It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Miegamasis   Sk. 24 03 2013, 11:42 am

.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 14 04 2013, 9:22 pm

Įsiveržęs vidun, Kevinas apsidairė aplinkui, lyg savo kambary būtų pirmą kartą. Akyse liejosi, tad buvo sunku ką įžiūrėti, bet po kiek laiko jis prisiminė, kur kas randasi, tad nušlubčiojo iki savo lovos ir į ją atsigulė. Neturėjo jėgų nueiti iki vonios ir praplauti žaizdą, jis nežinojo ką daryti tokioj situacijoj, kai arterija smarkiai pažeista, o kraujas vis nenustoja tekėti. Sunkiai suklapsėjęs akių vokais, jis žvilgtelėjo į durų pusę ir pamatė ant žemės kraujo pėdsakus, kuriuos jis pats paliko, kaip kokia mergina per...tas dienas. Jis lėtai atitraukė ranką nuo savo kaklo ir sunkiai persivertė ant nugaros. Nulenkęs galvą jis dar kartą dirstelėjo į durų pusę. Tie kraujo lašai buvo paskutinis vaizdas, kurį jis išvydo. Tada jo akys tingiai užsimerkė ir Kevinas užmigo dėl nuovargio. Arba prarado sąmonę dėl didelio kiekio kraujo netekimo.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 1:36 pm

Sekdama kraujo lašelių nulietu keliu, tarsi pieštukas pagal punktyrinę liniją, Kaila neilgai trukus pasiekė šiek tiek praviras kambario duris. Giliai įkvėpusi, tamsiaplaukė ištiesė ranką ir pastūmė duris, o šios be jokio garso palengva atsivėrė. Tada ji įžengė į patalpą ir velniai težino, koks viesulas įsisuko merginos galvoje, kai akys išvydo ant lovos gulintį ir krauju paplūdusį Keviną. Turbūt jau mieliau būtų jį radusi su kokia kita mergina, bet tik nesužeistą, kaip nutiko dabar. Be menkiausio krepštelėjimo prisklendusi prie lovos, Kaila ištiesė lengvai virpančią savo ranką link Kevino rankos. Suėmusi ją ties riešu, patikrino pulsą. Nors šis ir buvo vos vos jaučiamas, bet dar bylojo, kad vaikinas vis dar šičia, o ne pakeliui į anapusinį pasaulį. Paleidusi vaikino riešą, Kaila palinko virš vaikino, atsargiai pakreipė jo galvą į šoną, kad galėtų įdėmiau apžiūrėti žaizdą. Stipriai susiraukusi, tamsiaplaukė apsidairė, tarsi nežinotų, ką reiktų daryti, nors ne pirmą kartą susidūrė su tokiu atveju. Kai dirbo sesele karo lauke, dar ne tokių sužeidimų matė ir pati juos tvarstė lyg užprogramuota, bet viskas keičiasi, kai prieš akis merdėja ne eilinis nepažįstamasis, o mylimas žmogus. Emocijos tampa kur kas stipresnėmis ir reikalauja kone geležinių nervų, kad suvaldytum jas. Sulaikiusi kvėpavimą, Kaila priglaudė savo delną prie vaikino žaizdos palikdama viso labo centimetro, ar dar mažesnį atstumą, sutelkė visą dėmesį į sužeidimą ir pasitelkusi tą keistą, jai likimo padovanotą gebėjimą, pradėjo gydyti. Neprireikė daug laiko ir Kevino kakle žiojėjusi žaizda užsitraukė, liko tik kraujo pėdsakai bylojantys apie pagydytą sužeidimą. Patraukusi delną nuo kaklo, tamsiaplaukė atsargiai priglaudė jį prie vaikino skruosto ir žvelgė į Keviną iš išgąsčio išsiplėtusiomis, didelėmis akimis, pritvinkusiomis baimės išprovokuotų ašarų.
-Kevinai...,-tyliai sukuždėjo ir vis dar sulaikiusi kvėpavimą, laukė, kol šis atsipeikės, arba... Jokių kitų arba. Kaip ir žadėjo, jeigu jis mirs, ji jį nudės pati.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 3:05 pm

Vaikinas visiškai nieko nejuto nei skausmo, nei nuovargio ir nieko nret nesapnavo. Tiesiog jautėsi lyg miegodamas be jokių sapnų, nors ir norėjo pabusti, bet jam neišėjo pramerkti vokų, kurie dabar atrodė labai sunkūs ir nepakeliami. Jis jau vylėsi, kad mirė, nes jei tebebūtų gyvas , justų nepakeliamą skausmą ir tą šlykštų jausmą, kai kraujas sunkiasi net pro pirštų tarpelius. Jis vos vos girdėjo, kad kažkas pravėrė duris ir priėjo prie jo, bet Kevinui atrodė, jog jam tik vaidenasi. Žaizdai užgijus, kraujas vėl pradėjo tekėti normaliai, kaip ir priklauso - nebe pro kaklą. Savo vardą vaikinas išgirdo jau kiek garsiau. Tas švelnus ir melodingas balsas, nors ir tylus, bet nuskambėjo Kevino galvoj. Tą balsą jis galėtų atpažint bet kur ir bet kada. Atpažinęs Kailą, Kevinas sukrutėjo ir suraukęs kaktą, vos vos pramerkė vokus, kurie, pasirodo, ne tokie ir sunkūs. Jautėsi lyg po kokios anginos operacijos.
-Kaila..?-lyg apsimiegojęs kreipėsi į merginą ir tada kumštukais pasitrynė akis. Neesmė, kad dabar jo vienas vokas nusidažė raudona spalva, jam dabar tai nerūpėjo. Prasimerkęs plačiai, jis išvydo tą, ką tikėjosi ir norėjo išvysti.-aš sapnuoju? ar miriau?-tyliai ištarė, vis dar išsekusiu balsu. Pajutęs, kad mergina laiko savo delną priglaudusį prie Kevino skruosto, pats savo švarųjį delną priglaudė prie jos pirštų ir išspaudė menką, bet nuoširdžią šypseną. Jam buvo taip gera justi ir matyti šalia savęs mylimąją, kurios buvo labai išsiilgęs, gaila, kad tokiomis aplinkybėmis teko išvysti ją, bet tai kaip tik privertė Kevį pasijusti daug geriau.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 3:42 pm

Visą tą laiką Kaila nei akimirkai nenukreipė žvilgsnio šalin ir įdėmiai stebėjo vaikino veidą, net kiekvieną, patį menkiausia krustelėjimą, kuris išduotų, jog viskas gerai, jog ji pasirodė pačiu laiku ir nepavėlavo. Kevinui pagaliau sujudėjus ir atsimerkus, mergina iškart sunkiai, bet tyliai atsikvėpė. Nuo nerimastingai spurdančios širdies pagaliau nusirito smaugiantis sunkumo jausmas, kartu atsipalaidavo ir visas, išsitempęs kūnas. Per merginos skruostą nubėgo keletas ašarų, kurias ji tuojau sugavo ir nubraukė šalin. Ant Kailos lūpų šmėstelėjo džiugi šypsena, o akys šiek tiek prisimerkė. Kevinui paklausus, ar šis mirė, mergina stipriai papurtė galvą ir nusišypsojo kur kas plačiau, tada nusibraukė dar vieną ašarą ir įtraukė į plaučius oro, bandydama save nuraminti, kad tik nepradėtų verkti, kai viskas jau lyg ir gerai. Tokios susitikimo aplinkybės nežavėjo ir Kailos, bet kita vertus, kas ten žino, kas būtų nutikę, jeigu ši būtų atsisakiusi minties aplankyti Keviną.
-Kaip jautiesi? Ką nors skauda? Kur taip susižeidei? Ar tave kažkas užpuolė?,-vos tik prasižiojo, iš Kailos lūpų pabiro krūva klausimų. Nors ruošėsi paklausti tik vieno, po to sekė dar trejetas. Užčiaupusi save, Kaila tyliai atsiduso keiktelėdama save mintyse.
-Atsiprašau,-dusliu balsu pratarė reikšdama apgailestavimą dėl tokio klausimų išpuolio. Vis dar laikydama delną ant vaikino skruosto, tamsiaplaukė nykščiu paglostė jį.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 4:03 pm

Išvdydęs Kailos ašaras, Kevinas pajuto, kaip jam suspaudžia širdį, o nuovargio ir skausmo perkreiptas veidas iš karto persimainė į susirūpinusį ir sušvelnėjusį. Pamiršęs visus skausmus, jis atsisėdo lovoje ir patraukė delną nuo Kailos pirštų. Dabar jis pirštų galiukais perbraukė per jos skruostus.
-ššš, neverk, mažyte, viskas gerai,-sušnabždėjo, pabučiuodamas tas vietas, kur riedėjo sūrios Kailos ašaros. Pasipylus klausimams, Kevinas trumpam sustingo, vėl pajusdamas kakle šiokį tokį skausmą. Vien pagalvojus apie tuos blondinės nagus, kurie velniai žino, kur buvo sukišti prieš sulendant į Kevino kūną, jam per kūną perbėgo nemalonūs šiurpai.
-man viskas gerai, nesijaudink..-sušnabždėjo jai į ausį, bet į tolimesnius klausimus jis neatsakė, mat pajautė gėdą. Juk pabėgo nuo kažkokios paikos demoniūkštės, nesvarbu, kad ši vos ne dviguba i už jį stipresnė. bet vistiek.-ačiū Tau,-ištarė, apsivydamas rankomis mylimosios liemenį. Jis tikrai jautėsi labai laimingas, juk jeigu ne ji, jis jau veikiausiai gulėtų čia negyvas. Nesvarbu, kad jo žaizdos greit užgyja, bet ši buvo per daug gili ir tuolab kraujo daug neteko ir jeigu žaizda tebebūtų pravira, jam tikrai būtų pasibaigę negerai.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 4:30 pm

Dar kartą tyliai atsidususi, mergina patraukė delną nuo Kevino skruosto ir abejomis rankomis apglėbė vaikiną bei prigludo prie pat, veidu įsikniaubdama į jo krūtinę. Vien mintis, kad šiam kažkas nutiko vertė ją kone apmirti, o ką jau kalbėti apie tai, kai pagalvojo kas būtų, jeigu jis būtų miręs. Tokiu atveju Kaila arba taptų visiška pamėkle, arba išsikraustytų iš proto. Vienaip, ar kitaip netektų noro toliau minti žemės paviršių. Nesugebėtų pakelti tokios netekties. Vieną kartą sugebėjo, bet tik vieną ir tas įrėžė daugybę randų, pasakojančių apie skaudžią gyvenimo patirtį. Nepraėjo daug laiko, kai jiedu kartu, bet jo pakako, kad Kevinas taptų Kailos atskaitos tašku ir, kad sugebėtų ją paveikti taip, jog ji vėl su mielu noru lauktų kiekvienos dienos, leistų sau svajoti, šypsotų ir juoktųsi nuoširdžiai nedėdama pastangų per prievartą.
-Nėra už ką,-pusbalsiu pratarė. Nors ir labai knietėjo sužinoti, kas nutiko, Kaila nusprendė, kad kol kas bus geriausia nevarginti Kevino su nereikalingais klausimais. Kai norės, pats papasakos, mergina jo tikrai netrauks už liežuvio ir tuo labiau nesmerks.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 5:46 pm

Merginai prisiglaudus, Kevinas ją tik tvirčiau apglėbė, kaip visada, nenorėdamas jos paleisti ir laikyti ją kad ir visą amžinybę. Jis šiek tiek pasūpavo ją savo glėbyje, lyg kokį vaiką, norėdamas nuraminti jį. Bet taip jis bandė nuraminti labiau save, negu ją. Jis baisiai nemėgo, kai merginos verkė ne iš džiaugsmo, o Kailos ašaros iš viso jį žudė, todėl jis nenorėjo matyti, kaip ji verkia iš liūdesio or same sh.
-yra. Jeigu ne tu...-jo gerklėj užsikirto žodžiai ir jis kelias akimirkas negalėjo nieko pasakyti. Galiausiai įkvėpęs oro, tęsė,-aš būčiau gulėjęs čia be jokio būdo sugrįžt atgal. Pas tave. Ką aš be tavęs daryčiau...-sušnabždėjo, priglausdamas ją kiek galima arčiau ir lūpomis prisiliesdamas prie jos galvos. Pagaliau jam visiškai nebeskaudėjo nei kaklo, nei rankų, kurios prieš kiek laiko buvo apipiltos siera. Atplaukus minčiai apie sierą, vaikinas atitraukė veidą nuo Kailos galvos ir dirstelėjo į savo marškinius, kurie nuo rūgšties suiro. Jis atrodė dabar kaip koks benamis, su suplėšytais marškiniais. Būtų jis nusiėmęs juos, bet nenorėjo paleisti merginos, tad jis tiesiog ir vėl priglaudė savo veidą prie jos galvos ir atsiduso.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 6:20 pm

Kaila išties greit nurimo, mat priežasties liūdėti kaip ir nebuvo, viso labo plūstelėjo prieš tai užgniaužtų emocijų banga ir pasirodė keletas nedorų ašarų. Kadangi buvo veidu įsikniaubusi į jo krūtinę, kvėpuodama mergina pajuto ir sieros kvapo likučius, todėl neilgai trukus truputį atsitraukė nuo vaikino ir primerkusi akis tik dabar nužiūrėjo jo sudraskytus marškinius. Žinoma, tai pridėjo dar keletą klausimų, kurių ji ir taip turėjo visą šūsnį, bet stengėsi nekamantinėti. Kas ten žino su kokia velniava teko susidurti Kevinui, pati Kaila vargu ar labai norėtų dalintis tokiais išgyvenimais. Pirmiausia pati norėtų viską deramai suvokti ir tik tada prabilti garsiai.
-Ei, tai tu merdėjai, ar aš?,-pratarė ir atsargiai sukikeno, lyg leisti sau juoktis dabar būtų labai pavojingas sprendimas. Pažvelgus iš šalies, tamsiaplaukė iš ties labiau priminė nukentėjusiąją, o Kevinas tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje atsiradusi angelą sargą. Bet bent dalinai juk toks išties ir buvo?
-Viskas būtų buvę gerai. Būtum išsikapstęs. Be abejonės. Eiliniai žmonės išsikapsto, tad ką kalbėti apie tave,-nedvejodama pareiškė ir šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 6:54 pm

Merginai netikėtai atsitraukus, Kevinas suprato, kad ji užuodė sieros kvapą, tad jis sukando apatinę lūpą ir atsiduso, šiek tiek atleisdamas gniaužtus nuo Kailos.
-Man reikėtų apsiprausti...-murmtelėjo, o tada atitraukė savo veidą nuo Kailos lėtai ir nenoriai. Jau žadėjo lipti iš lovos, nors ir tingėjo, bet išgirdo jos klausimą. Jis tik šyptelėjo merginai, pažvelgdamas į jos gražias akis.
-nemanau, jeigu aš jau sąmonę buvau praradęs... Net nesuprantu, kodėl žaizda neužgijo... Pagal viską, turėjo tuojpat užgyt..-ištarė besvarstydamas. Kevinas paslapčia pauostė save, kad įsitikintų, ar labai baisiai smirda, bet beveik nieko nejautė. Tada jis prisiminė savo visą raudoną nuo kraujo delną, kurį staiga atitraukė.-atsiprašau, ,aš turbūt tave išterlinau,-pasakė,pažiūrėdamas į merginą liūdnom akutėm, tuo pačiu užkišdamas delną už savo nugaros.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 7:09 pm

Mergina gūžtelėjo pečiais, nes pati nei nenutuokė, kodėl taip nutiko. Išvis jai keistokai atrodė ta greito gijimo savybė, tad neturėjo žalio supratimo, kada ir kas gija, o kada ne. Apie kitas rases ji žinojo ne per daugiausiai, suvokė, kad reikia privengti demonų, vampyrų, kad egzistuoja įvairiausios mišrūnų porūšės pasižyminčios skirtingomis savybėmis ir tuo viskas baigėsi, kadangi pati didžią laiko dalį Kaila praleido žmonių apsuptyje, o ne tarp nemirtingųjų, ar kaip juos reiktų įvardinti.
-Tai eik, aš niekur nedingsiu,-tarstelėjo tada, kai Kevinas jau paleido ją iš savo glėbio, palinksėjo galva bei nusišypsojo. Tamsiaplaukei mažų mažiausiai rūpėjo ištepė jis josios drabužius ar ne, bet žvilgsnis pats nukrypo link švelnios, kreminės spalvos palaidinės ant kurios puikavosi keletas nedidukių, turbūt jau amžiams ten įsispaudusių kraujo dėmelių.
-Nesuk galvos, didelio čia daikto,-užtikrintai pareiškė ir numojo ranka.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 8:14 pm

-Bet jeigu dingsi...-nutęsė, palinkdamas prie jos veido ir lūpomis vos vos prisiglaudė prie merginos lūpų,-aš tau nieko nepadarysiu,-grasinančiu balsu ištarė, bet tada tik sukrizeno ir savosiomis lūpomis perbraukė per Kailos, o galiausiai atsitraukė. Švariuoju delnu paglostęs merginos koją, nušoko nuo lovos ir nupėdino iki spintos. Atidaręs ją, susirado švarius, išlygintus ir kvepiančius rūbus, juos paėmė švariąja ranka ir uždaręs savo Narniją, pasisuko į Kailą.-žinok, kad lieku tau skolingas, už išgelbėtą mano gyvybę,-ištarė ir nužvelgęs Kailą, išėjo iš kambario. Tik išėjęs jis sustojo už durų ir dar kyštelėjo galvą pro jų tarpą,-atrodai labai gražiai,-pagyrė ir nusišypsojęs jai, galiausiai dingo už tų durų.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 8:26 pm

Kaila norėjo sučiupti Keviną ir prisitraukusi artyn pabučiuoti, bet atsispyrusi šiai pagundai, pasitenkino ir viso labo nekaltučiu lūpų brukštelėjimu. Dabar mergina šypsojosi jau taip, tarsi nieko nei nebūtų nutikę. Veikiausiai, taip teisingiausia, nes kam gi sukti sau ir Kevinui galvą, kai viskas baigėsi gerai.
-Galbūt kada nors pagelbėsi man. Aš dažnai traukiu nelaimes,-tarstelėjo ir taipogi sukikeno. Žvilgsniu lydėdama tolstantį Keviną, Kaila nejučiomis šiek tiek prikando apatinę lūpą, o šiam pasakius komplimentą ir tada jau galutinai dingus už durų, tamsiaplaukė svajingai atsiduso ir kuo ramiausiai išsitiesė skersai lovos, nuobodžiaudama spoksojo į duris ir laukė.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 8:36 pm

Kevinas grįžo kiek galima anksčiau, jau visas švarus ir kvepiantis, taipogi, besitaršydamas savo šlapius plaukus, kad šie sparčiau išdžiūtų. Įžengęs pro duris, vaikinas trumpam stabtelėjo ir pasigrožėjo vaizdu ant savo lovos. Su plačia šypsena, Kevis uždarė paskui save duris ir nužingsniavęs iki lovos, keturiom užlipo ant jos ir kaip šuo nuropojo iki Kailos.
-Aš jau čia,-pasakė lyg kokią naujieną, nors tai, kad jis pareina, jau galėjai girdėti iš toli,, nes ėjo jis baisiai bildėdamas. Uždėjęs ranką ant merginos klubo, jis šėlmiškai šyptelėjo, o tada kaip kačiukas prisiglaudė prie merginos kaklo linkio, norėdamas ją sušlapinti savo plaukais. Vaikas, o ką.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 8:52 pm

Kad ir kaip bebūtų keista, laukimas Kailai neprailgo, nors visiškai nieko neveikė ir viso labo spoksojo į lubas, kuriose jokio stebuklo neįžvelgė. Tiesą sakant, nors ir tvyrojo tyla, negirdėjo, kaip Kevinas sugrįžo ir sureagavo tik tada, kai vaikinas užsiropštė ant lovos. Jam uždėjus ranką ant merginos klubo ir šelmiškai nusišypsojus, Kaila truputį primerkė akis ir taipogi kreivai šyptelėjo, o kai vaikinas prigludo prie josios kaklo linkio iš pradžių mergina automatiškai panoro pasitraukti šalin nuo šaltų vandens lašelių, bekapsinčių iš vaikino plaukų, bet susilaikiusi, ištiesė vieną ranką ir įvėlė pirštus į Kevino plaukus.
-Kaip sekasi?,-paklausė lyg niekur nieko. Toks paprastutis, bereikšmis klausimas.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 15 04 2013, 10:18 pm

Pajutęs Kailos pirštus savo plaukuose, Kevinas palengva iškvėpė orą ir užmerkė akis, menkai šypsodamasis. Jo ranka ėmė slinkti tai aukštyn, tai žemyn Kailos klubu, taip ją švelniai ir lėtai glostydamas.
-dabar jau puikiai..-ištarė tyliu balsu, bet, kad Kaila jį išgirstų. Pakreipęs galvą, jis išvydo Kailos kaklą ir nesusivaldęs į jį lūpomis pakštelėjo kelioliką kartų.-vis mąstau ir neišmąstau... Kaip tu mane čia atradai?-ištarė tarp bučinių, vienai akimirkai sustodamas. Po klausimo jis vėl tęsė tą bučinių laviną ir kuo toliau, tuo jo lūpos ilgiau užsibūdavo prigludusios prie Kailos odos.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 16 04 2013, 1:40 pm

Pirštais žaisdama su vaikino plaukų sruogelėmis, Kaila blausiai šypsojosi ir stebėjo Keviną, o kai vaikino lūpos prigludo prie jos kaklo, mergina užmerkė akis ir lėtai iškvėpė orą. Jeigu kas paprašytų jos įvardinti patį maloniausią dalyką, ji nedvejodama pasakytų, kad tai yra buvimas su Kevinu ir kiekvienas, net ir pats mažiausias vaikino prisilietimas, priverčiantis širdį suplazdėti greičiau ir paliekantis švelniai liepsnojančius odos lopinėlius.
-Kad ir kaip tai kvailai skamba, bet... Nuojauta man nedavė ramybės. Jaučiau nepakeliamą norą pamatyti tave ir įsitikinti, kad viskas gerai ir, kad būgštauju be priežasties,-atsakė dvejodama, mat pati nežinojo, kas tiksliai pastūmėjo ją ateiti pas Keviną, tiesiog ėjo ir negalvojo. Tiesa, kad buvo jo labai išsiilgusi, bet kažin ar ilgesys graužtų širdį ir kurstytų negeras mintis. Buvo ir kažkas daugiau, ko Kaila nesugebėjo perprasti, nes rodos jau radusi atsakymą, vėl sustodavo prie aklinos sienos, kuri perkeldavo į pradžią. Slapčiomis ji galvojo, kad galbūt nuojauta visai realus dalykas ir jeigu labai myli žmogų bei esi prie jo prisirišęs, tada pats pajauti, kad jam gresia pavojus. Kai kurie sapnuoja pranašingos sapnus, kiti susiduria su keistais ženkliais, o trečiųjų niekaip neapleidžia nerimastingos mintys, kaip nutiko ir Kailai. Ji žinojo, kad turi eiti pas Keviną ir nedvejodama išėjo būtent tuo metu, kai tik tai suvokė.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 16 04 2013, 5:53 pm

Kevinas mėgavosi tais Kailos prisilietimais, kurie privertė pašiurpti vaikino odai. Turbūt jis vienas toks, kuriam jo plaukų glostymas sukelia tokį malonumą. Jis net trumpam nustojo bučiuoti kvepiantį Kailos kaklą ir visiškai atsipalaidavo, nenorėdamas, kad mergina nustotų jo glostyti. Jam atrodė, kad bet koks krustelėjimas galėtų nubaidyti jos ranką.
-tai visai neskamba kvailai. Moterys gi turi tuos...septynis?..pojučius, ar kažką panašaus. Džiaugiuosi, kad pasirodei laiku. Myliu tave,-švelniai ištarė, pabučkindamas Kailos kaklo linkį. Atsidusęs iš palengvėjimo, Kevis vėl dovanojo bučinius merginos kaklui. Toks jau tas Kevinas, amžinai mėgstantis glaustytis prie Kailos ir negalėdamas atitraukti lūpų nuo jos.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 16 04 2013, 7:03 pm

Katinams irgi patinka, kai juos glosto. Matyt Kevinas praeitam gyvenime buvo kokiu mielu, pūkuotu katinėliu, tad ir dabar nepyksta, jeigu jas pavelia plaukus ar paglosto. O Kaila veikiausiai anam gyvenime laikė septyniasdešimt dvi kates, kad mėgo įvelti savuosius pirštus į svetimas šukuosenas. Uždėjusi vieną ranką ant Kevino nugaros, su kitos rankos pirštais toliau narpliojo vaikino plaukų sruogeles. Trumpam atmerkusi akis, tamsiaplaukė šiek tiek susiraukė mąstydama, bet greit atpalaidavo veido raumenis nutylėjusi tai, ką norėjo pasakyti ir nusišypsojo.
-Aš irgi tave myliu,-tyliai pratarė, kaip visada neabejodama savo žodžiais ir vėl pajutusi Kevino lūpas ant savo kaklo užsimerkė. Ant vaikino pečių buvusi Kailos ranka nuslydo žemyn ir tada taip visai atsitiktinai palindo po vaikino marškinėliais. Merginos delnas vėl lėtai pakilo jo nugara aukštyn, tada vėl žemyn ir taip daugybę kartų.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 16 04 2013, 7:33 pm

Kailos rankai sujudėjus, Kevinas sukluso, pamanydamas, kad ji ruošiasi jau keliauti arba šiaip atstumti jį. Jis kelias akimirkas gulėjo sustingęs, priglaudęs savo lūpas prie Kailos kaklo ir nė nekvėpuodamas. Supratęs, kad ši tik ranką pajudino, jis nusišypsojo ir toliau tęsė tuos mažus bučinukus. Po merginos žodžių, Kevino širdis suplakė greičiau nei įprastai, o jo lūpas papuošė šypsena. Pajutęs Kailos rankas po savo marškinėliais, Kevis suvirpėjo ir pakėlęs galvą pažiūrėjo merginai į akis, o tada erzinančiai prisitraukė prie pat jos veido ir lūpomis švelniai brūkštelėjo per josios apatinę lūpytę. Tada jis dantimis švelniai sukando jos lūpą ir nesmarkiai timptelėjo į save
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 16 04 2013, 7:53 pm

Atsikratys Kevinas Kaila nebent tada, kai pats to panorės, kaži ar ji pati artimiausiu metu norės palikti jį vieną. Vargiai. It kokia pikta auklytė nepaliks ramybėje ir sekios iš paskos, kol jam baigsis kantrybė, arba kol paprasčiausiai ji pati įsitikins, jog šis nesiruošia vėl susitikti su kokia naginga blondine, kuri užsimanys jam gerklę perrėžti. Kevinui nutraukus bučinukų laviną ir tarsi sustingus, mergina atmerkė akis šiek tiek sutrikusi, lyg išsigandusi, kad gal Kevinas staiga pasijuto negerai, bet jo lūpoms eilinį kartą prigludus prie jos kaklo, Kaila nurimo, pasidavė malonumo jausmui. Vaikinui pakėlus galvą ir žvelgiant Kailai į akis, ši palaikė akių kontaktą ir taipogi šypsojosi kuklia, bet nuoširdžia šypsena, o kai Kevinas brūkštelėjo per jos apatinę lūpą, po to sugavęs timptelėjo į save, Kaila primerkė akis apsimesdama pikta dėl tokio ''grubaus'' veiksmo, bet neilgai trukus pati atkartojo jį ir galų gale pasidavusi pagundai pabučiuoti Keviną, taip ir padarė.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 16 04 2013, 9:07 pm

Greičiausiai Kaila nesulauks tokios dienos, kai Kevinas panorės jos atsikratyti, kadangi ta diena niekuomet ir neišauš. Na, ir kantrybė jam nesibaigs, nes, kad ir sekiotų Kaila jį, jam tai patiktų, svarbiausia, kad ji šalia. Todėl greičiausiai ji jį paliks tik įsitikinus, kad jam viskas gerai, nors ir dabar tai galėjo pamatyti. Turbūt kai ji išeis, jis vėl problemų susiras, nes jis traukia jas it magnetas pastarosiomis dienomis ir vis įklimpsta į visokias nesamones, kaip, kad prieš kelias valandas, bet jos nepriveda iki merdėjimo. Kai Kaila prisimerkė, Kevinas kilstelėjo antakį, nelabai suprasdamas, kodėl ji pikta, ar bent jau apsimetinėja tokia, juk Kevis viską darė švelniai. Bet jis nesigilino, kadangi pati mergina padarė tą patį ir dar pabučiavo jį. Šiek tiek pasukęs galvą, jis atsakė į merginos bučinį, vienos rankos pirštukus įveldamas jai į plaukus,
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 16 04 2013, 9:16 pm

Didžiausia Kevino pritraukta nelaimė turbūt ir buvo ta pati Kaila, su kuria oi kiek vargo dažnai būna ir kiek nervų tenka sugadinti. Na, tik Kevinui stebėtinai sekėsi, nes dar neteko to patirti. Mergina pati stebėjosi, kaip čia taip pamiršo savo bjauriąsias charakterio puses ir vengė net menkiausių, kandžių replikų, kuriomis neretai apdovanodavo viską, kas sukasi aplink ją. Tokia jau ji, giliai širdy sena bobutė, nepatenkinta gyvenimu. Tiksliau, buvo nepatenkinta gyvenimu, kol į jį kojos neįkėlė Kevinas, kuris vertė ją jaustis taip, tarsi išties vėl būtų jauna, naivi ir galinti, kad ir kalnus nuversti. Dar kurį laiką užtęsusi saldų bučinį, tamsiaplaukė pagaliau atitraukė savąsias lūpas nuo Kevino ir besišypsodama žvelgė vaikinui į akis tarsi kažko laukdama, ar norėdama ką nors pasakyti, nors išties neturėjo ką.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 17 04 2013, 11:19 am

Kailai užbaigus bučinį, Kevinas atsitraukė ir nusišypsojo jai. Savo nosimi perbraukė per josios nosį ir dar plačiau nusišypsojo, o galiausiai visiškai atsitraukė nuo merginos veido ir sugrąžino savo galvą ties jos pečiu. Kevis ištraukė pirštus merginai iš plaukų ir juos patvarkė. Uždėjo savo delną Kailai ant pilvo ir paliko jį ten, vis dar tebesišypsodamas nežymia šypsena.
-nori gal kur nors nueiti?-paklausė, užmerkdamas akis ir giliai įkvėpdamas
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 17 04 2013, 2:07 pm

-Pavyzdžiui kur?,-sudominta Kevino pasiūlymo paklausė ir kilstelėjo antakius. Kaila tikėjosi, kad vaikinas pateiks bent vieną, ar kelis variantus ir tie nebus tokie, kaip neduok dieve, iki gyvo kaulo įgrisę restoranai, kino teatrai. Mergina tikėjosi, kad jis sumąstys ką nors kur kas įdomesnio, nei tokios nuobodžios ir banalios vietelės. Ištraukusi savąją rankutę iš po jo marškinėlių, paliko ją ant Kevino pečių, o kitos rankos pirštus teikėsi išpinti iš jo lengvai pašiauštų plaukų ir ranką padėjo ant lovos.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 

Miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Miller-