It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Tr. 06 07 2011, 8:06 pm

atejus i svetaine akim perbega per kambari, kol uzmato Maggie, - sveika, - nusisypso ir gana kukliai nudelbia akis, nes neaisku ka ji turejo pagalvoti, pamacius K su Diego marskiniais. Kath zvilgt i D, suspaudus lupas kiek sypteli ir atsiseda ant sofutes. Susideda rankas ant koju, truputuka nesusipatoginus sedi, gniauzo pirstukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Tr. 06 07 2011, 8:10 pm

-Ei? - paklausia Maggie, - jei nežadi kalbėti, tai ir kavos nebus, - išsišiepia ir padaro kavos sau ir Katerinai, visko įdeda tiek, kiek ji mėgsta, atneša abu puodelius, paduoda jai vieną ir atsisėda šalia, truputį gurkšteli. - Niekada neklausiau apie tavo giminaičius.. - ištaria, - kur jie? kuo užsiima? - susidomėjęs paklausia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Tr. 06 07 2011, 8:17 pm

- aciu, - dar pazvilgt i neaiskios bukles M ir atsidusta, imdama puodeli i rankas. Pamaiso turini, - mano giminaiciai? As turiu tik seseri, - tarsteli ir prikanda lupa, - mano seimos gyvenimo puslapis ganetinai paslaptingas ir sunkus.. - letai kilst puoduka, gurksteli gavos ir kiek sypteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Tr. 06 07 2011, 8:21 pm

-Kodėl nesupažindini manęs su ja artimiau? - turėjo nuskambėti pasipiktinusiu tonu, bet girdėjosi tik tylus juokas, - norėčiau su ja susipažinti, ji turbūt tokia pat žavi, graži ir visokia kitokia, kaip ir tu, - išsišiepia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Tr. 06 07 2011, 8:35 pm

Žiūri atėjo jos brolukas su jos gera drauge, kuri su jo marškiniais. Išsprogdina akis it tyliai nusijuokia, nužvelgia juos kartu, - Sveiki, - linkteli ir papurto galvą, - Man tos kavos ir nereikia, - prunkšteli, ji nešnekėjo kurį laiką nes buvo amą truputį praradus kai tokią porą pamatė. Susirango patogiau ant sofos, - Tai pasakokit, brangučiai, kada spėjot susiburkuot? - suklapsi akutėm, kaip visada begalo smalsi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Tr. 06 07 2011, 9:06 pm

-Susiburkuoti? - nusijuokia, - kalbi labai keistai, mes juk ne paukščiai, - apsimetė, kad jam palyginimai nelabai patinka, - įdomu kur pati basteisi ir su kuo burkavaisi, - ore pirštais parodė kabutes, tariant paskutinį žodį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Tr. 06 07 2011, 9:12 pm

Nusijuokia ir dar truputį pasirauko, nes tas brolis tikrai erzina, net prie žodžių užsimanė priekabiaut.. - Neatsakei į mano klausimą, neatsakysiu į tavo, - prunkšteli ir pavarto akis. Palingavus pasiėma žurnalą nuo stalo ir pradeda skaitinėti, laukia kol kas į jos klausimą atsakys .
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 7:56 am

Kath gurksteli kavos, ir nepiktybiskai pavarto akutes, pasitvarko purias garbaneles, viena timpteli, galvoja - ziotis ar ne. Susiburkuoti? K krenksteli ir sniurksteli nosim, sypsos vaidindama, kad everything is alright. Masto, masto, kad Diegas ne toks bernas, kad apsistotu ties viena. Katerina sukioja pirsta aplink puodelio krasta, - nemanau, ar Diegui uztektu vienos. - dailiai paklapsi blakstienom. O kam cia meluot? Ir taip aisku. Mergina kandzioja lupa, vel atsigeria.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 11:21 am

Lėtai pasuka galvą į Kateriną ir keistu žvilgsniu pažiūri į ją, lyg sakytų su šiokia tokia keista gaidele "ką tu sakai?" - Prašyčiau manęs neįžeidinėti, - nusijuokė, - jei ta viena būtum tu, manau, kad užtektų, - pakštelėjo jai į kaktą, kad ir kaip tai nebūtų būdinga Diegui, bet šį kartą jis kalbėjo labai rimtai, tik šiek tiek viską pavertę juoko forma. Gal tas rimtumas atsirado todėl, jog Katerina žinok kas jis per vienas ir nesiruošia nusigręžti juo jo.. tai dar nežinoma.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 11:27 am

Žiūri į juos ir net juokas kyla, užsidengiqa pagalve veidą, kad jos netraumuotų toks vaizdas, gi kažkaip sunku matyt draugę su broliu, nors ir gerai akrtu atrodo. Atsidengia veidą ir nužvelgia brolį, - Nejaugi šitas mergišius pagaliau pasikeitė?- nusijuokia pakilnodama antakius, pati apsidžiaugtų jei tai būtų tiesa, juk nesivedžiotų tada visų kitų barakudų pas save ir gal Meg pagaliau namie ramiai galėtų būt, - Nu tu Kath ir sugebi.. - palinksi ir išsišiepe.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 11:54 am

-ak, Diegai, as taves neizeidineju,-nusijuokia ir pakraipo galva, -kodel visi teisybe laiko izeidimu? Nejaugi tie seni iprociai galetu mirti? Hm..-susimascius prikanda lupa, pazvilgt i M, ir paklapsi akutem. Stebi jos reakcija keldama lupu kampucius, - as? Sugebu? Idomu, ka?-sukikena ir atsigeria kavutes ir nezymiai papucia lupas. Numano kame esme, bet vistiek sau vaidina smalsia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 12:17 pm

Nužiūri abi moteris. - Jus kaip susitarusios, primenat man mano senus žaidimus, - susiraukia, o tada nusijuokia, - aš.. - prideda ranką prie krūtinės, - aš nebebūsiu toks, prižadu, - patikina ir net pats patiki savo žodžiais, - nes supratau, kad mes galime būti ne tik draugai, - sumirksi akelėmis ir nusišypso.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 12:29 pm

- nee,-purto garbaneles, juokias, - jokiu susitarimu cia nera,-linkt linkt pora kartu. Klausos, ka Diegas kalba. Kath nuryja seile. Isipareigojimai. Hell yeah. Bijojo mergaite ju kaip velnias kryziaus. Bent jau seniau. -daugiau nei draugai?!
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 12:33 pm

Awkey, jis nemanė, kad ji taip sureaguos. - Na gerai, tik draugai, - iškėlė į viršų rankas lyg pasiduotų kažkam ir nusijuokė. - Geriau dabar padaryk susitikimą su tavo seserimi, - išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 12:39 pm

kia sėdi apšalus, nusivylus, laiminga.. nu žodžiu kažkokia netokia. Žiūri tai į bruolį tai į Kath, pasimetęs vaiaks dabar yr, - Tai pala, palą.. - iškelia ranką į orą lyg prašydama visų dėmesio, - Vestuvių nebus? - kilsteli antaki ir patempia lūpą, va jau M galvojo čia gaus pamerge būtų, poto dar gal ir teta kokia pabus, ne toks nuobodus gyvenimas tada būrų. Atsidūsta ir žiūri į anuos, -Tik draugai.. - prunkšteli įsivaizduodama kokie jie tik draugai bus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 12:45 pm

-Eiii, kokios dar vestuvės? - išsigąsta, Diegas dar nenori vestuvių, nes kai būna vestuvės būna ir vaikai, bet jis dar per šitiek metų nepanoro būti tėvu ir dar nepasirengė tokiam labai dideliam žingsniui. Gal Diegas niekada nesuaugs ir nesugebės prisiimt atsakomybės. - Geriau pakalbėkim apie tavo kakalius, - išsišiepia it saulytė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 12:56 pm

varto akytes klausydamasi pletku. Nekalba, geria kavute.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 1:00 pm

- Tavo ir Kath vestuvės.. ai nesvarbu, - panodina galva, jau susitaikius su ta mintim, kad jokių dar vestuvių ir vaikų nebus. Trukteli petukais, - Kokius dar kakalius? - kilst antakį, apsidairo, - Nėra nė vieno, - šypt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 1:03 pm

-Tai kur ppadėjai juos? - suraukia akeles it detektyvas koks, vis dar suraukęs akeles gurkšteli kavos, nusijuokia iš savo elgesio ir sėdi kaip padorus vampyras. Žvilgt į ramią Kateriną, kuri pernelyg ramiai jautėsi prie vampyrų, o gal ji nežinojo apie Maggie.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 1:07 pm

sedejo susimasciusi apie vestuves. Juk tai tokia grazi svente, o Diegas ju nemegsta. Aha, vat ant sito punkto jie itin skirtingi. Kath gere kavute ramiai alsuodama, atsiremus i sofos atlosiuka.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 1:21 pm

- Vieną griovį palikau, kitą ant medžio pakoriau, - pavarto akis ir prunkšteli, pasižiūri į Kath prisiminus, kad ana žmogus yra, tada klausiamu žvilgsniu pasižiūri į Diegą, nordėma sužinoti ar ji žino kas per tipai jie yra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 1:29 pm

pagauna M's zvilgsni, ir supranta kame diela, - del Diego, zinau, kad jis vampyras. O del taves..abejoju. Jis man nesake, - isitraukia netyciom i pokalbi. Atsikvepia. Sedi tokia rimta, bisk be nuotaikos kazkodel. ,,tik draugai, Katerina. TIK DRAUGAI'' - mintyse vis kartojo kol papurte galva ' ,,smegenine, uzsiciaupk''. K vel ramiai sedejo, lukuriuodama, uzmesdama aki tiek i D, tiek i M.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 1:39 pm

Išgirdus Kath trenkteli Diego į petį iš kumščio gan stipriai, - Paslapčių nemoki saugot, - pavarto akis, nors pati M irgi nelabai gerai jas saugo. Palinguoj ir atsisuka į Kath, - Aš ne vampyrė, - papurto galvą tokia gailia išraiška,- Aš supermenė, - palinksi ir nusijuokia. Vėl pažiūri į brolį, tada į Katherinę, - Tu jo nebijai? - kilst antakį, - Juk jis galėtų tau įkasti ri tu vargei ar spėtai sureguoti.. išsiurbtų tavo kraują ir gulėtai merdėdama.. o poto dar gal ir galvą nusuktų, - tokį maniakišką smailą išmeta bandydama pagąsdinti K.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 1:50 pm

stebi itin grazia brolio ir sesers meiles rusi, suspaudus lupas atsidusta. - kaip ir as priverciau ji tai pasakyti.. - tarsteli ir pamirksi. Eme klausytis M's kalbu, tada sukteli galva i Diega. Akim perbega per jo veida, ketino kazka jam sakyt, bet nutyli. Ziur i Mege, - jeigu jis to nori, prasom, tegu daro, - net pati nusistebi, kaip ramiai tai pasake. Ne balsas nevirptelejo, - juk pragare negali buti blogiau negu siam pasauly. - isspaudzia sypsena, - sakai, supermene.. - nutesia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Kv. 07 07 2011, 2:56 pm

-Mege, baik sekti pasakas, Katerina jau ne vaikas, - suraukia antakius, - aš jai paaiškinau kuo mes maitinamės, - panodina galvele, - ir nekimšk jai į galvą visokių nesąmonių, - dėl vaizdo stumteli ją su savo alkūne. Atsigeria savo kavos ir sėdi ramus, kaip belgas. - Gal savo seserį pasikviesk čia, - apsidžiaugia sugalvojęs labai gerą idėja, - galėsime visi susipažinti, - šypteli.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   

Atgal į viršų Go down
 

Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 610Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-