It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Henrio kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Trevor Devill

•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrio kambarys   Pen. 10 05 2013, 8:05 pm

-Nagi čia mano praeitis, dabar tapau banalokas ir nelabai mėgstu prievartauti merginas,-lėtai pasako ir užverčia akis i lubas. Jis tiesiog troško josios dabar ir tikrai ateičiai, bet kur jis pasirodys tai. Tokie jausmai demonams daugeliui yra silpnumo ženklas, tad toliau guli,- Koks skirtumas ką žmonės sakys, juk jie tik maistas ir nuomonės nelabai prasmingos,-lėtai pasako atsidūsdamas ir tada sulaukia josios tokio klausimo. Jis akis atmerkė ir pasisuko i ją,- Ech matai siūlyčiau pilies stogą arba koki miško kampeli. Bet matai nelabai koks dabar esu prievartautojas. Seniai bedariau.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
Isabella Narvellian

•naudoju : Barbara Palvin
•parašiau : 117
•myliu : Myli save, dabartinius giminaičius ir šiaip artimus draugus, o jei kalbėti apie antrą širdies puselę, tai tokio mylimuko dar neturi. :))

RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrio kambarys   Pen. 10 05 2013, 8:17 pm

-interesai keičiasi,-tyliai sušnibždėjus įsitaiso patogiau Henrio lovoje ir užveria akis. Senai ji nebemiega, nors norėtų. Isabella visuomet mokė žmones ir kitas būtybes gyventi. Reikia džiaugtis kekvien a akimirka, mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais.
-Visi mes turime ydų, žalingų įpročių. Bet patikėk prievartaudamas nekaltas būtybes nepapildai savęs. Širdį visvien tuštuma. ar ne?- paklausdama mergina truputį susiraukia. Tai buvo virnas iš nedaugelių kartų kuomet užtarė žmogų.
-Ko čia griaužies? Aš pavyzdžiui nesimylėjau mažiausiai du šimtus metų,-žavingai nusijuokusi Bella atsisėda ir suspaudžia lūpas.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrio kambarys   Pen. 10 05 2013, 9:39 pm

-Čia tiksliai pasakyta su interesais. Aš juos keičiu nes per daug varginanti rutina apėmė viską,-nusijuokė tyliai ir tada pažvelgė i mergina tokia mielai atrodančia prie jo,-Na jokio malonumo tada didelio nėra. Tiesiog jautimas galingu ir stipriu. O poto sekdavo mirtis jų, tai vat ir pabaiga retai laiminga,-šypsena išblėso ir pasuko galvą i ją,-Nugi čia labai blogai mieloji,-nusijuokė tyliai ir tada per akimirka atsisėdo. Pabučiavo trumpu bučinukų jos lūpas,- Aš mažiau praleidau bet man jau 1 metai daug yra.
Atgal į viršų Go down
Isabella Narvellian

•myliu : Myli save, dabartinius giminaičius ir šiaip artimus draugus, o jei kalbėti apie antrą širdies puselę, tai tokio mylimuko dar neturi. :))

RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrio kambarys   Št. 11 05 2013, 8:56 am

Mergina visą laiką sėdėjo ir klausėsi, o kelias akimirkas pamąsčiusi pasuka galvą.
-Tu gal sąžinės neturi?-paklaususi ši kilsteli antakį. Isabellai yra protu nesuvokiami dalykai, kaip galima išprievartauti merginą, nors ši to visai nenori.Prieš jos pačios valią...
Bellai nepatiko, kai ją pavadino 'mieląją', mat puikiai suprato, kad tai tik tuščiažodžiavimas ir padlaižiavimas. Stipriai sukandusi lūpą vampyrė pasuko galvą ir koketiškai mirktelėjo kelissyk.
-Žinai, kas kam rūpi...Aš pavyzdžiui galiu gyventi ir be sekso, yra daug svarbesnių dalykų. Tarkim meilė,-prisimerkusi Isabella dėbtelėjo į demoną.
-O tu tikriausiai tokio jausmo nepažįsti,-pašaipiai prunkšteli. Vampyrė kažkada irgi mylėjo, irgi buvo beviltiška romantikė. Viskas buvo taip idiliška, nepaprasta...
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrio kambarys   Št. 11 05 2013, 9:10 pm

Pakilnojo antakius,-Nu vat su sažinę esu jau senokai susipykes, tai paliko jinai mane,-lėtai pasakė ir tada šypteli ir jos veido minų pasikeitimų taip greitai,-Matau mano žodžiai kai kurie tiesiog prastai tave veikia ane?-lėtai paklausia, ale idomu dabar jam pasidarė kokią jos pačios nuomonė i jo kalbas,- Nu šaunuolė kad gali, aš tai negaliu,-paskėsčiojo rankomis,-o dėl meilės reikalų pas mane labai painūs. Turėjau tik 2 rimtas merginas kurias isimylėjas iki ausų, bet kadangi pirmoji buvo tada kai patapau demonu. Tai nesusivaldes savęs, pats nužudžiau, o antrą nužudė geriečiai, užtat jau jausmo tokio nebeturiu, nors ir keistai skambės, mielai isileisčiau vėl jeigu atsirastu tam tinkamą mergina,-lėtai pasakė su kažkiek ilgesingų ir liūdnu balsu.
Atgal į viršų Go down
Isabella Narvellian

RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrio kambarys   Št. 11 05 2013, 9:25 pm

Isabella pašokusi nuo lovos tvirtai atsistoja ir sukryžiavusi rankas ant krūtinės klausėsi Henrio.
-Kvailys,-tyliai ir vos girdimai sukurma. Dabar mergina su demonu susikivirčyti nenori, mat puikiai supranta jog yra kelis kart silpnesnė už jį.Išklausiusi kraugerio žodžių atsidūsta. Jis iš ties buvo tok nerūpestingas, toks lengvabūdis. Šių savybių Bella ir pavydėjo.
-O aš turėjau vieną vaikiną dar būdama šiltakraujė paprasta būtybę,-Mergina nudelbė akis. Jai apie visa praeiti apie jausmus kalbėti buvo itin sunku. Prisėduai ant minkštos patalynės vampyrė ranlomis užsidengė veidą.
-Tu nieko nesupranti,-tyliai išsako, o kiek atsigavusi ir vėl grįžus iš savo svajų į realybę pasuka galvą.
-Vaje koks tu išrankus
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrio kambarys   Tr. 15 05 2013, 8:23 pm

-Tai paaiškink mieloji man, aš visada pasiruošes išgirsti ką darau gyvenime ne taip. Buvimo žmogumi jau senokai nepamenu, nes demoniškumas tai viską atėmė. Teliko menki sapnai ir vizijos kartais. O kitką tik blogis ir žudymas,-Henris atsidūses pasakė. Jam parūpo dabar viskas ir mielai pabus jautrus nors ši vakara,-Išrankus esu, tam kad nebūtu mano širdis sudaužyta.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrio kambarys   

Atgal į viršų Go down

Henrio kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Similar topics

-
» KAMBARYS # 007
» PERSIRENGIMO KAMBARYS m: