It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

KALNUOTOS VIETOVĖS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Hikari Gabriel von Tulsse

•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 9:33 am

Atskrido su Beatriče ant pačios kalno viršukalnės. Širdis visą laiką beprotiškai daužėsi kol laikė merginą savo glėbyje. Daugybę minčių sukosi kaip viską čia gražiai sutvarkyti.
Jis paleido Beatričę ant žemės. Vis dar šiek tiek slėpdamasis iš pusnies ištraukė jau seniau paruoštą kelioninį krepšį. Iš jo išėmė neperšlampamą užtiesalą ir jį patiesė ant sniego. Ant jo uždėjo šokoladinį pyragą ir termosą su arbata. Nusivilko savo megztinį bei jį uždėjo merginai ant pečių, o pats atsiklaupė priešais ją.
-Beatričę... ammm... atsiprašau už tą kvailą spektaklį, bet dar labiau atsiprašau už mano durną galvą. Neturėjau leisti tau pasitraukti iš mano gyvenimo.... aš negaliu ramiai ... aš negaliu miegoti, negaliu vaikščioti ar valgyti... negaliu gyventi be tavęs. Tu mano džiaugsmas, mano gyvenimo eliksyras, mano tramdomasis antkaklis. Tu man reikalinga kaip oras, maistas ir viskas kartu...
Jis pagaliau pakėlė akis į Beatričę.
-Džiaugsme... Beatričę... ar leistumei man būti vėl šalia tavęs? Prašau, pradėkime vėl viską iš naujo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 10:01 am

Dar tada kai kambaryje vaikinas taip staiga prišoko prie jos ir stipriai apkabino, ji iškart atpažino Hikarį vien dėl jo kvapo, kurio su niekuo kitu nebūtų galėjusi sumaišyti. Tą laiką kol jie skrido Beatričė buvo tokioj šoko būsenoj, tad nesugebėjo nei žodžio patart, o taip norėjosi angelą išbart už tai, kad jis šitaip baisiai ją išgasdino. Jo laimė, kad sugebėjo taip meistriškai ją išskraidint iš kambario, nes kitaip būtų tikrai gavęs iš ko nors galvon už tokius pokštus. Tačiau jiems pagaliau nusileidus mergina pajuto kaip pradėjo visa virpėt ir visos neigiamos mintys kaipmat pasišalino. Nors buvo gan šalta, bet matyt jos tokia kūno reakcija buvo tikrai ne dėl oro temperatūros. Vis dar sunkiai besigaudydama, kas vyksta savo rudomis akimis tik sekė Hikario judesius ir rodos tik jam atsiklaupus bei pradėjus kalbėti atsipeikėjo. -baik.. Hikari.. stokis prašau,-paprašė pašnibždom greitai. Nepatiko jai, kad jis klūpėjo priešais ją, tai vertė merginą jaustis nejaukiai. O po to kurį laiką tylėjo nuleidus akutes į žemę, nes kaip tik tuo momentu jai į galvą pradėjo lįst visi tie vaizdiniai, kai ji susižeidus gulėjo miške, kai prašė Marko palikt ją ramybėj arba tiesiog, kai bandė numirt. -man..man visą šį laiką buvo beprotiškai sunku.. nežinau ar girdėjai, kas vyko..,-jos balsas neįtikėtinai smarkiai virpėjo, todėl ji nutilo. -dienų dienas keikiau save, kad pasiūliau tau tada skirtis..,bet vėliau supratau, kad iš dalies pasielgiau teisingai dėl to, kad buvai pasimetęs savo jausmuose,-prisivertus pakelt akis į Hikarį nužvelgė jį nedrąsiai. -juk žinai, kad myliu tave labiau už viską kartu sudėjus, o tai reškia, kad antro tokio smūgio aš papraščiausiai neišgyvenčiau.., todėl noriu žinot ar šįkart esi tikras dėl visko..-suėmus Hikario megztinio kraštus tvirčiau juo apsigaubė tuo pačiu taip giliau įkvėpdama, nes sklindantis nuo drabužio vaikino kvapas ją dabar savotiškai ramino.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 10:12 am

Jam buvo sunku suvokti ką Beatričė šneka, nes nuo didžiulio jaudulio svaigo galva ir spengė ausyse, kurios vis su baime filtravo merginos žodžius ieškodamas to žodžio "ne".
Vis dar klupėdamas atsisėdo ant savo sulenktų kojų ir nenuleido akių nuo Beatričės.
-Aš visiškai įsitikinęs, kad tu esi mano vienintelė stipriausia meilė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 10:21 am

Hikariui vis vien neatsistojus mergina pati pritūpė pasiremdama delnais į vaikino kelius ir turbūt pirmą kartą po šitiek laiko iš taip arti pažvelgė jam tiesiai į akis, net virpuliukai kūnu perėjo. Žodžiais buvo sunku nusakyt kaip ji pasiilgo šio vyro akių, lūpų, prisilietimų, balso, kvapo.. absoliučiai visko. Po kelių akimirkų įsidrąsinus švelniai pirštukais perėjo per angelo skruostą, o tada suvokus, kad ji tikrai nesugebės išreikšt savo minčių tinkamai tiesiog priglaudė lūpas prie vaikino lūpų manydama, kad bučinys pats geriau už ją viską pasakys.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 10:29 am

Visą laiką stebėjo Beatričės akis, bet kai ji atsidūrė taip arti jo, buvo sunku nulaikyti žvilgsnį. Jautėsi kaltas ir norėjo bėgti, bet ši mergina jam buvo svarbiau už viską, todėl privertė save drąsiai priimti viską ką ji pasakys. Beatričės virpantys pirštukai beliečiantys jo skruostą degino, bet buvo neapsakomai malonūs. Tokie išsiilgti. O kada ji pabučiavo Hikarį, šis apsikabino angelę ir pagilino bučinį. Neapsakomai ilgėjosi jos lūpų skonio, jos artumo, kad net būtų galėjęs sutraiškyti iš to pasiilgimo, bet tvardėsi visomis savo išgalėmis. Tačiau, kad ir kiek save kontroliavo, nesugebėjo nugalėti veide atsirandančios plačios šypsenos, kuri trukdė bučiuotis.
-Myliu tave, džiaugsme mano!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 10:41 am

Hikariui ją apsikabinus merginos rankos automatiškai apsivijo jo kaklą ir taip ji dar labiau prisiklijavo prie vaikino šilto kūno. Būtent šią akimirką angelė savęs visiškai nevaržė. Tai su kokia jėga ji bučiavo angelą ir kaip nenorėjo atsitraukt rodė, kaip smarkiai ji buvo išsiilgus Hikario. Tos dienos be jo , merginai buvo kaip ištisi mėnesiai ar net metai. Vaikinui atsitraukus angelės veiduką papuošė plati šypsena. -ir aš tave myliu,-sušnabždėjo jusdama kaip krūtinėj širdis daužos kaip išprotėjus. O tada greitomis pasistengė kažkokiu būdu atsistoti atgavus sveiką protą, kadangi tupėt abiem čia ant šaltos žemės buvo tikrai kvaila. -na, bent dabar sutiksi atsistot?,-pakreipus galvą vis rijo akimis Hikario veido bružus negalėdama patikėt, kad tai ne tik gražus sapnas.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 11:04 am

Hikari atsistojo, nes negalėjo nei minutėlei išbūti nepalietęs Beatričės. Paėmė termosą ir įpylęs į puoduką, jį įgrūdo merginai į rankas.
-Pameni, nuo čia viskas ir prasidėjo
Vis dar plačiai šypsojosi. Pasuko Beatričę taip, kad horizonte matytųsi kylanti saulė. Apsikabino ją iš nugaros ir padėjo smakrą ant peties. Širdis po truputį jau rimo ir nebegrasino iššokti, bet kvėpavimas vis dar buvo labai kilus ir tankus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 11:14 am

Kol Hikaris pylė į puoduką šiltą gėrimą mergina savo žvitriom akutėm nužvelgė pyragą, kuris buvo saugiai patalpintas ant pleduko. -prašau.. pasakyk, kad pyragą pats kepei ir įsimylėsiu tave iš naujo,-nusijuokė tyliai suimdama puoduką, kuris be galo maloniai ir jaukiai šildė gležnučius Beatričės delniukus. Atsirėmusi visu kūnu į Hikario tvirtą krūtinę kelis kartus gurkštelėjo (kavos? arbatos?), o tada trumpam susimąstė išgirdusi vaikino žodžius. -žinoma prisimenu.., tada lygiai taip pat mudu stovėjom, kol sugalvojai išgąsdint mane ir abu milžinišku greičiu nusileidom žemėn,-dalijosi įspūdžiais nepaleisdama šypsenos iš veiduko. -nors atrodo, kad tai jau taaip seniai buvo.. išvis toks jausmas, kad pažįstu tave visą amžinybę,-trumpam kilstelėjo veiduką atbulomis, kad išvystų tas spindinčias Hikario akis, o tada į delnus įspraudė ir jam puoduką, nes visgi čia buvo tikrai nešilta.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 11:24 am

Kada Beatričė užvertė savo veiduką, Hikari priglaudė lūpas prie jos kaktos.
-Nesu aš kažkoks super duper kulinaras, kad sugebėčiau iškepti pyragą
Nuoširdžiai prisipažino ir labai labai užsinorėjo, kad būtų tai mokėjęs padaryti.
-Jooo... kvailas poelgis, bet jo mums abiems labai reikėjo. Gal grįžtam, kol tavęs nesušaldžiau? ai, beje, iš kur šuo pas tave?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 11:31 am

-nieko, viskas lengvai pataisoma.. išmokysiu tave kept pačius skaniausius šokoladinius pyragus,-patenkinta išsišiepė nuo ausie lig ausies savo tokia mintim, o tada vėl pasuko akutes į horizontą. -ai.. su juo miške netyčia susipažinau ir pagailo man jį tokį mažą ten palikt vieną..,-visai nenorėdama pasakot Hikariui jos proto aptemimo istorijos detalių tai tik labai tyliai sumurmėjo, aišku iškraipydama kontekstą. -o jei jau prakalbom apie tai, kas vyko pas mane kambarį tai nemėgink krėst daugiau tokių pokštų.. vos man infakto neįvarei,-primigtynai pareikalavo su pusiau kreiva šypsenėle. -aš tai gana šiltai čia įsitaisius, bet va tu tai sušalsi, todėl geriau skrendam namučio,-pasisukusi visu kūnu į vaikiną linktelėjo.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 11:43 am

-Sorry... Žinau, kad tai kvaila, bet norėjosi kažką sugalvoti tokio, kad tektų viską iš naujo pradėti, o tiesiog tave vokti maniau bus per daug neįdomu. Planavau būti drąsesnis priekaba, bet taip jaudinausi, kad galėjau tik slėptis po lova.
Užsikvatojo iš savo poelgio. Kiek apsiraminęs, nužvelgė pyragą.
-Hmmm... bet tai reikia šitą dalyką suvalgyti
Atsisukęs į Beatričę negalėjo nustoti šypsotis. Apkabino ją per liemenį ir tvirtai laikė priglaudęs prie krūtinės, lyg sakydamas kad niekada nepaleis. Bet kažkaip reikia bent iki šokoladinio torto nueiti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 11:51 am

-ne nu.. bet tai tavo ir fantazija klausyk..,-pati nesusivaldžius pradėjo juoktis. -kai išgirdau žodžius, kaip neva tau patinka leist laiką su manim tai iškart dingtelėjo mintis, kad papuoliau į kažkokio manijako spąstus savo pačios kambarį,-purtė galva bekalbėdama, o kartu ir besijuokdama, nes visa ši situacija be proto absurdiškai skambėjo. - o šiaip tai padarei klaidą prieidamas arčiau.. iškart atpažinau tavo kvapą,-meiliai nusišypsojo prisipažinus, o tada passitiebus priglaudė nosiuką prie vaikino kaklo giliai įkvėpdama ir tada toj vietoj prisiglaudė lūpomis. -tai eikš čia, -vos vos atsitraukusi patempė Hikarį už rankos ir po kelių žingsnių pasodino jį ant pledo, o pati įsitaisė jam ant kelių.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 11:54 am

-Aaah.. tas kvapas
Suraukė nosį.
-Bet tai maniau, kad vis tiek iš bet ko atpažinsi. Labai jau stengtis reikėjo. Be to... daugiau niekam taip neatidarinėk lango
Dabar visas veidas piktai susiraukšlėjo. Tačiau išskydo iš karto kada Beatričė atsisėdo jam ant kelių. Apsikabino merginą ir patogiai susidėjo rankas ant jos pilvuko.
-Mano rankos užimtos. Dabar turėsi mane maitinti
Tyliai džiūgavo, kad vėl gal bus lepinamas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 12:06 pm

-Man ir pačiai kažkaip dabar keista, kad aš iškart nesupratau kame čia kampas.. gal dėl to, kad tu galima sakyt visąlaik slėpeisi. Jei ilgiau būtum taip prieš mane pastovėjęs tai veikiausiai būčiau atpažinus tik iš tau būdingų judesių, o ir šiaip kūno sudėjimo,-aiškino apsivilkdama normaliai Hikario megztuku, kadangi jis vis dar kabojo ant merginos pečių ir taikės vis nuslyst nuo jų. Apsirengus kelis kart pasiraitojo rankoves, nes jos buvo jai turbūt trigubai per ilgos. Beatričę net juokas suėmė iš savo tokio vos ne coliukės sudėjimo, o galbūt ji tokia jautės tik šalia Hikario. -ai nu tai žinoma.. kaipgi čia tavęs nepalepinus,-papurtė galvytę besišypsodama. Tada suėmus padėklą su pyragu suėmė vieną gabaliuką atsargiai, nes tarkim jis jau buvo supjaustytas ir prikišo angelui prie lūpų.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 12:13 pm

-Coliuke tu
Nesusilaikė nepakomentavęs, matydamas kaip ji raito megztinio rankoves. Yesss! Jis tikrai bus lepinamas, tai su didžiuliu pasitenkinimu atsikando gabaliuko ir kramtydamas, pakštelėjo Beatričei į kaklą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 12:20 pm

-gausi lupt, jei dar pasišaipysi..,-pagrasino grūmodama pirštu, nors vargu ar tai iš šono galėjo bent primint grasinimą, kad ir kaip Beatričė stengės nutaisyt patį rimčiausią veiduką. Mergina dabar tikrai turėjo progą parodyt savo ožiukus, nesileist provokuojama ir nelepint savo angelo, bet bėda tame, kad jai velniškai patiko šitai daryti. -pasiilgai šito ane..?,-nusišypsojo pati irgi atsikąsdama pyrago vos vos, o tada pasuko šokoladines akis į vaikiną.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 12:25 pm

-Ne tik nesimušt
Suvaidino išsigandusį ir labiau apkabino Beatričę, o po to rankos pakilo iki jos moteriškos krūtinės.
-Labai pasiilgau... murrrr
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 12:34 pm

-o tu čia nesimaivyk.. aš gal laiko veltui nešvaiščiau ir negali žinot ko išmokau,-pakilnojo antakius vos tramdydama juoką, kuris veržte veržės dabar iš jos. Pajutus aukštyn kylančius vaikino delnus, o ir murkimą prasiveržusį iš jo skanių lūpų nebeišlaikė ir pradėjo tyliai juoktis, net vos pyrago viso neišdrėbė ant žemės, todėl suėmė save į rankas. -neprovokuok, nes aš dabar neprognozuojama,-žaismingai šyptelėjo ir lyg norėdama užtvirtint šitai žaibiškai palenkė galvą ir priglaudus lūpas prie Hikario kaklo padarė nasosą.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 12:49 pm

-Ei!
Užsidengė kaklą ranka.
-Nu ot gražu, nu. Tai dabar man teks su skarele kaip inteligentui vaikščioti? Ot perversiu į pusnį, tai žinosi
Nors gal ir kalbėjo kaip supykęs, bet nesiliovė šypsotis. Beatričė dabar su juo gali daryti ką tik nori.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 12:56 pm

Hikariui "bepykstant" Beatričė kuo ramiausiai dorojo pyragėlio gabaliuką savo šokoladinių akių nenuleisdama nuo vaikino ir aišku nesiliaudama šypsotis, kas jį turėjo provokuoti. -nu ir pavaikščiosi, o tai čia bėda..,-gūžtelėjo petukais tramdydama juoką. Jai patiko, kad kurį laiką jis turės savotišką "pažymėjimą ", bent visos matys, kad šis vaikinas užimtas ir negaiš laiko besikardamos jam ant kaklo. Sugraibius dar vieną gabaliuką pyrago prikišo prie Hikario lūpų, kad šis taip nesišiauštų.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 1:04 pm

Atvertė apatinę lūpą ir tokiu liūdnu veiduku spoksojo į tas šokoladines akis, kol prie jo lūpų neatsidūrė pyragas. Kando jo kiek tik imanydamas, kad bent lūpomis pasiektų merginos pirštus.
-Bet tai jau įsivaizduoju kaip spoksos visi. Nors pagalvojus vien apie susitaikymą dabar visi kalbės
Kramtydamas sušnekėjo ir užsigėrė jau gerokai pravėsusia arbata.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 1:12 pm

Vaikinui sudorojus pyrago gabaliuką Beatričė paplekšnojo delniukus vieną į kitą taip nupurtydama visus nuo jų trupinius, o tada vėl šiltai įsisupo į Hikario megztinį ir tiesiog prigludo prie angelo aiškiai apsiraminus. -kad kalbės tai manau.. nes tokią košę čia abu užvirę buvom, kad dabar man net gėda prisimint,-prisipažino akies krašteliu nužvelgus angelo veidą. -aš taip pavargau nuo to streso.. nebuvo nei nakties kada normaliai išsimiegočiau, o ką kalbėt apie maistą ar kažkokį bendravimą su kitais,-prisiminus tyliai kalbėjo tarsi skųsdamasi, nors jai turbūt papraščiausiai reikėjo išsipasakot, o tada viską paimt ir ištrint iš atminties.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 1:16 pm

-Aha... ramybė būtų labai gerai. Bet gi kaip tik artėja Kalėdos. Gal viskas bus tvarkoje?
Kalbėjo burnoje rankiodamas su liežuviu pyrago užsilikusius trupinėlius už dantų.

[pavargau šiandien O_O nebėr jėgų mintim išreikšt]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 1:21 pm

-privalės būt.. daugiau neleisiu, kad šitaip atsitiktų,-papurtė nežymiai galvą stebėdama angelą. -nu nesušalai dar?,-pasiteiravo su šypsena savo nosiuku prilietus jo nosies galiuką, kuris buvo gan vėsus. -čia gražu, bet bus negerai, jei vėl prisidarysim jėgų su ligom, tiesa?,-pirštukais perbraukė per Hikario skruostuką.

(tai nesikankink tada. ;D)
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 2:15 pm

-Taip taip
Kaip visada lūpomis sugavo Beatričės pirštukus. Taip nenorėjo namo, bet čia besėdint tikrai į ledą pavirs ir taps kalno viršūnės puošmena.
-Kylam tada

[sorry draugas užėjo. parvesk juos namo, jei ką.]
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   

Atgal į viršų Go down

KALNUOTOS VIETOVĖS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 67Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next