It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 TANKUS MIŠKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 5:06 pm

Neužteko oro išleisti bent kokiam skausmingam garsui, tik organai sugergždė. Saulės rezginys per daug pavojinga vieta, net negirdėjo kaip raumenys plyšo, tik jautė tą visą chaosą jos viduje. Negi Dean tikrai pasirengęs ją nužudyti? Kraujas plūdo ne tik iš žaizdos. Mergina net nesugebėjo kosėti, kraujas karts nuo karto pliūpteldavo iš burnos ir visai neretai. Jai tiesiog pasisekė, kad organai atlaikė tokį spaudimą, bet skausmas ją užvaldė, šį kart buvo kitaip. Ji nesimėgavo juo, mat prarado visiškai protą, nebekontroliavo bundančių instinktų. Demoniškosios galios atjungė bet kokius nereikšmingus impulsus į smegenis. Tuoj pat deformavo organus, tik kaulų nepajėgė atstatyti. Prisidėjo prie pilvo ranką ir ištraukė porą šonkaulių nuolaužų, numetė juos tiesiai ant žemės, savo pėda juos prispausdama ir sutraiškydama. Dabar viskas pakrypo kita, nekontroliuojama linkme. Ji atrodė tarsi nesveika, užvaldyta kažkieno. Kūnas atrodė siaubingai, drabužiai buvo permirkę nuo kraujo ir dvokė juo. Mergina lėtai pakėlė ranką ir nusibraukė kraują nuo lūpų, įsmeigė ne itin malonų žvilgsnį į Dean kaktą. Visgi, mergina sugebėjo judėti nepaliaujamai greitai, koks iš tiesų jos buvo pranašumas. Vikri, nors ir didelės žalos nedaranti. Tuoj pat atsirado už jo nugaros, spyrė ties kojų sulenkimu, tada iš priekio tą patį pakartojo, kad originalas neišsilaikytų ant kojų. Iliuzijų ji nesiuntė, tiesiog atjungė regos impulsus į smegenis. Tegu kliaunasi savo uosle, o ne akimis. Judėdama it vijurkas, ji talžė pasikeisdama iš abiejų šonų. Tada savo nagais pradrėskė jo marškinius, taip pat ir odą, it su skalpeliu ir išplėšė šonkaulį, lyg atsilygindama. Bet tuoj pat vėl pasidarė silpna ir dar vienas kraujo pliūpsnis išsiveržė iš burnos, Helena tuoj pat susvyravo ir pasirėmė į medį trumpam. Bet neapdairi buvo, netyčia atjungė savo kerus, Dean rega vėl veikė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 5:21 pm

Susiemė už tos vietos, kur jau trūko šonkauliu. Po velnių ką ta mergina čia išdarinėja? Sukosi mintis jo galvoje. Atsistojo ir jautė, kaip po delnu gyja žaizda. Jis lėtai, šlubuodamas prisiartino prie merginos ir įsmeigė į ją žvilgsnį. Užuodė tą nuostabų kraujo kvapą, kuris sklido nuo Helen kūno. - Okey užteks žaisti. - taip iš oro pasakė, visiškai be jokių emocijų. Pakėlė ranką sau prie burnos ir ties riešu įkando sau. Taip. Orginalų kraujas spartina gyjimą, bet mat Helen net jos pačios kraujo ląstelės nespėja susidoroti su užduotimi gydyti žaizdas. Prispaudė savo riešą prie jos burnos, o veide nesimatė jokios emocijos. Vis dar laikė kitą delną prie žaizdos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 5:31 pm

Vat būtent. Per daug netekus kraujo jis nebegydo, o tik stengiasi palaikyti gyvybiškai svarbius taškus. O vien nuo minties, kad reiks ką nors nuryti - vimdo. Mergina nelabai linksmai nusijuokė, nors ir jai nebuvo liūdna.
- Žinoma, pasikeitus taisyklėm nutrauki žaidimą, - pasakė, nors žinojo, kad ji tikrai ilgai nebebūtų "pažaidus". Užsimerkė nes negalėjo pakęsti to vaizdo, kuris trigubinosi. Jis tik dar labiau pykino, kaip savo kraujo skonis burnoje. Vis gi, virpančiais pirštais prispaudė jo riešą prie savo burnos, nes tikrai neturi noro laukti, kol organizmas pagamins pakankamą kraujo kiekį ląstelėms atsistatyt. Ryti skystį buvo sunku, nors ir skausmo nejautė dėl numalšintų nervų. Bet visgi daug negėrus patraukė jo riešą sau nuo burnos, kai organizmas po truputį pradėjo atsistatinėti. Atjungė visas nesąmones, stabdančias skausmo jausmą, mat matyt, po kelių minučių jau nebegalės jo pajausti. Buvo keista, kai organai traškėjo gydami ir tuo pačiu metu nemaloniai tvinkčiojo skausmas po mažu blėsdamas ir nykdamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 5:41 pm

-Na ir ką sadistė planuoja nuveikti toliau? - klausiamai kilstelėjo antakį, kai šioji baigė gerti kraują. Nusivilko sudarkytą odinį švarką ir numetė jį šalin, lai koks benamis pasišildo. Jis kilstelėjo marškinius viršun pažvelgdamas į randą kuris aišku, kaip dieną liks. Nieko neliko ir iš marškinių, atrodo lyg pumos apdraskytas, na bet Helen tikrai primena kažką panašaus į tigrę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 5:46 pm

Apžiūrėjo kaip dabar atrodo Dean ir net nebandė savo bent kokios nors kūno dalies išvysti. Nes aišku, ji tikriausiai atrodė tūkstantį kartų blogiau.
- Na, manau, kol kas nieko sadistiško. Bent šiam vakarui, - atsidūsta ir ranka apsitvarko plaukus, netyčia trakšteli raktikaulis, mat nesugijęs buvo ir plius petys išsinarinęs iš savo vietos. Mergina tuoj pat jį atstatė, nors ir ne pats maloniausiais tai reginys. Būtų sumurmėjus atleisk, bet deja, tokius žodžius seniai išbraukė iš savo vartojamų žodžių žodyno.
- Bet prisipažinsiu, man patiko, - merginos veide vėl žaidė ta šelmiška šypsenėlė, nepraradusi entuziazmo. Kumštelėjo nestipriai Dean į petį, greičiausiai taip draugiškai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 5:50 pm

-Tu mane stebini... - vėl pakartojo, ką sakė bare. Nors ir dabar danguje kabojo mėnulis, orginalų instinktai tik padėjo tamsiuoju metu. Dabar jis tikrai puikiai matė. Jau norėjo žengti į priekį link mašinos, bet pasižiūrėjo į merginą, kurios rūbai buvo ištepti nuodėmingu skysčiu- krauju. - Paeisi, ar panešti? - visiškai rimtai paklausė, bet veide matėsi paniekinama šypsenėlė, kuri nedingo visą vakarą. Matyt tokia jau jo šypsena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 5:56 pm

- Nei eisiu, nei tu mane neši, - visiškai rimtai atsakė į rimtą klausimą ir žingsniavo link Dean. - Tiesiog pats mane pavėžėsi, mat aš tikrai nesiruošiu klaidžioti po miškus, jei tu sugebi vairuoti, - na, Helena visada buvo kažkiek nagla ir mokėjo šia savybe naudotis. Numetė savo švarkelį kažkur į krūmus, mat jis buvo tiesiog bjauriai sudirbtas. Išdrįso net į suknelę pažiūrėti, iš kurios tikrai ne kaži kas buvo likę, net aiktelėjo ją tokią pamačius. Gerai, kad bent savo kruvino snukučio nematė ir susivėlusiu, bei vietomis sulipusių krauju plaukų. Ir iš tiesų, jai buvo giliai px, kad išdirbs Dean mašinos saloną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 6:35 pm

-Aišku.... - sumurmėjo, nežinia kodėl, bet šiandienos nuotaika dingo ir jis vėl pasidarė tipinis Dean, susiraukęs pohuistas. Kai pagaliau jiedu pasiekė mašina jis vėl jei atidarė dureles, sustojo akimirkai, laukdamas kada mergina įlips.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 6:44 pm

Priėjusi mašiną ji įlipo į ją ir pati uždarė dureles. Visiškai nereikėjo to kvailo ir perdėto džentelmeniškumo. Nervingai pradėjo nagais barbenti į mašios dureles, atrėmus į jas alkūnę. Ir vėl nekreipė visiškai jokio dėmesio į saugos diržą, kvaila jį būtų segtis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 6:51 pm

-Na ir kur dabar traukiam? - jau įlipęs į mašiną pažvelgė į merginą, ir kas be ko ją gašliai nužiūrėjo, bet nieko nebepakeisti, toks jau tas Dean. Jis užvedė mašiną, bet vis dar stebėjo merginą ir kiekvieną jos judesį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 6:56 pm

- Nėra didelio skirtumo. Kaip tau patogiau. Į viešbutį arba į namus, - kilstelėjo pečiais ir pasisuko į Dean. Šiek tiek kruvinas ir apdraskytas atrodė beproto seksualiai, kad net išsiviepė Helena. Nors imk ir išprievartauk. Gundė tikrai ši mintis merginą, bet jau tikriausiai Dean iki kaklo nešvarių žaidimų, kad tikriausiai nori pailsėti nuo jų. O galbūt mergina klysta dėl jo ryžto - nežinia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 7:00 pm

-Į viešbutį? - atkartojo jos pasiūlymą ir tik dar plačiau nusišypsojo, kelias sekundes dar pagalvojo, ar verta dar ką nors pradėti, velniai žino, ką šioji sugalvos, gal pririš prie lovos ir paliks, bijo Dean rizikuoti, bet vsi del to, kas nerizikuoja, šampano negeria.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 7:11 pm

- Hm, matyt geriau į viešbutį, ten bus ramiau, nei namie. Nors ir būtų juokinga išvysti kitų reakcijas į visą šitą dalykėlį, - bakstelėjo į savo pagaliau nebekiaurą, tik kruviną pilvą ir sukrizeno. Ta skylė suknelėje ją kiek erzino, bet nukreipė ji savo dėmesį kitur - į vaikiną. Norėjo išgirsti ką jis pasakys, nes kažkodėl iš jos šypsenos sprendė, jog šiandien ilgą naktelę apturės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 7:14 pm

-Bijai kitų nuomonės, ką pagalvos? - iš kart po jos žodžių paklausė, stebėjo jos žvilgsnį, į ką ji žiūri ir ką mato. Dean atsitiesė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 7:21 pm

- Ne, tiesiog nenoriu, kad į mane originalai atkreiptų per didelį dėmesį. Juk žinai, kad praeityje tepiau slides, dabar nenoriu suteikti jiems jokios motyvacijos prie manęs prisikabinėti, mat savo asmens byloje turiu nemažai prikauptų blogų dalykėlių. O vieną kartą viskas tiesiog ima ir išsiveržia... - atsidūsta originalė, kas keisčiausia, kad per daug ji atvirai viską išsakė. Bet juk nebuvo dėl ko meluoti, kaip visada. O kitų pasitikėjimo jai šiuo metu ypač trūko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 08 11 2011, 7:27 pm

-Aišku, į viešbutį, tai į viešbutį, - linktelėjo sau pritardamas ir nuvažiavo su Helen.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Sk. 13 11 2011, 7:26 pm

Anetė lėtai įpėdino į mišką. Ją apgaubė galybė miško kvapų, garsų. To, ko paprastas žmogus gal ir nebūtų pajutęs. Kiek toliau paėjėjusi priėjo kelmą, ant kurio ir atsisėdo, užsimerkė ir tiesiog bandė sutvarkyti mintis taip, kas jos nesiristų viena per kitą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Sk. 13 11 2011, 7:56 pm

suplasnojęs sparnais nusileido kitoje pusėje miško.dabar jam reikėjo ramybės arba žmogaus,su kuriuo galėtų pakalbėti. susitvarkė sparnus,pradėjo lėtai žingsniuoti miško taku.užmatęs žmogaus kontūrus,čeisas atidžiau įsižiūrėjo.nusišypsojo ir priėjo prie Anetės iš už nugaros. - nesušalsi? - paklausė tyliai,kad neišgąsdintų merginos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Sk. 13 11 2011, 8:37 pm

Anetė staigiai pasuko galvą į jo pusę.
-Čeisai, čia tu...-lengviau atsikvėpė Anetė pamačiusi stovintį jį, o ne kokį vampyrą.-Vos manęs neišgąsdinai, tiesą pasakius. O nesušalt tai pasistengsiu,-pasakė mergina ir linksmai nusišypsojo. Tuomet bemat pakilo nuo kelmo, ant kurio ką tik sėdėjo, kad visas tas vaizdelis neatrodytų keistai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Sk. 13 11 2011, 8:40 pm

- atsiprašau,nenorėjau. - nusišypsojo. - ką čia viena veiki? - kilstelėjo antakį ir išsinėręs iš striukės uždėjo ją Anei ant pečių,kad ši nesušaltų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Sk. 13 11 2011, 9:14 pm

-Ačiū,-pasakė ji ir dėkingai pažvelgė į jį.-Ką aš čia veikiu? Geras klausimas, į kurį pati nė nežinau atsakymo,-nusijuokė mergina.-Veikiausiai tiesiog nusprendžiau pakvėpuoti vadinamu grynu oru. O leisk paklaust, ką tu čia sumanai nuveikt?
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Pir. 14 11 2011, 5:34 pm

Atėjo čia, sumąstė pasivaikščioti.. Blūdijo ana sau, gyvūnėlius stebėjo, paukščių klausėsi. Kūribinga natura.
Pamačiusi suoliuko firmos kelmą, priėjo prie jo patikrino ar sausas (o jis toks ir buvo) ir prisėdo ant jo. Išsitraukė kažkokį madų žurnalą ir pradėjo vartyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Pir. 14 11 2011, 5:52 pm

Įžengęs į miško teritoriją Ethan patraukė tiesiai į miško gludumą, turbūt net nereikėjo sakyti jog vaikinas buvo išalkęs, neabejojo jog šioje, žmonių lankytinoje vietoje, bus keletas žmonių, kuriais galėtų numalšinti jau keletą dienų trunkantį alkio jausmą. Pajutęs netoliese esančią merginą kreivai šyptelėjo, akimirka Ethan veidas pasikeitė, tapo šiek tiek atlaidesnis, švelnesnis. Dažniausiai medžiodamas ėmėsi kitokios taktikos, buvo lengviau prie grobio prieiti iš kart nepuolant, nors tiesą sakant, Ethanui labiau patikdavo kai jo bijodavo.
Vienu judesiu atsiradęs visai šalia merginos, kreivai šyptelėjo, akivaizdžiai ją nužvelgdamas laukė kol ji sureaguos ir atsistos. Žinoma, Ethanas pastebėjo jog mergina visai dailutė, kaip žmogus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Pir. 14 11 2011, 6:07 pm

Shay reakcijos visada skirdavo nuo kitų žmonių. Iš šono galėjo pasirodyti, kad visai nesureagavo, beeet viduje net kraujas sustinga, net surėkti nespėjo. Vargšelė taip išgazdinta buvo, kad net kruptelėti negalėjo. Toliau žiūrėjo į žurnalą ir negalėjo pajudėti.
Kaip? iš kur? kada? čia atsirado velniai žino kas. ji net pakelti akių negalėjo, kad pamatyti kas prie jos.
Gal po pusės minutės tylos įsidrąsinusi Mergaitė pakėlė akis ir pamačiusi dailų vaikiną, net atsidūūūso...
- O siaubas, kaip aš išsigandau, net neįsivaizduoji - išpliūrino tyliai, bandydama atsigauti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Pir. 14 11 2011, 6:27 pm

ANNETTE VON TULSSE rašo:
-Ačiū,-pasakė ji ir dėkingai pažvelgė į jį.-Ką aš čia veikiu? Geras klausimas, į kurį pati nė nežinau atsakymo,-nusijuokė mergina.-Veikiausiai tiesiog nusprendžiau pakvėpuoti vadinamu grynu oru. O leisk paklaust, ką tu čia sumanai nuveikt?

-nėra už ką. - nusišypsojo ir apsidarė.dabar jie jau nebebuvo vieni.kreivai pažiūrėjo į atklydusią merginą ir vampyrą. - ne toks jau čia jis ir grynas. - suraukė nosį. - aš?aš kol kas nieko ne sumaniau,tiesiog tingėjau toliau skrist ir teko nusileisti čia,tada užmačiau tave ir va,matai. - dėstė savo planus ir istoriją.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   

Atgal į viršų Go down
 

TANKUS MIŠKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 79Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-