It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 TANKUS MIŠKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 7:56 pm

Greit čia pasirodė ir ši mergina. Staigiai nužvalgė visą čia susirinkusį burelį ir suraukė antakius.
-Kas po perkūnais čia vyksta? - Greitu žingsniu priėjo prie Nikolės. Pažiūrėjo į jos riešus ir nuplešė dalelę savo suknelės skiautės. Padalino ją į dvi dalis ir apsišo žmogui rankas. Bent jau nors kiek laiko laikys. Žvalgėsi į abu vaikinus tikėdamasi išgirst istoriją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 8:19 pm

[[jis jau buvo aprišęs jos rankas savo marškiniais :D]]
Pažvelgia į atėjusią merginą. Angelė...
- Ką aš žinau, to klausk,- dėbteli į Tonį, tada pažvelgia į Nikolę vildamasis, kad ji neprarastų sąmonės
Atgal į viršų Go down
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 8:26 pm

(Oh šiet! Neįsiskaičiau >< Laaaabai atsiprašau už žioplumą o.o )

-Tai čia ne tavo darbas? - Kiek nustebo. Tai dabar galvot teks ko čia jam reikia. Pažiūrėjo į Tonį. Alio... Gal jam reikia prieš veidą pamosikuot, kad atkreipu dėmesį? O gal hugas padės šlapias? Juk Nina kiauriai šlapia yra. Eh. Permirko lietuj stovėdama. Viena ranka palietė Nikolės vaidą. Gal šaltos rankos padės jai nors kiek prablaivėt. Dabar čia labai reiktu ją nugabent į ligoninę. Nu ką. Jei reikės neš ant rankų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 8:28 pm

anthony:
-į ligoninę,-sako nusižiovaudamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 8:31 pm

- Tau gal nerūpi ji visai,- atsiranda priešais jį. - Kaip matau, tau visiškai pohui,- parodo į Nikolę
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 8:34 pm

anthony:
-kaipg gali taip galvot,-užsiraukia prieš tuos du maxus,kuriuos mato. o gal tris?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 8:36 pm

- Stovi sau lyg niekur nieko. Nieko nedarai,- piktai pasako
Atgal į viršų Go down
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 8:39 pm

Lėtai sau pakėlė Nikolę ant rankų. Pažiūri kistelėdama antakius į du bachūriukus. Čia jie dabar santukius aiškinsisi ar ką? Atsiduso ir papurtė galvą.
-Aš pagalbos sulauksiu čia? - Burptelėjo jiems. - Po to galėsit išsiaiškint kas čia rūpi ir kas ne. Dabar ją reikia į ligoninę gabent kol mirtinai nenukraujavo. - Per tuos visus skarmalus apvyniotus aplink Nikolės rankas jau ėmėsi sunktis kraujas. - Ar man kulnuot sau? - Aišku jei ji čia tuos du paliks tai nežinia kas bus. Bet jai matyt teks grįšt... Juk Valnią su žmogum nepalinksi vieno.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 8:41 pm

Nusisuka nuo Tonio ir prieina prie angelės.
- Aš tave palydėsiu. Bet... nešti negaliu,- pažvelgė į ją tikėdamasis jos supratimo.
Tada nurišo nuo jos tuos skarmalus, susiplėšė galutinai marškinius ir jais aprišo rankas.
- Dar kiek laikys...- ranka nubraukė plaukus nuo Nikolės veido
Atgal į viršų Go down
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 8:47 pm

-Iš tavo pusės tai labai malonu... - Kiek keistokai pasijautė, kad velnias jai padės. Nu čia tai teks įrašyt į raudonąją knygą. Bet dabar nėra galvot kam čia viskas.
-Gerai. Nešiu aš. - Linktelėjo galvą. Jau ir taip nebūtu jam patikėjus merginos nešt. Tada akys nukrypo į žaisdas kurios greit tapo apvyniotos nauju medžiagos gabalu.
-Ligoninė... - Pasukinėjo galvą pažiūrėdama kur čia ji yra. - Ten! - Pagaliau radus kelią nukrypavo ten.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 8:54 pm

nukiūtino iš paskos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 18 10 2011, 8:55 pm

Nueina
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Pir. 07 11 2011, 5:43 pm

Įsuka į nedidelį miško keliuką ir sustabdo mašiną. Užgesina variklį. Pažvelgia į šalia esančią Helen ir šelmiškai nusišypso, gaudamas tokią puikią progą ją kankinti. Išlipa iš mašinos ir akimirksniu atsiranda kitoje jos pusėje, atidaro jei dureles. - Na ką pasiruošusi? - kilsteli vieną antakį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Pir. 07 11 2011, 5:53 pm

Miškas, na, pagrindinė tikriausiai vieta, kur įmanoma kankinti be sustojimo. Gan rami, vargu ar kas nors galėtų čia sutrukdyti, be to, ir daug erdvės. Matyt Dean visai rimtai nusiteikęs šiai pramogai, kad net mintyse Heleną juokas suėmė. Mergina išlipo š mašinos, kiek paėjo nuo jos truputį apsižvalgydama ir patyrinėdama kvapus. Idealu - nė gyvos dvasios.
- Ak, taip, - šypteli, nusimeta batus, mat su aukštakulniais nelabai patogu, nelabai sutelkus jėgas įspiria vaikinui tiesiai į pilvą ir dingsta tarp krūmų. Vien dėl dviejų priežasčių, kad netyčia nenukentėtų gražusis Dean automobilis ir kad truputį paįvairint žaidimuką, bei įsijausti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Pir. 07 11 2011, 6:00 pm

Beveik nieko nepajuto, tik susvyravo. Tyliai nusijuokė pakraipė galva į šonus. Vaikų žaidimas, lyg gaudynės. Uždarė dureles ir lėtu žingsniu patraukė jos ieškoti. Mišką apšvietė tik mėnulis. Vėliau kiek paspartina žingsnį, bet įdėmiai klausosi, bet vis dėl to nieko neišgirsta ir tiesiog sėlina, instinkto vedamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Pir. 07 11 2011, 6:22 pm

Taip ir turėjo būti, juk tai ir vadinama dėmesio atitraukimu. Šiandien Helena nusiteikusi būti itin naivi, juk ji auka. Todėl ir žaidžia tokius lėkštus žaidimėlius, kaip gaudynės. Tačiau šiuo atžvilgiu, mergina buvo kiek vikresnė ir apsukresnė. Nors ir garso ji nesukėlė, bet kvapo aišku, kad neįmanoma panaikinti, tad Dean turėtų su tuo greitai susidoroti. Bet merginai pabodo laukti, todėl įsirioglino į medį. Vos tik vaikinas priėjo šią vietą - tiesiog ėmė ir užšoko ant jo nugaros, įsikibus į sprandą, bet nedusindama, o tik laikydamasi.
- Žaisk sąžiningai, o ne versk mane nuobodžiauti, Dean, - prisilenkusi sušnabždėjo ir tuoj pat, nesilaužydama įkando vaikinui į ausį, kad net kraujas ėmė krešėti. Suteptas lūpas apsilaižė ir sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 1:46 pm

Traukė ten kur instinktai vedė, ir būtent tą akimirka, kai jis ruošėsi atidžiau ištirti aplinka ji užšoko ant jo nugaros. Jis nežymiai šyptelėjo. - Toks jau mano žaidimo stilius... - sumurmėjo, pajutęs jos kandimą į ausį prisimerkė, ir pasiekęs jos kaklą sučiupo už jo ir vertė per save, taip trenkdamas ją į žemę. Prispaudę jos krutinę su koja ir žvelgė į ją iš aukšto. Smeigė savo žvilgsnį į jos akis. Ir lėtai spaudė jos krutinę su koja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 3:46 pm

Ir kodėl tie vyrai taikosi į jos krūtinę... Ypač mynko it kokią tešlą. Nesupranta, kad jautri vieta yra, ir labai nesąžininga į ją taikytis. Skauda, bet aišku ne tiek, kad iš leistų kokį garsą, tik aiktelėjo, kai ją parvertė ant žemės. Aišku, nebūtų Helena, nepasiduos per kelias minutes. Šį kartą buvo kiek kitaip, visgi, ji ne fėja, o originalė, jėgos tikrai nemažai turi. Delnais tvirtai įsirėmė į žemę ir atsispirdama kojomis, persivertė jas per galvą ir labai nešvelniai spyrė vaikinui maždaug ties juosmeniu. Persivertė ji per save, kai tik Dean koja atitrūko nuo jos kūno ir jau kaip tik atsistojo nuo žemės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 3:51 pm

Iš kart prisėlino prie jos nugaros ir suėmęs jos plaukus atlošė jos galvą atgal taip apnuogindamas jos kaklą. Tik pilnatis apšvietė šį keistą tango po žvaigždėtu dangumi. Dean stipriai laikė jei užlaužęs rankas, kad net girdėjosi kaip kaulai juda iš tinkamų pozicijų. Pasinaudodamas galia įteigia jei į galvą, kad jei skauda, nenumalšinamai skauda, mat Dean savo draugų nemėgo kankinti, nors ir Helen dar nėra viena iš draugių, bet ji pasiduoda, ji siūlosi būti auka.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 3:59 pm

Mergina apsilaižė lūpas ir jos akyse žaidė tik ta pati žaisminga ugnelė, jokios baimės ar kančios. Ji tenkinosi, nors laukė, kol gaus nepaliaujamai daugiau. Išgirdus kaip jos kaulai traška, pro sukąstus dantis sudejavo, bet deja, iliuzijos nesuveikė, mat Helena visada laikė atjungtus savo pasąmonės impulsus smegenyse. Ji nieko nesakė, tik žaibavo savo akutėmis ir nepaliaujamai įžūliai šypsojos. Tegu pats Dean susivokia, kad jam teks pasitikėti vien tik fizinėmis savo jėgomis. Dabar keletą sekundžių nesipriešino, leido vaikinui pirma apsiprasti su situacija. Ir pasirodo, miškas net buvo garsesnis už merginą, kažkur už poros kilometrų sukaukė vilkai, o čia pat sušnarėjo vėjo kedenami lapai. O Helena ypatingai norėjo, kad šiuos garsus užgožtų jos pačios natūralus klyksmas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 4:08 pm

-Vienas judesys.... - sumurmėjo jei į ausį, ir dabar jau suėmė jos galvą abejomis rankomis, vis dar laikė ją atlošęs, ir lėtai pasuko į šoną, taip įrodydamas, kad jam prireiktu to judesio, tik žymiai greitesnio, ir H mirtu. Vietoj to jis paleido ją ir tą pačią akimirka, vis dar stovėdamas už jos suemė ją už pečių. Slpinko ranka arčiau kaklo ir pasiekęs raktikaulį staigiu judesiu ji sulaužė, po sekundės dalėlės ją sviedė į medį ir dar jei būnant ore pagavo už kaklo ir prirėmė prie medžio. Prispaudė delną prie vieno iš šonkaulių ir spaudė jį tol, kol pasigirdo lūžimo garsas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 4:17 pm

Vienas judesys ir taptų nuobodu. Mat mirtis ne tokia ir įdomi, kol gyvo padaro neišmėsinėji. Nusišaipė mintyse iš tokios vaikino idėjos, bet tuoj pat atsiėmė savo žodžius. Garsas net nespėjo užsigniaužti gerklėje, kai prasiveržė pro lūpas. Tai ne iliuzija, o tikra, kas akimirką išgąsdino, o raktikaulis skaudžiai tvinkčiojo. Atrodė, kad viskas vyko taip lėtai, bet Helena nesugebėjo pasipriešinti veiksmams. O gal ir tyčia tai darė, kad pajustų didesnę ekstazę. Trakštelėjo merginos šonkaulis lūždamas, ji persigando, kad tik neperdurtų kokio gyvybiški svarbaus organo, kad net skrandis susitraukė. Tuoj pat refleksiškai spyrė į vaikino pilvą, net sušnypšdama, o jo kūnas atsiplėšė atgal porą metrų nuo smūgio stiprumo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 4:23 pm

Nusijuokia. "Kažkas pagaliau pabudo" mintyse pagalvojo, ir toliau vykdo savo planą , jis ranka leidžiasi žemyn lyg grabinėdamas ją, ir kai pagaliau pasiekia jos dubenį delną patraukia ties viduriu ir vėl imasi savo taktikus, būtent dabar spaudžia ją prie medžio, būtent su delnu kuris uždėtas maždaug toje vietoje kur moters gimda ir kiti moteriški organai. Kita ranka jis laiko prispaudęs ją prie medžio, nė kiek nesivaržo, vos ne smaugdamas ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 4:34 pm

Visgi dubens kaulai kažkiek turėtų apsaugoti lytinius organus, bet vis vien nežmogiškai skauda. Nuo spaudimo mergina užsimerkia, o lūpų kampučiu nusileidžia menkas kraujo lašelis. Ir visgi ji išsišiepia. Tas visas patiriamas jausmas jai buvo it narkotikas. Betvinkčiojantis ir vos sujudėjus taip pasijaučiantis, kad net vanduo susikaupia akyse, raktikaulis. Įlūžęs šonkaulis, kuris netinkamai pakrypus gali netyčia perverti kepenis. O dabar ir skausmas pilve, žalojant organą. Visa tai susijungę sukelia nepaprastą skausmą, kurio net įsivaizduot neįsivaizduotum. Už tad dabar merginos skausmo iliuzijos bus žymiai sudėtingesnės ir tikresnės, kai pati žino kas per skausmas iš tiesų yra. Helena atmerkė savo spėjusias pajuosti akis, akimirkai atjungė savo impulsus, kurie turėtų perduoti skausmą į smegenis, vien tam, kad susitraukinėjant raumenimis, pakeltų savo rankas, įsikabintų į vaikino pečius ir keliu originalo jėga talžytų pilvą. Taip ir padaro. Tegu ir jis pajaučia, kas per jausmas ją kankina. Tegu ir jis alpsta nuo tos ekstazės. Įjungia vėl impulsus ir suklykia iš skausmo, tuoj pat su kanda dantis ir kiek beišeina nunarina galvą. Pro lūpas išsiveržia šiek tiek kraujo, bet mergina vis vien šypsosi ta palaimingai kraupia šypsena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 4:44 pm

Dean skausmas nei kiek nejaudina, teko jam kęsti daug, daug kankinimu už klano išdavystę. Dean mėgavosi tai ką matė, jos žvilgsnis tiesiog glostė jo savimeilė. Patraukęs delną nuo dubens jį vos vos spaudžia aukščiau ir aukščiau, kol galiausiai pasielkia saulės rezginį. Krumpliais spaudžia tą vietą, klausydamasis nuostabaus garso, lūžimo. Kai pasigirsta ne tai ko jis norėjo atsitraukia. Jis nenorėjo to išgirsti, nenorėjo išgirsti kaip kraujas pradėjo tekėti iš žaizdos, kurią pradūrė ką tik sutraiškyti kaulai. Dabar, jau jis laukė jos atakos, gal mergina vis del to sugebės nepasišiukšlinti, ir parodyti ką nors įdomaus.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   

Atgal į viršų Go down
 

TANKUS MIŠKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 69Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-