It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

PALATA NR.23

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Sk. 27 11 2011, 4:11 pm

-Aš noriu,kad kuo greičiau išeitum,pasiilgau tavęs,tiek planų turėjau,galvojau nuveiksim ką nort kartu,gal pakeliausim,-sumala,dieve,kaip skauda jam širdį,kodėl visada nikolė turi kentėt?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Sk. 27 11 2011, 6:39 pm

-Tikrai ką nors nuveiksim, tik ranka ir koja trukdys, bet po mėnesio galėsim pakeliaut,- meiliai jam nusišypso. Nori kur nors išvykt, prie jūros pagulėt, pasideginti, nepatinka jai tokie šalti orai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 2:07 pm

Beatričė dar kurį laiką ilgai klaidžiojo ligoninės koridoriais, kadangi kažkaip tąkart neįsidėmėjo Nikolės palatos numerio. Tačiau koridoriaus gale išvydus kavos aparatą prisiminė, kaip išėję iškart iš palatos gėrė kavą su Alexu, todėl tuoj pat kiek linguodama į šonus patraukė link tų durų. Prieš tyliai pasibeldžiant pabandė nutaisyt kuo natūralesnę veido miną ir dar patikrino ar šalikas nebuvo persisunkęs krauju, o tuomet įėjo. -kvietei?,-sušnibždėjo kiek tik leido balsas tikėdamasi, kad neatrodo kaip vaiduoklis ir, kad neišgąsdins merginos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 2:11 pm

Išsiuntusi sms'ą labai nekantriai Nika guli ligoninės lovoje, laukdama kol pasirodys laukiamas asmuo ir galvodama ką nori jai pasakyti. Pagaliau Beatričei apsirodžius net lengviau atsikvepia, bet kažkodėl nenusišypso, nes pastebi jog merginai kažkas negerai, gerą akį Nikolė turi. -Kažkas tave sužeidė? Tik pašau nemeluok, nes aš viską puikiai matau, tai Hika? Aš tą kvailį nudėsiu,- atsidūsta. -Mačiau kaip myli Hikarį ir jog jis tave myli, Hikaris man yra tarsi vyresnis brolis, o aš jam kaip sesuo todėl prašau nepalik jo dėl tokios nesąmonės, mes vienas kitam tik broliškus jausmus,- labai rimtai pasako.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 2:21 pm

Beatričei net žandikaulis atvipo nuo tiek begalės klausimų iškart . Prisilaikydama delnu už sienos ji susirado laisvą taburetę ir prisėdo, kadangi žinojo, jog stovėdama ilgai netemps ir taip daug kelio sukorė pėščiomis. -ne, niekas manęs nesužeidė, o tuo labiau jis..,-lėtai papurtė galvą stebėdamasi merginos tokiu įžvalgumu. -tiesiog kiek galvą skauda ir viskas,-sukuždėjo nenorėdama savo skausmais ir vargais apkraut dar jėgų neatgavusios merginos. Kas kart išgirsdama Hikario vardą angelė prisimerkdavo, nes labai jau skaudėjo. Net pradėjo darytis baisu, kad čia pat prie žmonių ji vėl įeis į tą būseną, kai aplink nieks nebeegzistuoja. Beatričė nesuprato iš kur Nikolė turi tokią gerą intuiciją arba iš kur viską sužinojo, bet ir jėgų nebuvo tam išsiaiškinti. -aš.. jis.. jis neminėjo apie jokius broliškus jausmus, tad.. ,-sumikčiojo ir nuleido galvą į žemę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 2:29 pm

-Prašau man nemeluok, nes aš viską matau, visada sugebu perprasti žmones, kažkodėl jaučiu jų emocijas, tik pati nesuprantu kodėl, greitai suprantu kada žmogus apsimetinėja, o dabar tu apsimetinėji todėl nedaryk tokių nesąmonių su manimi, sutarta? - kilsteli antakį, įdėmiai žvelgdama į Beatričę. Kol mergina dar nėra atsisėdusi pastebi jos akis, tiksliau vyzdžius ir supranta jog galvos jai tikrai neskauda, bet daugiau nieko nesako. -Hikaris yra kvailas, reikėjo jam leist viską paaiškint, jis mane myli kaip seserį todėl taip ir rūpinasi todėl nepyk ant jo už tokį kvailumą,- meiliai nusišypso, lėtai lipdama iš lovos, nori išsiaiškinti ką jai skauda.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 2:39 pm

Persibraukus delnais per veiduką mergina giliai atsiduso ir tvirtai sukando dantis. Dabar viskas aplink sukosi pernelyg greitai, bet ji turėjo susiimti. -na, vakar vėlai vakare buvau išėjus pasivaikščiot ir užsikabinus kojai už kažkokios šakos pargriuvau ir kiek susitrenkiau petį, tai viskas..,-pašnibždom kalbėjo bandydama nutaisyt kuo neutralesnę veido išraišką sudarant įspūdį, kad nieko čia baisaus nenutiko. Kadangi Beatričė vis dar sėdėjo nuleidus galvą į grindis tai nė nepastebėjo kaip mergina atsikėlė. -jis man šito nesistengė paaiškint, tai galbūt tam turi savo priežasčių..,-patyliukais ištarė, o tada tvirčiau sugniaužė kumščius, kad nepravirktų, nes žinojo, kad negalima.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 2:44 pm

Šlubčiodama eina link merginos, ko Beatričė pasakoja ganėtinai įtikinamą istoriją, bet prasiskverbęs kraujas pro rankšluostį ir jos bliuskutę tikrai tos istorijos nepatvertina, nepatinka Nikai kai jai yra meluojama, neesmė, kad ji pati dažnai meluoja. -Sakai nukritai? mm...- numykia priliesdama merginos petį, bet taip šiurkštokai, dabar sužinos ar tikrai tik susimušė, apie kraują nieko nenori sakyt. -Hikaris yra vyras, o visi vyrai yra nevispročiai, reikėjo jam leist viską paaiškint, o nesikarščiuot, šimtas procentų, kad dingai neleidus jam nieko normaliai apsakyt, ar ne? - laisva ranka suima jos žandikaulį ir pakelia galvą į viršų, nori žiūrėt į akis. Kadangi atsiklaupt negali todėl tenka taip elgtis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 2:53 pm

Beatričė vos ne suurzgė, kai mergina prisilietė prie jos žaizdos. Jei čia nebūtų ligoninė, o ir šiaip patalpa pilna žmonių tai turbūt būtų užriaumojus nesavu balsu, kadangi skausmas ir taip buvo nežmoniškas, o čia dar Nikolė taip šiurkščiai prilietė žaizdą. -ką darai...,-suinkštė pro sukąstus dantis jusdama kaip akys savaime prisitvindo ašarų ir kaip tik tuo metu mergina pasuko angelės veidą į save. -gal ir dingau, bet jis iškart sutiko skirtis, vadinas priežastis nebuvo iš piršto laužta..,-paskubom iškošė, nes dar beprotiškai smelkė petį, o tada žaibišku greičiu atsistojo. -nagi, gulkis.. tau negalima vaikščiot dar,-nusišluoščius ašaras primigtinai paprašė suėmus ją už rankos. Nuvedus iki lovos pasodino Nikolę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 3:04 pm

Pastebėjusi Beatričės reakciją patraukia ranką nuo jos peties. Nieko nesako kai ją nuveda iki lovos, net nesiruošia priešintis, tiesiog pasiekusi lovą paspaudžia mygtuką, iškviesdama slaugytoją. Šiai pasirodžius viską pasako ir moteris išeina. Jau grįžta su tvarsčiais ir vaistais. -Niekada man nemeluok, nepamiršk,- mirkteli Beatričei. -Dabar sėskis, tegu sutvarko žaizdą, nes jau matosi kraujas, negerai taip vaikščiot, po to dar užkrėsi kraują, manau sepsio nenori, dar esi jauna ir mirt negali,- labai rimtai pasako.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 3:12 pm

Taip žaibiškai atsiradus seselei Beatričė tik klusniai atsisėdo. Visai ji neturėjo jėgų ginčytis, nors taip pat nenorėjo, kad kas liestų jos žaizdą. Juolab kai žmonės gali pamatyti tik dalį, jos, nes realiai buvo sužeistas visas sparnas, tiksliau lūžęs. Išgirdus apie mirtį Beatričė tik ironiškai šyptelėjo, kadangi šitai buvo būtent tai ko ji ir norėjo. Na, pradžia visai nebloga. Atsisegus suknelę angelė seselės prašoma nusirengė iki pusės ir sukandus dantis laukė, kol ši nemaloni procedūra pasibaigs. -kaip tavo sveikata dabar? jauties geriau?,-susiradus akim Nikolę paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 3:17 pm

Prigulusi ant lovos jau nusiramina, nes pastebi jog Beatričė tikrai nesiruošia priešintis slaugytojai, kitaip Nika tikrai būtų išlipusi ir aprėkus merginą. Tik Nika gali būt užsispyrus kaip ožka daugiau niekas. -Šiek tiek geriau, ačiū, kad paklausei, daugiau laiptais nelaipiosiu, nes jie yra tikri žudikai,- skardžiai nusijuokia gi nesakys, kad vampyras ją užpuolė, nenori, kad palaikytų psichine ligone, kai reikės tikrai prasitars, o dabar viską laiko savo mažoje galvelėje.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 3:26 pm

Sukandus dantis visąlaik kentėjo, kol jos galva visai nekvalifikuota sesutė grabinėjo angelės petį. Ačiū Dievui po keliolikos minučių ši atsitraukė a la "pabaigusi" darbą ir uždėjusi šiokį tokį tvarstį ant Beatričės žaizdos. -dėkui,-dirbtinai nusišypsojus nulydėjo senyvą moterį žvilgsniu iki durų, o tada iš lėto, neskubėdama bandė vėl apsirengt suknele. -na, tuomet puiku.. Tonis turėtų tave geriau prižiūrėti,-menkai šyptelėjo, kadangi šypsotis vis dar buvo sudėtinga. žvilgtelėjus į prisnūdusi vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 3:31 pm

Išgirdusi Tonio vardą taip net negalvodama pažvelgia į katinuką, kuris vis dar miega. Pasilenkusi pabučiuoja jo galvą ir išsišiepus pažvelgia į Beatričę. -Ai Toniukas nesugebėtų manęs gerai prižiūrėt, aš bėdų magnetas, visada man kas nors nutinka, nespės mane taip greitai sužiūrėt, be to ne nuo visko jis sugebėtų mane apgint, neturi tiek daug jėgų, o ginklai nepadės,- labai ramiai pasako, vis dar žvelgdama į merginą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 3:42 pm

Beatričė net kilstelėjo antakius nustebinta merginos tokių protingų žodžių. Kažkaip kuo toliau tuo jai vis labiau atrodė, jog Nikolė žino daugiau nei kiti žmonės. Bet iš kur niekaip negalėjo suvokt, nes manė, kad po susidūrimo su demonu ji nieko neatsimena. -na, labai teisingas tavo požiūris.. per daug pavojingas tas pasaulis šiais laikais, tad venk geriau vėlų pasivaikščiojimų ar kokių nors retai lankytinų vietų,-nuoširdžiai patarė ir kokiai sekundei nusišypsojo, o tuomet veidas vėl tapo marmurinis. -na, aš manau jau eisiu.. vis tiek ir tau pailsėti reikia,-prikimusiu balsiuku sušnabždėjo jau pabaigus rengtis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 3:48 pm

-Ne, daugiau niekur neisiu, būsiu su Toniu arba tave į kompaniją pasikviesiu, manau su avimi bus daug saugiau,- meiliai jai nusišypso. Po pabudimo suprato jog Beatričė ir Hika tikrai nėra žmonės, kitaip niekas nebūtų sugebėjęs jos ištraukti iš velnio irštvos. Aišku nenori jai to sakyti, viską laikysis savyje kol sugebės sudėliot visus taškus ir suprast kas ir kaip. -Dar pabūk, nenoriu, kad tau išėjus kas nors nutiktų, be to Tonis miega, nenoriu būt viena,- nutaiso liūdną veidelį, tuoj tikrai apsiverks, puikiai tą moka.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 3:54 pm

-na nenuvertink taip savo vaikino.. jis manau tikrai stipresnis už bet kurią moterį,-pabandė pajuokaut, bet ir tai turbūt ne visai vykusiai. -na, jeigu jau taip nori..,-nežymiai linktelėjo ir tada vos vos atsistojus prisistūmė taburetė prie sienos, o tada vėl atsisėdusi atrėmė sveiką petį į sieną, kadangi vis sunkiau darės nulaikyti kūną horizantalioj padėtį. -šaunuolė, kad esi tokia stipri.. ,rodos, tiek ne daug laiko praėjo, o tavo būklė nepalyginamai geresnė,-po kiek laiko pratarė šnabždėdama pažvelgus į Nikolę, o po to į Tonį. Prisiminus save ir Hikarį nuleido akis į savo delnus ir be garso atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 3:57 pm

Kol jis pasiekė palatą su tokia girtumo stadija gerai, kad iš viso užlipo. Tad kulversčiai įsirideno čia. Teko už kažko griebtis, kad nenuvirst.
-Beatriče....-akys perbėgo per palatą.
Kaip siaubingai jis jautės. Nereikėjo tiek gert nereikėjo. Dabar viskas akyse liejos.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 4:07 pm

Kadangi Beatričės reakcija dabar buvo suletėjusi tai pirmiausia ji pajuto kvapą, kuris persmelkė visą palatą ir atsidavė alkoholiu, o tada tik labai lėtai pasukus galvą per petį išvydo ir angelei aiškios būklės Alexą. -ką tu čia darai??,-nesuvesdama galų sušnibždėjo kiek tik leido balso stygos, norėjo atsistot ir prilaikyt kiek Alexą, arba išvest iš palatos, nes nedera ateit prisilupusiam į tokią įstaigą, bet bijojo, kad neišlaikys liksvaros ir pati čia ant grindų išsidrėbs.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 4:33 pm

Sėdėdama pažvelgia į įgriuvusį Aleksą ir nusijuokia, nes niekada dar nematė jokio vaikino tokios būklės, matosi, kad daug prisigėrė. -Kur tas asilas? Kodėl neatėjo? Nulūžęs? - kilsteli antakį. Greitai Nika suvedė galus, nes kitaip ir negali būt, tikrai skandino neviltį alkoholyje, pati Nika taip būtų dariusi. -Aš jį pakviečiau, bet negalvojau, kad tokios būsenos čia atsibastys, galvojau kartu mane iš čia išvesit, kad niekas nepastebėtų,- nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 4:37 pm

Išgirdęs pažįstama balsą sumirksėjo.-tu gyva....-atsikvėpė ir apsidžiaugė, kad nėr jokios kraujo balos ar panašiai. Aišku, ji atrodė kaip zombis, beveik kaip ir Hikaris. Bent bent jau kalbėjo ir sedėjo (juk ji sėdi, ane?). Vaikinas šiaip ne taip atsitiesė. Oh my god, tik dabar pagalvojo, jog iš tiesų ateiti čia tokios būklės nei šis nei tas.-Tik norėjau įsitikint....kad viskas gerai.-kažką suvėlė.-tai aš kaip ir eisiu....-jau atgal prie durų patraukė. Aiškaus vaizdo nematė, bet nors tiek. Prieš išeidimas atsisuko į Nikolę, ne viską suprato ką išgirdo, nes makaulė neveikė.-tas asilas....tegu skradžiai jį...miega ant stogo turbūt.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 4:47 pm

žiūri kažkur į sieną,stengiasi į šitas dramas nesikišti,nes jis vyras yra,ir jam melodramos neįdomu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 4:50 pm

Pažvelgia į pabudusį Toniuką, jau net nušvinta, nes galvojo, kad anas pasimirt spėjo. -Katinukai, pagaliau pabudai,- vėl pasilenkusi pabučiuoja jo galvą, taip fainai dabar jaučiasi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 4:54 pm

Mestelėjo gerulį žvilgsniuką į Nikolę, kad ji čia sąmokslus rengia visokius, suprato, kad gero nori, bet juk Hikaris tai nepasirodė.. matyt viskas daugiau nei baigta. Tai kodėl ji šitaio nenori su šituo susitaikyti. -gyva gyva aš..,-labai tikėdamasi, kad jau nebeilgai tai tesušnibždėjo, nes balsas dar nebuvo atsiradęs. -Nikole, niekur tu neik.. Gi Tonis čia miega, tai kaipgi jį paliksi?,-pasukus veidą į merginą tarstelėjo, o tada atsirėmus delnu į sieną atsistojo susiruošus eit, nes kalbos apie Hikarį jai buvo tas pats, kas dar tokios pat kelios žaizdos ant kūno, kokia buvo ant peties, tad sunku buvo kentėti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   Pir. 28 11 2011, 4:56 pm

-Abudu tuoj pat prisėdat, būsit tol kol tas asilas pabus ir pasirodys, niekur neinat! - užrėkia ant jų abiejų, žino, kad Aleksas gal nelabai susigaudys, bet Beatričė tikrai liks. Nutaisiusi piktą veido miną išlipa iš lovos, aišku visur skauda, bet Nika dzin, tuoj juos visus pamokys, kažkoks košmaras.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: PALATA NR.23   

Atgal į viršų Go down

PALATA NR.23

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 48Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-
» PALATA NR. 307