It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 KALNUOTOS VIETOVĖS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 29 09 2011, 6:40 pm

Atmetus ilgus plaukus atgal jau ruošės antrai plano chuligano daliai, kai staiga Hikaris tikrai gana grubiai nustūmė ją nuo savęs be jokio paaiškinimo. Beatričė trumpam suraukus antakius pusiau gulėjo pusiau sėdėjo ant to sniego bandydama susivokt. Buvo tikrai kiek nemalonu. Kadangi buvo gan plonai apsirengus tai nusprendė, kad reik kuo grečiau atsisitot, kol visiškai neperšlapo ir nesušalo. -paliaubos..,-šyptelėjo vos vos kilsteldama ranką praeidama pro vaikiną, link vietos, kur buvo galima visą kalnų panoramą stebėti iš viršaus. Ssusitvarkius drabužius sunėrus rankas ant krūtinės žvelgė į apačią galvodama koks jausmas krist žemyn neturint jokios galimybės išsigelbėt, nusileist minkštai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 29 09 2011, 6:43 pm

-Tikrai paliaubos
Suniurnėjo. Smagaus veido kaip nebūta. Pasielgė tikrai kiauliškai, gal net užgavo mergina. Atsargiai prisiartino iš už nugaros.
-Atsiprašau. Neužgavau? Klausyk, kodėl taip nenorėjai ant skardžio kai kalnai tau patinka? Juk nėra jokio skirtumo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 29 09 2011, 6:53 pm

-Ne, viskas gerai,-šyptelėjo mandagiai, nors kiek melavo vaikinui. Fiziškai ji buvo sveikut sveikutėlė, bet kalbant apie vidų tai taip jis kiek ją užgavo. Bet Beatričė nemėgo leistis į tokius asmeniškumus, galų gale galbūt pati padarė kažką ne taip, kas privertė jį taip grubiai pasielgt. -man tai primena labai nemalonią žmogišką patirtį,-giliai įkvėpus atsako kiek susigūždama. -jei taip tiesiai šviesiai, tai būdama apsvaigus nuo velniai žino kiek psichotropinių medžiagų nustūmiau nuo jo vieną vaikiną, kai jis leido sau kiek daugiau nei buvo galima.., bet tai vis tiek nepateisina manęs,-giliai atsidūsta išpūsdama šiltus garų debesiukus aukštyn. Beatričei net pačiai keista buvo kaip Hikariui ji taip paėmė ir išdėjo viską. Apsikabinus rankom save per liemenį nuleidus galvą užsimerkė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 29 09 2011, 7:01 pm

Ant kalno vėjas buvo tikrai vėsus ir Hikari, stovėdamas Beatričei už nugaros, ją apsikabino.
-Čia, kad nesušaltum
Dar pasiteisino. Būdamas angelas puikiai juto jos melą, bet nieko nesakė, o tada dar išklausė ir prisipažinimo. Tokiu momentu visiškai nežinojo ką sakyti.
Kadangi laikė merginą stipriai apkabinęs, priverstinai su ja žengė dar kelis žingsnius pirmyn ir tada nieko nebeliko kito kaip kristi. Neskleisdamas sparnų, kartu su Beatriče, greitai nėrė žemyn galva. Žemė artėjo. Bet to reikėjo jam. Adrenalinas šiuo metu turėjo sutvarkyti tiek jo tiek merginos mintis ir nuotaikas. Net pats pradėjo klykli. Bet gal labiau ne iš baimės, o iš malonumo, užliejančio jo kūną.
Tik būnant visai arti žemės išskleidė savo galingus sparnus ir kartu su Beatriče pakibo ir apsivertė ore, o po to švelniai ją pastatė ant kojų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 29 09 2011, 7:10 pm

Beatričė pajuto malonius virpuliukus pereinant jos kūnų Hikariui ją apkabinus. Tai buvo dar vienas iš įrodymų, kaaip jai trūko vyriškos šilumos. Jiems pajudėjus merginą nejučiomis įsitempė, kadangi jau buvo įsitikinus, koks vaikinas yra nenuspėjamas ir, kad iš jo galima tikėtis bet ko tai bijojo, kad jis tiesiog paims ir numes ją nuo kalno primenančio skardį tikrindamas jos greitą reakciją. Žengus lemtingą žingsnį mergina skirtingai nei Hikaris klykt pradėjo iškart, jusdama jo tvirtas rankas apsivijusias jos liemenį pasijuto, žinoma, kiek saugiau, bet tarsi norėdama tai užtvirtinti dar savo gležnais pirštukais įsikibo į jas su tokia jėga, kad jie net pabalo. Krentant Beatričės viduje visi jausmai vertės tiesiog kūliais, ji nežinojo ką jautė iš tiesų, buvo sunku suprasti. Bet, kad saugiai pristatyta ant žemės ji jautės vienareikšmiai puikiai tai netgi atsispindėjo merginos veide. -o wow..,-teištarė, nes galva nuo tokios staigios adrenalino dozės mažumėlę svaigo ir ji susvirduliavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 29 09 2011, 7:17 pm

Dar suėmė Beatričę už pečių, jai susvirduliavus. Pats krisdamas išsivadavo iš neigiamų minčių, jas palikdamas kabėti kažkur kalno viršūnėje, tai dabar plačiai šypsojosi žvelgdamas į nuostabiai spindinčias merginos akis. Taip nuoširdžiai džiaugėsi, kad rodės gyvenimas nusidažė ryškesnėmis spalvomis.
-Statau arbatos. Kol visiškai nesušalome
Žinojo, kad geriausia būtų grįžti namo ir persirengti šlapius rūbus, bet nenorėjo vėl užsidaryti kambaryje. Juto begalinę laisvę ir nenorėjo jos atsisakyti, bent jau kolkas. O ir kompanija buvo labai maloni, nors kartu ir bauginanti. Bijojo, kad vis tik užsimiršęs gali ir neatsilaikyti tokioms viliojančioms lūpoms.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 29 09 2011, 7:24 pm

-čia buvo geriau už šimtą užuojautos žodžių,-šypteli dėkingai vaikinui, kad jis ją išvadavo iš tų kaltės pančių, kurie ją graužė tikrai ne vienerius metus. -sakai arbatos? na.. manau neatsisakyčiau,-linkteli nužvelgus savo plonyčius, permirkusius drabužėlius ir nuogas kojas. -nes kitu atveju, kai kam tektų slauge pabūt,-mirkteli draugiškai turėdama omenį žinoma Hikarį. Ir vėl merginos veiduke suspindi plati šypsena. Priėjus arčiau vaikino pakedenajo plaukus, kadangi juose dar žibėjo sniego likučiai, atsitraukus vos vos kilsteli lūpų kampučius prikandus lūpą ir giliai giliai įkvėpia norėdama kuo daugiau į vidų įsileist tokios geros tarp judviejų tvyrančios atmosferos ir, žinoma, šviežio oro į plaučius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 29 09 2011, 7:30 pm

-Ei. suvėlei
Šypsodamasis bandė suraukti antakius ir tuo pačiu pasitvarkė savo šukuoseną visomis išgalėmis ignoruodamas jos artumą.
-O aš būčiau geras slaugytojas
Pritariančiai pačiam sau dar palinksi galva.
-Bet gal vis tik reikėtų traukti namo? Nenoriu, kad iš tikrųjų susirgtum
Jis turi gydymo galią, bet niekada dar nebandė išvaryti ligos. Kažin ar jam tai pavyktų. Geriau nerizikuoti. O jei ji susirgusi užkrės visus angelus ir suguldys į patalus? Kas tada pasaulyje tvarką prižiūrės? Papurtė galvą, vydamas tokias globalias mintis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 29 09 2011, 7:34 pm

-einam namo su viena sąlyga, kad prie skanios arbatos bus patiektas ir karštas šokoladas,-net žybteli akutėmis iš to džiaugsmo, nes būtent saldumynai buvo viena iš jos silpnybių. Ir skirtingai nei kitos silpnosios lyties atstovės ji tuo mėgaudavosi į valias, turbūt dėl to, kad jai niekad panašūs dalykai į kūną nėjo. -mano kambarį yra įrengtas nedidukas židinukas, plius didžiulis langas per vsią sieną tai manau jausmas turėtų būti visai geras,-šypsosi besididžiuodama savo jaukia kambario aplinka. -o gal tu tiesiog pavargai nuo manęs? jei taip tai sakyk, suprasiu,-pakalusia pagalvojus, kad tai visai galimas variantas, nes ji neduoda jam ramybės jau geras dvylika valandų tai tikrai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 29 09 2011, 7:41 pm

Plačiau nusišypso.
-Kaip bebūtų, bet šokolado negaliu atsisakyti. O ypač po tokių maudynių
Perbraukė dar per kaklą, jį kiek sausindamas ir net visa oda pašiurpo, nes ten bebuvęs ledukas dabar nuslydo po marškiniais.

[dingstu. labanaktis. nusivesk juos]
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Kv. 29 09 2011, 7:44 pm

-tuomet super, vadinas keliaujam,-mirkteli vaikinui ir abu neskubėdamai apie kažką besišnekučiuodami patraukia takeliu tolyn namų link.

(okei. saldžių.;} )
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Tr. 05 10 2011, 1:38 pm

dingsta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 23 10 2011, 7:32 pm

Atsiranda in here. Vėjas čia ganėtinai ramus tik girdisi medžių viršūnių ošimas. Dean Lėtai žingsniuoja akmenukais išgrystu takeliu, susikišęs rankas į džinsų kišenes. Veidas visiškai neįskaitomas, mat kai Dean susimąstęs, tai tikrai neaišku apie ką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 23 10 2011, 7:41 pm

Penelopė visad mėgo pasivaikščiojimus prietemoj, kai niekieno netrukdoma ji ištisas valandas galėjo klausytis vėjo ir stebėti dangų. Papasakotum kam tai turbūt nė nepatikėtų, kad ji vampyrė. Tik staiga jos tą pasakišką tylą pertraukė kažkieno tvirti ir garsūs žingsniai. Sustojusi mergina pradėjo dairytis pajutus, kad tai tikrai ne žmogiškosios kilmės individas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 12:12 pm

Dean vis dar mąstė, tik apie jam rūpimus klausimus. Staiga išgirdęs pašalinį garsą- žingsnius, šiek tiek pasuko galvą garso link ir sustojo akimirkai. Vis del to, kaip Dievas, sugebėjo nujausti, kad ten tikrai ne draugiškos rasės asmuo. Pasisuko visu kūnų link tos pusės ir užmatė tikrai, gražią merginą. Bet vis del to budrumo neprarado, nes nežinia, kas gali nutikti, po karo jis nebepasitiki jokiomis rasėmis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 1:58 pm

Sustojusi mergina kiek prisimerkė bandydama tamsoje įžiūrėt silueto per porą žingsnių stovinčio nuo jos veidą. Vyras. Tvirto sudėjimo ir kiek teįžiūrėjo - patrauklių veido bruožų. Tačiau kaip bebūtų keista Penelopė niekaip negalėjo suvokti kokios rasės atstovas jis. Pajutusi, kad vaikinas taip pat atidžiai ją stebi truputį sutriko, nes paprastai vakarus ji čia leisdavo vienui viena taip savotiškai prisimindama savo žmogiškąją prigimtį. Tai dabar nei užkalbint nei tiesiog praeit pro šalį lyg niekur nieko, buvo nei šis nei tas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 2:11 pm

Dean ganėtinai vaidmainiškai pasielgia. Sukuria tobulo ir draugiško vaikino iliuzija, kurią nusiunčia merginai į mintis. Na bent dabar jis bus saugus, nes žinos, jog ji nėra sumaniusi jo užmušti, taip skelbdama naujo karo pradžią. Prieina dar keletą žingsnių arčiau jos. - Sveika, - lyg ne iš šio amžiaus ištaria, labai maloniai, švelniai. Jo veide pasimato menka šypsena, nors tokią miną retai, kada išvysi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 2:22 pm

Staiga Penelopė pajuto visu kūnu pereinant jaukią šilumą ir su lig tuo momentu visos vampyrės mintys apie tai, kad šis vaikinas galėtų būti kuo pavojingas išsisklaidė kaip dūmas. Ji šyptelėjo, dabar net kiek šviesesnėmis akimis pažvelgdama į vaikiną. -Labas.. maniau, kad tik aš turiu silpnybę pasivaikščiojimams prieblandoje..,-nutęsė ir įsidrąsinus žengė dar porą žingsnių artyn vaikino. Jau dabar kuo aiškiausiai galėjo įžiūrėti net jo akis, tačiau apie jo energiją, gerą ar blogą, kaip bebūtų keista nebuvo net jokių užuomenų iš ko tai galėjo nuspręsti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 2:27 pm

Vis del to Dean gerai auklėtas vaikinas, pamena lyg vakar, kaip tevai mokino gerų manierų, tad ir šį syk niekas nepasikeitė. Jis luktelėjo jos, ir lyg kviesdamas ją kartu eiti, lėtai žengė pirmą, po to antrą ir tai tęsėsi. - Na iš tiesų, aš ir maniau, kad esu vienintelis megėjas. - Maloniai ištarė, vis kas keletą akimirkų žvelgdamas į merginą, taip bendraudamas ne tik balsu, bet ir akimis. - Bet manau, kad jūs žinote, jog kai tamsu, čia pavojinga vaikščioti? - maloniai pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 2:42 pm

Labai iš lėto eidama koja kojon su vaikinu Penelopė atidžiai klausėsi dabar jau bandydama jo kalboje įžvelgti kažkokių sąsąjų su viena ar kita rase. Tačiau veltui. Kelis kartus sugavusi jo žvilgsnį mergina net užmiršo, ko buvo taip ilgai mokytą senųjų vampyrų, kad su nepažįstamais geriau niekada nesileist į jokius draugiškus pokalbius. -Šias vietoves esu išmaišius skresai ir išilgai, galėčiau net užsimerkusi vaikčščiot ir pasakyt, kurioj vietoj randuosi, todėl net pavojus atrodo čia neįmanomas,-maloniai nusišypsojo nežymiai linkteldama, net pati negalėjo patikėt savo tokiu elgesiu. Paprastai ji tik atsikirsdavo ir nueidavo savais keliais, bet šįkart viskas buvo kitaip. Galbūt todėl, kad ji buvo nevisai tokia pat kaip kiti vampyrai. Kartais jai blogis atrodydavo netgi svetimas, ką ji bijojo kam nors prisipažinti. Todėl stengės tai nuslėpti. -keista, kad nesu tavęs čia niekada mačiusi..,-nutęsė klausiamai kilsteldama dailų antakį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 3:01 pm

-Mane galima čia sutikti, tik saulei kylant arba leidžiantis, bet pasitaiko, kad ir visai vėlai, - šnekėjo maloniai, nekeisdamas balso tono ar tempro. Jautėsi lyg šnekėtu su sena, gera pažįstama, ir tai jį ganėtinai stebino. Vis dar girdėjo medžių viršūnių ošimą, žiogų svirpimą ir kitus gamtos garsus, bet jam maloniausiai skambėjo merginos balsas. - Be to, aš Dean, - vis dar lėtai eidamas, pažvelgęs į j tarė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 3:13 pm

-mm.. tuomet logiška, nes aš tai dažniausiai čia pasirodau vidurnaktį, kai nebelieka jokios tikimybės sutikti ką nors.. tokios kelios valandos padeda bent trumpam pabėgt nuo visko,-kalbėjo su vaikinu kaip su sau lygiu nė neįtardama, kad jis žino, kas ji tokia. Užvertusi galvą akimis greitai perbėgo per dangų, kuris jau buvo visas nusėtas žėrinčiom žvaigždėm. -Penelopė,-mandagiai linkelėjo savo vardą ištardama su tokiu mielu prancūzišku akcentuku taip leisdama suprasti, kad jos kilmės šaknys būtent ten.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 3:18 pm

-Malonu susipažinti, šyptelėjo. Stebėjo mergina, stebėjo jos judesius, ganėtinai keista buvo matyti, kokia ji atsipalaidavusi, bet Dean tai patiko, nors suprato, kad tai tikriausiai jo galių pasekmė. - Tai, manyčiau pirmas, kartas, kad su nepažįstama mergina vaikštau po šiuos takelius, - tyliai nusijuokia, o jo veidą papuošė šypsena. Vėliau jis pasekė jos žvilgsniu ir šiek tiek atlošęs galvą pažvelgė į žvaigždes, kabančias regis čia pat, dangus atrodė pasakiškai... Vėliau, vėl sutelkė dėmesį ties mergina, ties jos veidu, jos mina ar galiausiai akimis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 3:27 pm

-Ir kaip tau ši nauja patirtis? Nebaugina?,-draugiškai nusijuokė pasukdama savo dailių bruožų veiduką jo pusėn. -Esi kada buvęs ant to kalno?,-mostelėjo ranka kiek tolėliau. -Nuo ten matosi visa miesto panorama.., o svarbiausia puikiai matosi visi žvaigždynai,-atkreipusi dėmesį į tai, kad šiandien dangus labai giedras pasakė ir kiek paspartino žingsnį norėdama Deanui kui greičiau parodyti tai apie ką ji dabar su didžiuliu susižavėjimu kalbėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 3:55 pm

-TAip, esu buvęs, ir visiškai pritariu, kad ypač ten, kraštovaizdis nuostabus, - šyptelėjo jei. Taip pat šiek tiek paspratino savo žingsnį, nenorėdamas atsilikti nuo Penelopes. Stebėjo, kaiž grakščiai juda jos kūnas, vis del to Dean pajautė susižavėjima jei, nors jautė, kad tai uždrausta ir yra negalima, o juolab jam- Dievui.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   

Atgal į viršų Go down
 

KALNUOTOS VIETOVĖS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-