It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 23 05 2013, 11:08 pm

Gavęs tokį gan netikėtą klausimą, kurio, kaip keista, iš Kailos nėra girdėjęs, vaikinas iš pradžių nieko neatsakė, mąstydamas, kaip suformuluoti normaliai sakinį, jog mergina suprastų. Jis niekad nėra niekam aiškinęs, kaip jis valdo savo galią, nes nieks jo to neklausė.
-mintimis arba žvilgsniu galiu pajudinti bet ką. net nežinau kaip normaliai paaiškinti, parodyti lengviau,,-gūžtelėjo pečiais. Tiek ilgai galvojo, o ištarė vos kelis, nereikšmingus ir beveik nieko nepaaiškinančius žodžius. Būtų jis jai pasakojęs ir pasakojęs, kaip galia veikia, bet to daryti nebūtina, mat jo galia paprasta ir visiem aiški. Merginai pavarčius akis, Kevis keistai pažvelgė į ją, nesuprasdamas, dėl ko ji šitaip padarė ir kas ją pralinksmino, jog ši suprunkštė. Nors tau labiau nuskambėjo ir atrodė sarkastiškai..
-o, kaip faina. Jeigu didelė drabužinė, neprieštarauju,-vyptelėjo, apibėgdamas žvilgsniu per kambarį, kiek galėjo pamatyt, gulėdamas ant šono.-ir kokios gi tos "perauklėjimo priemonės"?-nusijuokė iš jos keistai ramaus balso, kuris vertė galvot Kevina, jog ši kalba rimtai.
-nors ką?-paragino Kailą tęsti, tai sužadino vaikino smalsumą. Jau buvo bepradėjęs raukytis dėl to, jog mergina nepabaigė minties, bet pajutęs K' lūpas ant savųjų, tuo patj atpalaidavo veido raumenis ir atsakė į bučinį, jį kuo ilgiau pratęsdamas. Kailos prisilietimas prie Kevino skruosto privertė jį nusišypsoti.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pen. 24 05 2013, 7:38 pm

Iš trumpo ir ganėtinai sauso paaiškinimo Kaila neką daugiau sužinojo, nei buvo žinojusi prieš tai. Mergina buvo nusiteikusi šiek tiek pamąstyti, bet to neprireikė, nes pagrindinę ypatybę žinojo, o žaliavos apmąstymams negavo. Ji puikiai suvokė, kad paprašyta papasakoti, kaip veikia jos pačios gebėjimas, kaži ar sugebėtų suteikti lengvai perkandamą informaciją ir detaliai išdėstyti veikimo principus, tad nereikalavo Kevino viską išaiškinti nuo a iki z, pakako ir tiek, kiek žinojo. Kurį laiką tęsusi bučinį, galiausiai mergina prisivertė išskirti jų susipynusias lūpas, kad ir kaip sunku tai padaryti bebuvo. Paglosčiusi mylimojo skruostą, Kaila taip pat atitraukė ir delną nuo jo. Perauklėjimo priemonių klausimu nieko nesakiusi, ji nežymiai vyptelėjo, o tada nutaisė įprastą, ramybės kupiną šypseną, bylojančią, kad lygiai taip pat ramiai ji jaučiasi ir vidiniame pasaulėlyje.
-Nesistebiu, jei nenori su manimi apsigyventi. Aš irgi nenorėčiau su savimi gyventi. Su manimi galima išsikraustyti iš proto,-po ilgos tylos pareiškė ir šyptelėjo kiek liūdnokai, mat pasakyti žodžiai buvo tikrų tikriausia tiesa. Kaila sudėtingo charakterio persona, labai sudėtingo, tad norint su tokia mergina gyventi po vienu stogu, reikia ne tik geležinės kantrybės, bet ir kartais apsimesti aklu bei kurčiu.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pen. 24 05 2013, 9:16 pm

Jeigu Kaila būtų aiškiai išdėsčius, ką nori sužinoti apie jo galią, jis būtų ir atsakęs, bet net nežinojo, kas ją domino ir ko ji nežinojo apie telekinezę, todėl taip le sausai atsakė. Gi paprasta, lengvai suprantama galia. Tas pats, kas paklaustų, kaip skaityti mintis ir kaip tai veikia.. Na, bet Kevinas nesigilino, jeigu mergina ko nors dar paklaus, jis jai ir atsakys, nėra gi ko slėpti, visgi jis supranta ją, anas irgi smalsus yra. Kevinas bandė dar kiek pratęsti bučinį, šiek tiek palinkdamas link Kailos, kai ši ėmė trauktis, bet jam nebepavyko ir teko vėl atsitiesti, eilinį kartą. Merginai atitraukus ranką nuo jo skruosto, jis prikando lūpą ir žvilgsniu nusekė jos ranką.
-ei, ar kas nors sakė, kad nenoriu?-kilstelėjo antakius ir nusišypsojo, savo ranką priglausdamas jai ties kaklo linkiu. Atsidusęs, jis nužvelgė merginos veidą, o tada skaniai nusižiovavo, įsikniaubdamas veidu į pagalvę , kadangi užsidengti nebuvo kaip, o atsidengus žiovauti - nemandagu, rankos gi užimtos dabar. Nukreipęs galvą į merginą, jis sunkiai sumirksėjo akimis. Toks jausmas, kad jo akių vokai ruošiasi sulipti ir po kiek laiko vaikinui nebeišeis atsimerkti. Jis tebenorėjo miego, bet...na, jeigu miegos, tai bus tik laiko švaistymas, jis mieliau šiek tiek pasikankins, kol nugalės miegą, ir bent jau pabus su mylimąja.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pen. 24 05 2013, 9:57 pm

Kaila kurį laiką žvelgė į Keviną ir vangiai šypsojosi, o po kiek laiko sutelkė dėmesį į langą, pro kurį pamažu skverbėsi šviesia, bylojanti apie rytą.
-Sakė ar ne - nesvarbu,-tarstelėjo išlaikydama žvilgsnį ties tuo pačiu objektu. Merginai nereikėjo daug pastangų, kad prieitų prie išvados, jog blogai elgiasi taip spausdama Keviną į kampą ir kone reikalaudama tokio atsakymo, kokio nori pati. Apskritai kvailai padarė vien prabildama apie kažką panašaus. Skubėjo nežinoma linkme ir prašė daugiau, nei reikėjo. Atitraukusi akis nuo lango, tamsiaplaukė žvilgtelėjo į Keviną, kurį vėl pamažu pančiojo miego gijos. Kad ir kaip jis stengėsi nuo jų sprukti, šios nepailsdamai lėkė iš paskos ir vijosi aplink, reikalaudamos užsimerkti ir miegoti.
-Nesikankink ir miegok. Aš per tą laiką nepradingsiu, pabūsiu šalia,-pasakė ir šyptelėjo. Kailai nepatiko, kad Kevinas taip mažai miegojo ir negana to, priešinosi miegui tik vardan to, kad nenorėjo "švaistyti" laiko, kurio jiedu turėjo kur kas daugiau nei daug. Veikiausiai visą, neaprėpiamą amžinybė, laukiančią prieš akis, todėl būtų kvaila atsisakyti įprastų, kasdieniškų dalykų, ypač tokių, kaip saldus miegas, gyvybiškai būtinas kiekvienam, net ir nemirtingąjam angelo ir dievo kūriniui.
-O kai išsimiegosi, paruošiu tau pusryčius,-pridėjo lyg ir bandydama Keviną papirkti. Matydama apsiblaususias vaikino akis, pati Kaila tartum perėmė dalį jo nuovargio ir nuotaikos, todėl norėjo, kad šis pagaliau pasiilsėtų.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 25 05 2013, 8:40 pm

Kailos akims nukrypus ties langu, Kevinas nusekė jos žvilgsniu ir taip pat ten pažvelgė, tik kiek trumpiau, negu mergina, nes, priešingai nei ją, Kevino langas nesužavėjo ir jis pasirinko tęsti spoksojimą į Kailą.
-mes dar apie tai pagalvosim ir pakalbėsim, gerai?-pasiūlė, nuleisdamas savo ranką žemyn nuo Kailos kaklo ir tada jis ta ranka apsikabino mylimąją per liemenį, na, tiksliau ranką permetė per ją. Kevinui patiko ta Kailos idėja, tik jis nenorėjo, jog ši persigalvotų kada, apsigyvenus su juo. Kevinas tikrai geba užknisti, netgi pats to nenorėdamas, turbūt ir Kailą greit suerzintų. Jis kaip koks katinas maišytųsi po kojomis amžiais, o paskui glaustytųsi ištisai. Bent jau ilgainiui taip būtų, paskui gal atprastų. Bet vistiek, iš pradžių merginai kentėti reiktų.
-tau..nebūtina to daryti,-atsiduso, prikąsdamas apatinę lūpą, paskui ją pakramtydamas. Kevis nenorėjo, jog mergina kankintųsi, vos ne pririšta prie lovos šalia miegančio ir jokios naudos neteikiančio vyro. Anas ruošiasi ilgai miegoti, tad merginai tikrai atsibos gulėt šalia jo.
-bet...-sumykė, trumpam susiraukdamas,-aš norėjau tau pusryčius paruošt,-zyztelėjo, lėtai ir tingiai pasimuistydamas lovoje. Iš tiesų, Kevinas žadėjo padaryti ką nors Kailai pusryčiams, kol ši miegojo, bet nenorėjo keltis iš lovos, o ir akis atitraukti nuo tos mielos būtybės buvo labai labai sunku, tad versti savęs Kevinas net neturėjo noro.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 25 05 2013, 9:33 pm

-Aha,-murmtelėjo taip, kad atrodė, jog net nesiklausė Kevino ir panaudojo patį neutraliausią variantą, nenorėdama suklysti ir apsijuokti. Tiesą sakant, ji viską girdėjo kuo puikiausiai, tik dėjosi, kad jai nerūpi. Išsisukinėja, reiškai nenori. Nenori, tai nenori, niekas nepuoselės paikų vilčių, nes vėliau, kai šios byrės, sukels nereikalingą skausmą. Apsivertusi ant nugaros, Kaila užsimerkė ir suraukė kaktą, lyg skaudėtų galvą, ar įtemptai mąstytų. Gerai, kad nematė, kaip Kevinas vėl žaloja savo vargšę lūpą, kitaip būtų subarusi.
-Išeinu - negerai, noriu pasilikti - vėl negerai. Apsispręsk Kevinai,-galiausiai tarstelėjo ganėtinai suirzusiu tonu ir dar labiau susiraukė, bet po keletos akimirkų atpalaidavo veidą ir sunkiai iškvėpė orą jausdama, kaip pamažu kyla nepaaiškinamas irzlumas, lydimas nemalonaus ūžimo galvoje su bendru silpnumu. Jį išprovokavo ne Kevinas ar kas kitas, bet viso labo pasireiškė gan staigus nuotaikų svyravimas ir to pasekoje Kailai pačiai nuo savęs darėsi bloga. Negana to, nemaloniai sudiegė ir pilvą, todėl Kaila tapo tarsi tiksinčia laiko bomba, galinčia bet kurią sekundę sprogti ir iškoneveikti visą pasaulį. Kai jau prastai jaučiasi, tada viskas negerai. Tokia jau ji. Beprotė arba tiesiog komplikuota moterėlė. Šiek tiek pagulėjusi, tamsiaplaukė atsimerkė, įsitaisė lovoje pusiau gulomis, o po to atsikėlė ir nužingsniavo iki kosmetinio stalelio, nuo kurio pasiėmė plaukų šepetį ir pradėjo lėtai šukuotis plaukus, styrančius į visas puses.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 26 05 2013, 8:10 pm

Kevinas pavartė akis po to merginos murmtelėjimo, kuris šiek tiek suerzino jį. Tai kam iš viso vesti temą, o paskui apsimesti, kad nieko nebuvo, o dar ir ignoruot kito žodžius? Kevinas to visiškai nesuprato. Šiuo metu jis ypač nesuprato Kailos, kurios nuotaika perimainė į kažkokią suirzusią ir piktą. Jis atitraukė rankas nuo merginos ir jas susidėjo sau prie veido, o Kailai pakilus nuo lovos, jis apsivertė kūnu ant pilvo ir veidu įsikniaubė į pagalvę. Jau ir visi miegai išsilakstė į šalis, apleisdami Keviną. Dar kiek pagulėjus taip, vaikinui ėmė trūkti oro, tad jis pasuko galvą šonan ir giliai įkvėpė.
-Kaila, nebūk tokia pikta ir suirzusi... -paprašė, atsidusdamas.-ar aš kažką ne to pasakiau?-paklausė, žvelgdamas į sieną. Jis žvelgė ne į merginos pusę, nenorėdamas pamatyt Kailos žvilgsnio, lyg Kevis būtų nusibaudęs ir bijotų griežto, žudančio jos žvilgsnio. Vaikinas buvo sumišęs, galvoj zvimbė daug minčių ir klausimų ir visa tai buvo susiėję su Kaila ir jos greit pasikeitusia nuotaika. Tylėdamas vaikinas kramtė savo apatinę lūpą, stipriai ją sukąsdamas kiekvieną kartą, o vienos rankos pirštais čiupinėjo ir glamžė pagalvės užvalkalo medžiagą. Jis dažnai kažką panašaus į tai daro, kai nerimauja, tad šįkart ne išimtis.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 26 05 2013, 9:57 pm

Perbraukusi per plaukus šepečiu mažiausiai trisdešimt kartų, Kaila juto, kaip su kiekvienu brūkštelėjimu susierzinimas slopsta, kol galiausiai pasilieka tik neišsakytas nepasitenkjnimas. Padėjusi plaukų šepetį į vietą, mergina trumpai žvilgtelėjo į savo atspindį veidrodyje, kuris nesukėlė didelio džiugesio. Tamsiaplaukė atrodė truputį pasiligojusi ar gerokai pervargusi, nors savijauta ir nesiskundė. Pirštais pamasažavusi smilkinius, ji susinėrė rankas ties krūtine ir tingiai bei lėtai atsisuko į Keviną su visiškai taikiu ir toli gražu tikrai ne kiaurai gręžiančiu žvilgsniu. Šis kaip tik išdavė, kad pati mergina nelabai suvokė, kas nutiko ir, kad ji vis dėl to dėl kažko nerimauja ar net gailisi.
-Nieko, viskas gerai,-pateikė įprastą atsakymą, kuriuo galėtų atsakyti bet kuriam, net ir nepažįstamam žmogui, jei nenorėtų susilaukti nepageidaujamo dėmesio. Ji ir vėl atrodė įprastai rami ar bent jau apsimetė tokia esanti. Kartais ji įtikindavo save, kad yra būtent taip ir ne kitaip, o įtaiga taip suveikdavo, kad jau nepavykdavo nei pačiai susivokti, kur tiesa ir kur apgaulė. Apėjusi lovą, Kaila atsisėdo toje pusėje, į kurią Kevinas buvo pasukęs galvą. Regėdama, kaip šis eilinį kartą kandžioja savo lūpą, Kaila tyliai atsiduso ir sekundėlei užsimerkė. Ištiesusi ranką link dailiojo Kevino veido, priglaudė delną prie vaikino smakro ir nykščiu švelniai brūkštelėjo per apatinę jo lūpą nebyliai prašydama ją paleisti. Kad ir kiek kartų reiks priminti, ji primins jam, kad šio ypročio reikia pamažu atsikratyti, net jeigu ir nuo to neatsiras jokių kraujosruvų.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 26 05 2013, 10:23 pm

Kevinas betampydamas vargšės pagalvės užvalkalą ir kramtydamas lūpą, vis tikėjosi, jog Kaila nustos varyti jį iš proto su tokiomis nuotaikų kaitomis. Aišku, jis nesmerkė jos už tai, juk visiems pasitaiko tokių momentų, nors kartais jie ir erzina aplinkinius. Vaikinas stengėsi neimti to į galvą, kadangi neturėjo nei teisės ant Kailos pykti, nei kažką jai negero sakyti už tai, kad ši blogai jaučiasi. Jis jau ėmė priprasti prie šios merginos savybės, ar kaip tai pavadinti. Kad ir kaip ten bebūtų, jis myli ją tokią, kokia ji yra ir iš visų pusių Kevinui Kaila lieka tobula moterimi.
-iš tavo tono tai nelabai atrodo... Aš noriu, kad atsakytum man nuoširdžiai.. Kas yra?-paklausė, pakreipdamas galvą ir dirstelėdamas sau per petį. Žvilgsniu jis nusekė mylimąją ir kai ši prisėdo šalia, Kevinas atsipalaidavo ir atsikvėpė. Po merginos prisilietimo, jis iš karto atleido savo vargšę apatinę lūpą, kuri vis kankinasi per Keviną. Pakėlęs akis, jis pažvelgė į merginą ir šiai nusišypsojo maža šypsena, nužvelgdamas jos veidelį.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 26 05 2013, 10:41 pm

Kai tik Kevinas teikėsi paleisti lūpą, Kaila taip pat šyptelėjo vaikinui. Nesuskubusi nei atsakyti, nei atitraukti delno, ji kurį laiką patylėjo, tada pamažu patraukė ranką ir gūžtelėjo pečiais, vaizduodama esą čia nieko tokio ir nėra dėl ko sukti galvos. Išties tai ir nebuvo. Tereikėjo išmokti priimti ją su visomis keistenybėmis, kas Kevinui sekėsi stebėtinai gerai, nors ir reikalavo pastangų bei kantrybės. Su kiekviena diena Kaila atskleisdavo vis naują spalvą, kuri neretai skirdavosi nuo ankstesnės, visai kaip ir nuotaikos. Anksčiau dažnai pasitaikydavo tokių netikėtų šuolių, šis buvo vienas iš ryškesnių.
-Aš kaip visada per daug noriu ir tiek,-tarstelėjo paprastai besišypsodama ir dar kartelį truktelėjo pečiais. Priversti ją pasakyti ką nors konkretaus, veikiausiai neįmanoma. Valandų valandas kamantinėjama Kaila sugebėtų vaikščioti aplinkeliais ir nieko aiškaus nepasakytų net spraudžiama į kampą. Šį kartą ji išties norėjo per daug ir sugavusi save siekiant to noro, subarė. Būtų nesąžininga, jeigu manipuliuodama Kevinu, išsireikalautų jo gyventi drauge ir negana to apsimesti, kad pats pasisiūlė. Taip negerai. Visiškai negerai.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Sk. 26 05 2013, 11:17 pm

Kailai nespėjus nuleisti savosios rankos, vaikinas ją mikliai sugriebė ir tada sunėrė savo pirštus su josios. Kažkodėl jam labai patinka tai daryti pastaruoju metu, tas jų pirštų susinėrimas Kevinui atrodė toks mielas ir fainas, kad vis užgrobdavo merginos pirštus gan dažnokai. Kilstelėjęs Kailos ir savo rankas link savo veido, vaikinas pakštelėjo lūpomis į jos krumplius kelis kartus, paskui nežymiai šyptelėdamas. Jam patiko Kailos rankų odos švelnumas ir skanus, švarus kvapas.
-tu čia dėl apsigyvenimo kartu?-pasitikslino, patraukdamas žvilgsnį nuo judviejų sunertų pirštų į Kailą. Paleidęs mylimosios ranką, Kevis atsisėdo lovoje ir pasirėmęs ranka į lovą, vos vos palinko ties mergina, imdamas laukti atsakymo. Iš tiesų, jei Kaila būtų pasakiusi iš karto konkrečiai, ir jai, ir Kevinui būtų lengviau, bet jis pastebėjo, kad Kaila kaip ir jis, gan dažnai užtęsia viską.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 27 05 2013, 8:40 pm

Jų pirštams susipynus, Kaila nestipriai spustelėjo Kevino ranką. Merginos lūpose šmėstelėjo blausus šypsnis, įterpęs į jos mąslų veidelį gyvesnių spalvų. O jai patiko, kai Kevinas prie jos liesdavosi, primindamas, kad yra šalia ir, kad Kaila turi kam pasiguosti, į ką pasiremti ir svarbiausia, tą, kuris myli ir kurį myli ji. Tik to iki pilnos laimės ir reikėjo, o gyvens jie kartu ar ne - viso labo niekis, palyginus su juos siejančiu ryšiu. Aišku, ilgainiui poreikiai keisis ir augs, bet veikiausiai viskam savas laikas ir nėra kur skubėti.
-Arba dėl to, arba dėl moteriškų kaprizų...,-numykė ir truktelėjo pečiais. Pati nelabai susigaudė iš kur taip staiga išnėrė susierzinimas. Kevino pririšti prie savęs ji nenorėjo, bet kai taip keistai sureagavo, kai šis pareiškė, kad vėliau apsvarstys variantą apsigyventi drauge, pati pasiklydo savo nuotaikų pasaulyje. Lyg ir turėjo save pažinoti, deja, kartais pasitaikydavo keistenybių, net jai pačiai nežinomų.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 27 05 2013, 9:17 pm

Pajutęs Kailos pirštų spūstelėjimą, Kevinas paspaudė jos ranką atgal, lyg atsilygindamas ar atsiliepdamas jai. Bestebėdamas merginą, Kevinas šypsojosi maža šypsenėle, džiaugdamasis, kad Kaila jau nebe tokia suirzusi, kokia buvo prieš keletą akimirkų. Jam iš karto geriau pasidarė, matant, kaip mylimoji sėdi ramiai ir dar, tuo pačiu, nekimba prie jo žodžių. Kevinas galbūt ir supranta Kailą, bet tas moterų nuotaikų kaitas sunku perprasti, vaikinas nepratęs ir nežino kaip elgtis ar ką galvoti, kai moteriškos lyties atstovei šitaip nutinka. Ta prasme, jam yra pasakoję apie tai, bet susidurti su tokia moteriška "problema" jam dar neteko.
-jeigu tu rimtai nori apsigyventi kartu... Aš nieko prieš. Man tik dar geriau, galėčiau tave matyt dažniau.. O išvysti tave rytais.. na, nieko nėra geriau už tai,-negarsiai pratarė ir prisilinkęs arčiau mylimosios, patraukė ranką nuo lovos ir pirštais timptelėjo už jos chalato medžiagos, taip apnuogindamas Kailos petį. Šiek tiek pasilenkęs, Kevinas lūpomis labai švelniai prisiglaudė prie mylimosios peties, o tada mažais bučinukais lėtai nukeliavo iki jos kaklo linkio, ties kuriuo ir apsistojo. Laisvąją ranką jis priglaudė Kailai prie peties, šalia savo veido. Lėtai patraukęs savo galvą, vaikinas viena ranka užčiuopė merginos petį ir ėmė lėtai bei švelniai masažuoti.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 27 05 2013, 9:56 pm

Kevino žodžiams pasiekus Kailos ausis, ši ne iškart patikėjo tuo, ką išgirdo ir tai akivaizdžiai matėsi jos veide. Akys pamažu išsiplėtė, antakiai pakilo aukštyn, o lūpos, tarsi nežinodamos savo vaidmens, pasiliko su nediduke šypsena, kuri tiktų kone kiekvienoje situacijoje. Keletą kartų perkračiusi tai, ką išgirdo, tamsiaplaukė staiga plačiai nusišypsojo, akys tuo momentu rodos sublizgo visai kaip vaiko, gavusio išsvajotą žaislą, tik gyvenimo drauge su žaislu visgi nesulyginsi. Tai daug rimtesnis dalykas, kaip reikiant keičiantis gyvenimą.
-Tai... Tai būtų nuostabu,-neslėpdama džiugesio pratarė. Kaila tarytum nušvito ir staiga prisipildė begale geros energijos bei džiugesio. Kam už tai turėjo dėkoti? Ogi Kevinui. Tam vaikinui, kurio glėbyje galės užmigti kiekvieną vakarą ir nubudusi, rasti šalia. Kad ir kaip tai banalu bebuvo, ji neįsivaizdavo nieko mielesnio, nei būtent tokia dienos pabaiga ir pradžia. Švelnūs Kevino lūpų prisilietimai priminė lengvučių plunksnų kutenimą, tad Kaila šiek tiek palenkė galvą į šoną ir palengva, su pasimėgavimu iškvėpė orą, pritvindytą ne tik sunaudoto deguonies, bet ir Kailos džiaugsmo. Vaikinui pradėjus masažuoti jos petuką, tamsiaplaukė kiek pasimuistė ir tada aprimo, atsiduodama teikiamam pamaloninimui.
-Ir pasakyk, kad įmanoma tavęs nemylėti...,-suvapėjo po minutėlę trukusios tylos. Kaila pasakė tai nuoširdžiai, pagauta kone ore apčiuopiamos laimės, keliančios į pačias aukštumas.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pir. 27 05 2013, 10:18 pm

Bematydamas besidžiaugiančią mylimąją, Kevinas ne ką mažiau nudžiugo ir visas nušvito, o apie miegą net minties nebebuvo likusios, bet ta mintis paslapčia grasino Kevino galvai, kad tuoj pat gali sugrįžti ir nulaužti vaikiną bet kur ir bet kada, kai šis taip nedraugiškai elgiasi, bandydamas apgauti patį save, jog visai nenori miego. Well, kol tos minties nebuvo, jis iš tiesų jautėsi nebe toks mieguistas, net iš išorės negalėtum pasakyti, jog jis iš viso miegot ruošėsi. Dabar jam tikrai nebuvo svarbu miegas, daug svarbiau mylimas žmogus, sėdintis priešais jį ir kuris reiškia Kevinui labai labai daug.
-tu mane darai tokiu laimingu, kad net neina žodžiais apsakyti man savo būsenos..-atsiduso su šypsena veide. Kurį laiką pamasažavęs Kailos petį, Kevinas perkėlė pirštus ties jos kaklu, kurį ėmė dar švelniau masažuoti negu petį, nenorėdamas sužaloti merginos ar pataikyti ties jos miego arterija ir ją užspausti netyčiom.
-įmanoma,-ištarė, nenustodamas masažuoti Kailos. Kevinas viską darė lėtai, atsargiai ir švelniai, norėdamas atpalaiduoti mylimąją ir kad ši pasijustų dar geriau. Bečiupinėdamas jos kaklą, vaikinas pasviro priekin ir lūpomis pakštelėjo merginai į jos lūpų kamputį.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Tr. 29 05 2013, 5:28 pm

Klastingas dalykas tas miegas. Pabėga, kai stoja į akistata su kava arba šiuo atveju, su negailestinga mylimąją, pasiryžusia kankinti Keviną tol, kol šis nenukris it šapelis. Tik laiko klausimas, kada vaikiną vėl apims snaudulys ir pagaliau užmigdys. Kaila baiminosi, kad per daug jį vargina ir, kad taip gali privesti iki visiško išsekimo. Na, jeigu jau taip netyčiomis nutiktų, tada ji nuo jo nei per žingsnį nebesitrauktų ir slaugytų. Ką moka, tai slaugyti. Ne veltui dirbo sesele. Gal tik anksčiau buvo šiek tiek mielesnė, bet rūpestingumo ir įgūdžių tikrai neturėtų būti praradusi. Prislopinusi plačią šypseną, mergina nudelbė žvilgsnį žemyn tartum susigėdusi ir dantukais susigavusi apatinę savo lūpą, lengvai šią prikando, vis dar besimėgaudama Kevino masažu, kuris puikiai atpalaidavo kiekvieną įsitempusį raumenėlį pečių ir kaklo srityje.
-Jei ir įmanoma, tai tik ne man,-paleidusi prikąstą lūpą pareiškė ir žymiai plačiau nusišypsojo. Kaila pakėlė akis į Keviną ir akimirkai susigavo jo žvilgsnį, o tuomet sutelkė į vieną tašką, kaip dažnai mėgdavo daryti. Nesvarbu, būdavo laiminga ar persiutusi, įsitempusi ar atsipalaidavusi, dažniausiai spoksodavo į vieną objektą kartais atrodydama taip, tarsi būtų lengvai atitrūkusi nuo viso pasaulio.
-Sėdėsim čia visą dieną, m?,-paklausė po kurio laiko ir žvilgsnį nukreipė į vaikiną.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Kv. 30 05 2013, 9:40 pm

Švelniai "bemaigydamas" Kailą, vaikinas galiausiai nustojo tai daryti, ir, kadangi buvo už jos nugaros, apsikabino ją per liemenį iš už nugaros, pajusdamas savo kūnu švelnią merginos chalato medžiagą, kuri prisiglaudė prie jo krūtinės. Apsižergė Kailą kojomis, jas nuleisdamas žemyn ir beveik siekdamas grindis. Jis taip atsisėdo, kad būtų patogiau sėdėti taip apsikabinus ją. Tada savo galios pagalba, užsimetė ant savo pečių kaldrą, kadangi buvo vėsoka, o jis ir taip, greičiausiai, susirgs, mat prieš tai gan daug čiaudėjo, o ir galvoj kažko spengia vos vos, bet galbūt tai nuo neišsimiegojimo. Atsikvėpęs, Kevinas pūstelėjo merginos plaukus nuo jos kaklo ir vėl telekineze pasikliaudamas, atitraukė chalatą ir nuo kito jos peties, bet tik tiek, kad nedengtų abiejų pečių, daugiau nebetempė chalato. Kevinas švelniai lūpomis prigludo prie merginos kaklo ir pabučiavo, tuo pačiu, įkvėpdamas jos kvapo, kuris visad ramina,bet tuo pačiu ir svaigina Keviną it koks narkotikas.
-o ką nori veikti?-paklausė, šiek tiek burbtelėdamas, nes lūpos vis dar buvo prie jos kaklo. Vaikinas net pats nesuprato, kaip Kaila vis dar jo neatstumia, kai šis taip lenda, jai turėtų būti jau atsibodę jo tokie veiksmai. Vis vien Kevinas numanė, jog kažkada ji arba atsitrauks nuo jo, šiam tik prisilietus, arba paprašys, kad atšoktų nuo jos. Jis dabar taip tingėjo ką nors daryti.. net ir tokius aktyvius žmones pagauna tinginukas, bet..well, Keviną jis pagauna itin dažnai, bet tuo jis nesiskundžia.-aš tau siūlyčiau papusryčiauti, o tada nueit pabėgioti... bet aš neturiu dabar kaip tinkamai apsirengti, ir neišleisčiau tavęs vienos, tad geriau tu galvok, ką veikt, jei taip noori kažko... nors man, asmeniškai, ir taip gera sėdėti..,-atsiduso, vėl pradėdamas bučkinti mylimosios kaklą
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Pen. 31 05 2013, 6:11 pm

Viena ranka permetusi savo tamsius, stambiomis garbanomis krentančius plaukus, ant šono, Kaila uždėjo savąsias rankas ant Kevino rankų, kurios šiuo metu jau globojo jos liemenį, švelniai glausdamos merginą prie vaikino. Truputį palenkusi galvą atgalios ir pasukusi į šoną tiek, kad sugebėtų pasiekti Kevino skruostą, ji brūkštelėjo lūpomis per jį, o tada sugrįžo į normalią, sėdimą poziciją, nugara pilnai priglusdama prie Kevino krūtinės. Vaikinui tariant žodžius, Kaila pajuto malonų kutenimą, kadangi lūpos vos vos lietė jautrią kaklo odą ir taip sukėlė švelnų kontaktą, lydimą malonaus dilgčiojimo. Kiek patylėjus, tamsiaplaukė vėl ložtelėjo galvą atgalios ir užsimerkė.
-Būtų ne pro šalį pirmiausia papusryčiauti, o vėliau...,-kalbant Kailos pilvas kaip tyčia tyliai suburzgė, lyg pritartų žodžiams, kuriuos ištarė mergina. Staiga nutilusi, ji atsimerkė ir nežymiai susiraukė, mat justą alkį staiga pakeitė nei iš šio, nei iš to sukilęs šleikštulys, vien pagalvojus apie maistą. Matyt pernelyg ilgai buvo užsibadavusi, kad privedė organizmą iki tokios stadijos, kai maistas tapo priešu.
-O vėliau aprengsim tave kokia nors mano suknele arba papasčiausiai nukeliausim iki tavo namų, kad galėtum persirengti ir tada eisim kur nors pasibastyti. Negalima taip kiurksoti visą dieną, kad ir kaip gera bebūtų,-po kiek laiko pridėjo ir tyliai iškvėpusi orą, sugrąžino galvą į ankstesnę padėtį. Per tamsiaplaukės lūpas perbėgo šypsenėlė, nors ji vis dar juto nemalonų maudimą pilve ir kažkokį dieglį skrandyje, turbūt pažadintą to paties alkio. Jei ne Kevino lūpų prisilietimai, Kaila būtų susirietusi iš skausmo, bet vaikinas bent kuriam laikui nukreipė jos dėmesį nuo to nepatogumo ir padėjo susitelkti į malonesnį dalyką.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 01 06 2013, 5:44 am

Išgirdęs Kailos pilvo gurgėjimą, Kevinas tyliai nusijuokė, vieną delną priglausdamas jai prie pilvo ir lėtai bei švelniai paglostė, lyg ten koks kūdikėlis augtų. Atitraukė galvą nuo merginos kaklo ir pažvelgė į ją iš šono, o pamatęs, jog ši raukosi, iškėlė antakius.
-ko raukaisi, gražuole?-paklausė, nužvelgdamas Kailos veidą ir žvilgsniu ištyrinėdamas jos veido bruožus. Kas kart, kai Kevinas nužvelgia Kailos veidą, atranda vis naujų detalių jame. Ir kaip nekeista, nei vieno trūkumo jis dar neįžvelgė jame. Kol jis laukė atsakymo, ir vėl lūpomis prigludo prie mylimosios kaklo.
-noriu ryškiai rožinės suknelės, tikiuosi tokią turi,-tyliai ištarė , o paskui lūpomis nukeliavo iki merginos nuogo peties, per kurį Kevis švelniai perbraukė savo dantimis, bet jis nesukando jos odos, tik brūkštelėjo nesmarkiai.-gaaaaaaalima,-suzyzė, vėl tvirtai apglėbdamas ją per liemenį. Nustojęs kankinti jos petuką, Kevinas ir vėl palinko link jos veido.
-duok bučkį,-paprašė, tyliai sušnabždėdamas jai į ausį. Nukankins jis tą Kailą negyvai, su tokiais meilės priepuoliais. Bet ką padarysi, Kevinas it koks paauglys, meilės negavęs ir jos visad ištroškęs.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 01 06 2013, 6:56 pm

Pasisukusi į Keviną, Kaila davė jam tą, prašytą bučkį ir tada atsitraukė. Lyg ir aprimęs pilvo skausmas vėl bjauriai sudiegė, o negana to, prisidėjo ir spengimas ausyse. Dar kiek palūkuriavusi, mergina netarė nei žodžio ir išsprūdo iš vaikino glėbio. Pasitaisiusi chalatą, tamsiaplaukė nulingavo iki drabužinės ir pradingo pastarojoje. Už keletos minučių sugrįžo jau įsispraudusi į drabužius ir lengvai susivėlusi, kadangi norėjo ar ne, plaukai besirengiant šiek tiek pasišiaušė. Nupėdinusi prie kosmetinio stalelio, susišukavo, padailino veidą lengvu makiažo sluoksniu. Pirštais betrindama smilkinius, Kaila lėtai atsisuko į Keviną. Vietoje to, kad pagerėtų, merginai su kiekviena sekunde darėsi vis blogiau ir blogiau, tad ši nusprendė, jog bus geriausia be reikalo nejaudinti Kevino ir išsmukti iš namų.
-Kevinai, nepyk, man labai labai negera. Noriu bent trumpam išeiti lauk. Tu gali pasilikti čia, jeigu nori. Aš pasistengsiu greit grįžti,-sumurmėjo silpnoku balsu ir giliai įkvėpusi, jau kur kas greičiau apsisuko ant kulno, po to išpėdino lauk.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   Št. 01 06 2013, 7:07 pm

Po to, kai Kaila atsitraukė iš Kevino glėbio, šis nesupratęs įdėmiai stebėjo ją, o šiai pradingus iš kambario, jis tik pavartė akis. Ir vėl ji pasiplauna. Atsigulęs į lovą ant nugaros, Kevinas paspoksojo į lubas, o paskui jo žvilgsnis nukrypo ties langu. Vaikinas šoktelėjęs iš lovos, atėjus minčiai, susirinko savo rūbus, apsirengė, o tada atsiradęs prie lango, atitraukė užuolaidas ir pravėrė langą. Trumpam stabtelėjęs, jis apsisuko ir nuėjęs iki stalo, susirado tušinuką ir lapą, ant kurio dar kažkas prirašyta buvo. Pranešęs, jog išeina ir nenori jai trugdyti, Kevis dar gale parašė, jog myli. Grįžęs prie lango, iškišo galvą pro jį ir įsitikinęs, jog nieks nežiūri iš apačios ir kaimynai, jis iššoko pro langą ir greit išskleidė sparnus. Užvėręs langą iš lauko pusės, jis pranyko kažkur danguj taip greitai, kad net koks kaimynas, vėpsojęs pro langą, nespėtų susigaudyti ir pastebėti Kevino.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 

miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viešbutis. :: Bambukinis namelis.-