It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 TANKUS MIŠKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Tr. 16 11 2011, 6:29 pm

-Na jei jau taip sakai, tai galim ir palaukti,-gūžtelėjo pečiais ji ir pasitaisė savo šviesius plaukus.-Niekas neleistų, sakai? Įdomu, įdomu... O gal būtų galima sužinoti konkrečiai kas?-nusijuokė mergina.-Aham, reiks įsimint ir kada nors tau šį dalyką primint,-linksmai nusišypsojo ji, ir dar kartą mintyse prisiminė Čeiso sakinį, nors veikiausiai ir taip būtų atsiminus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Tr. 16 11 2011, 6:42 pm

Ch`

-koks vyras leistų merginai stoti prieš velnią ir pats žiūrėtų,kaip jie draskosi? - kilstelėjo antakį taip mandrai. - ką įsimint?kokį dalyką? - susimėtė.pametė mintį jis.nieko nebesupranta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Tr. 16 11 2011, 7:00 pm

-Na šito tai tikrai nežinau, bet tikrai jau atrastum tokių,-nusijuokė ji manydama, kad ir tikrai ne vieną.-Na, kad tu tingi ką nors daryt, ir tai tu užmirši, ir bus galima tai tau primint gražią istoriją,-nusišypsojo linksmai ji ir pūstelėjo nešiltas, rudeniškas vėjas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Tr. 16 11 2011, 7:24 pm

Ch`

-tada ten ne vyras.. - numykia ir susimąsto.per savo gyvenimą jis kaip ir nieko naudingo pasauliui nenuveikė.na,savo kambarį nebent susitvarkė. - aš visada tingiu,to neįmanoma pamiršti. - nusijuokė. - jie ramūs,gal eime pasivaikščiot?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Tr. 16 11 2011, 7:57 pm

-Tu geriau tuos reikalus turbūt išmanai,-nusišypsojo ji.-Hmm...-kelias sekundes pratempė Anetė.-Na, tada teks ką nors sugalvot. Vis tiek kada nors užtiksiu tave ką nors bedirbantį, prižadu,-pasisakė ji.-Kadangi jie ramūs,tuomet turbūt eime,-paragino Anė ir lėtai patraukė miško takeliu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Tr. 16 11 2011, 8:00 pm

ch`

-nee,tu manęs neužtiksi. - beveik išsigando. - nebent žadi mane sekti all day,all night.. - pažiūrėjo į ją,juk netikėjo.ėjo šalia jos,dairėsi aplink.ruduo miške turbūt vienas gražiausių dalykų. - ar Tau patinka ruduo? - atsisukęs į ją paklausė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Tr. 16 11 2011, 9:04 pm

-Nieko negali žinot... Tik prisimink, kad aš tave stebiu,-nusišypsojo mergina mindžiodama kojomis nukritusius rusvų, galvų, raudonų spalvų lapus.-Ruduo? Žinoma, kad patinka. Kam gali nepatikti visi tie nuostabūs rudeniški vaizdai, kai viską nudažo ruduo? Arba elementariausias šerkšnas? Aš neįsivaizduoju, kaip kam nors tai gali nepatikti,-pasakė ji ir papurčiusi galvą atsikratė net minties apie tokius dalykus.-O tau kaip?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Kv. 17 11 2011, 7:11 pm

Ch`

-jaučiuosi stebimas.neturėsiu jokio privatumo.. - nepatenkintas suniurnėjo. - taip,visi tiek vaizdai nuostabūs..bet daugelis mėgsta vasarą ir yra nepatenkinti rudeniu. - atsiduso ir praeidamas žiūrėjo į plikas medžių šakas,susikišo rankas į kišenes. - man patinka.viskas aplink labai gražu.ir daug lyja,o lietus yra geraii.. - numykė. - eisim mišku ar suksim link kokio ežero ar dar kur? - pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Št. 19 11 2011, 10:51 pm

-Na žinoma, vasarą šilta ir linksma... Bet visi metų laikai vis dėlto turi specifinio savo žavesio, ar ne? Juk ir ruduo turi jo dėl visų šių dalykų,-pasakė beeidama miško takelio su Chase.-Nežinau... Tu išties minėjai, jog čia trūksta privatumo, tad veikiau turbūt norėtum eiti link ežero ar kur kitur, kur nebūtų tokio sambrūzdžio?-paklausė ji ir susikišo pirštinėtas rankas į kišenes.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Sk. 20 11 2011, 11:32 am

- man nepatinka,kai yra karšta. - pakreipė galvą.turbūt jam vieninteliam nepatinka vasara. - na taip,turi..bet..visi turi ir savų trūkumų. - gūžtelėjo sukdamas link ežero. - reikia toli nenueiti,dar sugalvos tas daiktas sau pietus surengti. - linktelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Sk. 20 11 2011, 12:18 pm

-Ir dėl ko jau tau taip nepatinka tai?-Čeiso paklausė ji ir pastebėjo, kad jie pradėjo sukti kažkur link ežero.-Na, niekur mes taip jau toli ir nenusidanginsim, o dėl pietų... Tai nelabai būtų smagu, jei taip nutiktų,-kiek suraukė antakius mergina.-Galėtų stebėjimo kameras įtaisyt. Kartais būtų visai gerai, kai pagalvoji.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Pir. 21 11 2011, 4:57 pm

Ch`

-kai karšta tingisi viską daryt,dar kai vėjelis sugedęs,tai išvis.. - atsiduso.juk krizė,ko čia tikėtis. - ką čia gali žinot,gal eidami atrasime kokią nors Atlantidą ir mūsų nebeišleis arba išeisim ir mus nužudyt? - mąstė. - jei ją suvalgys,apsimeskim,kad nieko nematėm. - linktelėjo. - kameros miške?turbut net nenutuoki kokie dalykai čia vyksta.. - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 22 11 2011, 5:12 pm

Anetė linksmai nusijuokė.
-Ir žinoma, tau jį tingisi taisyti,-linksmai nusišypsojo ji kalbėdama apie Čeiso tinginystes.-Na, tiesa pasakius atrasti ką nors būtų išties smagu, bet nenorėčiau iš ten grįžti sukapota,-paatviravo ji ir suraukė antakius.-Abejoju, ar kas mus už tai labai pagirtų, bet.... Taip, kameros miške ir leisk paklaust, ko gi aš dar nežinau apie šį mišką?-paklausė ji.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Antr. 22 11 2011, 6:05 pm

[gal sekantį postą atrašyk prie ežero? ;o]
Ch`

-aš netingiu,aš neturiu vėjelio.. - nusijuokė.reikės įsigyti.galbūt.ir taip jam niekas lėšų neskiria,nabagas. - sukapota gal ir negrįši,žuvys ne tokios žiaurios.jos iš tavęs konservus pasidarytų. - gūžteli.tipo paguodė. - ateik čia kokią naktį ir pamatysi. - mirktelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Pen. 25 11 2011, 3:14 pm

Atsistojo ir išėjo..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   Tr. 07 12 2011, 9:11 am

Tyliai nušoko nuo medžio šakos ant žemės ir stipriau suspaudė rankinės dirželį. Kažkaip žmonės nebevaikšto į mišką. Teks vėl rodytis miestuose. Patvarkiusi plaukus ji apsisuko ir nutipeno sniegu link triukšmingų gatvių, žmonių pilnų kampų. Apsilaižiusi lūpas ji prisimerkė iš malonumo, kurį jau juto. Negalėdama susilaikyti pasileido bėgte.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: TANKUS MIŠKAS   

Atgal į viršų Go down
 

TANKUS MIŠKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 99Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-