It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

ATOKUS EŽERAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pen. 07 10 2011, 12:06 pm

-nereikia meluot, žinau, kad aš esu prasta ir tu nori kuo greičiau manim asikratyt, viską aš žinau,- švelniai šyptel ir atsitraukia nuo jo. -apsieisi be mano numerio, jeigu tikrai norėsi susirast tai ir susirasi, nors aš vis tiek tau tuščia vieta kaip ir visiems, iki, man tikrai buvo malonu su tavim pabūt, tu esi tobulas, manau, kad įsmylėjau, bet koks skirtumas,- apsisuka ir nueina link namų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pen. 07 10 2011, 12:21 pm

atsidūsta vėl,nulydi nueinančią jos figūrėlę,tada,kai nieks nebemato,išskleidžia savo sparnus ir nuskrenda :oo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:08 pm

Neaišku iš kur, ir neaišku kaip, Bet ir John čia toks nesmagus atgrybavo. Lėtai nuėjo prie vandens ir atsitūpęs perbraukė su pirštu per jį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:10 pm

kiek nedrąsiai žengė ežero link.vis dar matė kraupius vaizdus.netoli nuėjusi atsisėdo ant didelio apvalaus akmens ir relax'avo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:12 pm

Nesvarbu kaip toli, bet John, jautė kad jo galios ima veikti.
- Velniava...- Tyliai susikeikė ir apsidairė. Nieko nematė, todėl pasirinko didžiausia savo galių pajėgumą. Dėl šio pajėgumo, net turbūt ir dievės pamestu galvą dėl John ir spėju net nusižudytų jeigu negautu jo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:14 pm

keistai pasijuto,pati nesuprato kodėl.atlošė galvą ir užmerkė akis.leido vėjui plaikstyti plaukus.krūtinėje darėsi šilta ir ji pagaliau visiškai nurimo.nusišypsojo.atsimerkė ir vėl nusuko žvilgsnį į vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:17 pm

John pagaliau pamatė merginą ir pagalvojo kad padarė turbūt didžiausia gyvenimę klaidą, gi ji juk buvo dievybė, o orginalai ir dievai nelabai ir sutaria. John žinojo kad bus tik blogiau, nes antrasis impulsas buvo dar stipresnis ir ji turėjo visiškai dėl jo pamesti galvą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:19 pm

pradėjo suprasti,kad kažkas negerai.suprato,kad vaikinas - originalas.jokios meilės ji nejautė,galbūt tik susižavėjo.atsistojusi priėjo prie jo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:21 pm

John atsistojo ir pasižiūrėjo į Tiara. Dabar jo mintyse buvo vienintelis dalykas "kad tik nepasirodytu trečiasis impulsas". Nu jo, jo gebėjimas susideda iš trijų impulsu ir kai trečiasis pasieka merginos kūną, bei širdį, ji visiškai tampa priklausoma nuo John ir visiškai jį įsimyli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:23 pm

- liaukis,kad ir ką man darai. - visai nedraugiškai,lėtai ir šaltu balsu pasakė."susižavėjimas" netrukdė jai laisvai reikšti minčių ir galvoti.nubraukė plaukus atgal ir sunėrė rankas ant krūtinės.vaikinas buvo gražus,tai buvo akivaizdu.Tiara vėl jį nužiūrėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:25 pm

- Num... matai...- Pasikasė pakaušį.- Negaliu to sustabdyti..- Tyliai pasakė ir nusisuko į vandenį. Pagaliau pasirodė ir trečias impulsas, visiškai užvaldantis merginos širdį, protą bei jausmus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:28 pm

atsiduso. - nejuokinga.. - trečias impulsas tvaktelėjo širdin.papurtė galvą.nenorėjo,kad taip vyktų. - ar tai kada nors liausis? - bandė negalvoti apie John,nors taip buvo beveik neįmanoma.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:29 pm

- Am... nemanau....- Papurtė galvą. Pats to nenorėjo, bet ką padarysi. Kaip išėjo, taip. Teks dabar Tiarai prašyt Markito pagalbos ir stengtis su John daugiau nesusitikti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:30 pm

- o jeigu aš Tave nužudysiu? - tokia meili šypsenėlė papuošė jos veidą.juk ko tik nepadarysi dėl meilės.atsitraukė per keletą žingsniu atgal.pasiruošė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:31 pm

- Matai... mano nužudymas nieko nepakeis... tu po to gali ir pati nusižudyti iš sielvarto...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:35 pm

-aš?iš sielvarto?dėl originalo,kurį matau pirmą katą gyvenime? - prunkštelėjo. - patikėk,Tavo galia dar neveikia taip,kaip norėtum. - nusišypsojusi patrynė delnus vieną į kitą juos šildydama.galbūt taip buvo dėl stiprių jausmų kitam žmogui.žinoma,ją paveikė Džono galia,bet ji dar galėjo save kontroliuoti. - atleisk,kad ir koks gražus bebūum. - mirktelėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:36 pm

- Čia tik pirmi jausmai... tu nenorėk su manim susitikt dar kartą... kiekvieną kartą galiu persiūsti merginai vis stipresnius jausmus...- Pasakė kiek keistokai nusišypsodamas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:39 pm

-koks malonumas Tau iš meilės,kuri yra netikra ir nieko nereiškia? - nelabai suprato tokį.. grasinimą? - ir be tavęs yra ką mylėti. - atsisėdo ant akmens. - tiek to,vistiek negaliu Tavęs užmušt. - nereikėjo šito sakyti,nereikėjo.kad jau negali jo skriausti,tai gal pabandys draugiškai. - kuo Tu vardu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:44 pm

- Aš John...- Nusišypsojo kiek linksmesne šypsena.
- O jūs pone?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:45 pm

-ponia? - nusijuokė. - argi aš atrodau tokia sena? - toliau juokėsi. - panelė. - apsiramino. - Tiara. - atkišo jam savo lapcę,šaltesnę už vampyro.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:47 pm

Švelniai suėmė jos rankutę.
- Kažkokia tu labai jau šalta.- Atitraukė ranką. Dabar kažkodėl pagalvojo, kad būtų gerai paleisti dar stipresnius meilės impulsus, bet ką jau padarysi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:49 pm

- nepasakyčiau,kad čia labai jau šilta. - susigūžė savo megztinyje. - galiu Tavęs kai ko paklausti? - pažiūrėjo į jį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:50 pm

- Nu?- Pasižiūrėjo į merginą. O ji visai nieko buvo, jei dar būtų orginalė, tai iš viso fainai būtų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:52 pm

- koks jausmas būti originalu? - vaikiškai šiltu žvilgsniu žiūrėjo.Tiara nebuvo Dievo dovana,bet ji niekada nelinkėjo kitiems blogo.buvo įdomu,ką reiškia būti visiškai kitokiu,nei ji pati.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:53 pm

- Mes visi tokio pat kraujo... aišku sugebėjimai skiriasi, bet visgi, visi mes kilę iš tų pačių protėvių.- Kažką sufilosavo, bet pats nepagavo nieko.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   

Atgal į viršų Go down

ATOKUS EŽERAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1013Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next