It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Vonia/wc.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:18 pm

-gerai, kad bėgo šiltas vanduo, nes būtai visiškai sušalusi, - dar pajuokavo ir užsuko vandenį prieš tai pastatydamas Kateriną ant kojų. - manau dabar tau reikės naujų drabužių, - tankiai sumirksėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:23 pm

- sušalsi? hm, nemanau. nes čia kažkas mane degino savo veiksmais ir prisilietimais, - visai laisvai atviravo, o kam čia slėpt kažką? whatever, - sakai, naujų drabužių? - gūžteli pečiais. tėėp, su jais situacija buvo ne kokia. turėjo vienus, pakol nesušlapo, o dabar su Ievos kostiumu turėtų lakstyti, - turėsi pakeisti šitą situaciją, nes tai Tavo kaltė, - gudriai baksteli pirštu į nosies galiuką mirktelėdama.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:25 pm

-Mano kaltė? - klistelėjo vieną antakį, - tai aš ar tu pradėjo taškyti? - nusijuokė, - na aišku.. dabar jau tai nebesvarbu, - sušnabždėjo, - eime surasti tau kokį nors apdarą? - paklausė,
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:31 pm

- aišku, kad tu, - sukikena muilindamasi nuo savo kaltės, nor sšiaip ar taip, buvo aišku, kad ji tik juokauja, - einaaaam, - pačiumpa vieną rankšluostį, kuris buvo pakabintas, ir apsigaubioa juo, išlipus iš dušo dar mažum pasitvarko plaukus, ir paėmus dar vieną rankšluostį duoda Diegui.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:34 pm

Užsideda jį iki juosmens ir išsiropščia iš dušo. Ištiesia jai ranką, kad ji įsikibtų, juk drauge eiti daug linksmiau `.`
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:36 pm

kaip tare, taip ir padare.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 05 07 2011, 9:39 pm

PAėmęs ją už rankos, nusivedė į savo kamtaxata.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Tr. 17 08 2011, 8:15 am

tiesą pasakius, ilgai, tikrai ilgai lipant laiptais, pagaliau Deimonas su Katerina pasiekė vonios kambarį. būtų buvę galima tai padaryti žymiai greičiau, tik kelionė laiptais neprognozuojamai prailgo. Kaip galėtų būti kitaip, jei vieną žingsnį į viršų lydėjo trys žingsniai atgal? Vanpyrė, pravėrus vonios duris, akim perbėgo per kambarį. Vis prilaikė permestą Deimono ranką per jos pečius, o kitą savo ranką laikė ties vaikino liemeniu, kad nenugriūtų. Mergina atrėmė jį į skalbimo mašiną ir sunkiai atsiduso, - atiduok šitą man, - ramiai tiesė rankas į butelį jo rankose, - tiesiog.. gana, Tu esi pakankamai girtas, - ėmė nervingai kandžiot lūpą, o paėmus butelį paprasčiausiai viskį ėmė pilti kriauklėn. butelis visiškai ištuštėjo. Aišku, buvo galima tikėtis neigiamos vampyro reakcijos į šitokius jo veiksmus, ypač kai buvo sutrukdyta tariamai linksmintis. Kath mažumėlę prisimerkus ir dėl jo tokio didelio nusigėrimo laipsnio, su ne itin linksma veido išraiška stebeilijosi į Deimono akis, - tau REIKIA išsimaudyti, girdi? - sekundei užtilus, Katerina paėmė vieną D's ranką, kuri tarkim buvo atremta į skalbiankę, ir ja pamojavo prieš jo veidą, - ir tuojau pat.. - dar šiek tiek palaikius jo tą ranką atleido pridėdama ją atgal jam prie šono, o pati nuėjo ir atsuko vonios čiaupą, kad vanduo bėgtų, - pamatysi, po vonios būsi visai kitas žmogus, - krenkštelėjo ir ehm, jo, padėjo jam nusivillkt marškinėlius. Su kelnėm susitvarkys pats, - kai išsimaudysi, pranešk.. aš palauksiu, - nurijo seilę jį nužvelgdama, ir atsigręžė į duris, ruošdamasi eiti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Tr. 17 08 2011, 2:41 pm

Jis prisimerkęs vis dar stovėjo atsirėmęs į skalbimo mašiną. Svirduliavo. Prisimerkęs bandė įžiūrėti kambario vaizdą, tada pradėjo ieškoti Katerinos, kuri jau ruošėsi išeiti. - Aš.. aš negaliu pats, - svirduliavo, turėdamas omeny, jog negali įveikti savo kelnių ir aplamai vonios. - Žinai ką, vieną MANO butelį palikai ten, - rodė kažkur į spintelę, bet aišku turėjo omeny ežerėlį. - Dabar likai man skolinga, - bandė kalbėti rišliai, bet nelabai kas išėjo, žodžiuose buvo nukandamos galūnės arba aplamai pats žodis buvo ištartas labai greitai, paskubom. - Kur mando draugė? Summer, ji norėjo pabučiuot mane, - pradėjo dairytis, ieškotis panelės Vasaros.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Tr. 17 08 2011, 2:58 pm

Kath jau ėmė už durų rankenos, kol giliai įkvėpus sustingo, - košmaras, - pusbalsiu tarstelėjo, ir persibraukus sau per plaukus atsigręžė į Deimoną. Klausės jo paistalų apie paliktą butelį, - bus dar tų butelių, tik ne šiandien, - vėl persimetė vampyro ranką sau per petį ir ėmė jį vilkt dušo link. Pastatė vaikinuką į kabiną ir Katerinos ranka sustojo prie vandens čiaupo atsuktuvo, - kur Summer? Tai gal apsirikai mane pakviesdamas? - atsiduso ir kilstelėjus antakį paleido vėsią vandens srovę, - atleisk, bet taip tau reik, - caktelėjo liežuviu, ėmus šlapint vandeniu D'.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Tr. 17 08 2011, 3:21 pm

-Eii, pradėjo lyti? - kažką murmėjo rydamas vandenį. - Pabučiuok mane, - murmėjo prisimerkęs, nu reikėjo jam, kad kas jį pabučiuotų, nesikabinkit. O vanduo tekėjo per visą jo kūną, taip sušlapindamas jo kelnes. Vėsus ar nelabai, bet vanduo tikrai jį atgaivino ir po truputį blaivino.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Tr. 17 08 2011, 3:31 pm

Kath stovejo, kitaip sakant uz borto, su ranka isiremus i duso sienele. Uzverte galva paziuredama, kaip ten tas vanduo teka. Vel netyciukas atodusis issprudo is burnos, - nors tu grazus, ir zinai, kad bucinys lygus nuodemei.. - Kath nutese ir kazkaip ranka prisitrauke jo veida, mat nenorejo suslapt. Zvilgsnis neramiai perbego per jo veida. Vampyre kiek palinko, vos vos drebanciom lupom paliete Deimono lupas ir tuoj pat atsitrauke, -..nieko nebus. Turi atgaut sveika prota, - ranka atsitrauke nuo kaklo, ir nuslinko krutine. Kath nusuko zvilgsni, ir zengdama zingsni atgal uzdare duso dureles. Pati rankom atsireme i skalbianke ir nunarino galva. Vis neramiai galvojo, kas bus after all, kai vampyras atgaus prota..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Tr. 17 08 2011, 3:33 pm

-Eeei, - kažką murmėjo uždarytas duše, galiausiai atsisėdo ten kažkur, nes stovėti pasidarė jam nepatogu, - aš nenoriu čia būti vienas.. - toliau kalbėjo, noriu, kad etitum ir tu čia.. - toliau kalbėjo, nerimo jis tam duše, bet atsidaryti pats durų negalėjo, niekaip nesuvokė kaip jas atidaryti, mat galva nelabai veikė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Tr. 17 08 2011, 3:41 pm

Vampyre vis stebeilijosi i viena taska nuleidus galva, pakol atsisukus duso pusen surauke antakius, nezymiai. Lupos prikandimas, - Deimonai.. Nesielk sitaip tycia, - sumurmejo ir uzvertus galva i lubas, sukryziavo rankas ant krutines. Tada leeetai atsitrauke is savo stovejimo vietos, ir matydama jau sedinti vampyro silueta, pati atsitupe ir atidare tas duso dureles, - nors tu isgeres.. As tavimi pasinaudoti neketinu, o ir nenoriu, - mergina prikando lupa, ir siek tiek pasukiodama ciaupa padidino srove ir atsalde vandeni, - kai atgausi mastysena, suprasi, kodel nepaisiau tavo noru.. - ramiai pasake ir paemus duso galvute i vaikina purske srove.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Kv. 18 08 2011, 8:05 pm

-Eii, nustok.. - dengė veidą rankomis, buvo jau gerokai blaivesnis, na nes [raėjo nemažai laiko po to kai jie atsidūrė šičia. Jis prisimerkęs, pro pirštus, stebeilyjosi į merginą, kol galiausiai atėmė iš jos tą dušo galvutę, nors vis dar gerokai apgirtęs pradėjo ją taškyti. Jei jau jis šlapias, tai ir ji tokia pat bus. Dabar taip nešė Deimono galva ir mąstymas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Kv. 18 08 2011, 8:14 pm

[[ ūū, Indrutė on :D :D*** Eik kašiuką žiet ]]

Kath mažumėlę prisimerkus spėjo giliai įkvėpt, kol pajuto, kaip ėmė šlapėt ir vis šlapėt, - ei, nu, Deimonaaaaai, - nutęsė ir nenorom nusijuokė. įlipus į dušą kažkaip apgraibom bandė užsukti vandenį. tai padarius, vampyrė tik pakėlė žvilgsnį į vaikiną, ir pirštais perbėgo per jo skruostą. jau žiojos vėl atsiprašinėt, tik pagalvojo, ar tas suvoks to žodžio reiškmę, jei dar neprablaivėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Kv. 18 08 2011, 9:21 pm

((žiūrėjau, žiūrėjau :DDD** ))

-Tu šlapia, aš šlapias. Mes tinkam vienas kitam, - kalbėjo nesąmonęs, nes alkoholis dar nebuvo visiškai pasišalinęs iš jo organizmo. - Ayrodai seksualiai, - atsistojo, o stodamasis ją nužiūrinėjo. Jos drabužiai buvo prigludę prie jos kūno ir tai labai gundė Deimoną. Dabar smegenys buvo atsijungusios ir visiškai nemąstė apie aną vakarą su Katerina.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Kv. 18 08 2011, 9:28 pm

Kath krenkstelejo ir greitom atitrauke pirstukus nuo jo skruosto ir liezuviu persibrauke sau per lupas, - po duso kitaip ir buti negali, - akys nepiktybiskai goes around, Katerina papurte mazumele slapius plaukus, ir siek tiek timptelejo zemyn suknute. Stenges nekreipt i ta seksualuma demesio, - ehm, - kiek kilst lupu kamputi, ima uz vienos vampyro rankos, pati lipa is duso. Tiesia saviske ranka i ranksluosti, duoda Deimonui. Atsigrezus i ji, padeda sluostytis kakla, pecius, krutine, - dusas tau ne itin suveike, tai.. tu gal pabandyk pamiegot, gerai? Sutariam, kad manes paklausysi..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Kv. 18 08 2011, 9:36 pm

Kažkaip nusišluostė veidą, plaukus truputį nusausino ir užsimetė tą rankšluostį sau per kaklą. - Tu juk ne mano mama.. neprivalau tavęs klausyti, o miegoti nenoriu, - aiškijo, - juk dar visa naktis prieš akis, teletabiai jau baigėsi, o be jų negaliu užmigti, - juokavo, na jam tai atrodė juokinga, nes šypsojosi truputį. - Galėtume geriau ką nors naudingo kartu nuveikti, - kalbėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Kv. 18 08 2011, 9:42 pm

Katerina mazumele papute lupas ir iskele antakius. Tada atkiso delnus i prieki, tarsi rodytu, jog pasiduoda, - tu beviltiskas, - tarstelejo ir nurijo seile. Netyciom zvilgsnis nukrypo i abieju slapius rubus. Ot grazu, - aisku, kad ne mama.. as Katerina, gal tavo drauge, gal priese, bet esu, tiksliau buvau nusiteikus tau padet, - atsikvepe, ir klapt klapt, - teletabiai?? Na jau.. - pavarte akis ir nusisuko. Isgirdus pati kalbos gala, Kath prisimerke, - ka nors naudingo? Kartu? Kur tu krypsti?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pen. 19 08 2011, 5:50 pm

-Tiesiog pasimylėkime, - pačipo jos ranką ir prisitraukė arčiau savęs, jis buvo grubesnis nei anksčiau, pradėjo ją bučiuoti, jos kaklą. Tvirtai laikė ją savo glėbyje, mintis buvo lyg užblokavęs, apie nieką negalvojo, nors ir jau buvo beveik blaivas. - Juk žinai, kad tu mane gundai, - ištarė tai labai seksualiai, galiausiai nuplėšė tą nereikalingą jos šlapią drabužį, iš gražiosios suknelės kaip ir nieko neliko.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pen. 19 08 2011, 5:55 pm

išraiška maždaug ,,Tu suvoki, ką kalbi''. Kath bandė laisvint tą nelemtą, Deimono sučiuptą ranką, - klausyk, mes tokiais žaidimais nežaidžiam, - truputį pasimetęs balso tonas, vampyrės antakiai suraukti. viskas pasidarė ne itin malonu. - Deimonai, liaukis! - dar spėjo pasakyt, kai liko be suknelės. Katerina pasimetus, nejučiom ėmė rankos drebėt, jau ketino antausį skelt..susilaikė..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pen. 19 08 2011, 5:59 pm

-Na gi.. leisk man tave pamylėti, galiu pabūti Sebastianų ar kokiu kitu vaikinu, kuriuo tik noro, - jis žaidė šiais žodžiais, tarpais bučiavo jos kūną, bet laikė ją tvirtai prie savęs, kad ji nepaspruktų. - JUk tau nėr skirtumo su kuo pasimylėsi.. kur pasimylėsi.. taigi netuėtai spyrioti, - pavartė akeles, pabučiavo kažkur šalia krūtinės ir taip sėlino bučiniais prie jos lūpų. Jis laikė ją priglaudęs prie savo nuogos krūtinės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pen. 19 08 2011, 6:04 pm

muistėsi, sukiojo galvą vis bandydama išvengti jo bučinių. laikė suspaudus rankas kietai, į kumščius, - paleisk, maldauju, - sumurmėjo, rankom bandydama jį stumti toliau. - juk Tu nesi toks, tu neprivalai šitaip elgtis.. - nutęsė ir nervingai kandžiojo lūpą, - prašau, pagalvok, ką darai.... - pajautus jo lūpas šalai savųjų, neliko nieko kita, tik minutačkai atsakyt į visą tai. vėl ėmė sukiotis neramiai, - ar tu girdi, ką sakau?!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pen. 19 08 2011, 6:08 pm

-Na gi.. kokia tau bitė įgėlė, kad nenori sekso su manimi? - pavartė akeles, jis nė neketino jos paleisti, dabar jis norėjo jos. - Juk galėsiu pabūt Sebastianu jei taip nori, įsivaizduok, kad aš jis, - bereikšmiškai kalbėjo, - aš noriu tavęs.. - pro bučinius kalbėjo. - ir žinau, kad tu manęs nori, - bučiavo toliau.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   

Atgal į viršų Go down

Vonia/wc.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next