It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:42 pm

- sakai, tavo? - prikanda lupyte, juokutis, - is kur toks isitikines, a? - nosiuka parauko, vel uzbuciuoja lupytes, glosto kakla, pabuciuoja kazkur ten, po to i skruosta, - gal tavo ir tiesa, - uzciaupia ir ji ir save buciniu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:44 pm

Taip norėtų išdrįsti padaryti TAI, bet kol nėra pasisotinęs, iki to tikrai neprieis. Jis sau pasižadėjo. - Gal nori išgerti? - pro bučinį pratarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:46 pm

- išgerti? užtenka nuodyti savo organizmą, - nusišypso ir stebteli, - ammm, o gal Tau reikia ko nors? - taip jau susimėto truputį, juk nežino, kada vampyrai sotūs, kada ne.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:51 pm

-Na.. man būtų neprošal pasisotinti, bet nenoriu tavęs palikti vienos.. - šypteli, - aš galiu ir palaukti, - atsilošia, stovi prie jos, sėdinčios ant baro, rankas laiko ant jos kojų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:55 pm

- jei butu neprosal, vadinasi reikia, - linkteli, - einam kartu, - sypteli ir pakst skruostukan.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:56 pm

-nemanau, kad tu norėsi stebėti, kaip skriaudžiu gyvūnus, - perbraukė ranka per jos švelnius plaukus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 5:37 pm

sėdi sėdi ir toliau ant to bariuko, mosikuoja kojikėm, rankom apsikabina Diegą, sukišdama rankas į jo kišenes, - man tas pats, - akytės goes around, Katukas šypsos, - man svarbu, kad tu gerai jaustumeisi, mažuli, - sukrizena iš tokio pasakymo, ir vėl susiradusi jo lūpytes trumpai pabučiuoja, o atsitraukus šypsos kai saulytė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 6:26 pm

-Man vis tiek nepatinka, kad tu tai matysi, - susiraukia, - aš galiu išsikruvinti, - suraukia antakius, - galiu atrodyti.. baisus, - patikina.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 6:31 pm

- oh, god.. - varto akutes, deda rankutes i jo uzpakalines dzinsu kisenes, - as noriu gero tau.. O tu pats sau kenki.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 6:37 pm

-Tiesiog aš nenoriu, kas manimi šlykštėtumeisi, - sušnabžda, - sutariam taip. Aš greit nubėgu link miško, užkandu, - nusijuokia, tai labai keistai skambėjo, nes kažin ar gyvūno galima užkąsti, - ir grįžtu maždaug po.. - pažiūrėjo į savo laikrodį ant rankos, - po 10 minučių, - šypteli, - o tu gali ką nors čia nuveikti, manau rasi veiklos, - pabučiuoja jai į kaktą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 6:45 pm

- na, gerai jau gerai, - palinksi pora kartu, ir vel reikliai taciau trumpai pabuciuoja, - lauksiu taves. - nusisypso ir perbraukia jam per skruosta.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 6:49 pm

-Pasistengsiu kuo greičiau, - mirkteli jai ir dingsta sekundės tarpu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 6:56 pm

tuo metu nulipa nuo bariuko, ima tvarkyti padaryta jovala ant zemes, renka stiklo sukes, atsargiai stengdamasi neisipjauti. Renka ir meta iskart i po bariuku esancia siuksline. Klupi ant keliu, renka meta, renka meta. Atsikelia, pasiima kazkoki ranksluosti, valo grindis, taciau valydama nepamato gana dideles sukes, kuria susivaro i ranka. Nusikeikia. Deda ranka prie burnos, nulaizydama krauja, kuris gana stipriai bego. Sunerimus pakilo, ir pasieme dar viena ranksluostuka, vyniojas aplink ranka. Baigineja tvarkytis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 7:00 pm

Vos tik įžengęs į kambarį pajuto jos stiprų kraujo kvapą, nieko nelaukęs prišoko prie jos, dabar jis buvo įgavęs naujų jėgų ir galėjo atsispirti. - Kas nutiko? - paėmė į rankas josios sužalotą ranką, kuri buvo apvyniota jau persigėrusiu krauju rankšluosčiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 7:11 pm

dvejodama ziuri i ranka, tada i grizusi Diega, - as netycia..atleisk, kad tenka tai pajusti, - tarsteli ir kelias nuo zemes. Uztad grindys svarios.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 7:15 pm

-nee. dėl manęs nesijaudink, bet ar tu sveika, gal tave nuvežti į ligoninę? - paklausia, nes įpjovimą dar nežiūrėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 7:20 pm

- ne, ne, - purto galva, - viskas gerai, - ziuri i zaizda, - jau liaujasi, ramiai ramiai, - kiek sypteli, - uztad ta jovala sutvarkiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 7:26 pm

-Jau geri būtai netvarkiusi, - pažiūri į jos ranką, bet žaizda buvo nedidelė, tad tik greit sulakstė pleistro, sugrįžęs užklijavo jį jai ant įpjovimo, - tu tam nesutverta, - pro juoką pasako ir pastato ją ant kojų, - na aš įgavau naujų jėgų, skamba keistai, kaip koks sangokas jaučiuosi, - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 7:31 pm

- aš tam nesutverta? ką nori tuom pasakyti? - akytės siauros, bet veiduke matyti šypsena, - aš negalėčiau būti namų šeimininkė? - kilsteli antakį ir laisvąja ranka ima sukti plauikų sruogelę aplink pirštą. Kath prikanda lūpą ir atsikvėpia, - šaunu, kad nors tau gerai, - porą kartų linkteli, ir žiūri į suteptą krauju rankšluostį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 7:34 pm

-Eime į vonią, tau reikia nuprausti ranką, - nusijuokia, - nes išsitepsi savo dailius drabužėlius, - paima ją už kitos rankos, - beje, kada persikeli pas mane su visais savo daiktais? - kilst antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 7:38 pm

- eh, tikrai nebūtina, - pamirksi akutėm ir žvaliai pamirksi, - persikelt pas tave? - pauzė, mąsto, mąsto, vėl klapt blakstienom, - tikrai to nori? - prikanda lūpą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 7:40 pm

-Žinoma, - panodina galvele, - eime į vonią, - nusijuokia, jis jau rezga planą chuliganą, tad paima ją ant rankų ir nusineša.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 7:41 pm

vos spėjo sureguoti, kaip paėmė ją ant rankų ir dingo kambary.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Tr. 06 07 2011, 6:46 pm

Atsivelka čia, nueina prie kažkokių lentynų, apžiūri nuotraukas įrėmintas, kaip ir mato pažįstamus veidus ten, tai atsidūsta, kad ten pataikė ir nuėjusi klesteli ant sofos. Užverčia galvą į lubas ir ilsisi, galvodama ką reiks vėliau nuveikti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Tr. 06 07 2011, 8:00 pm

Ateina čia su Katerina, vis dar laiko ją už rankos. - Sveika, - mirkteli seseriai, - manau prisimeni Kateriną, - išsišiepia, - norėtai kavos? - kilsteli antakį, paleidžia K ranką ir nueina prie baro, kur spintelėje buvo arbatinukas, puodeliai, kava ir cukrus.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   

Atgal į viršų Go down

Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 510Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-
» didžioji svetainė
» SVETAINĖS PATALPA
» DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ
» DIDŽIOJI SVETAINĖ
» Svetainė