It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

PALATA NR.23

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 4:59 pm

eis jisai gydytis nuo tos miego ligos.pasitrina akis,regis,tikrai neblogai pamiegojo. šypteli nikolei.
-kas čia vyksta?-pasiteirauja,visgi daugiau nei pusę šitos scenos tonis pramiegojo.
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 5:11 pm

Ne, Alex tai nepasiliks. Jam per daug gėda. Nepykit, žmonės. Biškį nepataikė pro duris, tad porą kartų vos į sieną nesiplojo, bet galiausiai rado išėjimą.
-Beatriče, mums reikia pasikalbėt....-gan rimtai pasakė, nes pagaliau pamatė jos sparną.-kuo greičiau. Lauksiu namie.
out.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 5:15 pm

Piktai nužvelgia Aleksą, nes anas tikrai nori sienoj padaryt antras duris. -Beatriče, eik su juo, bet noriu, kad sugrįžtum, man labai patinka tavo draugija, dar niekada neturėjau draugės, o manau tave galiu tokia laikyti,- nusišypso merginai ir vėl atsigula ant lovos, pažvelgdama į Tonį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 5:20 pm

-Dievaži, palikit jūs visi mane ir jį ramybėj...,-sušnibždėjo galiausiai skruostukais pradėjus riedėt ašaroms. Per daug sunku buvo, o čia dar iš visų pusių girdi riksmus ir nurodymus kaip turi gyvent. Nebėr to gyvenimo tai ir nurodymai nebereikalingi. Tepalinksėjo Nikolei, nes sunku jau buvo net garsą išleist, tačiau mergina turėjo suprast, kad ji jai dėkinga už norą padėti. O tada iš lėto, bandydama nesvirduliuot išėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 5:29 pm

liko apšalęs ir nieko nesupratęs. sumirksėjo,bandydamas susivokti,kas čia kątik nutiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 5:34 pm

-Tau viskas gerai? - pažvelgia į pasimetusį Toniuką, net nusijuokia, nes pirmą kartą jį tokį mato. -Geriau atsigauk ir nusinešk mane namo, nenoriu čia būt, aš jau pasveikau,- šypteli.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 5:59 pm

-nesupratau,kas čia įvyko,-papurto galvikę. -okey,-pajama kažkaip niki ant rankų.-į kuriuos namus nešt? gal nori mano lūšną pamatyt?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 6:05 pm

-Nesvarbu, vėliau daugiau visko įvyks,- palinksi galvele, apsiveja rankomis Tonio kaklą. -Pas tave? Sakai lūšna? - šiek tiek nusigąsta, nes Nika pratus prabangoj gyvent, visgi pinigų kaip šieno turi. -Noriu apžiūrėt tą tavo lūšną,- nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 6:10 pm

-tai lekiam,-energingai palinksi ir dingsta jie iš čia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 6:37 pm

Sutikus koridoriuj kelis gydytojas ir seseles Beatričė nupasakojo visą situaciją greit, o tada šie susižalojusią merginą paguldė į palatą ir tuoj pat sutvarkė jos riešus sustabdydami kraujavimą. Dar prijungė prie kelių aparačiukų. Beatričė sunėrus rankas ant krūtinės vaikščiojo pirmyn atgal nerimaudama ir prisimindama savo situaciją, kaip jai gyvent nesinorėjo išsiskyrus su mylimu žmogum.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 7:07 pm

Pabunda, išgirdusi kažkokius keistus bei tylokus žingsnius. Lėtai pramerkia akeles, apsidairydama aplinkui. Atsidūsta, supratusi jog vėl pateko į ligoninę, o galvojo, kad jau galės ramiai numirt ir niekas net nepastebės jog jos nėra, kol kūnas nepradės pūt. -Kaip aš čia atsidūriau? - nukreipusi žvilgsnį į Beatričę pasiklausia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 7:11 pm

Išgirdus silpną merginos balselį Beatričė nejučiomis krūptelėjo, nes buvo baisiai užsigalvojusi. -Tai tu čia man pasakyk, mieloji..,-nutęsė kiek priekaištingu tonu, tačiau labai tyliai. Žengus kelis žingsnius atsidūrė prie Nikolės lovos ir atsisėdo ant kėdutės šalia. -kas per žaidimai, ką? esi tokia jauna, tokia graži, o šitaip gyvenimo nemyli..,-truktelėjo petukais savo šokoladinėm akim stebėdama merginos veidą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 7:51 pm

-Tik prašau nepradėk, esu niekam tikus, niekam nereikalinga, net normalaus vyro negaliu susirast todėl leisk man padvėst, padarysiu visiems paslaugą,- labai rimtai pasako, antklode užsidengdama galvą. Dabar nenori nieko matyt, tiesiog negali, nes žino jog tikrai paluš ir iššoks pro palatos langą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 7:53 pm

Nusprendus, kad kalbom savo ji nieko nepakeis angelė atrėmė galvą į sieną ir užsižiūrėjo į lubas, kurios jai priminė tą siaubingą dieną. Visas kūnas net pagaugais nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 8:44 pm

Įžengia į palata naujas gyditojas ir į nieka palatoje nepažvelgdamas prieina ir paėmęs kortelę pradeda tirinėti kas gi čia atsitiko
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 8:46 pm

Išgirdus žingsnius Beatričė greitomis pakėlė akutes ir išvydo vyriškį baltu chalatu. Iškart atsistojo. -atsiprašau, gydytojau, kokios prognozės?,-pakalusė tyliai įsmeigus rudas akis į gydytoją.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 8:53 pm

Išgirdusi žingsnius lėtai iškiša galvą iš po antklodės. Pamačiusi kas jos gydytojas net aikteli, visgi seniai Džošą matė ir ant jo pyksta, nes likus kelioms dienoms iki vestuvių sugebėjo pabėgt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 8:55 pm

Peržiūrėjo kortelę ir net akis išputė kad čia Nikolė, rtiesa sakant grįžęs jis tikėjosi ją rast kokį kartą čia pažystant ją bet nesitikėjo kad tai bus taip greitai. Išgirdęs balsą pakėlė akis į merginą. - Laiku atvešta dar ir gyvens. Pagers vitaminus ir pasveiks. Tik kurį laika bus silpna dėl netekto kraujo. O gipsai po mėnesio jau turėtų būt nuimti-tarė ir merginai ir pažiūrėjo į Nikole
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 8:58 pm

Piktai žvelgia į Džošą, tik akys ir kakta išlindę iš po antklodės, norėtų dabar pat išlipt ir jį pritrankyt, užtvot keletą gerų antausių, bet negali. Labai ant jo pyksta, bet tuo pačiu ir myli. -Tu esi šiknius,- sukandusi dantis šiaip ne taip iškošia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 9:00 pm

Jei nebūtų buvus angele tai turbūt nebūtų pastebėjus tų keistų judviejų žvilgsnių. -Na visa laimė, kad greitosios automobiliai laiku atvažiuoja..,-nutęsė puse lūpų šyptelėjus, o tada pasitraukė nuo Nikos lovos manydama, kad gydytojas norės ją apžiūrėt. Išgirdus Nikolės žodžius Beatričės net žandikaulsi atvipo. Čia dabar? Gal jai kokia portrauminė depresija? Angelė žiūrėjo į tuos du gailėdamasi, kad minčių skaityt nemoka, nes nieko dabar nesuprato.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 9:02 pm

nenuleido nuo jos akiu kol išvydo jos piktą žvilgsnį
-Įdomu kodėl?-kuo ramiausiai pasakė. Jis iskaudintas ne ką mažiau dėl to kad jai rūpi kitas labiau nei jis.
Priėjo arčiau merginai pasitraukus ir nudengęs antklodę pradėjo tikrint ar jos kaulai kiti sveiki ir ar nėra kokiu pablogėjimų ar šalutiniu poveikiu
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 9:27 pm

-Tu mane palikai, kai iki mūsų vestuvių buvo likę vos kelios dienos, šikniau, neliesk manęs,- užrėkia ant Džošo bandydama neleist jam apžiūrėt, nenori, kad ją leistų, o ypač jis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 9:30 pm

Beatričė net akis išpūtė. -Nikole, ša.. jis gydytojas.. baik šaukti,-paprašė gražiai. Angelei net karšta pasidarė nuo šitiek daug tvyrančių ore emocijų. Iš tiesų net nežinojo ką daryt. Išeit ir leist jiem viską išsiaiškint ar geriau pasilikt ir prižiūrėt, kad dar ko blogo čia neįvyktų. Pažvelgė į gydytoją tokiu žvilgsniu lyg sakytų, kad šis tvardytųsi ir nusileistų merginai, nes ji ir taip yra po sunkių išgyvenimų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 9:39 pm

-tik jau nekelk čia scenu, čia guli aš tavo gyditojas ir neaiškink ką man daryt. -Piktai pasako ir atsidūsta-O taip aš kalčiausias kaip visada-pavarto akis pažiūrėdamas į merginą stovinčia. Paima švirkšta ir suleidžia anai raminamūjų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 03 12 2011, 9:42 pm

-Noriu kito daktaro, nenoriu tavęs, tu mane nužudysi,- klykauja kiek tik gali, bandydama užsikloti, kad Džošas negalėtų prisileist. -Tu pabėgai, dėl kažkokios nesąmonė, Hikaris man kaip brolis,- susinervavus spiria su sugipsuota koja tiesiai Džošiui į koją, nežinia kur pataiko, bet nesvarbu.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   

Atgal į viršų Go down

PALATA NR.23

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 58Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-
» PALATA NR. 307