It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:28 pm

Jeigu būtų galima, turbūt dabar iš jo akių būtų išriedėjusios ašaros. Jis to ir bijojo, kad ji taip reaguos. Jis tik nudelbė akis, nenorėjo, kad ji žiūrėtų į jo keistas akis. Jis patraukė nuo jos liemens savo rankas, vienos rankos pirštus sugniaužė į kumštį, gailėjosi visko, ką dabar pasakė.. " Jau geriau ji būtų pykusi ant manęs, nei žinojusi šią nelemtą tiesą," - mąstė, - "gal pasinaudoti proga ir pasakyti jog tik juokauju? bet tai būtų mažai įtikima.." - toliau mąstė, nežinojo kaip elgtis, tiesiog tylėjo ir laukė kas bus toliau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:36 pm

dar nenurimusi sirdis eme vis tvakseti it paselusi. Tyla atsake i visas abejones. Kath nezinojo, kaip elgtis, kaip reaguoti - begti ar rekti? Juk nezinia, kas gali nutikt. K bande nuryt gerklej istrigusi zodziu gumula, ir tiesiog letai pakilo nuo jo keliu, vel susieme uz galvos, ir mazum susvyravo nuo itampos. Juk ne kasdien galima tai isgirsti..speechless.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:39 pm

Greit pašoko nuo sėdimosios vietos ir pribėgo prie jos, apglėbė ją, kad nenugriūtų.
-Nebijok, - sušnabždėjo, - aš nenuskriausiu tavęs, negalėčiau to padaryti, - toliau šnabždėjo, buvo toks nusivylęs savo gyvenimu, kad nebūtų ištvėręs, jei Katerina būtų išėjusi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:44 pm

bemaz kruptelejo, kai jis atsidure uz jos. Kath uzsimerke, ir kuri laika taip stovejo. Atsimerkusi ir ikvepusi pilnus plaucius i ji atsisuko. Ziurejo i Diega, su abejone, minimalistine baime, taciau ryztingai pakele savo ranka, ir paeme viena jo ranka, svelniai liesdama pirstus, - as..as.. - sumikciojo, bande regzti sakini, - ..as tau pazadejau, kad suprasiu tave..-padare pauze, vel ikvepe, -..kad ir kas bebutu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:47 pm

Jis viltingomis akimis žiūrėjo į ją, jis taip norėjo, kad ji ištesėtų tą pažadą, kad suprastų. - Aš tavęs neverčiu.. - atsiduso, - jei bijai, neversiu tavęs, būti šalia manęs, - sumurmėjo, stengėsi nedaryti ko nors keisto, kad neišgąsdintų jos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:52 pm

Kath vel siek tiek surauke antakius, ir pavarte rudas akutes. Dabar ji suprato, kad Diegas tycia jos neatstume, visa, ka jis sake, buvo tiesa. - ar gali tiesiog uzsiciaupti?-apgailestajanciom akim i ji pazvelge. Nepaleido jo rankos is savosios. - pazadejau, pazada ir tesiu, - linktelejo ir atsikvepe.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 12:56 pm

Bandė tikėti jos žodžiais, bet vis tiek juto baimę jos akyse.
-Man svarbiausia, kad nebijotumei manęs, - perbraukė pirštais per jos skruostą, tada lūpas, norėjo ją pabučiuoti, bet nedrįso.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 1:33 pm

bandė kiek drąsiau į jį žiūrėti, ir tai, rodos, vyko ganėtinai sėkmingai. Kath švelniai spustelėjo jo pirštukus savo delne, o kita ranka palietė jo ranką sau ant skruosto. nežymiai nusišypsojo, atrodė, kad jos vidinė būsena daug geresnė, negu pora minučių atgal, kai ji jautėsi taip, lyg spanuotų vieną tų klaikių košmarų, kai turi bėgti, bėgti, kol plyš plaučiai, tačiau niekaip neprisiversti kūno judėti grečiau. gali pasprukti nuo to, ko bijai, gali bandyti kovoti su tuo, kuo nekenti. bet tiesiog ji nenorėjo bijoti. ji nenorėjo nieko. - aš.. tavęs ir nebijau,-galvos linktelėjimu pritardama savo žodžiams pasakė, - ..kad ir kas bebūtų.. aš nepaliksiu tavęs tokioje situacijoje, - kukliai nuleido akutes, o po to ir galvą - garbanos lengvai pasklido jai ant veido. K tarsi atsigavo, sukaupė viską, kas gera ir nuoširdžiai kilstelėjo lūpų kampučius, pakeldama žvilgsnį į Diegą, - aš tavo draugė. aš tave palaikau. ir aš TIKIU, kad Tu manęs nenuskriausi, - galima sakyti, kad ji buvo devyniasdešimt devyniais ir devyniomis šimtosiomis procento tuo tikra. nuo jos pačios žodžių, jai tarsi, linko kojos, ji palengva pajautė malonią ramumą, nes ji tiesiog liovėsi galvojusi. visomis jėgomis stengėsi nesuvokti to, ko nenorėjo žinoti. viskas buvo taip aišku. Kath šiek tiek pasistiebė ant pirštų galiukų, lyg norėdama ką pasiekti. taip ir buvo, jos galutinis tikslas buvo Diego lūpos. mergina, žiūrėdama į jo akis, raminamai mirktelėjo ir priglaudė savo lūpas, šiek tiek drebančias iš jaudulio, prie jo lūpų. šis bučinys atrodė kitoks, visai ne iš tų, kurie liejosi seniau. šis gana nuoširdesnis, tvirtesnis, ir neuždegtas aistros, o užlietas visai kitokio, itin keisto Katerinai, jausmo. tai tarsi būtų jų pirmas bučinys, su paslaptingumo gaidele, kai nežinai ko reikia tikėtis, kai nežinai, ko galima laukti. Kath, sunėrė jų vienos rankos pirštus, o kitą ranką atrėmė į krūtinę. bučiavo jį, su pasimėgavimu, ne iš savanaudiškumo ar kitokių veiksnių. tuo pat metu kvėpavimas padažnėjo ir širdis, rodos, nurimusi vėl pašėlo..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 2:50 pm

((eina nakum ir vėl romanas ;oo** bet labai gražiai parašei išleisk knygą ;DDD* ))

Išgirdęs jos sakančius žodžius, jo ledinė širdis, kuri nors ir neplakė, nerodė jokių gyvybės ženklų, nurimo. Jis ganėtinai atsipalaidavo, o tokie jos žodžiai suteikė jam naujų jėgų atsispirti tam ko labiausiai bijojo, tam, dėl ko negalėtų sau niekada gyvenime atleisti, tam, dėl ko graužtų save visą savo likusį gyvenimą. Jis užmerkė savo sunkias akis ir mėgavosi tikru, nuoširdžiu, tyru, taip seniai lauktu bučiniu. Jis lėtai alsavo, nors jam to ir nereikėjo, bet tai darė iš įpročio, kurio per šitiek metų būtų sunku atsikratyti. Jis uždėjo vieną ranką jai ant kaklo, o Katerinos garbanos lengvai krito ant jo pirštų. Jam buvo taip gera, kad negalėjo pratarti nė žodžio. Šis bučinys atstojo tuos šimtus, pajustus prie keletą minučių. Jis norėjo pasinerti į šį bučinį visa savo siela, kurią nežinia ar teturėjo, bet bent tikėjosi, kad ji vis dar jame. Jis norėjo mėgautis šiuo aistringu bučiniu ir niekada jo nenutraukti, kad ir kas benutiktų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 3:00 pm

Kai ant Kath's kaklo Diegas uzdejo savo vesia ranka, mergina bemaz kruptelejo, bet sis pojutis buvo ganetinai malonus. Ji savo laisvaja ranka ikniaube i jo plaukus ir siek tiek kilstelejo lupu kampucius. Sis bucinys, reiklesnis uz bet kokius buvusius, veste vede is proto, verte po kuna begioti simtatukstantine skruzdeliuku armija. Ugnis ir ledas. Sitaip dabar butu galima pavadinti judvieju dueta. Visiskos priesingybes, bet tuo paciu ir giminingos sielos.

(aw, kai fainai :**
bet kazi kuri is mudvieju cia rasytoja? Ziu, neatsilieki.)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 3:07 pm

Galiausiai bučinys nutrūko, juk jis negalėjo tęstis visą laiką. Diegas savo kaktą atrėmė į josios, akimis žvelgė į ją. - Ačiū Tau, - teištarė po svaigaus bučinio, jis lėtai alsavo, rankomis nuslydo prie jos liemens ir apkabino, priglaudė prie savo tvirto kūno.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 3:14 pm

Kath tik syptelejo, ir rankom apsivijus kakla, prisiglaude prie jo. Rodes, kad kiekviena jos lastele butu prauzusi srove. K jautesi taip laisvai, kaip dar nesijaute. Matyt suprato, kad nebera jokiu paslapciu. - nera uz ka, - pusbalsiu tarstelejo ir paklapsejo blakstienom.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 3:31 pm

-Norėčiau, kad žinotum, jog aš maitinuosi gyvūnų krauju, - išspaudė šypsena savo lūpose, jis suėmė jos vieną garbana keliais pirštais, kuri krito jai ant veido ir užkišo už jos ausies.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 3:34 pm

K isspaude sypsni, iki sirdies gelmiu nuosirdu, kaip niekad, - ak,-kiek nusijuoke, ir pakele antakius, - viskas tvarkoje, kaip nors susitaikysiu su ta mintimi, kad nebesi..paprastas, -atsargiai pasake, prikasdama lupa.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 3:36 pm

-Ačiū, kad neįžeidei manęs, - nusijuokė, bandė pataisyti šią situaciją juoku. -Žinai.. pasakysiu tiesą, man dabar labai palengvėjo, kai tu žinai kas esu, - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 3:41 pm

- iš dalies, galėjai pasakyti ir anksčiau..suprantu, akd buvo sunku,-gūžtelėjo pečiais, - bet tikrai tu negali būti blogesnis už mane,-nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 3:45 pm

-Ir tai sakai taip rimtai? - nusijuokė, staigiu judesiu, kaip tik gali vampyras paėmė ją ant rankų ir pasodino ant baro stalviršio, uždėjo rankas jai ant šlaunų ir lėtai lenkėsi prie jos kaklo, viena ranka lėtai judėjo jos kūnų ties kaklo, kai pirštais jį prilietė, priartėjo ir lūpomis, tada lėtai pabučiavo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:01 pm

- aišku, kad negali, -nusijuokia, ir cypteli, kai jis ją pakelia, -aaaa, - patabaluoja kojom, kol pasiekia su užpakaliu baro apačią, - nekelk man šiurpuliukų, berniuk, - perbraukia jam per plaukus, pataršo ir pakšteliį skruostą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:05 pm

- O mane tai jaudina, - prikanda lūpą, - jei būtai mano namų darbai, padaryčiau tave ant baro stalo, - pakilnoja antakiukus pašmaikštaudamas fraze, kurią išvydo demotyvacijoje.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:06 pm

Kath krankšteli iš jo tokių šmaikštavimo frazių, - o aš Tau nesileisčiau, tada tai skaitytųsi plius minus išprievartavimas, - kyšteli liežuvį. - kažkas vėl gudrus, nes išsivalė savo sąžinę, a? - kilsteli antakiukus, pakšt į nosies galiuką.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:13 pm

-Tiesiog bandau elgtis natūraliai, - nusijuokė, nors jis dar nebuvo taip labai atsipalaidavęs, kad Katerina žino tiesą. - Pamiršau tavęs paprašyti, kad niekam to neužsimintumei, tebūnie tai mūsų mažytė paslaptis, - pabučiavo ją trumpu bučinuku.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:16 pm

vaidina, kad užsirakina burną ir išmeta raktą, - I promise,- lūpytėmis šypt, galvele krypt, vėl taršo jo tobuląją šiuveliūrą, - geras berniukas, geeeras, - rankom vejasi aplink jo kaklą, bučinukas jau su užlaikymu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:18 pm

-Pasijutau, kaip šuo, - nusijuokė, - dar paglostyt reikėjo, - nusijuokė, again, jau ten vos ne vos paguldė ją ant to baro, kažkokios stiklinės ir pora butelių nukrito ant žemės ir sudužo, - nieko baisaus, gal Samtis sutvarkys, - sukikeno ir pabučiavo ją, maždauk pradėjo ją ten glamonėti, kaip Kath gif'e. (rofl)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:31 pm

- atsiprašyčiau, aš tavęs šunimi nelaikau, - teisinasi ir papučia lūpytes. kai staiga nukrinta pora butelių ir stiklinė, Kath krūpteli, - ak, - dar spėja išlementi, - Santis? jo, jo, - nusijuokia, - amn atrodo, kad šitą jovalą tvarkysim mudu du, draugiškai, - vėl bučkis vienas, bučkis du, bučkis trys. Kath perbraukia pirštukais per jo nugarą, suvirpėdama iš malonumo ir sukikendama, - murr, - sumurkia į ausytę jam.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   Antr. 05 07 2011, 4:33 pm

-Uoj tu katyte mano, - nusijuokia pro bučinius, - gal ir mes tvarkysime, o gal ir ne, gal mes visiškai laiko neturėsime, - paaiškina, - mes juk užsiėmę labai dabar ir vėliau būsim, - pakilnoja antakiukus.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras.   

Atgal į viršų Go down

Svetainė/baras.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 410Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-
» didžioji svetainė
» SVETAINĖS PATALPA
» DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ
» DIDŽIOJI SVETAINĖ
» Svetainė