It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

KRIOKLIAI

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Tr. 28 09 2011, 5:13 pm

- tai kad mėlynių jau nebėr.. - nusiminęs pasakė. - bet jei nori,einam.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Tr. 28 09 2011, 5:15 pm

- Yra čia visko, - nusitempia jį link miško.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Tr. 28 09 2011, 5:16 pm

leidžiasi Tempiamas,bet vistiek įremia pėdas į žemę,kad sunkiau būtų. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 1:25 pm

Atžinksniują bernužėlis prie krioklių,užsimanė pasimaudys arba pasidegint velniukas,Radęs didy akmenėlį atsisėdo ant jo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 1:30 pm

Nusileido ant žemės ir suplasnojusi sparnais juos ale suskleidė. Pasitverkė kiek susiglamžiusius rūbus ir susitaršiusius nuo vėjo plaukus. Pakėlusi akis nužvelgė krioklius. Akys sustojo ties kažkokia butybe. Tikėdamasi, kad tai žmogus, pradėjo eiti arčiau, lėtu žingsniu
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 1:32 pm

Pajutęs vėjo gūsi apsižvalgė bet nieko jau dangui nebematė ,truktelėjo petukais.Jautė kad kažkas artinasi prie jo,bet nekreipė į tai dėmesio kada reiks kaip jis ir manė žmogelis prieis prie jo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 1:38 pm

Priėjo dar arčiau ir jau žiojosi sveikintis, bet pamatė tuos juodus velnio sparnus. Sustojo ir lėtai užčiaupė burnikę. Ji tikėjosi, kad jis jos nei jautė, nei matė, nei užuodė. Suspaudė lūpas ir toliau stebėjo velnią iš už nugaros.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 1:43 pm

-Sveikute,kokia tu mandagi ir sveikinies -nusišypso ir pasuką į ją galvikę -aha juk gražūs mano sparnai-išsišiepę
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 1:46 pm

Kai jis prakalbo ji staigiai krūptelėjo, nes nesitikėjo, kad jis žinojo, jog ji už jo.
-Aaaa.. Labas,-normaliai atsitiesusi pasakė,-tiesą sakant visai nieko. Bet balta spalva man labiau prie širdies,-sumirksėjo akutėm ir nežymiai šyptelėjo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 1:50 pm

-Aš jums dievams ir angelams toks baisus kad nuo manęs arba bėgat arba kruptelit?-kilsteli antakį,įdomu jam dabar pasidarė kame čia reikalas.-Bet už tat juodi neišsipurvina ir visus merginom derinasi-šypteli,pats nesuprato ką katik pasakė bet jam buvo dzin ką kalba
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 1:55 pm

-Ne, tiesiog... Visi velniai labai agresyvūs ir iškart puola,-gūžteli petukais ir atsisėda ant šaltos žemės. Biški šikniuką nušals, bet niekoo.-balti irgi neišsipurvina ir jie dar atspalvių turi,-gūžteli pečiais again
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:00 pm

-Ar aš dabar tave puolu?-kilsteli antakį ir nusijuokia. veike dar truputi jį alkoholis.-Sėskis ant akmeno bus šilčiau-palinksi-Juodi nors ir atspalvio neturi bet atrodo kiečiau
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:09 pm

-Ne, bet tikėjausi puolimo,-gūžteli pečiais ir vėl. Nužiūrėjo akmenį,-nee, man ir čia gerai,-linktelėjo. Nesvarbu, kad paskui nežinia kaip ji atsistos.-aii, visų skirtingas skonis. Jeigu aš turėčiau juodus sparnus, matyt ir man jie patiktų,-pakraipo galvą įsivaizdavusi save su juodais sparnais.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:12 pm

-Sakai tikėjeisi?-atsistoją ir nueiną priešais ją,atsirupę-O kai užpakaliuką pašalsi kas tada bus?-kilsteli antakį-O mes galim pabegint ir pažiūrėt kaip atrodysi su juodais sparnais ,juk juos tereike tik su juodais dažais nudažyt
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:16 pm

-Taip, tikėjausi,-patvirtina palinksėdama. Kai jis pritūpė prie jos, ji pažiūrėjo į jo veidą. Primena jis jai kažką, bet ji nepamena ką.-nieko, atšils jis,-nusijuokė nuleidusi akis į savo kojas. Išgirdusi jo pasiūlimą išsprogdino akis ir jas pakėlė į Stefaną,-ne, ačiū. Man patikti ir balti sparnai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:20 pm

-Aš juk bet kada galiu tave užpult-trukteli pečiais ir nusijuokia.va o jam tai didelė sklerozė buvo tai nieko nebepameną-Bet teks mėnesį laukt kol atšils-palinksi,rimtu vaidina-Atsarigiai gali akys išsprogti-palinksi-Kaip nori -trukteli pečiais
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:28 pm

-Žinau.-nusuko akis į krioklius.-mėnesis tai mažai,-palinksi.-nesprooogs-pašeikina galvą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:29 pm

-Man įdomu kodėl taip draugiškai su manim bendrauji?-kilsteli antakį,nebesuprantą jis kas čia dedasi-Aha o kai reiks pragulėt mėnesi ir nieko neveikt kas tada bus?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:31 pm

-Nemėgstu aš pykčių. Jeigu ne draugiškai kalbėčiau, tu matyt mane pultum, o dabar man ne ta nuotaika,-gūžteli pečiais.-susirasiu ką veikti, nepergyvenk,-nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:33 pm

-Ir kas šios panelės nuotaika sugadino?-išsišiepę,žino kad čia ne jo darbas,o gal ir jo kas čia žino.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:36 pm

-Nežinau.. Užplaukė kažkos debesėlis,-gūžteli pečiais. Gal pms?:D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:37 pm

-Manau meluoji-pakraipo galvikę . Galim:DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:41 pm

-Nemeluoju. Gal,-gūžteli petukais stebėdama jo feisąą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:46 pm

-Ką įsitepiau?-kilsteli antakį
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   Št. 01 10 2011, 2:49 pm

-Kąą?-nesupratusi kilstelėjo antakį. Paskui suprato, kad per ilgai žiūrėjo į jį,-gal, biški,-pasako. Neesmė, kad jis švarus..
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: KRIOKLIAI   

Atgal į viršų Go down

KRIOKLIAI

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 310Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next