It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Antr. 06 09 2011, 5:45 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Tr. 07 09 2011, 4:15 pm

Ar man vienai vietoj visų stiliaus paveiksliukų rodo imageshacko varlytes ir rodo "domain unregistered"? :C
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Tr. 07 09 2011, 4:17 pm

I think tau vienai,nes amn tai viskas okei o.o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Tr. 07 09 2011, 4:21 pm

Man tj krč kartais normaliai rodo,o kartais tas varlytes OO.OO
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Tr. 07 09 2011, 4:57 pm

O dieve xDDDDDDDDDDDDD xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Tr. 07 09 2011, 4:59 pm

pirmą kartą tokį matau o.o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Tr. 07 09 2011, 5:05 pm

mėh to , bet taip juokingai atrodo ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Tr. 07 09 2011, 5:48 pm

kaip kietai!!! aš ir taip noriu :DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Tr. 07 09 2011, 5:49 pm

Tai kita stilių iš varlyčiu padarom xD
Atgal į viršų Go down
Hikari Gabriel von Tulsse

•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 6:57 am

Ketinu bandyti grįžti į veiksmą.
Kiek suprantu Lukos nebeturiu... o vaikas dar yra? xD
ir išvis kaip dabar Hikariui jaustis? Kas nutiko Lukai?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 7:48 am

jo vaikas yra, tarkim alaus galesi su juo isgert jg noresi o del lukos nzn xD
Atgal į viršų Go down
Hikari Gabriel von Tulsse

•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 9:52 am

Aišku xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 12:59 pm

Žodžiu grįžau į forumą, tikiuosi manęs vėl iš oro kai kas neištrins
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 1:07 pm

Nieks be priezasties netrina ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 1:10 pm

buvo kas be priežasties ištrynė, bet žiūriu rimtai jos nebėra ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 1:35 pm

Abejoju,kad be priezasties. Tu kartais tiesiog prasaisi istrinama,plius zurzejai tukstanti kartu "Trinkit mane,trinkit"
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 1:38 pm

va tada buvo be priežasties, paėmė ir ištrynė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 1:48 pm

tai, kad ne... dar atsimenu kaip man rašė, kad tave eina trinti nes pati belekiek kartų prašei o.O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 1:49 pm

Nu tai sakau,kad ji zurzejo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 1:49 pm

šiaip tai man ji pasakė, kad mane trina, nes manęs vis tiek niekas nepasiges, tada net neprašiau, kad trintų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 1:52 pm

Nu žodž ... aš nežinau tikros situacijos ir nesikišiu . Čia tavo ir Sigos problema o ne mūsų ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   Kv. 08 09 2011, 2:01 pm

yeap ;D svarbiausia, kad čia normaliai galėjau grįžt, nes rimtai jūsų visų pasiilgau, patiko man čia.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: KLAUSIMAI/PAGEIDAVIMAI/NUSISKUNDIMAI   

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Similar topics

-
» Klausimai - atsakymai