It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   Sk. 31 03 2013, 1:28 am

...
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 31 03 2013, 1:32 am

Demonas tarsi koks vėjas atskriejo pro langą ir nusileido tuščioje erdvėje vidury patalpos. Ikvėpes gyliau oro, pajuto kad nėra nieko. Atsiduso ir apėjo viską. Dulkių buvo tikrai nedaug. Tai bus proga ką pasiūsti patvarkyti viską. Jisai nupūtė viską nuo sofos ir taip sutvarkė visą kambary. Galu gale atsisėdo prie uždegtu kelių dešimčių žvakių
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 31 03 2013, 1:44 am

Mergina nebuvo tokia dramatiška kaip šis vaikinas lekiantis per langą. Na gal iš dalies čia buvo melo, bet Celestina labiau mėgo eiti pro duris. Tuščiuose namuose puikiai girdėjosi ir sienomis aidėjo jos kaukšinčių aukštakulnių garsai. Ritmingai kaip į taktą jie vis garsėjo ir garsėjo. Mat pajutusi, kad kažkur ir vėl įsižiebė namuose gyvybė jai tiesiog knietėjo ką nors išbart, kad ją paliko vieną. Nors ji ir buvo pratusi gyventi viena jau ilgą laiką, bet dėmesio jai niekad nebus per daug. Sustojusi prie durų akimis užkabino už judančio vyro silueto. Aišku, kad ji jau atpažino jį, nes nepriėjusi šios vietos. Per daug gerai žino tuos vyro žingsnius ir judesius. Niko kurį laiką nieko nesakė, tiesiog susikryžiavusi rankas stebėjo kaip jis atlieka namų ruošą. Na ir pats laikas! Ši demonė nemoka tvarkyti namų apart savo kambario. Niekada nebuvo namų šeimininkė ir kaži ar iš jos to galima tikėtis. Kiek suraukė antakius kai buvo uždegtos žvakės. Ne dėl to, kad buvo keista, bet netikėta. - Tai kada prasideda meditacijos pamokos? - Kilstelėjusi antakį ištarė garsiau ir apsižvalgė aplink lyg norėdama išvysti jau plūstančius demonus su jogos kilimėliais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 31 03 2013, 8:44 am

Jisai galu gale atsisuko i merginą,-Et dar čia jokią pradžia. Jogos pamokos pas tave kambary po valandos bus. Taigi sekmės su jais tvarkantis. O čia žvakės tik vat, kad židiniui malkų neturiu,-lėtai atsistoja ir jau per akimirką būna prie jos,-Pati ką veikei? Medžiojei kirstukus ar brundukus?-šypteli sarkastiškai ir nueina prie baro. Atveria dureles ir pasiima buteli gero viskio. Susipilą i taurę,-Gersi ar būsi blaivi per jogą?-tokiu ramiu tonu prašneko.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 31 03 2013, 9:04 pm

Išklausiusi negirdėtos žinios apie "būsimus" svečius jos kambaryje kiek pamąstė ir gūžtelėjo vienu metuku. Būtų įdomus reginys kai kas nors be jos leidimo būtų įėjęs į Nikolės privačią valdą. Gal iškart nebūtų puolus į atlapus, bet bet..Tai nebuvo dabar jai pagrindinė tema kurią turėtų diskutuoti. Čia ganėtinai nustembi šiais laikais pamatęs kokį demoną namuose, ar bent jau gyvenant šeimose. Celestė pati visai neseniai atsisakė savo klajoklės statuso. - Bet yra problema. - Pagalvojusi geriau, kad visai nemoka nieko kas siejasi su meditaciją. - Mes neturim trenerio. - Nekaltai paklapsėjo akelėmis, kad šių pareigų ji tikrai negalės imtis. Nebent visus gali paskraidint kaip džinus ant kilimo, bet ką čia jai terliotis bereikalingai...
Keista, bet ji net nemirktelėjo kai Henris staigiai atsirado šalia jos. Jos veidas išliko neįskaitomas po jo ironiško ir pašaipaus komentaro. - Ha. Ha. Ha. - Nusijuokė visai be jokio aiškaus jausmo balse, o veidas liko paprastas. - Kaip matau humoro jausmo nepametei. - Tarė sarkastiškai ir labai pastabiai, kadangi jis lakstė kaip koks pamišėlis po namus. Skubėjo lyg dabar jis turėtu paskutinės dienas gyventi. Ironiška, nes jie gyvena tai jau...Ilgai. Ir dar ilgiau tikriausiai gyvens ir griaus mažiems, pūkuotiems ir geručiams žmonėms gyvenimus. Demonė tik nulydėjo vyriškio kūną akimis šiam jau judant į kitą vietą. Akys net žybtelėjo, kai buvo ištrauktas viskio butelis. Lėtais žingsniai pasuko paskui link baro nubraukdama raudonus plaukus ant vieno peties. - Padarykim taip. Nusigerkim ir eikim ką nors nuveikt. Man jau atsibodo čia vienai būt. - Dalykiškai pasiūlė dienos tematiką. Priėjusi prie baro ji pasirėmė vieną ranką į jį, kita uždėjo sau ant klubo. Pasisuko į Henrį. Ji niekad neatsisako ko nors išgert.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 31 03 2013, 10:16 pm

HENRIS:
Besiklausydamas josios tokių kalbų tik vos vypteli lūpas. Tad lėtai atsisuko i ją kuri buvo šalimais,-Et čia negundyk prisigerti, juk tada vėl suplėšysiu tavo rūbus kaip koki popieriu. Senokai mano demoniškoji pusė bando tave pasiguldyti,-nusijuokia ir jai ipilo gana skanaus viskio ir paduodą,-Ledukų nėra čia, tad teks gerti gryną,-iškelią savo taurę ir susidaužia,- Na veiklos galima bet kada susirasti. Žmogų sumedžioti arba tiesiog koki dievą ar angelą atrasti. Prikalti prie sienos ir jau pavaizduoti kaip jų mylimą Jėzų. Net imti bilietus galėtumę už toki pasirodymą,-išmastė planą chuliganą kuris visus jo ankstesnius planus sumušė. Išgėrė poto gėrimo ir kadangi vienu mauku baigė i rankas pasiėmė visą buteli ir nuėmė kamšteli.
-Bus čia laikyti gėrimą bare kažkam. Dėl to kad esame vieni, galim viską išgerti. Pasirūpinsiu vėliau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 31 03 2013, 11:21 pm

Kilstelėjusi antakius tik gražiai suklapsėjo akimis ir nusišypsojo plaučiau. Pabarbeno porą kartų pirštais sau į liemenį, palenkė galvą į šoną. - Ah, net nežinau ar man įsižeisti ar priimti tai kaip komplimentą. - Ištiesusi ranką ji perėmė duodamą stiklinę su gražaus oranžinio atspalvio gėrimu. Akimirkai pažvelgė į viskį ir pasukiojusi stiklinę leido dar labiau atsiskleisti šio gardaus gėrimo skonį. Pakėlė atgal akis tik kai stiklinių susidaužimo garsas nuaidėjo kambarį. Dar mostelėjo stikline lyg duodama "į sveikatą" tostą. Besiklausant jo turimus planus ji išgėrė gėrimą vienu sykiu. Mat gerti išmoko gyvendama keletą metų Rusijoje. Suraukė nosytę ir antakius akimirkai ir padėjo stiklinę atgal ant baro su šiokiu tokiu trenksmu. - Ne... - Numykė ji papurtydama galvą. - Gal ir nieko, bet kaži kokio taiklumo būsiu ištuštinus barą. - Prikando lūpą galvodama kaip čia sudrebinus gėrio pasaulį per vieną naktį. Na visad skaudžiausias smūgis dievukams ir sparnuotiems baltapūkiams buvo žmonių skriaudimas. Numojo ranka. Elgsis spontaniškai ir sugalvos tada kai reikės veikti. Sukurti planai iškart dažnai jai nepavykdavo. Ir tada ji išsišiepė plačiai, bei suplojo rankomis. - Puiku! Vadinasi statai tu. - Pasisukusi į barą ji ėmė žiūrėti į visus turėtus butelius ir nuo kurio reiktų pradėti dieną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pir. 01 04 2013, 11:40 pm

Jis tiesiog nusišypso pirmą kartą taip natūraliai,-Čia aišku komplimentas. Nenoriu kad poto kokia kėdę paleistum i mane. Sužeisti nepavykty, bet mano gražius marškinius būtu suplėšyti, o tai nėra labai smagu,-lėtai išgėrė kelis didelius gurkšnius. Klausėsi jos kalbų, ši demonė jam tarsi sesė. Pykstasi ir pokštauju vienu metu,-Taiklumas ale nebus tada reikalingas. Pažadu užnešti i lovą, jeigu kartais nepavyks tau kojų pajudinti dėl viskio ir kitų gėrimų,-lėtai atsisuka i ją ir pasiima kitą buteli. Nes anas nepasirodė gardus,- Statau aš, o tu tiesiog suieškai skanių kasneliu kaip visada, sutarta?- tingi demonas sukti savo kūną kad turėtu koki gardu žmogeli pašonėj. Kankinti ir kartais pasimaitinti. Juk pasaka turėti visų galų meistrą bei žmogų.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Antr. 02 04 2013, 9:49 pm

Prunkštelėjo nenorom. - Ak, baik. Blogiau jau nebus už ką kart kai sudraskei mano naują miu miu suknelę.- Nusišypsojo sau pačiai plačiai prisiminusi kaip tą kart vos visų baldų į jį nesumėtė. Jai pasisekė, kad mokėjo sumeluot, jog nervai jos buvo pašliję ir nevalgė ta proga savo galių. Dar iki šiol ji nesako jam, kad darė tai specialiai. Išties visi tie mėtymai į ką nors buvo jos linksmiausias laisvalaikio praleidimas. Ir nuotaiką pakelia ir išsilieji kaip reikiant. Atmetė savo plaukus atgal ir pasilenkusi paėmė butelį Jack Daniels. Mėgstamiausias buteliukas pasaulyje. Bet Celestė turi manieras ir negers iš butelio. Bent jau kol blaiviai mąsto. Paėmusi stiklinę ji atkimšo butelį ir įsipylė sau gardaus gėrimo kuris tuoj maloniai nuskalaus gerklę. Pasisukusi į Henrį nesupratusi ką jis sako tik pakreipė galvą. - Aš dabar per daug užsiėmusi. - Kilstelėjo stiklinę parodydama jam josios veiklą ir išgėrė stiklinės turinį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Tr. 03 04 2013, 10:16 pm

Jisai tiesiog ramiai rėmėsi i sieną ir žvelgę i ją,-Et dar nepamiršti senų mano išdaigų?-linkteli galvą ir tada gurkšteli viskio iš butelio. Neturi jis didelių manierų kaip ši princesė iš pragaro,-Nu vot kaip čia gana nuobodoką.Tik mes du esame visame name. Jeigu nepažinočiau tavęs, manau guldyčiau i lovą bet dabar žinau kad už tai gaučiau spyri ar ką baisaus,-jis nuėjo iki sofos ir prisėdo. Nusiėmė batus ir kojas užsikėlė prie savęs.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Kv. 04 04 2013, 11:26 pm

Negalima sakyti, kad mergina buvo viena iš tų kurios lengvai viską pamiršta. Anaip tol, ši buvo viena iš tų kurios nepamiršta nuoskaudų ir nelieka neatkeršijusi už jas. Dažnai gali pasirodyti, kad ji per daug į viską reaguoja ir per ilgai mėgaujasi kerštu, bet Celestinos manymu asmenys yra nusipelnę to, jei ji jau šito imasi. Atsisukusi į demoną tik šyptelėjo žaismingai, bet pridedama ironiškų užuominų. Būtent taip patvirtino jo teiginį apie neužmirštus dalykus. O jų ši panelė turėjo daug. Bet viskas gali ateiti savo laikas. Staiga jos džinsų kišenėje pyptelėjo ir suvibravo telefonas. Nuleido akis ten ir vienu metu padėjo taurę ant baro. Buvo smalsu kas tokiu laiku jai parašysi nusprendė. Taip tiek tai, kai ji linkusi ištuštinti visą barą ir atsisakyti blaivaus proto bent akimirkai ar dviem. Pasikeisti į spontaniškumą ir neapgalvotus poelgius. Ištraukusi telefoną pirmą atkreipė dėmesį į numerį, o ir atpažinusi jį vos šyptelėjo. Kartu netikėta, ir smagu. Nelaukdama nieko ėmė ir atrašė kelias žinutes senai draugei kuri gavo minutę laisvą užsiminti apie savo egzistavimą. Įsidėjusi telefoną atgalios į kišenę vos suraukė antakius ieškodama gėrimo kurį prieš kelias minutes buvo ištraukusi. Bet kaip tik tada pasiekė Henrio žodžiai. Atsiduso, sukryžiavo rankas po krūtine. - Klausyk, tau reikia ryškiai kur nors nuleist garą ir pamalonint savo ego. - Ištiesė kairę ranką link jo ir pirštu pamosikavo ore papiešdama kelis apskritimus. Akys akimirkai nukrypo į jo vyrišką pasididžiavimą duodama dar ir tokią užuominą apie ką ji kalba. Bet iš balso tembro ir veido išraiškos buvo galia suvokti, kad ji į tai nesivels. Nicolė išranki mergina ir su bet kuo į lovą nekrenta. O kalbant apie Henry būtų tiesiog per daug keista imti ir nakčiai pasidalint žaidimams lova. Demonė šiek tiek pasisuko į dešinę ir akimis apieškojo barą. Suradusi savo gėrimą paėmė jį ir pastvėrė šalia esančia jos stiklinę. Ir štai jau dar kart stiklinė pilna alkoholinio gėrimo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pen. 05 04 2013, 12:22 am

[i]Jis tiesiog susiėmė už pilvo ir nusijuokė dėl jos tokio pasakymo,-Nagi ar čia gražu kalbėti apie tokius dalykus,kol nesu girtas?-nusijuokė ir toks menkas vėjelis kilęs iš niekur jos plaukus i visas puses išjudino. Jis pats tiesiog baigė buteli ir ji pastatė prie baro. Ir jau pasiėmė kitą. Negalima jam būti blaiviam, nes tada pamanys kad jis koks ligonis psichinis, nes dažniausiai kalba apie nesamones ar sapalioja dėl esamos žmonių biblijos. Taigi Henris gurkštelėjo stiprokai ir net susiraukė dėl gėrimo stiprumo.
-Garą nuleisiu kada nors kitą kartą. Geriau nei su ranka,-su šypsena pasakė ir tada vėl grižo ant sofos kur tokia patogi buvo. Aišku jeigu smigs, vėliau kaltins ją.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pir. 08 04 2013, 9:47 am

Jai nebuvo taip juokinga kaip jam, bet vistiek pakėlė lūpų kampučius lyg nusišypsodama. Nematė dabar nieko kas keltų juoką, tačiau visai nekreipė į tai dėmesio. Jei Henrui gerai ir taip, jei jam juokina tai jam gerai. Ji tik gūžtelėjo pečiu. - Čia dėl visą ko. - Sumurmėjo prieš pat išgeriant dar vieną stiklinę. Parėmė viena ranka į barą ir užšoko ant jo atsisėsdama, pasilenkusi į priekį ir paremdama alkūnes į kelius. Prunkštelėjo nuo kito jo pasisakymo. Pavartė akis papurtydama lėtai galvą. - Tu toks žąsinas. - Nesusivaldžiusi mestelėjo jam repliką. Kojomis lėtai siūbavo, o šios trankėsi į baro apatines dureles. Tada jai šovė galvon, jog čia išvis beviltiška situacija, nes kažko labai trūksta. - Reikia muzikos... - Tarė ale tik šiaip tarp kitko. Bet žvilgsniu žiūrėjo į Henrį teigdama kad jis pasiragintų tokią surasti ir šiek tiek padrebinti sienas garso bangomis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Tr. 10 04 2013, 2:42 pm

Jisai tiesiog ramiai gėrė ir galu galiausiai išgirdes jos žodžius, vos patraukė buteli,-Et nepažinočiau tavęs, tai sakyčiau žiauriai nepatinku tau,-nusišypso ir paėjas i šoną, paleido jų muzikos centrą kažkoki roko gabala. Jis jo negirdėjas nes neseniai ištraukė diską iš savo vienos iš aukos.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Tr. 10 04 2013, 6:53 pm

Sunkus tas klausimas patinka ar ne. Celestė vienu metu ir nekenčia Henrio, bet kartu ir myli. Taip jau gyvenime būna. - Ką tu, katukai. Aš tave labai myliu. - Pasiuntė bučinuką jau be atsistojančiam demonui. Gavusi dar kelias žinutes paėmė telefoną ir atrašė į jas. Labai norėjo dabar atsidurti mieste kur buvo Gloria, nei bandyti dabar ištuštinti barą. Atrodo taip greit pasikeitė jos planai šio vakaro. Akimis susirado antrąjį demoną šiuose namuose, bent jau šią akimirką. Norėjo paklausti kelių klausimų Henrio, bet užgrojus trankiai muzikai savo minčių net negirdėjo. Gurkštelėjusi dar vieną gurkšnį Jack Danielso, įsiklausė muzikos ritmą ir žodžius. Papurtė galvą suprasdama, kad kažkas tikrai turi prastą skonį muzikai. Atmetė raudonus plaukus atgal ir nušoko nuo baro. Priėjusi prie Henrio ji pasilenkė prie jo ausies: - Aš keliausiu į miestą. - Pasakė jam savo ketinimus. Apsisukusi nukeliavo link muzikos centro ir pamaigė kelias dainas norėdama parodyti kokios muzikos ištikto reikia klausytis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Kv. 11 04 2013, 1:05 am

Jisai tiesiog pavartė akis,-Ale čia myli ir jau kitą jau akimirką gausiu smūgi i nugara. Dėkui bet tokių meilių nelaikau,-nusijuokiai r kadangi jinai perjungė jo mėgstamą muzika, kažkiek supyko,-Na jeigu keliausi, tai man veikti čia nėra ką. Vienam per daug nuobodu būti,-lėtai pasitvarkė rūbus ir pasisuko vos i ją,-Iki kito pasimatymo Celeste,-šaltai šypteli ir tiesiog išskrieja pro langą. Jis labai netvarkingas demonas, tad sukeltas vėjo šuoras turėjo jos plaukus pašiaušti.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Kv. 11 04 2013, 11:57 am

Nusekė akimis kaip dingsta demonas palikdamas betvarkę aplink. Na ji taip pat jos betvarkys. Išjungusi visai muzikos centrą ji apsisuko ant kulto ir išėjo iš svetainės viską palikdama kaip buvo. Greit mergina iš paliko namus tuščius.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   

Atgal į viršų Go down
 

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Cullen`s-