It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Vonios kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Vonios kambarys   Sk. 24 03 2013, 11:42 am

.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Pir. 15 04 2013, 8:27 pm

Atžingsniavęs čia, uždarė duris paskui save ir įsijungė šviesą, kadangi vonios kambary buvo tik vienas, mažas langiukas, kuris nesuteikė pakankamai šviesos, kad galėtum pamatyti, kas čia kur stovi. Priėjęs prie spintelės, vaikinas padėjo ten švarius savo rūbus, o iš senųjų išsinėrė kaip kokia gyvatė iš senos odos. Nebuvo ten jam daug ką rengtis, jo gražiuosius marškinius sugadino demonė, o to jis neatleis. Visus nešvarius rūbus Kevinas sumetė į skalbinių dėžę, o tada pats nuėjo iki kriauklės, virš kurios kabėjo veidrodis. Apžiūrėjęs vietą, kurioje neseniai buvo didžiulė atvira žaizda, jis atsiduso ir pirštų galiukais persibraukė per sukrešėjusį kraują, kuris buvo sustingęs nuo Kevino kaklo iki pat krūtinės. Galiausiai jis atlipo nuo to veidrodžio ir nužingsniavo iki dušo kabinos, į kurią įlipo. Pasileidęs šaltą vandenį, nusiprausė, išsišveitė nepriekaištingai ir galiausiai išlipo iš ten visas švarus ir kvepiantis. Norėjo kuo greičiau apsisukti, nes kambaryje jo dar (turbūt) tebelaukė Kayla. Pasigavęs švarų rankšluostį, kuris kabėjo netoli dušo kabinos, nusisausino ir apsirengė švariais rūbais, kurie buvo ant spintelės. Vėl priėjęs prie kriauklės, jis išsiplovė dantis, susitvarkė ir galiausiai mestelėjęs žvilgsnį į veidrodį, išpėdino varvančiais plaukais.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Antr. 09 07 2013, 2:33 pm

Atsvyravusi su Kevinu iki vonios kambario durų, mergina nulenkė rankeną ir stumtelėjo duris, plačiai jas praverdama. Prieš jiems įžengiant į patalpą, Kaila sugraibė jungiklį sienoje ir įjungė šviesą. Pavedėjusi Kevį iki skalbyklės, tamsiaplaukė atrėmė jį į prietaisą,vildamasi, kad šio jis nenugriaus, jeigu galva vėl pradės svaigti taip, kad neteks kontrolės. Pati priėjusi prie kriauklės, atvėrė po ja esančios spintelės viršutinį stalčiuką, kuriame buvo visi vaistai ir po neilgai trukusių paieškų, ištraukė vieną dėžutę su vaistams įprastu, keistu ir nieko nesakančiu pavadinimu. Paėmusi stiklinę, kaip tyčia stovėjusią ant kriauklės krašto, mergina pripylė į šią šilto vandens ir tuomet įmetė dvi tabletes iš pakuotės. Tabletės kaip mat ištirpo, skleisdamos šnypščiantį garsą. Pasisukusi į Keviną, mergina ištiesė link jo ranką, kurioje laikė stiklinę.
-Išgerk šitą, palengvės... Arba ne,-pagaliau prabilo nieko gero nežadančiu, įsakmiu tonu. Jos žvilgsnis irgi neatrodė pernelyg meilus, veikiau susirūpinęs ir bylojantis, kad neverta mėginti prieštarauti. Šiltame vandenyje ištirpintos tabletės turėjo išprovokuoti vėmimą arba... Viduriavimą. Vienu arba kitu atveju visas Kevino skrandžio ir žarnyno turinys iškeliaus lauk, o per kur, velniai žino. Mergina nieko jam nesakė apie galimas organizmo reakcijas į šį tirpalą, nes nujautė, kad jis pradės priešintis ir bandys išsisukinėti aiškindamas, kad jam jau geriau, nors akivaizdžiai matėsi, kad taip nėra. Štai jums ir susidėti su negailestinga medicinos sesele, nepabijančia priversti savo vaikiną suviduriuoti. Ir negi sakysit, kad ji nemiela ir nerūpestinga?
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Antr. 09 07 2013, 3:40 pm

Eidamas link vonios, Kevinas stengėsi eiti kuo stabiliau ir nenuvirsti su Kaila. Įžengęs į šį kambarį, vaikinas buvo atremtas į skalbyklę. Jis nesipriešino ir klusniai pasiliko atsirėmęs į prietaisą bei nuosėkliai sekė kiekvieną merginos judesį. Išgirdęs šnypštimą, kurį sukėlė į vandenį įmestos tabletės, Kevis įsmeigė akis į stiklinę, kurią Kaila laikė rankose ir po kiek laiko ją ištiesė link jo. Kiek padvejojęs, galiausiai Kevinas suėmė vis dar kruvina ranka tą stiklinę. Jis žiūrėjo į skystį kaip į kokius nuodus, lyg Kaila norėtų jį nunuodyti, taip norėdama atsikratyti Kevino. Nors ir buvo girtas, tokia mintis nė neatėjo jam į galvą. Tiesiog jis nemėgsta vaistų, ypač kurių nėra gėręs. Jis iš viso neturi supratimo, iš kur jie atsirado jo vonioje, prie kitų vaistų. Atsikvėpęs, vaikinas atplėšė žvilgsnį nuo stiklinės ir susitiko Kailos akis. Jis jau žiojosi prieštarauti dėl tų vaistų, bet vien išvydęs jos žvilgsnį, suprato, kad geriau jos nepykdyti. Jis įtikino save, kad reikia išgerti vaistus, bet tai ruošėsi daryt ne dėl savęs, o Kailos. Kilstelėjęs stiklinę, jis pauostė jos turinį ir sužiaupčiojo. Net neparagavęs, Kevis užsinorėjo vemti, tai ką kalbėti apie tai, kas bus, jam atsigėrus. Giliai įkvėpęs, lyg ruošdamasis šokti nuo tilto, jis priglaudė stiklinę sau prie lūpų ir gurkštelėjo mažą gurkšnelį, norėdamas paragauti ir sužinoti, kas per skonis šito daikto. Pajutęs, kad tuoj iš šleikštulio viską išspjaus, jis greit nurijo skystį ir visas sudrebėjo. Veido mimika pasidarė tokia, lyg jis būtų užvalgęs citrinos.
-dieve, kaip šlykštu...-ištarė, dar kartą nusipurtydamas. Bet, nepaisant šleikštulio, Kevis susiraukęs vos ne užsivertė stiklinę ir viską išmaukė keliais gurkšniais. Prasvirduliavęs pro Kailą, Kevinas padėjo jau tuščią stiklinę ant kriauklės ir atsiriaugėjo, mat vaistai ėmė veikt. Greičiau , nei jis tikėjosi. Delnus įrėmė į kriauklės kraštus ir laukė, kol pagerės. Kevinas nė nenumanė, kokį baisų poveikį sukels tie šlykštūs vaistai kurių skonį jis veikiausiai jus visą naktį. Po kiek laiko , vaikinui ėmė darytis dar blogiau, dar labiau maudė galvą, o pykinimas kuo toliau tuo didėjo.
-Kaila, gal.. gali palaukti ma...manęs kambarį? aš..o dieve..-užsidengė delnu burną, pajutęs, kad tuoj nebeišlaikys ir apsivems.-aš noriu susitvaryt, išsimaaudyt....-greit ištarė, vėl užspausdamas burną, kurią teko trumpam atleisti, kad Kaila išgirstų žodžius. Iš tiesų, jis ruošėsi pirma išsivemti, o tik tada išsimaudyti. Kevis nenorėjo, kad mylimoji matytų tą šlykštų vėmimo procesą.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Antr. 09 07 2013, 3:50 pm

O tai tebuvo eilinės tabletės, skirtos skausmo malšinimui, bet ištirpinus tinkamoje temperatūroje užvirdavo tikrą chaosą. Kaila irgi kreivokai žiūrėjo į visus medikamentus, nes daug maž numanė, ko juose yra, kad štai ir dabar, iš paprastų nuskausminamųjų gavo vos ne kokteilį organizmo valymui. Jei ne tokia opi situacija, su mielu noru būtų paieškojusi kito būdo, kaip pagelbėti Kevinui, bet kai jam reikėjo skubios pagalbos, neliko laiko mąstymui. Vaikinui paėmus iš jos stiklinę, tamsiaplaukė kurį laiką pasiliko toje pačioje vietoje ir kantriai laukė, kol Kevinas nustos raukytis kaip mažas vaikas bei išgers vaistus. Kol jis gėrė, ji žvilgsniu klajojo po patalpą, tartum kažko ieškodama ir kaip tyčia užmatė visai nevietoje, prie pat kriauklės, ant lentynėlės paliktą nėštumo testą. Akimirkai ji nustėro ir rodos, perbalo dar labiau, negu buvo iki šiol išbalusi. Gerai bent tiek, kad Kevinas kaži ar pastebėjo, nes buvo susitelkęs ties ta kankyne, kurią jam paruošė Kaila. Ištaikiusi progą, tamsiaplaukė stumtelėjo testą truputį toliau, paslėpdama jį už rankšluosčių, jog nekristų į akis. Kai Kevinas rijo paskutinį gurkšnį, mergina pradėjo palengva trauktis atatupsta, kadangi net ir nepaprašyta būtų dingusi iš vonios kambario. Daug ji visko mačiusi, turbūt daugiau, negu reiktų, bet nei vienam nepasidarys geriau nuo to, jeigu ji pasiliks čia, o ir vaizdelis... Tikrai ne iš gražiausių bus. Tamsiaplaukė nedvejodama linktelėjo ir apsisukusi ant kulno, išmovė iš vonios kambario, iš paskos tyliai užverdama duris.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Antr. 09 07 2013, 9:42 pm

Iš tiesų, Kevinas nė neatkreipė dėmesio į Kailos nėštumo testą ir tai, kad ji jį pastūmė kažkur tarp rankšluosčių. Tik užsivėrus durims iš kitos pusės, Kevinas pasileido vos ne keturiom prie tualeto ir atidaręs dangtį, palinko link klozeto ir paleido viską, kas buvo jo skrandyje. Jis išvėmė tik skystį, mat nieko nevalgė šiandien, tik gėrė. Kai jau manė, kad viskas baigėsi, mat jam nustojo skaudėti galvą, o ir nebepykino taip, Kevinui tik pradėjus stotis, vėl viskas sukilo. Tad jis vėl atsisėdo ant grindų ir vėl leido sau išsivemti.
...
Atsitraukęs nuo klozeto, vaikinas atsistojo ir nuleido vandenį. Uždengęs dangtį, jis atsikvėpė ir atgalia ranka nusivalė prakaitą sau nuo kaktos. Dabar jis jautėsi daug geriau, galvos beveik nebeskaudėjo, o pykinimas visai dingo. Net vaizdas nebesiliejo visiškai. Tingiai nusirengęs purvinus rūbus, juos iš karto sumetė į skalbimo mašiną, tik batus paliko ant žemės. Įlipęs į dušo kabiną, uždarė stiklines duris ir pasileido šaltą vandenį. Iš pradžių jam norėjosi aiktelėti dėl to šalto vandens, kuris sustingdė jo kūną. Tik po gerų, kelių minučių jis apsiprato su lediniu vandeniu. Tada jis išsišveitė kiekvieną kūno lopinėlį su dušo žele, o galvą kelis kartus su šampūnu. Kai tik buvo šimtaprocentiniškai švarus, Kevinas užsuko tą šaltą vandenį ir išlipo lauk iš dušo kabinos. Pagriebus vieną rankšluostį, Keviui už akių užkliuvo baltas daikčiukas, kuris buvo paslėptas už ką tik paimto rankšluosčio. Tada atsukęs prisiminimus  mintyse jis prisiminė, kaip Kaila ištiesė ranką, kai jis buvo įsirėmęs į kriauklę, ir stumtelėjo kažką. Apsivijęs rankšluosčiu klubus, Kevinas žengė žingsnį link kriauklės ir pačiupo tą daiktą. Supratęs, ką laiko rankose, vaikinas nustėro ir pajuto, kaip pyktis ir tuo pačiu sielvartas apima jį. Mažame ekranėlyje nieko nesimatė, mat buvo įskilęs būtent per tas vietas, kur turi būti brūkšniukai, parodantys atsakymą, bent jau taip tas daiktas veikė pagal Keviną. Susierzinęs jis padėjo panaudotą nėštumo testą atgal ir pažiūrėjo į savo atvaizdą veidrodyje. Kevinas atrodė beviltiškai. Ratilai po akimis, kurios aiškiai paraudusios, maža, netvarkinga barzda, plaukai susivėlę, bei keliais centimetrais ilgesni. Stengdamasis nežiūrėti į prietaisą, padėtą ant kriauklės, Kevis iš pradžių išsiplovė dantis, tada nusiskuto barzdą. Susitvarkęs, Kevinas apsimovė apatinius, o pačiupęs nėštumo testą nuo kriauklės, galiausiai išėjo iš vonios kambario, garsiai trenkdamas durimis iš paskos.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Kv. 25 07 2013, 12:49 am

Pagaliau pravėrusi vonios kambario duris, mergina įjungė čia šviesą ir įėjo į patalpą, tyliai užverdama duris sau iš paskos. Pasidėjusi atsineštus drabužius, Kaila atvėrė stiklines dušo kabinos duris ir atsuko karštą vandenį. Nusimetusi chalatėlį ir tiksliau pakabinusi jį ant pakabos, įsmuko į dušą, užverdama duris. Nusišveitusi kone kiekvieną odos lopinėlį ir du kartus išsitrinkusi galvą, tamsiaplaukė užsuko vandenį ir išlipo lauk. Pasiėmusi didelį rankšluostį, neskubėdama nusausino odą, o su mažesniuoju - stambiomis sruogomis krentančius ir vandens prisigėrusius plaukus. Apsirengusi atsineštus drabužius, rankšluosčius padžiovė ir tada nukulniavo iki kriauklės su veidrodžiu. Išsivaliusi dantis, Kaila taip pat išsidžiovino ir plaukus. Po šio, rytinio ritualo ji pasijuto kur kas geriau ir gyvybingesnė, todėl dabar galėjo drąsiai suktis namuose, aplink Keviną. Prieš išeidama ji įjungė skalbyklę ir va tuomet jau tikrai dingo iš vonios kambario, išjungusi jame šviesą.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   

Atgal į viršų Go down
 

Vonios kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Miller-