It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Mišrūnai/Mix

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Mišrūnai/Mix   Sk. 14 07 2013, 9:37 pm


mixes

Mišrūnai yra dviejų, skirtingų rasių bruožus turintys atstovai. Egzistuoja devynios mišrūnų porūšės.

demonas+žmogus
Tai yra tikras velnio įsikūnijimas. Demonė niekados neišnešios žmogaus vaiko, mat sėkla per silpna, tad nutinka, taip, kad gimdyvės miršta, pagimdžiusios demono vaiką. Ši rasė labai panaši į savo tėvo, jie taip pat geria kraują, vis gi gali maitintis žmonių maistu, tačiau jų fiziologiniai požymiai, labiau mamos DNR. Žaizdos gija greičiau nei žmonių, bet lėčiau nei demonų. Jie neturi jokių demonų galių išskyrus vieną savo individualią. Demono ir žmogaus mišrūną galima nužudyti nuplėšus jam galvą.

demonas+vampyras
Šie mišrūnai yra itin stiprūs, galima sakyti net stipresni už vampyrus, nes turi demonų kraujo. Jų medžiagų apykaita greita, kaip ir demonų, bet jie neturi demoniškų galių. Jiems kenkia saulės šviesa, tad turi nuo jos apsisaugoti tokiu pat būdų, kaip ir vampyrai.

demonas+puolęs angelas
Taip pat labai stipri rūšis, tačiau šios rasės atstovų pasitaiko labai mažai. Dėl ypatingų gebėjimų šių būtybių nori tiek vampyrai, tiek demonai, o jeigu nepavyksta jų prisivilioti - nužudo. Patys mišrūnai nenori būti kam nors paklusnūs, tad slapstosi. Jie gali pasisotinti tik krauju.

dievas+žmogus
Gimsta tikrai nuostabūs sutvėrimai. Jie padeda kitiems žmonėms, geba gydyti, yra draugiški ir tiesiog spinduliuoja gera energija. Visgi, taip pat paveldi ir žmogaus savybių, kitaip tariant - mėgsta pašėlti, paauglystėje maištauja, tačiau galiausiai vėl tampa geromis asmenybėmis. Pasižymi greitu žaizdų gijimu.

dievas+angelas
Taip pat spinduliuoja rasių savybes jau nuo pat vaikystės, stengiasi padėti kitiems, yra nuoširdūs ir nesavanaudžiai. Paveldi baltus it ką tik iškritęs sniegas sparnus, greitą gijimą. Jų kraujas yra ypatingai pavojingas demonams, todėl pastarieji stengiasi išnaikinti šios porūšės atstovus.

vampyras+žmogus
Šį kūdikį gali išnešioti tik žmonių moteris. Vaikas yra iš dalies geras ir blogas. Kai kurias charakterio savybes paveldėjo iš žmogaus, todėl gali būti gailestingas, bet nepaisant to, privalo misti žmonių krauju. Gali maitintis įprastu maistu, nors jis jam nesuteiks pakankamai energijos gyventi. Dėl tarpusavyje persipynusių gėrio ir blogio savybių bei vidinės tų savybių tarpusavio kovos, neretai išsikrausto iš proto. Turi menką individualią galią.

angelas+žmogus
Jie yra labai panašūs į dievų ir žmonių mišrūnus, tačiau skiriasi tuo, jog paveldėjo sparnus. Yra gailestingi, užjaučiantys, dažnai tampa aukomis, nes stengiasi vardan dėl kitų bet kokia kaina. Turi mažą individualią galią.

puolęs angelas+žmogus
Visiems linkintys tik blogo. Dažnai įsivelia į konfliktus, mėgsta kitiems apkartinti gyvenimą, negali ramiai išbūti vienoje vietoje. Beveik niekada neturi ypatingų gebėjimų, tik keistą polinkį į blogį. Puolusių angelų ir žmonių mišrūnų gretose pasitaiko daugiausiai psichopatų, žudikų maniakų, sadistų.

puolęs angelas+vampyras
Tai labai reta porūšė, tačiau vertinga demonų ir vampyrų šeimoms, dėl to jie yra medžiojami. Jie paveldėjo pilkus sparnus, minta krauju, gali vaikščioti saulės šviesoje, turi silpną individualią galią.
[/center]
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
 

Mišrūnai/Mix

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: •TURNIN THE LIGHTS OUT, BURNIN THE CANDLES• :: Take me and let's go dance in the moonlight :: Rasių aprašymai-