It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

ATOKUS EŽERAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:55 pm

- iš dalies Tu teisus. - pripažino. - bet ar visi jūs blogi?o gal čia tik susidariusi nuomonė,kad originalas privalo būti blogas?nes pavyzdžiui Tu neatrodai labai piktas. - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:56 pm

- Matai... mano tėvai buvo per daug skirtingi, kad galėčiau tapti tik švelniu, ar tik piktu...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 6:58 pm

- aš išvis net nenumanau,kas mano tėvai. - nuleido akis,nes tai buvo tikrai beviltiška. - nors negalit būt visi blogi. - garsiai pamąstė ir stipriau papūtus vėjui Tiaros skruostai žaviai nuraudo. - jei Tau negėda kur nors eiti su deive,tai gal einam kur nors,kur vėjas neužpučia? - norėjo pažinti šį originalą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 7:01 pm

- Nu tikriausiai neturėtų būti gėda....- Tyliai pagalvojo.
- Gerai, bet siūlai tu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 7:02 pm

-tikriausiai?nenoriu,kad jaustumeisi negerai. - apsilaižė lūpas. - aš?bet vaikinas Tu. - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 7:03 pm

- Bet mano galios veikia tave.- Tyliai sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 7:04 pm

- tai aš dabar turėčiau pulti Tau po kojom,o jei Tu mane atstumsi turiu eiti žudytis? - :oo - bet aš nenoriu. - papurtė galvelę. - einam arbatos,man šaltaa.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 7:11 pm

- O kas čia žino... gal ir neatstumsiu.- Nusijuokė.
- Nu gerai, einam.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 7:12 pm

- miela iš Tavo pusės. - nusišypsojo ir pakilo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 7:18 pm

Nusišypsojo orginalas. Nors ir nebuvo jam galima taip elgtis, bet turėjo vestis šią gražuolę kur nors, kad nesušaltu panelytė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 7:19 pm

Tiarai nelabai rūpėjo,kad nuo Marko gaus galvon.na,išties tai negaus,o jeigu kas,tai sugalvos ką nors.nusivedė jį,nes matė,kad jis čia ne itin orientuojasi.o galbūt tik jai taip atrodė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 23 10 2011, 7:22 pm

nesvarbu kad jis buvo tik užsisvajojęs, bet buvo nuvestas gražios dievybės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 27 10 2011, 2:02 pm

Islindo Matt su Lauren prie ezero.
-Puiku,kur dabar nuklydau??! - pasipiktina.
Atgal į viršų Go down
Yuri Choi

•naudoju : chorong
•parašiau : 43044
•myliu : Bias' plakatai

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 27 10 2011, 3:12 pm

Stovi prie jo, dairydamasi aplinkui. nejaukiai pasijuto, nezinia ar m' specialiai atejo prie ezero, taip rodydamas, kad l' smirda ir reikia maudytis. guzteli peciaias po jo klausimo ir vel apsizvalgo. staiga tik prisimena, kad jie turejo vezima su saldainis, o jis pasiliko ten, nors tikriausiai jo jau ten nebera nes laukiniai briedziai, bei burundukai bus nusitempe i savo bembio narvelius.
Atgal į viršų Go down
http://bomsweetdiva.tumblr.com/
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Antr. 01 11 2011, 4:43 pm

Pyksta Mattuskinas ant saves,kad bego is geografijos pamoku.
-Einam te - nusiveda Lauren. Bet ir velgi,daug sansu,jog jis nuklaidins kazkur.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 10 11 2011, 2:54 pm

Neskubėdama ateina prie ežero. Pabus viena ir pailsės bent šiek tiek. Nepatinka jai, kad Tonis taip visą laiką miega, tiesiog negali to pakęsti. Jau geriau pasėdės prie ežero, negu žiūrės į jo miegantį veidą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 10 11 2011, 4:19 pm

nežinia iš kur, bet iš kažkur tyliai ateina Wilis, norėjo jau mautis rūbus ir šokti į vandenį pasimaudyt, bet neprireikė nei sekundės kai suuodė kažkokį žmogų čia o.o apsisuko kažkokiu laipsniu ir akis pametė į N', galvodamas ar ją pažįsta, tada pradėjo galvoti ar iš vis kažką pažįsta ir galiausiai susimastė kur jo brolis. Krenkštelėjo ir pažiūrėjo į vandenį, tada vėl į N', ne paslaptis, kad Wilis nori šiek tiek valgyt ir kebabų neužteks.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 10 11 2011, 5:58 pm

Nika sėdi sau su savo mintimis, visiškai nieko negirdėdama. Jeigu būtų Willį išgirdus tikrai seniausiai būtų pasišalinus iš čia, bet dabar ji yra užsiėmusi visai kitais dalykais ir pašaliniai garsai jai nerūpi ir tikrai netrukdo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 10 11 2011, 6:44 pm

prisimerkia beziuredamas i N, tikriausiai pirmas zmogus kuris neatkreipia demesio, kad jis kazkoks asian. Matyt ne rasiste :O Na jeigu sitaip, jos nepaleis, reikia aptarti reikalus apie zydus, nygerius ir kitu tautu zmones, ant kuriu stumia visi. Pasitvarke kaklaraisti (kurio net neturi ) ir nuzygiavo prie N, kaip visai neisprusias zmogus atkiso jai savo ranka.- as Williamas.- pasake laikydamas ranka jai priesais galva ir lauke kol ji jam ja paspaus su savo ranka, tada jeigu susibendraus jie gales sukurti slapta pasisveikinima ir tada Willis ja suvalgys pietums, bet is pradziu nupenes kaip Suomijoj (ar kur ten) peni zuvis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 10 11 2011, 7:55 pm

Pamačiusi kažkieno ranką, o galiausiai išgirdusi vyrišką balsą, šiek tiek suvirpa, visgi problemų jai nereikia, nes tik prisidirbt ir tesugeba. -Sveikas, aš Nikolė,- paėmusi paspaudžia jo ranką ir tik tada pažvelgia į veidą, pamačiusi jog anas azijietis tik nusišypso, visgi jie tikrai gražūs, tokie mieliakai. -Kaip faina sutikti kitos tautybės žmogų,- atitraukia ranką.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 10 11 2011, 8:02 pm

Keistai ziuri ko ji cia drepa arba virpa, dabar nei salta nei ka, na jam tiksliau nesalta. Vos ji paspaude ranka, greitai atsisedo prie jos ir apsizvalge ar neateina joks nors dievas, gelbeti arba nuvyti Nikes.- mh, mh.- greitai palinksejo kai ji pasake kazka apie tautybes zmogu.- tik, kad nezmogus.- sukrizeno ir nusivaipe.- ka cia veiki, Nike?- paklause taip lyg ji butu jo bffff
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pen. 11 11 2011, 4:40 pm

Įdėmiai nužiūrinėdama jį net nespėja sureaguoti į jo žodžius, tik po keletos akimirkų dašyla, kad anas paminėjo jog nėra žmogus. -Kaip suprast ne žmogus? Paaiškink, nes aš tikrai to nesuprantu,- įdėmiai į jį žvelgia, laukdama išsamaus paaiškinimo. -Ai nieko, atėjau ramiai pasėdėt, nes namuose atsibodo, tos pačios keturios sienos, greitai pabosta, atsidūsta.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Pen. 11 11 2011, 5:11 pm

kilsteli antaki ziuredamas i ja ir nusisypso.- jeigu Tau papasakociau, kas ir kaip dedasi zemeje Tave tokie dievai pasigautu ir visa atminti istustintu, o mane isvestu i sibira, tad geriau nesidomek siais dalykais.- tvirtai linktelejo, dar per jaunas Willis, nenori i dieviska sibira krautis daiktu.- o tu neateijai issimaudyt?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Št. 12 11 2011, 6:50 pm

-Kokie dar Dievai? dabar jau tikrai nieko nebesuprantu, gal čia tau šiek tiek su galva negerai, kad tokias nesąmones kalbi,- atsidūsta, nusukdama galvą kažkur į šoną, žiūri į medžius, ant jų šokinėjančias voveres. -Tikrai ne, šaltas vanduo, ten kojos nekelsiu,- pakrato galvą, taip patvirtindama savo žodžius.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Št. 12 11 2011, 7:20 pm

- Ej, grazuole vandenu gal ramiau apie apie mano galva!-susinervina per toki menka dalyka ir jai nusisukus pavaidina, kad ja pradeda smaugti, bet kol kas dar nedrįsta kišti nagų prie jos, dar neįsitikino, kad viskas saugu čia.- visai nešaltas tas vanduo.- sumurma, dar labiau suirzdamas, kad kažkokia išpuikusi bobka sako, kad vanduo šaltas o.O
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   

Atgal į viršų Go down

ATOKUS EŽERAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1113Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next