It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Vonia/wc.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Vonia/wc.   Sk. 03 04 2011, 7:05 pm


Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pir. 23 05 2011, 12:17 pm

Atlekus tiesiu taikymu i vonia,Lile nusimete skarmalus,kuriuos vilkejo jau kazi kiek laiko,pasileido vandeni ir ilipo i vonia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pir. 23 05 2011, 12:48 pm

Gerai pamirkus vandenyje,Lile islipa is jos ir apsivinioja ranksluosciu. Vandeni isleidzia ir pasisalina is vonios.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 7:41 pm

Ateina nešinas Katerinos, pastato ją prie kriauklės ir atsuka čiaupą, pradeda plauti kraują nuo jos rankos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 7:43 pm

atėjus į vonią pati irgi plaunasi žaizdą, kartkartėm pažiūrėdama į Diegą. aptaško jį keliais vandens lašeliais, juokiasi ir parodo liežuvį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 7:45 pm

-Ach tu šitaip, - atsilygina aptaškydamas ją, - nori žaisti? - pakilnoja antakiukus ir keistai nusišypso, apkabina ją per liemenį ir nusineša į dušą, atsuka jį ir vanduo pradeda bėgti tiesiai ant jų, - mėgaujiesi? - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 7:47 pm

cypdama bandė išsimuistyti iš jo glėbio, tačiau kai buvo nunešta į dušą Kath atlyžo, - aš neturiu kitų drabužių.. - pusbalsiu pasako, ir pėmus jį už marškinių apykaklės įsitempia į dušą, - ateik čia. draugausim, - nusijuokia iš savo frazės, ir paėmus dušo galvutę, ir atsukusi gana stiprią srovę, lieja vandenį ant jo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 7:51 pm

-Na.. gerai, kad aš mėgstu vandenį, - nusijuokė, - o dėl drabužių.. gal ką nors surasim, - pagūžčiojo ir atėmė iš jos tą dušo galvutę, tai buvo lengva padaryti, lyg atimti iš vaiko saldainį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 7:57 pm

- taip nesąžininga! - juokdamasi ir užsidengdama veidą nuo vandens pasako, - duosi savo marškinius, jei jau šitaip, - gudriai pamirksi, ir papučia lūpytes, vaidina piktą keksą, pakol nesugalvoja su juo grumtis. susideda rankas ant liemens, porą kartų įkvėpia ir iškvėpia prieš planą chuliganą. - dabar taip, jei tučtuojau, nepadėsi šito daikto į vietą - I promise, turėsi probelmų, - keliskart linkteli, ir vaidina, kad čia yra bosė, - o Tu juk nenori turėti problemų, ar ne? - kreivai šypteli ir pakilnoja antakius ir išmeta total bitchy face. prisiglaudžia arčiau Diego, nekaltai į jį žiūrėdama ir palengvute pribaigdama jo marškinių sagą po sagos, - ups, netyčia, - perbraukia pirštu per jo tobulą ir vampyriškai vėsią krūtinę ir pasistiebusi pakšteli į lūpas angeliškai suklapsėdama blakstienom.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 8:01 pm

-Ne, tikrai nenoriu turėti problemų, - apsimeta, kad jis rimtai ją suprato, tad numeta dušo galvutę ant žemės, jam patinka šitas žaidimas, dar jam visai patiktų pabūti kankiniu. (rofl) - Nesuvaldai rankelių? - kilsteli antakį žvelgdamas, kaip ji atseginėja sagas, tad jis ir pamėgino nesuvaldyti savųjų ir atsegė jos šortukų sagą ir dar kažkaip netyčia nuvilko jos bliuskutę. - Ups, - ištarė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 8:06 pm

- kas čia per netyčiukai, a? - sukrizena ir įsiremia rankom į jo krūtinę, šiek tiek stumteli dušo sienelės link. pirštukai bėgioja krūtine, šonais, kol nubėga iki kelnių sagos. taip pat netyčia atsega, ir gautinai pribaigia marškinius, apnuogindama jo pečius, ir švelniai brūkštelėdama nagučiais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 8:18 pm

-Patinka žaidimai duše? - nusijuokia pabučiuodamas jos kaklą, kažkaip numauna jos šortukus ir ji lieka tik su apatiniais. - Man pasirodė, kad jie tau trukdo, - tarstelėjo, o pro lūpas tekėjo vanduo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 8:22 pm

- o tau nepatinka, a? - subtiliai nusišypso nežymiai kilstelėdama lūpų kampučius, - o tau trukdo šitos, - priduria, ir gražiai atstūpdama nutempia žemyn jo kelnes. užsimerkusi pakyla, nes vanduo bėgo tiesiai ant jų, - grįžom ten, kur pradėjom, - žaisimingai kilsteli antakį, ir rankute, vėl vejas aplink kaklą, o kita ranka vedžioja ornamentus, užsiiminėja viliojimu menu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 8:30 pm

Vieną ranką uždeda jai ant šlaunies, o kitą ant liemens, - man šis žaidimas be galo patinka, - pro sieksišką šypsenėlę ištaria, žaismingai ją pabučiuoja, švelniai įkasdamas į jos apatinę lūpą, pro šypseną vėl ją aistringai pabučiuoja, abi rankos slysta vienodu ritmu nugara link jos liemenėlės, dviem pirštais, bet mikliai ją atsega, tada lėtai nuleidžia vieną petnešėlę, vėliau kitą, pabučiuoja jos vieną petį, taip jaudindamas ją ir turbūt save.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 8:35 pm

- ak tie žaidimai, žaidimukai.. niekada jų negana, - nusijuokia ir viena ranka švelniai pataršo jo plaukus, bučiuoja jį, atsako ir į jo veiksmus, tačiau dar reikliau ir aistringiau. tik vanduo čia juos dabar gali atšaldyti. ūūh, ikaito mažuliai. Kath išmalonumo užsimerkė ir dusliai atsikvėpė, tada vėl susiradusi D's lūpas pradėjo dar vieną bučinių maratoną, kurį lydėjo ir glamonės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 8:40 pm

Jis jautė jos alsavimą kuo puikiausiai ir galėjo jausti jos jaučiamą malonumą, nes tokį dažniausiai išreiškia garsiau plakanti širdis, tad jis žinojo, kaip ją sujaudinti ar pamaloninti. Lėtai delnais slinko apačion, kur paskutinė stotelė buvo jos kelnaitės, pašalinęs jos - pašalino ir savo, apkabinęs ją per liemenį atsuko ją į savo vietą prie dušo sienelės, nestipriai ją prirėmė ir truputį pakėlė ją, o tada prasidėjo N-18 veiksmas. Jis sunkiai tvardydamas savo laukinius instinktus, mylėjo ją šiuo momentu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 8:46 pm

Katherine prikando lūpą, kai jis delnais slinko jos kūnu, per vėlu buvo kažkur trauktis. kai prasidėjo viskas, K bemaž krūptelėjo iš malonumo ir dusliai įkvėpė, užsimerkė ir mėgavosi kūniškais malonumais. nagučiais įsirėžė į jo nugarą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 8:49 pm

Jis lengvai ją laikė prirėmęs prie dušo sienelės, jis pirmą kartą TAI darė su žmogumi ir tai buvo pasakiškas malonumas, didelis pasitenkinimas. Kol dar n-18 veiksmus, jis bučiavo tai jos lūpas, tai kaklą ar petį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 8:51 pm

per visą tą veiksmą, iš jaučiamo malonumo sudejuodavo, rankom, glamonėjo kaklą, krūtinę, žodžiuku, šiandien visi bus patenkinti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 8:57 pm

Visa tai truko taip trumpai ir kartu taip ilgai, kol galiausiai veiksmas žemiau juostos baigėsi, bet jis jos vis dar nepaleido iš savu rankų. Delnais laikė ją ir nenustojo bučiuoti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:00 pm

po viso šito malonumo bangos ji suėmė jo veidą delnais, ir toliau mėgavosi prancūzišku. dar nespėjo normaliai atsigauti po visokių pojūčių, širdis dar daužėsi it patrakusi, o kvėpavimas neatrodė tolygus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:02 pm

Bet visą tą laiką jis negalėjo atsipalaiduoti, galvoje kirbėjo mintys, kad tik jos nesužeistų. Kūnas pusiau buvo įsitempęs, bet po truputį vis labiau atsileisdavo. Vanduo vis dar bėgo ant jų ir tai suteikdavo papildomų pojūčių ar malonumų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:07 pm

perbraukė pirštais per jo kaklą, ir lėtai atsitraukė pramerkdama akis, - tu buvai nepasakomas, - nusišypso ir vėl prisitraukia jo veidą susirasdama lūpas, - to niekada nepamiršiu, - visa atičiūchinus pasako ir nežymiai prikanda lūpą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:11 pm

-Galiu tepasakyti tik tą patį, - pabučkino ją, - manau dušo privalumų nesulyginsi su lovos, - nusijuokė, seksas duše žmogų turbūt būtų labai išsekinęs, bet ne vampyrą, bet šiuo atvejų buvo kitaip, nes Diegas santykiavo ne su savo rasės būtybę. Vo, kaip čia moksliškai. Jis aišku nerodė nuovargio, kuris atsirado stengiantis Katerinos nesužeisti, tiesiog dabar elgėsi ramiau ir švelniau, lyg niekur nieko. Jis švelniai braukė pirštais per jos plaukus ir lėtai alsavo, o per jo šaltas lūpas tekėjo keletas vandens lašų. Dar kartelį pasimėgavo jos lūpomis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:16 pm

o ji šiokį tokį nuovargį po patirtų dalykiukų juto, bet ne tai svarbiausia, - lova yra lova, - išspuadžia šypseną ir pabučiuoja į lūpas tokiu trumpu, tačiau saldžiu bučkiu. Kath priglaudė savo galvą prie jo, rankom apglėbdama jį per liemenį, ir nežymiai atsikvėpė, nes juto, kaip visi tie superduper reiškiniai, kurie nesenai vyko, traukėsi palengva iš kūno.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   

Atgal į viršų Go down
 

Vonia/wc.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-