It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

4554 ROOM

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: 4554 ROOM   Št. 17 09 2011, 5:42 pm

..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 3:37 pm

Jautėsi tingus todėl vos tik atsirakino jį įėjęs į vidų nuskubėjo prie lovos ant kurios išsitiesęs pradėjo vėpsoti tiką įjungtą televizorių, bandydamas bent kiek pailsėti, ilgai jis čia tikrai nebus, per daug nuobodu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 3:55 pm

atsekusi pagal angelo kvapą prieina prie jo kambario durų. ilgai pagalvoja ar verta su juo bendrauti ar ne, bet tiesiog jai reikia kompanijos ir nelabai svarbu kokios. keletą kartų giliai įkvėpusi pasibeldžia į duris ir tiesiog laukia kol pagaliau jis teigsis jas atidaryti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 4:29 pm

O jis labai aptingęs , guli pilvą išvertęs, - Užeikit, durys neužrankintos, - kiek garsiau sušunka ir pasisuka į durų pusę, čia turbūt patarnautojas, vo gal ko nors skanaus jam atnešė , nes na jis praalkęs labai yra..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 4:38 pm

išgirdusi leidimą lėtai atidaro duris ir įžengia į vidų. apsidairo aplinkui, nužvelgia gulintį Kei, dar kartą įvertina jo išvaizdą, nu gražus vyras, vos ne tobulas. -atleisk, kad sutrukdžiau, bet man reikia kompanijos, o tu man puikiai tiksi,- nusišypsojusi prisėda ant lovos šalia vaikino. net nesiruošia iš čia išeit, nebent ją išmes.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 5:00 pm

- Nelabai gražu taip elgtis, bet daryk kaip nori, - kiek abejingai pasakė, nes buvo kiek suirzęs , mat jis tikėjosi to pasiutinuko ir norėjo labai labai valgyt .
- Gali ir gyventi čia, - piktai žiūrėdamas į ją pasakė, ir pasislinkęs kiek tolėliau jis vėl išsitiesė, jam labai ėmė skaudėti krūtinę, nesugijus žaizda ir daug judėjimo padarė savo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 5:06 pm

-ką negražaus tu čia matai? aš tai visiškai nieko,- pavarčiusi akis, nusisuka į televizorių, pažiūrės ir ji, nors čia nieko gero nerodo ir šiaip kažkaip nuobodu. ji gražiai nori pabūt, o čia jis mat elgiasi kaip paskutinis šiknius. -turiu savo kambarį, nesiruošiu čia apsigyvent, tuo labiau, kad tu toks susiraukęs kaip šikna, ne mano kaltė, kad tave kažkas aptalžė, aš nesu nei karto nuskriaudusi angelo, ar dievo, ar net žmogaus todėl gražiau su manim kalbėk,- ganėtinai gražiai, visai net nepiktai pasako.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 5:15 pm

Pradėjo juoktis, - Matai kaip čia, aš blogas demonas pasidariau, o tu angeliukė, kaip man reaguoti į demonę , kuri gražiai elgiasi?,- prunkštelėjo dar labiau
- Matai aš tokių nesu sutikęs, o ir nelabai man aplamai demonai nepatinka, aš nežinau ar meluoji ar ne, todėl tavo žodis man dabar nieko nereiškia, - papostringavęs pažiūrėjo į ją, kalbėjo labai ramiai , gal net per ramiai, - Tavo norai man visiškai neįdomus, - iškišo liežuvį, - NEpatinka kas nors tai imkis veiksmų, arba aš jų imsiuosi, - užsimerkęs šis vėl pabandė užmigti..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 5:18 pm

-normaliai reaguot, ne aš kalta, kad esi sutikęs bjaurių demonų, ne aš kalta, kad tapau tokia, nors to visai nenorėjau, o gal tu nori apdaryti paslaugą ir mane nudėt? man daugiau nereikėtų kankintis, nes šitas gyvenimas užknisa,- atsidūsta. taip norisi verkti, bet tvardo ašaras, tikriausiai Sebas ją išmes iš klano, bet ką jau padarysi, nėra ji blogiukė, niekada tokia nebus. -kokių veiksmų imtis? ką? išvalyti tavo žaizdą, nes joje smėlio pribėgo, bet tu manęs net neprisileisi, todėl aš neturiu ką daryt, o tavęs mušt nesiruošiu, nes tai ne man, plius niekada nesimušiau, net nesugebėčiau trenkt į veidą,- tiesiog gūžteli petukais ir trumpam pasiverčia į nematomą, nes kelios ašaros net skruostais nubėga.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 5:24 pm

- Emooooooo, - vieną žodį užtęsia , - Tavo prakalba nepakeis mano nuomonės apie jūsų padermę, esat visi vienodi, o tas tavo kitoniškumas tik paviršutinis, džiaukis jog nepajėgiu tau nieko padaryti ir laimei esu per daug pavargęs..
- Žaizda, ne tavo nosei mane liesti, susirask savo genties būtybių ir čiupinėkis,- pasakė ramiu balsu , - Man neįdomu ar tu galėtum užmušti ar ne galėtum, įsitikinau aš jau, - pasukęs kaklą parodė didelę žaizdą ant jo, - Taigi...prie mano žaizdų net neprieitum , kad ir leisčiau, - pasako ir pasirąžo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 5:28 pm

-galėtum nebūt toks piktas, neveltui čia esi vienas, tikriausiai niekas tavęs nemyli, užuojauta, bernužėli,- vis dar būdama nematoma pasilenkia arčiau jo ir paglosto galvą, ale tipo jį taip guosdama. dar niekada nebuvo sutikusi tokio bjauraus angelo, matyt po kelių valandų Greisė jau bus bjauri ir šalta demonė, nes su juo būti neįmanoma. -tai pats susitvarkyk žaizdas, nes dabar jos atrodo baisiai,- pagaliau jau tampa matoma ir tiesiog atsiranda kažkur kamputyje, nenori būt arti jo, dar rimtai gaus į skudurus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 5:35 pm

- Nesu piktas, - iškiša liežuvį, - Myli, man ir vienam gerai, čia juk tu pas mane atėjai , tau dėmesio reikia, ne man , - nusijuokė, nepatenkintas patraukė galvą, nemėgo , kai jį kas glostydavo, - Žiūrėk nepersistenk, - kiek grasinančiai pasakė.
- Man jos nemaišo, o ir nėra taip blogai, - ramiai pasako, pamatęs jog ji pagaliau atsirado nusišypso, - Keista jog tu taip nori čia su manimi bendrauti..nes akivaizdžiai aš to nenoriu...nepyk , bet man demonų užteko jau..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 6:28 pm

-sakai nepersistengt? o ką tu man padarysi? nužudysi? aš to ir noriu, nenoriu taip gyventi, vis tiek mane jau mes iš demonų, nes nesu tokia kaip jie, nesu blogas žmogus, todėl prašau, tau duotas kelias, gali mane žudyt, niekas net nepasiges manęs,- dar specialiai ištiesia rankas į šalis, kad suprastų jog gali daryt ką nori, jai tai gi jau dzin. -aš matau, kad nenori bendraut ir man tai visiškai nerūpi, nes man reikia kompanijos, tikrai nesvarbu kokios, svarbiausia, kad kas nors bent jau kalėtų ir tiek,- šypteli, bet taip ganėtinai nuoširdžiai. turėtų angelas suprasti jog Greisė nėra piktybinė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 6:40 pm

- Tai jie tave ir nužudys, aš nežudau, - nusijuokė, nes jam atrodė apgailėtina , jog toji demonė taip nori mirti ir vos ne vos maldauja būti nužudoma.
- Tu net nesi žmogus! Apgailėtina, - sušuko ir nepatenkintas nuėjo prie lango..
Visai susierzino, visiškai save nuvertina, ot durna boba čia prie jo prikibo.
- Daryk kaip nori man tai kas, tik žiūrėk būk protinga, nes liksi vėl viena, tu man nepatinki., nepatinkat visi velniu priėdę demonai...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 7:49 pm

-jie manęs nežudys, tiesiog išmes iš klano, aš to ir noriu, nes išmetus jie kažką padaro ir vėl galima tapti žmogumi, aišku tau nusišikt ko aš noriu, nes esu nulio vietoje,- taip ramiai pasako, stebėdama jo kiekvieną judesį. tikriausiai jam būtų geriau jeigu Greisė tiesiog kibtų į atlapus, bet ji to nedarys. -na ir kas kad nepatinku? - lėtai stodamasi paklausia. priėjusi prie jo, atsuka vaikiną į save ir jį pabučiuoja, bet ganėtinai šiurkščiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 7:55 pm

( jei nori išmesim iš klano, bet jei ne- jokių bučinių )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 8:01 pm

((netrukdyk, dėkui ;)) ))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 8:06 pm

(( I'm watching all of Devill's and I can't ignor it soooooo... ))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 8:13 pm

- Taip ištiesų man visiškai neįdomu nei kas tau atsitiks nei ko tu nori, - šiurkščiai pasakė , nes jau tikrai jį jinai užkniso..
Pabučiuotas išpūčia akis, nu ir trenkta mergiotė pirma nori mirti dabar jį bučiuoja, išsilaisvinęs iš jos gniaužtų šis tėškia nemažą antausį jai, - Sakiau nelyst, ką tu čia manai daranti?,- supyko, bet na jam patiko, gal net keista buvo, bet vis tiek, - Nebandyk tokių triukų su manim, tavo lūpos, juos nuodėmingos, fuuuu
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 8:17 pm

((oi oi, kiti demonai nežinia kiek visko pridaro ir px, o jau aš tai čia didžiausias nusikaltimas, eik dabar stumk ant manęs, tą sugebi.))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 8:18 pm

( nesijaudink pastebiu kaip ir kitas demonas flirtuoja su angele, tik nespėjau parašyti, o jūs buvote papludimyje, nespėjau įspėti, o štai tu čia ir radau progą -.- )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 8:19 pm

((ai koks skirtumas, išmesi ir pasikeisiu į angelą.))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 9:56 pm

tiesiog nuo jo pasitraukia ir išnyksta iš čia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   Tr. 25 04 2012, 11:10 pm

Užmiega visiškai nekreipdamas dėmesio jog mergina gali bet kada grįžti, po keliolikos valandų jis atsibunda jam dar skauda viską, nafik tos atostogos jam reikia vykti namo, gal bent ten kažką nuveiks. Taip ir išeina be lagaminu iš kambario
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: 4554 ROOM   

Atgal į viršų Go down

4554 ROOM

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11