It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Duok butulį ;*

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Sk. 12 05 2013, 6:09 pm

Kas drįsta mane prievartauti pliusų ataka?:D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Sk. 12 05 2013, 6:33 pm

+Vitalijai. žinok, verkiu. nekenčiu tavęs, kad taip greitai sugebėjau prie tavęs prisirišti. vos per aštuonias dienas ir du susitikimus tapai man neįtikėtinai svarbi. pažįstu daugybę žmonių, ir iš pradžių tikėjausi, kad būsime bičiulėmis, galėsime kartais susitikti, smagiai praleisti laiką, bet kur tau... pasirodei esanti ypatinga, įdomi ir tikrai neeilinė asmenybė. o dar tie panašumai. et. per suknistai trumpą laiko tarpą tapai man vienu artimiausių zmogučiu. turbūt savo gyvenime padariau kažką neįtikėtinai gero, idant likimas man šitaip dosniai atsilygino. tikrai. šiandien praleistas laikas buvo nerealus. ši diena buvo viena trumpiausių. dėkui tau už visus įspūdžius, už kiekvieną linksmą akimirką, šypseną, tiesiog už tai, kad tada atėjai į koncertą ir atsiradai mano gyvenime. nekantriai laukiu kito savaitgalio, o dar labiau mokslo metų pabaigos. stipriai stipriai apkabinu ir siunčiu šiltą bučkį ;))
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Sk. 12 05 2013, 6:57 pm

+Žinok, net susigraudinau (leidžiu nuotrauką įkelti ta proga). Prisiekiu, šniurkščioju nosimi taip, kad net šuo priėjo pažiūrėti (nors gal ir todėl, jog sausainį rankoje laikiau). Aš irgi tavęs nekenčiu. Jei atvirai tai dar mėnesio pradžioje prisiekiau sau, kad nebus daugiau žmogaus, prie kurio prisirisčiau, nes...na pasakojau kodėl, kaip skaudu būna kai viskas staiga baigiasi. Tačiau negaliu. Sutikau tave...ir nu tiesiog poof ir kaip užhipnotizuota. Atrodo taip, lyg pažinočiau tave taip ilgai, kaip tik galiu prisiminti. Jeezes, nežinau kam čia ir dėkoti, kad tada tau užplaukė ir sugalvojai parašyti dėl to koncerto, tiesiog...turbūt jei ne tai, tai niekada nebūčiau tavęs sutikusi... Žinok, stulbinantys panašumai ir kiekvieną kartą priverti mane šypsotis, net jei to ir nenoriu. Motina jau galvoja, kad kraustausi iš proto, nes žvengiu skaitydama sms'us. Ir nežinau kam čia dėkoti, kad pagaliau radau draugę, kuri yra taip arti, kuriai galiu bet kada parašyt ir susitikti. Tu man irgi tapai be galo artima ir svarbi. Nuostabi diena ir tikiu, kad kiti susitikimai bus tokie patys. juk mes turime su tavim tiek nenuveiktų darbų! Visą sąrašą turiu, kurį vis pildysime. Mes tokios neapsisprendelės su tavimi, kad turime viską išbandyt, vieno nepasirinksime. Ačiū ir tau už viską, be proto laukiu ir aš. visada lauksiu. люблю тебя :*

Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Sk. 12 05 2013, 8:04 pm

nežinau. kai būni šalia man kažkodėl atrodo, kad visada taip buvo ir bus - viskas nuostabu, nerealu, lyg kito varianto net negalėtų egzistuoti - esi su manimi ir velniop visą pasaulį, o štai šiandien, vos grįžusi namo pagalvojau, kad viskas taip, fakdap, kai nėr tavęs. nesistebiu, jog laikas taip greitai pralėkė. gal pasirodys, kad labai dramatizuoju, bet taip yra. ne itin dažnai tenka būti nuoširdžiai, todėl nesugebu deramai perteikti savo jausmų. net dabar. žinau, kad viskas tik prasideda, prieš akis neįtikėtinai daug laiko, dienų, minučių, valandų, sekundžių ir akimirkų, kuriomis galėsime dalytis, bet kuo daugiau laiko praleidžiame kartų - tuo labiau jo nepakanka. Žinoma, kvaila būtų galvoti apie tolimą ateitį, bet pasistengsiu, kad jokios smulkmenos, jokie principai nepakištų mums kojos. te quieeero, mi Thalia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Sk. 12 05 2013, 8:12 pm

Be jokių ilgų litanijų dedu pliusą Karolinai. Myliu tave. Labai. Tu man velniškai svarbi, bet tu ir taip tą žinai. Bet pakartosiu, nes žinai, reikia kartais :DD. Trūko man tavęs pastaruoju metu. Supratau tik tada, kai ir vėl normaliai pradėjom bendraut. Kai pastaruoju metu nuo manęs tiek daug žmonių nusigręžė, kažkodėl jaučiu, kad tu dar ilgai liksi šalia, tai va už tai ir noriu padėkot. Myliu, bučiuoju, mwah :**
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Sk. 12 05 2013, 8:23 pm

Ak, Pat, mon cherie, nesitikėjau,kad mano slapta meilė tau turi atsaką:** Susigraudinau iki širdies gelmių,vos nuo kėdės nenuvirtau. Nerėšiu čia graudžios kalbos tau, tu ir taip žinai,kad myliu tave be galo, labai jau fainas, nuoširdus ir šiai nuostabus žmogus tu. Būtinai dar kada susitikt turėsim,kavos išgersim,naujausius pliotkus aptarsim. Ačiū,kad esi,palaikai mane kai sunku :* Kas be ko, pliusas atgal:D
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Sk. 12 05 2013, 8:42 pm

Shade Femmen rašo:
nežinau. kai būni šalia man kažkodėl atrodo, kad visada taip buvo ir bus - viskas nuostabu, nerealu, lyg kito varianto net negalėtų egzistuoti - esi su manimi ir velniop visą pasaulį, o štai šiandien, vos grįžusi namo pagalvojau, kad viskas taip, fakdap, kai nėr tavęs. nesistebiu, jog laikas taip greitai pralėkė. gal pasirodys, kad labai dramatizuoju, bet taip yra. ne itin dažnai tenka būti nuoširdžiai, todėl nesugebu deramai perteikti savo jausmų. net dabar. žinau, kad viskas tik prasideda, prieš akis neįtikėtinai daug laiko, dienų, minučių, valandų, sekundžių ir akimirkų, kuriomis galėsime dalytis, bet kuo daugiau laiko praleidžiame kartų - tuo labiau jo nepakanka. Žinoma, kvaila būtų galvoti apie tolimą ateitį, bet pasistengsiu, kad jokios smulkmenos, jokie principai nepakištų mums kojos. te quieeero, mi Thalia

O net jei bus kokie principai ar smulkmenos, kurie bandys kažką daryt - ištversim. Aš tikiu tuo, tiesiog žinau ir tiek. Kartais turiu nebloga nuojautą. Eh, dabar net neįsivaizduoju kaip galėjau eiti kur nors viena. Jeezes, ačiū tau iš visos širdies už palaikymą, kai buvo sunku ir už buvimą šalia. Šiaip viskas gerai ir aš nemoku reikšti jausmų, bet svarbiausia, jog abi žinom, ką norim pasakyt ;**

Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Antr. 14 05 2013, 5:12 am

man patinka žinoti, kad kažkam neįtikau. :33 žinoma, reik būti visiška idiote, kad tikėtis, jog tam didvyriui užteks narsos rėžti viską į "akis". ir vis dėlto... duosiu kelis pliusus už drąsa!
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Tr. 15 05 2013, 8:07 pm

Papliusavau Nathanieli ir Beatrice...oooo mano šeima pati geriausia :DD Viena su keptuve laksto, kitas iš bato kala:D Myliu ;*

Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Tr. 15 05 2013, 8:09 pm

Užbučiuoju Tave atgal :D Iš bato ;D nom nom nom :3 Pasiilgau :***
Atgal į viršų Go down
Beatrice Athene Ross

•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Tr. 15 05 2013, 8:16 pm

O as is keptuves! :DD* Dziaugiuos,kad i tokia trenkta gimine papult pavyko :D Linksma bent :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Kv. 16 05 2013, 5:55 pm

kas mane pamylėjo? net du kartus?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Sk. 19 05 2013, 12:35 pm

bučkis Kevin Adam Miller , nes
ne nu pzdc....:

Atgal į viršų Go down
Kevin Adam Miller

•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Sk. 19 05 2013, 3:20 pm

nu kam tos gėlės... t.y. bučkiai..:D
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Pir. 27 05 2013, 6:46 pm

Užmečiau kelis bučkiukus:

Nathaniel Cornelius Ross - už puikius post'us, gilią išmintį ir šiaip malonu, jog leisi savo pūkuotuką paglamonėt ir pakramsnot. Be to, atrodai labai žavi ir šilta asmenybė. :)

Miriam Granth - nes, baby, tu tokia nuostabi! Tavo metaforos bei išsireiškimai yra tokie stogą raunantys, jog norėčiau visus tavo tekstus nurašyt ir susikabint ant sienų! Tai va, mylėsiu kol mirtis mus išskirs.

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Pir. 27 05 2013, 7:44 pm

O aš ir galvoju, kas čia mane staiga išbučiavo Dėkui labai labai :3 Man pačiai labai smagu susipažinti su tokia įdomia asmenybe :) Ir čia dar neaišku, kas ką glamonės - apsvaigintas pūkuotukas = žvėriškas pūkuotukas Pabučiuoju kelissyk atgalios
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Antr. 28 05 2013, 3:48 pm

wtf.?
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Antr. 28 05 2013, 4:04 pm

kalta, prisipažįstu :// atleisk, norėjau pamylėt...nepyk ://

Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Antr. 28 05 2013, 4:17 pm

nu jmj. vieno užtenka. ;//** ačiū ;*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Antr. 28 05 2013, 4:59 pm

Iš kur?? O.O
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Št. 08 06 2013, 2:16 pm

kreipiuosi į varnas, kurios užuot atvirai rėžusios nepasitenkinimą, su tarpais ketindamos atkreipti dėmesį siunčia - (nuo vakar). numanau, kas ta(-os) gerbėja(-os) su drebančiais keliais, tačiau nesuvokiu ko būtent jos iš manęs nori: atsakymo ar kuolo į subinę. tikiuosi atsakymo, nes priešingu atveju suvarysiu tiek -, kiek netingėsiu, mat jaučiu pareigą atsakyti į kitų jausmus(dažnai su kaupu).
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Št. 08 06 2013, 2:23 pm

Some serious shit ivyko turbut

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duok butulį ;*   Št. 08 06 2013, 2:50 pm

viskas kur kas rimčiau. neatrašau.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content