It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Alysia Evelyn Fitzgerald

•naudoju : Evan Rachel Wood
•parašiau : 431
•myliu : Hanno Arnet

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Kv. 16 05 2013, 3:39 pm

Manau, kad iš viso tokia taisyklė nereikalinga. Iš patirties žinau senuose savo forumuose, kur būdavo panaši taisyklė nei sekdavau kiek kas veikėjų turi, nei įdomu ar kažkuris iš jų neaktyvus. Aš, kaip jaučianti poreikį turėt 3-4 veikėjus kažkaip per daug tokia taisykle nesižaviu :DD
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Kv. 16 05 2013, 5:55 pm

Geras klausimas, turbūt taip buvo padaryta tam, kad neprisiveistų per daug neaktyvių veikėjų. Bet dabar mano nuomonė tokia, kad per forumo tvarkymą, visi veikėjai, su kuriais ilgai buvo nesilankyta, bus ištrinti ir nesvarbu, kad čia tavo pirma, antra ar trečia anketa, jei nesilankai su ja - reiškia nereikia. I mean, gal taip būtų tada geriau.
Šiaip, ačiū už pastebėjimą, pasikalbėsiu su kitom merginom iš admininstracijos, manau pašalinsim tai :D

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Kv. 16 05 2013, 6:59 pm

o man ši taisyklė patinka, nes prisikūria kas papuola, o paskui nei viena nesinaudoja ir narių sąrašas veikiau primena šiukšlyną. išvis nesuprantu iš kur žmonės randa laiko ir noro keliems veikėjams iškart, bet tai jau kita istorija. šiaip manau, reikėtų truputį griežtumo ir žmonės imtų laikytis taisyklių, bet žinoma, Vitalija viena visų nesužiūrės, todėl atsižvelgiant į šio forumo situaciją, protingiausia būtų pašalinti šią taisyklę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Kv. 16 05 2013, 6:59 pm

o man ši taisyklė patinka, nes prisikūria kas papuola, o paskui nei viena nesinaudoja ir narių sąrašas veikiau primena šiukšlyną. išvis nesuprantu iš kur žmonės randa laiko ir noro keliems veikėjams iškart, bet tai jau kita istorija. šiaip manau, reikėtų truputį griežtumo ir žmonės imtų laikytis taisyklių, bet žinoma, Vitalija viena visų nesužiūrės, todėl atsižvelgiant į šio forumo situaciją, protingiausia būtų pašalinti šią taisyklę.
Atgal į viršų Go down
Alysia Evelyn Fitzgerald

•naudoju : Evan Rachel Wood
•parašiau : 431
•myliu : Hanno Arnet

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Kv. 16 05 2013, 7:01 pm

Manau, kad forumai tuo ir patrauklūs, jog gali kažką kurt be didelių įsipareigojimų. Jei į galvą šauną gera mintis kažkokiam veikėjui, aš ją ir noriu įgyvendinti, o ne įkyriai flūdinti kažkiek savaičių, kad pasiekčiau kažkokią pranešimų ribą. Na, bet kaip čia viskas bus tai priklauso nuo administracijos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Kv. 16 05 2013, 7:03 pm

Vitalija ne viena ziuri :) Malonus pastebejimas :)

Bet jo, reikia is vis panaikinti sia taisykle. Tiesiog rasim neaktyvu ir perspesim del trinimo.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Kv. 16 05 2013, 7:14 pm

Aišku, aš ne viena žiūriu, Shade taip pasakė, nes aš pirma iš admin atsiliepiau į tai. Ir tiek. Viskas normaliai.
Tai tada ir sutariam, Karoliuk, trinu lauk ją.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Kv. 16 05 2013, 7:17 pm

Kazi ten gal tose taisyklese dar kokiu shakar makar taisytinu yra... :D Reik perzvelgt
Atgal į viršų Go down
Beatrice Athene Ross

•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Kv. 16 05 2013, 7:18 pm

"Šakar makar.." :DDDD sorry, nesusilaikiau :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Kv. 16 05 2013, 7:21 pm

Nu zinau, kad turi buti Šššššššš, zinau :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Kv. 16 05 2013, 7:24 pm

ne, aš ne dėl to pasakiau, nes vos tenka į kokią temą užsukti "namų, rangų, veidų sąrašą" ir etc, visur vien Vitalijos profilis mirguliuoja. be to, jei ir kiti prižiūrite - nesuprantu, kas tokiu atveju čia gali būti nemalonaus.? neturiu tikslo ko nors įžeisti, pasakiau tai, ką matau, o jei pastebėjimas užgavo jūsų jausmus - atleiskite, bet ne aš sprendžiu, kaip jums reaguoti į tiesą.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Št. 25 05 2013, 10:30 am

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Št. 25 05 2013, 12:04 pm

Ok :)
Atgal į viršų Go down
Kayla Lockhart

•naudoju : Emilia Clarke
•parašiau : 2422
•myliu : KEVINĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Št. 25 05 2013, 10:02 pm

spirkt Benjamin Dufort prie neaktyvių, kažkaip nėra stimulo jį vaidint ir nesinori be reikalo užimt veidą:)
Atgal į viršų Go down
http://tiredofsingingblues.tumblr.com/

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Št. 25 05 2013, 10:13 pm

oukey :)

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Sk. 26 05 2013, 10:24 am

ėėė... bičai, kodėl pas jumis čia paveiksliuku nerodo, kad ir smailu tų visu? :oo
Ar čia ik man T.T
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Sk. 26 05 2013, 10:25 am

Kad nežinau o.o man viską rodo :ooo
per kokią tu naršyklę?

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Sk. 26 05 2013, 10:30 am

Pala, aš per visas tuoj prasinešiu...
yes... it's my problem...
Soriuka :DD
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Sk. 26 05 2013, 10:35 am

Nieko tokio gi, svarbu, kad susitvarkė :D**

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Antr. 28 05 2013, 1:35 pm

kur meet'ų tema? :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Antr. 28 05 2013, 1:37 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Antr. 28 05 2013, 1:39 pm

ačiūka.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Sk. 09 06 2013, 12:53 pm

Sveiki, norėjau paklausti ar balsavimas už avatarus ir parašus vis dar vyksta? :D
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   Sk. 09 06 2013, 3:41 pm

taaaip, čia mano kaltė, kad praeitą savaitę kažkaip susimaklinau ir pamiršau paskelbti nugalėtojus :DD atsiprašau už tai, šiandien, labiau į vakarą, viską sutvarkysiu ir paskelbsiu naują balsavimo savaitę, atsiprašau už nepatogumus :x

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai   

Atgal į viršų Go down

Klausimai/ Pageidavimai/ Nusiskundimai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2