It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

It is my business who I am.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: It is my business who I am.   Pir. 08 08 2011, 5:18 pm

Kas kuom iš ko visus priglausiu. :)*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   Pir. 08 08 2011, 5:25 pm

Kuo Anetę priimsi? :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   Pir. 08 08 2011, 5:27 pm

Labai gerų draugių tu fontazuosi ar man? :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   Pir. 08 08 2011, 5:29 pm

Jei nori gali tu, bet kaip būna kartais niekas į galvą neateina, tai galiu ir aš tuo atveju ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   Pir. 08 08 2011, 6:06 pm

Galiu ir aš. :D
Žiauriai geros draugės abi prižiūri viena kitą kaip sesės ir šiaip abi mėgėjos paspoksoti į televizoriaus ekraną surengti netikėtą vakarėlį pasiguosti viena kitai ir užjausti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   Pir. 08 08 2011, 6:45 pm

Man tinka :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   Pir. 08 08 2011, 7:56 pm

Aš noriu ! :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   Pir. 08 08 2011, 8:21 pm

Kuom norėtum manau draugių? ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   Antr. 09 08 2011, 7:47 pm

Mylimiausia sesuo,nes neignoruoji!! :OOO**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   Antr. 09 08 2011, 7:58 pm

Okė aš pailginsiu. :D*
Mylimiausia sesuo kurią tiesiog dievini, nes abu proto vienodo pažaidžia kompiuterinius žaidimukus ir abu mėgsta marsiečius, net kartais miega su jais geresni sapnai sapnuojasi. Žinoma ir paguodžia vienas kitą ir pasimuša kartais juokais kokiom pagalvėm pasidaužo prieš eidami gulti. Ir dar sugeba vienas kitam gyvenimą pareguliuoti.
Tiks? :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   Antr. 09 08 2011, 8:00 pm

Ant galo - ir Megan gime 10 minuciu veliau uz Matt ir jie abu,aplinkiniu nuomone,keistai rengiasi :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   Antr. 09 08 2011, 8:02 pm

Tobula. :D
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: It is my business who I am.   

Atgal į viršų Go down

It is my business who I am.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11