It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 22 07 2013, 12:08 pm

Šelmiškoji Kevino šypsenėle kalbėjo pati už save, tad merginai nei nereikėjo galvoti, kokios mintys sukasi jo garbanotoje galvoje. Veikiausiai nei viena iš jų nebuvo padori ir artima kontekstui, kuriame mergina panaudojo tą nedorą botagėlio daiktavardį. Na taip, mažai kam šiais laikais kiltų asociacijos, susijusios su piemenimis, genančiais karvių bandą. Pirmiau jau prieš akis išdygtų apvalaina blondinė, dėvinti odinius drabužius ir laikanti rankoje tą patį botagėlį, kurį panaudos tikrai ne gyvulių ganymui.
-Neee, kočėlus naudoja tik nusivylusios namų šeimininkės, kiauras paras leidžiančios virtuvėje. Nebent... Jeigu kada nusidėsi man, tuomet gausi į kailį iš kočėlo,-pareiškė suraukusi veidelį. Galėtų atvanoti Keviną ir su kočėlu, bet va, kad jai ranka nekiltų vožtelėti jam. Nebent labai labai silpnai ir tik kai labai labai prisiprašytų, galutinai išvesdamas ją iš kantrybės, o pastarąjį dalyką padaryti sunku, mat nors ir senučiukė, kantrybės ji nestokojo. Kevinui žnybtelėjus į jos užpakaliuką, Kaila šiek tiek atsitraukė nuo vaikino ir nežymiai išsirietė. Merginos akys klastingai prisimerkė ir apdovanojo mylimąjį grasinančiu, bet nepiktu žvilgsniu.
-Šaldytuve maisto daugiau, negu reikia,-numykė ir vėl tuo prasikaltusiu balsu. O ji dėl tų nervų ne kartą ir ne du lankėsi parduotuvėje, šluodama iš lentynų viską, kas užkliūdavo už akių, bet kas kvailiausia, tai po poros dienų tekdavo viską mesti lauk, nes kam valgyti nebuvo. Ir visgi kiek ji nesąmonių Kaila pridarė, kol nebuvo Kevino. Va ką reiškia, kai šalia nėra žmogaus, kuris gali lengvai tave papurtyti ir atvesti į protą.
-Apsvarstysiu tokią galimybę, nors manau, kad puikiai apsieitume ir be jo,-tarstelėjo nutaisydama suktą šypseną ir pakilnojo antakius. Pamažu atsitiesusi, Kaila kurį laiką spoksojo į Keviną iš viršaus, o po to, uždėjusi vieną ranką ant jo pilvo preso, pradėjo pamažu linkti atgal prie vaikino, ranka braukdama aukštyn, iki pat kaklo, kurį staiga sugriebė pirštais lyg kokia plėšrūnė ir lengvai drykstelėjo nagais, palikdama rausvas įbrėžimų žymes. Pilnai palinkusi link Kevio, tamsiaplaukė priglaudė lūpas prie jo kaklo ir švelniai brūkštelėjo per raustelėjusius lopinėlius.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 22 07 2013, 8:35 pm

Gal kam ir išdygtų prieš akis kažkokia labai jau figūringa blondinė, apsirengusi odiniais drabužiais, bet Keviui išlenda vaizduotėj būtent Kaila. Nuo tokių minčių Kevinui teko stipriai sukąsti apatinę lūpą, kad nesusijaudintų dėl to. O dar kai ta jo vaizduotė ypatingai laki, ypač kai kalbama apie Kailą, tai įsivaizduoti nebuvo sunku, o ir vaizdai atrodė tokie tikri, lyg jis prisimintų įvykį, įvykusį anądien.
-ar aš galėčiau taip nusidėt, kad muštum mane su kočėlu?-paklausė, nutaisydamas tokias mielas, kaip mažo kačiuko akytes, šiek tiek iškeldamas antakius, bet staiga jo ta veido mimika persikeitė į vėl tą šėlmišką, mat jam į galvą vėl nedorios mintys atžygiavo visai neprašytos,-nors tu net su kočėlu atrodytum seksualiai, todėl kaži, ar leisčiau tau juo pasinaudoti,-ištarė, išsiviepdamas tokia velniukiška šypsena, lyg būtų ką sumanęs. Mylimajai kaip katytei išsirietus, Kevis švelniai perbraukė delnu per jos užpakaliuką, šį kartą jo pagailėdamas ir švelniai paglostydamas.
-puiku, tada galėsiu užšerti tave negyvai, kol galiausiai nutuksi. Tada galėsim kartu sportuoti,-klastingai šypsodamasis ištarė, stebėdamas Kailos lūpas, kurios atrodė tokios saldžios bei putlios, todėl Keviui taip norėjosi į jas įsisiurbti, kad tas vos tvėrėsi to nepadaręs. Gerai, kad ji buvo atsitraukusi nuo jo, o tai tada jis neatsakytų už savo veiksmus. Lyg perskaičius, Kevino mintis, Kaila ėmė lėtai lenktis prie jo ir aršiai brūkštelėjo nagais per jo kaklą, palikdama trumpalaikį randelį, kuris Kevinui visai patiko, nors ir negalėjo pamatyti jo ir pasigrožėti. Vaikinas atlošė galvą ir vos vos pravėrė burną, iš kurios išsprūdo atodūsis, susipynęs su urzgimu. Besimėgaudamas nors ir trumpu, bet maloniu Kailos lūpų prisilietimu, Kevis perkėlė rankas jai ant nugaros, o tada jos lėtai nuslydo iki jos liemens ir...netikėtai vaikinas sukuteno Kailą, vėjavaikiškai nusijuokdamas.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 22 07 2013, 9:26 pm

Mažai kas Kailai teikė tiek malonumo, kiek galėjimas matyti, kaip mylimasis vos vos tveria savame kailyje, kai mergina vis provokuoja jį be menkiausio pasigailėjimo. O kartais juk visai malonu, kai kažkas per tave neturi ramybės gerąja prasme. Žinoma, ji stengėsi per daug neįsišėlti ir paerzindavo vaikiną tik kartais, mat jeigu elgtųsi taip ištisai, Kevinas arba netektų kantrybės, arba priprastų ir nereaguotų į Kailos provokacijas. Nutaisyta Kevino veido išraiška privertė Kailą nejučiomis kvailai išsišiepti nuo ausies iki ausies. Jis atrodė taip mielai, kad ji nesugebėjo neišsiviepti lyg matydama mielą, pūkuota kačiuką ar šuniuką, kurį tik ir norisi užmyluoti. Būti angelėliu, ar bent tokiu apsimesti Kevinas tikrai mokėjo, o šis talentas lengvai nuginkluodavo tamsiaplaukę, kurios galvoje prieš akimirką zujusios nedoros mintys, spėjo pavirsti į dūmą. Pažvelgus į būtent taip atrodantį Kevį vargu ar kam kiltų bent viena, klastinga mintis. Taip jis galėtų sutirpdyti milijonų merginų širdis, kaip antai kątik padarė su Kailos širdimi. Į vaikino veidą grįžusi šelmiška šypsena sugrąžino garbanotas mintis ir į merginos galvą. Ji taip pat vėl nutaisė suktą šypsnį.
-Su kočėlu atrodyčiau taip seksualiai, kad parsiverstum mane tiesiog ant virtuvės stalo?,-kiek dvejodama paklausė ir kilstelėjo antakius klausiamai spoksodama į Keviną. Daugiau tamsiaplaukė nieko nebesakė, tik bėrė mažais bučinukais Kevino kaklą, tartum apimta graužaties, kad prieš akimirką jį truputį sužalojo, nors išties jai viso labo patiko sukelti lengvutį kutenimą tokioje jautrioje vietoje. Pagaliau baigusi "gydymo" procedūrą, Kaila kilstelėjo galvą ir lenkėsi link Kevino lūpų, bet šis kaip tik tuomet pradėjo ją kutenti, tad neilgai trukus pasigirdo duslus merginos juokas, laipsniškai vis garsėjantis. Pasimuisčiusi, ji nusirideno vaikino ir bijodama dar vienos jo atakos bei susisuko į antklodę, palikdama matomą tik viršugalvį. Dabar Kaila galėjo drąsiai keliauti į filmo ,,Mumija" atranką ir tikėtis gauti pačios mumijos vaidmenį. Pasitraukusi kuo toliau nuo Kevino, Kaila laukė, ką šis darys.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 22 07 2013, 10:36 pm

Kevinui nereikėjo tirpydyti kitų merginų širdis, kai galiausiai jam pavyko sutirpdyti vienos, tobulos merginos, šiuo metu kaip tik išsitiesusios ant jo, širdį. Jam daugiau nieko nereikėjo, kai pasiekė savo tikslą, kurio jis nesiruošia paleisti visą likusį savo gyvenimą. Ko daugiau norėti, kai šalia turi mylintį žmogų, kurį ir pats myli iš visos širdies. Tada jau tikrai nereikia nieko kito.
-galbūt net nesusivaldęs parsiversčiau ir ant grindų. Taip, kad žinok, kad prie manęs su kočėlais elkis atsargiai, mat galiu nesusivaldyti,-patarė ir linktelėjo galva nežymiai, nusišypsodamas miela, maža, bet nuoširdžia šypsena. Kai Kaila ėmė bučiuoti jo kaklą, o ne tik šiaip erzinančiai perbraukti lūpomis vos vos per jo odą, Kevis išsiviepęs gulėjo, mėgaudamasis putliomis mylimosios lūpomis, kurios švelniai kutendamos vertė pašiurpti jo odą, o per nugarą perbėti daug šiurpų, kurie privertė Kevino visą kūną suvirpėti. Kailai nusiridenus nuo vaikino, jis aiktelėjo, mat nesitikėjo, kad ši taip padarys, o tada greit pasisuko į tą pusę, kur ji nuriedėjo, norėdamas suimti ją ir negyvai užkutenti. Dėja, mylimoji susisuko į antklodę, nepalikdama vietos, kurią Kevis galėtų sukutenti. Suraukęs kaktą, jis nuropojo per tą savo plačią lovą ir priropojęs prie Kailos, apsižergė ją kojomis, įtempdamas savo visus raumenis, kiek tik galėjo, norėjo pasirodyti kokioj gražioj formoj jis tebėra.
-begėdeeeeeee kooookiaaaaa,-nutęsė ir patempė lūpą, o tada netikėtai atrado antklodės galą ir nulipęs nuo Kailos, viena ranka suėmė vieną kampą. Nesmarkiai, bet veiksmingai stumtelėjęs merginą į kitą lovos pusę, išvyniojo ją kaip kokį lavašą, o pamatęs, kad ši tuojpat gali iškristi iš kitos pusės, jis žaibišku greičiu atsidūrė virš mylimosios, vėl apsižergęs ją kojomis.-nepabėgsi nuo manęs, mažute,-vaikiškai nusišypsojęs ištarė, tebeklūpėdamas virš Kailos, apsižergęs jos klubus savo stipriomis kojomis. Palinkęs arčiau mylimosios, suėmė ir jos rankas,  bei jas prispaudė prie Kailos šonų, neleisdamas jai pasipriešinti. Stebėdamas merginą iš viršaus, Kevinas šypsojosi jau nebe kaip tas mielas kačiukas, o kaip tikras velnias, ruošdamasis kažką blogo padaryti.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 22 07 2013, 11:22 pm

Kaila neklydo tikėdamasi, kad Kevinas neleis jai taip lengvai išsisukti ir nepaliks gulėti jos it mumijos, kol ji rimtai pradės panašėti į tokią. Nuobodžiaujančiu žvilgsniu tyrinėjusi lubas, tamsiaplaukė keletą kartų mestelėjo akį ir į Kevį, vis tikrindama ar šis neartėja. Vaikinui staiga atsidūrus virš jos, mergina išplėtė akis iš nuostabos ir suvaidintos baimės. Ko jau ko, bet Kevino ji tikrai niekada nebijojo ir vargu ar kada bijos. Būdamas tokiu mielu ir švelniu jis nesuteikė nei menkiausio preteksto manyti, kad gali būti ir visiškai kitokiu, būtent tokiu, kokio Kailai reiktų ir prisibijoti. Jai jis visada išliks pačiu mieliausiu, gražiausiu ir kartu paprasčiausiai tobuliausiu bei mylimiausiu vyru. Nužiūrėjusi mylimąjį, Kaila prikando apatinę lūpą ir tyliai, kone bejėgiškai atsiduso. Parodykit kitą, tokį dailų vyriškį, kuris nevaikšto pasipūtęs it gaidys dėl to, kad sugeba prikaustyti dėmesį ir priversti varvinti seilę net abejingiausias iš abejingiausių. Nėra tokio. Tik vienintelis jos Kevinas toks išskirtinis. Ar todėl, kad jis buvo ypatingas, ar dėl to, kad jis buvo būtent jos. O gal dėl abiejų priežasčių. Dėl neaprėpiamos meilės šiam vaikinui jis ir tapo jai tokiu ypatingu. Net ir praėjus ilgam laiko tarpui ji nematė jo trūkumų, o širdyje plazdantis meilės paukštis spurdėjo tik sparčiau ir sparčiau, vis išaukdamas naujus vėjo gūsius, sukeliančius jausmų potvynio bangas. Sako, kad meilė su laiku ima blėsti, bet Kaila galėjo drąsiai teigti, jog su laiku ji auga. Jei tik pora puoselėja užgimusius jausmus ir neleidžia sunkumams visko užtemdyti, tada... Tada jie išties sugebės mylėti vienas kitą, kad ir visą amžinybę.
-Tai tu begėėėdis, puldinėji bejėgę merginą,-nutęsė pamėgdžiodama Kevį ir sukrizeno. O jiedu dabar tikrai priminė du, lengvai nuo proto nušokusius suaugusiuosius, kurie giliai širdyse tebesijautė esantys vaikais. Svarbiausia, kad nieko blogo tame nebuvo. Kartais visiems sveika pakvailioti. Išvyniota iš savo priedangos, Kaila sucypė, nes išties mažai trūko, jog nusiristų nuo lovos per kitą kraštą, tik Kevino dėka taip nenutiko. Vaikinui prispaudus jos rankas prie šonų, mergina įtariai prisimerkė. Iš pradžių jos veidas atrodė ramus, bet neilgai trukus į jį sugrįžo kreiva šypsena, kilstelėjanti kairį lūpų kamputį aukščiau.
-O aš ir nesiruošiu bėgti,-tarstelėjo ir parodė Keviui liežuvį. Truputį pasimuisčiusi, ji pakėlė akis į mylimąjį ir susigavo jo žvilgsnį.
-Ir ką dabar darysi?,-paklausė nei nemirktelėdama. Na, dabar Kaila atsidūrė visiškoje, akivaizdžiai kažką surezgusio  velniūkščio valioje, tad beliko tik pasiduoti ir tiek.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 23 07 2013, 8:46 pm

-ta bejėgė mergina pati prisiprašė būti užpulta,-pasiteisino ir nekaltai nusišypsojo, stebėdamas kiekvieną, net menkiausią Kailos krustelėjimą. Kevis nė už ką neleistų Kailai nusiristi nuo lovos, ypač kai jis pats ją pastūmė į kitą lovos kraštą, rizikuodamas, jog ši gali susižeisti. Bet jis visiškai pasitikėjo savo greita reakcija ir vikrumu, todėl iš šimto procentų, buvo tik vienas procentas, kad jo tas veiksmas nepavyks ir Kaila išsitėkš arba į sieną arba ant žemės. Kadangi Keviui pavyko saugiai sučiupti mylimąją, jo lūpose žaidė savimi pasitikinti, pergalinga šypsenėlė.
-kaip neįdomiai,-patempė lūpytę, stebėdamas Kailos iškištą liežuvį, po truputį atleisdamas gniaužtus, mat patikėjo, kad mergina nė nesiruošia priešintis.-nerodyk man liežuvio, mat galiu jį taip netyčia nukąsti,-patarė, palinksėdamas galva ir vėl išsiviepdamas. Stebėdamas mylimąją, jis matomai sukaukšėjo dantimis.
-dar galvoju... ar toliau tave laikyti savo gniaužtuose...ar šiek tiek pakankinti...-tardamas antrą variantą, Kevis atleido Kailos rankas ir savo dešinės rankos pirštais perbraukė per merginos pilvą, kildamas vis aukščiau, kol galiausiai pasiekė jos kaklą. Kelioms sekundėms sustabdęs ranką, galiausiai vėl lėtai ją nuleido iki jos pilvo, braukdamas pirštais per jos nuogą, šiltą bei švelnią odą.-...ar užkutenti,-tai ištarus, Kevio lūpose įsiplieskė ta pati velniukiška šypsena, kuri buvo šiek tiek prigesusi, ir tada  naudodamasis abiem savo rankomis, ėmė nesustodamas kutenti Kailos šonus.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 24 07 2013, 1:12 pm

Kevinui kaukštelėjus dantimis, Kaila kaip tyčia dar kartą parodė jam liežuvį ir nusivaipė tarsi sakydama, kad nei velnio jo nebijo. Liežuvį nukąs matot... Kaži kuris čia pirmiau be jo liktų. Vos tik išgirdus kažką apie kankinimus, tamsiaplaukės akys pamažu išsiplėtė ir nepatikliai dėbtelėjo į vaikiną, vildamasi, jog šis tik pajuokavo. Aišku, ji nepagalvojo, kad jis ją rimtai kankins, bet iškart susigaudė, jog veikiausiai gresia kutenimo ataka, o tai kur kas baisiau už daugelį kitokių kankinimo būdų. Bijojo Kaila kutenimo, dar ir kaip bijojo, tad nejučiomis susigūžė ir susiraukė, mintyse jau pradėjusi melstis, kad tik sulauktų pasigailėjimo. Mylimojo rankai keliaujant per jos kūną, ji atsipalaidavo nusprendusi, jog jis viso labo pagąsdino ją ir tiek, bet kai Kevino rankos atsidūrė prie jos liemens ir pradėjo kutenti, tamsiaplaukė vėl susigūžė, šį kartą jau apimta garsaus ir netylančio juoko. Kaila muistėsi bandydama išsisukti nuo vaikino rankų ir išvengti kutenimo, bet visos pastangos priešintis buvo bevertės. Nepraėjus nei minutėlei, jai pradėjo stigti oro, o akyse susikaupė juoko ašaros.
-Baaaik... Kevinaaai... Prašauuu,-per juoką nerišliai ištarė vis dar nerimastingai besimakaluodama po vaikinu. Vargais negalais atsitiesusi, kartu ji privertė atsitiesti ir Keviną, o tuomet sučiupo abi jo rankas ir užgriūdama ant vaikino, parvertė jį ant nugaros, jo rankas tvirtai prispausdama prie lovos. Ilgai mylimojo ji taip tikrai neišlaikys, bet bent jau trumpam nutrauks savo kančią. Tyliai sukikenusi, tamsiaplaukė pakibo virš Kevio ir spoksojo skaičiuodama kiek laiko sugebės sulaikyti jį. Palyginus su juo, tamsiaplaukė tebuvo šapelis, kurį galėtų nunešti ir stipresnis vėjo gūsis.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 24 07 2013, 4:37 pm

Mylimajai dar kartą iškišus liežuvį, Kevinas primerkė savo tamsiai mėlynas akis ir lėtai palinko prie merginos veido kaip žvėris, kurio laimikis įkliuvo į jo nagus, nebeturėdamas nė menkiausios progos pasprukti. Nors ir žadėjo nukąsti jos liežuvį, bet staiga jis taip ir sustingo virš Kailos, mat sugalvojo kai ką kitą. Jis negailestingai ir nepaliaujamai kuteno Kailą, visas išsiviepęs iki ausų, dėl to, kad atrado dar vieną merginos jautrią vietą ir kad ši taip dailiai juokėsi tokiu juoku, kurio Kevis galėtų klausytis ir klausytis, deja, tokį juoką galėjo išpešti tik kutendamas ją, o žinodamas tą jausmą, kurį patiria ji, Kevis šiek tiek susigūžė. Pagavusi momentą, kai Kevinas trumpam susigūžė, užsigalvojęs, Kaila pačiupo jį ir apsivertė su juo, pati atsirasdama virš jo. Išplėtęs akis, Kevis nustebęs stebėjo mylimąją, pakibusią virš jo. Staiga jo sumišusios akys susiaurėjo, mat vaikinas ir vėl nusišypsojo. Greit nužvelgęs mylimosios kūną iš apačios, Kevinas pasirėmė rankomis į lovą, taip pakildamas nuo jos. Žvilgsniu sugavęs Kailos lūpas, galiausiai ir savosiomis lūpomis jas susigavo ir karštai pabučiavo. Vieną ranką patraukęs nuo lovos, delną priglaudė Kailai prie skruosto ir švelniai per jį perbraukė. Nebenorėjo jis kankinti merginos, kad ir kaip smagu buvo klausyti jos juoko. Pirmą kartą Keviui patiko jos ašaros, ištryškusios dėl juoko. Vaikinas ir pats juokėsi, kai kuteno Kailą, todėl ilgai neišbuvo prispaudęs lūpų prie jos, mat kiek paduso. Trumpam atsitraukęs, jis greit įkvėpė kelis kartus oro ir vėl pabučiavo mylimąją.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 24 07 2013, 6:35 pm

Kaila išties retai kada juokdavosi, bet užtat jos veide kone kiekvieną dieną švytėjo plati šypsena, parodanti, kad ši mergina vis dar neprarado gyvenimo džiaugsmo. Senstant viskas pamažu nusibosta, niekas nebedomina taip, kaip tuomet, kai esi jaunas, gyveni triukšmingus jaunystės metus bei nieko nepažinodamas drąsiai neri į nuotykių jūras, jog susipažintum ir viską patirtum savu kailiu. Tamsiaplaukė nepasižymėjo ypatingu maištingumu ir aktyvumu jaunystėje, matyt dėl to iki šiol žvelgė į gyvenimą didelėmis akimis ir kasdien ėmė iš jo po naują smilčių sauja, kad galėtų išberti jas į gyvenimo paveikslą, atrandant ką nors naujo. Savaime aišku, ji bijojo, kad vieną rytą nubudusi nepajus širdyje to kirbėjimo, kurį sukėlė noras eiti neišmintais gyvenimo takais, bet kol jautė jį, tol gyveno ir mylėjo visa širdimi, taip viską nutapydama pačiomis šviesiausiomis spalvomis. Sumišęs Kevino žvilgsnis privertė Kailą piktdžiugiškai sukikenti. Pasitikusi artėjančias mylimojo lūpas, ji pasinėrė su juo į svaigulingą bučinį, o kai šis panoro atsitraukti - paleido. Uždėjusi abi savąsias plaštakas ant vaikino pečių, Kaila per  pertraukėlę taip pat godžiai traukė orą į plaučius, nes nebuvo spėjusi dorai atsikvėpti, kai Kevis ją kuteno. Sekančio bučinio metu viena merginos ranka atsidūrė vaikino plaukuose ir lengvai peštelėjo juos, o tuomet palengva vėlė pirštais. Pristigus oro, šį kartą  tamsiaplaukė atsitraukė pirmoji.
-O gal vis dėl to pagaliau ritamės iš lovos, a?,-atgavusi įprastą kvėpavimą paklausė. Be noro nusimaudyti nubudo ir skrandis, reikalaujantis maisto ir grasinantis skelbti streiką, jeigu artimiausiu metu negaus nieko, ką galėtų sudoroti ir paversti energija.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 24 07 2013, 8:52 pm

O Kevinas nors ir pagal žmones senas, jautėsi toks pats jaunas kaip ir neseniai sulaukęs pilnametystės vaikinas. Atrodo, kad kai jis nustojo fiziškai augti, taipogi ir biologiškai nustojo, jis tebesidžiaugė kiekviena diena. Kevis tikrai nėra visko išbandęs ir tebenori nuotykių, jam tas pats, jog jis gyvena jau septyniasdešimtuosius metus. Kaila ir Kevinas tebėra jauni padarai, palyginus su kitais. Dauguma mistinių būtybių jau pasiekę kelis tūkstančius metų, tad šiems dviems nė neverta lygiuotis į tokius. Pajutęs, kad Kaila įkišo pirštus jam į plaukus, Kevis visas suvirpėjo, lyg nukrėstas mažos elektros srovelės, tik ta srovelė buvo maloni. Merginai atsitraukus, Kevis palinko dar arčiau jos, nenorėdamas paleisti jos lūpų.
-mmmm,-tesumykė, pasimuistydamas lovoje, po Kaila. Žvelgdamas jai į akis, jis dar kartą prisiglaudė prie jos lūpų, neilgam bučiniui. Privertęs merginos burnelę prasiverti, išviliojo jos liežuvį savuoju ir nesmarkiai sukando tą Kailos liežuvėlį, kuris neseniai buvo išlindęs iš jos burnos, o Kevinas gi žadėjo jį nukąsti. Deja, jis to niekada negalėtų padaryt, todėl kelias sekundes palaikęs dantis sukandęs Kailos liežuvį, galiausiai atleido jį ir atsitraukė nuo merginos. Žaibišku greičiu išlindo iš po mylimosios ir iššoko iš lovos. Nuėjęs iki spintos, išsitraukė švarius savo rūbus ir juos neskubėdamas apsivilko. Atsitiesęs, Kevinas pažvelgė į Kailą.
-gal galiu pasiskolinti tavo telefoną? Savąjį mobilųjį pamečiau kažkur, o man reikia tėčiui parašyti arba paskambinti ir pranešti, kad man viskas gerai.. Nenoriu, jog jis jaudintųsi... O ir man reikia žinoti, ar jis...sveikas ir gyvas,-ištarė negarsiai, bet kad Kaila girdėtų, bet į ją jis nežiūrėjo, jo žvilgsnis buvo sukaustytas ties jo kelnių diržu, kurį jis segėsi, bekalbėdamas. Jam vėl į galvą grįžo tos mintys apie mirusią mamą ir tėtį, kuris buvo nemažiau palaužtas nei Kevinas. Tada jam atūžė mintis, kad tėtis galėjo nepakelti to skausmo vienas pats, ir jam baigtis galėjo daug liūdniau, nei Kevinui. Staiga vaikino rankose sutrupėjo diržo sagtis, Kevis sulaužė diržą, o galiausiai sviedė jį atgal į spintą. Sukandęs dantis, jis įsmeigė žvilgnį į grindis ir giliai įkvėpė. Jis dabar baisiausiai širdo ant savęs, kad paliko tėvą, kai jam labiausiai jo reikėjo, ir dėl to, kad tik dabar apie tai susiprotėjo.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 24 07 2013, 10:28 pm

Visiškai normalu, jog amžino gyvenimo dovanas gavusios būtybės dažnai nejausdavo laiko tėkmės ir nepasiduodavo jai, taip apsigindamos nuo senėjimo, ne tiek fizine, kiek dvasine prasme. Senatvė tebuvo žmogiškojo gyvenimo dalis, o jie ne žmonės, todėl senatvės jų gyvenime ir neturi būti, net ir dvasiškai. Tik tie, kurie skaičiavo tūkstantmečius, neišvengė jos. Tūkstančiai metų nebe šimtas, ar du, nors kai kam ir tiek kėlė šiurpą bei įrėžė gilius randus, išgręžė esybę. Kevinui palinkus link jos ir išsireikalavus dar vieno bučinio, jo metu Kailai dingtelėjo, jog tikrai liks be liežuvio. Na gerai, nedingtelėjo, per laki vaizduotė tik pasireiškė. Kaži kas tam garbaniui turėtų tvokstelėti į galvą, kad nei iš šio nei iš to nukąstų jai liežuvį. Beprotybė. Vaikinui nusiridenus nuo lovos, Kaila akimirkai pasiliko tysoti ant jos, gulėdama ant pilvo, o po to šiaip ne taip pasekė vaikino pavyzdžiu ir atsikėlė. Susiradusi savo chalatą, užsimetė jį ir sutvirtino surišdama dirželį tvirtu mazgu. Nupėdinusi iki veidrodžio, mergina atsargiai pažvelgė į šį ir vos necyptelėjo išvydusi atspindį jame. Jos plaukai labiau priminė tokius, kokiais puošiamos tos nedidukės, dekoratyvinės raganos, besijuokiančios šaižiu juoku. Būtent esanti tokia šiuo metu ji ir jautėsi. Skirtumas tik tas, kad Kaila ne dekoratyvinė, o normalaus sudėjimo ir ūgio mergina. Ir juokiasi ne kaip ragana. Turbūt. Gal. Bukai pavėpsojusi į save išplėstomis akimis, ji pasičiupo plaukų šepetį ir pradėjo šukuotis plaukus. Iš pradžių keletą kartų susiraukė, mat plaukų šepetys kaip reikiant peštelėjo, bet neilgai trukus jis jau palengva slydo per tamsias plaukų sruogas. Kai vaikinas prabilo, Kaila mestelėjo žvilgsnį į veidrodžio kampą, kuriame matėsi ir Kevino atspindys, nors ir ne visas. Minutėlę pamąsčiusi ir pagal įvykius atsekusi savo mobilaus telefono buvimo vietą, ji prašneko.
-Mano telefonas turėtų būti svetainėje, ant stalo,-sausokai tarstelėjo ir pabaigusi šukuotis, padėjo šepetį į vietą. Akims užkliuvus ties aplamdytu raminamųjų buteliuku, Kaila susiraukė ir gal kiek per staigiai pagriebusi jį, atsuko bei išbėrė visas tabletes į šiukšlinę. O jų jai neprireiks. Geriau išsikraustys iš proto, negu dar bent kartą nurys kažkokias tabletes. Neaiškios kilmės traškesys sugrąžino Kailą į realybę ir ji atsisuko į vaikino pusę su klausiamu žvilgsniu. Dar sekundėlė ir jos veidas pasislėpė už ramybės kaukės. Tyliai atsidususi tamsiaplaukė kone be jokio garso prislinko prie mylimojo ir atsargiai suėmė jo rankas savosiomis, priversdama atpalaiduoti vis dar sugniaužtus kumščius. Kaila vėl negalėjo pratarti nei žodžio, bet kaži ar žodžiai būtų kažką keitę. Žodžiai, tai tik spalvingi garsai, kurių dėka sėjamas kartus melas, o melo, net ir geranoriško, sėti ji nenorėjo. Viskas bus gerai? Galbūt. Taip? Ji nežinojo. Ne? Taip pat nežinojo. Kevino tėvui viskas gerai? Galbūt. Taip? Iš kur jai žinoti, jei matė jį tik vieną kartą ir tai visiškai paklaikusį bei sugniuždytą. Ne? Tada koks sumautas šiknius ir savanaudis jis turėtų būti, kad leistų sau ristis bedugnėn, sužalojant ir taip kaip reikiant sužeistą sūnų?
-Eik, paskambink jam,-tyliai sumurmėjo pakėlusi akis į Kevį. Nors šis ir buvo nunarinęs galvą, ji puikiai matė jo veidą. Ištiesusi dešinę ranką, Kaila švelniai perbraukė per mylimojo skruostą.


Paskutinį kartą redagavo Kayla Linette Lockhart, Kv. 25 07 2013, 12:32 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 24 07 2013, 11:31 pm

Kol Kevinas rengėsi, jo akys, kaip ir beveik visada, sekė Kailą, jos judesius, kurie vaikinui pasirodė tokie grakštūs ir atsargūs. Pats nesuprato, kodėl jam taip atrodė, bet netgi kiekvienas jos judesys jam atrodė tobulas, lyg Kaila būtų kokia karalienė. Jis taipogi atkreipė dėmesį į Kailos surauktą veidelį, jai bežiūrint į veidrodį, o tada jau į to suraukto veido kaltininką. Jos plaukai buvo taip išsidraikę, kad tikrai priminė kažkokios raganaitės ševeliūrą ir tai privertė Kevį suprunkšti, mat prie tokios jos išvaizdos Kevinas prikišo nagus ir jeigu ne jo darbas, tai Kailos plaukai dar visai padoriai atrodytų. Stebėdamas mylimąją, Kevinas pats persibraukė pirštais per savo šiurkščius plaukus, kurie taipogi buvo suvelti ir jeigu jis būtų pažvelgęs į veidrodį, pamatytų išsipešiojusį viščiuką. Kailai paaiškinus, kur yra telefonas, Kevis tik linktelėjo galva ir išspaudė kreivą šypsnį. Išvydęs, kad mylimoji meta lauk tuos prakeiktus chemikalus į šiukšliadėžę, Kevino lūpose jau savaime atsirado šypsnis. Jis be galo džiaugėsi, kad mergina pasirinko tokį kelią, dabar telieka tikėtis, kad ji daugiau nebeįsimes to šlamšto į burną. Bet Kevinas tikėjo Kaila, žinojo, kad ji nebevartos raminančiųjų, na, nebent jau tikrai prireiks, bet bent jau stengsis jų nebegert. Po staigaus ir netikėto, bet švelnaus ir atsargaus prisilietimo , Kevis tuoj pat atleido kumščius, kurie prieš Kailą atrodė nekaip, lyg jis ruoštųsi jai smogti, bet tokia mintis jam net neatėjo. Na, gali būti, kad toks Kevino šeimos bruožas - nelaimei nutikus, užsisklęsti savyje ir bėgti nuo visko, kas supa aplink, ir tik susivokus, kad neįmanoma pabėgti nuo realybės, grįžti atgal ir atpirkti už tai, ką pridirbo taip kvailai besielgiant.
-myliu Tave, brangioji,-sušnabždėjo, kairiąja ranka sugaudamas josios ranką, kuri slydo jo skruostu, o tada lėtai nuleido judviejų rankas, ir pabučiavęs Kailai į nosies galiuką, atsitraukė nuo jos, pažvelgė liūdnomis akimis, lyg žinotų, kad jo tėvui nutiko kas negerai, ir išėjo iš kambario, tyliai užverdamas duris.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Kv. 25 07 2013, 12:17 am

Kaila žinojo, kad nebus taip lengva viską sustatyti į vietas, kuriose tas viskas buvo prieš nelaimę, bet nusiteikė, kad teks susiimti ir palaikyti Keviną, nes šito jam reikia labiausiai. Vienu metu ji pati jautėsi tokia palūžusi, kad galvojo, jog atėjo galas, jie abu prasmegs velniop ir tik stebuklo dėka viskas pasisuko kita linkme. Tamsiaplaukė atrado savyje jėgų ir prisiminė, kaip pati jautėsi netekusi globėjų. Tokia skausminga patirtis leido suvokti, ko reikia ją išgyvenančiam žmogui ir Kaila įsitikino, kad galės pagelbėti mylimajam. Visapusiškas palaikymas, supratingumas, kantrumas, šiluma ir meilė - bene svarbiausi dalykai, kuriuos ji neabejotinai galėjo duoti jam mainais neprašydama visiškai nieko. Mergina su mielu noru pasiimtų dalį Kevino skausmo sau, ar jei tik būtų įmanoma, kad ir visą. Jo laimė buvo ir jos laimė, o jo skausmas buvo ir jos skausmas.
-Aš irgi myliu tave, mano angelėli,-negarsiai pratarė ir padrąsinamai nusišypsojo Keviui. Nulydėjusi vaikiną žvilgsniu, Kaila kurį laiką pastoviniavo toje pačioje vietoje. Vangiai apsidairiusi, tamsiaplaukė priėjo prie lovos ir paklojo ją, iš pradžių pataisydama paklodę, tuomet išpurendama pagalves ir apklotą. Pakėlusi nuo grindų savo numestus naktinius, nupėdino iki spintos, padėjo šiuos ten ir kartu išsirinkusi naujus drabužius sau, išėjo iš miegamojo tiesiu taikiniu link vonios kambario, į kurį užsukti norėjo jau senokai.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 

Miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Miller-