It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 KALNUOTOS VIETOVĖS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 4:01 pm

Neilgai trukus pagreitinę tempą jiedu atsidūrė būtent toje vietoje, kurią nupasakojo Penelopė ir , kurią pasirodo puikiai žinojo taip pat ir Deanas. Nusiėmusi tašiuką nuo peties mergina išsitraukė termosą ir jį atidariusi atkišo vaikinui. -kavos gersi?,-pasiūlė. nes vėjas čia viršuje buvo tikrai gan žvarbokas, todėl kas nors karšto turbūt nepamaišytų nei vienam nei kitam. Akis nukreipusi žemyn Penelopė trumpam susimąstė. -turbūt labai jau supantis pasaulis turi nusibost, kad pamėgtum vienatvę?,-po kelių akimirkų tylos paklausė pasukdama veiduką į Deaną, kuris dabar buvo gražiai apšviestas tolumoje bežėrinčių miesto žibintų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 4:46 pm

-Vienatvė, nėra kažkas baisaus, bet su laiku kiekvienas ją pajuntame... O ypač Dievams, tai nėra svetima, - šiek tiek šypteli, nors balsas skambėjo mąsliau. Taip, Dean atskleidė, kas jis toks ir pagaliau patraukė savo iliuzija iš jos akiračio. Gresmės nebebuvo, nors jos niekados ir nebuvo, dabar Dean save graužė, nes melavo šiai maloniai merginai, savo iliuzijomis. Stebėjo jos reakciją, kaip ji į tai atsakysi, kaip reguos ir ką darys. Jiems už nugaros švietė pilnatis, regis ranka galėjai pasiekti mėnulį. Penelopė, dabar atrodė lyg nežemiška būtybė, niekam negalinti pakenkti mergina, lyg angelas nusileidęs iš dangaus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 4:57 pm

-Na nemeluosiu, kad kartais jaučiuosi gana nejaukiai klaidžiodama viena po pasaulį, bet bėgant metams supranti, kad toks tavo likimas ir tenka susitaikyti,-lėtai rinkdama žodžius atsakė pildama į termoso puoduką kavą, kurį netrukus atkišo vaikinui. Ir tik po kelių akimirkų Penelopė suvokė, kaip labai natūraliai Deanas atskleidė savo rasę. Mergina pagavo save krūptelint, ji iškart pažvelgė tiesiai vaikinui į akis, žvilgsnis buvo sumišęs. Tūkstančiai minčių sukos jos galvoje. Be jokių abejonių jis buvo daug galingesnis už vampyrę. Ko jis siekia? Savo šypsena ir draugiškomis akimis pakerėjęs numest ją nuo kalno? Mergina nieko nesakė, tačiau ir taip buvo matyti, kad ji buvo išsigandusi. Turbūtbuvo natūralu įžvelgi klastą, kai per visą amžinybę nėra tekę bendrauti su dievu tokiomis aplinkybėmis ir tokiomis temomis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 5:15 pm

Jis per daugybė metų perprato žmonių ar buvusių žmonių veidų minas, nors ir taip buvo aišku, kaip pasijuto P. Jis atsargiai ir švelniai palietė jos petį. - Mes, Dievai nesame, kaip orginalai, ir juolab to, mes imames veiksmų tik išprovokuoti, - visur minėjo mes, nes žinojo, jog kiekvienas Dievas turi tokias pačias savybes. - Turiu omenyje, kad aš tikrai nesivelsiu į jokį konfliktą, - atsiduso lyg būtų kalbėjęs, jau visą amžinybę. Dean visados imdavosi kraštutinumu, tik išprovokuotas, nors negali sakyti, jog jo rankos nera suteptos krauju, bet juk tai žmonių vardan, juk tokia jo prigimtis. Ir dabar jis turėtu nutraukti pokalbį su vampyre, bet jis nejautė tam prieasties, ji buvo per daug... Gera ir nepavojinga, nors jis negalėjo žinoti, ką ji ruošiasi daryti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 5:22 pm

Beklausydama Deano Penelopė, rodos, net kvėpuot kuriam laikui buvo nustojus. Ji atidžiai stebėjo vaikiną bandydama jo veide atrast bent kažką, kas įrodytšų, jog jis kalba ne tiesą. -tai.. tu nori pasakyt, kad nuo pat pradžių žinojai, kad aš vampyrė...?,-nedrąsiai perklausė nežymiai prisimerkdama. -nejaugi, jūsų dievų nebaudžia už tokius dalykus?,-pakreipus galvą pasitikslino pati save priversdaam jaustis didžiausia nusikaltėle nors jau kelis šimtus metų ji yra vegetarė. Penelopė nežinojo nei kaip reaguot. Protas šaukte šaukė nešt kudašių kuo toliau iš čia, o širdis - pasilikt. Kažkuo jai šis vaikinas buvo artimas ir netgi pažįstamas, kad ir kaip tai buvo sunkiai protu suvokiama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 5:27 pm

-Baudžiama, ir gal net mirtimi, tik aš manau, kad mes gal ne iki galo pažįstame kitas rases, ir nevisi orginalai, bei vampyrai yra blogi, - jo veidas spinduliavo ramybe, akys rodė, kad jis pasitiki savimi, o balsas linkėjo tik ko geriausio. - Taip, nuo pat pradžių žinojau, kas esi, - linktelėjo, lyg sau pritardamas. Galiausiai patraukia ranką, ir jau sulenkia ties alkūne ir paslepia už nugaros, atrodo lyg tkras džentelmenas, nors tokiu gestu parodo, jog jei jį pultu, jam būtų sunku taip greit apsiginti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 5:35 pm

Penelopę žavėjo iš dievo sklindanti ramybė, dabar ji tikrai jautė, kad jis jokių blogų ketinimų jos atžvilgiu neturi, kad ir kaip sunku buvo šituo patikėti. -turėčiau sutikti su tavimi..,bet ne manai, kad mumyse blogis įsišaknijęs ir nieko čia nebepakeisi, kad tokie esame iš prigimties?,-didelėmis akimis stebėjo Deaną. Mergina ne kartą šlykštėjosi savo tokia paderme, bet juk tą lemtingą vakarą negalėjo rinktis, viskas buvo atlikta prieš jos valią. -na.. aš jau kelis šimtus metų esu vegetarė.. nuo žmonikų stengiuosi laikytis kuo atokiau, kad nekiltų jokių nesusipratimų. Galbūt tai paaiškina kodėl nepritampu prie savų ir kodėl laiką leidžiu čia, vienumoje..,-prisipažino dabar jau kūnu pasisukusi į miestą tarsi jai būtų gėda dėl to kas tokia yra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 5:41 pm

-Žmonės keičiasi, Dievai gali prasikalsti ir būti nužudomi, taip pat ir orginalams, angelai, gali tapti puolusiais, ir nieko nepakeisi, nes mes keičiames į geraja ar blogaja pusę, tai paliekama spręsti mums. - Kalbėjo užtikrintai, lyg iš seno filmo. Dean Vis dar "skleidė" ramybė, pats to nejusdamas, neatitraukė nuo merginos žvilgsnių ir klausėsi kiekvieno jos žodžio, bei sakinio. - Tai tik patvirtina, mano faktą, kad vampyrai gali keistis, jiems yra pasirinkimas, tad tu kiek supratau pasirinkai "gerają" pusę. - šyptelėjo, bet neilgam, greit jo mina vėl tapo susimąsčiusi, bet tuo pačiu rami ir negluminanti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 5:48 pm

-bet nenegsiu ir to, kad kartais manyje užsidega tarsi kokia ugnelė, kuri skatina padaryti ką nors blogo, ką nors nuskriausti.. ir tuo metu jai pasipriešinti atrodo praktiškai neįmanoma,-pabaigė beveik pusbalsiu žvilgsnio neatitraukdama nuo miesto panoramos. Papūtus stiprensiam vėjui Penelopė rankomis apsikabino save per liemenį ir pasisuko į dievą. -nenorėčiau tau pridaryti nemalonumų, Deanai..,-prisiminusi ką jis pasakojo apie visas bausmes tyliai pratarė. -turbūt kvaila pasiduoti tiems nusitovėjusiems ir galbūt pasenusiems stereotipams.. bet matyt nėra kito pasirinkimo,-žengus žingsnį pirmyn ištarė šiuos žodžius stovėdama taip arti angelo, kad ji galėjo justi netgi vaikino alsavimą. Sugavusi Deano žvilgsnį vampyrė staiga atsitraukė ir jau ruošėsi eiti savais keliais vien dėl to, kad visiškai nenorėjo pridaryti problemų dievui. Kad ir kaip tai keistai beskambėtų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 5:55 pm

Jo veide pasirodė mąsli šypsena. Bet nerado žodžių tam paaiškinti, nerado kaip apibūdinti, tai, ką dabar galvojo. Tiesiog žinojo, kad jis jos čia nelaiko, niekas nelaikė ir jo, bet jis vis dar čia, stovi prieš ją. Ji vėl atsiduso lyg būtų pavargęs nuo visko, kas jį supo, nors šią akimirką tai buvo tiesiog tylos nutraukimas. Jis neatitraugdamas akių, žvelgė į vampyrė, ir bandė suvokti jos jausmus, ar bent jau tai, ką ji šiuo metu galvoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Pir. 24 10 2011, 6:04 pm

Penelopė nusisukusi paėjo keletą metrų, bet netrukus stabtelėjo ir pasukus veiduką sau per petį nusišypsojo. -ačiū, kad priminei, jog ir mūsų rasės atstovai yra šio to verti..,-padėkojo rdelnus susikišdama į paltuko kišenes. Tas Deano ramus, geranoriškas žvilgsnis turbūt dar ilgai išliks jos atmintį, nes šitai buvo būtent tai ko jai pastarosiomis dienomis reikėjo. Vilties.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Antr. 25 10 2011, 1:01 pm

Jis linktelėjo išgirdęs jos žodžius, bet taip ir liko stovėti ant kalno. Nukreipė žvilgsnį į miestą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Tr. 26 10 2011, 2:41 pm

Penelopė paėjo kiek tolėliau taip, kad deanas jau nebegalėjo jos matyti. Atsirėmus į kažkokius medžius mergina iš tolo stebėjo vaikiną. Juk taip nebuvo pavojaus nei jam nei jai. Kavaila situacija. Penelopė net pati nesuprato, kas iš vidaus skatina ją taip elgtis. Kodėl ji papraščiausiai nepaima ir neišeina.
Dar kurį laiką pastovėjus nusprendė, kad visgi turi kovot su savim ir po kelių akimirkų tieisog pranyko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 4:25 pm

Suke atėjo ir čia pažvelgė į kalnus, padariusi mankštą, susirišo plaukus į kuoduka ir ėmė ropštis ant kalnų, nors ir turėjo gera rizika nukristi. Mergina toliau kopė aukštyn, lėtai. Tada padarė lemtinga žingsni, nė nespėjo suvokti, kas buvo, bet ji jau kybojo ant kalno, jei nurkistu, tikrai prisiplotu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 5:00 pm

Nusileido kažkur tarp atsikišusių kalvų ir pradėjo ropštis link vietovės, kuria matė savo galvoje. Šiek tie paltą susidraskė, bet nieko. Pagaliau pamatė merginą, kabančia ant uolos krašto. Jetus net širdis sustojo angelui akimirką. Vos ne kulversčiais pripuolė prie merginos, atsiklaupė ant kelių ir suemęs ją už rankų kilstelėjo į viršų, gal kiek per stipriai, tad abu išsitiesė ant lygaus paviršiaus.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 5:13 pm

- tfu. - nusispjovė ir apsivertė ant nugaros, širdis pamažu rimo, pakėlė galva ir pažvelgė į angela, nusišypsojo jam. - kaip angelas sargas. - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 5:20 pm

Atsisėdo taip staigiai tarsi kas į nugarą būtų įduręs, atidžiau nužvelgė merginą. Tikrai žmogus, tad ji metaforiškai pasakė tai.
-Sakai?-nusišypsojo.-o man atrodo, jog tiesiog pasisekė, jog man patinka vakariniai pasivaikščiojimai po kalnuotas vietoves.-kilstelėjo antakį pats nusijuokdamas iš savo žodžių.-nesusižeidei?-šiek tiek suraukė antakius iš susirūpinimo ir padėjo merginai atsisėst.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 5:23 pm

apžiūrėjo save. - na ne. - tarė ir patraukė megztinio rankove, kad nuslėptu keleta įbrėžimu, tada palinksėjo. - na man tikrai pasisekė, kad mėgsti pasivaikščioti vakarais. - nusijuokė ji.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 5:32 pm

Aišku, kad pastebėjo, kaip ji slepia įbrėžimus. Bet pratylėjo. Kol kas. -Taaaip,-nors jo apranga visai tam netiko.-nenoriu būt įžulus, bet ką tu veiki tokioj vietoj viena? Tik nesakyk, kad irgi mėgsti vakarinius pasivaikščiojimus.-sukikeno ir pažiūrėjo merginai tiesiai į akis.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 6:02 pm

- na aš mėgstu vakarinius pasilaipiojimus. - nusijuokė ir šiaip ne taip atlaikė jo žvilgsnį, pažvelgė į palta. - gražus paltas. - nusišypsojo ir pajudino rankas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 6:09 pm

Vos neprunkštelėjo.-pasilaipiojimai, pasivaikščiojimai, rodos turim kažką bendro.-nusišypsojo ir merginai paminėjus paltą, jį atidžiai nužvelgė, susiraukė pamatęs įdrėskimą ir pavartė akis.-ačiū, rodos teks prisimint kaip siūti.-mirktelėjo ir ištiesė merginai ranką.-be to aš Aleksas. Aleksas von Tulsse. Jei pilnai.-tik dabar pagalvojo, kad jo pavardė kažkokia senovinė jau labai.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 6:12 pm

pritariamai nusijuokė, tada manevringai išstiesė ranka. - Suke, Suke Reffurinn. - prisistatė ir priglaudė kelius arčiau krutinės. - o iš kur tu? - nesugalvodama klausimo, vis vien paklausė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 6:24 pm

Paspaudė tvirtą merginos ranką.-Refurinn?-kilstelėjo antakius.- Ar kartais neturi sesės vardu Lauren?-besišypsodamas mostelėjo ranka.-Aš iš gretimo miesto. Woodstucko, jei tiksliai.-palinksėjo.-o pati, spėju būsi iš Greenwicho?

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 6:28 pm

- turiu ir jo aš iš GreenWich'o. - nusijuokė ir peržvelgė Alex. - naa, tai gal nori kavos? - staiga sugalvojo klausimą ir išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   Sk. 06 11 2011, 6:34 pm

-Taip ir maniau,-nusišypsojo stodamasis.-jūs turit bendrų bruožų.-ištiesė Sukei ranką, kad padėt atsistot.
Negalėjo taip paimt ir pabėgt dabar, tad linktelėjo.-taip žinoma, kodėl ne. Vis geriau, nes galim abudu nusirident ir abejoju ar atsiras dar vienas fanatikas mėgstantis vakarinius pasivaikščiojimus.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: KALNUOTOS VIETOVĖS   

Atgal į viršų Go down
 

KALNUOTOS VIETOVĖS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 37Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-