It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

STALIUKAI VIDUJE

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: STALIUKAI VIDUJE   Št. 17 09 2011, 6:51 pm

[...]
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 11:17 am

Atsivedė Nina prie UŽSAKYTO staliuko. Yeah, jis spėjo tuo pasirūpint. Kur degė žvakės ir grojo gyva muzika.
Atitraukė Ninai kedę kaip tikras džentelmenas ir po to nuėjęs atsisėdo kitoj stalo pusėj.
Prie jų iš karto, lyg paskambinus varpeliu, prisistatė padavėja.
-Ką gersim?-paklausė Alex Ninos kaip užhipnotizuotas žiūrėdamas į ją.

Nina Carmen von Tulsse

•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 11:59 am

Gerai. Pripažinkim. Ale įspudis tai ohoho koks. Žiūri į puošnų stalą, dirgi muziką ir dar visi tie tokie priedai and so on...Visai pasimetė. Dabar norėtu, kad kažkas jai įgnygtu ar spirtu į koją, nes čia kaip sapnas. Hm. Bet kiekvieną sapną nutraukia sažkoks skambutis. Na gal šį kart tas žadintuvas užikiš. Jos veide tikrai galėjai įžvelgt nuostabą ir džiaugsmą. Apsidairo aplink kol galiausiai akys grįžta prie Alexo. Pamirksėjo, kai paklausė ką gers. Stagiai pažiūrėjo į maniu.
-Vyno? - Labai senai jau jo ragavo. Jau spėjo pamiršt tą subrandintų vynuogių skonį.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 12:16 pm

Vyno....100% gera įdėja. Padavėjai nereikėjo antrą kartą kartoti. Netrukus ji grįžo su itališku vyno buteliu. Pripylė taures ir pasišalino, kad jie netrukdomi galėtų išsitrinkt ką valgyt.
-Argi ne nuostabu dviese čia sedėt. Nors trumpam užmiršt rūpesčius ir pasimėgaut gyvenimo teikiamais privalumais?-nusišypsojęs paėmė savo taurę į rankas ir kilstelėjo.-tai už ką gersim pirmiausiai?
Ta muzika teikė tokį ramybės pojutį, kad tiesiai išsedėt buvo sunku, bet jis laikės kaip žvakė.

Nina Carmen von Tulsse

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 12:26 pm

Žiūrėjo, kaip tamsiai raudonas vynas užpilto krikštolinę taurę.
-Taip. Tai iš ties malonu. - Linktelėjo gražingama akis į vaikiną. Ji taip pat kistelėjo taurę. Nežinojo už ką čia dert. Nors.
-Už tai, kad esi nuostabus. - Išsišiepė.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 12:38 pm

Papurtė galvą.
-Tada geriau geriam už tai, kad mes abu nuostabūs.
Mirktelėjęs priglaudė lūpas prie taurės. Gurkštelėjo, bet ne daug. Tikrai neatėjo čia nusigert. Pagaliau pavyko atplėšt akis nuo Ninos ir pažiūrėt į meniu. Kažką ten išsirinko, nors net nežinau ką. Na tarkim.
Širdis daužės kažkodėl nes galvoj, viena mintis buvo, bet Alex nežinojo ar turės pakankamai drąsos ją įgyvendint. Bijojo gal, kad Ninai ji nepatiks.

Nina Carmen von Tulsse

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 3:46 pm

Sukikeno tyliai ir gurštelėjo rašelio vyno. Pati išsirinko kažkokį patiekalą kurio pavadinis jau labai imantrus ir keistokas. Bet neturėjo kada gilintis kas čia bus. Pakėlė akutes nuo valgiarasčio priešais ir sutiko tas mėlynas akis kuriose ji mėgsta pasislėpt nuo viso pasaulio. Palinko arčiau ir pasidėjusi alkūnė ant stalo krašto padėjo skanrą ant jos. Lūpų kampučiai pakilo.
-Smokingas tau labai tinka. - Tankiai pamirksėjo. Jei jis jau pergyvena dėl to kas jai patiks ir ne, tai tegul nurimsta, nes ji dievina viską ką jis daro.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 3:59 pm

Atėjus padavėjai užsakė, ką ten jie buvo sugalvoje, tiksliau, palaužė liežuvius, ne pavadinimai ten buvo tokie, kad O-m-g.
Šyptelėjo pusę lūpų ir taip pat palinko šiek tiek į priekį.
-Ne taip, kaip tau ši sunkelė....-šypsena nedingo iš lūpų.
hmmmm...nemanau, kad ji tai dievins. Nors kas ten žino, Alex nebuvo apsisprendęs dar ar padarys tai šiandien...jis vis galvojo... Bet dėl vieno buvo įsitikinęs...
-Eisime šokit....tikiuosi valsą moki?-tyliai sukikeno.-bet šiaip nejuokinga, daugelis jau spėja pamiršti, koks yra tikras šokis...-lūpų kampučiai nusviro.

Nina Carmen von Tulsse

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 4:27 pm

Manirksėjo nuo tokio pasiūlymo. Ji labai senai šoko valsią.
-Cha, cha. - Švelniu ir tyliu balsiuku pasakė šuos juoko žodelius. - Mielai pašoksiu ir pabandysiu nesusifeilinti prie tavęs. - Kilst antakį ir šyptelėjo. Atsilošė kiek atgal.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 4:32 pm

Pliaukštelėjo sau delnu per kaktą.
-Manai aš gerai moku...? Pasižiūrėsim, kas čia susifailins,-kiek nuraudo, bet Nina žinoma to nepamatė.
Va netrukus ir jų patiekalus atnešė. Bo čia aptarnavimas labai greitas. Paėmęs šakutę bakstelėjo ten į kažką lekštėje. Juk nieko po tos lėkštelės sultinio burnoj neturėjo.
Įsidėjęs į burną pakramtė.
-Tavo sultinys skanesnis...-čia pagirimas jei ką.

Nina Carmen von Tulsse

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 4:44 pm

Ojėj. Žiūri, kad ant stalo jau patiekas aušta. Paėmė šakutę ir pasveigus maisto įsidėjo į jį burną. Kai joje nieko nebeliko ji pakėlė akis ir nusijuokė.
-Teks tave tada maitint sultiniu grįžus jei patinka jis. - Nusišypsojo ir paėmusi taurę vyvo gurštelėjo. Patiekas su vynu labai derėjo.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 4:54 pm

Nusijuokė. Pirma tyliai, po to garsiau.
-Tapsiu sultinioholikas.-išskiemenavo, tada vėl sukikeno.-Kiek tu ten jo privirei?
Alexo lėkštė greitai tuštėjo, nes valgyt norėjo, o ir porcijos nedidelės buvo...vot užtat sąskaitos..
Gurkštelėjęs vyno galvojo pagal kuria čia muzika geriausiai šokti.

Nina Carmen von Tulsse

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 4:58 pm

-Tai nieko. Eisi į sesnus ir bandysi mest. - Šyptelėjo. - Na, o jo ten pakankamai visai gyvenimo atvėjais. - Palinksėjo ir ėsidėjo dar kąsnelį maisto burnoj. To sultinio rimtai net daug. Aišku jei niekas nepabaigė jo tai liks ir jam.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 6:39 pm

Nusijuokė, išgirdęs apie tuos sensus.
Op op op, ir jo lėkštė ištuštėjo, labai greitai palyginus. Alex patogiau asirėmė į kėdės atlošą ir apsižvalgė ar čia iš viso yra vietos šokti. Na tarkim pakankamai. Gurkštelėjęs dar vyno, įsmeigė akis kažkur į stalą.
Jam niekaip nėho ta mintis iį galvos. Gal reikėjo su broliu pasitart, bet ką dabar bėgti į tuliką ir skambinti Hikariui? Tai vaikška. Ne, jis pats to nori. tikrai. Bet vis dėl to, tam drąsos reikia. O dabar kaip tik šiuo meomentu jis jos neturi.

Nina Carmen von Tulsse

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 6:56 pm

O jos lėkštutė tik ėjo į pabaigą. Pažiūrėjo į Alexą. Jis toks susimąstęs atrodė.
-Ar kas ne taip? - Kilstelėjo antakius. Ištiesė ranką per stalą norėdamą pagauti jo praštaką. Akių vis vien neatitraukė. Kažkaip pasijuto ne taip.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 7:00 pm

Pakėlė į ją akis ir veidą nušvietė šypsena.
-Ne, viskas nuostabu, mano meile.- (awwwwwwww) jo veidas tikrai buvo nuoširdus ir tai patvirtino.
Suėmė jos ranką ir pasilenkęs per stalą priglaudė sau prie lūpų.

Nina Carmen von Tulsse

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 7:23 pm

(Rimtai awwww :DD)

Nusišypsojo plačia šypsena, kaip ir akys žybėjo ta pačia meilės liepsnele, taip ir širdis suvirpėjo iš tos begalinės ir neišsnekančios meilės. Skuostiai vos paraudo švelnia rausva spalva, jam pabučiavos jos ranką ir išgirdus tuos žodžius.
-Nenoriu, kad liudėtum. - Vos papurtė galvą, iš veido neišnyko tie jausmai ir šypsena.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 7:27 pm

Suemė jos ranka ir kita ranka.
-Aš neliūdnas. Tai neįmanoma kai esu su tavim. Aš tiesiog galvoju.-nusijuokė, tas žodis jam netiko.-Galvoju...-pakartojo tarsi patvirtindamas.
Jau taip jis lydėsi matydamas jos tobulą šypseną, akis ir veidą..jau taaaip nu šakės...lyydėsi. O dar kai ji paraudo. Vienužo, bičą totaliai aplink piršta apsuko.
Pamatęs, jog Nina beveik baigė savo patiekalą, ir tarkim ir nebaigs. Atsistojo belaikydamas jos ranką ir kviesdamas šokiui.

Nina Carmen von Tulsse

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 7:34 pm

-Golvoji? - Smalsumas pasigirdo jos balse, akys taip pat smalsiai sumirkėjo. Bet ta šypsena vis vien tiesiog prilipdyta puikavosi ant jos veido. Būnan su juo jai nėra labai daug laiko ir ką galvot. Smegenyse tada atsiranga jis ir fsio. Užgožia viską aplink. Kai jis atsistojo ir pakvietė ją šokiui, net negalvojo ir pati atsistijo. Labai norėjo pašokt su juo.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 7:48 pm

Atsistojo netoli prie staliukų. Alex iš karto apsivijo rankom jos liemenį. Aišku tik vieną, reikės labai daug pastangų ja paleisti. Beveik neįmanoma.
-Taip, galvoju...net keista, tiesa?-tyliai sukikeno rankom perbėgdamas jai per nugarą ir nusišypsodamas. Prasidėjus naujam kūriniui, visai ne valsui, Alex nedvejodamas pradėjo vesti Ninuką šokio žingsneliu.

Nina Carmen von Tulsse

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 7:57 pm

Uždėjus vieną ranką jam ant peties ramiai sau leidosi vedama šokio.
-Teisa pasakius ne. - Papurtė galvą. - Esi protingas vyras. - Vyptelėjo ir įsiklausė trumpam į muziką. Labai nenorėjo užminti jam ant kojos. Jau tokia dėga būtu, kad šakės.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 8:16 pm

-Esu labai protingas vyras?-ši mintis kažkodėl jį prajuokino. Alex mirė, t.y. Tapo angelu net universiteto nebaigęs.
Jis ir pats bijojo susifailinti ir nužmint jai ant kojos. Ramiai sukosi po šokių aikštelę, ir kūriniui pasibaigus sustojo jos vidury. Pažiūrėjo Ninai į akis nežinodamas kaip pradėt.

Nina Carmen von Tulsse

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 28 09 2011, 8:27 pm

-Na man esi pats geriausias, protingiausias ir mieliausias. - Šypsodamasi linktelėjo. - Na visoks visokiausias. - Gūžtelėjėjo vos vos pečiais. Smalsiai ir su džiaugsmu žiūrėjo į jo mėlynas akis. Ir vėl jose paskendo. Dabar tai kaži ar iš ten galės išnirt. Pasibaigus šokiui nesuprato kodėl jie sustojo ir stovi. Bet ji nenorėjo nieko sakyt, tik būti šalia Alexo ir viskas. Nors ir stogas tegul griūna, bet jai nė motais kol turi šalia šį vyriškį.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Kv. 29 09 2011, 8:57 am

(Jei kas nors žvengs iš šito posto užmušiu)
Alex paleido Ninos liemenį ir lėtai atsiklaupė prieš ją ant kelių. Tarsi sulėtintame filme kokiam, suemė jos vieną ranką ir neatitraukdamas akių prabilo.
-Kai sutikau tave, mano gyvenimas pasikeitė. Jis įgavo prasmę ir spalvas. Tarsi prieš tai buvau aklas. Tik su tavim dabar galiu matyt pasaulio grožį. O tu esi mano visas pasaulis. Aš priesiekiu, jog mylėsiu tave, jog būsiu su tavim, kai tik tau reikės. Nieko labiau netrokštu kaip matyti tavo akis, šypseną, veidą, justi tavo prisilietimus, girdėti tavo balsą ir juoką.-visiškas fail, nes ranka traukianti iš kišenės dežutę drebėjo nerealiai, tad užtruko kol jis ją atidarė.-aš....prašau tavo rankos, padaryk mane laimingiausiu vyru pasaulyje ir tekèk už manęs, Nina.-Alex nurijo susikaupusias seiles, nes ir kvėpuot jau darės sunku. Bet jis neatitraukė žydrų akių nuo jos, kuriuose buvo visi jausmai, kuriuos jis sudėjo į savo žodžius.

Nina Carmen von Tulsse

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Kv. 29 09 2011, 9:46 am

(cha! Taip ir galvojau! :D)

Kai jis paleido jos liemenį ji tiesiog pagalvojo, jog tiesiog eis prie savo staliuko ir tiek, bet jau kai jis apsiklaudė... Gerai. Pirma mintis šovę, kad jam reikia užsirišt batą tai tiesiog menkai šyptelėjo ir žiūrėjo į jį. Sekundei nusukus akis į burelį žmonių kurie grojo kiek jaukesnę ir romantiškesnę muziką vėl gražino akis į vaikina, kaip šis tik paėmė ją už rankos. Iš pradžių nelabai pagavo to judesio nes mintys po neveikė, bet užtat širdis juto. Ji pradėjo taip trnakytis krūtinėj, kad atrodė juos išvirs iš jos. Jam prakalbus jos lūpos atsipalaidavo ir vos prasivėrė. Kluasėsi visko ką sakė ir tai pasiekė ne tik ausis, bet ir jos širdį, sielą ir visą kitą. Ji niekad nėra girdėjus tokių žodžiu. Apart filmų ir kitų laimingų porelių. Akys vos ne vos sudrėko ir tų dražiū žodžių. Ir kodėl jis toks? Toks belenkos tobulas. Šit, net nežino ką daryt. laisva ranka laisvai priglaudė prie savo lūpų. Tada atitraukė ir priglaudė netvirtai prie širdies vietos. Net jau visai balaganas dėjos. Dunksė, ir dunksėjo ta širdelė ten. Meilė – tai nuostabiausias jausmas pasaulyje. Meilė – tai kažkas, ko neapsakysi žodžiais.Meilė – tai siūlas, ant kurio visi kariasi. Jos širdis būtent tai dabar ir jautė. Jam pagaliau truakiant tą dežutę ji tyliai suskikeno negalėdama tuo patikėt, o gal, kaip tik galėjo, bet nesitikėjo šito. Nors ir lalyginus šis žingsnis labai greitas ir svarbus. Bet ką čia be pasakysi. Myli, tai myli. Prieš tai nepakovosi. Nėra jokių ginklų su tuo jausmu kovot. Kaži ar kad net norėtu. Dabar jau jos eilė atėjo pašnekėt.
-Aš tave labai myliu. Myliu tavo nuostabias, mėlynas akis. Tavo šviesius plaukus. Tavo švelnias lūpas ir žavingą,bei kerinčią šypseną. Myliu tą mielą nosytę. Tavo gražų irtvirtą kūną. Tavo švelniai tariamus žodžius. Tavo paslaptingą juoką. -Išsišiepė plačiau.-Myliu,net kai pyksti. Kai sakai man: "myliu tave".Myliu tave,kai taip aistringai ir kartu švelniai žiūri į mane. Myliu tave,už tai,kad paimdamas mano ranką,švelniai ją laikai savo delne. Myliu,kai apkabini mane ir tuomet jaučiuosi nepaprastai saugi. Myliu tave,kai tavo lūpos tiesiog virpa,kaip nori mane pabučiuoti. Myliu tave už tavo nuostabią šypseną,akis. Už gerą širdelę,kuri plaka tavo nuostabiame kūne. Už tai,kad saugai mane ir gerbi. Už tai,kad mane paguodi ir pralinksmini. Už tai,kad ESI! -Akys žybėjo ,kaip tie saulės spinduliai besiveržiantys pro medžių šakas.
-Myliu tave ir mylėsiu,net jei ir susipyksim. Aš tave mylėjau,myliu ir visada mylėsiu! Todėl ką mažiausiai galiu pasakyti ir padaryti, tik ištarti taip. - Linktelėjo ir trumpam užsimerkė. Pažvelgus vėl į tas dangiškas akis ji vėl pakaltojo trumpą žodį. - Taip. - Linktelėjo kartėlį. Tikis, kad tiek užteks. O gal reikia dar kažką pasakyti? Dėja meilė, tai kažkas, ko neapsakysi žodžiais.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   

Atgal į viršų Go down

STALIUKAI VIDUJE

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next