It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

LAUKIAMASIS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: LAUKIAMASIS   Pen. 25 11 2011, 10:35 pm

-nu tada dažytis pradėk, nes man tavo šviesūs plaukai labiau patinka,-nusijuokė savotiškai paprieštaraudama draugo tamsesnei plaukų spalvai. -na ne visada šitai yra gerai, bet retkarčiais.. kodėl gi ne, vis gyvenimas gražesnis atrodo,-gūžtelėjo petukais. -amm.. na tiesą pasakius aš ten taip pat kaip šuniui penkta koja, bet manau grįšiu bent jau pažiūrėt kaip Hikaris, ar jam nieko nereikia, o tada turbūt irgi eisiu namo,-linktelėjo vos vos.
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: LAUKIAMASIS   Pen. 25 11 2011, 10:43 pm

-Tai tada parašysiu seniui šalčiui, jog noriu blondiniškų dažų arba peruko.-prunkštelėjo ir sukikeno vien metu, tuomet tik op ir jau stovi ant kojų.-Neesi tu kaip šuniui penkta koja, Hikariui tavęs reikia, tik jis kol tai suvoks....mat užsispyręs kaip ožys yra.-pavartė akis.-na tai tada aš einu namo, susitiksim ten...-mirktelėjęs Beatričei, pamojo ranka ir nuėjo.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: LAUKIAMASIS   Pen. 25 11 2011, 10:44 pm

Išklausius draugą pamojo jam, o tada giliai įkvėpus atsistojo ir nuėjo palatos link.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: LAUKIAMASIS   

Atgal į viršų Go down

LAUKIAMASIS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2