It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Vonia/wc.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pen. 26 08 2011, 11:46 am

((ką žn, kažkaip paėmiau ir atrašiau :DDD ))

Pro bučinius ji šypsojosi, na o pats, jokių garsų neleido, mat keistai atrodytų, tad visą tai išgyveno viduje. Yeah.. turbūt viskas jau turėjo baiktis, bet, kadangi jie tokie ištvermingi, tai visa tai dar prasitęsė kelioms minutėms. Paukštelis vis dar žaidė narvelyje, mėgavosi paskutiniais šio akto malonumais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pen. 26 08 2011, 11:53 am

[[gausi paskolint savo botagą, lupt tave, lupt :D :D]]

o ji nemėgo išgyvent visko savy, tad reiškės, kaip reikalas (;DD), per visą šitą reikalą galiausiai ėmė galvot, iš kur tokių karštų, kaip jis, atsiranda, kurie sugeba sugundyt vien žvilgsniu. ak, šalin mintys, šalin.. sakykim, after all. Kath dar nespėjus gerai sugrįžt į realybę, pirštukais bando suglostyt plaukams paadrytą žalą, tik kažkaip mažumėlę šypteli tam velniui, kuris stovi prieš ją, ir dėl kurio Katerina amžiais parduoda savo sielą pragarui. suėmus už jo skruostų, dar prisitarukė D's veidą arčiau savęs ir pabučiavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pen. 26 08 2011, 11:56 am

(( eik sau :DDD negausi :DDD ))

-Stebiuosi, kaip tu sugebi mane taip greitai į audrinti, - mažumėlę nusijuokia, aišku atsako į bučinį, vis dar laiko ją apkabinęs per liemenį, o jie sau stovi nuogi vonioje, kaip romantiška.

Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pen. 26 08 2011, 12:05 pm

[[ką negausi, ką negausi :DD man savo pirkt? :DD]]

- sugebu įaudrint? ak, šelmi, pasakei ,,naujieną'',- nusijuokė ir kažkaip bandė pajudėt jo rankose, mat siena - ne itin šilta draugė, Kath bakst pirštu į jo nosies galiuką ir vėl kažkiek pataršo D's plaukus darydama tokią čiotką šukuoseną. tada nekaltai dirstelėjo laikrodin. karas, o ji juk norėjo nusukt kai kam galvą. vampyrė pasilenkė ir pasiėmė drabužius. greituku apsirengė ir padavė šmutkes Deimonui, - pasiilgsiu kol būsiu be tavęs, - patempė lūpą ir reikliai pabučiavo vaikiną, - iki susitikimo, neišdykauk be manęs, - nusijuokė ir dingo..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Sk. 18 09 2011, 6:37 pm

..ir ilgai jis stovėjo, rankose laikydamas drabužius, nuogut nuogutėlis. Prabudęs greit apsirengė, o mintyse vis skambėjo JOS žodžiai, jog pasiilgs jo. Greit pasinešė iš šičia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pir. 19 09 2011, 1:31 pm

atžingsiavus čianai nusirengė savo apatinius ir viršutinę dalį. palindo po dušu, tada susisuko į rankšluostį. išsidžiovino plaukus ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Pen. 23 09 2011, 7:33 pm

įėjusi nusivilko savo drabužius ligi pat apatinių. palindusi po dušu susisuko į rankšluostį. išsidžiovinus plaukus susišukavo ir tuomet apsirengė. kai jau ir užsimovė aukštakulnius pasimakino ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   Antr. 04 10 2011, 1:24 pm

įžengusi prisipylė į vonią karšto vandens, kad galėtų atsipalaiduoti . tuomet išsitraukė iš spintelės viskio su stiklinę . įlipusi į vonią atsiduso ir užlenkė galvą, žiūrėjo į lubas ir apie kažką tai mąstė . pasijėmė tada stiklinę su viskiu ir gurkštelėjo jo . na taip pagulėjo kokį pusvalandį . jau ir išgėrė visą viskį ir vanduo jau buvo atšalęs tai jau ir lipo iš tos vonios . išleido vandenį, ir susisukusi į rankšluostį nuėjo .
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia/wc.   

Atgal į viršų Go down
 

Vonia/wc.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-