It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:10 pm

gloste tobulai svelnia, ir gana vesia D's nugara, krutine. Kai jis leidosi jos kaklu, Kath instinktyviai uzsimerke, ir giliai ikvepe. Kai vaikinas grizo prie jos lupu, K tese buciniu maratona. Jau ketino klaust ar jam salta.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:13 pm

Aišku jis nespėjo pagalvoti, jog ji gali pajusti, kad jo kūnas šaltesnis. Ne toks ir apdairus buvo Diegas. Kol dar Alachas jo nevedė į protą, D's pašalino K's šortukus, kadangi buvo ją apžergęs kojomis, atsilošė ir atsisegė diržą, o tada pribaigė ir savo kelnes. Vėl lengvai užgulė ją ir pabučiavo. Mėgavosi trumpa akimirka, kuri bet kada galėjo pasibaigti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:16 pm

kol jis pribaiginejo savo kelnes, Kath rijo ji akimis, - rrawr, - nekreipdama i ta saltuka demesio tarstelejo, ir velei ji apkabino per kakla. Buckis vienas, buckis du, and more..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:21 pm

-Ne veltui tu praminta Katuke, - sušnabždėjo pro bučinius. Galiausiai susivokė ką daro, kol jie dar buvo su apatiniais, ačiū Alachui, kad jis buvo toks maloningas ir mestelėjo šiek tiek proto Diegitui. Staiga Diegas atsilošė, - nemanau, kad mes galime tai daryti, bent jau dabar.. - pasijuto labai keistai, jam buvo sunku susitramdyti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:24 pm

antakiukai suraukti, Kath tankiai alsavo, bande atsigauti. Mergina visiskai suglumo ir pasimete, - what's wrong?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:27 pm

Jis juk negalėjo tiesiog pasakyti, "aj nieko ypatingo, tiesiog aš vampyras ir man sunku tvardytis tavęs nesužalojus," kvailai nuskambėtų. - Nieko.. tiesiog nemanau, kad tai geras metas.. - bando išsisukti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:31 pm

nejucia pasijuto taip sudinai. Viskas tesesi gerai, kol kazkas nenutiko. Kath sunkiai bande nuryti kazkoki gniuzula gerkleje, ne pati nesuprato, kaip eme virpeti lupos. K jas prikando, kad nesimatytu, kaip ji pasimete. Rodos, akyse emes kauptis asaros, bet ji ranka persibrauke per kakta, neva tvarkydamasi plaukus. Atsargiai atsiseda ant sofos, imasi drabuzius, sedi nunarinus galva.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:34 pm

-Atleisk.. aš tikra nevykėlis, - jau nebežinojo ką ir tebepasakyti, - prašau.. nepyk.. tiesiog sustojau tik dėl tavęs, tai tavo gerovei.. žinau, skamba keistai, bet dabar negaliu to visko paaiškinti, - uždėjo savo delną jai ant skruosto ir paglostė, tada pabandė ją pabučiuoti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:41 pm

sunkiai ikvepe, ir dar gana slapiom akim paziurejo i ji, - mano gerovei..man nerupi, kad ir ka turi omenyje, man nusispjaut, - jau gan garsiau pasako, po to nurimsta, - niekas nera man taip padares..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:46 pm

Perbraukia delnų per savo veidą, lyg būtų pavargęs nuo visko, iš tikrųjų jis tik buvo ištroškęs, jam buvo laikas vakarieniauti. Po akimis jau po truputį ryškėjo ratilai.
-Atleisk.. - tą žodį kartojo, kaip užsikirtęs. - taip norėčiau tau pasakyti, bet.. - nutyla.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:49 pm

sunkiai atsiduso, ir ganetinai itariai i ji paziurejo. Tiek daug klausimu norejo uzduoti, tiek pasiaiskinimu isgirsti, - Diegai? Kas vyksta? - uzluzusiu balsu paklausia. Nulis emociju. O viduje viskas vartesi aukstyn kojomis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:51 pm

-Negaliu sakyti.. bent jau tol, kol tu nesi pasiruošusi to išgirsti.. - kalba labai mislingai, keistai, ne kiekvienas suprastu ar jis kalba rimtai.. turbūt pagalvotų, kad jis pamišęs.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:53 pm

atsistoja, velkasi palaidine, - tiesiog Tu manes nenori,- sumurma panosej ruskanu veidu, - ir nieko nebesakyk. Nereikia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 8:57 pm

-Prašau.. nesakyk taip.. - paima jos ranką į savąją, paglosto ją, - juk žinai, kad man esi brangi ir trokštu tavęs labiau už bet ką kitą.. tiesiog yra kai kas, dėl ko negalima dabar peržengti šios ribos.. - stengiasi jai kažką paaiškinti, visko nepasakydamas iš karto.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 9:00 pm

akys goes around, Kath kandzioja lupa, - ak, Diegai, ribos - kuriu perzengti nevalia, as pasimetusi. - sedas salia D ant sofos, atsiremia su galva i jo peti, vel susijaudina, giliai kvepuoja. - pirma karta tokia situacija, kurios as negaliu kontroliuoti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Pir. 04 07 2011, 9:02 pm

-Visada būna pirmas kartas, - nusišypso, bando pagerinti šitą beviltišką situaciją. - prašau tik neišeiti, pasilik.. - įkvepia oro.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 9:01 am

Katherine vėl pakyla nuo sofos, žiūrėdama į savo atspindį kažkokioje stiklinėje ar veidrodinėje baro dalyje, savęs tokios nemačiusi, jaučiasi ir atrodo išdurta. mergina nuleidžia galvą į sagas, kurias sagstėsi. tada lėtai nuėjo ir pritūpė pasiimdama švarkelį, bei paimdama kažkur besimėtančius Diego marškinius ir kelnes, švystelėjo jam, - sakai, visada būna pirmas kartas?,-ganėtinai ramiu, tačiau vėsiu tonu klausteli, - būtent šio pirmojo karto aš VISADA stengiausi išvengti,-toliau sau kalba balsu, kuris atrodė mažum virpėjo. K kelia rankas į viršų, suimdama plaukus ir susitvarkydama viską į tokią padėtį, tarsi nieko nė nebūtų buvę. o iš tiesų buvo. buvo tai, ko geriau nė neturėjo būti. širdis krūtinėje vis dar šėlo kaip pasiutusi, o kvėpavimas dar nebuvo susinormalizavęs. K nuryja seilę, ir tvarkydama plaukus žiūri į langą, - puikiai mane pažįsti. aš pralaimėti nemoku,-sučiaupia lūpas į kitą liniją minutėlę leisdama kambaryje įsivyrauti tylai. pati kažkiek galvojo, o ir leido Diegui viską apmąstyti. Katerina sunkiai atsiduso, ir pirštais persibraukė per skruostą, kad šiek tiek atauštų. K patraukė lango link. žingsniai rodėsi sunkūs, tačiau ji visvien ėjo iškėlusi galvą kaip ir pridera. viena nesėkėm dar nėra lygu visai nesėkmių virtinei. bent jau ji taip pati manė. atsirėmė rankomis į palangę, ir nunarino galvą leisdama garbanom uždengti veidą. - aš nežinau, net nesuprantu kas vyksta. Tu toks paslaptingas, kalbi užuolankomis..tarsi aš jas galėčiau suprasti,-vartydama akis priduria ir kilsteli galvą, - Diegai, kas pasikeitė per šį laiką kol nesimatėm, kad Tu tapai tarsi nesavas? - prikąsdama lūpą ir keliskart pamirksėjusi, pagaliau Katerina teikiasi atsisukti veidu į svetainę ir į jį. vėl pauzė, rankoj gniaužia telefoną ruošdaamsi skambint taksistui ar dar kam, kad parsivežtų ją iš čia, - sakai neišeiti? pasilikti?-kilsteli susidomėjimo antakį, - o kam? jei ir išeičiau, pagal tave tai būtų mano gerovei, forget it? - papučia nežymiai lūpas, o ir pati nejautė, kaip laikėsi dar nat kojų. tuomet mažumėle atlyžo užsičiaupdama, nes ėmė dvejoti pati savimi. pasakytais žodžiais ir viskuo, kas čia vyko. Kath krenkštelėjo ir akim perbėgo kambarį, kol jos užkliuvo už mažum apsikeitusio dalyko. tai Diego išvaizdos. jis atrodė kiek išblyškęs o ir pavargęs. K porą kartų įkvėpė tyrinėdama jį, jo veido išraišką, kol patraukė vaikino link. sėdosi šalia ant sofos, kilstelėjo ranką, ir švelniai pirštukais perbėgo per skruostą, atsukdama jį į save. gana nedrąsiai žvelgė į jo akis, nes nė nežinojo, kas jam, - ar tau viskas gerai?,-iškvėpdama orą pasako, antakiukai pasidaro daugmaž suraukti iš šiokio tokio nerimo, - atrodai..išblyškęs.. - dar pusbalsiu priduria. metė šalin visus savo kaprizus, sėdėjo laukdama atsakymo į šį klausimą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 11:46 am

-Anksčiau viskas buvo lengviau.. - atsiduso, - buvome tik draugai, kurie linksmai leisdavo laiką, niekada neteko prieiti šio varianto, o tada negalvojau, kaip reikėtų elgtis, jei tai atsitiks.. - paėmė drabužius, šveistus galima sakyti jam į veidą. Apsivilko kelnes, bent, kad padoriau atrodytų, o tada ir marškinius, bet jų neužsisagstė. Šiuo metu troško, kad jie nebūtų nuėję iki tiek.. kad ir kiek jis troško jos, norėjo laikyti ją glėbyje, bučiuoti, pajusti jos kūną, bet būtų daug geriau, jei būtų to išengę, bent jau nebūtų reikėję kažkokių tai paaiškinimų, bandymų viską ištaisyti protingais žodžiais. Jam buvo sunku.. nes po savo ledine širdimi laikė paslaptį, kuria šlykštėjosi, kurios nenorėjo niekam pasakyti. - Taip, tu teisi. Jei išeitum, tau būtų geriau, bet atleisk.. matyt aš pernelyg savanaudiškas, tad nenoriu, kad išeitumei, - uždėjo vieną ranką jai ant kelio, - man viskas gerai, - nudelbė akis, bet stengėsi pasakyti kuo energingiau. - Tikrai.. viskas gerai, - pakėlė savo akis ir pažvelgė į ją, jos žvilgsnis buvo sunerimęs, laukiantis atsakymų į daugybę jos galvelėje kirbančių klausimų. Jis lėtai užsimerkė, giliai įkvėpė ir pravėrė akis. - Kaip norėčiau tau viską papasakoti.. būtų daug lengviau, - perbraukė keliai pirštais per jos švelnų skruostą, - bet negaliu.. nenoriu rizikuoti ir prarasti tavęs.. nesu įsitikinęs, kad tu suprasi, - patraukė savo ledinius pirštus nuo jos skruosto ir padėjo rankas šalia savęs.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 11:51 am

Kath iš nepasitenkinimo vos vos susilaikė neprunkštelėjusi, tik pavartė akis, - Diegai, aš nenoriu, kad būtų jokių paslapčių,-nudelbė akis į vėsią jo ranką ant jos kelių, K prikando lūpą, - tik jau man nepasakok, kad viskas yra gerai, nes neatrodo kad būtų GERAI, - jau šiek tiek susierzinusi kalba, giliai įkvėpia ir iškvėpia ramindamasi ir nepasiduodama minutės jausmams ir pykčiui, - aš tave suprasiu..kad ir kas bebūtų.. - tyliai pasako ir vėl lūpos sučiauptos į kietą liniją.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:01 pm

-Manau šitas pasakymas, nelabai tinka.. - žvilgčioja į ją, - aš bijau.. bijau, kad tu gali išsigąsti, - kai kalbėjo, jo lūpos beveik nejudėjo, galbūt todėl, kad jam buvo labai sunku kalbėti šia tema, nes jis nenorėjo, kad kas nors žinotų, kas jis per vienas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:06 pm

Kath neiškentus atsistojo, susiėmė už galvos ir tyliai nusikeikė, - mane ši nežinia varo iš proto, - nuleido rankas sau prie šonų, vaikščiojo pirmyn/atgal. kilstelėjo savo dešinę, persibraukė per plaukus, sustojo ties skruostu. taip jį ir laikė vaikščiodama, - išsigąsiu? - disretli į jį, nekaltom akim, prikanda apatinę lūpą, suraukus antakėlius, - klausyk, ką dar sugalvosi? - kilsteli tuos pačius antakius ir atitraukia ranką nuo skruosto ore paadrydama kažkokį gestą. negalėjo ji čia taip ramiai sėdėt ir nekreipt į nieką dėmesio. ne ta situacija. K lėtai priėjo prie jo, ir atsitūpė priešais. savo rankas uždėjo jam ant kelių, tarsi taip šiek tiek pasiremdama, - maldauju, netylėk....
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:09 pm

Jis paėmė jos rankas į savo delnus ir pakėlė sau prie lūpų, pabučiavo jas ir pastatė ją ant kojų, tad suėmė rankomis jos liemenį, prisitraukė arčiau ir pasisodino ant kelių.
-Pamėginkime tada išsiaiškinti kai ką, - bandė kalbėti rimtai, - turbūt skambės kvailai, bet ar žiūrėdama filmus apie mistines būtybes išsigąsdavai, ar šlykštėdavaisi tais padarais? - mintyse galvojo kokios nesąmonės paklausė, turbūt Kath pagalvos, kad jis nevisprotis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:13 pm

lėtai atsikėlė pastatyta D, o kai atsisėdo, vieną ranką uždėjo jam ant peties, nuleidusi galvą klausėsi kiekvieno jo žodžio, kartkartėm suklapsėdama blakstienom ir tarsi patvirtindama, kad suprantą, ka jisai kalba. lėtai šiek tiek pasuko galvą į D, ir skvarbiai žiūrėjo į jo akis, - apie mistinius padarus? hmz, tokius filmus žiūriu ne itin dažnai. vienintelis..ir tai twailaitas, o jame prieš tas mistines rūšis neturėjau nieko prieš, - krenkšteli, nes suglumo nuo šito klausimo, - bet kaip tai susiję su tuo, kas vyksta? ar ir vėl bandai nukreipti temą?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:20 pm

Jis giliai atsiduso, lyg iš palengvėjimo, kai ji pasakė, jog neturėjo nieko blogo prieš anuos iš to filmo. Jis nurijo seiles ir prabilo.
-O kas.. kas jei pasakyčiau, kad esu vienas iš tokių būtybių? - kalbėjo labai rimtai, veide nesimatė jokios šypsenos, tik kaktoje išsivagojusios kelios raukšlelės, turbūt nuo rimto mąstymo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:24 pm

Kath pasijuto, lyg gavus iš poros kilgoramų cukraus galvon, kažką sužiopčiojo gaudydama orą, ir tankiai sumirksėjo blakstienom. kurį laiką tylėjo bandydama suprasti ką pasakė. odos vėsumas, šioks toks išblyškimas, ratiliai po akimis..nes..jis alkanas?? viskas tuo metu stojo į savo vietas, ir ji pamažu ėmė gailėtis to, kad elgėsi kaip smalsi detektyvė ir vis knaisiojosi po jo asmeninį gyvenimą. Kath tik papurtė galvą, nes visi tie įrodymai, mažumėlę galėjo sutapti. ji vis viltingai tikėjo, kad Diegas tik pajuokavo, - pasakyk, kad juokauji..pasakyk, kad tai netiesa, ką tu man kątik pasakei. - susijaudinusiu balsu išlemena.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   

Atgal į viršų Go down

Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 310Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-
» didžioji svetainė
» SVETAINĖS PATALPA
» DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ
» DIDŽIOJI SVETAINĖ
» Svetainė