It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Playground

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Playground   Kv. 20 06 2013, 9:29 pm

Vaikams
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Kv. 20 06 2013, 9:32 pm

Angeliuke pagaliau pasieke zaidimu aikstele. Vaiku buvo apstu ir Are nusisypsojo Krisui po to,kai pastate ji ant zemes.
-Na va. Dabar gali begt zaisti,- paragino vaika, o pati susirado artimiausia laisva suoliuka. Cia pat, prie pat aiksteles. Sayuri puikiai matys pusbroli, kas dabar jai buvo svarbiausia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Pir. 24 06 2013, 5:26 pm

Pastatytas anty zemes jis pasiziurejo i kruva vaiku spiegianciu, lakstanciu ir zaidzianciu. PAkreipes galvute berniukas atsisuko i Ariele, jau sedincia ant suoliuko ir paputes lupa pribego prie jos.
- Pazaisk su manimi, - paprase. Jis ne uz ka neprisipazintu, jog drovisi prieiti prie ko nors is tu vaiku. Jam buvo paprasciau apsimesti, kad nori zaisti tik su ja. Is dalies taip ir buvo. Visa laika zaisdavo su ja ir suaugusiais, kurie rode jam demesi, niekada nebendravo su savo bendraamziais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Št. 29 06 2013, 12:13 pm

Eidamas miesto centru Aleksas bandė atsiminti vis daugiau smulkmenų. Atmintis vis tik grįžo gan greitai, dabar jis tiksliai žinojo dėl ko ją praradęs buvo. Liga savotiškai paveikė visus, sukeldama vieną ar kitą defektą. Bet bent jau iš jo pusės tai nebebuvo užkrečiama. Sparnai Viktorijos dėka, buvo jau sugiję, o ir kraujas nebesiliejo kaip iš centrinio fontano, kitaip tariant viskas kas dabar kliudė tai atmintis, kuri tai dinginėjo, tai vėl atsirasdavo. Jam ką nors pasakydavo, o jis iš karto užmiršdavo, tai tikrai užknisdavo, bet bent jau žinojo didžiąją dalį, kurią buvo primiršęs ir to užteko. Ką jis dar suprato, kad nebegali būti toks paniuręs ir depresuojantis, rimtas ir liūdnas kaip iki šiol, toks elgesys niekam nepadės, o ir pats save angelas žlugdo elgdamasis taip, tad skubėdamas per centrą jis turėjo vieną vienintelį tikslą. Na, visų pirma jis iš aplinkinių angelų kalbos suprato, kur gali rasti Christoferį ir Arielle, o kitą vertus kaip jis galėjo nejausti kur yra jo sūnus, kurio rodės taip seniai nematė, kad su kiekviena tokia mintis angelas ėjo vis greičiau.
Pagaliau pasiekęs parką, vyras pakėlė akis, nužvelgdamas visus vaikus esančius žaidmų aikštelėje ir išvydęs baltus sparnus, kurie priklausė Ariellei, ramiau atsiduso, nors širdis vis tiek daužėsi, tarsi kol jis prie jų prieis, kas nors iššoks iš už krūmų ir pavogs šiuos vienintelius asmenius, kuriuos norėjosi matyti. Sustojęs prie pat suoliuko, jis nusišypsojo Sayuri, taip pasakydamas, kad viskas gerai ir tada pažvelgė į sūnų. Ar jis vėl paaugo??? O dieve, kiek laiko jis jo nematė? Atrodo tik porą dienų...o gal ilgiau, buvo sunku susigaudyti, kai mintyse prisiminimai šokinėjo. Kristianas priklaupė ant kelio, kad jo ir Benjamino ūgiai daugmaž išsilygintų bei ištiesė rankas į vaiką. Jis negalėjo nieko ištarti šiuo metu, tik šypsotis,kad pagaliau jį išvydo. Kartais kai esi laimingas - žodžiai nebetenka prasmės.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Št. 29 06 2013, 8:01 pm

Ariele paeme pusbroli uz rankutes ir nusivede prie kitu vaiku. Daug maz nujaute, kad berniukas siek tiek drovisi, bet del to tik syptelejo.
-Paziurek. Visi tavimi susidomejo. Esu isitikinusi, kad pasidalins su tavim zaisliukais ir susirasi daug nauju draugu,-Sayuri atsitupusi susnabzdejo Krisui i ausyte ir pakstelejo i kaktyte. Ir is tiesu, keli vaikai - du berniukai - tyliai bei atsargiai suko ratus prie Christopherio, lyg patys nedrisdami prieiti.
-Viskas bus gerai,-dar karta patikinusi, mergina atsitrauke, bet ne per daug.
Netrukus pajuto salia kazka silto, galingo ir pazistamo. Atsisukus isvydo dede Aleksa. Angeliukes sirdis apsiverte kuliais is dziaugsmo pamacius, jog jam jau daug daug geriau. Norejosi sokti ir apkabinti, bet susilaike ir taip pat nusisypsojo ir linktelejo dedei. Zenge kelis zingsnius atgal, i sona, kad netrugdytu tevui ir sunui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Pir. 01 07 2013, 3:06 pm

Berniukas žiūrėjo į Arielę ir tada nusprendė, kad ji vis dėl to teisi. Nėra ko bijoti, galima ir pažaisti su tias dviem berniukais, kurie visai draugiškai šypsojosi. Priėjęs prie jų jis nedrąsiai žiūrėjo į vandens šautuvėlį, kurį laikė rankose. Berniukas ištiesė Kristoferiui pistoletą, bet angeliukas neėmė. Jis nutuokė, kad šis daiktas nėra jau toks nepavojingas. Tarsi norėdamas paklausti Arielės ar galima jis atsisuko. Pamatčius tėtį Bendžamino veide atsirado didelė šypsena. Tokia didelė, kad visi pieniški dantukai matėsi. Apie berniukus ir jų žaidimus jis akimirksniu pamiršo. Ištiesęs rankas nuskuodė pas Aleksą.
- Tėteee, - puolęs jam ant kaklo apsivijo rankomis ir kojomis prisispausdamas taip stipriai kaip leido jo jėgos. - Tu jau pasveikai? Eisi su mumis pas dede Malka ir teta Maja? - pasidomėjo. - Aliele mane vede pel miska, ten maciau kankolezi, bet ji jau pameciau, - eme pasakoti. - Ji pazadejo nuvesti mane cia, - burbėjo tėvui į ausį nesustodamas, tarsi jis tuoj turėtų imti ir išeiti. - O kaip tu cia atsiradai?
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Pir. 01 07 2013, 5:07 pm

Gal būtų kur nors atokiau pastovėjęs ir leidęs berniukui bent kiek su vaikais pažaisti, bet tėviškas savanaudiškumas neleido. Eidamas čia galvojo, kaip Beatričė su Hikariu Arielle saugojo, pastoviai buvo su ja, kol ši neužaugo, rūpinosi, prižiūrėjo...o kaip Aleksas ir Nina...damn, kada jis normaliai su savo vaiku pasibuvo. Kartais net pagalvodavo gal jie iš tiesų dar nebuvo pasiruošę tėvystei, bet..ne. Jis be proto mylėjo Benjaminą, nebeįsivaizdavo savo gyvenimo be jo.
O dieve, jis jau dantis penininius turi, Nina turbūt infarktą gautų, tik ir spėk paskui vaiką su vaizdo kamerą lakstyti. Berniukui atsidūrus jo glėbyje, Aleksas stipriai (bet ne per daug) apkabino Kristoferį ir priglaudęs prie savęs, atsitiesė. Žodis "tete" dabar atrodė pats nuostabiausias pasaulyje, turbūt galėtų visą dieną, tarsi kokios operos klausytis.
-Viskas gerai.-subtiliai išsisuko iš klausimo "jau pasveikai?",mat pats dorai nežinojo, svarbiausia buvo įsitikinęs, jog neužkrės sūnaus ir to užteko. Plačiai nusišypsojęs jis pabučiavo berniukui į putlų skruostuką ir tada pasisuko į Arielle. Ji taip pat buvo jo mylimiausia mergaitė visose namuose, visada prisimins ją tokią mažą, kai atbėgo į virtuvę  su pižamytę guosti dėdės Alekso, o dabar štai kokia panelė išaugo, jau net nežinai kaip elgtis, gi nebekalbėsi kaip su maža. Vis dėl to, norėjosi parodyti, jog ir jos labai pasiilgo, tad laikydamas Kristoferį viena ranka, kita apkabino duktrėčia ir pabučiavo jai į kaktą,-Viskas pas jus gerai? Niekas nelindo?-spustelėjęs merginą glėbyje dar kartelį, vyras atsitraukė ir pažvelgė į Kristoferį, jo vaikišas balsas vis labiau kėlė nuotaiką angelui, net leido trumpam užsimiršti apie prastą situaciją namuose.-Malką? Kokį Malką?-kaip vyrui, jam tikrai sunku kai kuriuos žodžius atskirti, dėl švėplavimo, bet netrukus susigaudė.-aaaai, eisit pas Marką su Maja..? Taip, manau, kad ten saugiausia. Mat, rodos, liga veikia tik angelus ir mes dar nežinom kas nutiko.-susakė Ariellei ir tada vėl susidomėjo sūnaus šnekomis, apskritai kiekvienas berniuko žodis buvo įdomus.-Surasim naują konkorėžį. Man pasakė kur jūs, tiesiog labai pasiilgau ir norėjau pamatyti..džiaugiuosi,kad jūs sveiki.-spustelėjo berniuką arčiau ir toks keistas ilgesio jausmas graužė, rodės, tuoj pravirks iš laimės.-Nori pažaist su berniukais?-pasidomėjo sūnaus, kai akys užkliuvo už dviejų vaikų, kurie net išsižioję į juos žiūrėjo. Ir dėl to ėjimo kartu, vyras nutylėjo, nebuvo įsitikinęs ar tai gerai, gal jo pagalbos reikės namie. Kitą vertus, palikti Arielle ir Kristoferį dabar būtų per daug sunku.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Pir. 01 07 2013, 8:24 pm

Ariele prisiglaude prie dedes lyg pati butu vaikas, kuriam labai labai reikejo artimojo silumos. Ir va uzgriuvo tevu ilgesys. Mergina papurte galva ir atsitrauke nuo Alekso.
-Niekas nelindo. Kaip tik ketinome eiti pas Dievus, taciau Kristoferis uzsimane pazaisti parke, tad... negalejau jam pasakyti "ne". Juk nieko blogo, taip? .. - atsargiai pasiteiravo. Sayuri visgi pirma karta yra paliekama su mazu vaiku. Tad norejo suzinoti dedes nuomone, ar jai pavyko isbuti puse dienos ar ne.
-Bet kodel ji nepaveike manes? Nesakau, kad nesidziaugiu. Atvirksciai. Dekoju laimingai zvaigzdei, kad nei Kriso, nei manes liga nepasiglemze. Taciau tai keista. Nemanote? - Sayuri idemiai ziurejo i dede, taciau is karto suprato, kad nevalia daugiau trugdyti tokiais klausimais. Juk jie taip graziai bendravo su Christopheriu.
-O...O mano tevai?... Kaip jie? Ar pasiilgo? Ar jiems geriau?... - tyliai pasiklause ir prikando apatine lupa tikedamasi teigiamu atsakymu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Pir. 01 07 2013, 11:32 pm

Krisas apkabinęs viena ranka tėtį, kitą apkabino Arielės galvą.
- Stiplei apsikabinkime, - nusijuokė jis prisiminęs teletabius. Turbūt niekas nežinojo, bet išmokęs vaikščioti jis išmoko ir spaudinėti visus įmanomus mygtukus. Šitaip jo gyvenime atsirado televizoriaus pultelis ir teletabiai. Jis jau įsidėmėjo, kad per antrą kanalą rodo. Visiems nustojus kabinėtis berniukas dirstelėjo į berniukus, bet jie ir jo vandens šautuvas nedomino. - Nenoliu, - pareiškė ir pažvelgė į tėtį su toookia pagarba ir meile, kad atrodė akimis suvalgys. - Dede Malkas, - išpūtė akis. - O jis tuli kankoleziu? - paklausė ir pažvelgė į pusseserę, tarsi toji žinotų visus atsakymus į jo užduotus klausimus. Tiesa paskaius beveik taip ir buvo. Tėčiui jis dar ne visus uždavinėjo, nes jis suaugęs, o Arielė... Su ja jis jautėsi dideliu. - Jei kas uzpultu as apginciau mus su ja. Tiesa, Aliele?
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Antr. 02 07 2013, 11:53 am

Žinoma, kad ir kaip Aleksas mylėjo Arielle, tėvų jis niekaip negalėjo atstoti, nors iš tiesų labai stengėsi ją bent kiek pasirūpinti tuo laiku, kai jų nors ir trumpai, bet nebuvo šalia. Bet toks iš to Alekso ir rūpintojėlis, net juokingai skamba.
-Žinoma, nieko tokio. Šauniai tvarkaisi.-net nusišypsojo merginai.-Tik baisu dėl jūsų, kai čia pilna gali būti nepastovių asmenų.-aišku, Aleksas turėjo galvoje demonus ir vampyrus. Arielle galėtų save apginti, bet tuo pat metu tektų ginti ir berniuką ir turbūt abu nukentėtų. Kuo toliau, tuo labiau šiurpina aplinka čia. Arba Aleksui jau paranoja, perdėtas rūpinimasis ar kaip čia pavadinsi.
-Manau šitas virusas plinta per orą, gal jūs tiesiog nespėjoti įkvėpti pavojingu bakterijų...arba tai veikia tik suaugusius angelus arba...jūs turite imunitetą. Kaip ten būtų, be proto džiaugiuosi, kad jums viskas gerai. Vis dėl to, nemanau, kad protinga būtų grįžti namo, kol visko nesutvarkysim ir neišsigydysim. Dievai manau tikrai neprieštaraus, kad paviešėsit pas juos.-aišku, nei Arielle, nei Kristoferis neturėjo jokių daiktų su savimi, bet žinant Maya ir Marką, jie tikrai neleis jiems vaikščioti netvarkingiems.-Beatricei prastai su rega, o Hikari..atrodo jis su Nathanieliu, mano kambaryje, ten pat turi būti ir Neela. Kažkur gal. Arielle tu nepyk, kiekvienas iš mūsų dėl viruso gavo defektą, aš kartais išsimušu iš vėžių, dinginėja atmintis, ne visą prisimenu ryškiai, bet šiaip jau daug geriau.-Sayuri jau beveik buvo suaugusi, nuo jos nebebuvo prasmės slėpti nieko, gal Beatrice su Hikariu galvotų kitaip, tačiau Kristianas manė, kad jai reikia žinoti visą taip, kaip yra.-Žinoma, jie tavęs be labai pasiilgo, mes visi jūsų pasiilgom...kai tik gavau galimybę ir atlėkiau. Hikari irgi tave labai myli, tik jis ne visada moka išreikšti tinkamai jausmus..tačiau niekada neabejok, tu ir beatrice - jo visas pasaulis.-vyras pasistengė padrąsinamai nusišypsoti, mat turbūt Arielle dar nerimavo dėl to kartu kai Hika ant jos užrėkė.
Kokie dar teletabiai? Damn...reikia Drakonų kovas ir Avatarą žiūrėti, iš teletabių nieko gero. bet tai turbūt, kai tėvai blogi ir nesirūpina vaiku, jis pradeda linkti prie televizoriaus dėžės..
-Kaip aš tavęs pasiilgau...-sutikęs berniuko žvilgsnį, angelas viduje ištirpo, atvirai. Berniuko atviras mėlynų akių žvilgsnis, buvo toks panašus į jo. Visa stiprybė išgaravo. Priglaudęs lūpas prie Kristoferio plaukų, Aleksas leido atsidusti, turbūt neįmanoma apsakyti žodžiais, kiek šilumos iš savęs šiuo metu skleidė angelas.-Jis ras tau konkorėžių. Pažadu.-kiek atitraukęs veidą jis nusekė sūnaus žvilgsnį.-Žinommmmaaaa apgintum.-nesusilaikęs vyras prunkštelėjo, taaaaip, gal ir reikės Krisui pirkti supermaeno kostiumą.-Daug geriau, kai įsitikinau, kad jums viskas gerai. Manau bent iki dievų namų jus palydėsiu. Norit dar čia pabūti?

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Pen. 05 07 2013, 9:14 pm

Ariele santuriai sypsojosi ir linktelejo. Isgirsti, kad tevams jau daug geriau, jai buvo tikras palaiminimas. Nuo sirdies lyg koks sunkus akmuo nusirito ir Angeliuke pasijuto laisviau. Dvasiskai laisviau.
-Dede.. turetum ilsetis. Kas jeigu liga atsinaujins? Arba uzeis dar viena stipri jos banga? - Sayuri susirupinusi zvelge i mylima dede. Is galvos jai neisejo tas vaizdas, kai kraujuojanti ji pamate prie garazo...
-Dede? Kas buvo tasai kitas vaikinas, kuri maciau su tavimi?..-Mergina pasinaudojo proga mat tikrai norejo suzinoti kas per naujas angeliukas atsirado ju seimoje. O galbut ten tik draugas buvo?
-Mes taip pat jusu visu be galo pasiilgom..O del tecio.. Nezinau. Jauciuosi su juo tokia tolima pastaruoju metu. Jam neidomu mano pasiekimai balete. Jam neidomu ziureti, kaip as soku. Jam neidomu ka veikiu likusi laisvalaiki. Nezinau... Galbut jo rekimas mane tiesiog paskatino pamastyti,- tyliai sumurmejo ir atsiduso.
Angeliuke nusisypsojo pusbroliui.
-Tiesa, maziuk. Tikra tiesa,- mergina tikrai jautesi ramiau budama su Krisu. Jis turejo apie save tokia raminancia aura..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Št. 06 07 2013, 12:07 pm

Berniukas nesuvokė apie ką kalbasi du suaugę, bet jam užteko to, kad mato tėtį šalia. Suėmęs už žandų suspaudė, kad lūpos sudarytų žuvytės burną.
- Bul bul bul, - pakomentavo vaikis. Jam buvo smagu žinant, kad dbar visi tryse galės pažaisti, bet nebuvo įsitikinęs ar tėtis galės. - Yaay, dede Malkas tuli kankoleziu, - nusijuoke ir pazvele i pussesere. - Eisim pametyti i upeli, tiesa? - paklausė jos. Staiga jam susuko pilvuką ir jis išpūtė akis, žiūrėdamas tiesiai į tėtį. - Noliu pipi, - pasiskundė. Pirmą kartą jis suvokė, kad nori į tualetą ir pirmą kartą jis nenori nieko daryti į sauskelnes, kurias nešiojo išeidamas į lauką. Berniukas norėjo būti suaugusiu ir daryti kaip visi vyrai. Jis blausiai, bet pamena tėtį taip darant ir vaikis irgi užsimanė šitaip.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Pir. 08 07 2013, 11:42 am

Aleksas suprato Arielles rūpestį, bet pažįstant jį juk ir taip aišku, kad jis atgal negrįš ir kol vėl nešliaužios, tai į lovą atgal nesiguls.
-Kiek per šį laiką prisigulėjau lovoje, tai..neatsimenu kada paskutinį kartą tiek leidau sau ilsėtis. Man viskas jau gerai, nesijaudink.-Aleksas nenorėjo, kad Arielle prisimintų jį tokį kruviną, apskritai nemalonu, kad ji tokį jį pamatė ir visa laimė, jog pati neužsikrėtė.-Manau blogiau bus jei dabar pasijutęs geriau liksiu tarp tų, kurie serga.
-Aaaa...-Aleksui teko gerokai pamąstyti su kuo jis buvo, ne tai, kad pamiršo Nathanielį, bet atmintis vis dar streikavo, turbūt žiauriausia būtų, jei ji dabar atsijungtų visai ir jis nesuvoktų su kuo čia yra ir ką daro. Aišku, čia ne meksikietiškas serialas ir turbūt taip nebus.-Aaai, ten Nathaniel'is, mano ir Hikario jauniausias brolis, pasirodo tėvas jį slėpė nuo mūsų...-trumpai atsidusęs pavartė akis,-ilga istorija. Svarbiausia, kad jis dabar čia ir kad visi pasveiktume.
-Nemanau, kad Hikariui neįdomu.-Aleksas net susiraukė klausydamas merginos žodžių, net keista, buvo girdėti, jog jo brolis taip elgiasi, juk jis nė per žingsnio nepaleisdavo Ariellės anksčiau vienos,-Gal jis tiesiog dar negali patikėti, kad taip greitai suaugai, turbūt norėtų, kad tu vis dar būtum ta pati maža mergaitė, kuri pastoviai leido laiką su juo, todėl pats to nesuvokdamas tavęs vengia...nes mano, kad taip pasišalins ir savo skausmo. Manau jums abiems sunku. Kai viskas baigsis, turėtumėte susėsti ir ramiai pasikalbėti.-Aleksas pažvelgė tiesiai mergaitei į akis ir padrąsinamai nusišypsojo. Na jei kas, visada yra jis, kuris gali Hikariui į galvą duoti ir įkrėsti šiek tiek proto.
Išgirdęs "Bul bul bul" Kristianas pažvelgė į Kristoferį, norėjo nusišypsoti iš tokios vaiko mimikos, bet teko išpūsti akis, sulyg lėkštės dydžio.-Pipi? Tiesiog dabar? O kaka nenori?-okey, jis kaip visada bandė iš viso šito pajuokauti, bet suprato, jog tai rimta ir kitaip bus avarija.-Nepalaikysi pipi kol mes pasieksim dėdė Marką? Jis čia ne toli..-jeezes christ, neves gi vaiko į krūmus, dar erkė kokia prisisiurbs.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Antr. 09 07 2013, 8:00 am

(;DDDDD tu mane gluminai, kai buvai Mija, KERŠTO VALANDA BUS. Tik tegu mūsų princesė atrašo ♥ . ♥ )
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Antr. 09 07 2013, 1:02 pm

(Jeigu ketini myzti cia vietoj, tai savo straubliuka nukreipk kur nors i aikstele prasyciau :D)

Ariele stengesi tiketi, kad teciui dabar tik tokia "faze" uzejus. Galbut tai tikrai tiesa. Merginai teko greitai pabusti is savo apmastymu, mat Christopheris nerimo nors tu ka. Sayuri suspaudusi lupas paziurejo i dede. Nevisai tiesa, kad van der Rowland rumai arti. Ejimui pesciomis - toil ir klaidu. Arti tik tuo atveju, jeigu skrendi. Mergina apsidaire.
-O tie tualetai netinka?...-Angeliuke mostelejo per kuo geriausiu budeliu eile, matyt pastatytu cia grynai del vaiku. Kurie geria vandenuka litrais, zaidzia iki vakaro ir tik tada pajunta visos dienos sunkumus slapimo pusleje.
-Bijau kad nespesim taip greitai iki dedes nuvykt...-prikandusi lupa pasake.
-Bet pabandyti visada galima,-truktelejusi peciais Are lauke dedes Alekso verdikto
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   Tr. 24 07 2013, 10:19 am

Kristoferis spoksojo į tėtį ir svarstė ko tas stovi. Jis tikrai labai nori į tualetą. Pažvelgęs į Arielę dėkingai nusišypsojo. Va ta iš kart pastebėjo tualetus, o kas tėvo galvoje? jis norėjo berniuką į krūmus vesti? Krisas ėmė galvoti, kad greitu laiku reikės tėvą mokyti kaip su vaikais elgtis.
- Pi piii, - dar kart pasakė ir pasimuistė pas tėvą ant rankų, kad tas judėtų, o ne stovėtų apšalęs. uk tai normalu norėti į tualetą.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Playground   

Atgal į viršų Go down
 

Playground

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-