It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 PALATA NR.23

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 2:15 pm

Guli tolygiai kvėpuodama. Kažkaip šviesa dingsta, saulė jau pasislėpė. Jaučia, kad jau laikas pabust, bet akys nenori atsimerkt. Iš visų jėgų stengiasi pabust, bet nieko nesigauna, tiesiog pajudina sveikos rankos pirštus, bet daugiau nieko negali padaryt. Jaučiasi kaip visiška kvaiša, kad negali kontroliuoti savo kūno.

((eikit, nieks gi nelaiko;D))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 2:20 pm

(ne nu tai žinoma, smagiau gi kitus pakankint ;)).

Kažkaip pajutus, kad ją ima miegas nusprendė, kad reik kavos išgert. -Alexai nori kavos?,-sušnibždėjus parodė durų pusėn. Hikariui nesiūlė, nes suvokė, kad jam geriau pasilikti čia. O tuomet tyliai išėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 2:22 pm

Sunkus atodūsis atsklinda iš vaikino lūpų. Dabar kai tie daikčiukai pypsi vėl gerai, tai gal ir nervų mažiau.
-Aš....einu kavos atsigert.-kiek suraukęs antakius pasako ir dar žvilgtelėjęs į visus čia esančius išeina.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 2:23 pm

((Gerai, daugiau nekankinsiu.))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 3:29 pm

-ar girdi?-sušnabžda nikolei ir švelniai paglosto jos skruostą.pabus koraliukas čia,kol nikė atsigaus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 7:44 pm

Girdi kažkokį moterišką balsą. Vis dar stengiasi atmerkti akis, bet nesigauna. Galiausiai po keletos bandymų atsimerkia. Išsigandusi ir pasimetusi apsidairo aplinkui, nesupranta kur randasi.

((atveskit Tonį, greitai ;D))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 8:05 pm

-sveika pabudusi,-šiltai nusišypso.-kaip jautiesi?gal ką nors pakviesti iš artimųjų?
(sr,aš išvažiavus,prie tlf,todel letai atrašinėju.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 8:22 pm

Pažvelgia į merginą. -Kas tu? Kur aš? Ką čia Hikaris veikia? - vos ne vos prakalbėdama pažeria visus klausimus, kurie dabar sukasi jos galvoje. -Aš vėl nukritau nuo laiptų? - nieko nesupranta, net nepamena jog buvo parke.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 8:34 pm

-Ššš,nurimk. Mano vardas Koralė,o tu esi ligoninėj.Taip,radau tave nukritusią ir atvežiau čia. O dėl Hikario,-kiek pakreipia galvą.-Pakviečiau jį,nes žinau,jog esate pažįstami. Matai,aš Hikarį irgi pažįstu,-sukurpia kažkokią pusiau teisingą istoriją,tačiau kalba ramiai,lėtai ir įtikinamai.-Tai nieko daugiau nepakviesti? Nei tėvų,nei draugų?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 10:51 pm

Suėmusi rankeną tyliai pradarė duris ir be garso įėjo vidun, tačiau išvydusi merginą plačiai atmerktom akim nusišypsojo. -o kas pabudo.., labas aš Beatričė,-maloniai prisistatė, tačiau labai patyliukais, kad per daug nevargint Nikolės. -kaip jautiesi? gal gydytoją ar seselę pakviest?,-paklausė trumpam stabtelėjus prie jos lovos, o tada akim susiradusi Hikarį priėjo prie jo ir atsitūpusi uždėjo delniukus ant jo kelių. -mažyti, viskas gerai?,-sušnibždėjo kaip galima tyliau, kadangi vaikinas atrodė itin prastai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 10:56 pm

Pažvelgia į įėjusią merginą. -Sveika,- tyliai sumurma. -Ką čia daro Hikaris? Aš nenoriu jo matyt, jis mane paliko, aš jį taip mylėjau,- nusuka akis į šoną, žvelgdama pro langą. -Noriu Tonio...- sumurma. Nenori ji čia gulėt, nepatinka ligoninės. Nori namo todėl sukaupusi visas jėgas atsisėda, nutraukdama visus laidelius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 11:03 pm

Išgirdusi merginą Beatričė tiesiog žaibišku greičiu atsistojo ir atsidūrė šalia jos, o tada kaip galima švelniau suėmus ją už pečių paguldė. -tšš.. nori nenori, bet dar turėsi pagulėt kažkiek laiko, kol gydytojai patikins, kad pasveikai.. ir nesišiaušk viskas juk tavo labui,-kalbėjo pusiau besišypsodama įrėmus savo rudas akis į merginą praignoruodama pirmus jos žodžius, nes paprasčiausiai šia tema ji neturėjo ką pasakyti, kas dar kart patvirtino, kad ji čia buvo visiškai ne vietoj , o tada kiek atsitraukė be garso atsidusdama, juk išgirdo tai ko ir laukė, -amm.. Tonis.. jam pranešt kur esi? paprašyt,kad ateitų?,-paklausė besistengdama kalbėt kuo ramiau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 11:10 pm

-Noriu namo, nenoriu čia būt,- atsidūsta. Jaučiasi kaip paskutinė kvaiša, nusivertė nuo laiptų, o tiek daug žmonių yra ją apsupę, tik dėl tokios nesąmonės. -Man viskas gerai, nieko neskauda, aš noriu namo, daugiau nenukrisiu nuo laiptų, aš nekalta, kad turiu dvi kaires kojas,- sumurmėjus vėl atsisėda, tikrai negulės, be to nori Tonį pamatyt, bet nežinia kur jis randasi, matyt su kokia kita jau duodasi, visgi jie seniai nesimatė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 11:15 pm

-klausyk, nusiramink ir baik bambėt, nes nuo šito tikrai nieks nepasikeis ir niekam nepagerės, kol gydytojai tavęs tinkamai neapžiūrės ir patvirtins, kad tu jau sveika,-dar kart primigtinai paprašė, kad ji nurimtų, kadangi matyt nervai jai irgi šiuo metu nebuvo į naudą. -atsimeni Tonio numerį ar dar ką?,-paklausė išsitraukus mobilų iš kišenės. Laukė kol Nikolė padiktuos ar bent paprašys pasinaudoti telefonu pati.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 11:25 pm

Piktai pažvelgusi į merginą prigula ant lovos, nes galvą paskausta. -Neprisimenu,- sumurma, bandydama kaip nors atgaminti jo numerį, bet galva visiškai tuščia, o kažkada mokėjo Toniuko numerį, matyt po visko dalis atminties pradingo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pen. 25 11 2011, 11:30 pm

Sugavus tą piktą žvilgsnį Beatričė tik ironiškai šyptelėjo ir papurtė galvą nežymiai. Kažko juokingai jai visa tai atrodė. Va ką reiškia žmonių nedėkingumas. Lyg niekur nieko atsirėmus į sieną pradėjo maigyt kažką telefone, o tada lėtai patraukė vėl prie Hikario. Nepatiko jai jį tokį matyt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 26 11 2011, 8:34 am

Hikari iš pradžių pergyveno dėl Nikolės, tačiau net jai atsigavus, jis nepakėlė galvos, tik juto Beatričės prisilietimą.
Po kurio laiko prisivertė vis tiek save pajudėti. Atsistojo ir taip gavosi, kad iš karto prie Beatričės. Susimėtė. Jis neturėjo nei menkiausios teisės dabar pažvelgti jai į akis. Vien dėl to, kad pagalvojo apie Nikolę, jautėsi išdavęs Beatričės pasitikėjimą.
-Atsiprašau...
Pasilenkęs pabučiavo į jos kaklą, vengdamas akių kontakto.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 26 11 2011, 8:44 am

-už ką tu atsiprašai,meile?,-sušnabždėjo neturėdama net žalio supratimo apie ką jis. Kadangi jis stovėjo kūnu į ją tai mergina suėmė delniukais jo skruostus ir pakreipė taip,kad jis žūtbūt pažiūrėtų jai į akis. -man atrodo,kad tu taip smarkiai persitempei nuo šito viso darbo,kad nė pats nesuvoki ką kalbi,-taip pusbalsiu šnekėdama angelė tarsi ramino Hikarį,kadangi juto nuo jo dvelkiantį pasimetimą,kas ją kiek gazdino,bet ji nenorėjo šito parodyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 26 11 2011, 8:56 am

Vis tik priverstas pažvelgti Beatričei į akis, nusišypsojo. Vien tas merginos žvilgsnis per prievartą vertė linksmėti ir vyti visas blogas mintis šalin. Per jos petį pažvelgė į Nikolę. Deivė su ja susitvarkys, o daugiau ji jau nebe jo problema. Tuo labiau, kad Niki pati jo nebenori matyti.
Uždėjo delnus ant jos gležnų rankučių ir atitraukė nuo savo veido. Tada vieną jos ranką paleido ir išsitempė merginą iš palatos, laikydamas už rankos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 26 11 2011, 1:09 pm

įlekia į palatą.mato kažkokią budinčią merginą,bet nekreipia į ją dėmėsio.-nike?kas nutiko?-klausinėja,eidamas link lovos ir paimdamas ją už rankos.kietai sukanda dantis,stengiasi neišprotėti matydamas šitaip atrodančią nikolę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 26 11 2011, 1:10 pm

Pamačiusi savo meilę net lengviau atsikvepia, pagaliau, kažkas su ja pabus. -Nukritau nuo laiptų, susilaužiau ranką ir koją,- atsidūsta. Gi nesakys, kad parke sutiko kažkokį asilą, kuris sulaužė koją ir ranką bei kraujo atsigėrė, po to dar palaikys psichine ligone, kuriai vaidenasi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 26 11 2011, 2:07 pm

kurį laiką stoja tyla.
-dieve,-po kurio laiko pralemena.pasilenkęs pabučiuoja merginos galvą.atsargiai,stengdamasis ko nors neužgauti.-labai skauda?-atsitiesęs klausia.kažkaip širdį spaudžia,žiūrint į nikolę,tai akimis perbėga palatą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 26 11 2011, 2:46 pm

-Skauda, bet praeis, leidžia morfijų, viskas bus gerai,- švelniai nusišypso, žvelgdama į savo meilę. Tikriausiai be Toniuko negalėtų išgyvent, nes tik jis Nikoliuku rūpinasi ir tikrai myli. -Prisėsk, viena kėdė dar laisva,- pirštu parodo į kėdę, nepatinka, kad Tonis taip stovi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 26 11 2011, 8:40 pm

rodos,pats tik dabar suvokia,kad stovi.nepaleisdamas nikolės rankos prisėda,prisitraukia kuo arčiau. Žiūri susimąstęs į tą gražų nikės veidą,apsuptą juodų plaukų.-nežinai,kada tave paleis?-pasiteirauja,bloga jam nuo tų visų ligoninės kvapų ir vaizdų,bet nikolės tikrai nepaliks.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Št. 26 11 2011, 10:26 pm

Išgirdusi Toniuko klausimą tik gūžteli petukais, nes net nenumano kada galės iš čia išeit. Tikriausiai dar bent keletą dienų teks pagulėt kol bent šiek tiek apgis ir sugebės be skausmo atsisėst. -Labai noriu namo, bet jie manęs neišleis,- atsidūsta.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   

Atgal į viršų Go down
 

PALATA NR.23

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 38Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-