It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Svetainė/baras.   Sk. 03 04 2011, 7:04 pm

(mm)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Sk. 03 04 2011, 9:33 pm

Ateina į svetainę ir spėkit į ką pirmas Diego žvilgsnis buvo nukreiptas. Taip jūs atspėjot, į jo brolį dvynį - barą. Dar nespėjęs išsiblaivyti nuo bala žino ko, jis nuėjo prie baro, pasidarė kokteiliuką, pradėjo gurkšnoti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 04 2011, 5:23 pm

Jau kone ir išsiblaivė tiek laiko sėdėdamas prie baro. nebežinojo ką ir nuveikti, tad išsitraukė savo išmanųjį telefoną ir surinko numerį, parašė jam sms'kę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 04 2011, 5:58 pm

Baigęs susirašinėti prilėkė dar prie baro stiklo, pasižiūrėjo į savo atvaizdą stikle, pasitvarkė ševeliūrą ir išdūmė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 21 04 2011, 11:48 am

Praeina pro svetainę sušukdama " Aš grįžau".
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 21 04 2011, 11:49 am

Atėjusi į svetainę nuėjo prie sofos ir atsisėdo ant jos.Mąstė kur visi pasidėję.Išsitraukė telefoną ir parašė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Tr. 27 04 2011, 6:19 pm

Atėjęs pamatė Sara ir isišiepė kaip saulutė.-Sveika.-priėjęs atsisėdo šalia jos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 28 04 2011, 6:25 am

Pama2iusi Damian atsiduso.
- Pagaliau nors vienas parėjo, - sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 3:12 pm

letai, kiek lukteledama D's, Katherina ateina cionai. Akutem perbega kambari, kvepteli oro.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 3:14 pm

Prieina prie baro, paima vieną butelį viskio, pora stiklinių ir pastato ant staliuko.
-Aš tik nubėgsiu į viršų apsirengti, o tu jauskis, kaip namie, - žaviai merginai, žaviai mirktelėjo ir praėjo pro ją, truputį ją paliesdamas savo kūnu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 3:17 pm

- turesiu omeny, - kilst lupu kampuciais, subtiliai prisimerkus ir savimi pasitikinti atmete atgal plaukus. Kai D praejo pro sali, Kath dar spejo znyptelt jam i pasone, ir paemus viski su stiklinem, letai patrauke i svetaines viduri. Padejo viska ant staliuko, o pati isitaise ant sofos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 3:21 pm

Sugrįžo atgal ir sustojo tarpdurį keletai sekundžių, tada pradėjo lėtai eiti link jos.
-Matau įsipatoginai, - nusijuokė, priėjęs paėmė butelį į rankas ir atidarė jį, įpylė į stiklines viskio ir vieną padavė Kath, padėjęs butelį ant stalo paėmė savąją stiklinę į rankas ir prisėdo šalia, ištiesė stiklinę į merginą.
-Tostą sugalvosi tu? - kilst antakį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 3:27 pm

- jauciuosi, kaip namie, - drasiai ir placiai nusisypsojo. Juk gyvenimas mazytis, nera cia ko varzytis. Atsiseda sonu, atsisukdama kunu i Diega. Viena ranka atsiremia i atlosa, o su kita ima stikline. Letai pavedzioja pirstuku ties jos krasteliu, - tosta? Tiesiog isgerkim uz ta musu susithkima, ir uz tave, toki grazu ir svetinga, - nusijuoke ir savo stikline svelniai stuktelejo i jo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 3:31 pm

-na.. man tinka, - nusijuokė ir mirktelėjo jai, sudaužė stiklinėmis. Gerdamas viskį nenuleido nuo jos akių, taip ir norėjosi įsisiurbti jai į lūpas, bet kol kas nedrįso, bijojo ją sužaloti, kad ir kaip keista būtų, jis bijojo, nors vampyrams tai neturėtų būti pernelyg svarbu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 3:37 pm

Kath letai kilstelejo stiklinaite, lupom paliete jos krasteli, ir siek tiek gurkstelejo. Atitrauke ja nuo saves ir nurijo gurksni. Kath nezymiai atsikvepe ir primerke akutes, - kodel siandien toks tylus? - kilsteli antaki ir kelia koja ant kojos, patempia zemyn sijonuka, - pastaraji karta, kai buvome susitike, tiesiog nesugebejai uzsiciaupti, - nusijuokia sukdama plauku sruogele.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 3:43 pm

-Aš? Tylus? - nusijuokia, - palauk, juk dar ne vakaras, - nusijuokia, again. - Na tada, kad netylėtume papasakok man apie savo gyvenimo įvykius, - kilsteli antakį, - su kuo, kur, kada, ką veikei.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 3:53 pm

- DAR ne vakaras,-pakartoja, ir pakelus rankas susiima plaukus, visus juos persimeta ant vieno sono, sukioja rankoj stiklinaite su gerimu, - tiesa pasakius, sis klausimas mane glumina,-prikanda lupa siek tiek susimasciusi, - skamba gal ir juokingai, taciau jauciuosi taip, lyg buciau gerai nusigerusi ir nepamenanti, nei ka, nei su kuo dariau,-jau kiek paprasciau nusisypso, ir sekundei papucia lupas, - niekada nepagalvojau, kad taip gali nutikti,-pamirksi, - bet yra ir neigiama puse. Nebeturiu nieko, ka turejau pries tai.. - nusuka zvilgsni i langa, masliai ziuri ir atsidusta. Gurksnis viskio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 4:04 pm

-Šiame pasakyme nebuvo užslėptos minties, - nusijuokė, - aš mėgstu pavartoti šį posakį, jei galima jį taip pavadinti, - šypteli. O dabar jau susinervino, kad užklausė jos klausimo, kuris galbūt ją nuliūdino. Aišku to neparodė, bet bandė pakeisti temą.
-Tik neliūdėk, juk visas gyvenimas prieš akis, - palinko prieš ją, suėmė jos smakrą dviem pirštais ir atsuko jos veidelį į save. - Geriau pakalbėkim apie ateities planus, - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 4:09 pm

- eh, viskas beveik gerai,-tvirtu tonu pasako, ir kai veidas buvo atsuktas i vaikina, Kath zaismingai mirktelejo, - ateities planai?-prikanda lupa,- kol kas savo fronte neuzmatau nieko. Tik reikia susirasti gimines, ir susiieskoti tinkama buta,-mergina pakraipo galva, - na, o ka planuoji tu, m?-sypsos blendametine sypsena. - vis dar forever alone?-ganetinai drasiai paklausia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 4:13 pm

-Jei neturi kur apsistoti, gali pasilikti čia, yra begalė laisvų kambarių, - rimtai pasiūlė. -Vis dar, - nusijuokia, - jau rimtai susimasčiau apie skelbimus
laikraščiuose, žurnaluose, televizijoje, jog vienišas vaikinas ieško sau
antros gyvenimo pusės ar kažkas panašaus, - nusijuokė, again, - ką tu
manai į tai? - kilstelėjo antakį, bandė nesijuokti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 4:16 pm

- ei, as nenoreciau tau trukdyti,-kukliai nudelbe akutes, nors toks reiskinys jai ne itin budingas. Kai Diegas eme kalbet apie visokio rango skelbimus, K sukikeno, - skamba neitiketinai, kai toks vaikinas DAR laksto vienas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 4:20 pm

-Ar taip ar taip man visą gyvenimą tik trukdai, tai dar puse gyvenimo atiduoti tavo trukdymams ne gaila, - taip labai įdomiai pajuokavo, - na, o jei man taip visą laik trukdytai, tai man žinok patiktų, - pakilnojo antakiukus. - O jei rimtai, tai aš tikrai norėčiau, kad pasiliktai, - šyptelėjo itin švelnia šypsena, kuri jam nėra labai būdinga. - Gal aš skleidžiu kokius nors neigiamus signalus, kad jokia mergina neparodo man dėmesio? - kilst antakį, rimtai susidomėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 4:28 pm

- Diegai, ar ne ta koja iš lovos išlipai?-nustebus pasako, aišku, nenustodama šypsotis. Toks Diegas svetingas, kad Kath pati stebisi, pas kokį nuostabuolį čia papuolė. Visai nebūdinga jam. Baksteli pirštuku į jo nosies galiuką, ir smagiai cakteli liežuviu,- sakai, patiktų? Na, prieš tai pasakant būčiau gerai, laaabai gerai pagalvojusi. Juk žinai mano savybę ir pomėgį vesti iš kantrybės, na ir ne tik iš jos, tad..ajajaj,-trūkteli pečiais. Perbraukia ranka per kaklo liniją, norėdama atmest visus plaukus nugaros link, - kažin ar norėtum turėti tokia..mm..sugyventinę,-nusijuokia is šito žodžio, nes kitokio tuo metu nerado. Linksmai ir laisvai kažkodėl ėmėsi rutuliotis pokalbis. Taip ir turi būt, jei ką. Kai D kalba apie panas, Katukas kramto lupą, susimąstė, kame čia diela, kad į tokį nuliovą berną mergičkos nežiūri. - nerodo dėmesio? Vargšelis,-atsainiai kalbėdama brūkst pirštuku tobulai treniruoto kūno, krūtinės linija. Suklapsi akutėm. K purto galvelę, - o gal tu tiesiog to nepastebi? Kaip manai?-žavingai slenka akimis jo veido bruožais, kurie neapsakomai gundė. Taip, taip, o Kath neina užuolankom. Ką galvoja, tą daro. Ką daro, dėl to nesigaili. Rafinuotai atitraukia pirštą, ir sudeda rankas sau ant kojų, šiek tiek apglėbdama jas, nors ir buvo nuleistos ant žemės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 6:37 pm

-Sugyventinė, - pakartoja tą žodį ir nusijuokia, - skamba juokingai. Lyg būtume alkoholikų porelė ir prisiglaustume vienas pas kitą, - sukikena. - Bet man patiktų, - rimtai pasako, - tik yra vienas bet.. mes ne alkoholikai ir nemanau, kad tokie kada nors būsim, - linksmai nusikvatoja, kaip jam patinka kalbėt su Katuke. - Na, o dėl merginų.. - stebėjo visus jos atliekamus judesius, jie tiesiog viliote viliojo Diegą, Kath jau buvo matyt įvaldžiusi viliojimo meną, gal kokią tokio meno mokyklą lankė? :? jei tai galima pavadinti menu, bet whateva. - na nežinau.. pastaruoju metu, kaip ir nejaučiau didesnio dėmesio iš jų, gal todėl, kad ilgokai lindėjau klube ir viskyje skandinau savo suknistą gyvenimą? - nusijuokė ir gūžtelėjo, - gali būti ir taip, - prikandęs lūpa stebėjo josios saldžias lūpas. Na jis niekada jų neragavo, bet buvo įsitikinęs, kad jos tokios. - Gal man reiktų dalyvauti kokiame nors realybės šou? - atplėšė akis nuo jos lūpų ir atsistojo, sudėjo rankas ant liemenes ir bandė kažką pavaidinti, lyg būtų aktorius ar manekenas. - Gal tada mane lydėtų sėkmė, - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 6:48 pm

pavartė akutes kikendama, - aišku kaip dieną, kad tokie nebūsim, ne toks mūsų likimas,-kilst antakiukus, remias į sofos atlošą, kai šitas nuo jos pabėgo (;DD) nenori, tai ir nereikia. norės ir negaus. atsiremia su alkūne į sofos atlošą, ant delno pasiremia ir galvikę, stebi D, - tai va, pats kaltas,-kilst lūpų kampučius, - rodyk Tu, parodys ir tau,-su kažkokia paslaptingumo gaidele tarstelėjo, ir persibraukė ranka per purias garbanas, - realybės šou? - Katukas raukia nosiuką ir kaktą, - NO WAY, - purto įinirtingai galvą, - Tu matei ,,kitas''? ten susirenka tik paskutiniai lepšiai..-padūsauja, padūsauja, kandžioja lūpą, - nedaryk tokios klaidos, - juokias.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   

Atgal į viršų Go down

Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 110Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-
» didžioji svetainė
» SVETAINĖS PATALPA
» DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ
» DIDŽIOJI SVETAINĖ
» Svetainė