It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Svetainė & Valgomasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Svetainė & Valgomasis   Kv. 30 12 2010, 10:00 am

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Kv. 30 12 2010, 6:00 pm

Įėjusi paguldė Marią ant sofutės ir užkūrusi židinį klestelėjo šalimais. Spoksodama į liepsnas mąstė ką pridirbo ir ką reikės daryt toliau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 12:53 pm

Įšokęs pro langą, atsisėdo ant palangės ir išsitraukęs cigaretes užsirūkė.
- Charli,- pastebėjęs ją, prieina ir pabučiuoja,- šimtas metų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 12:54 pm

Pamačiusi Peter suklapsėjo akutėmis, o jos neplakanti širdis staiga suspurdėjo ir ją pervėrė aštrus jausmas. Kaltė? Mergina apsivijo rankomis vaikino kaklą ir įtraukė jo kvapo.
-Aš.. Nė neįsivaizduoji kaip tavęs pasiilgau..
Sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 1:04 pm

- įsivaizduoju, patikėk,- palinkčioja ir paglostęs jos plaukus, atsitraukė. Žvilgtelėjo į kūną gulintį ant sofos. Tada į Charli,- kas ji?- pasilenkia arčiau, patirynėja merginą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 2:12 pm

-O. Tai mano sesuo Maria. Galbūt niekada apie ją nesu pasakojus, bet visą laiką maniau, jog ji mirus..
Mergina atsirėmė į sieną ir spoksojo į P nugarą, kandžiodama lūpą ji mąstė ar geriau pasakyti pačiai, ar palaukti kol sužinos iš ko nors kito, jei sužinos..
-Klausyk, mums reikia pakalbėti. Kol tavęs nebuvo kai kas nutiko.. Aš buvau girta ir nelabai suvokiau ką darau. Be to, man trūko šilumos ir jaukumo..
Ji sunkiai gaudė orą ir vėlė sakinius.
-Aš permiegojau su kitu.. Atleisk.
Galiausiai išpyškino ir tą pačią akimirką norėjo paprasčiausiai sulįsti sienon.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 2:31 pm

- tu visada pirma padarai, o po to pagalvoji,- pakelia akis į ją,- sakai trūko šilumos? aišku, tau buvo sunku susirasti mane. norėjai išbandyti ką nors.. NAUJO?- pakelia toną,- bet dabar jau nebesvarbu,- užsisuka į langą ir laiko sugniaužęs kumščius
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 2:39 pm

Ji norėjo gauti į kaulus. Manė jog taip tas kvailas kaltumo jausmas sumažėtų. Ch žengė žingsnį link Peter ir tiesė į jį rankas, kai suprato jog jos apkabinimo jam dabar reikia mažiausiai.
-Aš atsiprašau. Maldauju, nepyk. Juk žinai, kad myliu tik tave.
Jos kojos prieš pačios valią sulinko ir ji atsiklaupė ant žemės. Ši poza žinoma buvo labai žeminanti aštriam Lottės charakteriui, bet kitaip ji negalėjo. Tikrąja ta žodžio prasme nebevaldė savo kūno.
-Suplėšyk mane į gabalus ir sudegink, aš nieko prieš. Apversk namus arba išeik, aš nepyksiu. Pririšęs prie lovos kankink, nes būtent to aš ir nusipelniau, tik meldžiu, Peter, atleisk man.
Mergina ėmė ne juokais kliedėt, o jos liauną kūną virpino besiveržianti rauda. Ech, ką daugiau ji galėjo padaryt..?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 2:42 pm

- juk žinai, jog ko jau ko, bet išdavysčių aš netoleruoju,- ramiu, vos girdimu balsu pasakė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 2:46 pm

Kilo mintis apsivyti Petro kojas ir niekad nepaleist, bet Ch jau ir taip peržengė visas moralės normas. Lengvai pakilusi ant kojų ji nusivalė nematomas ašaras, mat kūną vis dar drebino kūkčiojimas ir vėl prilipo prie sienos. Tylėjo, mat nežinojo ką galėtų pasakyti.
-Žinau. Bet juk geriau skaudi tiesa, nei saldus melas. Pats ne kartą man tai sakei.
Mergina kelis kart atsiduso mėgindama nurimti. Jos balsas buvo negyvas. Pati jautėsi panašiai. Tarsi kažkuri jos dalis būtų išgaravusi. Viduje buvo tuščia ir nyku.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 3:09 pm

Ilgai tylėjęs ir mąstęs, jis atsisuko į ją. Šį kartą žvilgsnis nebuvo jau toks veriantis ir žudantis. Paėjęs porą žingsnių iki Ch, sustojo ir vis dar žiūrėdamas į ją, pasakė:
- bet kas bus tada, jei aš tau atleisiu, tačiau po savaitės tu vėl permiegosi su kitu. Tu juk supranti, kad tas pasitikėjimas tavimi sugriuvo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 3:19 pm

-Aš savo klaidų nekartoju.. Pats žinai.
Tyliai sumurmėjo ji panosėje. Vargu ar paprastas žmogus būtų išgirdęs, Ch balselis skambėjo tyliau už alsavimą. Mergina vis dar spoksojo į grindis bijodama pakelti akis į Peter.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 9:10 pm

Pagaliau atsibudus suklapsėjo akelėm, ir tylėdama pasišalino iš kambario, kad netrukdytų tiems dviems.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Pen. 31 12 2010, 11:35 pm

Nulydėjo akimis seserį ir tyliai, bet giliai atsiduso. Tuomet lėtai nusileido siena ant žemės ir sukryžiavusi kojas per čiurnas spoksojo priešais save.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Št. 01 01 2011, 3:33 pm

Prastovėjęs gal kokias dešimt minučių tylėdamas, visgi apsisprendė
- oukey. atleisiu. bet žiūrėk, kad daugiau tai nepasikartotų,- pakelia akis į ją ir pagrūmoja pirštu
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Št. 01 01 2011, 3:42 pm

Žvilgt į jį, išpūtė akis ir nors veidukas buvo itin surūgęs sugebėjo kreivai nusišypsot. Per vieną mili pili sekundę atsidūrė šalia Petro ir jį apglėbusi palaimingai atsiduso.
-Ech, i love you sooo much..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Št. 01 01 2011, 3:55 pm

- Mano brolis išteka,- gavęs žinutę, perskaito ir kiek papurto galvą. Pats netiki savom akim,- mums teks padėti. Ir gali neatsikalbinėti. Tu man skolinga.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Št. 01 01 2011, 4:00 pm

Žinoma ji tikėjosi, jog jis ją apglėbs, pabučins ir t.t. bet ko norėti? Juk ji prieš parą jį išdavė. Ch žiojosi prieštarauti, kai susičiaupė ir kilstelėjo lūpų kampučius.
-Vestuvės..? Hm, labai graži šventė, o aš gyva nelaimė, kaip visada vėl viską sugadinsiu..
Numykė kažką net pati nesuprasdama ką. Tuomet atsitraukė nuo Petro ir klestelėjo ant sofkutės.
-Puiku, kada vestuvės?
Galiausiai paklausė.
-Be to, pasveikink Riley nuo manęs.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Sk. 02 01 2011, 10:40 am

- jis prašė padėti, tad galėsi tai padaryti pati,- linkteli ir pasitvarkęs plaukus, nueina atsisėsti ant sofkos šalia Ch,- o dėl vestuvių.. nieko neminėjo,- gūžteli, nusišypso, tačiau ta šypsena ne visiškai tikroviška, kaip ankščiau. Na žinot, jam vis dar sunku patikėti, kad C taip padarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Sk. 02 01 2011, 12:26 pm

Keliskart pakinkavo galva, tuomet kreivai šyptelėjo.
-So.. Prie ko čia aš?
Kilst antakius į viršų, netrukus ėmė žaisti su savo plaukų sruoga.
-Smokingą aš tau surasiu, nesirūpink. Kaip ir dovaną.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Sk. 02 01 2011, 4:29 pm

- tu mano mergina. reikia tavo nuomonės,- linkteli ir pasitrynęs kelius ,atsistoja,- ką veiksim?-kilsteli antakius
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Sk. 02 01 2011, 4:35 pm

-Nežinau. Gal einam pamedžiot?
Paklausė taipogi pakeldama antakius. Tuomet užsimetė koją ant kojos ir toliau sėdėjo įdėmiai žiūrėdama į P.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Sk. 02 01 2011, 4:39 pm

- nesenai medžiojau, tad esu sotus,- gūžteli ir nužvelgia ją apgailestaujamu žvilgsniu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Sk. 02 01 2011, 4:46 pm

Porą kartų linktelėjo, kaip visada pastaruoju metu veide 0 emocijų.
-Na, nueik su draugais pasilinksminti į kokį klubą ar kažkas panašaus. Manau seniai to nedarei. Tau reikia prasiblaškyti.
Nors ji ir kalbėjo maloniai, bet balsas skambėjo gan šaltai, be to ji nebežiūrėjo į P, žvelgė kažkur sienon. Buvo kvaila žinoti, jog jie tolsta vienas nuo kito ir ji nieko negali padaryt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   Sk. 02 01 2011, 4:49 pm

- nevaidink čia nuskriaustos avelės,- leptelėjo netyčiom,- klausyk... Charli, tu matai, jog mes vienas nuo kito tolstam ir dar labiau viską aštrini. Juk žinai, kad tave myliu ir stengiuosi, jog viskas būtų gerai. Tavęs neklausčiau ką veikti, jei nenorėčiau nuveikti ko nors kartu.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė & Valgomasis   

Atgal į viršų Go down

Svetainė & Valgomasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next