It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

ATOKUS EŽERAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Antr. 22 11 2011, 8:46 pm

Ch`

-šiemet negeras buvau,nenusipelniau.. - patempė lūpą ir nusuko žvilgsnį į vandenį. - bet gal geriau nereikia,kad virstum konservais,liūdna man bus. - nusijuokė. - tai padarykime viešą paslaptį! - pasiūlė ir paspyrė akmenuką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Antr. 22 11 2011, 9:23 pm

-Abejoju labai, ar jau tu buvai toks blogas, kaip sakai,-tarė ji.-Nejaugi? Juk pats sakei, kad po poros dienų mane surinktum, tad nesu pilnai įsitikinusi, ar taip jau ir liūdėtum,-pasakė ji ir nusišypsojo.-Vieša paslaptis, tai jau nebe paslaptis,-sukikeno mergina ir užsižiūrėjo į lygumas ,kurios matėsi tolumoje.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Tr. 23 11 2011, 8:56 pm

- buvau,nei vieno žmogaus neišgelbėjau..sulaužiau teliką savo..mašiną sugadinau.. - vardina. - liūdėčiau gi,kiek laiko praeis,kol surinksiu tave vėl.o jei dar nepavyks suklijuot? - kilsteli antakį. - tada tebūnie paslaptis tarp mūsų. - linkt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 24 11 2011, 6:32 pm

-Gi turėsi dar laiko išgelbėti n gyvybių, tad nesijaudink ir lauk nuo Kalėdų Senelio dovanų,-sus šypsena veide pasakė Anė.-Bet pala... Tu gi dirbtum, kai mane klijuotum!-nusijuokė ji, pagaliau radusi proga paminėti, kad jis dirba.-Bendra paslaptis? Nežinau, ar tavimi galima taip pasitikėti,-nusijuokė mergina, nors iš tiesų, tai ji be galo pasitikėjo Čeisu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 24 11 2011, 6:34 pm

Ch`

-negelbėsiu,iš principo dabar. - nusijuokė. - jei įmesiu tave į vandenį..dar ateis kalėdų senelis? - išmetė tokį savim patenkintą smailą ir nuslinko Anetei už nugaros. - niekada nepasitikėk manim. - palinksėjo ten jai už nugaros.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 24 11 2011, 6:52 pm

-Bet tai įeina į tavo pareigas, deja,-nusišypsojo mergina.-Nežinau, nebent kai kas pats labai nori sušlapti,-gūžtelėjo pečiais ji ir atsiduso. Gali būt, kad ji sausa atgal negrįš ir tai labai tikėtina buvo.-Na jei taip jau sakai, tai ar galiu daryti priešingai?-paklausė mergina ir nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 24 11 2011, 6:55 pm

Ch`

-kokias pareigas?mano pareiga susitaisyti TV ir gyventi laimingą gyvenimą.. - nepatenkintas suniurnėjo ir vėl ėjo jai prie šono. - aš neturiu nieko prieš vandenį,bet Tave bijau susargdint. - nusišypsojo ir vėl sukišo letenas į kišenes. - gali pabandyt. - gūžtelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 24 11 2011, 9:28 pm

-Tai nori pasakyt, kad tik dėl tave angelu paskyrė?-nusijuokė mergina.-Na, aš visų pirma tikrai taip greitai nesusirgčiau, o jei jau taip ir nutiktų, tai turėtum proga mane paslaugyt tuomet,-nusijuokė Anetė.-Gerai, bandau tuomet.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Št. 26 11 2011, 5:12 pm

Ch`

-šiaip net nežinau,kaip angelu tapau.. - viskas vyko taip seniai,kad Čeisas net nepamena. - susirgtum,būtum šlapia ir vėjas papūstų. - pakreipė galvą ir nusuko žvilgsnį į vandenį. -naa?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Tr. 30 11 2011, 6:04 pm

-Na, abejoju, ar daug kas prisimena, bet tikrai nemanau, jog kas labai ten ir norėjo, kad sėdėtum ir žiūrėtum televizorių,-šypsodamasi papurtė galvą Anetė.-Kad aš susirgčiau nėra labai lengva padaryt, bet sakau, tada galėtum kaip ir mane paslaugyt,-gūžtelėjo pečiais mergina.-Kas na?-kažko nesupratusi paklausė Čeiso ji.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Kv. 01 12 2011, 5:14 pm

- ar tada buvo televizoriai? - kilstelėjo antakį ir patraukė prie vandens. - aš nebent arbatos išvirčiau,daugiau nieko nemoku..nu sumuštinį gal padaryčiau. - nusijuokė. - tai sakyk viešą paslaptį. - pasilenkė prie vandens ir sumurkdė ranką į jį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Št. 03 12 2011, 11:02 am

-Aš tai tikrai nežinau, tu veikiau turėtum pats į ta klausimą atsakyti,-pasakė ir nusišypsojo Anetė.-Su arbata ir sumuštiniais irgi įmanoma gyventi,-gūžtelėjo pečiais ji ir nusijuokė.-Būtina?-paklausė ji.-Ta paslaptis juk ir taip vieša,-pasakė ir linksmai nusišypsojo ji.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Št. 03 12 2011, 5:28 pm

- aš nepamenu nieko nuo praeitos savaitės.. - bando prisimint,ar bent tiek prisimena.regis ne. - nuo sumuštinių tau skrandis sustotų ir pasidarytų dar blogiau..ir aš kaltas būčiau. - užsičiaupia.nekoks iš jo šeimininkas. - bet aš nežinau tos viešos paslapties.. - patempė lūpą ir pabaidė kažkokį antiną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   Sk. 04 12 2011, 3:37 pm

[kadangi susirinkimas,tai dabar Anė ir čia ir nutrenkta į susirinkimą angelų pily.srr. ;>]
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: ATOKUS EŽERAS   

Atgal į viršų Go down

ATOKUS EŽERAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1313Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13