It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

KALNUOTOS VIETOVĖS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 05 12 2011, 2:45 pm

-man jau baisu daros, kad vieną kart juos suvalgysiu,-nusijuokė patraukus pirštukus nuo Hikario burnos, o tada kelis kart pakštelėjo į tas ją vis dar beprotiškai viliojančias lūpas. Greitai stryktelėjus nuo vaikino kelių ištiesė abi rankas į jį ir, kai jis užsikabino už jų neva padėjo jam atsikelt. Susidėję į maišiuką pyrago likučius bei pasiėmę termosą abu nedelsdami susikibę už rankų išskrido.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Tr. 14 12 2011, 1:32 pm

Kažkodėl merginą, būtent, čia atsivedė. Buvo jau tamsu, todėl platus prieš akis horizontas atrodė tęsis begalę kilometrų. Radės kur jiem prisėsti šis šyptelėjo ir pasodino merginą bei pats prisėdo, nuo kalnų vietovės, matėsi tolėliau esantys miškai , o šone ir miesta, jo žiburiai, tarsi blizgučiai žėrėjo tamsoje.
- Kažkas panašaus, o pilnatis, - pats nusistebėjo ir besišypsodamasis gėrėjosi gamta, - Nors nepati gražiausia naktis, bet vis tiek, - kalbėjo ramiu kiek gundamčiu tonu. Nebuvo romantikas, bet būtent dabar tas romantiko šydas apgvelbė jo širdį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 15 12 2011, 12:46 pm

Pasodinta Šeila prisitraukė kojas arčiau ir apkabino jas. Ją tiesiog krėtė nuo instinkto, kurį pajuto klube. Senokai negėrusi kraujo ji jautėsi išsekusi, pikta. Negalėdama žiūrėti į tai, ką jai rodo angelas ji stengėsi susivaldyti. Užsimerkusi ji sėdėjo geras penkias minutes nejudėdama, nekvėpuodama. Galiausiai lėtai atsimerkė, jaudulys, troškulys buvo nustumtas į tolimą kertelę. Žinojo, kad dar toks pokštas su krauju ir ji nesusilaikys. Bus per daug sunku. Nesugebės, bet dabar... Dabar ji tiesiog sėdėjo ir nusišypsojo nuoširdžia, miela šypsena, kuri pagyvino jos veidą ir ji pagaliau nustojo panašėti į susiraukusią marmurinę skulptūrą. Nužvelgusi visą horizontą ji leido sau įkvėpti oro, kurio kvapo nejautė. Nuleidusi rankas nuo kojų ji palietė švelnią, vėsią žiemos žemę.
- O man tobula, - pasakė tyliai, po kelių sekundžių ji atsisuko į angelą. - Aš Šeila, - prisistatė pagaliau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 15 12 2011, 3:48 pm

Kol mergina atlikinėjo savo keistus ritualus vaikinus kiek sunerimo, - O tau tikrai viskas gerai? Žinau , kad alkoholis viena iš troškulių malšina, o kaip kitas?,- paklausė žiūrėdamas į ją, - Tobula? Na tada smagu, maniškis nėra toks gražus kaip tavo , na bet aš Kei, - nusijuokė sarkastiškai, - O ką tavo vardas reiškia? Pašėlus?gal,- smirkino toliau jai ir kiek arčiau prisigretino pamiršdamas , kad reiktu būti budriam.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pen. 16 12 2011, 1:57 pm

- Alkocholis nė velnio nemalšina. Dideli kiekiai degina gerklę ir tada troškulio stiprumas kiek sumažėja, - atsakė jam. - Kei, - pakartojo. - Manai, jei žinosi mano vardo reikšmę, kažkas pasikeis? - paklausė palik.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pen. 16 12 2011, 2:12 pm

- Tai gal tada reiktų tau jį numalšinti? AIšku tai prieštarauja mano įsitikinimams, bet gal ir pro akis pražiūrėčiau, - susimąstė gal savojo duotų, bet jis prastokas..
- Ne tai nieko nekeis, tiesiog man įdomu,- iškišo ganėtinai savo ilga liežuvį
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pen. 16 12 2011, 2:24 pm

- Kur tu man rasi žmogų tokiu metu? Jis pabėgs pamatęs mudu, - pasakė atsiguldama ant žemės ir pakeldama akis į dangų. - Keista, kad pasakei apie praleidimą pro akis... Mano vardas reiškią aklumą, - pasisuko į jį. Gulint jautė kiekvieną akmenėlį po savimi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pen. 16 12 2011, 7:08 pm

- Nežinau, o tai tu tik žmonių kraują geri? ,- nusijuokė, - Nebandei kokionors kito delikateso?,- nusijuokė dar kartą.
- Man tai mažai keista, visad toks buvau, - iškišo liežuvį, - Akla? Kam akla?,- nusijuokė ir pasisuko į ją žiūrėjo giliu žvilgsniu...
- Aš maloniai nustebintas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pen. 16 12 2011, 9:52 pm

- Nepavyks manęs sugundyti gyvūnu krauju. Jis beskonis. Atsiduoda žolėmis, - susiraukė. - Permaltomis žolėmis, - pridėjo. Norėjo čiupti jo tą liežuvį ir tempti iki žemės, kad dingtų ta savimeile pilnas veidas. - Akla visiems trukdžiams. Einu link savo tiklso ir nieko nematau, - išsisuko ji. Jo skvarbus žvilgnis jai nepatiko. - Nustebintas.. Kuo?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pen. 16 12 2011, 10:12 pm

- O kas kalbėjo apie gyvuliukus? Aš net neužsiminiau, - nusijuokė dar kartą ir dar labiau iškišo liežuviuką,- Matai... taip ir maniau , kad eini be kliučių, o koks tavo dabar tikslas? ,- pasidomėjo ir kilstelėjo antakį, - Nustebinai tu, juk mes turėtume būti priešai o tu čia su manim taip mielai šnekučiuojiesi, - suprunkštė ir permetė ranką per merginos petį, - Gražu visai ir smagu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Št. 17 12 2011, 11:41 am

- Ir kuo gi tu man pasiūlytum pasimaitinti? - paklausė kiek pasiremdama ir atsisėsdama. - Ar tu save siūlei? - pakreipė į šoną galvą ir bandė suprasti jo žvilgsnį. Pašaipus. Nieko kito jame nematė. - Dabar aš kaip po ir be tikslo. O tu turi tikslą? - pažiūrėjo į jo ranką ant asvo peties. - Nemanai, kad tau gali būti ne kokios pasekmės po tokio mielo pasišnekėjimo?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Št. 17 12 2011, 2:01 pm

- Save siūlyti? Kiek būtų drąstiška, abejoju ar tu manęs kaip vakarės norėtum, bet gal šiek tiek paragauti ir duočiau, - erzino toliau merginą.
- Turiu daug tikslų , bet dar neišsiaiškinau,- nusijuokė, - Nu jau čia juk aš angelas, aš turiu rupintis, o ne manimi turi rupintis, todėl tavo pastarasis klausimas neturi prasmės, mes tiesiog draugiškai bandom sutarti, o ne kovoti, ar tai blogai?,- kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Št. 17 12 2011, 2:12 pm

- Net jei ir norėčiau, nedaryčiau to, - pasakė. - Tau būtų per daug patogu po to suversti man kaltę, kad va 'atėjo vampyrė ir man įkando', - vėl atsigulė ant žemės ir stebėjo dangų. - Nežianu. Gal gerai, o gal ir ne, - pasakė trumpai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 18 12 2011, 1:15 am

- O aš panašus į tokį , kuris suverstų kaltę nekaltai merginai?,- nusijuokė kiek nustebęs
- Nu man atrodo nėra blogai, jei ką sakyk, - perbraukė per jos plaukus ranka, - Matau tau tas dangus labai pradėjo patikti, vis žiūri ir žiūri, bet nekalbi...
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   

Atgal į viršų Go down

KALNUOTOS VIETOVĖS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7