It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 6:52 pm

-Tai žinai, eisiu aš, eisi tu ir susirinks visas elitas toje laidoje, - nusijuokė. Gal Diegas toks naivus, nieko nepastebintis? Atsisėdo į savo vietą, baigėsi jo šlovės valandos. - O kodėl tu viena? - suraukė akutes, - o gal aš ko nors nežinau? - kilstelėjo antakius.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 6:56 pm

- oh god. aš į KITAS?-Katherina prunkšteli ir nusijuokia, - u just kiddin me,-nežymiai krimsteli apatinę lūpą, - jeigu jau šitaip, tada man gerai ir vienai. o kai turiu tokių draugų kaip Tu, ale man neliūdna,- pakreipia galvą šiek tiek ir išspaudžia total bitchy face, - toks tas gyvenimas. vieną dieną būni su vienu, kitą - su kitu, trečią - iš vis be nieko..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:00 pm

-Kokia tu nepastovi, - išmeta seksišką smailą ir perbraukia keliais pirštais per jos skruostą, - gali kada nors nudegti, bet man drąsios patinka, - atvirai pasako. Dabar jis taip norėtų, kad ji žinotų kas jis per vienas, taip turbūt būtų lengviau, mažiau paslapčių - didesnė tikimybė išvengti bet kokių pykčių, bet dabar ne apie tai.. - ir kuris buvo tavo paskutinis? - pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:04 pm

- dar neradau tokio dėl kurio išgyvenčiau žiemą nuoga, dėl kurio perplaukčiau visas jūras ar vandenynus, dėl kurio atsisakyčiau savo mėgiamiausių Manollo batelių..-kalba nuoširdžiai ir šypsos, - atvirai kalbant, visi santykiai buvo nerimti. o dėl paskutinio, aš jo nepamenu, - prisidengia lūpas delnu, ir akytės goes around, - vadinas tokia simpatija ir tebuvo, - gūžteli pečiais, - tik nesakyk, kad tu pastovus. nes tikraaaaaai nepatikėčiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:06 pm

-Nee, aš to ir nesakiau, - nusijuokia, - bet nepamenu kada paskutinį kartą buvau su moterimi, - paatvirauja, nors tai įžeidžia jo ego, bet kur tiesa, ten ir draugystė. Jau geriau išvengti kuo daugiau melo. - tik nesijuok, - su linksma gaidele pasako.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:10 pm

- ūūūūū, Diegai,-kandžioja lūpą tvardydamasi nuo juoko bangos, - it's too bad,-linksi linksi porą kartų, - siūlyčiau pasipraktikuoti sėdint prie kompo, jei sėdi,-dar priduria, šelmiškai žiūri, - gūglė padės surast atitinkamą puslapį,-nodina, o tada užsikiša, - pajuokavau, of course, katinėli, - gražiai paklapsi blakstienom, išmesdama puppy eyes.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:13 pm

-Deja nesilankau tokiuose internetiniuose puslapiuose, - nusijuokia, - na.. gal šį kartą tau kaip nors atleisiu už tokius pokštus, - tokiu susirūpinusiu veideliu žiūrėjo į ją, čia aišku tik primetė, dėl vaizdo čia juk. - kam internetiniai puslapiai jei aš tave turiu, - išdidžiai pasako ir išsišiepia, apkabina ją viena ranka per liemenį ir prisitraukia arčiau savęs.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:15 pm

akytės važiuoja aplink ašį, Kath išdidžiai šypsosi, - niu niu niu,-pagraso pirštu, vaidina neprieinamą, nors aišku, ji jaučia silpnybę gražiems berniukams. tuo pačiu pirštu kur grasė, dabar piešia visokius ornamentus ant vienos D's rankos, - ak, turi mane? i don't think, so, - kelia gudrias akutes, mirkteli, - savo nosiuko galiuku baksteli į jo ir sukikena.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:18 pm

-Ar tikrai? - prikandą lūpą, stebi jos piršto judesius, tada akutes. - argi tik ne rudos akys? - kilsteli antakį, - pamelavai man Katuke, - pakšteli į jos nosiuką.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:20 pm

papučia lūpytes, pikto keksiuko išraiškėlė, - jokiu būdu,-užsimerkia ir nusijuokia slėpdama akis, - aš nemeluoju, - atsimerkus jau žiūri į šitą, rezga ir kuria planus kaip užvaldyti pasaulį, tpfiu, berniuko protą ir dar ką nors, kyšteli liežuvį, - kažkas šiandien labai gudrus, neatrodo?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:23 pm

-Kažkam man atrodo šiandien nelabai sekasi meluoti, - sukikena ir vos vos stipriau, tik, kad ji pajaustų, priglaudžia ją prie savęs. - kiek dar žadi meluoti? juk negražu, - mandagiai pabara ją.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:26 pm

- ėėh, aš meluoti dar nepradėjau, o ir nematau reikalo pradėt, - drąsiai šypsos, ir sau tik pakšt į jo lūpytes, - uj, netyčiukas gavos, - sukikena.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:32 pm

Kai ji jį pabučiavo, Diegas nežymiai suspaudė kumščius, kad susitvardytų, bet tai buvo nepastebimas veiksmas.
-Tai buvo netyčiukas, ar tavo noro išsipildymas? - visai drąsiai jis čia sau pokštauja.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:38 pm

- mano norai visada išsipildo, bet šitas buvo per mažas, - paklapsi blakstienom, angeliška išraiškėlė, vaidina, kad nieko nebuvo. - geras pakštelėjimas, - pakilnoja antakius.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:39 pm

-Na, bet tai vis tiek buvo noras, - sukikena ir nesusitvardęs įsisiurbė į jos lūpas. " o dabar pildosi mano noras," - mintyse pagalvojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:41 pm

pagaliau, Kath pajuto normaliai jo lūpas šalia savųjų, rankom apglėbė jo kaklą. nė nejautė, kad žaidžia su likimu, bet koks gi skirtumas. malonumas čia svarbiausia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:43 pm

Bučiavo ją, norėjo nors kartą atsipalaiduoti, bet kūnas negalėjo to padaryti. Atrėmė ją į sofą ir lengvai užgulė. Bandė tuo mėgautis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:45 pm

o mergytė tikrai mėgavosi, nes šitas kaip profas, hell yeah. viena jos ranka jo plaukuose, kita - klaidžioja po nugarą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:49 pm

O dabar jau paguldė ją ant tos nelemtos sofos, vien ranką uždėjo jai ant šlaunies, maršrutavo ja aukštyn žemyn. gaila, kad ji buvo su šortukais, butų paklaidžiojęs kažkur aukščiau. (rofl)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:51 pm

atsakė į bučinius dar karščiau, nes protas buvo užvaldytas aistros, kuri degino, kuri vilino iš vidaus, ir vertė visas mintis šalintis iš galvos. Kath švelniai dantukais timptelėjo jo apatinę lūpą, rankutėm žaidė su jo marškinukais, švelniai glostė skruostą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:55 pm

Iš inercijos nurengė jos švarkelį, pirštais perbraukė per jos lūpas, tada pabučiavo jos kaklą ir vėliai sugrįžo ties josios lūpomis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 7:58 pm

šitie Diego veiksmai dar labiau ją užvedė ir vertė svilti pragare iš tokių pojūčių. kažkaip viskas nutinka atsitinka, kad Kath atsisėda ant jo liemens, kojoms jį apglėbdama. rankom įsiremia į krūtinę, palengva, be skubėjimų šalina sagą po sagos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:01 pm

Kai ji taip padaro, atsilošia. Nuvelka jos bliuskutę, nesuvokdamas ką daro. Tikėkimės Alachas jį atves į protą ir Diegas sustos, nepadaręs ko nors blogo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:05 pm

Alachas privalo atvesti. It's not this time. Kai palaidinuke buvo nuvilkta, Kath papurto garbanas, leisdama laisvai jom kristi. Suima jo veida abiem rankom, susiradus lupas isisiurbia. Buciuoja nesiliaudama jas, nusileidzia kaklu, vel lupos. Ir taip daug kartu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:07 pm

Padeda jai pribaigti tuos nelemtus Diego marškinius. Kas gamina juos su tiek daug sagų??? (rofl) Bučiuodamas jos lūpas slinko savo lūpomis žemyn, ties kaklu, krūtine, tada vėl aukštyn. Dabar jis vėl ją užgulė, neskubino visų įvykių.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   

Atgal į viršų Go down

Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 210Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-
» didžioji svetainė
» SVETAINĖS PATALPA
» DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ
» DIDŽIOJI SVETAINĖ
» Svetainė