It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

BARAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 7:41 pm

-oj oj oj kokie mes kieti,- vis šypsojosi. Tikėjosi čia atėjus gerai pašokt..bet muzika visai jos netruakė. Atsisėdo ant aukštos baro kėdės ir lėtai vis nužvelgdavo baro ir už jo stovintį vyrą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 7:45 pm

pasijuto nemaloniai nužvelginėjamas,bet tiek jau to. visi prisėdę prie baro į jį žiūri kaip į kokį eksponatą -.- kas čia per muzika... be reikalo atleido praeitą DJ,-sumurmėjo. -na taip,jis rūkė žolę,beeet... bent jau turėjo skonį muzikai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 7:47 pm

Šyptelėjo kai anas su savim pradėjo kalbėti. Išgėrė viiiiiiiiiiisą tą taurelę martinio. Žinoma, EMiliukui neužteko.
-dar?- šyptelėjo vyrui ir ištiesė jam kelis banknotus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 7:51 pm

na,jis kalbėjo pusiau sau,pusiau emilei,pusiau tiarai ir šiaip visiems apspitusiems barą,bet neesmė. padavė emilei dar birzgalo,susirinko money money. pagalvojo,gal emilė skandina savo sielvartą alkoholy.
-tikiuosi,trečios taurės tau neprireiks,-murmtelėjo. kalbėjo ne itin verslininkiškai,nes kuo daugiau žmogai geria,tuo jam daugiau money,bet bėda tame,kad kristis turi jausmus,ir jam gaila,kad žmonės geria vietoj to,kad ką nors naudingo pasaulio nuveiktų. i know,kvailos pažiūros.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 7:53 pm

-aš laiko pasaulio gelbėjimui ir taip turiu..kartais galiu ir atsipalaiduot..- šyptelėjo. Juk Dievė... jaučia ji jausmus, o iš jų, kartais gali ir nuspėt mintis.
Vėl atsigėrė martinio ir nusišypsojo vaikinui.
-o kodėl barmenai nešoka?- pasidomėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:01 pm

um..srr,aš skandinaus. :D
patteliūškavo sulčių stikline priešais save.dabar nenori. - o,Emile.. - nusišypsojo tokia patenkinta. - aš tuoj grįšiu. - nušoko nuo kėdės,prasbrovė prie DJ.stumtelėjo jį į šalį,užleido kūl mixą.nušoko nuo tos vietos,kur stovi DJ pultas.pagavo ritmą.freestyle.užbouncina visus. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:03 pm

Nusijuokė iš Tiaros. Nu ir liiinksma ji. Juokėsi žiūrėdama į deivę ir atsisuko į barmeną.
-ir sakai, kad nesinori prisidėt kai taip pana taškos?- nusišypsojo jam.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:16 pm

-ne itin,-ką padarysi,anas rimtas šiandien.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:17 pm

i m electro!užsitaškius iki uždusimo grįžo prie baro.vėl rami ir tyli. - ką praleidau? - sumirksėjo lyg pati nekalčiausia avelė ir pasitaisė džempą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:18 pm

-kas tu per sexovas barmenas?- sugalvojo, kad nori jį pralinksmint.- ar tu neturėtum būti linksmas ir kabinti kiekvieną naivią merginą"?- vis šypsojosi.
-nieeeko nepraleidai...- nusišypsojo Tiarai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:20 pm

čia buvo step up 3: Tiara's edition. xD - a jau kabini? - kumštelėjo Emilei į šoną.pasiėmė savo sultis. - o šiaudelis? - sumurmėjo.neskanu gert be šiaudelio. ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:21 pm

Pavartė akis....taip..kabina. Nusijuokė.
-tai kad man nereiiikia..- šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:24 pm

kadangi ji nežinojo,kad Emilė draugavo su Ianu,kad apskritai kažkoks ianas egzistuoja,tai nesigilino į Emilės veiksmus.nesulaukusi Chriso reakcijos perisisvėrė per barą ir pati pasiėmė šiaudelį.klausėsi jų pokalbio,į kurį įsiterpė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:30 pm

-sexy and i know it,-vyptelėjo. -nea,aš kitos barmenas,-ėmė rūšiuoti šiaudelius. damn. rimtai reikia jam pralinksmėti. ėmė tyliai dainuoti kartu su dabar skambančia daina :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:32 pm

-ow....'cmoon....- nusišypsojo.- nenori net man padėt..mane kątik paliko..- patempė dramatiškai apatinę lūpą.- man praverstų šokis su gražiu vaikinu..- vėl nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:34 pm

stebėjo juos iš šalies.sučepsėjo su šiaudeliu.skanios sultys.gal jau 2 metai kaip pasenusios,bet tiek to. - eik,aš pasaugosiu barą. - nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:36 pm

-vargšė,-užjaučiamai pažiūri į emily. na va. -bet aš negaliu palikti baro,-vėl susiraukia,po to išgirsta tiaros pasiūlymą.-na gerai,einam,-šypteli.
o dėl sulčių,tai čia ne jo kaltė >:D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:37 pm

-šok per barą,- nusijuokė ir pati nulipo nuo kėdės. Ištiesė jam ranką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:39 pm

susimetė koją ant kojos,nusivalė naikus, - užsitūsinkit! - palinki ir pasiremia alkūne į baro stalviršį,kokia prabanga.niekis,juk surūgusios sultys kažkada bus vynas. :D :D - o kaip Tu su tokiais kablais pašokt žadi? - pasiteiravo Emos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:40 pm

nu ir šoka žmogelis. tik op. peršokęs nusivalo rankas į džinsus,nors valytis nelabai yra ko. paima emilę už rankos ir nusiveda į šokių aikštelę,bet netoli baro,kad galėtų užmesti akį. ima po truputį judėti į ritmą.
[turiu jau eit,iki :>]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:41 pm

-oj.......- nusišypsojo..tada nusiovė batuus ir įdavė Tiarai.- pasaugosi?- gražiai paprašė.
Nuėjo paskui barmeną ir pradėjo šokt.
-nu...labiau įsijauuusk..- nusijuokė.

(aš ir jau varau.. bayyy )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Tr. 07 12 2011, 8:44 pm

- kam tokius saugot.. - sumurmėjo,kai ji nuėjo.pametė kažkur po baru ir stebėjo šokančius.galėtų čia būt kaip per filmus,kai eina 1 ant 1 šokt..su tramplinais..yea.barbena nagu į ritmą,svajoja apie tokį klubą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 08 12 2011, 7:01 pm

-come on,tu irgi,- 8D taškosi krč žmogus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 08 12 2011, 7:05 pm

stebi juos,vos pro nosį sulčių neišpurškia.nusisuka,atsikosti.apsidairo.gal niekas neapvogs baro,jei ji pasitrauks?nors geriau nerizikuos,po to su šluota lauk išvis.laukia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   Kv. 08 12 2011, 8:11 pm

-Davai Tiara...!!!- nusijuokė ir pašaukė ją..pati taaaaškoos :D
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: BARAS   

Atgal į viršų Go down

BARAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1719Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next