It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 17 04 2013, 6:11 pm

Jis tikėjosi, kad Kaila atsakys normaliai, o ne atsakydama klausimu. Kevinas minutėlę patylėjo, žvelgdamas į savo rankos pirštus, kurie buvo priglausti prie merginos pilvo, ir galvojo. Bežvelgdamas į savo pirštus, juos nejučia pajudino, o galiausiai atitraukė rankas nuo jos kūno.
-Turi pasiūlymų gal?-ir jis atsakė į jos klausimą klausimu, kaip ir ji tai padarė prieš tai. Jis norėjo kažkaip įtikti Kailai, bet nežinojo, kur galima ją nusivesti, kad jai tai patiktų ar ją sužavėtų. Ne koks jis vaikinas, ne koks, net nežino, kur panelę nusivesti. Bet ir labai smerkti jo negalima, vis gi, jis nesivedžioja panelių niekur. Nėr ką vestis.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 17 04 2013, 6:23 pm

Iš Kailos tikėtis normalaus atsakymo neverta, kadangi ji pati nelabai normali. Vien jos mintys aprėpia daugiau, nei reiktų, o ką jau kalbėti apie pomėgius, įpročius, kaprizus ir galų gale charakterį. Kažkas nusprendė paleisti į žemės platybes keistesnio braižo sutvėrimą, tad ir glumino ji visus aplinkinius.
-Einam ten, kur ves akys. Pirmu pasitaikiusiu keliu ir nežinoma kryptimi. Gal aptiksim ką įdomaus, o gal pasiklysim, kas ten žino. Vis įdomiau,-ilgai nedelsusi pasiūlė ir kreivokai šyptelėjo nusiteikusi sulaukti kokios aštresnės replikos už tai, kad siūlo tokias... Hm, lengvas beprotybes. O pati Kailai dažnai išeidavo iš namų ir keliaudavo keliu, tada netikėtai kur nors pasukdavo, pėdindavo toliau ir galvodavo, ką atras. Tiesą sakant, teko kartą ar kelis pasiklysti, bet užtat visai smagu buvo.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 18 04 2013, 7:54 pm

O Kevinui patiko Kailos pasiūlymas, bėje, jokios aštrios replikos jis nė nesiruošė jai prikišti. Linktelėjęs galva, Kevis nusirideno per lovą ir atsiradęs ant pačio krašto, atsisėdo, o tada kaip normalus žmogus atsistojo ant žemės. Pasitvarkęs savo marškinėlius, vaikinas pasisuko į Kailą ir ėmė laukti, kol ši išlips iš lovos. Keviną Kaila labai žavėjo savo protu ir mąstymu, jis nė pats nebūtų pagalvojęs, kad galima eiti...kažkur. Jis niekuomet jos beprote nepalaikė, nelaiko ir nelaikys, ji tiesiog yra išskirtinė ir tai labai traukia Keviną. Kaila visai kitokia, nei kitos merginos, tiek išvaizda, tiek vidumi.
-gal dar žemėlapį pasiimti?-nusijuokė, pagriebdamas nuo spintelės laikrodį, ir užsidėdamas jį ant kairiosios rankos riešo. Tada ėmė tvarkytis savo susitaršiusius plaukus, juos bandydamas sukelti viršun.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 18 04 2013, 8:06 pm

Kevinui atsikėlus nuo lovos, Kaila dar minutėlę pagulinėjo, o tada atsisėdo pusiau gulomis ir ištiesė rankas į Keviną, lyg prašydama, kad šis ją pakeltų, it kokį mažą, nerangų vaiką, nesugebantį dorai išlaikyti pusiausvyros ir savarankiškai atsistoti ant kojų. Visgi pati atsikėlusi, pasitaisė lengvai susiglamžiusią palaidinukę ir ranka persibraukė per plaukus, suguldydama pasišiaušusias sruogeles į vietas. Prikulniavusi prie Kevino, truputį pasistiebė ir ištiesusi ranką link jo plaukų, pavėlė taip, jog nebūtų prisiploję ir vaikinas neprimintų Hitlerio, kuris per amžius būdavo tobulai susilaižęs plaukus. Hitleris jai gerų prisiminimų nekėlė. Čia tarp kitko.
-Jeigu jau bus labai riesta, pasinaudosim google maps arba išvis... Įsikursim stovyklavietę ir gyvensim vidury miškų,-pareiškė juokaudama ir sukikeno.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 18 04 2013, 8:24 pm

Kevinas tikrai būtų padėjęs merginai atsistoti, bet nepamatė, jog ši stojasi, nes tuo metu žvilgsniu ieškojo laikrodžio, bet jam tik atsistojus, jis norėjo padėti Kailai, tik kažkodėl to nepadarė. Kailai priėjus, šis atsisuko į ją ir laukė tolimesnių jos veiksmų. Jau jai pasistiebus, Kevis pamanė, kad pabučiuos, bet ši tik patvarkė jo plaukus. Nusišypsojo jai, taip padėkodamas už pagalbą.
-mano telefone tai intikas net nedatraukia... Ir man labiau patinka antras variantas,-tebesišypsodamas ištarė, žvelgdamas Kailai tiesiai į akis,-gal prieš išeinant nori užkąsti?-pasiteiravo kaip tėvelis dukrelės.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 18 04 2013, 8:38 pm

Atitraukusi ranką nuo Kevino plaukų, Kaila taip pat šyptelėjo atsakydama į jo padėkos šypseną. Sugrįžusi į normalią padėtį t.y kulnais vėl palietusi žemę, tamsiaplaukė kilstelėjo galvą, kad geriau matytų tą Eifelio bokštą, dar kitaip žinomą, kaip Keviną.
-Nežinau, kaip tau, bet man civilizacija arčiau širdies, nors... Velniai žino, su tavimi turbūt būtų galima gyventi, kad ir Amazonės džiunglėse,-pareiškė kiek pamąsčiusi ir atsakydama į vaikino klausimą, papurtė galvą. Kaila ne per seniausiai pradėjo laikytis naujo gyvenimo būdo, kurį pavadino ''ryk orą, spjauk keksiuką'' o jeigu rimtai, labai jau nevalgi persona ir tiek.
-O gal tu nori?,-susizgribusi paklausė paties Kevino ir kilstelėjo abu antakius.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 18 04 2013, 8:54 pm

Jis nėra Eiffelio bokštas, tik ji labai mažytė, o jis šiek tiek aukštesnis, negu paprasti žmonės. Vyrui priklauso būti aukštesniam gi.
-civilizacija - nuobodu,-ištarė, iškvėpdamas orą ir trumpam nusukdamas akis nuo Kailos, į lovą, kuri buvo šiek tiek sujaukta, bet jis nesiruošė jos tvarkyti, lyginti ir t.t. Ne taip, kaip kai kas.-nemanau, kad išgyventum su manimi džiunglėse,-nusijuokė, žvilgsnį sugrąžindamas ties mergina. Kevinas žvilgsniu ištyrinėjo Kailos veido bruožus, nors jau jos veidą galėtų nupiešti ant lapo, nė nepažvelgdamas į ją, bet vis dar negalėjo ja atsigrožėti.
-neee,-taipogi papurtė galvą, neprasitardamas, kad paskutinį kartą maistą įsikišo burnon prieš daugiau, nei penkiolika valandų.-viskas, eime,-greit ištarė, pačiupdamas Kailą už rankos ir ją išsivesdamas iš miegamojo
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 02 05 2013, 5:37 pm

Atžingsniavo į kambarį, jau kiek nurimęs, priėjo prie spintelės, ant kurios gulėjo telefonas ir paėmęs jį į rankas, surinko numerį, kurį spėjo įsidėmėti atmintinai ir paskambino Kailai. Bekalbėdamas su ja, vaikinas spėjo persirengti, išvalyti jau beveik pridžiuvusius kraujo lašelius ant grindų, pakeisti apkraujuotą patalynę (kad ir kaip awkward skambėtų) ir išėjo iš kambario, tebetauškėdamas su Kaila.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 09 07 2013, 5:24 pm

Iš pradžių galvojusi keliauti į virtuvę ir pagaminti ką nors, Kaila visgi priėjo prie išvados, kad Kevinas kaži ar šiandien norės bent pagalvoti apie maistą, todėl ji pasuko į miegamąjį. Įžengusi į kambarį, nupėdino link sujauktos lovos. Užtiesalas laikėsi tik ant krašto, pagalvės mėtėsi kur papuola, jos numesta rankinė taipogi voliojosi ne vietoje ir šalia dar mėtėsi batai, už kurių užkliuvusi mergina vos neapsivožė. Paėmusi savo daiktus, tamsiaplaukė juos išnešė į koridorių, kur jiems ir priklausė būti, o sugrįžusi - pataisė užtiesalą bei pagalvėles. Kitų netvarkos ženklų kaip ir nebuvo, mat didžią laiko dalį ji praleido ne Kevino name, todėl ir apversti būsto nespėjo. Baigusi mini tvarkos akciją, tamsiaplaukė klestelėjo ant lovos ir minutėlę sėdėjo apmirusi, lyg būtų iškeliavusi kažkur anapus, o kūnas pasilikęs čia. Viskam pagaliau pasibaigus ji laukė, kada pagaliau galės visiškai pilnai nusiraminti ir atsipalaiduoti pamirštant bemieges naktis, paieškas, bet nei velnio nesisekė. Kaila jautėsi taip, tartum nešiotųsi su savimi uždelsto veikimo bombą, vis tiksinčią ir tiksinčią, bet niekaip nepasiekiančią nulio. Norėjosi, kad viduje susitelkusios emocijos pagaliau pralauždamos pastatytą užtvanką, bet nieko panašaus nenutiko. Viskas toliau kaupėsi ir kuo toliau, tuo labiau stigo erdvės, kurioje viskas sutilptų. Galbūt reikėjo tik gerai išsimiegoti, o gal nuklysti į miško gelmes ir išsirėkti tiek, kiek širdis geidžia. To ji nežinojo. Išleidusi ilgą ir garsų atodūsį, tamsiaplaukė nunarino galvą ir stipriai užmerkė akis, trokšdama, kad viskas aplink išnyktų ir ji atsidurtų visiškai tuščioje patalpoje ar kur nors toli toli nuo viso pasaulio, kur be jos nėra nieko kito. Deja, mintyse kuriami vaizdiniai, turėję padėti atgauti vidinę pusiausvyrą tik dar labiau viską sujaukė. Įsivaizduojama neaprėpiama, žaliuojanti laukymė, išmarginta įvairiaspalviais vasaros žiedais ir žydras dangus, per kurį ritosi ryški saulė tapo neišbrendama giria, apgaubta akinančios juodybės. Anksčiau visai neblogai veikęs nusiraminimo būdas dabar tik privedė prie to, kad Kailai įsiskaudo galvą ir nusipurčiusi tokio iškreipto, tamsaus vaizdinio ji atmerkė akis taip staigiai, kaip žmogus nubudęs iš tikro košmaro. Pirštais pasitrynusi smilkinius, ji nebemėgino savęs sulaikyti ir sustatyti į rėmus. Ne. Pakilusi ant kojų, išpėdino į koridorių ir pasiraususi savo rankinėje, išsitraukė buteliuką su mažomis, rausvomis tabletėmis. Atidariusi buteliuką, ji išbėrė sau ant saujos tris tabletes ir įsimetė į burną. Raminamieji... Tik keletą kartų jais papiktnaudžiavo ir nieko blogo nenutiko, tad kodėl dabar turėtų būti priešingai? Taip, gydytoja prigrasino, kad negalima jų vartoti pernelyg dažnai, bet kas čia tokio. Iš pradžių viena tabletė, po to dvi, dabar visos trys, bet juk jai jų reikia, nes kitaip išsikraustys iš proto. Nurijusi tabletes, mergina mestelėjo buteliuką atgal į rankinę ir nekreipusi dėmesio į tai, kad šis be jokio garso nukrito ant kilimėlio, grįžo atgal į miegamąjį. Neskubėdama pagaliau atsikratė šlapių drabužių ir įsmuko į savo mėgstamiausius, paprastus naktinius, paskandinusius jos figūrą beformiame maiše. Stabtelėjusi prie veidrodžio, Kaila paėmė plaukų šepetį ir visiškai neskubėdama pradėjo šukuoti plaukus.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 09 07 2013, 10:06 pm

Tvirtai, jau nebesvirduliuodamas, dėdamas žingsnius bei laikydamas kairėje rankoje Kailos panaudotą nėštumo testą, Kevinas ėjo link miegamojo, galvodamas ir dėliodamas mintis jau savo blaivioje galvoje. Tik staiga jis kažką primynė ir tai privertė jį šoktelėti atgal. Žvilgsniu ėmė ieškoti daikto, ant kurio užmynė, o išvydęs kažkokį buteliuką prie merginos rankinuko, ant kilimo, susiraukė ir pritūpė prie jo. Su dešinia ranka paėmęs buteliuką, aiškiai su tabletėmis viduje, atsistojo, pasitvarkė rankšluostį, kuris šiek tiek atlaisvėjo nuo jo klubų, ir apžiūrėjo buteliuką iš išorės. Mintimis atsuko dangtelį ir nuėmęs jį, pažiūrėjo, kas viduje. Tada jo galvoje atsirado milijonas minčių, ir nei viena iš jų nebuvo gera. Prie pykčio prisidėjo ir nerimas bei dar didesnis įtūžis. Šį kartą jis pyko ant savęs, o ne ant mylimosios, kad leido jai vartoti kažkokius prakeiktus vaistus. Įsiklausęs tylos, vaikinas dar labiau sunerimo, jo vaizduotė sukūrė vaizdą, kaip Kaila guli lovoje negyva, perdozavus raminančiųjų. Net pats neišgirdo kaip aiktelėjo, o tada įsiveržė į kambarį, norėdamas pamatyti merginą. Ir pamatė. Gyvą ir sveiką. Sustojusią prie veidrodžio ir ramiai besišukuojančią plaukus. Nuo jo širdies nusirito akmuo ir Kevinas palengvėjančiai atsiduso. Sugniaužęs rankose turimus Kailos daiktus, jis vėl pajuto pyktį ir susierzinimą.
-Kaila,-griežtai ištarė, norėdamas, kad ši atsisuktų. Ranką, kurioje laikė buteliuką su raudonomis tabletėmis, užkišo už nugaros. Kitą iškėlė aukštyn, aiškiai parodydamas, ką joje turi.-kaip suprasti?-piktu balso tonu paklausė, stebėdamas Kailą. Tik dabar pastebėjo jos patrauklius naktinius, kurie nors ir užslėpė Kailos tobulą figūrą, vistiek ant jos atrodė nuostabiai. Nurijęs seiles, nukreipė žvilgsnį į nėštumo testą, iškeltą virš galvos. Reikėjo gi nukreipti dėmesį ir tas mintis apie mylimąją.-kodėl tai padarei be manęs, Kaila? Ką jame rodė? Ir kodėl, po velniais, jį sulaužei?-ištarė jau ramesniu balsu, bet vis dar įsižeidęs ir suirzęs. Žengė vieną žingsnį link merginos ir nuleido ranką, o tada ir nunarino galvą. Kitos rankos jis stengėsi nejudinti, kad nesutarškėtų tabletės ir jo neišduotų.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 10 07 2013, 9:08 am

Ar tai raminamieji suveikė greitai, ar monotoniškas plaukų šukavimas užhipnotizavo merginą ir ji negirdėjo, kaip Kevinas pagaliau išlindo iš vonios trinktelėdamas durimis, eidamas vos kažkur neužsitrenkė ir atsidūrė šalia jos kone įpuldamas į kambarį. Tik griežtas vaikino balsas privertė ją nusileisti iš ramybės oazės debesų padangėje ir turbūt šimtąjį kartą brūkštelėjus per plaukus, padėti plaukų šepetį į vietą. Žvilgtelėjusi į vaikino atspindį veidrodyje, ji nenoriai atsisuko į Keviną, klausiamai kilstelėdama vieną antakį. Nujautė, kad kažkas negerai ir ji su tuo susijusi kur kas daugiau, negu norėtų. Tamsiaplaukės akys prisimerkė, stebėdamos tą Kevino ranką, kurioje jis laikė kol kas jai neatpažįstamą daikčiuką ir tik kai vaikinas iškėlė ranką aukštyn, ji pagaliau suprato, kad ten ne kas kita, kaip tas pats nėštumo testas, kurį seniausiai turėjo išmesti, o ne nutrenkti kur papuola. Maža, neapdairi klaidelė ir štai kokie padariniai. Nukreipusi žvilgsnį į Kevino veidą, ji lygiai tą pat akimirką pasigailėjo dėl tokio savo veiksmo ir nudelbė akis žemyn, įsistebeilydama į grindis. Atrodė, kad net oras įsielektrino ir prisipildė nuo Kevino sklindančio pykčio, kurį Kaila juto net ir išgėrusi viršytiną raminamųjų dozę. Nuo pastarųjų įprastai tapdavo tokia rami ir tokia atbukusi, jog niekas neberūpėjo, o dabar nei jie nepagelbėjo. Sukilęs mieguistumas taip pat išgaravo it rūkas.
-Laukiau tavęs, bet kai vienintelį kartą paskambinęs pasakei, kad vargu ar greit grįši, nenorėjau kęsti nežinios, todėl...,-vargais negalais prisivertusi kalbėti, pasakė ir akimirkai nutilo, rinkdama žodžius kitam sakiniui. Mergina nesijautė taip, tartum būtų padariusi ką nors neatleistino, todėl ir nesuvokė, kodėl Kevinas širsta taip, lyg ji būtų visą laiką slėpusi, kad yra nėščia ar dar blogiau, pagimdžiusi ir paslėpusi nuo jo vaiką.
-Jis buvo neigiamas, o kodėl jį sulaužiau... Nežinau. Netyčia,-išvebleno taip ir neišdrįsusi bent akies krašteliu dirstelėti į mylimąjį. Vieną akimirką jai norėjosi apsisukti ir dingti iš kambario, kad tik nereiktų aiškintis, bet nespėjus nei krustelėti, grįžo suvokimas, jog to neišvengs ir anksčiau ar vėliau Kevinas vis tiek įvarys ją į kampą, reikalaudamas viską paaiškinti, tad kuo greičiau viskas praeis, tuo geriau. Kad jis aptiko ir buteliuką su raminamaisiais, Kaila taipogi nenumanė, todėl vylėsi, kad tuoj galės lengviau atsikvėpti ir pamiršti šį nesusipratimą, nors panašu, jog tai dar tik įžanga į visą spektaklį.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 10 07 2013, 4:56 pm

Kevinas įtariai žvelgė į Kailą, laukdamas paaiškinimo, o jį gavęs, susiraukė.
-ir, žinoma, nė nesiruošei man pasakyti...-sumurmėjo sau panosėj. Dar kartą nužvelgęs prietaisą savo rankose, jis mestelėjo jį į šiukšlių dėžę, esančią prie Kailos kojų. Daiktui sėkmingai nusileidus į dėžę, vaikinas atsiduso ir nuleido akis į žemę. Jis tenorėjo grįžt namo, susitvarkyti ir ramiai išsimiegoti. Kodėl būtent dabar jis turėjo rasti tą kvailą nėštumo testą ir raminamuosius vaistus, kurie aiškiai buvo nauji, bet vos ne puse išnaudota. Kiti Kailos žodžiai jo neįtikino, bet vis tiek nuramino. Ne dėl to, kad jis nenorėtų vaikų, tikrai ne. Tik dėl to, jog jei Kaila būtų nėščia, kūdikiui tikrai pakenktų raminamieji, o ypač jų vartojimas nesaikingai. Tai, kad mergina nežvelgė jam į akis, dar labiau vertė jį galvoti, kad ji meluoja, ir tai nedavė jam ramybės. Jį skaudino ta mintis, kad Kaila slepia nuo jo viską, net jam grįžus.
-gerai.... Dabar kaip paaiškinsi šitai?-tarė, traukdamas iš nugaros ranką, kurioje laikė buteliuką. Ištiesęs ranką link merginos, stipriai suspaudė buteliuką, jeigu Kaila ruoštųsi jį paimti.-matau, kad jis naujas. Kodėl jame tiek mažai tablečių? Aš žinau, kiek jų turi būti viduje, taip, kad nebandyk išsisukinėti. Ar ilgai tu šitus chemikalus geri?-paklausė, išplėsdamas akis ir žvilgsnį įsmeigdamas į mylimąją.-Ką dar nuo manęs slepi, Kaila?!-šį kartą jau suriko, dar labiau sugniauždamas buteliuką rankose. Taip, kad net šonai įdubo vidun ir grasino visai sulūžt ir paleisti tabletes ant žemės. Kevinas neapkentė tokio piktybinio ir visai nelinksmo melo. Ypač iš žmogaus, kuriuo pasitikėjo kaip niekuo kitu.  Jis suprato, kad buteliukas išvirto iš merginos rankinuko, jai nė nežinant. Ji nuo jo jas slėpė, o tai skaudžiai draskė Kevino širdį. Po kelių sekundžių Kevino įtūžis atslėgo, jis pagavo save pykstantį ant Kailos ir tai išgasdino patį Keviną.-atsiprašau, negaliu kelti ant tavęs balso...-sumurmėjo panosėj, mintyse keikdamas save. Jis atatupstas pasitraukė prie durų ir į jas atsirėmė nugara, spėdamas, kad Kaila gali užsinorėti sprukti pro jas. Dabar Kevino žvilgsnis tyrinėjo Kailą, o jis buvo ne griežtas ar piktas, greičiau išsigandęs ir sumišęs. Visi jausmai Kevino viduje padarė tokį samišį, kad jis visiškai pasimetė, todėl jo emocijos greitai keičiasi.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 10 07 2013, 5:27 pm

O ji nesiruošė visko slėpti. Tikrai ne. Tiesiog nemanė, kad ir taip tiek fiziškai, tiek emociškai išsekusiam Kevinui šiuo metu norėsis klausytis jos paistalų. Be to, testas buvo neigiamas, tad koks skirtumas. Būtų galima pykti, jeigu šis rodytų teigiamą rezultatą ir mergina slėptų nuo jo tai, bet kai taip nėra... Kam kvaršinti galvą. Pasirodo, kad norėdama jį apsaugoti nuo nereikalingo streso tik dar labiau viską sujaukė ir pastatė save į tokią nepatogią padėtį, kad iš jos jau niekaip neišsisuksi, teks pereiti per žarijų taką, kurį pati sau parengė.
-Būčiau tau pasakiusi vėliau,-tyliai sumurmėjo jau kur kas tvirtesniu balsu. Lyg ir norėjusi pagaliau palengva atsikvėpti, Kaila sustingo ir apmirė, kai vaikinas iš už nugaros ištraukė ranką su buteliuku. Tuo pačiu raminamųjų buteliuku, kurį ji ne per seniausiai laikė savo rankose ir manė, kad sugrąžino į rankinę, kur Kevinas kaži ar sugalvos kada pasikuisti. Pasirodo, mesdama medikamentų pakuotę atgal į rankinę, prametė pro šalį ir še tau, kad taip nori, Kevinas būtinai turėjo ją priminti. Klausimas po klausimo, nepaliekant jokio intarpo atsakymams ir negana to, pakeltas tonas perliejo Kailą it šaltas vanduo. Iš pradžių besiruošusi viską paaiškinti gražiai ir suprantamai, ji viso labo garsiai ir trūksmingai įkvėpė oro. Nudelbtas tamsiaplaukės žvilgsnis pakilo iki Kevino ir persimainė į tokį priešišką, kad negalėtum nei pasakyti, jog tos pačios akys žvelgė į Keviną su rūpesčiu ir meile. Na, primynė šūdą, tai lai voliojasi dabar. Tik tiek ir tereikėjo, kad pastarąsias savaites ręsta užtvara su trenksmu sugriūtų ir sukeltų potvynį.
-Ką tu žinai, gal man jų reikia? Gal aš sergu? O gal kraustausi iš sumauto proto? Gal gydytojai man rekomendavo gerti dvigubą dozę dėl to, kad naktimis nesugebu sumerkti akių ilgiau dešimčiai minučių, nes tu dingęs kaip į vandenį?! Tu nieko nežinai. Visiškai nieko, tad nedrįsk manęs užsipulti ir kelti prieš mane balsą!,-su kiekvienu sakiniu merginos balsas vis garsėjo ir garsėjo, kol ji kone išrėkė paskutinius žodžius ir skėstelėjo rankomis ore, po to tvirtai šias priglausdama sau prie šonų ir suspausdama kumščius. Nors Kevinas tuoj pat atsiprašė jos, ji to jau nebegirdėjo. Kilstelėtas vaikino tonas privertė ją užsiplieksti it degtuką ar veikiau pasiutusį bulių, išvydusį raudoną medžiagą. Pajutusi, kad akyse kaupiasi ašaros ji šiek tiek tankiai pamirksėjo akimis ir švokšdama dar kartą įkvėpė deguonies.
-Atiduok man tą sušiktą buteliuką,-kur kas ramesniu, bet pykčio atspalvio nepraradusiu tonu ištarė bei priartėjusi prie Kevino, ištiesė ranką, reikalaudama grąžinti raminamuosius.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 10 07 2013, 5:57 pm

Kadangi Kevinas įdėmiai sekė kiekvieną Kailos judesį, galėjo net matyti menkiausią raumens krustelėjimą, jis pastebėjo persimainiusį jos veidą. Dabar jis jau šimtu procentu įsitikino, jog ji nė nesiruošė parodyti jam tuos vaistus, mat ko jau ko, Kevis nelįstų į jos rankinuką, kad tik pašniukštinėti. Nuo dabar greičiausiai teks, mat bet kada Kaila gali užsimanyti perdozuoti raminamųjų ir gera baigtis jos tikrai nelaukia.
-nei vienas suknistas daktaras TAU to nerekomendavo, neknisk man proto. Nežinau! Štai tau ir proga man visą tai paaiškinti. Mažink decibelus ir tu, tada aiškink, ką man daryti,-piktai, bet jau neberėkdamas ištarė. Bešnekėdamas, jis mosavo  rankomis į šonus, vienu momentu jau užsinorėjo vožti kumščiu į sieną, bet pagailėjo jos, todėl susivaldė ir atgniaužė jau sugniaužtą kumštį.
-Tik per mano lavoną. Tu man rūpi, todėl nesiruošiu tau šių nuodų atiduoti. Mažyt, tu jau daraisi priklausoma nuo jų... Atmerk akis, kol dar ne vėlu.-atsiduso, jausdamas, kad pyktis atslūgsta visiškai ir galiausiai dingsta. Lai pyksta ji kiek nori, bet pykčiu nieko neišspręsi, taip tik dar labiau komplikuojama situacija. Pamatęs ištiestą mylimosios ranką, Kevinas ištiesė savąją, su buteliuku, sau virš galvos, kad Kailai net pašokus nebūtų įmanoma pagriebti buteliuką su vaistais. Toks merginos elgesys varstė Kevino širdį it adatėlės. Jos piktas žvilgsnis, ašarojančios akys žlugdė jį. Nenorėdamas matyt jos akių, nusuko savo žvilgsnį. Dar paspoksojęs į jos akis, būtų neiškentęs ir atidavęs buteliuką su vaistais, mat jam buvo sunku prieštarauti Kailai. Draskoma širdis maldavo atiduoti merginai vaistus, bet smegenys prieštaravo. Kevino viduje užvirė kova, kol išorėje jis nejudėdamas, it skulptūra stovėjo ir spoksojo į iškeltą savo ranką. Beveik kaip laisvės statula.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 10 07 2013, 6:52 pm

Niekas neliepė jos taip užsipulti, tuomet ir laidyti gerklės be reikalo nebūtų prisireikę, nes vargu ar ji pati išprovokuotų ginčą. Tik ne šiuo metu, kai labiausiai norėjosi, kad Kevinas nesitrauktų nuo jos nei per žingsnį ir būtų šalia, o subudusi vidury nakties ji išgirstų jo tylų šnopavimą bylojantį, kad vaikinas niekur nedingo. Per tas dvi savaites ji išties perėjo daug, tad nei nepastebėjo, kaip kiekvieną vakarą ranka pati susiranda buteliuką su tabletėmis ir iš pradžių viena, po to dvi, o galiausiai ir visos trys iškrenta ant delno bei patekusios į burną, stemple nukeliauja žemyn. Ore kybojusi tamsiaplaukės ranka bejėgiškai nusviro žemyn ir prigludo prie šono. Mergina žiojosi kažką sakyti, bet žodžiai užstrigo pakeliui, ar jai susivokus, kad taip nieko nebus, ar užkritus balsui, kuris patyrė šiokį tokį sukrėtimą, kai po ilgo tylėjimo buvo panaudotas rėkiant. Jos įniršis irgi greit atlėgo, nes Kevinas daugiau nebešaukė, tad neliko ir žibalo, kurį būtų galima pilti ant ugnies. Dirstelėjusi į aukštai iškeltą vaikino ranką, ji tyliai atsiduso. Šoktelėjusi aukštyn galbūt ir pasiektų buteliuką, bet argi Kevinas taip lengvai jį atiduotų? Būtų beprasmiška strikinėti aplink jį, vis tiek pralaimėtų. Susigėdusi tokio protrūkio, Kaila apsisuko ant kulno ir priėjusi prie gretimos sienos, atsirėmė į ją, bet ilgai neišstovėjusi, nugara nuslydo žemyn ir atsisėdo ant grindų. Sulenkusi kojas per kelius, prisitraukė jas prie savęs bei apsikabino kaip maža, paika mergaitė.
-Mane buvo ištikęs nervinis priepuolis. Viskas taip susijaukė, jog nesugebėjau susivaldyti ir nusvilau nuo savo pačios gebėjimo, o tuomet atsidūriau ligoninėje. Tada gydytoja ir išrašė man tuos raminamuosius. Iš pradžių nenaudojau jų, bet kai eilinį kartą pasidarė... Negera... Išgėriau vieną tabletę. Po poros dienų viena jau nepagelbėjo, todėl pradėjau vartoti jas po dvi ir galiausiai - po tris,-nerišliai, bet pakankamai aiškiai papasakojo tai, ką Kevinas veikiausiai ir norėjo išgirsti. Jos žodžiuose nebuvo nei menkiausios melo užuomazgos. Aplamai ji meluoti neketino. Nutilusi ji prisitraukė kojas dar arčiau ir atrėmė smakrą į kelius, tuščiu žvilgsniu vėpsodama priešais save. Mergina irgi sustingo į nebylią statulą, kuri, veikiausiai bent šiek tiek pajudinta, atgytų ir ištižtų dabar pat. Ji juto, kaip kartėlio ir ašarų gniutulas nesustabdomai ritosi aukštyn vis grasindamas pradėti antrą, ar netgi jau trečią spektalio veiksmą, kuriame ji turėjo pravirkti. Nepraėjo minutė ir Kaila tyliai sukūkčiojo, o per jos skruostus nusirito keletas sūrių ašarų. Laikė save stipria, deja, nei velnio tokia nebuvo. Kvaila, paika, naivi, baili ir silpna, štai kokia ji išties buvo.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 10 07 2013, 10:03 pm

Tik Kailai atsitraukus nuo Kevino ir kai nebeliko pavojaus, kad ji gali pasigriebti tabletes, o ir Kevinui ta kankynė prieštarauti mylimajai nutrūko, jis nuleido ranką ir atsidusęs nusekė merginą žvilgsniu. Vaikinas atsipalaidavo ir susinėrė rankas ties krūtine. Kuo toliau mergina šnekėjo, tuo Kevino akys platėjo, o ties širdim jam jau fiziškai suskaudo, beklausant jos. Smarkiai sukandęs savo apatinę lūpą, jis stebėjo Kailą, sėdinčią ant žemės. Prisitraukusi kojas prie savęs ji atrodė tokia mažytė, sugniuždyta ir pažeidžiama, kad Kevinas neištvėręs padėjo buteliuką ant spintelės, kuri buvo netoli durų, o tada patraukė link mylimosios.
-tai vis per mane...-sušnabždėjo sau tyliai, nė nesistengdamas, kad Kaila išgirstų. Priėjęs prie merginos, jis įsirangė šalia, taipogi prisitraukdamas savuosius kelius, kaip ir ji. Pakreipęs galvą į Kailą, išvydo ašaras, riedančias per jos išblyškusį veidelį. Prisislinkęs arčiau, jis palinko šalia jos veido ir nykščiu sugavo vieną ašarą, o paskui ją sekančiąją. Palinkęs dar arčiau, jis lūpomis prisiglaudė prie jos viršugalvio.-labai atsiprašau, Kaila... Aš taip gailiuosi...-ištarė tyliai, bet kad mergina išgirstų.-atsiprašau, kad plikau tave, priverčiau gert tuos kvailus vaistus... Ir, kad aprėkiau tave... Atsiprašau..-išmurmėjo, lūpomis glausdamasis prie jos plaukų. Atsitraukęs, jis vieną ranką uždėjo ant Kailos nugaros, beveik prie jos kaklo, ir ėmė raminančiai glostyti. Matydamas kaip mergina verkia, Kevinas taipogi ne džiūgavo, ramiai ir tyliai sėdėjo, leisdamas jai išsiverkti.-myliu Tave, brangioji. Nenoriu, kad jaustumeisi blogai. Mes pasistengsim tave atpratinti nuo vaistų, gerai?-paklausė po kiek laiko, kai mergina turėjo bent kiek nurimti. Kad ir kiek laiko praėjo, jis nenustojo glostyti jos nugaros.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 11 07 2013, 8:36 am

Kaila taip įsiverkė, kad, rodos, pradėjo net tirtėti, lyg būtų krečiama šalčio. Savyje visko laikyti ji ilgiau nepajėgė, be to ir pati suprato, kad nuo to geriau nebus. Geriausia viską paleisti tuo pat metu, o ne rinkti visus jausmus bei mintis tol, kol pačiai darosi ankšta savame kūne ir galvoje. Kevinui įsirangius šalia, nubraukus keletą ašarų ir lūpomis prigludus prie jos kaktos, mergina norėjo pastumti vaikiną šalin ir pakilusi ant kojų - pasprukti iš kambario, nes nenorėjo, kad jis matytų ją tokią palaužtą, bet pasielgė visiškai priešingai, priglusdama arčiau mylimojo. Jam pradėjus atsiprašinėti, Kaila norėjo paprieštarauti, bet žodžiai per kūkčiojimą niekaip neįgavo suprantamo pavidalo. Praėjo keletas minučių ir Kevino dėka ji pagaliau nurimo. Vienui viena ji būtų sriūbavusi dar mažų mažiausiai gerą pusvalandį, o gal susiriestų į kamuoliuką ir visai nakčiai, vis aprimdama, bet užpulta negerų minčių vėl pratrūktų ir taip viskas kartotųsi iš naujo, ir iš naujo, kaip užkeiktame rate. Pati nusibraukusi paskutines ašaras, tiksliau jų paliktus pėdsakus, mergina giliai į plačius įtraukė oro.
-Tu nekaltas dėl to, kas nutiko ir kokia linkme viskas pasisuko. Aš pati kalta, kad nusiritau iki to, jog taip lengvai užkibau ir tapau kone priklausoma nuo tų vaistų. Turėjau susiimti ir išlikti tvirta, bet kažin... Kažin ar išvis tokia buvau. Atsiprašau, Kevinai. Atsiprašau, kad viską tik dar labiau apsunkinu,-krenkštelėjusi pasakė tai, ką norėjo pasakyti ir nedrąsiai pakėlė žvilgsnį į Keviną. Bijojo jo veide pamatyti bent menkiausią pykčio nuotrupą, kuri sugriautų jo paties sukurtą ramybę. Nereikėjo jai tų raminamųjų, kuriančių dirbtinę ramybę, kai šalia buvo Kevinas, su kuriuo ji išties jautėsi rami ir saugi. Jis tartum tempėsi paskui save ramybės aurą, kuri krisdavo ant Kailos, vos tik vaikinas prie jos priartėdavo.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 11 07 2013, 4:59 pm

Kailai prigludus arčiau Kevino, jis tyliai atsikvėpė ir kilstelėjo lūpų kampučius. Jis apsidžiaugė, kad Kaila aprimo, bet ne dėl to džiūgavo, kad jam būtų užknisę jos kūkčiojimai, ašaros ar tirtėjimas, o dėl to, kad matant, kaip mylimas žmogus verkia, jam širdį suspaudžia. Bet, vis dėl to, jis liko patenkintas, jog mergina išsiliejo jam, o ne susigūžė kur į kamputį ir ten išsiverkė. Kevinas mano, jog visi, kas turi jausmus ir širdį, kada nors pratrūksta, todėl tikėjosi, jog ir mergina susivoks ir nebenorės pasprukti kažkur, kad Kevinas nepamatytų jos palūžusios. Jis tenorėjo, jog ji pasikliautų juo, kadangi jis ją mylės kad ir kokia ji bebūtų. Tvirta ar palaužta, jam nebuvo svarbu.
-ne, ne, ne, Kaila, nekaltink savęs. Tai aš ištižau ir stengiausi pasislėpti nuo viso pasaulio. Tu nesi kalta, tikrai. Aš dar didesnių nesąmonių pridariau, tad palyginus su manimi, tu tikrai tvirta. Ak, meile, neapsunkini... Prašau, nesakyk taip,-atsiduso, atitraukdamas veidą nuo merginos galvos, kadangi pajuto Kailos žvilgsnį į save. Jis jokiu būdu nežvelgė į ją piktai, pyktis jame seniai išgaravo. Dabar jis žvelgė į mylimąją švelniai ir net kiek atsargiai. Jo žvilgsnyje galėjai pastebėti ir liūdesį, mat kai Kaila liūdėjo, Kevinas taipogi, lyg turėtų dalelę jos.. Jo jausmai ir emocijos priklausė nuo merginos nuo pat tos dienos, kai jis pajuto kai ką daugiau, nei draugystę jai.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 11 07 2013, 5:59 pm

-Kiekvienas išgyvena netektį savaip. Vieni būna su artimaisiais, o kiti nutolsta ir gedi tyliai. Tu tikėjaisi, kad jeigu paspruksi nuo tave supančių žmonių ir atsidursi nepažįstamoje aplinkoje, kur niekas nežino, kas nutiko ir niekas tavęs nesigaili, tuomet skausmas atslūgs, bet pats turbūt supratai, kad nors alkoholis ir atbukina tiek protą, tiek jausmus, išsiblaivius būna tik dar blogiau, nes kaupiasi naujos problemos, kurios ropščiasi ant esamų rūpesčių kalno. Aš pilnai tave suprantu ir pateisinu, nes pati perėjau panašų gyvenimo etapą,-įprastai ramiu, kiek prikimusiu balsu išdėstė tebežvelgdama į Keviną ir lengvai gūžtelėjo pečiais. Nepasakytum, kad prieš pora minučių ji raudojo it pamišusi, tik truputį paraudusios akys išdavė, jog kažkas buvo nutikę. Pati išgyvenusi dvi, ar tiksliau netgi tris netektis, ji pažinojo tą jausmą, kai visas pasaulis išslysta iš po kojų, pakimbi tarp žemės ir pragaro, nežinai kur eiti, kaip elgtis, kaip reaguoti. Dabar ji išties sugebėjo pagaliau tinkamai suprasti Keviną, mat nusikračius taip ilgai su savimi nešiotos naštos - palengvėjo, o kartu prašviesėjo ir mintys. Per keletą savaičių ji, tiksliau jos vaizduotė prikūrė tiek įvairiausių scenarijų ir vaizdinių, kad mergina galiausiai pasiklydo ir prarado gebėjimą aiškiai mąstyti. Visos mintys tartum apsitraukė voratinklio gijomis, pro kurias sunkiai sekėsi atsirinkti tai, kas realu ir kas viršija visas ribas, o nusikračius sukauptu emocijų, viskas stojo į savas vietas.
-Myliu tave, mano paklydėli,-po trumpos pauzės pridūrė visai nederantį sakinį prie tų, kuriuos pasakė anksčiau. Kaila taip lyg nebyliai padėkojo Kevinui, jog šis nepasmerkė jos ir nepabūgo, kai ji tapo tikra ašarų pakalnės raganaite, iš pradžių apšaukusia vaikiną, o po to pratrūkusią verkti. Kitas seniausiai būtų trenkęs durimis ir palikęs ją vieną, o Kevinas elgėsi kitaip. Veikiausiai tai ir yra ta tikra meilė, kai priimi žmogų toks, koks jis yra ir nenusisuki net tuomet, kai atrodo, kad blogiau būti negali.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 11 07 2013, 7:18 pm

Beklausant merginos, Kevino akys kiek praplatėjo, jis nustebo, mat ji sakė visišką tiesą, lyg būtų perskaičiusi jo mintis ir pareiškusi jas garsiai. Nustebęs ir susižavėjęs, jis stebėjo Kailą ir dar plačiau nusišypsojo. Net po tiek laiko jis negali atsistebėti jos protingumu, supratingumu ir patirtimi. Jesus, ta mergina tikrai tobula. O Kevis, kvailys, apleido ją, rizikuodamas netekti visam gyvenimui. Jis nieko neatsakė į tuos žodžius, nes nebuvo net ko pridurti, tad teko tik pritariamai palinksėti galva.
-aš irgi tave myliu...nebepaliksiu tavęs daugiau. Ir neturėjau palikt.. Vertėjo grįžt namo...ne, reikėjo pasiimti tave kartu.-atsiduso, tyrinėdamas mylimosios akis. Kaila nusipelnė būti suprasta ir laiminga, tiesiog Kevinui kartais sunku padaryti, kad ši taip jaustųsi.-aš labai vertinu tavo rūpestį, noriu, kad tai žinotum. Žemėje nėra kito tokio žmogaus kaip tu. Kaila, tu stebuklas mano gyvenime...-sušnabždėjo, tebežvelgdamas jai į akis, kad ji pamatytų, jog jis šneka rimtai ir visiškai nuoširdžiai. Kevinas nemėgo svaidytis komplimentais ar panašiais saldžiais žodžiais, bet jam nebuvo gaila to sakyti Kailai, jis tiesiog negalėjo nutylėti, norėjo išsakyti savo mintis. Kaila ypatinga, ir Kevis nori, jog ji tai žinotų. Bežiūrėdamas jai į akis, jis nejučia palinko link jos ir lūpomis prisiglaudė prie josios lūpų. Kelias sekundes pasimėgavęs jos saldžiomis lūpomis, Kevinas atsitraukė, bet tik atitolęs nuo Kailos, suprato, kaip smarkiai jis pasiilgo jos per tas septynioliką dienų. Iškišęs savo liežuvio galiuką, jis lyžtelėjo savo apatinę lūpą, surinkdamas užsilikusį Kailos lūpų skonį.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 11 07 2013, 8:27 pm

Kaila tik po kiek laiko susivokė, kad reikėjo vykti drauge su Kevinu, nepaleisti jo vieno, ypač kai prognozės nebuvo džiuginančios ir pranašavo apie artėjančią nelaimę, o kai po keletos dienų nuvyko - vaikino neberado. Po šios pamokos ji daugiau niekada neleis jam vienam kur nors vykti ilgesniam laikui. Nei už ką. Norės jis to ar ne, bet ji taps jo ''uodega'' persekiojančią kiekviename žingsnyje. Na, gerai, ne taip baisiai, bet kažkas panašaus. Kevinui žeriant komplimentą po komplimento, Kailos lūpose atsirado nedidukė šypsena, kuri su kiekvienu žodžiu augo į vis platesnę ir platesnę. Mergina tiesiogine to žodžio prasme išsišiepė nuo ausies iki ausies. Girdėti tokius gražius žodžius iš mylimojo buvo tiesiog nuostabu ir tikrai ne todėl, kad jis jais lepino ją retai, lyg gailėdamas. Priešingai, viskas buvo savo ribose. Pernelyg dažnas meilikavimas bei saldūs žodžiai ilgainiui netektų reikšmės ir taptų tokiais pat nuobodžiais, pilkais, kasdieniais. O pernelyg retas sudarytų tokį vaizdą, kad vaikinas jos savimeilę paglosto tik tuomet, kai pačiam ko nors prisireikia. Trumpam ir švelniam jų lūpų susitikimui keliaujant link pabaigos, Kaila šiek tiek palinko į Kevino pusę, taip siekdama kuo ilgiau neišskirti jų susilietusių lūpų, bet galiausiai pasidavusi, atsitraukė blausiai ir gal net kiek svajingai besišypsodama. Ir ji pasiilgo Kevino. Kiekviena diena be mylimojo tapo tikra kančia ir eilinė minutė atrodė trunkanti visą valandą. Žvilgsniu netyčia užkliuvusi už elektroninio laikrodžio, stovinčio ant naktinio stalelio prie lovos, Kaila nustebo pamačiusi kiek valandų šis rodo. Lyg netikėdama ekrane tiksinčiais skaičiais, tamsiaplaukė žvilgtelėjo per langą, už kurio tvyrojo tiršta tamsa, apglėbusi nakties skraistėmis visą miestą. Akimis sugrįžusi prie Kevino, ji minutėle tylėdama paspoksojo į vaikiną lyg šis būtų nepriekaištinga, muziejaus ekspozicijoje esanti skulptūra, visgi paliesta šiokio tokio nuovargio po alinančios dienos.
-O tu miego nenori?,-galiausiai paklausė prislopintu balsu. Blausi merginos šypsena vėl šiek tiek praplatėjo, o akys prisimerkė. Geriau įsižiūrėjus matėsi, kad Kevinui reikia mažiausiai dešimties valandų miego ir tuomet visos ramios likusios dienos. Kaila irgi kaži ar labai prieštarautų, nes nors ir visą dieną beveik pramiegojo, vis tiek tebejautė nuovargį.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 11 07 2013, 9:05 pm

Po šiokios tokios tylos, kuri Kevinui buvo jauki, Kailai vėl prabilus, jis nusižiovavo, lyg ji būtų priminusi, kad jis norėjo miego. Tikrai, jis iki tol buvo pamiršęs visą savo nuovargį, jam jis tiesiog nerūpėjo. Atsirėmęs į sieną visa savo nugara, vaikinas pažiūrėjo priešais save ir tingiai pasimuistė. Patraukęs ranką, kuri iki tol buvo ant merginos nugaros, Kevis atsistojo, išleisdamas kažkokį stenėjimo garsą, dar prieš tai paliko buteliuką ant žemės. Atsistojęs, jis švelniai pačiupo Kailos rankas ir nesmarkiai timptelėjęs, pastatė ir ją ant kojų. Vieną jos ranką paleido, o kitą tebepaliko suėmęs už riešo. Nusitempęs Kailą iki lovos, jis paleido jos ranką, paskui nykščiu perbraukdamas per jos riešą. Nužvelgęs merginos kūną, jis galiausiai pažiūrėjo jai į akis tokiu žvilgsniu, kad iš jo ji turėjo išskaityti, kad jam velniškai patinka jos naktiniai. Šyptelėjęs pusę lūpų jis patraukė link kairės lovos pusės, kur visada jis miegojo, ir nusijuosęs nuo savęs rankšluostį, mestelėjo jį ant kėdės, esančios kitoje kambario pusėje. Įlipęs į lovą, jis palindo po patalais ir nusitraukė kaldrą iki savo pilvo preso, mat jam buvo karšta (arba šiaip norėjo pavaidinti prieš merginą, lyg ši ko pas jį nebūtų mačiusi). Pasitvarkęs pagalvę, Kevinas truktelėjo kitą kaldros pusę į save, ir paplekšnojo šalia savęs, duodamas Kailai ženklą, kad jis be jos nė nesiruošia miegoti.
-kaaip pasiilgau lovos... Ir tavęs joje,-mieguistai ištarė, skaniai nusižiovaudamas ir pasirąžydamas. Belaukdamas merginos, jis gulėjo įsmeigęs akis į ją, nors ir buvo tamsu, vistiek puikiai matė ją, mat už lango švietė ryškus mėnulis, kuris apšvietė jo kambary, ypač tą vietą, kur stovėjo Kaila. Kevis vėl rijo mylimąją akimis.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 11 07 2013, 9:26 pm

Išgirdusi tą keistą garsą, kurį išleido Kevinas, Kaila nesusilaikė ir tyliai sukrizeno. Negražu juoktis iš garbaus amžiaus žmonių, turinčių problemų su sąnariais, bet ką padarysi, o kas jai, jaunai devyniasdešimtmetei. Pastatyta ant kojų, tamsiaplaukė leidosi nuvedama iki lovos, tarsi pati kelio nebūtų radusi iki jos. Net ir prieblandoje ji matė, kaip Kevinas žvilgsniu kone valgo ją visiškai nesikuklindamas. O ji slėptis po patalais nepuolė, specialiai pasiraivė it kokia katė ir tuomet neskubėdama apėjo lovą bei įsitaisė dešinėje pusėje, užsitempdama antklodę vos vos aukščiau juosmens. Atsigulusi ant kairiojo šono, tamsiaplaukė pilnai atsisuko į Keviną palikdama tarp jų nemenką tarpą, bet ilgai taip ramiai išgulėti nesugebėjo, tad tuojau susirangė kur kas arčiau vaikino, vieną ranką permesdama per jo pilvą, prieš tai dar brūkštelėjusi pirštų galiukais per presą.
-Turbūt aš nenoriu sužinoti, kur ir su kuo iki šiol miegojai...,-tyliai numykė nei rimtai, nei juokaudama. Merginos balsas buvo toks mieguistas, kad negalėjai net pasakyti, kokia jos nuotaika. Na, ji vylėsi, kad besiblaškydamas kur papuola jis visgi nenusigavo iki kokios ilgakojės blondinės ar apvalainos raudonplaukės lovos bei nešildė jos, nors tokio varianto visiškai atmesti ir negalėjo, kadangi girtas žmogus kaži ar labai save kontroliuoja, net ir toks, kuris būdamas blaiviu nei už ką nenueitų klystkeliais padaro klaidą, kurią prisimena ilgam. Kaži kaip Kaila sureaguotų sužinojusi, jog Kevinas netyčiomis pabuvo neištikimu? Įdomu. Kad nedžiūgautų, tai jau faktas, bet ar kėsintųsi jam gerai vožtelėti irgi nežinia.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 11 07 2013, 10:04 pm

Išgirdęs Kailos krizenimą, pats Kevinas nusijuokė, dirstelėdamas per petį į ją. Matydamas, kaip mergina raivosi prieš jį, Kevinas kad ir kaip stengėsi, neatplėšė akių nuo jos. Būtų jo valia, parsiverstų pats ją į lovą, bet jis susilaikė, kad ir kiek jėgų prireikė. Kokia nedora Kaila, bando išprovokuoti Keviną, paskui niekur nedings, jeigu jis užsives. Merginai atsidūrus šalia Kevino, jis kiek nustebo, kad ji neprisiglaudė prie jo, mat dažniausiai ji susirango prie jo tik atsigulus. Sulaukęs tos akimirkos, kai Kaila prisitraukė arčiau, jis visiškai atsipalaidavo ir nusišypsojo maža, mieguista šypsena, kuri , deja, greit išblėso.
-Kur miegojau aš ir pats...nelabai tepamenu. Bet puikiai pamenu, kad vienintelis žmogus, kuris miegojo su manimi... Buvai tu, mano mintyse.-ištarė, pabučiuodamas Kailai į skruostą, tada į kaktą, o galiausiai - į lūpas. Atitraukęs veidą, vieną ranką pasikišo sau po galva, o kitą priglaudė merginai prie klubo. Ranka, buvusi jai ant klubo, nusileido žemyn ir palindo po dailiaisiais Kailos naktiniais.-Kaila, nustok būt tokia patraukli,-sumurmėjo, dirbtinai pasipiktinusiu balsu. Delnui švelniai ir lėtai keliaujant merginos nuoga, šilta koja, Kevinas užmerkė akis, mėgaudamasis tuo, ko ilgai negalėjo mėgautis. Susiprotėjęs, kad delnas keliauja daug aukščiau, nei jis ruošėsi jį perkelti, Kevinas atsimerkė, sustabdė ranką ir lėtai ištraukė ją iš po merginos naktinių, tyliai atsiprašydamas už tokį savo elgesį. Kaila norėjo miegoti, o Kevinas taip savanaudiškai nesugebėjo suvaldyti savęs. Giliai įkvėpęs, jis priglaudė ranką prie josios rankos, kuri buvo permesta Kevinui per pilvą, taip neleisdamas pagundai pagauti jo dar kartą.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 11 07 2013, 10:39 pm

Kaila keiktelėjo save mintyse tą patį momentą, kai vaikino lūpose žaidęs šypsnis išnyko it dailininkui trintuku ištrynus nepatikusią piešinio dalį. Rado kvailelė kuo pajuokauti. Susipratusi, kad nedera kliudyti šios temos, ji ją paliko nuošalyje. Miegas traukė merginą į savo glėbį, bet Kaila sumerkė akis tik kartą ir tik trumpam, lyg bijotų, kad ilgiau užsimerkus Kevinas dings. To ji antrą kartą veikiausiai nebeiškęstų. Tikėtina tai ar nelabai, bet vaikinas tapo neatsiejama jos dalimi, be kurios ji jautėsi siaubingai blogai ir nei už ką nenorėtų prarasti dar kartą.
-Na va, nepalieku tavęs ramybėje net kai esi kažkur toli toli nuo manęs,-numykė. Vaikino lūpų ir rankos prisilietimai šiek tiek išbudino tamsiaplaukę. Kaži ar ji būtų prieštaravusi, jei Kevinas nuspręstų prisiminti jos kūno linkius, mat pasiilgo jo visomis prasmėmis. Net pačiomis hmm... Slapčiausiomis.
-Nepyk, bet tada man bus gėda būti šalia tavęs,-tarstelėjo tariamai apgailestaujančiu balsu. Panorusi dar vieno bučinio, ji nepatingėjo nukeliauti iki žavaus Kevino veidelio, išlysdama iš po antklodės, dalinai savu kūnu užguldama ant jo krūtinės ir lūpas prispausdama prie jo lūpų. Po trumpo, saldaus bučinio, Kaila pasiliko ten, kur ir įsitaisė. Abi rankas taipogi perkėlusi ant vaikino, susidėjo plaštaką ant plaštakos ir pasidariusi nedidukę pakylą, atrėmė į ją smakrą. Kam ta pagalvė, jeigu galima įsikurti mylimajam ant krūtinės taip neleidžiant pagaliau išsimiegoti.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 

Miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Miller-