It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

ATOKUS EŽERAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: ATOKUS EŽERAS   Št. 17 09 2011, 6:26 pm

..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 18 09 2011, 10:34 pm

supykus ateina prie ežero. atsisėda ant žolės ir žiūri į vandenį, bent šiek tiek nusiramins.
Atgal į viršų Go down
Hikari Gabriel von Tulsse

•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 5:25 am

Dabar jis tyliai prisėlina, kad Niki nepabėgtų dar kur. Atsitupia prie jos ir apsikabina iš nugaros. Padėjo smakrą ant jos perties.
-Žvėriūkšte, jei aš taip galvočiau, nemanau, kad siūlyčiau būti kartu. Aš tikrai tave myliu. Na atsiprašau, kad negalvojau jog tu nekalta
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 10:26 am

jau galvojo, kad galės ramiai pabūti viena, bet ne reikia jam pasirodyt. hikai ją apsikabinus nika tik sugniaužia kumščius, jeigu nepasitrauks tikrai jam trenks, nenori jo matyt. -tiesiog dink, nenoriu tavęs matyt, nevertini manęs tai ir neturėsi,- labai rimtai pasako.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 10:29 am

-Niki, na ką čia prisigalvoji? Kaip aš tavęs nevertinu?
Laiko vis tik ją dar apkabinęs. Jei nepatinka, tegul vožia.
-O sakei, kad myli.
Eilinį kartą nusivilia žmogumi. Jie ne tik nedėkingi, bet dar ir melagiai. Taip ir žinojo, kad nevertėjo prisileisti jos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 10:32 am

-aš tave myliu, bet tikrai nenoriu būt su žmogum, kuris mane laiko šiukšlės vietoje, dabar tiesiog išnyk man iš akių ir daugiau nesirodyk, nenoriu tavęs daugiau gyvenime matyt,- labai rimtai pasako. trumpas jos tas gyvenimas bus, bet čia neesmytė.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 12:38 pm

-Tu kaip visada nesiklausai ką kiti sako ir pati prisikuri problemų.
Hika pratrūko.
-Tau visada atrodo, kad kiti apie tave blogai mano, nors pati elgiesi ne ką kitaip. Ir vis tik mums nelemta kartu būti. Gerai, kad tai išsiaiškinom taip greitai!
Paleido Niki. Atsistojo, pasitaisė kepurę, apsisuko ir nuėjo. Dar pakeliui trenkė į kažkokį medį. Jam skaudėjo, bet neesmė, kažkur turėjo nuleisti garą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 1:01 pm

nieko net nespėjo pasakyti, jam pasišalinus atsistoja ir dingsta pati iš čia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 2:51 pm

Vaikšto Erika kažkur aplink, pati nežino ko, gal tiesiog gamta gėrisi, ar ką ji čia veikia. Apsižvalgo, aplink nepastebi nė gyvos dvasios. Nu ką, prieina arčiau vandens, ir negailėdama savo kelnių atsisėda ant smėlio. Ištiesia kojas, pati atsilošia, užverčia galvą, užsimerkia ir sėdi. Ale medituoja.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 2:56 pm

Atėjo velniukas prie ežero ir apsižvalgė,norėjo paerzinti kokias nors paneles,jis neerzinęs negali gyvent ,pamatęs merginą,kuri šildėsi saulutėja kaip jis manė.priėjo prie jos ir atsistojo taip kad ją uždengtu jo silueto šešėlis.Nusukęs nuo jos žvilgsnį pasižiūrėjo ežeran
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 3:02 pm

Kai užstoja šešėlis Erikulei šviesą, iš kart atsimerkia, ir nusigąsta vaikino. Krupteli, nu kaip neišsigąs, aplink žmonių nebuvo, o čia išdygo koks tai vaikinas. Jau jeigu ką, net pagalbos nepasišauks. Pamąsto, kad gal reikia gražiai su juo.
-Ir kas čia per nepažįstamasis, kuris taip mėgsta gąsdinti paneles?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 3:17 pm

Išgirdęs kad panelė pradėjo kalbėt atsisuko į ją su šypsenėle
-Aš gazdinu paneles-pirštu parodo į save-negali to būti aš taip negalėčiau-šypteli ir pašeikiną galvikę-O ką panelė veikia viena prie ežero?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 3:53 pm

-Oi, gerai būtų, kad ji pati žinotų...-atverčia galvą, ištiesia ranką vaikinui, kad tas padėtų jai atsistoti. Įsmeigia žvilgsniuką nepažįstamajam į akis, nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 4:20 pm

-Pats laikas jei sužinoti,juk nežinia kas gali ją viena užpulti-šyptelėjo ir padėjo jei atsistoti,keldamas ją nuo žemės prisitraukė prie savęs ir šyptelėjo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 4:30 pm

-ačiū,-šypteli, truputuką atsitraukia nuo vaikino, mama mokė, kad su nepažįstamais reikia elgtis atsargiai. Vėl akutėmis apsuka ratą patikrindama, ar jiedu čia tik dviese stovi, o taip ir yra.-Prisistatysi, ar nelabai?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 4:33 pm

-O kažkas manęs bijo-nusijuokia,jam juk čia nenaujiena kad nuo jo traukęsi-Nesijaudink nesuvalgisiu -šypteli meile šypsenėle.-o ar labai nori kad prisistatyčiau?-kilsteli antakį-Jei labai įdomu tai Stefanas esu
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 4:35 pm

-Dėkoju, paguodei, kad liksiu nesuvalgyta,-suspaudžia lūptes, palinksi protingai.-O Stefas, o pavardė, prašyčiau?-kilst vieną antakiuką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 4:40 pm

-Prašom ,juk nesunku pranešti-trukteli pečiais-Pirma panelė tegul prisistato pirmą o tada pažiūrėsim dėl pavardės-šypteli,-ir kodėl tau rūpi mano pavardė?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 4:45 pm

-Juk man įdomu, aš smalsi..-šypt.-Gerai, esu Femmen..Erika Femmen,-išsišiepia, sukikena.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 4:49 pm

-Vos ne Džeimsas bondas-nusijuokia-Malonu Erika,stefanas Devill-išsišiepė velniška šypsenėle
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 4:54 pm

-DEVIL??!-Išsižioja, išpučia akis ir žiūri į Stefą. Lyg to negalėtų būti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 4:57 pm

-Ojojoi dabar dar nualpk-pavarto akis ,nebuvo jam nuotaikos šiandien kankint ką nors,atsisėdo ant smėliuko
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 4:59 pm

-Tai aš pažįstu tavo brolį..ir dar kaip pažįstu..-palinksi, žvilgteli į S, keisti jai tie jo žodžiai pasirodė. Nepagauna kampo biškiuką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 5:01 pm

-O aš jau maniau kad pabūgsi nes mes orginalai -pamosikuoja rankomis -Mano brolį kurį?-kilsteli antakį,įdomu jam ir labai
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pir. 19 09 2011, 5:04 pm

Prieina prie Stefo, atsitupia.
-Francį. O išsigąsti tikrai nematau ko..Viskas čia labai normaliai,-šyptei, atsuka galvutę į vaikiną.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   

Atgal į viršų Go down

ATOKUS EŽERAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 113Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next