It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

SKARDIS Į JŪRĄ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 5:02 pm

-sveika,-linksmai sako ir prisiklijuoja šypseną ant savo dailaus feiso.-ką čia skaitai?-nukreipia žvilgsnį į knygą,nes iš kelių perskaitytų eilučių ničnieko nesuprato.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 5:04 pm

-ai čia tokią knygą, alchemikas vadinasi,- vis dar šypsosi ir užverčia knygą. -norėjai žudytis ar kas čia buvo? - kilsteli antakį, gi matė kai anas ant skardžio krašto stovėjo. dabar nikai įdomu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 5:10 pm

-girdėjau apie ją,-panodina. išgirdęs klausimą kažkaip susilaiko nesusižvengęs.-nee,prieš žudydamas dar paskambinčiau į savižudžių pagalbos centrą. o iš tiesų tai tiesiog pirmą kartą prie šito skardžio esu,tai norėjau pažiūrėt,kas ten apačioj yra,-abejingai gūžteli pečiais.-turbūt padariau neigiamą pirmąjį įspūdį,-biškį liūdnai vypteli. kiekvienam būtų liūdna,jei pirmą kartą sutikus merginą pasirodytų savižudžiai.-aš antonis,-ištiesia leteną paspaudimui.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 5:12 pm

-ne, tiesiog galvojau, kad rimtai nušoksi, bet nenorėjau kištis,- tyliai sukikena ir padeda knygą ant žolytės, lėtai atsistoja. -aš nikolė,- suima jo ranką ir biškę pajudina, bet va greitai paleidžia. nepatinka jai toks artumas kažkaip bijo ji vaikinuko, nors tikrai jis neatrodo baisiai, na bet niekis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 5:17 pm

vėl įsikiša tą ranką į kišenę ir kurį laiką pamąsto biškę. mato,kad panikė tokia lyg ir velnių priėdus :oo. nes geros mergaitės neleidžia savižudžiams šokt nuo skardžio. fun. po to dar jam biškę pavėluotai užkliūva tas greitas rankos atitraukimas. dabar antonis kaip koks pedo pasijautė. -ar tu bijai manęs?-antakis up.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 5:20 pm

-šiek tiek,- tyliai sumurma, tikėdamasi jog anas neišgirs, nenori pasirodyti tokia skystablauzdė, po to dar pradės iš jos šaipytis ir nieko gero nebus. -aš gal grįšiu prie knygos skaitymo, jeigu tu nieko prieš, vis tiek iš manęs prasta pašnekovė,- nusišypsojusi vėl atsisėda į savo vietą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 7:12 pm

-na,aš nieko prieš,bet vis tiek gaila,-vėl abejingai gūžteli pečiais,paeina po kažkokiu medžiu,atsisėda.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 7:15 pm

-kodėl gaila? - pasisuka į anthonio pusę, jį nužvelgdama, biškę šypteli, taip ganėtinai meiliai, stengiasi būt gera mergaite. -o tu ką neturi merginos, kad valkiojiesi po visur? - kilsteli antakį, įdomu jai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 7:36 pm

nesivalkioja jis po visur,bet neesmė.
-na šiaip,norėjau su kuo nors pasišnekėt,-prakalbo iš po savo medžio.-šiuo metu merginos neturiu,-patvirtina.-o tu kodėl viena,negi neturi vaikino?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 7:40 pm

išgirdusi žodį vaikinas nuleidžia akis žemyn ir atsidūsta. -neturiu, myliu vieną, bet aš jam tikriausiai tuščia vieta, žinau, kad nebūsim niekada kartu, bet negaliu jo pamiršti,- vėl atsidūsta. šiaip kvailiai elgiasi čia taip viską pasakydama. -o kodėl tu neturi merginos? juk esi tobulas,- dar kartą jį nužvelgia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 7:43 pm

-na,dėkui,-prataria,žiūrėdamas į niką.-bet tiesiog nesutinku man skirtosios,be to,dauguma panelių turi vaikinus,-irgi tep nuoširdžiai išsipasakoja. atsidūsta.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 7:46 pm

-suprantu, kad man reikia pamiršt hiką ir įsimylėt ką nors kitą, bet negaliu, o ir šiaip laisvų vaikinų labai jau mažai, visi susičiulbėję,- vėl atsidūsta. -ai geriau apie tai nekalbėt, abu tik nuliūsim ir viskas,- meiliai nusišypso ir sukikena, stengiasi išvyti hiką iš savo minčių.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 7:57 pm

dar spėja pagalvot,koks įdomus vardas-hika.
-na taip,tu teisi,-atsidūsta paskutinį sykį.-visi išskyrus mane,-liūdnai pataiso.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Kv. 29 09 2011, 7:58 pm

-mums abiem nepasisekė, už tai turėtumėm išgert ir pamiršt viską, pamiršt meilę,- juokdamasi pasako. mielai dabar nusigertų, senokai jau gėrė. jau žino, kad neapsimoka būt gerai, nes hikos neturės todėl nesistengs nepakliūti į bėdą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Pen. 30 09 2011, 6:20 am

-aha aha,gerai,išgert,jo,man patinka,-garsiai pasvarsto.jis irgi mielai nusigertų iki žemės graibymo.seniai to nedarė.-jei nori,statau,-meiliai nusišypso ir atsistoja.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Pen. 30 09 2011, 9:04 am

-nee, aš pati turiu pinigų, neleidžiu niekam už mane mokėt, tokie jau mano principai,- nusijuokusi ir pati jau atsistoja. biškę pasitaiso suknelę, dar pasilenkusi pagriebia rankinuką. -rodyk kelią, gražuoliuk, aš seksiu iš paskos,- nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Pen. 30 09 2011, 9:18 am

mielai jis užmokėtų,na,bet dėl to jie dar pasikalbės.-gerai,gražuole,keliaujam,-vėl susikiša rankas į kišenes ir nuein.
(man dbr pamokos,tj sor,kad lėtokai atrašinėsiu)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Pen. 30 09 2011, 10:04 am

nusišypsojusi nuseka paskui jį.
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Št. 08 10 2011, 3:03 pm

Nusileido ant skardžio krašto ir pažvelgė žemyn į jūrą. Palinko šiek tiek į priekį, užsimerkė. Vėjas buvo stiprus, jis jautė jį kiekviename savo kūno lopinėlyje. Tarsi vėjas išvalė visas mintis ir visus jausmus. Alex liko vienas. Visoje visatoje.

Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Št. 08 10 2011, 4:07 pm

Dar kiek pastovėjęs šoko žemyn nuo skardžio.

Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Št. 15 10 2011, 5:04 pm

Sanji ramiai leido vakarą ant skardžio. Tarp lūpų smilko cigaretė. Taip ir stovėjo prie pat krašto spoksodamas į dangų ir mastydamas apie tolimesnius savo veiksmus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Št. 15 10 2011, 5:08 pm

nesuvokdama,kodėl atėjo būtent čia,Ty lėtai slinko mišku iki skardžio.pasiėmusi nuo žemės keletą akmenukų numetė juos nuo skardžio.stebėjo.cigarečių kvapui pasiekus nosį Tiara nepatenkinta atsisuko pažiūrėti.įžiūrėjo vaikiną.stebėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Št. 15 10 2011, 5:11 pm

Kai mergina atsuko akis, vaikinas jau spoksojo į ją. Tik viena akymi nes ktią dengė plaukai. Veidą papuošė nedidelė šypsena.
- Kokia maloni staigmena.. Ką tokia graži dievaitė veikia viena tokioje vietoje?
Lėtai pradėjo žingsniuoti jos link.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Št. 15 10 2011, 5:13 pm

nusivalė rankas ir išgirdusi balsą nusišypsojo. - ir man malonu. - kiek nepatikliai jį stebėjo. - ačiū.kas su šia vieta negerai,kad negalėčiau ateiti viena? - kilstelėjo antakį ir laukė,kol šis prieis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   Št. 15 10 2011, 5:16 pm

Priėjęs pire merginos vieną ranką permetė jai per pečius ir kiek pasilenkė arčiau veido kad matytų akis.
- Na ši vieta yra pakankamai nuošali. Nežiniau kokių tipų gali būti aplinkui..
Saldžiai kalbėjo išlaikydamas šypseną lūpose.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: SKARDIS Į JŪRĄ   

Atgal į viršų Go down

SKARDIS Į JŪRĄ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 517Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Similar topics

-
» PAPLŪDIMIO SKARDIS: