It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 11 07 2013, 11:18 pm

-bet ar tai blogai?-kilstelėjo antakius, vėl pasipuošdamas maža šypsenėle, kuri buvo skirta tik Kailai. Staiga Kevinui grįžo prisiminimai, kurie nutiko su šia gražuole. Kokie jie buvo atsargūs, kai jų lūpos pirmą kartą susijungė, kaip Kevinas stengėsi visokiais būdais "pakibinti" Kailą. Jis niekuomet nebūtų pagalvojęs, kad jo svajonės išsipildys. Tai, kad jie gulės sau lovoj, mielai susiglaudę... Iš viso, vaikinas net nemanė, kad kada nors pajus Kailos saldų lūpų skonį, kurį anksčiau galėdavo tik įsivaizduoti, bet net vaizduotės neprilygo tikrovei. Kad ir kokių sunkumų atsirado jų kelyje, vaikinas jautėsi pačiu laimingiausiu vyru žemėje. Prisiminęs, kaip abu nedrąsiai žvelgė vienas kitam į akis, sėdėdami Kailos buvusiame būste kai pajuto, kad ne vienpusė trauka traukia, Kevinas tyliai nusijuokė, kas turėjo atrodyti keistai iš merginos pusės.
-kokia dar gėdaaaa...-nutęse, stebėdamas mylimąją,-o tau būtinai reikėjo užsidėti tuos velniškai patrauklius naktinius, ane?-ištarė, patraukdamas ranką nuo Kailos ir timptelėdamas jos naktinių medžiagą. Gavęs dar vieną saldų bučinį, Kevis net užsimerkė, o pajutęs, kad Kailos lūpos tolsta, jis ėmė lenkti galvą kuo žemiau, neleisdamas jos lūpom atsitraukti, bet jis ne žirafa, todėl galiausiai teko paleisti tas iš proto varančias mylimosios lūpas. Stebėdamas Kailą iš viršaus, Kevinas kažkodėl nenustojo meiliai šypsotis. Akivaizdžiai savo tomis ciuciko akytėmis jis prašėsi dar vieno bučinio. Net savo lūpas papūtė, leisdamas suprasti, kad nori daaar.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 11 07 2013, 11:59 pm

-Žinoma gerai. Daug mažesnė tikimybė, kad drįsi žvilgčioti į kitas merginas, kai vos sumerkus akis pradedu vaidentis aš,-tarstelėjo užtikrintai ir kreivai nusišypsojo erzindama Keviną tokiomis užuominomis apie išdavystes. Žinojo, kaip vyrai jų nemėgsta ir tai tapo tik dar didesniu paskatinimu patampyti liūtą už ūsų. Kad ir kaip ten bebūtų, ji nuoširdžiai tikėjo, jog jis niekada jos neišduos su kita mergina. Vaikinu tuo labiau. Jiems vos tik susipažinus jis nepriminė vieno iš tokių kazanovų, kurie kiekvieną naktį praleidžia vis kitoje lovoje su kita mergina šalimais, tad kai jie dabar ir vienas kitam įsipareigoję, kaži ar kas panašaus nutiktų. Kevinui sukikenus, tamsiaplaukė klausiamai kilstelėjo antakius, susidomėjusi tuo, kas jį prajuokino, bet garsiai to taip ir nepaklausė.
-Galiu paskolinti tau šiuos, kaip tu sakai - patrauklius naktinius, kad taip patinka. Tik abejoju dėl dydžio,-sukikeno, o pabandžiusi įsivaizduoti, kaip Kevinas atrodytų su jais, susijuokė kur kas garsiau.
-Nors ne, geriau jau miegok nuogas,-tuojau pridėjo kraipydama galvą į šonus. Kurį laiką ji irgi stebeilyjo į Keviną, o vaikinui papūtus lūpas, mergina demonstratyviai padarė tą patį, bet ne todėl, kad siektų bučinio, viso labo vaidino gražuolę antį iš socialinio tinklalapio, kur tūkstančiai tokių. Truputį pasimaiviusi, galiausiai ji sutirpo to, gailaus Kevino žvilgsnio dėka ir nukeliavusi iki mylimojo lūpų, įsisiurbė į šias žymiai aršiau nei anksčiau. Kaila nesitikėjo, kad Kevinas kada nors pasižiūrės į ją rimtai, o, kad abu kada nors apsigyvens drauge nei svajoti nesvajojo. Jų padermės asmenys niekada nesistengė užmegzti artimų ryšių, tad ir surasti kažką, ką pamils visa širdimi ir kas taip pat pamils ją, mergina neturėjo jokių vilčių, bet kai mažiausiai vylėsi, daugiausiai gavo. Ji pamilo Keviną, Kevinas pamilo ją ir bent šiuo metu atrodė, kad abu savo rankose laiko visą pasaulį ir yra patys laimingiausi. Pripažinkim, juk ne visada meilė būna laiminga, tad jiems išties neįtikėtinai pasisekė.


Paskutinį kartą redagavo Kayla Lockhart, Pen. 12 07 2013, 9:35 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pen. 12 07 2013, 12:23 am

-tik nereikia, gi žinai, jog nesidairau į kitas merginas. Kam man spoksot į jas, kai turiu tave? nei viena iš jų neprilygs tau.-ištarė vėlgi su šypsena veide. Kaila buvo visiškai jo skonio, jo akimis ji tobula iš visų pusių, tiek viduje, tiek išorėje. Net keli trūkumai, esantys joje, tapo tik privalumais, kiekvieną, net menkiausią minusėlį joje, galima paaiškinti ir net be jų Kevis jos nebeįsivaizduoja, juos vis tiek paverčia pliusais . Kadangi Kaila nepiktnaudžiavo tomis užuominomis apie išdavystes, Kevinas per daug į galvą neėmė, todėl viską nuleido juokais. Žinoma, kad niekam nėra malonu kalbėt ta išdavysčių tema, kai esi pats įtrauktas į ją, bet kartais užsiminti ta tema nėra nieko blogo, normalu.
-privertei mane pasijausti...ehm...lyg būčiau ne tos pakraipos,-ištarė tokiu susinepatoginusiu balsu, o kaktoj susimetė kelios raukšlelės.-joo, pavydžiu tavo naktinukų, mhmmm,-kiek suplonintu balsu ištarė ir palinksėjo galva. Tereikėjo jam išsprogdint akis ir pamosikuoti pirštu, tada atrodytų kaip juodaodė fyfačka.
-kaip pasakysi,-gūžtelėjo pečiais ir vėl nusišypsojo. Kailai irgi papūtus lūpas, bet nepriartėjus nė milimetru prie Kevino, jis įtraukė žandus ir padarė tokį veidą, kaip žuvies, lūpas pakeisdamas į kažkokią keistą formą. Bet tik pamatęs, jog mergina linksta link jo, jis vėl "atkeitė" savo veidą į normalų, papūsdamas lūpas. Pagaliau gavęs bučinį, Kevinas šį kartą taip lengvai neleido Kailai atsitraukti. Užtvirtindamas tai, kad mergina neatsitrauks, jis savo delnais suėmė jos veidą ir perėjo prie karštesnio bei aistringesnio bučinio, užmiršdamas visus miegus.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pen. 12 07 2013, 1:16 pm

Kaila išsišiepė ir norėjo sugriebti Keviną už nosies, kai šis įtraukė žandus ir žaismingai papūtė lūpas it žuvis, bet nespėjusi to padaryti, prigludo prie jo lūpų, kaip pritraukta stipraus magneto, kuriam niekaip nepasipriešintum net ir labai norėdama. O ji, tiesą sakant ir nenorėjo. Jei vaikinas nebūtų suėmęs delnais jos veido, veikiausiai ji būtų greit palikusi jį ramybėje ir leidusi jam pagaliau išsimiegoti už visas bemieges naktis, kokių tikriausiai pasitaikė ne viena ir ne dvi, bet kai šis pats leido jai suprasti, jog neprieštarauja ir nori šiek tiek daugiau artumo, kodėl tuomet nepasinaudojus tokia proga ir nenukankinus jo iki tiek, kad užmigtų kaip užmuštas, o nubustų tik vidurdienį ar po pietų. Šitą ji tikrai mokėjo, tereikėdavo tik abipusio sutikimo, kurį iš mylimojo ji vienaip ar kitaip gaudavo vos tik įsigeidusi. Bebučiuodama Keviną mergina užsiropštė ant jo, pilnai apžergdama vaikiną kojomis, kurias sulenkė per kelius. Atsitiesusi ji rankomis nestipriai įsirėmė į Kevino krūtinę ir kurį laiką žiūrėjo į vaikiną iš viršaus paprasčiausiai besigrožėdama į jos voratinklį įkliuvusia auka. Mergina nežymiai šypsojosi savo paslaptinga, kiek keistoka, bet kartu ir miela šypsena, o akys spindėjo esant ir tik blankiai, melsvai mėnulio šviesai, krentančiai pro langą. Dėl šių veiksmų, savaime aišku, teko kuriam laikui nutraukti bučinį, bet mylimajam snausti ji neleido, mat sugalvojo pakankinti jį kitokiu būdu. Vos liesdama smiliumi perbraukė per jo lūpas, tuomet keliavo žemyn braukdama nematomą takelį per smakrą, kaklą. Braukdama jau visais dešiniosios rankos pirštais, Kaila lėtai slinko dar žemiau, taip sukeldama nestiprų, bet pakankamai erzinantį kutenimą ir sustojo tik tuomet, kai nebeliko kur keliauti, tai yra kažkur ties paskutine pilvo preso linija. Visą tą laiką ji šventvagiškai ramiu veidu žvelgė į Keviną ir stebėjo kiekvieną, net patį menkiausią vaikino krustelėjimą. Tamsiaplaukė pradėjo lenktis link jo lūpų, bet taip ir neprisilietusi prie šių, staiga kiek pakreipė galvą ir pabučiavo į skruostą, kliudydama tik jo lūpų kamputį. Ot ir negaus jis iš jos kito, aršaus bučinio, lai pats pasiima, jeigu nori. Ne per seniausiai galėjusi užmigti per minutę, dabar ji visiškai pamiršo visus miegus ir įsitraukė į tą nediduką, suktą žaidimą, kuriame eilinį kartą kankino niekuo jai nenusidėjusį Keviną.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 13 07 2013, 9:36 am

Kailai užsiropštus ant Kevino, jis savo rankas atitraukė nuo jos veido ir perkėlė ties užpakaliuku, kurį nesmarkiai, bet gan grubokai spūstelėjo delnais. Merginai atsitraukus, Kevis klausiamai pažvelgė į jos akis, nors žvilgsnis greit nusileido iki jos lūpų, kurias Kaila taipogi atitraukė ir į kurias jis vėl užsinorėjo įsisiurbti. Bestebėdamas Kailos lūpas, jis nejučia prikando savąją, apatinę lūpą. Jos toks elgesys kiek suerzino jį, bet tas malonumas, kuris atsiranda Kailai vos prisilietus prie Kevino, užgožė visą susierzinimą. Kol mergina vedžiojo savo pirštus po jo kūną, jis užmerkė akis ir atsikvėpė, jusdamas malonius šiurpuliukus, bėgančius per nugarą, taipogi, jo lūpų kampučiai ryškiai pakilo aukštyn. Tik Kailai sustojus, Kevis plačiai atmerkė akis ir žvilgsnį nukreipė į jos daugiau nebejudančia ranką ant savo pilvo preso. O vat jis protingas, kai Kaila lenkėsi bučiuoti jį į skruostą, šis mikliai ir netikėtai pasuko galvą šonan ir pasigavo tos nedorėlės lūpas, pasiimdamas bučinį. Po kelių sekundžių atsitraukęs, jis pažvelgė į blizgančias mylimosios akis.
-aš manau, kad nesąžininga, jog aš miegu be rūbų, o tavąjį kūną dengia naktiniai...-pasiskundė, vėl grybžtelėdamas Kailos riestą subinaitę, šį kartą daug juntamiau. Šelmiškai šyptelėjęs, jis stebėjo merginos akis ir lūpas, o rankas tebepaliko ant jos užpakaliuko, imdamas jį švelniai glostyt delnais, nors kartkartėmis nesusivaldydavo ir vėl įgnybdavo jai.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 13 07 2013, 1:29 pm

Bet gi tikrai, koks gudrus tas Kevinas būna, kai kažko įsigeidžia. Kadangi Kaila įkliuvo į savo pačios spąstus, tai nebeliko nieko kito, kaip pasiduoti ir atsakyti į bučinį, kas nebuvo labai sudėtinga. Galų gale, jeigu Kevinas nebūtų jos pabučiavęs, tuomet ji pati būtų įsisiurbusi į jo lūpas ir ilgai nepaleidusi, mat erzindama jį tokiais žaidimais kartu erzino ir save pačią. Kai vaikinas pamažu atsitraukė ir pasiskundė dėl tokios nelygybės, Kaila kyštelėjo liežuvį ir parodė jį vaikinui lyg maža neklaužada sulaukusi priekaišto.
-Yra trys variantai. Pirmas, gali apsirengti. Antras, gali ignoruoti faktą, kad tu nuogas, o aš ne. Ir trečias... Gali mane nurengti,-vardydama trečiąjį punktą mergina palinko link vaikino dar vienam bučiniui. Iš pradžių ji bučiavo jį švelniai, bet pajutusi žnybtelėjimą, susigavo apatinę vaikino lūpą ir sukando ją dantimis. Žinoma, ne taip smarkiai, jog suskaustų ir staigiau sujudėjus sužalotų, bet pakankamai, kad vaikinas gautų ''atlygį'' už savo grubų gestą, kuris, pripažinkime, jai patiko ne ką mažiau, kaip ir švelnūs jo delnų prisilietimai. Lėtai atsitraukusi, tamsiaplaukė atsitiesė ir abiem rankom vėl įsirėmė į Kevino krūtinę. Vėl žvelgdama į jį iš viršaus, Kaila lėtai pakreipė galvą į šoną.
-Tau tikrai geruoju nesibaigs,-rimtu veidu pareiškė ir nesusilaikiusi nusišypsojo. Nesisekė jai dėtis pikta raganaite, bent ne šiuo metu.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 13 07 2013, 4:43 pm

Išvydęs Kailos iškištą liežuvį, Kevinas į jį pažiūrėjo taip, kad aiškiai matėsi, jog panorėjo, kad jis atsirastų jo burnoj. Pagavęs save apie tai galvojantį, vaikinas nusišypsojo kreiva šypsena, stengdamasis nesusijuokti. Beklausydamas merginos, žinojo, kad ji pasiūlys tokį trečią variantą. Na, o jei nebūtų pasiūliusi, Kevinas būtų pridėjęs ketvirtą variantą, tad nenustebo. Jis jau žiojosi atsakyti jai kažką kvailo, bet Kaila, lyg žinodama, kad jis tesuvels kažkokį nereikšmingą sakinį, palinko prie jo ir prigludo prie jo lūpų. Jų lūpoms susiliejus dar vienam saldžiam bučiniui, Kevinas taipogi kaip ir Kaila, bučiavosi švelniai, bet pajutęs jos dantis, kurie sugriebė jo apatinę lūpą, jis suurzgė ir pramerkė trumpam užmerktas akis.
-pažiūrėsim, kam čia geruoju nesibaigs,-tai ištaręs, Kevinas pačiupo Kailą už liemens ir per vieną sekundę apsivertė su ja, taip atsidurdamas viršuje, o Kailą paguldė po savimi. Kevinas lyg įaudrintas merginos žodžių, užsiplieskė. Nors ir darė viską greitai, bet tuo pačiu ir švelniai, nenorėdamas užkliudyti Kailos ar jos sužeisti. Užsėdęs Kailos kojas, jis greit pašalino jos naktinius jai per galvą bei šiuos švystelėjo ant žemės. Dabar jau matydamas merginą visiškai nuogą, visu gražumu prieš jį, Kevinas sukando lūpą, stengdamasis sumažinti jaudulį ir geismą. Atrodė, kad Kevinas ramiai sėdi ant Kailos, bet vien pažvelgus į jo akis, galėjai pamatyti didžiulę aistrą, geidulį ir meilę šiai merginai. Dar kartą nužvelgęs tobulą mylimosios kūną, jis pražergė jos kojas ir įsitaisė tarp jų, atsiguldamas beveik visu ūgiu. Sugriebęs jos kojas, pridėjo sau prie šonų, norėdamas, kad mergina jį apsivytų, o tada suėmęs jos rankas už riešų, užsidėjo sau ant pečių. Jo žvilgsniui netyčia nuklydus link Kailos lūpų, Kevinas įkvėpė ir prisispaudė prie josios lūpų. Kol jų lūpos buvo susijungusios , vaikinas perkėlė savo rankas Kailai ant klubų ir glustelėjo jos apatinę dalį arčiau savęs, bet neįėjo į ją. Ne taip greitai.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 13 07 2013, 8:16 pm

Kreiva šypsena Kevino lūpose paliko keletą neatsakytų klausimų merginos mintyse. Kad ir ką jis galvojo, buvo akivaizdu, jog tai nėra labai dori pamąstymai apie opias, pasaulinio mąsto problemas, virpinančias kiekvieno, jautresnio žmogaus širdį ir kartu visą pasaulį. Kad ir kaip ten bebūtų, tamsiaplaukė kaži ar sugebėtų pasigirti galvojanti apie ką nors dorovingesnio. Galėjo pasirodyti, kad būdama šalia mylimojo ji ir tevaikščioja tik panašiais vingiais išraitytais keliais, bet nieko su savimi padaryti negalėjo. Skirtingai nei Kevinas, ji retai kada stengėsi susivaldyti. O kam? Nebent būtų atstumta, tada jau tektų rimtai pakratyti savo kudlotą galvą su tokiomis pat, kudlotomis mintimis, bet kol nieko panašaus nenutiko, tol ir susirūpinti Kaila tikrai nesiruošė. Vaikinui urgztelėjus, merginos akys tarsi plykstelėjo laukine ugnele. Vieną minutę kuo ramiausiai sėdėjusi ant Kevino, kitą mergina jau gulėjo po juo. Taip staiga paguldyta ant lovos, ji tyliai aiktelėjo. Jam pasirinkus trečią variantą (šito ji ir tikėjosi) ir nusprendus nurengti Kailą, ši nesipriešino, tik ištiesė rankas, kad būtų lengviau nusikratyti drabužiu, kuris buvo visiškai nepageidaujamas ant jos kūno. Likusi tik su Ievos kostiumu, Kaila nesigūžė ir nemėgino slėptis kitais būdais. Čia ir vėl iškyla klausimas - o kam? Savo kūno ji nesigėdijo. Taip, tobula nebuvo, bet argi egzistavo kažkas tobulo? Kiekvienas žmogus turėjo tam tikro idealo vaizdinį ir tie vaizdiniai skyrėsi vienas nuo kito, kad ir kiek panašių bruožų keliaudavo nuo vieno link sekančio. Kojomis apsivijusi Kevino liemenį, rankas uždėjo ant jo pečių, kaip jis ir pageidavo. O šiandien ji ypatingai nuolaidi, leidžia jam elgtis taip, tarsi ji būtų skudurinė lėlė, negalinti nei pyptelėti. Geriau pamąsčius, pypsėti dėl ko ji irgi neturėjo. Kevinas kaip ir visada elgėsi švelniai, apgalvotai ir neužgavo jos. Viena ranka nuslydusi truputį žemiau, kitą mergina paliko ten, kur ir buvo, o tuomet sutiko vėl atkeliaujančias mylimojo lūpas ir po lengvo bučinio, įsibrovė į jo burną su savuoju liežuviu, lyg anksčiau būtų pagavusi jo minties nuotrupas.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 14 07 2013, 4:24 pm

Kevinas dažnai bando susivaldyti tik dėl to, kad mylimajai nekiltų mintis, jog jis ja naudojasi, taip patenkindamas tik savo fizinius troškimus, mat buvo visai ne taip. Na, taip, jis reiškia meilę fiziškai, bet taipogi stengiasi parodyti, jog jis myli ją, ne vien jos dailų kūną. Kevinas žavėjosi visa ja, visa jos esybe, ir nė už ką neleis jai net pagalvoti, jog naudojasi ja. Jis ne iš tų vyrų, kurie pasinaudoję išmeta moterį. Kevino atžvilgiu tokios būtybės negali vadintis vyrais. Kevis buvo auklėjamas, jog moterį reikia gerbti, mylėti ir saugoti. Tą jis ir darė su Kaila. Pamatęs, kad kas nors ją skriaudžia, Kevinas tikrai nestovėtų rankų sudėjęs, oi, tikrai ne. Jis galėtų prisiekti, kad savo rankomis pridusintų tą padarą, kad ir koks stiprus priešininkas bebūtų.
-velniškai tavęs pasiilgau, Kaila...velniškai,-greit, negarsiu tonu ištarė, prieš susijungiant jų lūpoms. Brautis į jo burną nereikėjo, mat Kevinas noriai ir su didžiausiu malonumu priėmė svetį pas save. Leidęs Kailai pasismaginti liežuviu jo burnoje, Kevis ilgai nelaukęs sujudino ir savo liežuvį, kuris gan greit įsismagino ir neatsiliko nuo Kailos. Kryptelėjęs galvą labiau į šoną, vaikinas pagilino bučinį. Jo rankos pakilo Kailos klubais aukštyn ir tada palindo jai už nugaros, prie kurios priglaudė delnus. Kilstelėjęs merginą, jis priglaudė ją prie savo tvirto kūno, norėdamas pajusti ne vien apatinę Kailos dalį, bet visus jos kūno linkius.. Galiausiai atitraukęs rankas nuo Kailos, pats prigludo prie jos visu savo kūnu ir vieną ranką įvėlė į jos plaukus, kuriuos neseniai ji buvo tvarkingai ir nepriekaištingai susišukavusi. Deja, po viso šito, jai teks šukuoti juos iš naujo, mat Kevis nepasikuklino ir nepaliko pirštų vienoj vietoj, jis stengėsi suimti kuo didesnį plaukų kuokštą.
-tu tokia tobula..-ištarė tuo metu, kai teko trumpam nutraukti bučinį dėl oro stygiaus. Giliai alsuodamas, Kevinas gulėjo virš Kailos ir stebėjo į jos akis.-visomis prasmėmis, iš visų pusių,-pridūrė ir vėl pratęsė tą le prancūzišką bučinį. Kažkodėl Kevinas šiandien gan plepus. Galbūt todėl, jog ilgai nematė mylimosios ir norėjo daug ką jai išsakyti, tik viskas susimaišė galvoj vien ją išvydus, todėl jis tik protarpiais prabyla, dažnai pataikydamas ne į temą.
-Kaila, ar tu laiminga?-netikėtai paklausė, šį kartą jau tikrai visiškai ne į temą. Jis žvilgančiom akim žiūrėjo jai į akis, o jo kūnas šiek tiek įsitempė, mat atsakymas galėjo būti ir neigiamas. Jis buvo kiek pasimetęs, mat galbūt Kaila vėl užsidėjus tą nematomą kaukę ir tik apsimeta, kad viskas yra gerai, gal ją kas kamuoja arba šiaip kažkas negerai. Kevinas troško tai žinoti, norėjo, kad ji jam nemeluotų. Su tokiais klausimais Kevis gali pasirodyti keistas, bet...na, jis ir yra keistas ir nieko čia nepakeisi. Nors ir nutraukė bučinį, vaikinas paliko savo rankos pirštus įveltus į merginos plaukus, o kita ranka jis pasirėmė į lovą, kad būtų patogiau žiūrėti į mylimąją, kol padarė šiokią tokią pertrauką tarp tų visų bučinių. Žinoma, tą pertrauką padaryti Kevinui prireikė kiek jėgų, bet smalsumas jį nugalėjo, o ir šiaip...Jis ilgai neišbus toj pertraukoj, mat Kailos lūpos traukė jį kaip magnetas.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 14 07 2013, 7:54 pm

Kaži ar jai galėtų kilti tokia mintis apie Keviną, vien jau dėl to, jog juos sieja kur kas daugiau nei fizinis potraukis. Aha, Kaila ilgą laiką visus vyrus laikė savanaudžiais, kurie tetrokšta įsiversti moterį į lovą, patenkinti savo geidulį ir po to viską lyg niekur nieko pamiršti. Dėl tokio savo mąstymo ji ir vengė vyriškosios lyties atstovų, šnairuodavo į juos atšiauriu žvilgsniu, kol šie susigūždavo ir traukdavo šalin nudelbę akis, it prasikaltę šunyčiai, kuriuos apšaukė šeimininkas. Tiesą sakant, tokiais ji juos laiko iki šiol, tik Kevinas pasirodė esanti didelė išimtis ir kartu puikus pasisekimas jai. Dėl to, kad vaikinas nesiekė to paties, ko siekė dauguma, ji ir atkreipė į jį dėmesį bei susidomėjo kur kas rimčiau. Jis gi net nemėgino jos įsitempti į lovą, tai Kaila įsitempė jį. O kalbant apie Kailos skriaudimą... Kaži ar Kevinui prisireiktų kažką daryti. Tamsiaplaukė veikiausiai nepaliktų jam tokio malonumo ir pati tokiam šunsnukiui subinę išspardytų taip, kad pora savaičių prisėsti negalėtų, spalvos keistųsi iš raudonos į mėlyną, iš mėlynios į violetinę ir taip toliau. Kad primena mielą merginą, tai dar nereiškia, jog tokia yra iki paskutinio sielos trupinėlio. Mylimajam sukuždėjus, kad velniškai jos pasiilgo, Kaila nieko nesakė, nes po sekundės jos liežuvis jau buvo atsidūręs jo burnoje. Vargu ar kažką sakyti reikėjo ir taip matėsi, kaip ji tartum atgijo, kai išvydo jį. Aišku bijojo, jaudinosi, bet matėsi, kad ji taipogi džiaugiasi galėdama pagaliau vėl jį regėti, ką kalbėti apie galimybę prie jo prisiliesti ir tvirtai apkabinti. Visą tą laiką jai trūko jo ir ji ilgėjosi jo ir emociškai, ir fiziškai. Šiek tiek kilstelėta nuo lovos, Kaila kojomis tvirčiau apsivijo Kevino liemenį. Dešinioji merginos ranka glostė jo nugarą ir pečius, o kairioji laikėsi įsikibusi į petį. Vaikinui prigludus visu kūnu, tamsiaplaukė atsipalaidavo ir atlaisvino savuosius pančius, kuriais iki šiol pančiojo Keviną. Jo rankai atsidūrus jos plaukuose, ji nepuolė protestuoti. Vienaip ar kitaip rytą bus susivėlusi, kaip pelkių laumė, tad koks skirtumas, prisidės Kevinas prie to ar ne. Be to - jai patiko. Vaikinui pristigo oro bene tuo pat metu, kaip ir Kailai, tad ši, gavusi progą atsikvėpti, žinoma ja ir pasinaudojo. Po jo žodžių, jos besikilnojančioje krūtinėje stipriai plazdanti širdis apsalo, kaip ir po kiekvieno, saldaus komplimento, atklydusio iš mylimojo. Iki bučinio pratęsimo lūpose žaidė šypsnis, o akys... Akys, nors ir truputį primerktos, bet spinduliavo nepaaiškinama šiluma, nesitraukiančia šalin net ir nutrūkus bučiniui. Jam uždavus klausimą, tamsiaplaukė trumpam pasuko galvą į šoną ir keletą akimirkų spoksojo pro langą, tarytum ieškodama atsakymo į klausimą. Atsakymą ji puikiai žinojo, tik kam delsė atsakyti, pati nelabai suprato. Matyt tenorėjo eilinį kartą paerzinti Keviną, nes atsukusi veidą į vaikiną, ji šypsojosi plačia, paika šypsena.
-Niekada nebuvau tokia laiminga, kokia esu dabar, su tavimi,-žvelgdama jam į akis atsakė ir prislopino šypseną. Tai buvo tikrų tikriausia tiesa. Kaila niekada nesijautė tokia laiminga, kokia pasijuto įsileidusi į savo gyvenimą Keviną. Ji galėtų drąsiai teigti, jog yra laimingiausia mergina visame pasaulyje, bet tokių žodžių atsakymui neparinko, nes jie skambėjo pernelyg nuvalkiotai. Po kaukėmis nuo mylimojo ji nesislėpė, nes tokiam elgesiui paprasčiausiai nebuvo prasmės. Kam tie jausmai, jeigu kažką slepi ar apsimetinėji, kad jautiesi vienaip, o yra visiškai kitaip? Ne. Jie tikrai ne veidmainiavimui. Su Kevinu ji buvo nuoširdi ir atsivėrė jam visa širdimi. Juk nuoširdumo meilė ir reikalavo, ar ne? Nuoširdumas ir pasitikėjimas buvo pats tvirčiausias, tikros meilės pagrindas, ant kurio statomas tvirtas gyvenimas.
-O tu... Ar tu laimingas, Kevi?,-po trumputės pauzės paklausė išlaikydama žvilgsnį ten pat, kur šis ir turėjo būti - ties Kevino akimis. Ji nebijojo išgirsti neigiamą atsakymą, nes šventai tikėjo, kad neišgirs. Nebent... Nebent viskas tėra melas, kuriame ji murgdosi nuo pat jų pažinties pradžios ir Kevinas tuojau sumals jos širdį į šipulius, su pasimėgavimu iškošdamas, kad jis nei velnio nelaimingas ir, kad laimė čia neegzistuoja.

Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 18 07 2013, 9:46 pm

O Kevinui tik ir geriau, kad Kaila laiko kitus vyrus savanaudžiais, mat tai reiškias, jog ji greičiausiai nekreips į juos dėmesio, tik problema iškyla ta, kad kiti vyrai tikrai į ją žiūrės, mat ji išskirtinio grožio mergina ir labai labai patraukli. Tokia, kokia patinka vyrams. Bet Kevis tikėjo, kad ji nesileis net į kalbas su tokiais vyrais. Well, jeigu Kailai pasitaikytų koks demonas, kaži ar labai lengvai su juo susidorotų, kadangi jie negailestingi, greit įsiplieskiantys ir visaip bandantys pasiimti tai ko nori, bei galingi. Kevinas jau yra susitikęs kelis demonus ir ne visus kartus jam baigėsi gražiuoju. Kailai nusisukus, vaikinas nustėro ir visas sustingo bei nejučia sugriežė dantimis. Akys pasidarė stiklinės, lūpos vos vos prasivėrė, o kaktoj susimetė kelios raukšlelės. Atrodė, kad net širdis sustojo, smegenys taipogi atsisakė veikti, bet Kevinas nesusmuko ir nesukniubo ant mylimosios kūno, vis dėl to, jis dar neišgirdo atsakymo, nors ir nebesitikėjo jo išgirsti, jis tą jos galvos nusukimą ir priėmė kaip neigiamą atsakymą. Tos kelios sekundės, kai ji tylėjo, Kevinui praėjo kaip kelios valandos ir tai vertė Kevino širdį suskausti vis smarkiau ir skaudžiau. Tik mylimajai atsisukus su plačia šypsena veide, kuri dar labiau padarė Keviną sumišusį, jis iš lėto atsipalaidavo ir giliai atsikvėpė bei nurijo seilę, kurios neišėjo nuryti iš pradžių, mat atrodė, kad gerklėj kažkoks gumulas užstrigo. Kaip kokiam katinui, tik jis neatrijo to gumulo. Pagaliau išgirdęs atsakymą, vaikinas nusišypsojo tokia vaikiška, laiminga šypsena, o akys sublizgėjo ir tai matėsi netgi tamsoje. Sulaukęs jos klausimo, Kevinas timptelėjo  savo apatinę lūpą dantimis ir stebėdamas merginos akis, rinko žodžius mintyse. Deja, sekėsi sunkiai, mat tas Kailos galvos nusukimas sujaukė jo mintis ir jausmus, kad net po to buvo sunku blaiviai mąstyti. Kadangi nesugalvojo jokio nebanalaus ir originalaus atsakymo, jis tik smarkiai palinksėjo galva ir išsiviepė, parodydamas baltus savo dantis. Nieko nelaukęs, jis prisitraukė prie mylimosios ir karštai ją pabučiavo.
-drįstu teigti, kad esu pats laimingiausias ir tai sakydamas galiu šimtu procentu užtikrinti, kad nei lašelio melo mano žodžiuose nėra.-užtikrintai ir tvirtai ištarė, trumpam atitraukęs lūpas nuo merginos lūpų. Jis ir vėl sugniaužė pirštais Kailos plaukų kuokštą, kurį buvo šiek tiek atleidęs, o kitą ranką uždėjo merginai ant dešiniosios kojos šlaunies ir nesmarkiai gnybtelėjo jos odą. Kai jų lūpos ir vėl susiglaudė, vaikinas dar labiau prisiglaudė savo kūnu prie josios kūno. Lūpų kampučiai vis dar  buvo pakilę, kad ir kaip būtų norėjęs, Kevis nebūtų jų suvaldęs ir nebūtų jų nuleidęs. Jo širdis dabar daužėsi it pašėlusi, kvėpavimas taipogi buvo patankėjęs, todėl teko kiek dažniau daryti pertraukėles tarp bučinių, kad jis galėtų įkvėpti.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pen. 19 07 2013, 11:32 am

Ji neturėjo nei menkiausio noro ir tuo labiau, priežasties žvalgytis į kitus vyrus, kai jos gyvenime egzistavo Kevinas, pasigrobęs visą dėmesį, skirtą priešingosios lyties atstovams. Kitų Kaila tiesiog nepastebėjo. Visi kiti tebuvo susidomėjimo nekeliantys asmenys ir daugiau visiškai nieko. Kad ją nužiūrinėja, tai niekam ne paslaptis, bet veikiausiai Kevinui teks tiesiog užsimerkti ir nekreipti į tai dėmesio, nes vargu ar ką nors įmanoma pakeisti. Na, taip, galima Kailą paversti pilka pelyte, dėvinčią pensijinio amžiaus moterėlių pamėgtus skarmalus, savo painumu prilygstančius viduramžiais vilkėtomis suknelėmis. Galima nurėžti jos plaukus trumpai ir leisti netekti žvilgesio. Galima išmesti saikingai naudojamą makiažą į šiukšliadėžę, bet ar tada pačiam Kevinui ji nepasidarys atstumianti? Niekas nenori neišvaizdžios ir apsileidusios merginos, o jeigu ji tokia, tuomet jo paties žvilgsnis keliaus link kitų, ieškant ko nors dailesnio. Galų gale, vaikinui gi galima didžiuotis, kad ji jo ir tik jo, o kitiems belieka nukabinti nosis ir šiaušti savais keliais, su pavydu atsigręžiant pasižiūrėti į tą, kuri niekada nepaklius jiems į rankas. Tamsiaplaukė pajuto, kaip mylimasis išsitempė, kai ši nusigręžė, tad pernelyg ilgai jo ir nekankino ilgiau neleisdama ore tvyroti nieko nepasakančiai tylai. Akimirką netgi ji pati išsigando, kad turbūt jau persistengė su tokiu savo elgesiu, bet po jos žodžių vaikino veide atsiradusi šypsena ir tamsoje sublizgusios akys nuvijo šalin nepagrįstas baimes. Netikėtas bučinys kaip reikiant užėmė Kailai kvapą, tad šiam nutrūkus, mergina godžiai įtraukė šilto oro į plaučius. Dabar jau buvo kaip dieną aišku, kad jiedu vieni iš pačių laimingiausių, nes kaip kitaip tada du, sveiko proto žmonės sakytų tokius dalykus ir būtų kartu, jeigu širdys šnabždėtų visai ką kitą ir prašytų keliauti tolyn, ieškoti tikros laimės ir meilės? Kaila daugiau nieko nesakė, nes viskas, ką reikėjo pasakyti, jau buvo išsakyta ir papildomi žodžiai taptų tik bespalviais brūkštelėjimais didingame paveiksle. Sutikusi mylimojo lūpas, drauge su Kevinu ji pasinėrė į dar vieną, svaiginantį bučinį, papildytą trumpomis pauzėmis. Dešiniąja koja tamsiaplaukė perbraukė per Kevino koją ir tuomet vėlgi tvirtai apsivijo vaikino liemenį. Jam žnybtelėjus į merginos šlaunį, Kaila grybštelėjo dantimis vaikino lūpų, o rankos nuo pečių nuslydo link sėdmenų ir grubiai spustelėjo juos.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pen. 19 07 2013, 10:42 pm

Jeigu Kaila ir pavirstų ta pilka pelyte, rengtųsi pagal savo biologinį amžių, Kevinui ji vistiek nebūtų atstumianti, mat jis yra susipažinęs su jos asmenybe, su jos vidumi o į stilių tada kaži ar kreiptų dėmesį. Skarmalai dažniausiai neatskleidžia žmogaus charakterio savybių. Nebūtų visiška tiesa, jei sakytum, kad Kevinui patiktų jos toks apsileidimas, bet jis netiki, kad ji galėtų apsileisti, o dėl rūbų... Tai jau tikrai Kevinui nemaišytų, vis gi, bet kada gali ją nurengti. Pajutęs Kailos rankas ant savo sėdmenų ir dar kai ji spūstelėjo juos gan grubokai, iš vaikino gerklės išsiveržė urgztelėjimas, o lūpos nusileido nuo Kailos veido ir atsidūrė prie jos kaklo. Prasižiojęs, jis dantimis nesmarkiai suėmė odą ir vos vos drėkstelėjo, palikdamas savo dantų žymę, kuri užsibuvo ne ilgiau nei sekundę, o tada nubučiavo tą vietą, kur buvo prisilietę jo dantys, lyg atsiprašydamas, jeigu jai suskaudo tą vietą. Ištraukęs ranką iš merginos plaukų, Kevis ją perkėlė ties jos kūnu ir ėmė jį glamonėti. Ranka, kuri puikavosi ant Kailos šlaunies, kartkartėmis vis gnybtelėdavo jos odą.. kartais švelniai, kartais kiek per grubiai, bet visą tai atpirkdavo paglostymu toj šlaunies vietoj, kur jau paraudo nuo tų Kevio tampymų. Keliais centimetrais atsitraukęs nuo Kailos kūno, vaikinas pažvelgė mylimajai į akis, o tada atrėmęs savo kaktą į josios kaktą, užmerkė savo mėlynas akis bei brūkštelėjo savo nosį į jos nosytę. Mėgaudamasis šiltu merginos kvėpavimu, jis nebyliai šypsojosi, tuo pačiu paslapčia uostydamas jos saldų kvapą. Vėl įgnybęs jai į šlaunį, vaikinas eilinį kartą pabučiavo Kailą, o tada šiek tiek pasitrynė į ją, lyg prašydamas, kad ji įsileistų jį vidun į save.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pen. 19 07 2013, 11:17 pm

Rodos, toks nekaltas vaikino grybštelėjimas dantimis vos neišprovokavo Kailos iki to, kad ši gerai jam įžnybtų į užpakalį ar pliaukštelėtų taip, jog ilgam liktų jos plaštakos žymė. Kaklas buvo viena iš pačių jautriausių vietų, tad kiekvienas, net ir atsargus veiksmas sukeldavo kur kas stulipresnę reakciją, negu būtų galima sulaukti kliudžius mažiau jautrią vietą. Tik po to sekusių, švelnių lūpų prisilietimų dėka mergina atsipalaidavo, mat prieš akimirką juntamai įsitempė it styga. Lyg vėl keršydama mylimajam, Kaila delnais perbraukė per jo nugarą ir visai netikėtai nagais brūkštelėjo per pečius, palikdama gan ryškias, bet pamažu nykstančias paraudimo linijas. Negalėjo ji jam neatsikirsti ir elgtis gražiai, kai Kevinas elgiasi ne ką kitaip. Kaip sakoma - kaip šauksi, taip atsilieps. Tartum apgailestaudama, Kaila lūpomis nukeliavo iki jo kaklo ir skirtingai negu vaikinas, ji perkeliavo per šį maloniais, smulkiais bučinukais. Kevinui atrėmus savo kaktą į Kailos, mergina taipogi po kelių sekundžių užsimerkė ir įsiklausė į padriką tiek savo, tiek vaikino kvėpavimą. Po šiokios tokios pauzės sulauktas bučinys išblaškė Kailą, pamažu grimsdusią į ramybės būseną. Kiek galima ilgiau pratęsusi bučinį, tamsiaplaukė paleido Kevino lūpas. Šypsojosi ji lygiai taip pat nebyliai, kaip ir jis, o ir užuominą puikiai suprato, todėl neilgai trukus priėmė Keviną į save, o kas toliau dėjosi, ne vaikų reikalas.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 20 07 2013, 12:30 am

Kevis puikiai žinojo, kad su Kailos kaklu elgtis reikia švelniai, mat tai jos labai jautri vieta, bet atrodė, kad jis tik ir tesiekia išprovokuoti mylimąją, paversti ją grubesne ir aršesne mergina, nors ir tokia jis nesiskundė, tiesiog norėjo šiek tiek paįvairinti pojučius. Vaikinas, pajutęs Kailos nagų drėkstelėjimą per jo nugarą, jis panoro, kad tos žymės neišnyktų, jam kaip kokiam mazochistui, patiko, kai mergina nagais pabraižydavo jo odą, o tos žymės tik ir sukeltų tuos prisiminimus apie šią naktį. Po aršesnių Kailos veiksmų, juos sekė kur kas švelnesni, bet ne mažiau malonesni veiksmai. Tik merginos lūpoms atsidūrus ant jo kaklo, jis užvertė galvą, padarydamas daugiau ploto ties kaklu, kad duotų jai daugiau vietos bučiuot jį. Kailos lūpoms atitolus nuo jo kaklo, jis giliai atsikvėpė ir vėl atstatė savo galvą į įprastą padėtį. Gavęs leidimą,  Kevis nieko nelaukęs pasinaudojo išprovokuotu kvietimu ir įėjo į mylimąją.
Kad ir kiek ten valandų praėjo, vaikinas neskaičiavo, tik kai tapo visiškai išsekusiu ir kai išsekino Kailą, išėjo iš jos. Sukniubęs ant mylimosios, jis kokią minutę pragulėjo ant jos, rankomis vis dar įsikabinęs į lovos viršugalį. Atgavęs kvapą, jis atleido viršugalį ir nusirideno nuo mylimosios. Žinoma, ne per toli, ir tik atsigulęs ant nugaros, kelias akimirkas pavėpsojo į lubas, o tada pasisuko į Kailą. Lūpose žaidė maža, bet išsekinta šypsena.
-kaip...aš viso to pasiilgau..-ištarė, žvelgdamas į merginą. Pajutęs šiokią tokią vėsą, jis pabandė pačiupti antklodę, bet jos nerado šalia savęs. Atsisėdęs lovoje, jis pamatė, kad ši buvo nuspirta į patį lovos galą, todėl teko smarkiai persisverti, kad pasiekti antklodę. Pačiupęs patalą, jis atsigulė, užsitempdamas antklodę ant savęs. Visų pirma, jis gražiai patvarkė antklodę ties Kaila, kad šiai nebūtų nei per šalta, nei per karšta, o ant savęs užsimetė bet kaip. Nieko nelaukęs, jis švelniai priglaudė Kailą prie savęs ir apglėbė ją per liemenį viena ranka, o kita papureno mylimosios pagalvę. Tik tada jis leido nuovargiui pagaut save ir užmerkti akis. Staiga, lyg ką prisiminęs, Kevis pramerkė akis ir sužiuro į Kailą.
-labanaktis, mažyt,-tyliu, švelniu bei kiek nuvargusiu balsu ištarė ir pabučiavo jai į viršugalvį, tuo pačiu giliai  įkvėpdamas jos kvapo, lyg uostytų paskutinį kartą. Nusišypsojęs pats sau, padėjo galvą ant pagalvės ir vėl užmerkė akis, tik šį kartą jų nebeatmerkė. Neprireikė net minutės, kai Kevio kvėpavimas pasidarė lėtas, tylus ir ramus, visos mintys išsisklaidžiusios , o pats jau nugrimzdęs į saldų miegą.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 20 07 2013, 1:19 am

Kaila neprisiminė, kada paskutinį kartą gyvenime jautėsi tokia išsekusi, kai net menkiausias krustelėjimas pavirto tikru iššūkiu, reikalaujančiu nemažai pastangų.  Po viso šito ji dar ilgai nesugebėjo atgauti įprasto kvėpavimo ir širdies plakimas toli gražu nebuvo ritmingas bei ramus. Merginos širdis taip įsišėlo, kad vienu momentu ji pamanė, jog ši iššoks lauk, bet minutė po minutės ir viskas palengva grįžo į savąsias vietas, tik nuovargis niekur nepasitraukė, o priešingai, galutinai įpynė į pančius ir kūną, ir protą. Pasimuisčiusi Kaila pasivertė ant šono, taip atsisukdama į Keviną ir tuomet pasitaisė antklodę, spėjusią nušliuožti į šoną. Nors ir išsunkta iki nukritimo, tamsiaplaukė taip pat blausiai šypsojosi mylimajam.
-Hmm, kas bus, kai prisireiks laukti devynis mėnesius. Ieškosi kitos, kuri priims į lovą?,-tyliai tyliai, beveik negirdimai sumurmėjo panosėje ir šyptelėjo kiek ryškiau, bet šypsena tuoj pat priblėso visai kaip elektros lemputės šviesa, sumažėjus elektros srovės stipriui. Vėl šiek tiek pasimuisčiusi, Kaila patogiau įsitaisė prie vaikino ir vieną ranką atsainiai permetė per jo liemenį, kad Kevinui panorus pasisukti, jis galėtų tai padaryti visiškai nevaržomai. Mergina irgi pagaliau leido apsunkusiems akių vokams užsimerkti ir vos tik taip nutiko, ji pradėjo grimsti į miego bedugnę, taip ir traukiančią vis gilyn. Per snaudulį nugirdusi Kevino ištartą labanakt, ši irgi palinkėjo jam labos nakties nesivargindama atmerkti akių. Toks veiksmas pasirodė neįmanomas. Pralėkė keletas minutėlių ir ji, sekdama mylimojo įkandin, užmigo. Pirmą kartą po keletos tų pragariškų savaičių ji visiškai atsipalaidavo ir iškeliavo link sapnų karalystės visiškai rami, tvirtai įsitikinusi, kad net praėjus akimirkai prieš pilnai nubundant ir nieko nepamenant, ji galės jaustis rami bei saugi, nes Kevinas bus šalia, o ne kažkur toli toli. Subudusi ir atmerkusi akis ji pirmiausia pamatys mylimąjį ir galės šyptelėti sau, nes žinos, kad viskas gerai, kad nėra priežasties nerimauti, keltis, vaikščioti iš kambario į kambarį, rymoti prie lango žvelgiant pro jį ilgesingu žvilgsniu ir viliantis, kad pro vartus pagaliau įeis taip pasiilgtas vyras. Jis bus čia pat. Pasiekiamas ranka tyliai rymos pašonėje, palengva šnopuos ir primins, kad nebereikia jo ieškoti. Be Kevino ji nesugebėjo sudėti nei bluosto, kiekvieną kartą prisireikdavo raminamųjų pagalbos, nes kitaip ji paprasčiausiai ištisai kūkčiodavo ir leido bjaurioms mintims talžyti ją iš vidaus. Miegojo ji irgi ne miegamajame, o svetainėje ant sofos. Plati lova be Kevino tapo atstumianti. Aplamai visas namas ją slėgė, todėl ji stengėsi kuo mažiau laiko praleisti čia, nors tai nekeitė fakto, kad širdį vis tiek skauda.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 20 07 2013, 3:54 pm

Stebėdamas merginos lūpas, kuriose žaidė blausi, bet vistiek žavinga šypsena, Kevis nustebo, kad jos sukrutėjo ir Kaila prabilo, mat ji atrodė tokia išsekusi, kad tuoj pat užmigs, tai ką kalbėti apie burnos aušinimą.
-o gal mūsų rasei tai trunka trumpiau, negu devynis mėnesius...? Kad ir kaip bebūtų, per tuos devynis mėnesius glamonėt tave vistiek galėsiu..kitų man nereikia...,-taip pat tyliai ištarė, jau nebelaukdamas atsakymo. Iš Kailos balso tono galėjai suprasti, kad ši tuoj lūš, o ir Kevinui nebesinorėjo atsakyti į tolimesnius merginos žodžius, nes tai pasirodė per daug sunku ir per daug varginančiai. Kai Kevinas užmigo, jis po kelių valandų kažkodėl stipriau apglėbė mylimąją, šį kartą jau abiem rankom, tvirtai ir saugiai. Neaišku, ar dėl to, kad susapnavo kažką, ar dėl to, jog norėjo įsitikinti, kad mergina šalia jo, nedingusi ir saugi. Tvirtoms Kevino rankoms apčiuopus Kailos kūną, vaikinas pasijuto kur kas geriau ir šiek tiek padažnėjęs jo kvėpavimas vėl nurimo. Nuo to karto jis daugiau nesujudėjo, neatgniaužė savo gniaužtų ir nebeprabudinėjo dėl to, kad įsitikintų, jog mylimoji šalia. Taip puikiai jis jau ilgą laiką nemiegojo, todėl šį kartą jis miegojo ilgai ir ramiai. Kažkur per pietų metą, Keviną subudino jau aukštai pakilusi saulė, metanti spindulius pro kambario langus. Šviesai nuplieskus grynai į Kevio veidą, jis susiraukė lyg užvalgęs citrinos ir įsikniaubė į pagalvę. Nusižiovavęs, vaikinas sužiuro į auką, savo gniaužtuose ir mieguistai nusišypsojo miegančiajai gražuolei. Nors ir jo rankos buvo nutirpusios, jis į tai nekreipė dėmesio ir tik po kelių minučių privertė save atleisti Kailą. Sugniaužęs kumščius, jais pasitrynė užtraiškanojusias akis ir dar kartą  nusižiovavo , o tada pasiražė it katinas, tik stengdamasis neuždaužti Kailai. Atsigulęs ant nugaros, jis įsispoksojo į lubas ir šypsojosi joms, lyg ką jose matydamas. Bet jo šypsenos priežastis buvo ta, kad Kevis jautėsi laimingas ir išsimiegojęs. Pagaliau, po tiek laiko, jis pabudo šalia savo gyvenimo meilės. Net ir dabar jam norėjosi ją pačiupti į rankas ir smarkiai priglausti prie savo krūtinės bei užmyluoti.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 20 07 2013, 5:27 pm

Purūs patalai ir mylimasis šalia - tai buvo viskas, ko reikėjo, kad Kaila pagaliau galėtų leisti sau išsimiegoti kaip normaliam žmogui. Net ir miegodama ji jautė, jog Kevinas šalia, vis dar tebelaiko ją apglėbęs savo tvirtomis rankomis ir neketina paleisti bei palikti merginos vienos. Per visą laiką ji nesubudo nei karto, tik kelissyk truputį pasimuistė, bet neapsivertė nei ant kito šono, nei ant nugaros, pasiliko gulėti taip pat, kaip ir užmigo. Į tamsiaplaukės pasąmonę įsibrauti nesugebėjo nei vienas sapnas, kas irgi buvo gerai, kadangi paskutiniu metu ją lankę sapnai dažniausiai primindavo tikrų tikriausius košmarus, tik dar labiau sujaukiančius realybę ir duodančius pagrindą naujoms, blogoms mintims. Per langą krentantys ryškūs ir šilti saulės spinduliai kliudė ir Kailą, todėl neilgai trukus ir ji nubudo. Iš pradžių merginos akių vokai užsimerkė kur kas stipriau, nosis nežymiai susiraukė ir susimetė keletas raukšlių ant kaktos, nes šviesa kaip reikiant erzino ir ragino atsimerkti. Visgi, Kaila taip lengvai nepasidavė ir dar pusiau snausdama, ranka kone automatiškai susirado antklodės kraštą bei timptelėjo šį aukštyn, taip pasislėpdama nuo nepageidaujamo šviesos šaltinio. Užsitraukusi antklodę ant galvos ji nesugebėjo ilgai ramiai išgulėti, nes iškilo kita problema, pradėjo stigti deguonies. Praėjo keletas minučių beprasmiško mėginimo pratęsti miegą ir tuomet Kaila lėtai, nenoriai pagaliau atmerkė akis, pilnai išsibudindama. Nusitraukusi antklodę žemyn, tamsiaplaukė pasitrynė akis ir tankiai pamirksėjo, o tuomet žvilgsniu jau susirado Keviną, kuris, pasirodo irgi nubudo. Mieguistai nusišypsojusi mylimajam, lyg pasisveikindama, Kaila apsivertė ant pilvo ir pasisukusi į vaikiną, dalinai užgulė jį, iš plaštakų pasidarydama pakylą ir atremdama į ją smakrą. Mergina norėjo nubusti anksčiau už vaikiną ir kol šis dar saldžiai snaus, pagaminti jam pusryčius, bet kai toks noras ir teliko noru, neliko nieko kito, kaip leisti sau pasimėgauti šviesiu rytu ir jo ramybe. Tokių rytų ji taip pat pasiilgo. Veikiausiai nėra nieko gero už galimybę nubudus pirmiausiai išvysti patį brangiausią žmogų ir taip pradėti naują dieną.
-Kaip miegojai?,-paklausė su plačia, visais miegais nusikračiusia šypsena. Merginos balso tonas buvo lengvai prikimęs, o akys įdėmiai žvelgė į Keviną ir kaip įprastai, paslapčia tyrinėjo jį.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 20 07 2013, 9:26 pm

Pajutęs, kaip antklodė sujuda ir mylimosios kūnas sukruta šalia jo, Kevis įsmeigė akis į Kailą, lyg šiai grėstų koks pavojus. Išvydęs jos surauktą nosytę, vaikinas nusijuokė gan per garsiai, negu reikėjo ir norėjo, nors, žinoma, nesuklykė taip garsiai, kad netoliese skraidantys paukščiai išsiskraidytų tolyn išsigandę. Merginai užsiklojus galvą, Kevis šypsojosi plačia šypsena, neslėpdamas dantų, akys susiaurėjo, o aplink jas susimetė raukšlelės, kurios visada atsiranda jam nusišypsojus. Jis nujautė, kad mergina  ilgai neišbus po antklode, mat galiausiai pritrūks oro, o ir šiaip karšta po ja, dar kai saulė spigina tiesiai į juos. Kailai pabudus, Kevinas kažkaip staigiai pražvalėjo, lyg saugoti mylimosios miegą būtų buvę sunki užduotis, ties kuria reikia labai įtemptai susikaupti. Merginai dalinai užgulus  Kevį, jis uždėjo vieną ranką ties jos nugaros apatine dalimi ir lėtai paglostė, šypsodamasis ką tik pabudusiai mylimajai. Jo akys negalėjo nepraleisti tos dieviškos Kailos šypsenėlės veide, kuri švytėjo kaip pati ta saulė, šviečianti už lango ir šildanti Kevį. Tik jos šypsena šildė ne jį patį, o jo širdį.
-nuostabiai. Seniai taip gerai, jaukiai bei patogiai nemiegojau. Kitą kartą, kad ir kaip toli bekeliaučiau, nepaleisk manęs vieno, keliauk su manimi.. Arba neleisk man išeiti. Man per didelė kančia būti be tavęs, nejausti tavęs šalia. ,-ištarė, prislopinęs savo šypseną. Nunarinęs galvą, Kevinas lūpomis prigludo prie mylimosios kaktos ir pakštelėjo į ją, o tada atsitraukė ir nusišypsojęs Kailai, vėl padėjo galvą ant savo purios pagalvės.-o tu kaip miegojai?-pasiteiravo, vėl nusišypsodamas.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Št. 20 07 2013, 10:22 pm

Per trumpą laiko tarpą mergina žvilgsniu ištyrinėjo visą mylimojo veidą, pradedant jo akimis, mėlynumu prilygstančiomis pačiai dangaus žydrynei ir baigiant lūpomis, besipuošiančiomis pačia mieliausia šypsena, priverčiančia nusišypsoti ir Kailą. Jeigu Kevio tviska šypsena, tuomet ir jos veidas neatrodo apniukęs lyg darganotą rudens dieną. Netekusi regėjimo dovanos ji be didelio vargo sugebėtų nupasakoti kiekvieną mylimojo veido bruožą, mat taip puikiai įsiminė juos, kad nieko keisto, jog užsimerkus dažniausiai prieš akis vis tiek regėdavo Keviną. Sulaukusi vaikino atsakymo, ji truputį prislopino ryškią šypseną, bet ne dėl to, kad atsakymas būtų  nuliūdinęs. Viso labo sukilo graužatis, jog šį kartą paleido jį vieną, nors nuojauta kuždėjo, kad negalima taip daryti ir būtina lydėti Keviną, ypač, kai žinojo, kokia linkme situacija krypsta. Kiek daug rūpesčių ir nemalonumų jie būtų išvengę, jei tik Kaila būtų susiprotėjusi tinkamu laikui, o nepavėluotai. Regimai susikrimtusi, ji tuojau susiėmė ir nubaidžiusi negeras mintis visai kaip užklydusių paukščių būrį, besitaikantį nusiaubti sodą, Kaila vėl nutaisė šypseną.
-Lydėsiu tave visur, kur tik sumanysi keliauti. Man irgi pernelyg sunku būti be tavęs. Tai nepakeliama,-užtikrintai pareiškė ir nežymiai linktelėjo galva. Tesint pažadą sunku tikrai neturėtų būti, nes Kailai patiko leisti laiką su Kevinu net ir žinant, kad prieš akis jie turi visą amžinybę, per kurią veikiausiai vis tiek nesugebės vienas kitam pabosti. Mylint paprasčiausiai niekada neatrodo, kad viskas kada nors pasieks pabaigą, o jei meilė tikra, tuomet pabaigos ir nebūna.
-Miegojau puikiai ir galiu drąsiai sakyti, kad taip buvo tavo dėka,-pareiškė tuo pat metu truputį pakildama aukštyn ir lengvai pakštelėdama į vaikino lūpas. Grįžusi į ankstesnę padėtį ji vėl įsistebeilijo į Keviną, visiškai nesiruošdama ristis lauk iš lovos. Anksčiau ar vėliau ją iš čia išguis nebent noras palysti po dušu ir alkis, bet kol kas jie buvo antrame plane.


Paskutinį kartą redagavo Kayla Linette Lockhart, Sk. 21 07 2013, 12:24 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 21 07 2013, 10:19 am

Po Kevino klausimo prislopusi Kailos šypsena privertė ir iš pačio vaikino lūpų ištrinti šypseną. Jis tikrai nekaltino Kailos, iš kur ji galėjo žinoti, kad jis toks "skystas" ir tuoj pat bandys bėgt nuo nelaimių? Jeigu ji save apkaltino dėl to, tai buvo visiškai neteisi, mat vaikinas turėjo susiprasti ir nenukrypti lengviausia linkme, kuri privedė prie tokių negerų bei nemalonių išvadų. Bet Kevis jau pasimokė iš tos didelės savo klaidos, todėl žinojo, kad kitą kartą , jei kas nors nutiks, jis elgsis kitaip. Kailos veide įsiplieskusi šypsena, Keviną taipogi privertė nusišypsoti, tik nebe taip plačiai, kaip prieš tai. Neturėjo jis iš viso užsiminti ta tema iš pačio ryto. Jis nieko neatsakė į Kailos atsakymą, tik nežymiai linktelėjo galva ir kilstelėjo lūpų kampučius aukščiau.
-gera žinoti,-tyliai nusijuokė, apkabindamas mylimąją per liemenį abejomis rankomis po jos menkučio bučinio, po kurio Kevino veide liko plati šypsena. Pasukęs galvą šonan, vaikinas pažvelgė į prie lovos stovinčios spintelės pusę, ant kurios stovėjo laikrodis, kuris jau rodė pusę dviejų. Jis kaip mat susiraukė ir prislopino šypseną, o tada atsisuko į Kailą,-kaip ilgai mes miegojom..-ištarė, nužvelgdamas merginos veidą ir nepraleisdamas nei vieno jos bruožo.-o aš dar norėjau išeiti pabėgiot. Bet jau per vėlu,-atsiduso ir pakėlęs vieną ranką, kuri iki tol buvo ant Kailos liemens, įvėlė pirštus į jos susivėlusius ir kiek šiurkštokus plaukus. Pavėlęs juos, Kevinas sukrizeno kaip mažas vaikas, o tada ištraukė pirštus ir ėmė švelniai glostyti Kailos galvą. Keviui tik prisilietus prie merginos plaukų, visos raukšlelės, neseniai atsiradusios Kevio kaktoj, kaip mat dingo iš jo veido, o lūpų kampučiai vėl mielai pakilo.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 21 07 2013, 12:55 pm

Ji savęs nekaltino, tiesiog gailėjosi, kad viskas taip pasisuko ir tiek. Kaila puikiai suvokė, jog Kevinas yra suaugęs vyras ir nereikia jo vedžioti pasigriebus jo už rankos it mažą, nepaklusnų vaiką, tik ir laukiantį momento, kada galės sprukti šalin ir nerti į platų pasaulį. Užsiminė, tai užsiminė ta tema, nieko ten baisaus, galbūt truputį skaudu, bet pilnai suprantama ir neišvengiama. Gyvenimas negalėjo susidėti vien iš gražių dalykų, reikėjo, kad periodiškai pasitaikytų ir kas nors ne tokio malonaus, sudėtingesnio, kadangi tik taip gražūs dalykai ir įgaudavo savo prasmę. Jei viskas būtų vien gera, žmogus pamažu pradėtų neberegėti to gerumo, o jei bloga, tuomet veikiausiai teks skęsti depresijos liūne. Čia irgi egzistavo tam tikra harmonija, kurios nederėjo drumsti, reikėjo tiesiog su tuo susitaikyti ir keliauti į priekį, skintis link naujų išbandymų bei pasiimti laukiančius prizus. Tamsiaplaukė žvilgsniu pasekė Kevino žvilgsnį ir išvydusi, kiek valandų rodo ant spintelės esantis laikrodis - nei kiek nenustebo. Nieko kito tikėtis ir nereikėjo, kai jiedu išsunkė iš savęs paskutinius jėgų trupinėlius, o normalaus poilsio jau seniai nebuvo regėję. Sugrąžinusi akis ties mylimuoju, ji apgailestaujančiai šyptelėjo ir tiek.
-Nepakenks vieną dieną bent truputėlį patinginiauti, o formos taip greit juk neprarasi,-tarstelėjo prieš vaikinui paveliant jos plaukus. Nutaisiusi tariamai itin nepatenkintą veido išraišką, Kaila primerkė akis ir dėbtelėjo į Kevį, deja, ilgai tokios vaidinti nesugebėjo ir tuojau dusliai nusijuokė, sugrįždama prie įprastos, ramios veido išraiškos ir meilios šypsenos veide.
-Tingiu keltis. Aplamai... Tingiu kažką daryti,-lyg besiskųsdama sumurmėjo ir veidu įsikniaubė į mylimojo krūtinę bei užmerkė akis. Kaila vis dar negalėjo atsidžiaugti, kad Kevinas pagaliau sugrįžo ir jai visiškai nesinorėjo palikti jo nei minutėlei, nors žinojo, kad visą likusią dieną jie taip tikrai nesivolios pataluose, nors... Šiuo metu vargu ar ji priešintųsi tokiai minčiai.

Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 21 07 2013, 5:02 pm

-o jeigu prarasiu? Tapsiu visai nebegražus, tada manęs nebemylėsi ir bus ne pyragai tuomet man,-ištarė nutaisęs liūdną balso toną, bet aiškiai vaidindamas. Kevinas puikiai vaidina, bet šį kartą jis specialiai vaidino matomai, juoko forma, dar ir balsą paplonindamas ir kelioms sekundėms tapdamas kaip mažu berniuku, iš kurio būtų grasinama atimti saldainius už blogą elgesį ir aiškindamas, kaip jis verks, kai juos atims (puikus palyginimas..:D). Išvydęs tą le piktą Kailos miną, Kevis ne tai, kad susikrimto už savo elgesį, o tik garsiai bei užkrečiamai nusijuokė, dar labiau pirštais suveldamas jos ir taip suveltą ševeliūrą.
-tada galim vartytis lovoj, o jeigu ko nors norėsi, aš atsiųsiu tau tą ką nors su savo telekinezės pagalba. Bet ką, kas yra namie..-šyptelėjo, žvelgdamas į mylimosios viršugalvį. Kadangi Kaila gulėjo įsikniaubus veidu į jo krūtinę, jis smarkiai sukrutėjo, negailestingai sukrutindamas ir merginą, o tada suėmęs abiem rankom ją už klubų, kilstelėjo aukštyn, balsu pakviesdamas ją, jog ateitų pas jį. Jis užsikėlė visą merginos kūną ant savęs ir iš apačios spoksojo į Kailą,-tu valgei ką nors, kol manęs nebuvo? Tu lengvesnė nei buvai seniau. Daug lengvesnė. O ir seniau buvai kaip pūkelis.-suraukė kaktą ir pirštu perbraukė per Kailos skruostą. Pirštui nukeliavus iki jos smakro, Kevis jį suėmė keliais pirštais ir lūpomis perbraukė per josios saldžias lūpas švelniai ir vos vos prisiliesdamas.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 21 07 2013, 5:48 pm

Kad ir koks geras aktorius Kevinas būtų, kaži ar jam pavyktų apdumti kone kiaurai jį permatančią Kailą. Ji pernelyg gerai pažinojo mylimąjį, todėl dėdamasis siaubingai susikrimtusiu misteriu tobulybe, pamišusiu dėl savo išvaizdos puoselėjimo, jis jos neapgaus. Vaidyba, kad ir kokia profesionali, vis tiek liko vaidyba ir turėjo spragų, už kurių tamsiaplaukė ir galėjo užsikabinti bei atpažinti melą nuo tiesos. O kai Kevinas pernelyg nesistengė, viskas tapo tik dar paprasčiau. Kaži ar ta meilė taip imtų ir prapultų vos tik jis įsigytų keletą papildomų kilogramų. Išvaizda, kad ir kokia svarbi, meilėje neatliko pirmaplanio vaidmens. Ji svarbiausia buvo tik pačioje pradžioje, kai žmonės atkreipia vienas į kitą dėmesį, o vėliau, nors ir pamažu, bet slinkdavo į antrą eilę.
-Jeigu bus jau labai prastai, tuomet galėsiu susiieškoti botagėlį ir šiek tiek tave pavaikyti aplink stadioną, kad visiškai nenusiristum,-vis dar įsikniaubusi veidu į mylimojo krūtinę, sumurmėjo lūpomis taip pakutendama jo odą. Vaikinui stipriai sujudėjus, tamsiaplaukė vos nenusirito nuo jo, bet paties Kevino pagalbos dėka atsidūrusi ant jo, Kaila įsitaisė patogiau ir tik gūžtelėjo pečiais nusukdama žvilgsnį šalin, kai jis paklausė, ar ji išvis kažką valgė, kol jo nebuvo.
-Faktiškai, žmogus nevalgant ir negeriant gali išgyventi iki penkių dienų, o tavęs nebuvo dvi savaites, tad... Tarkime, kad laikiausi šiokios tokios skysčių dietos, į racioną kartais įtraukdama ir kažką valgomo,-tyliai pasakė lyg būtų siaubingai prasikaltusi su tokiu elgesiu. Na, panašiai ir jautėsi, bet nieko su savimi negalėjo padaryti. Tuo metu jai maistas rūpėjo mažų mažiausiai. Valgant kąsnis po kąsnio stigdavo stemplėje ir vis grasindavo, jog iškops atgal. Panorusi susigauti pro šalį keliaujančias mylimojo lūpas, ji visgi susilaikė, nes norėjo išsakyti savo genialią mintį, užgimusią kvaištelėjusioje galvelėje.
-Žinai, ką sugalvojau? Tu galėsi bėgti, o aš važiuosi iš paskos su automobiliu, plaksiu tave botagėliu ir valgysiu, kad, kaip tu sakai, nebūčiau pūkeliu,-pagaliau sugrįžusi žvilgsniu ties mylimuoju, Kaila nekaltai šyptelėjo vildamasi, kad viskas bus nuleista juokų forma ir nereiks teisintis aiškinant, kodėl dingo kilogramas ar keli.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Sk. 21 07 2013, 11:38 pm

Vien išgirdęs žodį "botagėlis", Kevinas išsiviepė šelmiškai ir kiek vėjavaikiškai, kaip dieną aišku, kokia pirma mintis šovė vaikinui į galvą. Kailos lūpoms pakutenus Kevio krūtinę, jis pajuto, kaip plaukeliai ant jo rankų pasišiaušia, o oda pašiurpsta. Prikandęs lūpą jis atsikvėpė ir stebėjo Kailos išsidraikiusius plaukus su paslaptinga šypsena veide.
-iš kur tu gausi tą savo botagėlį? Maniau, kad moterys vaikosi vyrus su kočėlais...dažniausiai,-nusijuokė ir nuleidęs ranką, kuri buvo ant jos liemens, žemyn, ignybė Kailai į užpakaliuką, tyliai sukrizendamas. Patinka jam mylimosios sėdimoji, todėl ji pati kalta, kad Kevis vis gnaibo ją nepagailėdamas.
-na, sakydamas apie valgymą nelabai turėjau galvoje tiesioginę prasmę, tai buvo labiau perkeltinė, mat žinau, jog maistas yra būtinas organizmui, bet tiek to. Hm, kai netingėsiu pats keltis iš lovos, prišersiu tave už visą tą laiką. Tikiuosi, rasiu ką nors šaldytuve.. Ar nieko nenupirkai per tą laiką?-kilstelėjęs vieną antakį paklausė, nenuleisdamas akių nuo Kailos. Akys negalėjo nukrypt šonan ir praleist progą nužiūrėt mylimąją iš arti. Kad ir kiek kartų jis nužiūrinėjo Kailą, vis vien jam buvo ne gana, į tokį grožį jis galėtų žiūrėti visą dieną, nei karto nenusukant žvilgsnio šonan. Jeigu su Kaila jam reiktų kariauti "žvilgsnių" mušyje, kuriame būtų kaunamasi, kas pirmas nusuks akis , jis tikrai nepralaimėtų.
-o žinai ką aš sugalvojau? Jau geriau tą botagėlį lovoj panaudok kada.-linktelėjo galva, nusijuokdamas ir vėl gnybtelėdamas į Kailos riestą subinaitę. Išsišiepęs kaip velniukas, Kevinas pakštelėjo lūpomis merginai į skruostą.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 

Miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Miller-