It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Antr. 30 04 2013, 10:39 pm

Tas Kailos įsispoksojimas į sieną sutrikdė Keviną ir šis atsiduso, nunarindamas savo galvą ir užsimerkdamas keliolikai sekundžių. Pasijuto toks nuignoruotas, bet tiek to. Jau geriau ji prabiltų, o ne sėdėtų ir nevėpsotų į sieną, statydama Keviną į ne itin malonią padėtį ir priversdama jo mintis plūsti jam į smegenis, sukelti jam daug klausimų, kuriuos jis klaustų nesustodamas. Jam nepatiko, kai Kaila šitaip tylėjo ir nieko jam nesakė, o paskui apsimesdama, kad nesuprato, ką jis turėjo omenyje myktelėdamas.
-neapsimesk, kad nieko nenutiko. Ar aš kažką padariau? Jei tau nejauku, atleisk, tiesiog...-greit išbėrė, kol galiausiai nutraukė neišsakytą sakinį. Jis pamanė, kad ši susinepatogino, kai Kevinas kilstelėjo jos palaidinę.. Vis dėl to, kai jis tai buvo padaręs, jis įsitempė it styga... Kevinas pakėlė savo galvą, pažiūrėdamas į Kailą šiek tiek liūdnomis akimis, o jo žvilgsnis reikalavo nuoširdaus paaiškinimo, kas iš tiesų nutiko ir kas dedasi jos dailioj ir protingoj galvelėj.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Tr. 01 05 2013, 7:04 am

Kaila tyliai atsiduso ir nežymiai susiraukė. Tikėjosi, kad Kevinas pernelyg nekreips dėmesio ir ji galės gražiai išsisukti nuo nereikalingų klausimų bei pasiteisinimų. Giliai įkvėpusi oro tarytum prieš ilgą kalbą, kurią ruoštųsi sakyti, tamsiaplaukė privertė save pasižiūrėti Kevinui į akis. Į speista į kampą greit nusprendė, kad neverta kurpti melų, kuriuose pasiklystų ir kuriais nei pati nepatikėtų, tad ką kalbėti apie Keviną. Šis iškart suvoktų, jog ji viso labo kurpia jam pasakėlę pasitelkusi vaizduotę, o ir Kailai liežuvis neapsiverstų, kad įtikinamai jam sumeluotų.
-Kaip čia pasakius... Truputį pažeidžiau privačią erdvę ir...,-dvejojančiu tonu pareiškė ir užtilo taip ir nepasakiusi, ką turėjo pasakyti.Šiek tiek palingavo galva į šonus ieškodama tinkamesnių žodžių, kurie tinkamai išreikštų viską, ką ji nori pasakyti. Rodos, jau pagaliau susikaupusi, Kaila vėl išsiblaškė. Niekaip negalėjo pripažinti, kad susimovė, nors atrodytų, kas gi čia tokio. Tiek metų nei karto nepasinaudojusi keistąja dovanėle staiga paslydo ir negana to - paslydo prieš mylimą žmogų, už ką norėjosi pasitraukti į tamsų kampą ir ten ilgai ilgai keikti save už žioplumą.
-Įsibroviau į tavo prisiminimus ir tiek,-galiausiai išpylė pati suirzusi, kad vis delsia ir nesugeba prisipažinti. Tik po akimirkos supratusi ką pasakė, Kaila vėl keiktelėjo save, nes tai nuskambėjo visai ne taip, kaip turėjo nuskambėti.
-Aš nepasielgiau taip specialiai..Visiškai netyčia. Net neturėjau minties taip elgtis, paprasčiausiai... Nežinau, kas pasidarė,-stipriai dvejodama pasakė. Merginos akys su bailumu žvelgė į Kevino akis. Kailai dingtelėjo, kad galbūt būtų geriau dingti iš vaikino akiračio ir leisti jam pagaliau pasiilsėti nuo jos. Faktas, kad buvimas su tokio... Hmm, įdomaus charakterio asmenybe išvargintų bet ką, o kai ta asmenybė pareiškia, jog įsiveržė į tavo prisiminimus, pamatė gal netgi pačius slapčiausius, norėtųsi ja gerai papurtyti ir subarti.
-Atsiprašau. Aš tikrai šito nenorėjau,-vos girdimai pridėjo ir tada nusliuogė nuo stalo, išsiplėšė iš Kevino glėbio ir paspruko netarusi daugiau nei vieno žodžio. Ir taip viskas aišku, kaip dieną. Ji bailė, nesugebanti stoti akis į akį su galimomis pasekmėmis.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Tr. 01 05 2013, 4:53 pm

Žvilgsniu tyrinėdamas Kailos veidą, Kevinas bandė išskaityti jos mintis iš kiekvieno jos veido raumens krustelėjimo, bet jam tai nepavyko, tad teko nusivilti ir laukti, kol Kaila kažką pasakys. Tos sekundės, kol ji tylėjo, Kevinui prabėgo kaip kokia valanda, todėl jis jau ėmė prieiti prie tokios išvados, kad ji nieko nebepasakys. Bet tik tai minčiai atsiradus, Kaila prakalbo. Po jos žodžių, Kevino kakta susiraukšlėjo kelioms sekundėms. Iš pradžių vaikinas ne tai, kad supyko, bet šiek tiek įsižeidė, bet tą įžeidimą tuoj pat pakeitė smalsumas, ką ji pamatė tuose jo prisiminimuose. Jis net nesiruošė klausti, ką ji pamatė, bet širdį vis nemaloniai kuteno nerimas. Nejaugi ji pamatė kažką negero?
-Kaila!-nepiktu balsu suriko, tiesdamas ranką į merginą, kad šią sugautų, bet ji vikriai atsitraukė nuo jo, palikdama jį visiškai vieną. Jis žiūrėjo į koridoriaus pusę ir bandė nuspėti, ką Kaila ten darė, kadangi siena trugdė jam pažiūrėt. Telekinezės pagalba jis laisvai būtų užrakinęs laukujės duris, bet suprato, kad Kaila nori palikti jį vieną, todėl jam teko paleisti ją. Tikrai jos nelaikys per prievartą pas save. Merginai užtrenkus duris, Kevinas pasijuto labiau vienišas, nei kada nors gyvenime buvo. Širdį sudiegė, o galvoj ėmė spengti. Iš nervų, Kevinas sučiupo vieną iš keturių kėdžių ir nusviedė į kitą kambario pusę. Kėdė sėkmingai nusileido, nesuduždama ir ant kojų, it koks žmogus po šuolio. Garsiai nusikeikęs, vaikinas nušlepsėjo iki kriauklės, iš spintelės išsitraukė stiklinę ir atsukęs čiaupą, prisipylė šalto vandens. Užsuko čiaupą ir ėmė godžiai gerti vandenį, kol galiausiai stiklinėj neliko nei lašo skysčio. Padėjęs tuščią stiklinę į kriauklę, vaikinas išėjo iš virtuvės, palikdamas jovalą ant stalo ir grindų.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Kv. 25 07 2013, 1:36 pm

Virtuvė virtuvė virtuvė... Kad ir dažnai lankėsi joje, Kaila senokai kažką gamino, nes nebuvo nei kam gaminti, nei noro tai daryti. Galėjo paplušėti vardan savęs, deja, į save paskutiniuoju metu buvo taip nuoširdžiai nusispjovusi, kad net graudu. Rodos, ji pamiršo, jog energijos šaltinis yra maistas ir nei elektra, nei saulės šviesa ji nepasikraus. Visa laimė, kad skrandis netylėjo ir prieštaravo bado dietai, pastoviai išsireikalaudamas bent keletos maisto kąsnelių, po kurių užsičiaupdavo iki sekančio karto. Įžengusi į virtuvę, tamsiaplaukė žvilgtelėjo pro langą, tuomet į laikrodį ir trumpam sustojusi susimąstė, ką pagaminus pusryčiams, ar tiksliau jau visiems pietums, mat laikrodžio rodyklė sėkmingai artėjo link antros valandos dienos. Į galvą nešovė jokia, greitai įgyvendinama idėja, o alkis šoko tą patį šokį drauge su skrandžiu, tad norėjosi kuo greičiau jį nuraminti. Prisiminusi, jog pirko vištienos kepsnelių, kuriuos tereikia iškepti, nes pastarieji jau paruošti gaminimui, Kaila nukulniavo iki šaldytuvo ir ištraukė juos iš jo. Uždėjusi ant viryklės keptuve, įjungė viryklę, o į keptuvę įpylė šiek tiek aliejaus ir kai tik keptuvė įkaito, mergina išpakavo kepsnelius bei įdėjo juos. Sumažinusi ugnį, tamsiaplaukė paliko viską kepti. Tuomet susirinko produktus salotoms ir pradėjo ruošti pastarąsias, retkarčiais vis prieidama prie viryklės ir pavartydama kepančią mėsą. Vien nuo ore pasklidusio kvapo apetitas išaugo kone dvigubai, kuo Kaila paslapčia nusistebėjo, nes manė, kad ilgokai negalės ramiai pasižiūrėti į valgį ir nenusipurtyti. Teberuošdama maistą, mergina nejučiomis pradėjo niūniuoti.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Kv. 25 07 2013, 6:43 pm

Tyliai įėjęs į virtuvę, Kevinas sustojo vidury jos ir giliai įkvėpė oro, kuris buvo pripildytas skanaus maisto kvapu. Jo pilvas tyliai sugurgė, primindamas Kevinui, kad ir jį pamaitinti reikia, ką vaikinas buvo užmiršęs per tą džiaugsmą, kad vėl susitiko mylimąją, sveiką ir gyvą. Kevino akys stebėjo Kailos nugarą ir rankas, kurios pjaustė daržoves. Tada jo žvilgsnis nuslydo iki jos užpakaliuko ir kaipmat Kevio lūpose sužaidė maža, šėlmiška šypsenėlė. Tyliai prisėlinęs prie mylimosios, apkabino ją per liemenį iš už nugaros bei priglaudė ją prie savęs. Vieną ranką patraukęs nuo Kailos liemens, pirštais suėmė jos kelias plaukų sruogas ir atitraukė jai nuo kaklo, o tada prisiglaudė lūpomis prie jos švelnios, šiltos odos
-mmm...-nutęsė, įkvėpdamas oro. Neaišku, ar jis tokį garsą išleido dėl to, kad Kaila kvepėjo savo maloniai saldžiu kvapu, ar maistas, čirškiantis keptuvėje. Kelias sekundes pasotvėjęs nejudėdamas, Kevinas galiausiai ėmė barstyti Kailos kaklą mažais bučinukais.Patraukęs pirštus nuo merginos plaukų, vėl sugrąžino ties jos liemenimi. Kadangi kitoj rankoj laikė Kailos telefoną, jį įkišo merginai į šortukų kišenę ir taip "netyčia" perbraukė savo vėsiais pirštais per jos šlaunį.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Kv. 25 07 2013, 7:40 pm

Kepsnialiams dailiai apskrudus ir pagaliau iškepus, mergina išėmė juos iš keptuvės ir sudėjo į didelę, baltą lėkštę. Išjungusi viryklę, tamsiaplaukė lėkštę padėjo ant stalo, o tuomet grįžo prie salotų ruošimo. Pjaustydama šviežias daržoves ir žerdama šias į dubenį, ji toliau tyliai tebeniūniavo įsijautusi į visą veiksmą, bet pasirodęs Kevinas šiek tiek išblaškė ją ir privertė trumpam stabtelėti. Nejučiomis nusišypsojusi tiek vaikinui, tiek sau, Kaila truputį palenkė galvą į šoną ir tyliai atsiduso, kai švelnios mylimojo lūpos prigludo prie jos kaklo. Oda nežymiai pašiurpo ir per ją nuvilnijo maloni šilumos banga, nutapiusi merginos lūpose kur kas ryškesnį šypsnį. Smulkūs bučinukai, kuriais Kevis bėrė jos kaklą, taip pat sukėlė nedidukes, bet lygiai tokias pat malonias šilumos bangas ir šiurpuliukus. Jie iš tamsiaplaukės galvos išpūtė slogias mintis, pradėjusias kauptis po to, kai jos mylimasis susierzino ir dalelė jo nuotaikos persimetė jai. Dabar Kailai dingtelėjo į galvą, jog viskas turbūt gerai, kadangi Kevinas nebeatrodė susikrimtęs, priešingai - atsipalaidavęs ir laimingas tiek, kiek gali būti laimingas žmogus, atsidūręs tokioje pat situacijoje, kokioje buvo jis. Paleidusi aštriabriaunio peilio rankeną, ji padėjo įrankį ant pjaustymo lentelės bei ištiesusi ranką link vaikino, priglaudė prie jo skruosto, kurį švelniai paglostė, o tuomet atitraukė pirštų galiukais perbėgdama per Kevino kaklą. Pajutusi, kaip jos mobilusis telefonas atsiduria šortukų kišenėje ir vėsus vaikino pirštai brūkšteli per šlaunį, Kaila atsiduso, kone bejėgiškai tirpdama mylimojo rankose. Tik keletas nekaltų prisilietimų ir ji pamiršo ją supantį pasaulį, pasilikdama tik su vaikinu. Gerai, kad keptuvė buvo išjungta, nes kitaip viskas garantuotai būtų pavirtę į juodą anglį.
-Pasikalbėjai su tėčiu?,-paklausė po minutėlės ir atmerkė akis, nors ir norėjo dar šiek tiek pasilepinti Kevino švelnumu, kurio gavo ir taip į valias, bet vis nepakako ir nepakako.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Pen. 26 07 2013, 12:20 am

Kevinas taip ir būtų tebučiavęs Kailos kaklą, pats mėgaudamasis jos švelnia, lygia, šilta ir savotiškai kvepiančia oda, bet tas merginos prisilietimas jam prie skruosto pažadino jį ir sugrąžino iš jo pasaulio, kuriame tebuvo jis ir mylimoji, daugiau niekas, joks daiktas ir jokia būtybė. Po Kailos klausimo, Kevis nežymiai linktelėjo galva, trumpam susimąstydamas ir bandydamas mintyse atgaminti tai, ką jam pasakė tėvas, kol jie kalbėjo telefonu. O jie kalbėjo ilgai, todėl teko kokias dešimt sekundžių pratylėti, beveik nejudant ir baisiai susimasčiusiam.
-taip, pasikalbėjau. Ir pažadėjau jam, kad atvažiuosiu pas jį su tavimi ir "normaliai" tave supažindinsiu su juo. Jis gailisi, kad teko tokiomis aplinkybėmis susipažinti su savo sūnaus mylimąja moterimi ir nori atpirkti savo kaltę, pasikviesdamas mus į svečius..-išmurmėjo Kailai į kaklą, paslapčia šypsodamasis. Kevio rankos lėtai nukeliavo iki merginos pilvo apačios ir tada šmurkštelėjo po jos palaidine. Vienos rankos delnu jis spūstelėjo mylimąją, taip priglausdamas ją arčiau savęs, o kita ėmė glamonėti jos kūną.-tikiuosi priimsi jo pasiūlymą ir padėsi ištesėti mano pažadą jam, nes sakė, kad labai nuliūs, jeigu nesupažindinsiu su tavimi. Aš irgi nuliūsiu,-paskutinius žodžius jis ištarė vos ne pašnibždom, veikiau sau, nei merginai. Kol Kevio rankos keliavo per Kailos kūną, jo lūpos ilgai neišbuvo apleidusios jos kaklą, todėl vaikinas vėl ėmė bučiuoti Kailos kaklą.  Prisiminęs merginos niūniavimą, kuris nutrūko Kevinui priartėjus prie jos, vaikinui netikėtai atėjo viena mintis į galvą, ir jis staiga abi rankas priglaudė prie jos pilvo ir švelniai per jį perbraukė,
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Pen. 26 07 2013, 9:38 am

Sekundės, kai Kevinas po klausimo tarsi apmirė ir sustingęs kurį laiką tylėjo, privertė Kailą šiek tiek sumišti, mat ši iškart puolė prie tokios mintie, jog ne viskas taip gerai baigėsi, kaip įsivaizdavo ir vėl nutiko kažkas baisaus, bet pajutusi, kaip vaikinas linkteli, ji palengva atsipalaidavo, nes nejučiomis truputį išsitempė. Kevinui užsiminus, kad jo tėvas norėtų atpirkti kaltę už prastą pirmą jų susitikimą, tamsiaplaukė nejučiomis nežymiai susiraukė, tartum tik dabar būtų prisiminusi, kaip viskas nutiko. Tą dieną ji kone užsipuolė Kevino tėvą, kai šis pareiškė, jog nežino, kur dingo jo sūnus. Tada ją taip suėmė įsiūtis, kad atrodė, jog galėtų sprogti ir sprogimo banga nušluotų viską aplink ją bent šimto kilometrų spinduliu. Nors Kevis ir nebuvo mažas vaikas, apie kurį tėvas turėtų žinoti viską nuo a iki z, Kaila vis tiek manė, kad bent jau esant tokiai padėčiai jis privalėjo neišleisti Kevino iš akiračio, kad būdamas tokios prastos būsenos, šis neiškrėstų ko nors beprotiško. Visa tai prisiminusi taip aiškiai, lyg tai būtų nutikę prieš akimirką, tamsiaplaukė susigėdo ir akimirką patylėjo.
-O aš jau maniau, kad jis vargiai norės dar kada nors mane pamatyti, kai taip... Taip jį užsipuoliau,-tyliai sumurmėjo ir atsiduso. Pirmąjį įspūdį jau šiaip ar taip paliko ne kokį, todėl mažų mažiausiai norėjo dar kada nors gyvenime bent kartą pasirodyti prieš mylimojo tėvą, bet žinojo, kad niekur nuo to nepabėgs, anksčiau ar vėliau Kevinas įkalbės ją ir teks raudonuojant iš gėdos prisiversti pažvelgti į vaikino tėvo akis. Neilgai trukus gėdos jausmą pakeitė graužatis dėl to, kad viską taip sugadino ir prisidėjo baltas pavydas, jog Kevinas tebeturi vieną iš savo tėvų bei gali su juo supažindinti savo merginą, kai tuo tarpu ši savo globėjus, kuriuos priėmė kaip tikrą šeimą, buvo palaidojusi, o biologiniai tėvai... Motina seniai užvertusi kojas, tėvo gyvenime akyse neregėjo ir nenorėjo regėti. Veikiausiai sutikusi tą suskį, perplėštų jam gerklę nei nedvejodama. Už ką? Šito paaiškinti ji negalėjo. Iš pačių gelmių kilo nesuvokiamas pyktis, užvaldantis protą ir reikalaujantis atsikratyti tuo, kurio, galima sakyti ir taip nebuvo. Egzistavo tik žinojimas, kad ji gimė toli gražu ne iš Šventosios Dvasios apsireiškimo, bet tuo viskas ir baigėsi. Jei tik tėvas netikėtai pasipainiotų jai po kojomis, Kaila jam vietos savo gyvenime nerastų. Nusikratytų juo, kartu pražudydama ir viską, kas su juo susiję. Mylimojo rankos, klaidžiojančios jos kūnu ir lūpos, švelniai tebeliečiančios kaklą, atitraukė merginos dėmesį nuo jovalo, užvirusio galvoje ir už tai tamsiaplaukė jautėsi nuoširdžiai dėkinga Kevinui, kuris ramino ją pats veikiausiai to nei nežinodamas. Nugara prigludusi ir prie Kevino, ji vėl užmerkė akis.
-Gerai, galėsim nuvykti pas jį drauge ir pabandyti susipažinto iš naujo,-tarstelėjo kiek dvejodama. Kad ir kankinama prieštaravimų, ji visgi sutiko, kadangi mažų mažiausiai norėjo nuliūdinti Keviną. Išgyvens kaip nors tą susitikimą. Jei ne dėl Kevino, tai dėl savęs. Būtų labai kvaila vengti to, kas kaži ar išvengiama. Staiga prie plokščio jos pilvuko prigludusios mylimojo rankos nesutrikdė Kailos. Viena merginos plaštaka kone savaime atsidūrė ant vaikino rankų ir tik atlikusi tą veiksmą, ji susivokė, ką padarė, o tuomet nusistebėjo. Tamsiaplaukė galėjo prisiekti, kad sugavo mintį, susikurpusią Kevino galvoje, todėl ir pasielgė taip.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Pen. 26 07 2013, 10:04 pm

Būtų melas, jei sakytum, kad Kevino tėvas jo nebandė sulaikyti. Tikrai ne. Tiesiog jam buvo taip pat sunku kaip ir Kevinui, galbūt net sunkiau, todėl laikyti sūnaus už rankutės jis nei galėjo, nei norėjo, mat Kevis suaugęs ir subrendęs vyras, mokantis pats savimi apsirūpinti, todėl tėvas negalėjo kas sekundę vis tikrinti, ar sūnus šalia jo, o vaikinui išvykus, jis manė, kad vaikis grįžo namo. Pasitaikius pirmai progai, vos ne kai tėvas nusuko žvilgsnį nuo jo, Kevis dingo. Kailos ir Kevino tėčio skambučiai lenktyniavo viens su kitu vaikino mobiliajame, o ir tėtis nesėdėjo rankų sudėjęs vienoje vietoje. Būtų Kevinas žinojęs, kaip mylimoji ir tėtis jo ieško it mažo vaiko, jis greičiausiai būtų supykęs ir įsižeidęs, lyg pats negalėtų savimi pasirūpinti. Jis grįžo, tad, reiškia, jis gali išgyventi ir vienas su savo skausmu. Na, žinoma, ne ilgai, mat pačios Kevino kojos vedė į namus, kur jo laukė mylimoji. Nebūtų jis tą dieną nusipirkęs alkoholio, būtų jau kitą dieną grįžęs namo. Tiesiog tai kirto jam per smegenis, jis greit apgirto, mat nėra pripratęs prie tokių stiprių alkoholinių gėrimų, ir visai nebesigaudė aplinkoje. Bet tai nereiškia, kad jei kas jį būtų užpuolę, jis nebūtų apsigynęs. Jis ir dalyvavo keliose muštynėse su vampyrais, bet tai jis prisimena blankiai. Tai, kad jis sveikas ir gyvas, tik įrodė, kad Kevinas laimėjo visas tas grūmtynes. O jeigu kalbėtume apie savižudybę, Kevinas to nepadarytų sau, žinodamas, kad šioj žemėj dar vaikšto jam artimi, mylintys žmonės.
-jis apie tai užsiminė, bet nesupyko, nors numanė, kad tu ant jo tebeširsti, mat manai, kad jis mane paleido tokioje situacijoje. O mano manymu, jis džiaugiasi, kad aš turiu moterį, kuri dėl manęs jaudinasi. Tiksliau, ne manau, o žinau. Mano tėvas nėra blogas žmogus, tai aš pasprukau jam iš akiračio, jis tikrai nebūtų manęs paleidęs vieno pačio, jei būtų žinojęs, kas laukia... Tiesą sakant, mane tai net šiek tiek erzina. Priverčiat mane jaustis mažu vaiku, kuris negali savimi pasirūpinti. Suprantu, kad nerimaujat ir visa kita...bet vistiek...-išsiliejo, atsidusdamas ir trumpam nustodamas bučiuoti mylimosios kaklą. Kiek pagalvojęs, Kevinas suprato, jog ir jis taip darytų, jei kas nors nutiktų Kailai.
-tai aš kaltas, kad jūs taip negražiai susipažinot...Buvau numatęs tai visai ne taip.-burbtelėjo, atitraukdamas veidą nuo Kailos kaklo. Pajutęs merginos rankas sau ant rankų, Kevinas nusišypsojo ir savo skruostą priglaudė prie mylimosios skruosto bei užmerkė akis.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Št. 27 07 2013, 7:53 am

Suaugęs, protingas ir savarankiškas vyras, pilnai gebantis pasirūpinti savimi ir atsakyti už savo veiksmus - tokiu jį laikė ir Kaila, ir Kevino tėvas, bet kažin ar bent vienam iš jų dėl to pavyko išvengti blogų minčių, kai tas vyras netaręs nei pusės žodžio pradingo skradžiai į žemę. Nori ar ne, savaime kūrėsi įvairiausi, kraupūs scenarijai, lydimi tokių pat kraują stingdančių vaizdinių. Jei Kevinas būtų dingęs trumpesnį laiką, keletą dienų, o ne savaičių, viso to pamišimo būtų išvengta, bet kai diena po dienos niekas nesulaukė iš jo jokios žinios, gavosi taip, kad galiausiai Kaila su Kevino tėvu pasiekė kone pamišimo ribą ir ieškojo jo kaip įmanydami. Tamsiaplaukė labiau už bet ką kitą bijojo prarasti savo mylimąjį, todėl neleido sau pagalvoti apie tai, jog galbūt Kevinui reikia ramybės, o ne jos globėjiško zirzimo aplink, kuris vargiai padėtų jam nusiraminti.  Skaudi tiesa, bet išgyvenus netektį kartais net artimiausi žmonės tampa priešais, kurių nesinori matyti akyse ir vieninteliai žodžiai besisukantys ant liežuvio galo - ,,palikit mane ramybėje" nors net ir po jų retai kada tą ramybę gauni. Visiems atrodo, kad kenčiančiajam reikia kuo daugiau dėmesio, globos ir meilės, kai tuo tarpu jis tenori pabėgti nuo viso pasaulio ir, kad ir užsidaręs motelio numeryje skandinti sielvartą alkoholyje, ką Kevinas turbūt ir darė. Kaila nedrįso jo klausti, ką visą tą laiką jis veikė, kur buvo, nes nujautė, kad mylimasis neturi noro apie tai kalbėti, o jei turės - atėjus laikui pats viską ir papasakos. Kad ir ką jis darė, tamsiaplaukė nesiruošė jo smerkti. Besiklausydama vaikino, mergina pradėjo glostyti jo ranką, nuo riešo pakildama iki alkūnės ir parkeliaudama žemyn. Jam nutilus, tamsiaplaukė kurį laiką neprabilo, mat dabar, negana viso to, pasijautė kalta ir dėl to, jog Kevinas jautėsi esantis, kaip mažas vaikas. Nesirūpink, negerai, rūpinkis, irgi negerai. Viduriuko išpešti ji nesugebėjo, kad ir kaip stengėsi ir dabar pasijuto tokia beviltiška, kad tik tyliai sumurmėjo kažką panašaus į ,,supratau" bei sugrąžino savo delną ant Kevino delnų, esančių ties jos pilvu.
-Kaip gavosi, taip. Aš pati kalta, kad nesugebėjau susivaldyti ir elgtis kaip normalus žmogus,-tyliai numykė. Per jautri ta Kaila, pernelyg viską prisileidžia iki pat širdies ir tuomet dar raukosi, jog kažkodėl įsiskausta ją. Palenkusi galvą žemyn, ji įsispoksojo į mylimojo ir savo rankas, o kai pakėlė galvą, pakštelėjo lūpomis Keviui į skruostą, kuriuo jis glaudėsi prie jos. Kailą kamavo ir daugiau negerų minčių, viena iš jų buvo ta, kad kaži ar jai su Kevinu pavyks susilaukti mažylio. Kuo toliau, tuo labiau ji artėjo link minties, kad toks noras yra atitrūkęs nuo realybės. Kad ir kaip bebūtų, Kevinui kol kas ji nesiryžo apie tai užsiminti, nors elgėsi labai nesąžiningai jo atžvilgiu.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Št. 27 07 2013, 5:58 pm

Nėra taip, kad Kevinui nepatiktų Kailos rūpestis, mat jam kaip tik patinka jis ir vaikinas tai labai labai vertina. Kita mergina Kailos vietoje greičiausiai pagalvotų, kad Kevis ją paliko ir ta nusispjautų bei nustotų ieškojusi jo, bet Kaila pasielgė kitaip. Na, o jeigu ta kita ir nebūtų palikusi jo, tai būtų tai padariusi Kevinui sugrįžus, prieš tai dar atskaičiusi moralą, aprėkusi ir aptrankiusi. Po mylimosios murmtelėjimo, Kevinas spūstelėjo jos pilvuką delnu, ant kurio puikavosi ir merginos delnas, o tada kita jis apsivijo jos kūną. Taip jis pabandė atsiprašyti už galimą įžeidimą, mat jis nenorėjo, kad mylimoji susikrimstų dėl jo pačio žodžių, kuriuos ji suprato ne taip. Na, Kevis pats savęs nesupranta, tai ką kalbėti apie Kailą..
-ne, ne, ne...-beneigdamas, jis nesmarkiai papurtė galvą, dar prieš Kailai sakant kitus žodžius.-aš tikrai vertinu tavo rūpinimąsi. Ir sakydamas apie savo jausmus, neturėjau to galvoje..-greit išbėrė, o tada sukando savo apatinę lūpą, suprasdamas, kad tada leptelėjo per daug, pastatydamas Kailą į nepatogią būseną,-atleisk, nemoku deramai paaiškinti.. aš ne tai norėjau pasakyti...-vos ne inkšdamas ištarė, stipriau apsivydamas Kailą.
-nekaltink savęs, Kaila. Tu TIKRAI nesi kalta dėl to, kas nutiko.-tvirčiau ištarė, suraukdamas kaktą.-geriau pasistenkim tai pamiršti.. Ir nekalbėkim apie tai. Bent jau ne dabar, kai noriu ramiai su tavimi pabūti...-atsiduso, pramerkdamas savo mėlynas akis. Gavęs bučkį į skruostą, Kevinas kilstelėjo lūpų kampučius ir išrietęs kaklą, bandė pasiekti Kailos lūpas, bet pasiekė tik jų kamputį , į kurį pakštelėjo savo lūpomis.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Št. 27 07 2013, 7:03 pm

Kaila niekada nebuvo tipinė mergina su tokiais pat tipiniais kaprizais ir mąstymu. Nuo kitų ji skyrėsi taip ryškiai, kad kartais atrodydavo, jog ji apsimetinėja ir tik dedasi esanti geraširde, mokančia atleisti net tuomet, kai būna itin sunku. Kita mergina jos vietoje išties veikiausiai būtų pasiuntusi Keviną toli toli ir prieš tai išdraskiusi jam akis už tai, kad paliko ją bei nesiteikė atsiliepti, o Kaila... Kaila pernelyg stipriai mylėjo Keviną, kad galėtų nusispjauti į tą jausmą, vis plazdantį širdyje ir susirinkusi daiktus pati dingtų be žinios. Jeigu mylimasis dingtų ir kur kas ilgesniam laikui, ji kantriai jo lauktų mėnesį, metus, dvejus, trejus, kad ir visą likusį gyvenimą. Netikėdama, kad kada nors sugebės kažką pamilti visa širdimi ir vis dėl to pamilusi, ji nesiruošė taip lengvai paleisti šios meilės iškeisdama į taip vadinamą, visų mėgiamą laisvę. Dabar daugelis kreivai žiūrėjo į gyvenimą kartu ir bet kokius įsipareigojimus laikė našta, o tamsiaplaukei kaip tik patiko dalintis su mylimu žmogumi ta pačia erdve. Įsipareigojimai jai taipogi nekliudė, nes kai tikrai nuoširdžiai mylėjo, nei nekildavo net minties apie klystkelius, dėl kurių kitos poros įprastai ir skiriasi, o išsiskyrę puola prie palaido gyvenimo, kiekvieną rytą nubusdami vis kitoje lovoje. Vos tik vaikinas pradėjo įnirtingai neigti Kailos kaltę, merginos antakiai iš nuostabos šoktelėjo aukščiau, o lūpos susispaudė o plonytę liniją, mat ji pasimetė, kadangi kažką ne taip suprato. Keviui išreiškus norą daugiau nekliudyti tos temos, ji gūžtelėjo pečiais ir tiek. Pati mažų mažiausiai troško kapstytis tame, kas turi būti pamiršta.
-Su manim pabūti gali, bet dėl ramybės aš negarantuota. Niekada negali žinoti ką iškrėsiu apimta nuobodulio. Na... Nebent neleisi man nuobodžiauti,-neilgai trukus pareiškė. Kailos lūpose sužaidė blausi šypsena, pragiedrinanti truputį darganotą jos veidą. Bergždžias vaikino mėginimas pasiekti merginos lūpas baigėsi tuo, kad ji netikėtai atsigręžė į jį ir pasistiebusi, pasivogė trumpą bučinį, po kurio tuojau vėl nusisuko ir pagaliau sugrįžo prie primišto darbo - daržovių pjaustymo. Be didelio vargo pabaigusi ruošti salotas, ji atsigręžė į vaikiną ir klausiamai išrietė vieną antakį.
-Paleisi mane ar mieliau liksi nevalgęs ir laikysi savo rankose?,-paklausė su nediduke šypsena veide. Galėjo ji ir taip išsiplėšti iš Kevino rankų, besivejančių aplink jos liemenį, bet nenorėjo. Nenorėjo ir taškas.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Sk. 28 07 2013, 5:28 pm

Dėl to Kevinas ir mylėjo Kailą. Ji visai kitokia negu kitos merginos, kaip jokia kita mergina, ji itin rūpestinga, jautri, turinti didelę širdį, užsispyrusi, labai protinga bei neapsakomai daili. Kevinui ji tiesiog tobula ir jis žino, kad negali jos paleisti, mat kitos tokios moters jis nebesuras. Net neieškotų. Taipogi jis žino, kad bent menkiausias nuklydimas, maža klaidelė, ir jis gali netekti Kailos. Kartais jam tikrai protas pasimaišo, jis tada gali pridaryti visokių nesąmonių. Kaip ir tada, kai jo motina mirė. Jis pametė galvą ir ekspromtu, apie nieką nepagalvojęs, spruko tolyn. Dėl tokio elgesio Kevinas niekada neatleis sau. Iš kur jam dabar žinoti, ar Kaila tebepasitiki juo kaip ir anksčiau? Tai, greičiausiai, laiko klausimas.
-nepažadu,-teištarė, šypsodamasis sukta šypsena ir stebėdamas Kailos veidą, kurio nelabai tesimatė, mat Kevis stovėjo už nugaros. Kailai trumpai pabučiavus Keviną, jis palinko dar labiau į priekį, kadangi jam niekada neužteko vieno pakštelėjimo, jis kaip koks smaližius norėjau daugiau ir buvo nepasotinamas. Pasidavęs, jis vėl atsitiesė, bet nepatraukė rankų nuo Kailos. Dabar jau abiem rankom apsivijo jos kūną ir stebėjo kaip dirba merginos rankos.
-o labai muši, jeigu nepaleisiu tavęs, m?-iškėlė abu antakius ir vėl nusišypsojo savo ta sukta šypsenėle. Trumpam atitraukęs rankas nuo mylimosios, jis ją suėmė už klubų ir atsuko visą jos kūną į save, o tada vėl sugrąžino rankas ties ja, apsivydamas aplink liemenį. Palinkęs link Kailos ausies, jis netyčia pūstelėjo šilto oro į ją, norėdamas atsikvėpti,-galėčiau laikyti tave visą dieną ir visą naktį savo glėbyje, jeigu tik tu man leistum,-sušnabždėjo, vėl pūstelėdamas Kailai į ausį. Kiek palenkęs galvą, jis pabučiavo merginai po ausimi ir vėl atsitiesė, pažvelgdamas į jos žalsvas akis.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kayla Lockhart


•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   Sk. 28 07 2013, 8:30 pm

Kaila nesijautė išduota dėl to, jog mylimasis kuriam laikui dingo ir nesuteikė apie save jokių žinių. Ji netgi nesijautė įskaudinta, viso labo siaubingai bijojo, kad jam kažkas nutiko ir tenorėjo pamatyti jį vėl sveiką ir gyvą. Juk tamsiaplaukė neužklupo jo besiglaustančio su kita mergina ir jis jai nedavė pažado, jog gyvenime tikrai nenutiks nieko tokio, kas pastūmės vaikiną link noro bėgti tolyn. Kuo toliau nuo viso pasaulio, kuo toliau nuo artimųjų. Už tai ji jo neteisė. Galų gale ir pati nežinojo, kada kas nors panašaus gali nutikti ir jai. Nors... Be Kevino ji neturėjo ko daugiau prarasti, todėl mažai tikėtina, kad pasikartos kas nors panašaus. Dėl to, kad jis buvo vienintelis ir pats brangiausias žmogus jai, ji ir kraustėsi iš proto tuomet, kai mylimasis kažkuria prasme irgi skendėjo tamsoje ir negebėjo blaiviai mąstyti tiek dėl alkoholio, įsimaišiusio į kraują, tiek dėl šoko, baimės, sielvarto, gręžiančio ne ką mažiau. Atsisukusi į vaikiną, ji akimis klaidžiojo jo veido bruožais ir tebesišypsojo džiaugdamasi tuo, ką mato. Kaila galvojo, kad viskas bus kur kas prasčiau ir, kad teks kaip reikiant susiimti norint, jog Kevino lūpose atsirastų šypsena, o pasirodo, pakako ir įprasto bendravimo, maskuojančio nelaimę. Leisti viskam tekėti įprasta vaga buvo teisingiausia, nes kuo mažiau kliudai skaudų dalyką, tuo mažiau jauti ir skausmo. Tokia taktika tinka ir fizinio, ir dvasinio skausmo malšinimui.
-Nemušiu, bet užtat sukandžiosiu, nes esu alkana,-tarstelėjo kuo ramiausiai ir nusišypsojo kur kas plačiau, lyg grasindama, kad tuojau panaudos savo baltuosius dantukus ir va tuomet geruoju nesibaigs. Trumpam užsimerkusi, Kaila taip pat tyliai atsiduso, leisdama kūnui vos vos virptelėti po to, kai vaikino lūpos prigludo prie kaklo ploteliu po ausimi.

<...>

Kadangi niekam neįdomu ir šiaip kažkas tingi rašyt, tai... Papusrypietavakarieniavo Kevis su Kaila, sutvarkė virtuvė ir tuomet... O kas tuomet? Nieko gero. Tamsiaplaukė nušluostė paskutinę lėkštę ir padėjusi šią į vietą, apsisuko, nugara atsiremdama į kriauklę, o rankas susinerdama po krūtine. Nužvelgusi nedidukę, bet tvarkingai atrodančią patalpą, ji dirstelėjo į Keviną.
-Ir ką dabar veiksim?,-paklausė trumpai į jį paspoksojusi, tuomet vėl pradėjo akimis klajoti po patalpą. Šį kartą stabtelėjusi ties kalendoriumi, ji nežymiai susiraukė, o per veidą tartum nubėgo liūdesio šešėlis, užklupęs visai netikėtai. Dar kartą dirstelėjusi į Keviną, Kaila panoro kažką pasakyti, bet žioptelėjusi taip ir neprabilo. Tik pyst ir padarė dingau.
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   

Atgal į viršų Go down
 

virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Virtuvė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Miller-