It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

STALIUKAI VIDUJE

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Antr. 04 10 2011, 5:13 pm

Bevalgydama truputį prunkšteli iš to, kad Francis pamanė, kad ji tikrai neatsimena. Pavalgiusi pastumia lėkštutę toliau, gurkšteli šampano savo.
-niekas man smegenų kolkas nepratrynė šeip jau. man atrodo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Antr. 04 10 2011, 6:03 pm

-na, bet mes mylėjomės ežere. pameni ? -paklausė kaip niekur nieko . nu šito jugi jisai tikrai jai nepratrynė . tik tą sekundžių vykusį laiką . o taip tai lyg nieko . atsigėrė savo viskio ir pasikvietė padavė, kad atneštų dar .
-taigi ką veiksi kai išsiskyrsim po šito vakaro ? -išlenkęs antakį paklausė .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Antr. 04 10 2011, 7:12 pm

-žinau, žinau, bet juk kam tai rūpi. tarkim, kad nieko mes nedarėm..Šeip ar taip, tada man dar nebuvai atskleidęs savo planų tapti kazanova,-palinksi.
-O ką veiksiu, tai čia jau negaliu pasakyti. Pas mane niekas nesuplanuota. Viskas eksprontu. Jeigu kažkas ką nors pasiūlys, tai tikrai neatsisakysiu. Bet jaučiu, kad namie nesėdėsiu,-ironiškai šypteli, dar gurkšteli šampano.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Antr. 04 10 2011, 7:43 pm

-nu kaip galima pamiršti tokią dieną . jugi viskas buvai taip aww ,- nusijuokė, nu nes keista buvo . kad jis tada buvo toks aw . juk jis niekuomet nebūna toks romantikas, bet su Erika jis kitaip paselgti negali .
-na aišku aišku, tai kada vėl atrasi laiko man ? -išlenkęs antakį palausė . akimis bėgiojo po jos veidą, buvo tikrai očin graži mergina .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Antr. 04 10 2011, 7:51 pm

-aš tau laiko betkada galiu surast, jei tik žinoma neesu užimta,-sukikena.-o šeip tai kada norėsi. Užsisakyk mane,-nusijuokia.
-jo, buvo taip aah...-suaimanuoja bet jau totaliai sexy taip. apsidairo, nes gana garsiai tai padarė. Prisidengia burną delniuku, sukikena.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Antr. 04 10 2011, 8:54 pm

- nu nenužemink savęs taip ,- nusijuokė ir toliau sau visko skanavo ir sustojo ties vaisių salotų . va ką jis mėgo labiausiai tai vaisius iš žmogiško maisto .
- nium nium ,- nusijuokia su ja kartu, apsidairo ar niekas neišgirdo . nu ne beveik, visi užsijėmę savo reikalais .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 05 10 2011, 5:34 am

-gerai sakai. Bet rimtai, jei norėsi kadanors susitikti, tu man pranešk prieš kelias dienas. Susideeeeeeerinsim juk,-tokiu nerūpestingu veideliu ranka numoja.
-Bet žinok, kol tai pasikartos, tai oo vaikyti kiek turėsi laukti..-užsimerkia ir palinksi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 05 10 2011, 9:26 am

- nu tai aš palauksiu ,- išsišiepė kaip mažas vaikas . ir tuomet užsivertė viskį, toliau sau ragavo valgį .
-gal dar ką užsisakom ? -paklausęs nusijuokė .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 05 10 2011, 2:47 pm

-Lauk, ilgai lauk. Sėkmės,-nusišypso.
-Tu gal jau visai, nieko nevalgai, dar jis nori. Nu užsisakyk, dėl vaizdo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 05 10 2011, 3:18 pm

-man atrodo, kad bus čia visai kitaip, negu tu sakai . nes jeigu aš ko nors noriu, galiu viską gauti ,- išsišiepė tokiu evil smailu ir paskutinis patiekalas kurio ragavo tai buvo kepsnys . susiraukė kaip neskanu buvo tai išspjovė atgal ir nusivalė lūpas su servetėle .
tada pasikvietė padavėją paprašė, kad čia viską sutvarkytų ir atneštų .
-man prašyčiau, viskio butelį pasipylstisiu pats, kitą stiklinę nes šita tokia jau purvina . sakyčiau . tuomet atneškit kokteilių . labai noriu paragauti . taigi atneškit mojito, sex on the beach, pina colada, manhattan, gimlet ir blood mary . tada dar atneškit pyragų visokio skonio, noriu įsitikinti ar tikrai šis restoranas puikus kaip sakė ,- linktelėjo, kad jau gali eiti ir grįžo ties Erika .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 05 10 2011, 3:31 pm

-Normaaaliai, sakyčiau. Tai gal nori užsisakyti viską viską, kas tik yra šitam meniu? Nes kaip matau, tai tai visai nebūtų problema,-pasiremia rankom galvą.
-O tai tipo labai tu jau to norėsi? Ištvirkėlis..Nors, jūs visi tokie. Tik kokią mergą pavaryt, už papo ar šiknos palaikyt..vajej vajej..-atsidūsta, žiūri į Francį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 05 10 2011, 6:36 pm

- nu tai reikia kur nors pinigus išleisti, tiktais tegu neša ,- nusijuokė ir akimis nusekė padavėją . šyptelėjo Erikai .
- o kas sakė, kad aš to norėsiu . gal aš norėsiu pabūti su tavimi ,- išsišiepė .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Tr. 05 10 2011, 7:02 pm

-Tai geriau jau nupirk man ką nors gražaus, ne ant maisto kurio nevalgai pinigus mėtyk,-tipo protingai pažiūri į Francį.
-Tai pabūti, tai žinok aš ir norėsiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Kv. 06 10 2011, 2:04 pm

-na tai va, o pinigų man tikrai negaila . o ir dovana bus, kai nusipelnysi ,- išsišiepęs pasilenkė arčiau jos ir pirštus perbraukė per jos nosiūką . tuomet vėl atsilošęs ant kėdės apsidairė . užsikėlė koją ant kelėno .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Kv. 06 10 2011, 5:47 pm

-Ir ką man reik padaryti, kad nusipelnyčiau? O šeip, merginos nebūtinai turi nusipelnyti,-rimtu veidu žvilgteli į vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Kv. 06 10 2011, 7:14 pm

-vat nustebink mane ,- įmetė tokį evel faciuką . toliau žiūrėjo į ją . nagi ir pasipylė kokteiliai ant stalo . taip kul buvo, pasijautė kaip koks išskirtinis svečias . įkvėpė oro na ir padėkojo padavėjuj .
pasijėmė į rankas mojito kokteilį ir gurkštelėjo jo .
-mm, šitas skanus . nori paragauti ? -išlenkęs antakį paklausė .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Kv. 06 10 2011, 7:30 pm

-Nustebinti tave bus tikrai laabai sunku..Ai, pati nusipirksiu sau ką nors gražaus,-aukščiau pakelia galvą, papučia lūpytes.
-Nu, duok,-tiesia ranką link mojito ir žiūri į Francį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Kv. 06 10 2011, 8:47 pm

ištiesė jai tą mojito .
-na jugi juokauju, kad gautum kokią nors dovaną . užtenka ir tavo grožio ,- išsišiepė lyg saulytė ir pajėmė mahattan kokteilį . gurkštelėjo .
-o fuj ,- susiraukė ir padėjo taurę atgal .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Pen. 07 10 2011, 5:22 am

Pasiema tą mojito, vis dar žiūrėdama į Francį atsigeria jo.
-mm..skanu,-užsimerkia ir geria mojito. Po keliu gurkšnių padeda ant stalo, atsilošia kėdėj.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Pen. 07 10 2011, 12:23 pm

padėjęs taurę atgal ant stalo, užsisėdėjo ir užsižiūrėjo į Eriką . tuomet grįžo į tikrovę ir pasijėmė taurę pina colada .
-mm šitas skanus ,- pagyrė gėrimą ir pradėjo jį gurkšnoti .
-tai ką papasakosi dar ?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Pen. 07 10 2011, 3:32 pm

-tai tu ką nors papasakok,-sėdi tokia tipo kieta kėdėj atsilošus, Dairosi, nužiūrinėja visus žmones.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Pen. 07 10 2011, 4:45 pm

-tai, kad neturiu ką ,- išsišiepė ir toliau ragavo kitus kokteilius kaip koksai lordus , apsidairydavo dar vis . žmonių vis mažėdavo ir mažėdavo .
-manau, kad jau ir suktis reikia .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Sk. 16 10 2011, 11:11 am

Ateina kartu su A ir radęs laisvesnį staliuką, merginą pasodina ir pats atsisėda.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Sk. 16 10 2011, 11:16 am

žo,yra pasodinama,apsidairo,į kokią skylę joshas ją atvedė. tuo tarpu ateina padavėjas,atneša meniu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   Sk. 16 10 2011, 11:02 pm

- Tai ką valgysi?,- paklausia mandagiai ir pats pradeda vartyti meniu.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: STALIUKAI VIDUJE   

Atgal į viršų Go down

STALIUKAI VIDUJE

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next