmų prisižiūrėjo, ar šiaip, be jokios priežasties išsiugdė tą keistoką, bet visgi pateisinamą baimę. Tamsiaplaukė mažiausiai tikėjosi, kad tiek ''nuėjus'' Kevinas nei iš šio, nei iš to paprasčiausiai atsitrauks nuo jos, bet kai taip nutiko, Kaila įsitempė it styga ir sustingo užmerkdama akis. Mergina iškart susimąstė, ką padarė ne taip, kad privertė atsitraukti Keviną, deja, nieko tokio, labai nederamo ar smerktino taip ir nesurado. Keletą sekundžių palaukusi, ji garsiai atsiduso, atsimerkė, pradėjo palengva keltis iš lovos netarusi nei pusė žodžio ir jei Kevinas nebūtų sugriebęs jos už rankos, mergina būtų tyliai išslinkusi lauk, užsidariusi vonios kambaryje pusdieniui ir merdėjusi ten dėl tokio keisto nesusipratimo sukelto sumišimo. Tik pajutusi, kaip Kevinas sugriebia ją už rankos, Kaila sustojo ir leido jam timptelėti ją ir užsikelti ant savęs. Atsidūrusi ant vaikino, iš pradžių tamsiaplaukė dėjosi esanti susierzinusi ir gan piktokai spitrijo į vaikiną, deja, ilgai tokia apsimesti niekaip nesugebėjo. Kevinas viso labo pernelyg mielas, kad ant jo būtų galima nuoširdžiai pykti, o ką tuomet kalbėti apie vaidybą. Į lygią liniją suspaustas tamsiaplaukės lūpas pakeitė dailiu lankeliu išriesta šypsena, o akys prisimerkė, kaip ir visad nutikdavo, kai ji šypsodavosi.
-Žinai, ką pasakysiu?,-palinkusi link dešiniosios Kevino ausies, tyliai sukuždėjo į ją,
-Tu šiknius,-atsitraukdama tarstelėjo žodžio reikšmei netinkamu, skambiu ir linksmu tonu. Sukikenusi, Kaila viena ranka nusibraukė ant veido užkritusius plaukus, o tada vėl palinko prie vaikino, šį kartą abiem delniukais suėmusi jo žavų veidelį, savąsias lūpas priglaudė prie jo.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Antr. 21 05 2013, 8:20 pm

Matyt, Kevinas nujautė, kad jeigu būtų krimstelėjęs merginai į kaklą, būtų nukentėjęs, todėl nerizikavo, ir, kaip buvo paminėta anksčiau, tiesiog vos dantimis liesdamasis, kartkartėmis brūkštelėdavo per šiltą merginos kaklo odą. O vaikinas iš pradžių net nesitikėjo, jog mergina išeit ruošiasi, jis manė, kad blogiausiu atvėju, ši supyks ant jo ar įsižeis, kad jis taip ne laiku ir ne vietoje papokštavo, kaip visada. Kailai pasidavus Kevino jėgai, šis mintyse išsiviepė iki ausų.
-kur susiruošei, gražuole?-paklausė tuo tarpu, kai tempėsi pas save merginą, vos tramdydamas juoką. Kad ir kaip ten bebūtų, Kevinui palengvėjo, kai mergina nusišypsojo savo ta miela šypsenėle, tirpdanti Kevio širdį. Jis paslapčia didžiavosi, kad ji tokia mergina, kuri nesupyksta dėl belekokio š, nors visiems visko pasitaiko gi.
Merginai palinkus link Kevino ausies, šis išrietė antakius ir įdėmiai klausėsi, o po jos žodžių linksmai ir vėjavaikiškai nusijuokė, spūstelėdamas jos liemenį. Lyžtelėjęs savo apatinę lūpą, Kevinas spėjo pažvelgti į lubas ir atsikvėpti. Ne iš kokio nors nusivylimo, atvirkščiai, iš džiaugsmo ir palaimos, kad Kaila tikrai ant jo nesupyko.
-tai patys gražiausi žodžiai, kokius man yra tekę girdėti.. ir jie dar buvo apie mane...aww, -ištarė su šypsena veide. Kailai pradėjus lenktis prie jo, Kevinas jau žiūrėjo tai į jos akis, tai į jos lūpas, pats savąsias vos vos pražiodamas ir papūsdamas, norėdamas bučkio. Kai mergina suėmė jo veidą, jis pasijuto kaip burundukas, bet vis vien noriai atsakė į jos bučinį.
-išsigandai, huh?-pro bučinį paklausė ir nusijuokęs, netyčia krimstelėjo merginai į lūpą. Dėkui Dievui, kad nesmarkiai ir...turbūt neskaudžiai,
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Antr. 21 05 2013, 9:18 pm

-Nusipelnei jų, meile,-užtikrintai pateiškė padariusi nedidukę pauze per bučinį. Merginai kalbant, jos ir Kevino lūpas skyrė vos keletas milimetrų, tad šios švelniai, tarytum plunksnelė, žodžiams sprūstant lauk, pakuteno vaikino lūpas. Kaila nebuvo suėmusi Kevino veido taip, jog jis primintų burunduką. Neee. Kur kas švelniau. Jam krimstelėjus jos lūpą, Kaila atliko lygiai tokį pat veiksmą, taip jam atsilygindama. Skoloje likti juk negražu. Staiga nutraukusi bučinį, tamsiaplaukė patraukė savo delnus šalin bei atsitiesė kojomis apžergdama Keviną. Jos akys gudriai prisimerkė, lūpas papuošė kandus šypsnis.
-Kevi, kai vyras netikėtai atstumia moterį, ne jai, o jam reiktų išsigąsti. Tai gali būti ženklas, bylojantis apie tam tikrus sutrikimus ir nukrypimus link kitokios orientacijos,-ramiai pareiškė plačiai besišypsodama ir taip, akivaizdžiai jį erzindama. Dėl jo orientacijos neabejojo, bet, kad pats taip prašėsi, tai ir gavo už tai atiinkamą mokestį. Ateityje žinos, jog neverta jos taip baidyti, mat galiausiai pats bus patampytas už ūsų. Kurį laiką aplamai nieko nedariusi, Kaila pradėjo palengva siūbuoti klubais, lengvai besitrindama į Keviną Na, dabar erzins šį vargšą jau dviejuose frontuose, nors dėl antrojo reiktų geriau pagalvoti, kadangi pati ypatingu kantrumu nepasižymėjo, bet tai bus puiki galimybė pasipraktikuoti ją puoselėjant. Abi rankas perkėlusi ant mylimojo krūtinės, braukė per ją link juosmens ir tada vėl atgalios.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Antr. 21 05 2013, 10:07 pm

Tie keli milimetrai, skiriantys Kailos ir Kevino lūpas, šiek tiek erzino vaikiną , kadangi jis norėjo įsisiurbti į jos lūpas, kurios ypač viliojo, kai buvo taip arti jo, vos vos tesiliesdamos ir kutendamos jo lūpas. Merginai taip staiga nutraukus bučinį, Kevis suraukė kaktą ir klausiamu žvilgsniu pažvelgė į mylimąją, lyg taip klausdamas, ko ji atsitraukė. Tas gudrus Kailos prisimerkimas kažkodėl pasirodė Kevinui įtartinas, todėl ir šis vos vos prisimerkė.
-mažyt, aš neatstūmiau tavęs. Aš tik pakeičiau gulėjimo pozą. net dešimt sekundžių nereikėjo tau laukti gi, o tu ėmei pergyventi. Tad man nebuvo dėl ko nerimauti. Jeigu turėčiau problemų su orientacija, tai..-nutilo, pažvelgdamas apačion,-visa tai man nevyktų. O ir širdis,vien išvydus tave ar išgirdus tavo balsą, nesidaužytų taip, kad norėtų išskrist iš krūtinės ir nušokuoti tau į delną,-nusišypsojo, nužvelgdamas Kailos nuogą kūną, kuris dabar buvo visu gražumu prieš Keviną . Jis jau buvo pradėjęs sunerimti, kai mergina iš visai nieko nedarė, tik sėdėjo ant Kevio, bet jai pradėjus siūbuoti klubais, vaikinas stipriai sukando savo apatinę lūpą ir rankomis nukeliavo iki jos užpakaliuko. Abiem delnais apčiuopęs jos sėdimąją, gan grubokai suspaudė. Jo akys klaidžiojo per merginos kūną, bet dažniausiai žvilgsnis sustodavo ties judančiomis Kailos krūtimis. Tie visi jos veiksmai tiek erzino, tiek malonino vaikiną.
-negali tiesiog...užlipti..? būtina mane provokuoti? Aš tave tuoj parsiversiu ir...-nutęsė ir dar smarkiau sukando savo lūpą, tuo pačiu labiau suimdamas Kailos riestą subinaitę. Būtų pasakęs kažką panašaus į "išprievartausiu", bet nenorėjo nei meluoti, nei gąsdinti mylimosios. Jis negalėtų to daryti prieš jos valią. Aplamai, taip su jokia mergina negalėtų pasielgti, kad ir kokioj stadijoj būtų. Never ever. Moteris yra jam šventas dalykas. (demonės, kurios prisiprašinėja - išimtis, jas pamokyti galima..bet, aišku, ne tokiais žiauriais būdais)
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Tr. 22 05 2013, 5:03 am

Sulaukusi tokio atkirčio ir sunkiai ginčijamų argumentų iš Kevino pusės, Kaila juokingai papūtė lūpas ir nusivaipė. Tuo klausimu ji daugiau nieko nebesakė, tyliai pripažino savo tariamą pralaimėjimą, nes šiaip ar taip, jai nei panaši mintis nebuvo kilusi ir nei karto nesudvejojo dėl to, į kurią pusę žvelgia Kevinas ir kuri lytis jį žavi. Ir taip akivaizdu viskas buvo, ypač kai tas akivaizdumas pūpsojo laukdamas, kada galės pasireikšti. Kailai užkliuvo vaikino žodžiai apie širdį ir ši nusišypsojo. Ji puikiai pažino tą jausmą, kylanti tada, kai susiduri su mylimuoju. Širdis pradeda plakti it pamišusi, pasidaro taip gera, kad kvėpuoti taipogi sunku, o mintys akimirksniu išsišluoja iš galvos ir lieka tik pačios svarbiausios. Svarbiausios širdies supratimu.
-Žinoma, kad būtina. Mažiau kalbų, daugiau veiksmų, Kevinai,-tebejudindama klubus pasakė ir angeliškai nusišypsojo, nors kaži ar Kevinas matė jos šypseną, mat rado kur kas įdomesnį objektą stebėjimui. Jam spustelėjus jos užpakaliuką, Kaila specialiai paspartino tempą, o tada sustojo ir palinko prie vaikino, pirštais brūkštelėdama per jos prikąstą lūpą, kuri atrodė lygiai taip pat skausmingai, kaip ir Kailos provokuojančių veiksmų dėka agonijos ir malonumo iškreiptas Kevino veidas.
-Kad tu žinotum, kaip dabar gražiai atrodai,-pusiau juokaudama pareiškė. Jai patiko, kad jis taip netveria ir akivaizdžiai bet kurią akimirką palūš, būtent to ji ir siekė visą tą laiką. Tamsiaplaukė norėjo, kad Kevinas parsiverstų ją ir pats atliktų lemiamus veiksmus.
-Nustok kandžioti tą vargšę lūpą ir sutelk viską kitur,-suvapėjo pamažu atsitiesdama. Pajutusi dar vieną, aršesnį sėdmenų spustelėjimą, Kaila šyptelėjo, lyg sakydama, kad šis eina visai teisinga puse. Suėmusi jo draugą, mergina pamažu įvedė jį į save ir tada vėl pradėjo siūbuoti klubais, tik šį kartą kur kas atsargiau. Ne per seniausiai barusi Keviną, kad nekandžiotų lūpos, dabar pati tai prikando saviškę, žvilgsnį sutelkė į Keviną lyg prašydama, kad šis apsikeistų su ja vietomis, mat nelabai mėgo būti viršuje.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Tr. 22 05 2013, 7:33 pm

Bestebėdamas, kaip keičiasi Kailos mina iš rimtos į linksmą ir dar kai ji pasivaipė, Kevinas nusijuokė iš jos tų veiksmų. Jį pralinksmino ne tik jos linksma veido mina, bet ir tai, jog jis suprato, kad būtų padaręs tokius pačius veiksmus, kaip ir ji, jeigu būtų jos vietoje. Po merginos žodžių, Kevinas suinkštė kaip nuskriaustas šunytis. Jam, žinoma, patiko tie jos veiksmai, kaitinantys Keviną, bet jo pasididžiavimą tai tik erzino ir žiauriai provokavo. Na, Kevinas spėjo pamatyti merginos šypseną ir kurį laiką užsivėpsojo į ją, pats atsakydamas jai taipogi šypsniu. Pajutęs, kad merginos apatinė dalis dar greičiau trinasi į jį, jis suprato, kad Kaila dar labiau pagreitino savo judesius ir jam neliko nieko kito, kaip pasiduoti. Vaikinas užmerkė akis ir šiek tiek išsirietė, atsikvėpdamas ir nusišypsodamas. Kailai staiga sustojus, vaikis atmerkė akis, kad pažiūrėtų, kas ne taip. Išvydęs prieš save merginos veidą, jis suklapsėjo akimis ir smalsiai sužiuro į ją. Po jos pirštų prisilietimo, prie jo lūpų, jis tuojau pat atleido lūpą ir liežuvio galiuku lyžtelėjo per ją.
-baaaik tyyyčiotis iš manęs, vargšeeeliooo..-numykė, kilstelėdamas savo apatinę kūno dalį ir giliai atsikvėpdamas. Jo kūnas net ėmė šiek tiek virpėti iš to jaudulio ir nekantrumo, o žvilgsnio nebeturėjo kur dėti, nes norėjo žvelgti tai į Kailos veidą, tai į jos kūną, tad jo žvilgsnis kaip nesveiko žmogaus ėmė lakstyti aukštyn ir žemyn, nuo merginos veido, iki kūno.
-atleisk.. kitaip negaliu..bet pasistengsiu,-ištaręs tai, jau norėjo sukąsti lūpą, bet mintyse subarė save ir tik vėl lyžtelėjo tą vargšę, nukandžiotą, savo apatinę lūpą. Jis sekė kiekvieną merginos judesį, kaip ji įsileido Keviną į save, o tada jos klubų siūbavimą. Eilinį kartą atsikvėpęs jis trumpam užvertė galvą, bet tada pajuto merginos žvilgsnį, sutelktą į jį. Jis suprato jos tą žvilgsnį ir švelniai suėmęs Kailą už klubų, neskubėdamas, stengdamasis neužgauti merginos, apsivertė kartu su ja, paguldydamas ją ant nugaros ir pats užguldamas ją. Šiek tiek pasimuistęs, jis labiau praskėtė Kailos kojas, o tada ne per greitai, bet ir ne per lėtai, įslydo giliau į merginą, leisdamas jai apsiprasti su svetimkūniu. Vieną ranką priglaudė Kailai kažkur prie jos kairiosios ausies apačios, o su kita pasirėmė į lovą. Dabar jau jis ėmė judinti savo apatinę kūno dalį, kuo toliau, tuo greičiau, bet tuo pačiu ir atsargiai.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Tr. 22 05 2013, 8:43 pm

Iškeliaus Kevinas iš Kailos namų, kaip po didžiausių kankinimų. Negana to, kad fiziškai išsekintas, tai sakys, kad dar ir sutraumuotas taipogi tiek fiziškai, tiek emociškai. Kas jam lūpą sukandžiojo? Ogi Kaila. Netiesiogiai, bet privertė jį taip sau padaryti. Kas visą dieną jo kantrybę visais įmanomais būdais mėgino? Ir vėl Kaila. O ji nenustebs, jeigu po to vaikinas kurį laiką bijos net pagalvoti apie ją. Įsivarys kokią... Kailofobiją. Vaikinui apsivertus drauge su ja, tamsiaplaukės lūpose šmėstelėjo kone dėkingas šypsnis. Išsirietusi, it kokia katė, mergina apatine kūno dalimi prigludo arčiau Kevino. Iš pradžių norėjusi rankas uždėti ant jo pečių, susilaikė, nes vargais negalais sugebėjo prisiminti, kad geriau jau jam nugaros savo nagučiais nebraižyti, o šitai ji tokioje situacijoje garantuotai padarytų. Įsitvėrusi patalų, abiem rankom sugniaužė šiuos ir taipogi sukando apatinę lūpą, bet vos tik pajutusi skausmą, paleido. Visiškai atsidavusi Kevino valei, ritmingai judėjo drauge su juo, pagal vaikino diktuojamą ritmą. Jausdama su kiekvienu judesu stiprėjantį malonumą, kuris pamažu kilo per kūną, Kaila keletą kartų tyliai suaimanavo, nesugebėjusi sulaikyti lauk besiveržiančių dejonių. Ji stengėsi valdytis tik todėl, kad neturėjo nei menkiausio noro vėliau klausytis tyliu, kaimynų pasišnibždėjimų apie tai, ką ten ta Lockhart išdarinėja naktimis, ar paryčiais. Dievaži, jei leistų pasireikšti savo balsui, pusė daugiabučio gyventojų sužinotų, ką ir kuriuo metu ji veikė. Taip postūmis po postūmio ir abu jie pasiekė pačią viršūnę bei akimirką, kai pasaulyje nebelieka nieko kito, kaip tik nepakartojamas malonumas, užvaldantis kiekvieną ląstelę. Po viso šito, kai Kevinas jau buvo nusiritęs nuo Kailos ir gulėjo šalimais, ji užtempė ant jų antklodę ir pasislinkusi prie vaikino, įsitaisė prie šio, padėdama galvą jam kažkur ties petimi. Užmerkusi akis, mergina tyliai šnopavo vis dar bandydama atgauti įprastą kvėpavimą ir ramų širdies tvinksėjimą, nes pastaroji daužėsi lyg paklaikusi.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Tr. 22 05 2013, 10:14 pm

Jeigu nebūtų norėjęs, Kevinas nebūtų leidęsis išsekinamas.. Na, bet ir tai, jis pats prisidėjo prie savo išsekinimo, vis gi, jis neatsispyrė pagundai vėl "paragauti" Kailos ir pasimėgauti ja, nors tai ir išsiurbė iš jo šiek tiek energijos. Haha, kaip tik atvirkščiai, Kevinas nenustos apie ją galvojęs. Na, ir anksčiau retai pasitaikydavo momentų, kada jis apie ją negalvodavo, čia ekstra atvėjais tik taip būdavo, o pastaruoju metu jam tikrai jos trūks, kai šie išsiskirs... kad ir kelioms valandoms, jis vistiek pajus širdy tuštumą, kaip visada nutinka, jiems išsiskyrus. Todėl vaikinas mėgaujasi kiekviena akimirka, kol turi galimybę laiką praleisti su mylimąja. Vieną akimirką Kevinas galėjo pajust, kaip kartu su Kaila, vienodai kvėpteli oro, net atrodė, jog jų širdys plaka vienu ritmu, kaip ir jų kūnai. Toks jausmas, kad jie būtų susilieję į vieną būtybę per visą tą laiką, kol jų kūnai buvo susijungę. Net Kevinas, pajutęs kaip tas pats didžiausias malonumas užplūsta į kraują, iš tų potyrių išleido kažkokį garsą, panašų į atodūsį, bet kartu ir kažką panašaus į aimaną.
Po viso to, vaikinas gulėjo visiškai atsipalaidavęs ir išsekęs šalimais Kailos ir giliai alsavo, sunkiai bandydamas atgauti kvapą. Galvą pasukęs į merginą, Kevinas nužvelgė ją ir nusišypsojo maža, menka šypsenėle.
-tu pati nuostabiausia mergina pasaulyje, Kaila,-sušnabždėjo, susigaudamas jos ranką ir sunerdamas savo pirštus su josios, ir juos tvirtai suspaudė. Prisimerkusiomis akimis, jis nenuleido žvilgsnio nuo mylimosios, o jo kvėpavimas pamažu rimo, taipogi ir kūnas nustojo virpėti iš ką tik patirto malonumo. Kevinas stengėsi neužsimerkti, nes jeigu būtų tai padaręs, būtų tuojpat nulūžęs.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Tr. 22 05 2013, 10:54 pm

Pats Dievas težino kelintą kartą Kevinui pasakius komplimentą, skirtą Kailai, ši droviai nusišypsojo, kaip ir visada nutikdavo, kai mylimasis pasakydavo ką nors gražaus. Tomis valandomis, kai jiedu būdavo atskirai, tamsiaplaukę taipogi aplankydavo vienišumo jausmas, bet žinojimas, kad greit vėl pamatys Keviną skatino ją neliūdėdi, o priešingai - su džiugesiu laukti jų susitikimo. Išleidusi tylų atodūsį, ji kilstelėjo galvą ir lūpomis prigludo prie vaikino žandikaulio, kuris pasidarė šiek tiek šiurkštokas. Brūkštelėjusi per jį, Kaila vėl padėjo galvą ties vaikino petimi ir viena ranka apsikibo Keviną.
-O tu pats nuostabiausias vaikinas visoje visatoje,-tyliai sukuždėjo neabejodama tuo, ką sako. Kailai Kevinas išties buvo pats tobuliausias, lyg sutvertas būtent jai ir ne jokiai kitai merginai. Visgi ne veltui prieš pora metų susipažino su juo knygyne ir susiginčijo dėl to, kuris privalo pasiimti paskutinį egzempliorių. Jei ne toks bendras pomėgis, galbūt jiedu iki šiol būtų vieniši ir gyventų dieną iš dienos baigdami prarasti viltį, kad dar kada nors sutiks tokius žmones, kurie padės jiems pasijusti gyvais ir pačiais laimingiausiais. Kaila niekad nesijautė tokia laiminga, kaip būdama su Kevinu ir visa tai, ką patyrė praeityje, dabar atrodė panašiau į tragikomediją, o ne į meilę. Net kai jos buvęs, tariamas mylimasis paprašė jos rankos, mergina nepajuto tokio džiaugsmo, koks užliedavo vos tik išvydus Keviną.
-Pamiegok, Kevi,-pasakė stebėdama jo pastangas nepasiduoti nuovargiui ir miego troškimui. Su šiais žodžiais Kaila ištiesė ranką link Kevino plaukų ir pradėjo palengva šiuos glostyti, visai kaip kokį mielą, pūkuotą katiną. Pati Kaila miegoti nelabai norėjo, bet vien dėl Kevino nusprendė pasilikti šalia ir "palaikyti" jam kompaniją.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 23 05 2013, 5:21 am

Ta drovi, žavi bei miela Kailos šypsenėlė labai patiko Kevinui ir kai tik ji atsirasdavo merginos veide, jo širdis sudunksėdavo sparčiau, lūpose vos ne automatiškai atsirasdavo šypsena, o akys, jei būtum įsižiūrėjęs, būtum pamatęs, kad jose imdavo žibėt. Matyt reiks jam daugiau komplimentų jai žerti. Pajutęs Kailos lūpas sau prie žandikaulio, vaikinas sumurkė ir giliai kvėpavo, matydamas per patalus kaip kilnojasi jo krūtinės ląsta. Jį erzino tai, kad vyrai dažnai sunkiau atgauna kvapą po to viso reikaliuko. Bet gi verta aukotis.
-o tu negali žinoti ar visatoje.. nebuvai gi visur.-nusijuokė tokiu mieguistu, bet nuoširdžiu balsu. Ne esmė, kad pats viso pasaulio apkeliavęs nebuvo, bet nemažai matęs jis, tad gali daryti išvadas, kad ji tikrai nuostabiausia. Na, jo gyvenime Kaila jam tikrai tokia .
-tik neišeik...-ištarė taip, lyg bijotų pasilikti vienas jos kambaryje. Būtų jis dar pagulėjęs ir pašnekėjęs su mylimąja, bet ši ėmė glostyti jo plaukus, o tai žiauriai migdė, todėl po truputį jo kvėpavimas lėtėjo ir rimo, širdis palkti irgi nustojo taip smarkiai. Po mažiau, nei minutės, vaikinas jau galiausiai buvo nugrimzdęs į miegą.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 23 05 2013, 4:26 pm

Jeigu per dažnai ją girs ir apipils komplimentais, tada gali nutikti ir taip, kad Kaila pasidarys išlepusia pasipūtėle, kuri laiko save geriausia iš geriausių, nors... Jos būdui tai nelabai būdinga, kad ir kaip prie gero greit priprantama. Po Kevino pastebėjimo, tamsiaplaukė nieko nesakė, tik žaismingai vyptelėjo. O juk ir nebuvo būtinybės išnaršyti visą pasaulį ir visatą, kad atrastum tą vienintelį, patį tobuliausią. Kitų akimis jis gali būti blogas tuo, ar anuo, o mylinčio žmogaus akys regi tik jo nepaprastą žavesį ir tobulumą, todėl ir atrodo, kad nieko geresnio būti nebegali bei net nesinori, kad būtų.
-Nebijok, nei spintoje, nei po lova pabaisos negyvena,-tarstelėjo ir sukikeno tebeglostydama Kevino plaukus. Mergina matė, kaip šis pamažu pagaliau grimzta į miegą. Akys lėtai užsimerkia, kvėpavimas sulėtėja, širdies plazdėjimas taip pat ir mylimasis įstringa tarp šio pasaulio ir sapnų karalystės. Nustojusi glostyti vaikino plaukus, Kaila ramiai rymojo šalia Kevino. Užmerkusi akis, ji irgi pabandė užsnūsti. Kietai neįmigo, bet bent užsnūdo. Po keleto valandų ar kiek daugiau, tamsiaplaukė atsimerkė ir pajutusi, kad vaikinas miega, nejučiomis šyptelėjo sau. Minutėlę paspoksojusi į tokį, natūraliai mielą jo veidą, ji be galo atsargiai išsirideno iš lovos, kad tik nepabudintų Kevino. Pataisiusi užklotą, pasigriebė chalatėlį ir užsimetė šį, o tada tyliai nutipeno vonios kambario link.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 23 05 2013, 4:52 pm

Kai lova sujudėjo, Kailai besikeliant, vaikinas nieko nepajuto ir toliau gardžiai miegojo, bet merginai dingus už durų, Kevinas lyg tyčia norėjo apsikabinti Kailą, tuo pačiu norėdamas įsitikinti, ar ši šalia ir ar jai viskas gerai. Užčiuopęs tik tuščią vietą, o paskui pagalvę, ant kurios taipogi nieko nebuvo, vaikinas sukluso. Kevinas pasimuistė ir apsivertė ant pilvo, paskui įsikniaubė į pagalvę ir kažką sumurmėjo tokiu balsu, kad atrodė, jog jis miršta. Šiek tiek išsibudinęs, jis pakreipė galvą į pusę, kurioj turėjo gulėti mylimoji, bet ten nieko neišvydęs, visas įsitempė. Nejaugi ji jį paliko? Kažkur išėjo? Kur?. Jo galvoje ėmė ūžti, kakta vis labiau rauktis, kaip seno diedulio. Jis jautėsi toks pats apsimiegojęs ir neišsimiegojęs, kaip dauguma mokinių, turinčių keltis anksti į mokyklą. True story, bro. Apsivertęs ant nugaros, jis pasirąžė, o tada tankiai sumirksėjo akimis.
-Kaila?-apdujusiu balsu paklausė, kumščiais pasitrindamas akis, kuriose šiek tiek liejosi. Kevinui dabar nerūpėjo, kad jo plaukai išsidarkę į visas puses, akys primerktos kaip čiurkos, o ir šiaip atrodė, kaip po kokių gerų išgertuvių. Tik skirtumas tas, jog jis jautėsi gerai, tik buvo aspimiegojęs ir širdy kirbėjo kažkas, versdamas manyti Keviną, jog Kaila jį paliko ir išėjo iš namų. Jis atsisėdo lovoje, užsitempė kaldrą sau iki smakro ir spoksojo į duris, kaip šunytis, laukiantis savo šeimininkės. Jis bandė prisiverst save išsibudinti ir eiti ieškoti Kailos, bet buvo per daug sunku, išlipęs iš tos minkštos, patogios bei traukiančios lovos, jis greičiausiai sukniubtų ant žemės ir vėl užmigtų. Todėl jam teko tik laukti
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 23 05 2013, 5:14 pm

Žingsniuodama koridoriumi link miegamojo ji išgirdo prikimusį Kevino balsą, tariantį jos vardą. Kaila stengėsi kuo greičiau apsisukti vonioje ir grįžinėdama į miegamąjį vylėsi, kad vaikinas vis dar saldžiai snaus, atsigriebdamas už miego stoką ir patirtą nuovargį. Radusi jį jau nubudusį, Kaila sustojo tarpduryje ir aiškiai susirūpinusi ir nustebusi, nužvelgė Keviną. Ji kilstelėjo antakius ir tankiai sumirkčiojo spoksodama į užsimiegojusi vaikiną, kuris, susiraukęs, it citrinos būtų atsikandęs, su priekaištu dabar jau žvelgė į ją, sustojusią tarp durų.
-Negi tave prižadinau? O gal nepatogu, kad nubudai?,-paklausė eidama link lovos. Jos balse lygiai taip pat aiškiai nuskambėjo susirūpinimas, kuris pamažu įsibrovė ir į veidą, priversdamas primerkti akis, suraukti kaktą ir suspausti lūpas į ploną, lygią liniją. Atsisėdusi ant lovos krašto, Kaila pasisuko į Keviną, kad galėtų jį kuo geriau matyti. Pamažu pradėjo gailėtis, jog atsikėlė ir išėjo palikdama jį vieną, tartum būtų padariusi kažką neatleistino. Nors ir nebuvo davusi pažado, kad nedings, bet ir taip aišku, kad toliau savo buto teritorijos, kojos ji tikrai nekels, kai šičia yra Kevinas. Niekas nepalieka svečių, net ir tokios, kartais labai išsiblaškiusios merginos, kaip antai Kaila. Tyrinėdama jo veidą, šiek tiek pakitusį nuo miego, tamsiaplaukė kantriai laukė atsakymo.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 23 05 2013, 5:38 pm

Išvydęs tarpduryje mylimąją, Kevinas iš karto atsipalaidavo, raukšlelės nuo kaktos kaip mat dingo, o akys kiek plačiau prasimerkė, dar prieš tai patrintos su Kevino kumščių pagalba. Užvertęs galvą jis atsiduso iš palengvėjimo, bet tik Kailai priėjus prie lovos ir prisėdus ant jos, vaikinas atstatė galvą ir sužiuro į merginą. Gerai įsižiūrėjus, galėtum pamatyti, kad Kevino lūpų kampučiai kiek pakilę.
-viskas gerai, čia patogiau net negu mano lovoj, todėl nesiskundžiu,-ištarė vis dar apsimiegojusiu, šiek tiek pakimusiu balsu. Sulyg tais žodžiais jis nusileido žemyn ir paskendo lovoj bei pataluose, o pro užkloto kraštus tesimatė tik jo akys.-tik pajutau, kad tavęs nėra, pamaniau, kad tau kas nors nutiko arba šiaip užsimanei mane palikt,-gūžtelėjo pečiais. Dėl paskutinių žodžių jis tikrai buvo susimąstęs, kadangi tiek prabuvus su Kevinu, gali net galva įskausti, velniai žino, gal ir Kailai jau jis atsibodo jis, vis gi, jau kelias dienas iš eilės susitinka. Iš po patalų, staiga vaikinas iškišo ranką ir ištiesė pirštus, norėdamas, kad Kaila paduotų savo ranką arba šiaip atsigultų arčiau Kevio ir prisiglaustų..
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 23 05 2013, 6:01 pm

Regėdama, kaip pamažu Kevino veidas išsilygina ir tampa tokiu pat neutraliu, kaip įprastai, Kaila irgi atpalaidavo veido raumenis, tik lūpų kampučius aukštyn tempė šypsena. Prikimęs vaikino balsas jai nuskambėjo taip mielai, kad merginai net dingtelėjo mintis, jog visai norėtų jį girdėti kone kiekvieną rytą. Kur kas mieliau... Ne, begalę kartų mieliau, negu šaižus žadintuvo pypsėjimas, kartu su protu žadinantis norą ir sviesti jį į sieną arba priploti su kūju, kad liktų tik varžtų ir nuolaužų krūvelė. Iš pradžių Kaila norėjo pasakyti, kad Kevinui neverta taip dėl jos rūpintis, bet susivokusi, kad kaži ar pati kitaip reaguotų ir elgtųsi, gūžtelėjo pečiais ir liūdnokai vyptelėjo apgailestaudama.
-Na taip, palikti tave... Ko dar užsimanysi?,-vėl primerkusi akis paklausė ir apsisuko, kad galėtų išvysti pataluose skendintį Keviną. Kaži, kaip mylimas žmogus staiga gali pabosti? kaimynai gali pabosti, draugai gali pabosti, bendradarbiai, bet tik ne tas, kuriam skirta didžiausia vieta širdyje. Kaila kaip tik mąstė visai priešingai ir su kiekviena minute, kurią praleido kartu su Kevinu, ji vis labiau gūžėsi pagalvojusi, kad teks jį paleisti bent trumpam laikui. Jam ištiesus ranką, Kaila tuojau ją paėmė bei sunėrė jų pirštus, o tada susirangė šalia vaikino, atsiguldama ant šono.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 23 05 2013, 7:23 pm

-aš to visai neužsimaniau,-suzyzė, pasimuistydamas lovoje ir taip patogiau įsitaisydamas. Pavogs jis jos lovą kada nors, nesvarbu, kad ji..hm, moteriška. Svarbu, kad patogi.. O jeigu dar šalia atsigula ir Kaila, tai iš viso pasaka. Nusišypsojęs ta savo vis dar mieguista šypsena, Kevinas spūstelėjo merginos pirštukus tarp savųjų ir dar arčiau prisislinko prie Kailos ir pažvelgdamas jai į akis.
-myliu tave,-priminė, pabučiuodamas mylimajai į kaktą, o atitraukęs veidą nusišypsojo ir vėl padėjo galvą ant tos minkštos ir purios pagalvės, garsiai ir giliai atsikvėpdamas. Sumirksėjęs akimis jis nuleido žvilgsnį į savo ir mylimosios sunertus pirštus, kuriuos ėmė kelti sau link lūpų, o tada pabučiavo į merginos krumplius. Nuleidęs abiejų rankas, Kevinas savo kitą, laisvąja ranka timptelėjo kaldrą ir apklojo ir Kailą, vaikinui taip jaukiau gulėti buvo ir medžiaga tada neskyrė jų kūnų. Kai apklojo merginą, uždėjo ranką jai ant klubo ir trumpai paglostė. Atitraukęs akis, kurios buvo vis dar apsiblaususios, Kevis ėmė atidžiai apžiūrinėti kambarį. Taip niekad doriai ir neapžiūrėjo įdėmiai, tik permesdavo akimis.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 23 05 2013, 8:22 pm

-Žinau, kad mane myli ir žinau, kad žinai, jog ir aš tave myliu, bet pasakysiu, kad... Ir aš tave myliu,-specialiai surezgusi tokį painų sakinį, kuriame pati vos nepasiklydo, Kaila dusliai sukikeno. Pasvirusi link Kevino, mergina pasivogė iš jo trumputį bučinuką, po to grįžo į pradinę padėtį ir taip pat sutelkė žvilgsnį į jų sunertus pirštus. Tamsiaplaukės šypsena šiek tiek priblėso, lyg jai pagaliau būtų paskaudę skruostus nuo pastovaus šypsojimosi ar staiga pasirodęs visai nelauktas, nemalonus prisiminimas, o gal mintis. Kailai gan dažnai taip nutikdavo. Nereikėjo nei atitinkamų aplinkybių, kurios ką nors primintų. Prisiminimai patys pabirdavo iš dėžutės ir užkrisdavo ant pečių, pamažu skandindami nostalgijoje. Vienu tarpsiu ji netgi gyveno vien vedama to, kas nutiko praeityje ir neturėjo jokios aiškios ateities, ir nieko, kas atskirtų praeitį nuo dabarties. Sunkiai atsidususi, mergina sugavo Kevino žvilgsnį ir šyptelėjo tik tuomet, kai šis pabučiavo jos krumplius. Atsidūrusi po antklode, Kaila pasislinko arčiau ir po to, kai vaikinas paglostė jos klubą, ši uždėjo delną ant jo krūtinės ir pradėjo pirštais švelniai braukti per odą.
-Kraustykis gyventi pas mane,-pareiškė pastebėjusi, kaip Kevino žvilgsnis tyrinėja kambarį. Tenka pripažinti, kad tiek miegamasis, tiek kiti kambariai atrodė ganėtinai saldžiai ir kartu lengvabūdiškai, lyg bute gyventų ne vyresnė, nei aštuoniolikos metų mergina, vis dar žiūrinti į pasaulį per rožinius akinius.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 23 05 2013, 9:24 pm

Po Kailos žodžių, vaikinas kilstelėjo antakius, pažvelgdamas į ją nustebęs. Teko mintyse kelis kartus replay'inti jos žodžius, kad suprastų, ką ji ką tik pasakė, o įsigilinęs į jos žodžius ir supratęs, nusišypsojo miela šypsena. Gavęs bučkį, Kevinas nušvito visas ir labiau palinko link merginos, kai ši ėmė trauktis, bet jai visiškai atsitraukus, ir vaikinas atsitiesė, liežuvio galiuku brūkštelėdamas per savo lūpų susilietimo liniją. Kadangi jis kartkartėmis žvilgtelėdavo į Kailos veidą, pastebėjo, kad šios veido mina pasikeitė. Vaikinas susimąstė, ar visą gyvenimą ją seks tie jos skaudūs prisiminimai ir kai jis ruošis jai pasipiršti kažkada, ši jo neatstums, prisiminusi savo žuvusįjį sužadėtinį. Tos mintys Keviną šiek tiek sutrikdė ir nuliūdino. Išgirdus merginos žodžius, Kevio nuotaika pasikeitė, jis nusijuokė ir telekinezės pagalba timptelėjo patalus kiek žemiau, nes ėmė kaisti po jais.
-aš didelė našta, žinok. Aš daug valgau, kartais būnu tinginys ir kiaulė. Su manimi geriau nesusidėti. Bijau, kad po kiek laiko norėsi mane išvaryt iš namų,-nusijuokė, sukoncentruodamas dėmesį į Kailą, nebe į kambarį. Palinkęs arčiau jos, ir vėl lūpomis prisiglaudė prie jos kaktos ir švelniai pabučiavo. Ir gerai, kad pas Kailą namai tokie šviesūs bei jaukūs, net ne pagal jos amžių. Gi vis geriau, negu kaip pas daugelį dabartinių pagyvenusių moterų yra būstuose - tamsūs, seni daiktai, laikyti tik dėl to, jog turi gražią praeitį. Kai kurioms net komodas ar sofas išmest gaila.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 23 05 2013, 10:04 pm

Argi garbingą, 93-ejų metų moterį galima vadinti pagyvenusia? Dar ko. Gi čia pati jaunystė. Antrą kartą prasidėjusi. Bėgant metams panašiai ir buvo. Iš pradžių ji elgėsi taip, kaip ir bet kuri, normali jos amžiaus mergina ir nors išoriškai neseno, vidinis pasaulis vis tiek pamažu kito. Su metais ji jautėsi vis senesnė ir senesnė, nesvarbu, kad fiziškai to nesimatė tiek išvaizdos, tiek veiksmų klausimu, kol vieną dieną Kaila tartum mirė, o po to vėl viskas prasidėjo iš naujo, tik pradžioje ji jau nebebuvo paika mergina, sukaupė šiokią tokią patirtį bei išmintį ir viso labo prisiminė, kaip reikia gyventi, o ne beprasmiškai egzistuoti stebint pasaulį iš šalies. Jei ne Kevinas, kaži taip būtų nutikę, galbūt ji iki šiol kreivai į viską spoksotų ir dėjuotų aiškindama, kad viskas negerai, bet sutikta meilė suteikė jai soarnus. Antklodei slystelėjus žemiau, Kaila trumpam susiraukė nesusigaudžiusi, kas įvyko ir tik po kelių alimirkų susivokė, kad tai ne vaiduokliai šėlsta, o Kevinas su savo neįprastu gebėjimu.
-Kaip tu taip padarai?,-atsargiai paklausė, tartum domėtųsi pačia didžiausia, valstybine paslaptimi. Ji negalėjo nepaklausti, mat seniai knietėjo sužinoti. Kevinui išaiškinus, kokia didelė našta jis yra, Kaila nesusilaikiusi prunkštelėjo ir pavartė akis.
-Jeigu jau būsi labai negeras, uždarysiu tave drabužinėje, kad galėtum ten apmąstyti savo blogą elgesį, o jei nepasitaisysi - imsimės perauklėjimo priemonių,-ramiausiai išdėstė ir nusišypsojo mįslinga šypsena. Tokie niekai, kuriuos išvardino Kevinas, Kailai viso labo kėlė nuoširdų juoką ir atrodė išties nekaltai, palyginus su tomis problemomis, kokios pasitaiko kitose porose.
-Nors...,-numykė apčiuopusi naują mintį, bet taip jos garsiai ir neišsakė. Gavusi dar vieną pakštelėjimą į kaktą, tamsiaplaukė panoro ir "rimtesnio" bučinio į lūpas, tad palinkusi prie Kevino, iš jo tą bučinį išsireikalavo. Vaikino krūtinę glosčiusi plaštaka pakilo aukštyn ir prigludo prie jo skruosto.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 

miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viešbutis. :: Bambukinis namelis.-